<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

1.kolo ZsAZ ml. žiactva, dorci, juniorov a dospelý, Trnava, 11. 5. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 100 m Hanic Mário 99 Atletika Nové Mesto nad Váhom 11.45
M 100 m Krkoška Filip 01 AK AŠK Slávia Trnava 12.70
M 100 m Mečíř Adam 99 Atletika ŠK Skalica 11.39
M 100 m Moravčík Jakub 01 AK AŠK Slávia Trnava 12.04
M 100 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica
M 100 m Pavlovič Ivan 01 AC Stavbár Nitra 11.44
M 100 m Puchovský Lukáš 98 ŠK ŠOG Nitra 10.55
M 100 m Rigo Peter 99 ŠK ŠOG Nitra 11.08
M 100 m Sedláček Lukáš 01 AC Stavbár Nitra
M 100 m Schnek Richard 00 ŠK ŠOG Nitra 11.18
M 200 m Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky 24.01
M 200 m Kecskés Martin 01 Atletický club Nové Zámky
M 200 m Krkoška Filip 01 AK AŠK Slávia Trnava 25.78
M 200 m Mečíř Adam 99 Atletika ŠK Skalica 23.91
M 200 m Moravčík Jakub 01 AK AŠK Slávia Trnava 23.80
M 200 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 25.53
M 200 m Pavlovič Ivan 01 AC Stavbár Nitra 23.13
M 200 m Puchovský Lukáš 98 ŠK ŠOG Nitra 21.84
M 200 m Slivka Pavol 01 Atletický oddiel Partizánske
M 200 m Ševčík Adam 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.07
M 400 m Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky 52.78
M 400 m Kecskés Martin 01 Atletický club Nové Zámky
M 400 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 56.17
M 400 m Ševčík Adam 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 53.63
M 800 m Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky 2:00.53
M 800 m Halbavý Lukáš 99 ŠK ŠOG Nitra
M 800 m Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra 2:00.85
M 800 m Šimlaštík Miroslav 01 AK AŠK Slávia Trnava 2:17.11
M 800 m Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:15.18
M 1500 m Gomola Jakub 01 TJ Družba Piešťany
M 1500 m Kecskés Martin 01 Atletický club Nové Zámky
M 1500 m Slivka Pavol 01 Atletický oddiel Partizánske 4:36.87
M 1500 m Svoreň Ondrej 00 ŠK ŠOG Nitra 4:28.08
M 300 m pr. 91,4 Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra
M 300 m pr. 91,4 Šimune Kristián 01 ŠK ŠOG Nitra
M výška Tóth Gergely 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 193
M žrď Puvák Branislav 78 AC Stavbár Nitra 413
M diaľka Gasior Vladimír 00 ŠK ŠOG Nitra 590 590
M diaľka Šuba Ján 94 AC Stavbár Nitra 724
M diaľka Turcsányi Daniel 97 AC Stavbár Nitra 709
M diaľka Záhradníček Filip 00 ŠK ŠOG Nitra 545
M trojskok Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 11.46
M trojskok Šuba Ján 94 AC Stavbár Nitra 15.48
M trojskok Turcsányi Daniel 97 AC Stavbár Nitra 14.91
M guľa 7,26 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 16.21
M disk 2 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 48.04
M oštep 800 g Záhradníček Filip 00 ŠK ŠOG Nitra
J guľa 6 kg Greguš Jaroslav 01 AC Stavbár Nitra 16.73
J guľa 6 kg Guňovský Marek 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 14.94
J guľa 6 kg Skoupa Norbert 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.75
J guľa 6 kg Šimune Kristián 01 ŠK ŠOG Nitra
J disk 1,75 kg Greguš Jaroslav 01 AC Stavbár Nitra 43.77
J disk 1,75 kg Guňovský Marek 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 41.07
J kladivo 6 kg Danáč Daniel 00 AC Stavbár Nitra 66.84
J kladivo 6 kg Konopka Miloslav 01 Atletický club Nové Zámky 59.86
J kladivo 6 kg Skoupa Norbert 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 48.21
Dci 100 m Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky 12.47
Dci 100 m Bihercz Ádám 03 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Dci 100 m Bírošík Adam 02 AK AŠK Slávia Trnava 11.61
Dci 100 m Czako Samuel 03 AC Stavbár Nitra 13.74
Dci 100 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 11.98
Dci 100 m Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Dci 100 m Fáber René 03 Atletický klub Bojničky 11.81
Dci 100 m Fekte Mátyás 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Dci 100 m Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 11.94
Dci 100 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 100 m Jarábek Marco 03 Atletika ŠK Skalica 12.91
Dci 100 m Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava 12.81
Dci 100 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 12.69
Dci 100 m Kosár Levente Máté 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 100 m Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra
Dci 100 m Kukučka Ján 03 Atletický klub Bojničky
Dci 100 m Laca Matej 02 AC Stavbár Nitra 11.93
Dci 100 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra 12.91
Dci 100 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.72
