<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov a dospelých, Bratislava, 18. 1. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 60 m Adamovič Andrej 86 Atletika Bratislava 07.57
M 60 m Beliansky Milan 44 AK Veterán Bratislava 09.07
M 60 m Bician Ján 82 Atletika Bratislava 08.11
M 60 m Bielopotocký Martin 92 Atletika Bratislava 07.29
M 60 m Bujna Šimon 95 AK Slávia UK Bratislava 06.77
M 60 m Cimerman Michal 98 AK AŠK Slávia Trnava
M 60 m Halbavý Lukáš 99 ŠK ŠOG Nitra 07.49 07.49
M 60 m Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.13
M 60 m Kurucz Norbert 00 ŠK ŠOG Nitra
M 60 m Kvasnica Matej 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 07.49
M 60 m Labo Dávid 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 07.62
M 60 m Lopuch Marián 67 AC Stavbár Nitra 08.86
M 60 m Rigler Erik 94 Atletika Bratislava 07.07
M 60 m Ševčík Adam 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.63
M 60 m Tarič Ladislav 86 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
M 200 m Antolík Pavol 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.89
M 200 m Bician Ján 82 Atletika Bratislava
M 200 m Bori Ján 73 AK Veterán Bratislava 29.10
M 200 m Cimerman Michal 98 AK AŠK Slávia Trnava
M 200 m Drblík Vladimír 00 AO Sparta Považská Bystrica 25.53
M 200 m Erban Benjamín 89 AO TJ Slávia STU Bratislava 29.05
M 200 m Halbavý Lukáš 99 ŠK ŠOG Nitra 23.81
M 200 m Chovan Pavol 71 AK Veterán Bratislava 25.15
M 200 m Kvasnica Matej 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 23.26
M 200 m Labo Dávid 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 23.58
M 200 m Lančarič Roman 70 AK AŠK Slávia Trnava 25.97
M 200 m Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.75
M 200 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 23.95
M 200 m Ševčík Adam 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.96
M 400 m Bician Ján 82 Atletika Bratislava 61.34
M 400 m Bori Ján 73 AK Veterán Bratislava 65.94
M 400 m Dömötör Patrik 00 TJ Olympia Galanta 48.04
M 400 m Drblík Vladimír 00 AO Sparta Považská Bystrica 54.87
M 400 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 56.17
M 400 m Ševčík Adam 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 52.77
M 800 m Čeredejev Ivan 85 AK Veterán Bratislava 2:21.25 2:21.25
M 800 m Ivaniuta Taras 93 Individuálny člen SAZ 2:10.76
M 800 m Sadloň Michal 78 AK Veterán Bratislava 02:33.55 2:43.55
M 800 m Teixeira Pedro 78 AK Veterán Bratislava 2:22.00
M 3000 m Almási Marián 70 AK Veterán Bratislava 10:22.00
M 3000 m Foltín Andrej 83 AK Veterán Bratislava 09:05.00 09:05.70
M 3000 m Janíček Adam 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 09:22.37
M 3000 m Juran Martin 91 ŠK ŠOG Nitra 09:05.00
M 3000 m Kabina Andrej 88 AK Veterán Bratislava 09:47.00
M 3000 m Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 09:29.88
M 3000 m Kotora Jan Filip 91 AK Veterán Bratislava 08:50.00
M 3000 m Kubej Tomáš 92 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:26.59
M 3000 m Likavský Peter 62 AK Veterán Bratislava 11:53.39 11:53.39
M 3000 m Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra
M 3000 m Moza Ľuboslav 77 AK Veterán Bratislava 10:21.61 10:21.61
M 3000 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 10:21.39 10:21.39
M 3000 m Radler Radovan 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 3000 m Stanik Michal 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 10:07.32
M 3000 m Straka Ján 65 AK Veterán Bratislava 11:37.50 11:37.50
M 3000 m Šmotlák Martin 76 AK Veterán Bratislava 09:54.29 09:54.29
M 3000 m Žember Ondrej 81 AK Veterán Bratislava 10:55.00
M 60 m pr. 106,7 Dömötör Patrik 00 TJ Olympia Galanta 08.56
M chôdza 3000 m Baďura Jozef 55 AK Borský Svätý Jur 18:05.46
M výška Votruba Adam 95 AK Junior Holič 196
M žrď Vašina Jozef 66 AC Stavbár Nitra 340
M diaľka Erban Benjamín 89 AO TJ Slávia STU Bratislava 436
M trojskok Turcsányi Daniel 97 AC Stavbár Nitra 14.55
M guľa 7,26 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 16.41
M guľa 7,26 kg Skoupa Norbert 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.94
J 60 m Cerula Samuel 01 Atletika Bratislava 07.43
J 60 m Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 07.39
J 60 m Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.57
J 60 m Perrone Adriano 01 Atletika Bratislava 07.75
J 60 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 07.56
J 200 m Cerula Samuel 01 Atletika Bratislava 23.35
J 200 m Kromka Samuel 02 ŠK Vital Bratislava 25.98
J 200 m Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 23.34
J 200 m Perrone Adriano 01 Atletika Bratislava 25.19
J 200 m Ruman Dominik 01 ŠK Vital Bratislava 25.40
J 200 m Singhoffer Matej 01 ŠK Vital Bratislava 26.32
J 200 m Truchlík Michal 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 25.64
J 200 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 23.50
J 400 m Hlbocký Juraj 02 Atletika Nové Mesto nad Váhom
J 400 m Kecskés Martin 01 Atletický club Nové Zámky 58.04
J 400 m Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 52.78
J 400 m Riečicky Pavol Vendel 02 AK Junior Holič 59.33
J 400 m Truchlík Michal 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 55.93
J 800 m Kampczyk Kristián 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:07.11
J 800 m Kecskés Martin 01 Atletický club Nové Zámky 2:22.07
J 800 m Ručka Philipp 02 ŠK ŠOG Nitra 2:06.67
J 3000 m Habrda Boris 02 Atletický club Nové Zámky 09:32.68
J 3000 m Junas Dušan 01 Atletický klub Bojničky
J 3000 m Semančák Filip 02 ŠK Vital Bratislava 09:33.16
J 3000 m Slivka Pavol 01 Atletický oddiel Partizánske 10:27.47
J 60 m pr. 99,1 Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
J výška Bujna Ľubomír 02 Naša atletika Bratislava 187
J výška Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 195
J výška Riečicky Pavol Vendel 02 AK Junior Holič 184
J výška Šefčík Oliver 02 AK Junior Holič 179
J žrď Kremser Adam 01 AC Stavbár Nitra 440
J diaľka Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 624
J guľa 6 kg Greguš Jaroslav 01 AC Stavbár Nitra 17.25
J guľa 6 kg Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.96
J guľa 6 kg Ruman Roman 01 ŠK ŠOG Nitra 13.98
Dci 60 m Baďura Richard 04 ŠK Vital Bratislava 07.91
Dci 60 m Balogh Denis 04 Atletika ŠK Skalica
Dci 60 m Bartoníček Michal 03 ŠK ŠOG Nitra 07.72
Dci 60 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 07.33
Dci 60 m Čmelka Marko 04 TJ Olympia Galanta 08.09
Dci 60 m Čulák Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 08.12
Dci 60 m Ďatelinka Vladimír 03 AO Sparta Považská Bystrica
Dci 60 m Duchoslav Adrián 03 AK Junior Holič 08.45