Dci 100 m Moosch Tomáš 02 AC Stavbár Nitra 13.76
Dci 100 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 13.51
Dci 100 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 11.69
Dci 100 m Ostrovský Martin 03 Atletický club Nové Zámky 12.25
Dci 100 m Pačes Viktor 03 AK AŠK Slávia Trnava 12.81
Dci 100 m Pavlovič Matej 03 AC Stavbár Nitra
Dci 100 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 100 m Sdurka Adam 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 100 m Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra 13.33
Dci 100 m Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra 12.01
Dci 100 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 11.51
Dci 100 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske
Dci 100 m Tóth Gergó 04 Atletický club Nové Zámky 12.44
Dci 100 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 11.75
Dci 100 m Vaško Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 100 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 11.81
Dci 200 m Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava 24.74
Dci 200 m Bírošík Adam 02 AK AŠK Slávia Trnava 24.57
Dci 200 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 24.56
Dci 200 m Dániel Regö 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 200 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 200 m Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 200 m Jarábek Marco 03 Atletika ŠK Skalica 26.43
Dci 200 m Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava 26.12
Dci 200 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 200 m Kosár Levente Máté 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.35
Dci 200 m Kukučka Ján 03 Atletický klub Bojničky
Dci 200 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra 26.23
Dci 200 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.39
Dci 200 m Moosch Tomáš 02 AC Stavbár Nitra 27.57
Dci 200 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 27.81
Dci 200 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 23.64
Dci 200 m Pačes Viktor 03 AK AŠK Slávia Trnava 26.44
Dci 200 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 26.25
Dci 200 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 200 m Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.08
Dci 200 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 24.72
Dci 200 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske
Dci 200 m Tóth Gergó 04 Atletický club Nové Zámky 26.10
Dci 200 m Vanko Marek 04 ŠK ŠOG Nitra
Dci 200 m Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 200 m Vaško Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 200 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 23.82
Dci 400 m Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky 57.75
Dci 400 m Gonczol Dominik Alex 03 Atletický club Nové Zámky 57.40
Dci 400 m Grajcarík Tomáš 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Dci 400 m Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany
Dci 400 m Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 400 m Niko Adrian 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 56.72
Dci 400 m Ostrovský Martin 03 Atletický club Nové Zámky 56.78
Dci 400 m Šima Andrej 03 AC Stavbár Nitra
Dci 400 m Valent Simon 04 Atletický club Nové Zámky
Dci 400 m Valent Tadeáš 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 400 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 52.78
Dci 400 m Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 55.86
Dci 800 m Ambruš Ondrej 02 Atletický klub Bojničky 2:25.79
Dci 800 m Černiansky Peter 03 AK AŠK Slávia Trnava 2:30.11
Dci 800 m Dániel Regö 05 Atletický club Nové Zámky 2:18.07
Dci 800 m Grajcarík Tomáš 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 1:59.48
Dci 800 m Jarábek Marco 03 Atletika ŠK Skalica
Dci 800 m Kováč Adam 03 Atletický klub Bojničky 2:13.24
Dci 800 m Masarovič Tomáš 04 Atletický club Nové Zámky
Dci 800 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 2:14.59
Dci 800 m Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 800 m Ručka Philipp 02 ŠK ŠOG Nitra 2:21.43
Dci 800 m Suchý Dalibor 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:20.63
Dci 800 m Šima Andrej 03 AC Stavbár Nitra
Dci 1500 m Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 5:09.82
Dci 1500 m Emanuel Radovan 04 AK AŠK Slávia Trnava 5:09.70
Dci 1500 m Gonczol Dominik Alex 03 Atletický club Nové Zámky 4:46.79
Dci 1500 m Granský Dávid 04 AC Stavbár Nitra
Dci 1500 m Habrda Boris 02 Atletický club Nové Zámky 4:23.83
Dci 1500 m Hiadlovský Tadeáš 03 Atletika Nové Mesto nad Váhom 4:37.72
Dci 1500 m Hlbocký Juraj 02 Atletika Nové Mesto nad Váhom 4:36.27
Dci 1500 m Krahulec Tomáš 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 1500 m Lobotka Matúš 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 5:15.79
Dci 1500 m Medovič Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1500 m Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra
Dci 1500 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 5:10.41
Dci 1500 m Suchý Dávid 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:41.96
Dci 1500 m Valent Simon 04 Atletický club Nové Zámky
Dci 1500 m Valent Tadeáš 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 1500 m Zubák Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom 4:39.16
Dci 110 m pr. 91,4 Bujna Ľubomír 02 Naša atletika 17.81
Dci 110 m pr. 91,4 Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 110 m pr. 91,4 Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 16.58
Dci 110 m pr. 91,4 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 16.52
Dci 110 m pr. 91,4 Sdurka Adam 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 110 m pr. 91,4 Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 17.41
Dci 300 m pr. 83,8 Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 300 m pr. 83,8 Černiansky Peter 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 300 m pr. 83,8 Červeňanský Nikolas 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 300 m pr. 83,8 Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 300 m pr. 83,8 Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 300 m pr. 83,8 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra
Dci 300 m pr. 83,8 Masarovič Tomáš 04 Atletický club Nové Zámky
Dci 300 m pr. 83,8 Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 300 m pr. 83,8 Vanko Marek 04 ŠK ŠOG Nitra
Dci 300 m pr. 83,8 Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra 43.93
Dci chôdza 3000 m Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 20:34.40
Dci chôdza 3000 m Marťák Erik 03 CVČ Brezová pod Bradlom 20:32.44
Dci chôdza 3000 m Primič Daniel 05 CVČ Brezová pod Bradlom 20:21.05
Dci výška Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 181
Dci výška Gondžala Denis 02 Atletický club Nové Zámky 190
Dci výška Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 160
Dci výška Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 188
Dci výška Miko Dominik 03 TJ Olympia Galanta 170
Dci výška Pavuk Timo 02 Atletický club Nové Zámky 175
Dci žrď Belluš Martin 04 Naša atletika 02.25 225
Dci žrď Bujna Ľubomír 02 Naša atletika 02.65 300
Dci žrď Federič Filip 04 Naša atletika 245 cm 235
Dci žrď Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 225
Dci žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 390
Dci žrď Niko Adrian 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 225
Dci žrď Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Dci diaľka Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 607
Dci diaľka Červeňanský Nikolas 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 392
Dci diaľka Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 589
Dci diaľka Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 615
Dci diaľka Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 481
Dci diaľka Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra 492
Dci diaľka Laca Matej 02 AC Stavbár Nitra 576
Dci diaľka Pavuk Timo 02 Atletický club Nové Zámky 565
Dci diaľka Pažítka Štefan 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 544
Dci diaľka Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 538
Dci diaľka Sdurka Adam 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 400
Dci diaľka Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 560
Dci trojskok Gondžala Denis 02 Atletický club Nové Zámky 10.24
Dci trojskok Pavuk Timo 02 Atletický club Nové Zámky 12.44
Dci trojskok Pažítka Štefan 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.97
Dci guľa 5 kg Fáber René 03 Atletický klub Bojničky 15.49
Dci guľa 5 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra
Dci guľa 5 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 17.83
Dci guľa 5 kg Ištok Peter 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci guľa 5 kg Mentel Lukáš 02 Atletický klub Šurany 09.80
Dci guľa 5 kg Prochác Filip 03 Atletický klub Bojničky 12.93
Dci guľa 5 kg Šula Karel 03 AK Slávia UK Bratislava 44.58
Dci guľa 5 kg Záhora Samuel 03 AC Stavbár Nitra 11.71
Dci disk 1,5 kg Branderský Sebastian 02 AK AŠK Slávia Trnava
Dci disk 1,5 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra
Dci disk 1,5 kg Gábriš Šimon Eduard 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci disk 1,5 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 49.99