Dci 60 m Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 07.60
Dci 60 m Fáber René 03 ŠK ŠOG Nitra 07.31
Dci 60 m Halabrín Jerguš 03 CVČ Brezová pod Bradlom 08.17
Dci 60 m Hletko Martin 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 07.61
Dci 60 m Hojdík Boris 04 AO Sparta Považská Bystrica
Dci 60 m Chodelka Jakub 03 AC Stavbár Nitra
Dci 60 m Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava 07.70
Dci 60 m Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 07.90
Dci 60 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 07.59
Dci 60 m Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra 08.31
Dci 60 m Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 07.56
Dci 60 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra 07.78
Dci 60 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.42
Dci 60 m Marti Lukáš 04 Atletický club Nové Zámky 07.73
Dci 60 m Medovič Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava 08.14
Dci 60 m Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit 07.29
Dci 60 m Miko Dominik 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 60 m Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava 08.35
Dci 60 m Mráz Mário 03 AK Junior Holič
Dci 60 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 07.92
Dci 60 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 07.17
Dci 60 m Ostrovský Martin 03 ŠK ŠOG Nitra 07.60
Dci 60 m Pačes Viktor 03 AK AŠK Slávia Trnava 07.68
Dci 60 m Pajtáš Dominik 04 TJ Olympia Galanta 08.37
Dci 60 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 07.85
Dci 60 m Pavlačka Adrián 04 Atletika ŠK Skalica
Dci 60 m Pažítka Štefan 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 60 m Petrík Matej 04 ŠK ŠOG Nitra 08.29
Dci 60 m Plačko Ján 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 60 m Pollák Michal 04 Slovan Duslo Šaľa 07.61
Dci 60 m Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 07.31
Dci 60 m Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra 07.91
Dci 60 m Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.41
Dci 60 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 07.66
Dci 60 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 07.54
Dci 60 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 07.53
Dci 60 m Valko Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 09.65
Dci 60 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 07.58
Dci 60 m Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 08.06
Dci 200 m Bartoníček Michal 03 ŠK ŠOG Nitra 24.56
Dci 200 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 23.42
Dci 200 m Čulák Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 26.64
Dci 200 m Ďatelinka Vladimír 03 AO Sparta Považská Bystrica
Dci 200 m Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 24.85
Dci 200 m Fáber René 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 200 m Grajcarík Tomáš 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Dci 200 m Halabrín Jerguš 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 200 m Chodelka Jakub 03 AC Stavbár Nitra
Dci 200 m Jarábek Marco 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.03
Dci 200 m Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava 24.76
Dci 200 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 23.14
Dci 200 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.24
Dci 200 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 26.86
Dci 200 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 22.42
Dci 200 m Ostrovský Martin 03 ŠK ŠOG Nitra 24.47
Dci 200 m Pačes Viktor 03 AK AŠK Slávia Trnava 24.85
Dci 200 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 24.74
Dci 200 m Petrík Matej 04 ŠK ŠOG Nitra
Dci 200 m Pollák Michal 04 Slovan Duslo Šaľa
Dci 200 m Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 23.21
Dci 200 m Sabota Kristián 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 200 m Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra 25.74
Dci 200 m Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.74
Dci 200 m Škodák Filip 04 TJ Olympia Galanta
Dci 200 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 23.20
Dci 200 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 24.89
Dci 200 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 24.24
Dci 200 m Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 25.35
Dci 200 m Židek Miroslav 03 AO Sparta Považská Bystrica
Dci 200 m Žilinka Martin 03 TJ Družba Piešťany 25.18
Dci 400 m Duchoslav Adrián 03 AK Junior Holič 62.50
Dci 400 m Grajcarík Tomáš 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 52.48
Dci 400 m Jarábek Marco 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 400 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 54.86
Dci 400 m Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 55.69
Dci 400 m Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit 56.54
Dci 400 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 55.95
Dci 400 m Niko Adrian 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 54.99
Dci 400 m Ostrovský Martin 03 ŠK ŠOG Nitra 53.99
Dci 400 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 55.75
Dci 400 m Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 55.10
Dci 400 m Židek Miroslav 03 AO Sparta Považská Bystrica
Dci 400 m Žilinka Martin 03 TJ Družba Piešťany 56.82
Dci 800 m Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany
Dci 800 m Krahulec Tomáš 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 800 m Medovič Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava 2:02.04
Dci 800 m Pajtáš Dominik 04 TJ Olympia Galanta 2:18.29
Dci 800 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 3000 m Černiansky Peter 03 AK AŠK Slávia Trnava 10:17.05
Dci 3000 m Červený Samuel 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10:51.03
Dci 3000 m Hiadlovský Tadeáš 03 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Dci 3000 m Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 10:16.62
Dci 3000 m Jakubík Tomáš 03 TJ Družba Piešťany
Dci 3000 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 09:48.48
Dci 3000 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 09:33.34
Dci 3000 m Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra 10:39.12
Dci 3000 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava 09:45.03
Dci 3000 m Samek Ľubomír 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 3000 m Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra 10:44.70
Dci 3000 m Szarka Gerg 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 3000 m Valko Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 12:48.78
Dci 60 m pr. 91,4 Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 60 m pr. 91,4 Halabrín Jerguš 03 CVČ Brezová pod Bradlom 09.49
Dci 60 m pr. 91,4 Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 60 m pr. 91,4 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 08.57
Dci 60 m pr. 91,4 Sabota Kristián 03 CVČ Brezová pod Bradlom 10.77
Dci 60 m pr. 91,4 Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.77
Dci výška Balogh Denis 04 Atletika ŠK Skalica
Dci výška Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 186
Dci výška Miko Dominik 03 AK AŠK Slávia Trnava 174
Dci výška Plačko Ján 03 CVČ Brezová pod Bradlom 155
Dci výška Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 173
Dci výška Spišák Samuel Miros 03 ŠK ŠOG Nitra 175
Dci výška Tóth Tomáš 04 TJ Olympia Galanta 157
Dci žrď Hojdík Boris 04 AO Sparta Považská Bystrica 330
Dci žrď Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 300
Dci žrď Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra 260
Dci žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 420
Dci žrď Niko Adrian 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 310
Dci diaľka Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 645
Dci diaľka Čmelka Marko 04 TJ Olympia Galanta 531
Dci diaľka Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 605
Dci diaľka Hletko Martin 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 618
Dci diaľka Jano Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 574
Dci diaľka Marti Lukáš 04 Atletický club Nové Zámky 559
Dci diaľka Pavlačka Adrián 04 Atletika ŠK Skalica
Dci diaľka Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 554
Dci diaľka Šebík Daniel 03 ŠK ŠOG Nitra 536
Dci diaľka Škodák Filip 04 TJ Olympia Galanta 507
Dci trojskok Jano Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 12.13
Dci trojskok Marti Lukáš 04 Atletický club Nové Zámky
Dci trojskok Pažítka Štefan 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.97
Dci trojskok Spišák Samuel Miros 03 ŠK ŠOG Nitra 11.73
Dci guľa 5 kg Dvořák Marián 04 Atletický klub Šurany
Dci guľa 5 kg Fáber René 03 ŠK ŠOG Nitra 15.49
Dci guľa 5 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 14.02
Dci guľa 5 kg Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci guľa 5 kg Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dci guľa 5 kg Mráz Mário 03 AK Junior Holič 12.13
Dci guľa 5 kg Plačko Ján 03 CVČ Brezová pod Bradlom 08.70
Dci guľa 5 kg Prochác Filip 03 Atletický klub Bojničky 12.93
Dci guľa 5 kg Sabota Kristián 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 60 m Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany 08.88 08.88
Žci 60 m Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 60 m Balej Simon 05 ŠK ŠOG Nitra 10.03
Žci 60 m Belica Róbert 05 ŠK ŠOG Nitra 08.88
Žci 60 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 08.24
Žci 60 m Bulko Tomáš 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.54
Žci 60 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 08.18
Žci 60 m Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 08.65
Žci 60 m Dobiáš Daniel 06 ŠK ŠOG Nitra 09.78
Žci 60 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 09.05
Žci 60 m Drobena Ján 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 60 m Duchovič Damian 06 ŠK ŠOG Nitra 08.96
Žci 60 m Durec Martin 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 60 m Dzian Matej 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Žci 60 m Frývaldský Miroslav 05 Atletický klub AC Malacky
Žci 60 m Fuksa Miroslav 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.41
Žci 60 m Gabriž Juraj 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.81
Žci 60 m Gaj Bruno 06 ŠK ŠOG Nitra 08.68
Žci 60 m Gargalík Gregor 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.93
Žci 60 m Goga Samuel 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.08
Žci 60 m Homola Ivan 05 ŠK ŠOG Nitra 07.98
Žci 60 m Hornák Matej 08 Atletika Nové Mesto nad Váhom 09.86
Žci 60 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 07.60
Žci 60 m Jankových Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 60 m Kilian Simon 05 ŠK ŠOG Nitra 09.15
Žci 60 m Konrád Branislav 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 60 m Kovársky Andrej 06 ŠK ŠOG Nitra 08.01
Žci 60 m Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 08.47
Žci 60 m Marti Viktor 06 Atletický club Nové Zámky 08.98
Žci 60 m Matejka Patrik 06 ŠK ŠOG Nitra 10.05
Žci 60 m Mesároš Andrej 06 Atletický klub Bojničky 08.22
Žci 60 m Miča Marek 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 60 m Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske 07.95
Žci 60 m Mikla Adam 07 AC Stavbár Nitra 09.71
Žci 60 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 08.65
Žci 60 m Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra 08.24
Žci 60 m Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky 07.76
Žci 60 m Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 07.87
Žci 60 m Plaskoň Juraj 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 60 m Ranostaj Erik 06 TJ Družba Piešťany 08.55
Žci 60 m Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 08.32
Žci 60 m Rosenberger Roman 05 AO Sparta Považská Bystrica 08.75
Žci 60 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 08.41
Žci 60 m Sedláček Victor Heinz 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.69
Žci 60 m Seifert Igor 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.79
Žci 60 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 08.32
Žci 60 m Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 08.78
Žci 60 m Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 08.82
Žci 60 m Valentíny Tomáš 05 ŠK ŠOG Nitra 09.29
Žci 60 m Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.56
Žci 150 m Bača Marek 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Žci 150 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 19.42
Žci 150 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 19.90
Žci 150 m Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra 21.21
Žci 150 m Bulko Tomáš 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 22.93
Žci 150 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 22.74
Žci 150 m Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 150 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 22.44
Žci 150 m Drobena Ján 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 150 m Dzian Matej 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Žci 150 m Fuksa Miroslav 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 18.08