Dci disk 1,5 kg Mentel Lukáš 02 Atletický klub Šurany 37.23
Dci disk 1,5 kg Prochác Filip 03 Atletický klub Bojničky
Dci disk 1,5 kg Šula Karel 03 AK Slávia UK Bratislava 46.41
Dci disk 1,5 kg Záhora Samuel 03 AC Stavbár Nitra 30.96
Dci disk 1,5 kg Závodný Pavol 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci kladivo 5 kg Ištok Peter 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci kladivo 5 kg Marťák Erik 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci kladivo 5 kg Mentel Lukáš 02 Atletický klub Šurany 38.01
Dci kladivo 5 kg Závodný Pavol 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci oštep 700 g Branderský Sebastian 02 AK AŠK Slávia Trnava 30.55
Dci oštep 700 g Gondžala Denis 02 Atletický club Nové Zámky 22.78
Dci oštep 700 g Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci oštep 700 g Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci oštep 700 g Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci oštep 700 g Záhora Samuel 03 AC Stavbár Nitra 34.41
Dci oštep 700 g Závodný Pavol 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci oštep 700 g Zeleňák Samuel 02 Atletický klub Šurany 46.69
Dci oštep 700 g Zubák Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom 28.23
Dci 1-2-3-4 kluby Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby Bírošík Adam 02 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby Czako Samuel 03 AC Stavbár Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Granský Dávid 04 AC Stavbár Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Medovič Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby Moosch Tomáš 02 AC Stavbár Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Pačes Viktor 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby Pavlovič Matej 03 AC Stavbár Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci 60 m Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany
Mžci 60 m Bakai Mário 07 ŠK ŠOG Nitra 10.27
Mžci 60 m Balaban Roman 10 Atletický klub Bojničky 11.12
Mžci 60 m Batka Lukáš 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 60 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 08.68
Mžci 60 m Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 10.10
Mžci 60 m Bojda Samuel 06 ŠK ŠOG Nitra 08.59
Mžci 60 m Boroš Patrik 08 TJ Olympia Galanta 09.52
Mžci 60 m Bulgan Jerguš 08 ŠK Jablonica 09.94
Mžci 60 m Čaprda Jakub 06 TJ Olympia Galanta
Mžci 60 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 08.99
Mžci 60 m Dobiáš Daniel 06 ŠK ŠOG Nitra 10.25
Mžci 60 m Francisci Alex 06 Atletický club Nové Zámky
Mžci 60 m Gaj Bruno 06 ŠK ŠOG Nitra 09.20
Mžci 60 m Gargalík Gregor 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci 60 m Hindák Miroslav 07 TJ Olympia Galanta 09.74
Mžci 60 m Horný Jakub 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.96
Mžci 60 m Horváth Filip 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci 60 m Hurta Samuel 07 Atletický klub Bojničky
Mžci 60 m Kaufman Timotej 07 ŠK ŠOG Nitra 10.94
Mžci 60 m Klofáč Filip 06 CVČ Brezová pod Bradlom 10.46
Mžci 60 m Kňaško Marcel 07 ŠK ŠOG Nitra 10.55
Mžci 60 m Kovács Sebastián 07 TJ Olympia Galanta 10.18
Mžci 60 m Kovársky Andrej 06 ŠK ŠOG Nitra 09.48
Mžci 60 m Laššo Matúš 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.01
Mžci 60 m Liška Ondrej 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60 m Marek Jaromír 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60 m Matejka Patrik 06 ŠK ŠOG Nitra 09.30
Mžci 60 m Mészáros Lukáš 06 TJ Olympia Galanta 09.35
Mžci 60 m Mišinec Maxim 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci 60 m Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra 08.16
Mžci 60 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.80
Mžci 60 m Petrovič Natan 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 08.11
Mžci 60 m Petřvalský Samuel 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.63
Mžci 60 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 09.85
Mžci 60 m Priškin Pavel 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 60 m Repta Jakub 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 60 m Stranovský Viktor 06 ŠK ŠOG Nitra 09.09
Mžci 60 m Szíjjártó Maxim 07 ŠK ŠOG Nitra 11.49
Mžci 60 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 08.90
Mžci 60 m Šilhavý Peter 07 AK AŠK Slávia Trnava 10.55
Mžci 60 m Špaček Samuel 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.10
Mžci 60 m Takáč Simeon 07 TJ Olympia Galanta 09.47
Mžci 60 m Válek David 07 Atletika ŠK Skalica
Mžci 60 m Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.60