Žci 150 m Gabriž Juraj 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 21.66
Žci 150 m Gaj Bruno 06 ŠK ŠOG Nitra 21.76
Žci 150 m Gargalík Gregor 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.12
Žci 150 m Hlaváč Kristián 06 ŠK Jablonica 22.17
Žci 150 m Hornák Matej 08 Atletika Nové Mesto nad Váhom 25.80
Žci 150 m Kovársky Andrej 06 ŠK ŠOG Nitra 19.32
Žci 150 m Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra 20.07
Žci 150 m Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 20.90
Žci 150 m Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 20.14
Žci 150 m Mesároš Andrej 06 Atletický klub Bojničky 19.69
Žci 150 m Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske 19.28
Žci 150 m Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky 18.75
Žci 150 m Petrovič Natan 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 19.11
Žci 150 m Plaskoň Juraj 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 150 m Ranostaj Erik 06 TJ Družba Piešťany 21.58
Žci 150 m Rosenberger Roman 05 AO Sparta Považská Bystrica 21.78
Žci 150 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 20.08
Žci 150 m Sedláček Victor Heinz 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.85
Žci 150 m Stranovský Viktor 06 ŠK ŠOG Nitra 21.51
Žci 150 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 20.37
Žci 150 m Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 20.89
Žci 150 m Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 18.27
Žci 300 m Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany
Žci 300 m Bača Marek 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 40.45
Žci 300 m Balej Simon 05 ŠK ŠOG Nitra
Žci 300 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 44.99
Žci 300 m Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra 47.27
Žci 300 m Bulko Tomáš 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci 300 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 39.37
Žci 300 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske
Žci 300 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 39.08
Žci 300 m Kilian Simon 05 ŠK ŠOG Nitra
Žci 300 m Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 50.19
Žci 300 m Marti Viktor 06 Atletický club Nové Zámky
Žci 300 m Ranostaj Erik 06 TJ Družba Piešťany 46.48
Žci 300 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 43.71
Žci 300 m Stranovský Viktor 06 ŠK ŠOG Nitra
Žci 300 m Valentíny Tomáš 05 ŠK ŠOG Nitra
Žci 800 m Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 800 m Černý Matej 05 Atletický klub Bojničky 2:27.96
Žci 800 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 2:15.99
Žci 800 m Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:22.67
Žci 800 m Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 2:29.70
Žci 800 m Jankových Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 800 m Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany 2:46.24
Žci 800 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 02:17.07 2:17.07
Žci 800 m Miča Marek 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 800 m Petrovič Natan 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Žci 800 m Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:23.78
Žci 3000 m Durec Martin 05 CVČ Brezová pod Bradlom 10:47.77
Žci 3000 m Jakal Adrián 05 Individuálny člen SAZ
Žci 3000 m Jánošov Martin 06 AC Stavbár Nitra
Žci 3000 m Plaskoň Juraj 05 CVČ Brezová pod Bradlom 11:18.38
Žci 3000 m Poláček Dávid 05 Slovan Duslo Šaľa 11:36.33
Žci 3000 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 10:40.32
Žci 60 m pr. 83,8 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 09.77
Žci 60 m pr. 83,8 Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 60 m pr. 83,8 Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 10.39
Žci 60 m pr. 83,8 Hlaváč Kristián 06 ŠK Jablonica
Žci 60 m pr. 83,8 Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 08.52
Žci 60 m pr. 83,8 Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.98
Žci chôdza 3000 m Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 20:07.45
Žci chôdza 3000 m Bartoš Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom 19:47.66
Žci chôdza 3000 m Konrád Branislav 06 CVČ Brezová pod Bradlom 20:53.00
Žci výška Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci výška Duchovič Damian 06 ŠK ŠOG Nitra 140
Žci výška Frývaldský Miroslav 05 Atletický klub AC Malacky 166
Žci výška Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 161
Žci výška Homola Ivan 05 ŠK ŠOG Nitra 153
Žci výška Rosenberger Roman 05 AO Sparta Považská Bystrica
Žci výška Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 155
Žci žrď Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 273
Žci žrď Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 260
Žci žrď Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 240
Žci diaľka Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany 03.92 392
Žci diaľka Frývaldský Miroslav 05 Atletický klub AC Malacky 517
Žci diaľka Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra 484
Žci diaľka Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 515
Žci diaľka Marti Viktor 06 Atletický club Nové Zámky
Žci diaľka Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky 533
Žci diaľka Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 538
Žci diaľka Seifert Igor 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom 431
Žci diaľka Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 462
Žci diaľka Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 505
Žci diaľka Tóth Bence 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Žci diaľka Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 564
Žci guľa 4 kg Belica Róbert 05 ŠK ŠOG Nitra
Žci guľa 4 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 08.73
Žci guľa 4 kg Dobiáš Daniel 06 ŠK ŠOG Nitra
Žci guľa 4 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 12.30
Žci guľa 4 kg Marťák Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 09.37
Žci guľa 4 kg Matejka Patrik 06 ŠK ŠOG Nitra
Žci guľa 4 kg Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.24
Žci guľa 4 kg Pomichal Dominik 05 TJ Olympia Galanta 08.48
Žci guľa 4 kg Tvrdý Lukáš 06 Atletický klub Bojničky 07.10
Žci guľa 4 kg Varačka Matúš 05 Atletický klub Bojničky 13.79
Ž 60 m Mészárošová Noémi 98 AK Slávia UK Bratislava
Ž 60 m Stanková Karin 00 AO Sparta Považská Bystrica 08.86
Ž 200 m Mészárošová Noémi 98 AK Slávia UK Bratislava 28.41
Ž 200 m Stanková Karin 00 AO Sparta Považská Bystrica
Ž 200 m Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 26.23
Ž 400 m Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 58.04
Ž 800 m Danečková Mária 87 Individuálny člen SAZ 2:40.59
Ž 800 m Kovalančíková Lucia 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 800 m Mrázová Renáta 79 AK Veterán Bratislava 02:33.59
Ž 3000 m Erdélyiová Zuzana 76 AK Veterán Bratislava 11:57.00 12:07.07
Ž 3000 m Kramárová Emma 00 AK Veterán Bratislava 13.20
Ž 3000 m Kuchtová Dominika 99 AC Stavbár Nitra 11:50.07
Ž 3000 m Kuriačková Ivana 94 ŠK Atóm Levice
Ž 3000 m Kusendová Monika 94 Atletika Nové Mesto nad Váhom 11:14.41
Ž 3000 m Luptáková Petra 80 AK Veterán Bratislava 11:58.00
Ž 3000 m Pastieriková Alexandra 79 Atletický klub Bojničky 12:19.87
Ž 3000 m Petrjánošová Silvia 80 AK Veterán Bratislava 11:54.00
Ž 3000 m Stoličná Zuzana 68 AK Veterán Bratislava 13:01.64 13:01.64
Ž trojskok Haršányová Kristína 00 ŠK ŠOG Nitra 12.27
Jky 60 m Danková Petra 01 AC Stavbár Nitra 08.57
Jky 60 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 07.63
Jky 60 m Ištvánová Katarína 01 ŠK ŠOG Nitra 08.60
Jky 60 m Jalkóczyová Sylvia 01 ŠK Vital Bratislava 09.11
Jky 60 m Konečná Veronika 02 ŠK Vital Bratislava 08.48
Jky 60 m Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 08.47
Jky 60 m Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 08.17
Jky 60 m Mikulová Emma 02 Atletika ŠK Skalica 08.69
Jky 60 m Ondrejková Monika 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.85
Jky 60 m Pokorná Valentína 02 ŠK Vital Bratislava 08.66
Jky 60 m Potocká Naďa 01 ŠK Vital Bratislava
Jky 200 m Danková Petra 01 AC Stavbár Nitra
Jky 200 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 24.19
Jky 200 m Guštafíková Alexandra 02 ŠK Vital Bratislava 31.53
Jky 200 m Ištvánová Katarína 01 ŠK ŠOG Nitra 26.24
Jky 200 m Konečná Veronika 02 ŠK Vital Bratislava 29.80
Jky 200 m Kudlíková Dana 01 AK Spartak Dubnica nad Váhom 25.99
Jky 200 m Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 25.97
Jky 200 m Mečiarová Veronika 01 AK AŠK Slávia Trnava 27.74
Jky 200 m Mikulová Emma 02 Atletika ŠK Skalica 27.69
Jky 200 m Németová Dominika 02 ŠK Vital Bratislava 31.52
Jky 200 m Solčanyová Ľudmila 02 AK AŠK Slávia Trnava
Jky 400 m Kudlíková Dana 01 AK Spartak Dubnica nad Váhom 57.42
Jky 400 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 61.29
Jky 800 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 2:18.78
Jky 3000 m Michaličková Zuzana 02 Atletický oddiel Žilina 10:23.16
Jky 3000 m Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10:40.70
Jky 60 m pr. 83,8 Koláriková Lesana 01 AK AŠK Slávia Trnava 10.44
Jky 60 m pr. 83,8 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 08.57
Jky 60 m pr. 83,8 Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 09.44
Jky 60 m pr. 83,8 Solčanyová Ľudmila 02 AK AŠK Slávia Trnava
Jky diaľka Comová Michaela 01 Atletický oddiel Žilina 534
Jky diaľka Koláriková Lesana 01 AK AŠK Slávia Trnava 480
Jky diaľka Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 570
Jky diaľka Ondrejková Monika 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 504
Jky guľa 4 kg Hamrózyová Karolína 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Jky guľa 4 kg Hanuliaková Petra 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.41
Jky guľa 4 kg Hozáková Michaela 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Jky guľa 4 kg Vrecková Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.12
Dky 60 m Blahová Chiara 03 Atletika ŠK Skalica
Dky 60 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 08.08
Dky 60 m Cellerová Agáta 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.92
Dky 60 m Domonkosová Tímea 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 08.52
Dky 60 m Dubecká Anna Mária 04 AK Junior Holič 09.47
Dky 60 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 08.23
Dky 60 m Fančovičová Terézia 04 AK AŠK Slávia Trnava 08.01
Dky 60 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 07.80
Dky 60 m Hatinová Mia Miriam 03 AK Slávia UK Bratislava 09.01
Dky 60 m Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 08.80
Dky 60 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.29
Dky 60 m Janáková Diana 03 Atletika ŠK Skalica
Dky 60 m Jančeková Natália 04 ŠK ŠOG Nitra 11.54
Dky 60 m Janošťaková Monika 04 AK Junior Holič
Dky 60 m Ježíková Katarína 03 AO Sparta Považská Bystrica 09.55
Dky 60 m Kramárová Zuzana 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 60 m Macháčková Diana 03 Atletika ŠK Skalica 08.64
Dky 60 m Matulová Natália 04 Atletika ŠK Skalica 09.22
Dky 60 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.14
Dky 60 m Mišová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica
Dky 60 m Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava 08.27
Dky 60 m Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava
Dky 60 m Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 08.43
Dky 60 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 08.46
Dky 60 m Repková Monika 04 Atletický klub ZZO Čadca 09.16 09.16
Dky 60 m Sidó Franciska 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Dky 60 m Smereková Michaela 04 ŠK ŠOG Nitra 09.12
Dky 60 m Sviteková Nina 03 AK AŠK Slávia Trnava 08.70
Dky 60 m Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky
Dky 60 m Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky 08.94
Dky 60 m Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava 09.08
Dky 60 m Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 60 m Tomková Ema 03 ŠK Vital Bratislava 09.32
Dky 60 m Turičíková Mária 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.26
Dky 60 m Valekova Maiara 04 Atletika Bratislava 09.10
Dky 60 m Vodnyanszká Renáta 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 07.76
Dky 60 m Žitná Adela 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.85
Dky 200 m Blahová Chiara 03 Atletika ŠK Skalica 30.80
Dky 200 m Bohunická Mária 03 Atletický klub Bojničky
Dky 200 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 27.51
Dky 200 m Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 28.05
Dky 200 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 27.35
Dky 200 m Fančovičová Terézia 04 AK AŠK Slávia Trnava 25.84
Dky 200 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 26.89
Dky 200 m Farkas Lea 03 Atletický club Nové Zámky 27.12
Dky 200 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 28.30
Dky 200 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.06
Dky 200 m Kekeliová Sarah 04 ŠK Vital Bratislava
Dky 200 m Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 200 m Macháčková Diana 03 Atletika ŠK Skalica 28.65
Dky 200 m Matulová Natália 04 Atletika ŠK Skalica 32.49
Dky 200 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.60