Mžci 60 m Zavadil Filip 06 ŠK Jablonica
Mžci 150 m Androvič Max Sebastian 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 150 m Bachratý Matúš 08 Atletický klub AC Malacky 23.79
Mžci 150 m Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra 22.75
Mžci 150 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 22.95
Mžci 150 m Duchovič Damian 06 ŠK ŠOG Nitra 22.12
Mžci 150 m Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany 21.11
Mžci 150 m Handl Richard 07 Atletický club Nové Zámky 23.81
Mžci 150 m Hodor Viliam 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 150 m Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 21.54
Mžci 150 m Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra 20.27
Mžci 150 m Poláček Adam 06 AK AŠK Slávia Trnava 23.14
Mžci 150 m Repa Samuel 07 TJ Olympia Galanta 24.24
Mžci 150 m Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 23.20
Mžci 150 m Sedláček Victor Heinz 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.48
Mžci 150 m Štercel Róbert 07 Atletický club Nové Zámky 23.57
Mžci 150 m Veselý Rudolf 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Mžci 150 m Závodný Leo 11 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 600 m Bachratý Matúš 08 Atletický klub AC Malacky 1:56.22
Mžci 600 m Bulgan Jerguš 08 ŠK Jablonica 2:22.13
Mžci 600 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 1:57.36
Mžci 600 m Gargalík Gregor 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci 600 m Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany
Mžci 600 m Hendricken Evan 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 600 m Hlaváček Marek 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:12.75
Mžci 600 m Hodor Viliam 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 600 m Janota Eduard 07 Atletika ŠK Skalica
Mžci 600 m Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:15.37
Mžci 600 m Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany
Mžci 600 m Kubovčiak Nikolaj 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 600 m Laššo Matúš 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:55.99
Mžci 600 m Libich Šimon 06 AK AŠK Slávia Trnava 2:18.18
Mžci 600 m Mako Peter 06 AC Stavbár Nitra
Mžci 600 m Mikušať Jakub 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:21.05
Mžci 600 m Petríček Šimon 07 TJ Družba Piešťany 2:03.97
Mžci 600 m Petrovič Richard 10 AC Stavbár Nitra
Mžci 600 m Petrovič Natan 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Mžci 600 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 02.18
Mžci 600 m Pribula Juraj 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 600 m Priškin Pavel 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 600 m Repta Jakub 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 600 m Sedlák Peter 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:10.10
Mžci 600 m Szorád Michal 06 AC Stavbár Nitra 1:57.31
Mžci 600 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 600 m Špaček Samuel 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:02.69
Mžci 600 m Veselý Filip 06 Atletický oddiel Partizánske
Mžci 600 m Veselý Rudolf 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Mžci 600 m Zavadil Filip 06 ŠK Jablonica
Mžci 1500 m Buday Peter 07 AC Stavbár Nitra 5:35.83
Mžci 1500 m Čík Tristan 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 1500 m Handl Richard 07 Atletický club Nové Zámky
Mžci 1500 m Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 5:17.52
Mžci 1500 m Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra
Mžci 1500 m Kňaško Marcel 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 1500 m Kňažík Matej 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 1500 m Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 1500 m Lehocký Leonard 10 Atletický klub Bojničky
Mžci 1500 m Melo Michal 06 TJ Olympia Galanta 6:02.00
Mžci 1500 m Štercel Róbert 07 Atletický club Nové Zámky 5:20.58
Mžci 60m p 76,2-7,5 Androvič Max Sebastian 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60m p 76,2-7,5 Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra 13.20
Mžci 60m p 76,2-7,5 Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava 14.18
Mžci 60m p 76,2-7,5 Hlaváček Marek 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60m p 76,2-7,5 Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 11.13
Mžci 60m p 76,2-7,5 Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom 14.07
Mžci 60m p 76,2-7,5 Mészáros Lukáš 06 TJ Olympia Galanta
Mžci 60m p 76,2-7,5 Mikušať Jakub 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.87
Mžci 60m p 76,2-7,5 Poláček Adam 06 AK AŠK Slávia Trnava 13.18