Dky 200 m Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava
Dky 200 m Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 28.44
Dky 200 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 26.99
Dky 200 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 27.98
Dky 200 m Smereková Michaela 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 200 m Sochová Laura 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 200 m Srholcová Karolína 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 200 m Sviteková Nina 03 AK AŠK Slávia Trnava 28.82
Dky 200 m Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 28.03
Dky 200 m Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky
Dky 200 m Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava 30.65
Dky 200 m Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.13
Dky 200 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 25.13
Dky 200 m Turičíková Mária 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 28.07
Dky 400 m Bohunická Mária 03 Atletický klub Bojničky
Dky 400 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 65.04
Dky 400 m Jančeková Natália 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 400 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 62.16
Dky 400 m Repková Monika 04 Atletický klub ZZO Čadca 69.96
Dky 400 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 64.25
Dky 400 m Srholcová Karolína 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 70.78
Dky 400 m Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 64.36
Dky 400 m Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 800 m Bohunická Mária 03 Atletický klub Bojničky
Dky 800 m Černá Nina 03 Atletický club Nové Zámky 2:58.76
Dky 800 m Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 2:30.72
Dky 3000 m Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky 13:32.09
Dky 3000 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 11:14.02
Dky 3000 m Urgelová Viktória 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 12:47.09
Dky 3000 m Zahradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 11:19.64
Dky 60m p 76,2-8,5 Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 09.41
Dky 60m p 76,2-8,5 Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 60m p 76,2-8,5 Ježíková Katarína 03 AO Sparta Považská Bystrica
Dky 60m p 76,2-8,5 Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 09.59
Dky 60m p 76,2-8,5 Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.23
Dky 60m p 76,2-8,5 Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 60m p 76,2-8,5 Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 08.81
Dky 60m p 76,2-8,5 Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.63
Dky 60m p 76,2-8,5 Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.77
Dky 60m p 76,2-8,5 Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 60m p 76,2-8,5 Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 09.89
Dky 60m p 76,2-8,5 Zeleňová Tatiana 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky výška Dubecká Anna Mária 04 AK Junior Holič 140
Dky výška Kramárová Zuzana 04 AK AŠK Slávia Trnava 150
Dky výška Mišová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 143
Dky výška Mixová Radka 03 Atletika ŠK Skalica
Dky výška Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 155
Dky výška Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 150
Dky výška Zeleňová Tatiana 04 AK AŠK Slávia Trnava 135
Dky žrď Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky 180
Dky žrď Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 240
Dky žrď Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 250
Dky žrď Žitná Adela 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 260
Dky diaľka Domonkosová Tímea 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 486
Dky diaľka Dubecká Anna Mária 04 AK Junior Holič
Dky diaľka Farkas Lea 03 Atletický club Nové Zámky 536
Dky diaľka Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 485
Dky diaľka Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 491
Dky diaľka Janáková Diana 03 Atletika ŠK Skalica 398
Dky diaľka Janošťaková Monika 04 AK Junior Holič
Dky diaľka Ježíková Katarína 03 AO Sparta Považská Bystrica 382
Dky diaľka Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 512
Dky diaľka Sidó Franciska 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 428
Dky diaľka Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 527
Dky diaľka Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 523
Dky diaľka Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 488
Dky diaľka Valekova Maiara 04 Atletika Bratislava 414
Dky diaľka Vodnyanszká Renáta 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 583
Dky trojskok Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky
Dky trojskok Farkas Lea 03 Atletický club Nové Zámky
Dky trojskok Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 10.22
Dky trojskok Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 10.68
Dky trojskok Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.48
Dky trojskok Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.62
Dky guľa 3 kg Bajánková Rebeka 04 Atletický klub ZZO Čadca 10.19
Dky guľa 3 kg Lángyiová Kinga 04 Atletický club Nové Zámky 08.20
Dky guľa 3 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 09.55 09.55
Dky guľa 3 kg Melíšková Liana 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.80
Dky guľa 3 kg Mixová Radka 03 Atletika ŠK Skalica 11.29
Dky guľa 3 kg Sochová Laura 04 ŠK ŠOG Nitra 09.16
Dky guľa 3 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.04
Dky guľa 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 11.14
Dky guľa 3 kg Znášiková Petra 04 Atletický oddiel Partizánske
Žky 60 m Audiová Adriana 05 Slovan Duslo Šaľa 09.13
Žky 60 m Ayiba Loreal 07 AK Junior Holič 09.69
Žky 60 m Bakaiová Kristína 05 ŠK ŠOG Nitra
Žky 60 m Baranková Tamara 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.02
Žky 60 m Beňová Karin 06 ŠK ŠOG Nitra 11.47
Žky 60 m Bieliková Paulína 06 AC Stavbár Nitra 09.39
Žky 60 m Bugárová Noémi 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.16
Žky 60 m Danihelová Ester 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 60 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.54
Žky 60 m Dušková Karolína 06 ŠK ŠOG Nitra 10.78
Žky 60 m Flajžíková Nina 05 Atletika ŠK Skalica 08.57
Žky 60 m Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 09.39
Žky 60 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 09.24
Žky 60 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 08.40
Žky 60 m Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 08.88
Žky 60 m Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.80
Žky 60 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 08.38
Žky 60 m Jančíková Valéria 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 60 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.23 08.23
Žky 60 m Jonášová Simona 05 ŠK Vital Bratislava 08.93
Žky 60 m Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra
Žky 60 m Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava 08.62
Žky 60 m Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 09.43
Žky 60 m Kaščáková Nikoleta 05 ŠK ŠOG Nitra
Žky 60 m Kečkéšová Emília 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.43
Žky 60 m Kellnerová Natália 06 Atletický oddiel Partizánske
Žky 60 m Kissová Karolína 05 Atletický club Nové Zámky 08.84
Žky 60 m Kňazeová Kristína 06 Atletický club Nové Zámky 09.33
Žky 60 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 08.99
Žky 60 m Kováčiková Zorana 05 AC Stavbár Nitra 09.59
Žky 60 m Kováčová Emma 05 ŠK ŠOG Nitra 08.43
Žky 60 m Krajancová Barbora 06 ŠK ŠOG Nitra 09.15
Žky 60 m Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca 09.15 09.02
Žky 60 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.53 08.53
Žky 60 m Kubová Karin 06 Atletika ŠK Skalica 09.21
Žky 60 m Kučerová Emma 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.90
Žky 60 m Kužmová Natália 06 ŠK ŠOG Nitra 09.23
Žky 60 m Leváková Nina 05 Atletický club Nové Zámky 09.39
Žky 60 m Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 08.68
Žky 60 m Miková Natália 05 ŠK ŠOG Nitra 09.54
Žky 60 m Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.68
Žky 60 m Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.22
Žky 60 m Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra 09.36
Žky 60 m Palanská Lucia 05 CVČ Brezová pod Bradlom 08.52
Žky 60 m Pilipová Sarah 05 Atletický oddiel Partizánske
Žky 60 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 08.81
Žky 60 m Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica 08.93
Žky 60 m Rezničeková Simona 06 Atletický club Nové Zámky 09.40
Žky 60 m Sedláčková Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.40
Žky 60 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 08.89
Žky 60 m Sýkorová Natália 06 AC Stavbár Nitra 08.88
Žky 60 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 09.45
Žky 60 m Šimová Viviana 07 AC Stavbár Nitra 08.84
Žky 60 m Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.28
Žky 60 m Tokošová Vanesa 06 Atletika ŠK Skalica 08.93
Žky 60 m Turčeková Karin 07 Atletický oddiel Partizánske 09.20
Žky 60 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 08.29
Žky 60 m Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra 09.71
Žky 60 m Vážanová Ema 06 Atletický oddiel Partizánske 09.03
Žky 60 m Vyzváryová Veronika 08 Atletika Nové Mesto nad Váhom 09.59
Žky 60 m Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 08.50
Žky 60 m Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica 09.79
Žky 60 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.80
Žky 150 m Audiová Adriana 05 Slovan Duslo Šaľa 22.66
Žky 150 m Bakaiová Kristína 05 ŠK ŠOG Nitra 23.41
Žky 150 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 20.68
Žky 150 m Bieliková Paulína 06 AC Stavbár Nitra
Žky 150 m Dinušová Zuzana 05 ŠK Vital Bratislava 22.31
Žky 150 m Ďurišková Alžbeta 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 19.97
Žky 150 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 23.00
Žky 150 m Flajžíková Nina 05 Atletika ŠK Skalica 20.40
Žky 150 m Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 23.48
Žky 150 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 21.23
Žky 150 m Gorbatenková Simona 06 AK Junior Holič
Žky 150 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 21.02
Žky 150 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 20.67
Žky 150 m Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 20.33
Žky 150 m Janíková Alžbeta 06 AO Sparta Považská Bystrica 23.08
Žky 150 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 20.62
Žky 150 m Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava 20.95
Žky 150 m Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 23.99
Žky 150 m Kandráčová Eliška 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 20.93
Žky 150 m Kaščáková Nikoleta 05 ŠK ŠOG Nitra 22.93
Žky 150 m Kellnerová Natália 06 Atletický oddiel Partizánske
Žky 150 m Kissová Karolína 05 Atletický club Nové Zámky
Žky 150 m Kňazeová Kristína 06 Atletický club Nové Zámky
Žky 150 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 22.67
Žky 150 m Kováčiková Zorana 05 AC Stavbár Nitra 23.29
Žky 150 m Kováčová Emma 05 ŠK ŠOG Nitra 20.99
Žky 150 m Krajancová Barbora 06 ŠK ŠOG Nitra 24.32
Žky 150 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 21.71
Žky 150 m Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 150 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 22.26
Žky 150 m Kubová Karin 06 Atletika ŠK Skalica 21.83
Žky 150 m Kusá Kristýna 05 AK Junior Holič 24.54
Žky 150 m Kužmová Natália 06 ŠK ŠOG Nitra 28.55
Žky 150 m Leváková Nina 05 Atletický club Nové Zámky 22.40
Žky 150 m Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 21.65
Žky 150 m Mejsnarová Veronika 05 AO Sparta Považská Bystrica 22.56
Žky 150 m Miková Natália 05 ŠK ŠOG Nitra 23.23
Žky 150 m Miškovičová Nina 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Žky 150 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 20.12
Žky 150 m Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava 22.54
Žky 150 m Pilipová Sarah 05 Atletický oddiel Partizánske
Žky 150 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 22.60
Žky 150 m Rezničeková Simona 06 Atletický club Nové Zámky 23.15
Žky 150 m Sedláčková Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava 23.22
Žky 150 m Seidlová Simona 05 Atletický oddiel Partizánske 24.91
Žky 150 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 22.23
Žky 150 m Ščepková Emma 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 21.99
Žky 150 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 21.67
Žky 150 m Šišáková Veronika 05 ŠK ŠOG Nitra
Žky 150 m Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 22.68
Žky 150 m Tokošová Vanesa 06 Atletika ŠK Skalica 21.74
Žky 150 m Turčeková Karin 07 Atletický oddiel Partizánske 23.10
Žky 150 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 20.00
Žky 150 m Vážanová Ema 06 Atletický oddiel Partizánske 22.51
Žky 150 m Vyzváryová Mária 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 23.23
Žky 150 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 21.74
Žky 150 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 19.05
Žky 300 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 47.40
Žky 300 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 47.16
Žky 300 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 45.71
Žky 300 m Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 49.90
Žky 300 m Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 43.99
Žky 300 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany
Žky 300 m Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 46.90
Žky 300 m Miškovičová Nina 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 44.83
Žky 300 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 43.71
Žky 300 m Rezničeková Simona 06 Atletický club Nové Zámky 52.66
Žky 300 m Seidlová Simona 05 Atletický oddiel Partizánske
Žky 300 m Ščepková Emma 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Žky 300 m Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky
Žky 300 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 44.25
Žky 300 m Vyzváryová Mária 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Žky 300 m Vyzváryová Veronika 08 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Žky 800 m Beňová Karin 06 ŠK ŠOG Nitra
Žky 800 m Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany 2:43.29
Žky 800 m Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra
Žky 800 m Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica 2:33.33
Žky 800 m Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky 2:40.27
Žky 800 m Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra 2:39.96
Žky 800 m Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:25.12
Žky 800 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 2:27.03
Žky 2000 m Audiová Adriana 05 Slovan Duslo Šaľa
Žky 2000 m Ciklaminiová Andrea 06 TJ Družba Piešťany 8:15.95
Žky 2000 m Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica 7:48.11
Žky 2000 m Gorbatenková Simona 06 AK Junior Holič 8:22.79
Žky 2000 m Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 8:31.29
Žky 2000 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 2000 m Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra
Žky 2000 m Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 9:04.13
Žky 2000 m Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky 8:10.97
Žky 2000 m Sedgwick Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava 7:27.34
Žky 2000 m Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky 7:47.60
Žky 2000 m Trusková Viktoria 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 8:19.01
Žky 60m p 76,2-8,2 Bugárová Noémi 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60m p 76,2-8,2 Ďurišková Alžbeta 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.03
Žky 60m p 76,2-8,2 Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 11.68
Žky 60m p 76,2-8,2 Gorbatenková Simona 06 AK Junior Holič
Žky 60m p 76,2-8,2 Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 11.71
Žky 60m p 76,2-8,2 Mejsnarová Veronika 05 AO Sparta Považská Bystrica
Žky 60m p 76,2-8,2 Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 60m p 76,2-8,2 Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava 11.85
Žky 60m p 76,2-8,2 Sýkorová Natália 06 AC Stavbár Nitra
Žky 60m p 76,2-8,2 Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra
Žky 60m p 76,2-8,2 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 09.12
Žky chôdza 3000 m Cvečková Kristína 05 Miestny ŠK Borský Mikuláš 18:02.55
Žky chôdza 3000 m Gazárková Adriana 08 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Žky chôdza 3000 m Gazárková Mária 05 Miestny ŠK Borský Mikuláš 17:37.1
Žky chôdza 3000 m Kubíčková Tereza 06 CVČ Brezová pod Bradlom 19:04.56
Žky chôdza 3000 m Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 18:03.37
Žky chôdza 3000 m Ščepková Daniela 05 AK Borský Svätý Jur
Žky výška Baranková Tamara 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 140
Žky výška Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 151
Žky výška Danihelová Ester 05 Atletika ŠK Skalica 125
Žky výška Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky výška Jančíková Valéria 05 Atletika ŠK Skalica 135
Žky výška Janíková Alžbeta 06 AO Sparta Považská Bystrica 140
Žky výška Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 133
Žky výška Madáková Laura 05 Atletika ŠK Skalica 130
Žky výška Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 145
Žky výška Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava 115
Žky výška Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 148
Žky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 156
Žky žrď Repková Diana 05 Atletický klub Bojničky 210
Žky žrď Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra
Žky žrď Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky
Žky žrď Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 260
Žky diaľka Danižíková Barbora 05 AK Junior Holič 278
Žky diaľka Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 436
Žky diaľka Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 444
Žky diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 462
Žky diaľka Kečkéšová Emília 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 436
Žky diaľka Kellnerová Natália 06 Atletický oddiel Partizánske
Žky diaľka Kusá Kristýna 05 AK Junior Holič 376
Žky diaľka Mejsnarová Veronika 05 AO Sparta Považská Bystrica 457
Žky diaľka Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica 440
Žky diaľka Šišáková Veronika 05 ŠK ŠOG Nitra 456
Žky diaľka Trusková Viktoria 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 422
Žky diaľka Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 528
Žky guľa 3 kg Ayiba Loreal 07 AK Junior Holič 08.92
Žky guľa 3 kg Čermáková Natália 05 CVČ Brezová pod Bradlom 10.21
Žky guľa 3 kg Danižíková Barbora 05 AK Junior Holič 06.60
Žky guľa 3 kg Dušková Karolína 06 ŠK ŠOG Nitra 06.05
Žky guľa 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 09.85
Žky guľa 3 kg Hacajova Katarina 05 CVČ Brezová pod Bradlom 09.63
Žky guľa 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 10.07
Žky guľa 3 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.15
Žky guľa 3 kg Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 08.47
Žky guľa 3 kg Kusá Kristýna 05 AK Junior Holič 07.10
Žky guľa 3 kg Machová Nina 05 Atletika ŠK Skalica 07.96
Žky guľa 3 kg Seidlová Simona 05 Atletický oddiel Partizánske
Žky guľa 3 kg Šlosiarová Sofia 05 ŠK ŠOG Nitra 12.30
Žky guľa 3 kg Vážanová Ema 06 Atletický oddiel Partizánske
Žky guľa 3 kg Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica 08.67