Mžci 60m p 76,2-7,5 Rehák Matej 07 Slovan Duslo Šaľa 13.15
Mžci 60m p 76,2-7,5 Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 12.57
Mžci 60m p 76,2-7,5 Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom 12.53
Mžci 60m p 76,2-7,5 Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 11.54
Mžci 60m p 76,2-7,5 Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.02
Mžci chôdza 2000 m Hartl Andrej 07 TJ Olympia Galanta 14:13.91
Mžci chôdza 2000 m Repta Roman 08 CVČ Brezová pod Bradlom 15:15.26
Mžci chôdza 2000 m Rošetzký Gabriel 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci chôdza 2000 m Torák Adam 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci chôdza 2000 m Zuberec Milan 07 TJ Olympia Galanta
Mžci výška Bičan David Dexter 06 TJ Olympia Galanta 125
Mžci výška Duchovič Damian 06 ŠK ŠOG Nitra 135
Mžci výška Grujbár Dušan 06 TJ Olympia Galanta
Mžci výška Halász Alex 06 TJ Olympia Galanta
Mžci výška Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 135
Mžci výška Rehák Matej 07 Slovan Duslo Šaľa 125
Mžci výška Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom 132
Mžci výška Špaček Samuel 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci výška Veselý Filip 06 Atletický oddiel Partizánske 150
Mžci diaľka Fico Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce 380
Mžci diaľka Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava 380
Mžci diaľka Grujbár Dušan 06 TJ Olympia Galanta 397
Mžci diaľka Hartl Andrej 07 TJ Olympia Galanta 336
Mžci diaľka Hendricken Evan 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci diaľka Horňák Maroš 07 AK AŠK Slávia Trnava 414
Mžci diaľka Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra 323
Mžci diaľka Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 365
Mžci diaľka Janota Eduard 07 Atletika ŠK Skalica
Mžci diaľka Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 278
Mžci diaľka Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 445
Mžci diaľka Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 408
Mžci diaľka Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 462
Mžci diaľka Lencsés Samuel 06 TJ Olympia Galanta 329
Mžci diaľka Mako Peter 06 AC Stavbár Nitra
Mžci diaľka Petríček Šimon 07 TJ Družba Piešťany 359
Mžci diaľka Petrík Timotej 07 AC Stavbár Nitra
Mžci diaľka Petrovič Richard 10 AC Stavbár Nitra
Mžci diaľka Pribula Juraj 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci diaľka Repta Roman 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci diaľka Sedlák Peter 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 380
Mžci diaľka Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom 364
Mžci diaľka Szorád Michal 06 AC Stavbár Nitra 419
Mžci diaľka Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta
Mžci diaľka Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 423
Mžci diaľka Torák Adam 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci diaľka Veselý Filip 06 Atletický oddiel Partizánske 395
Mžci diaľka Zuberec Milan 07 TJ Olympia Galanta 351
Mžci guľa 3 kg Bakai Mário 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžci guľa 3 kg Batka Lukáš 07 CVČ Brezová pod Bradlom 06.88
Mžci guľa 3 kg Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci guľa 3 kg Čaprda Jakub 06 TJ Olympia Galanta 06.55
Mžci guľa 3 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 09.50
Mžci guľa 3 kg Dobiáš Daniel 06 ŠK ŠOG Nitra 07.40
Mžci guľa 3 kg Felber Marek 07 AC Stavbár Nitra
Mžci guľa 3 kg Klofáč Filip 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci guľa 3 kg Kovács Sebastián 07 TJ Olympia Galanta
Mžci guľa 3 kg Kovársky Andrej 06 ŠK ŠOG Nitra 06.82
Mžci guľa 3 kg Laczkó Adam 06 TJ Olympia Galanta 07.15
Mžci guľa 3 kg Liška Ondrej 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci guľa 3 kg Matejka Patrik 06 ŠK ŠOG Nitra 07.33
Mžci guľa 3 kg Mišinec Maxim 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 05.01
Mžci guľa 3 kg Repa Samuel 07 TJ Olympia Galanta 06.77
Mžci guľa 3 kg Šilhavý Peter 07 AK AŠK Slávia Trnava 05.08
Mžci guľa 3 kg Tvrdý Lukáš 06 Atletický klub Bojničky
Mžci kriket Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany
Mžci kriket Balaban Roman 10 Atletický klub Bojničky 21.60
Mžci kriket Baráth Juraj 08 TJ Olympia Galanta 40.25
Mžci kriket Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky
Mžci kriket Bojda Samuel 06 ŠK ŠOG Nitra 29.34
Mžci kriket Bulgan Jerguš 08 ŠK Jablonica 27.54
Mžci kriket Čík Tristan 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci kriket Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžci kriket Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 29.44
Mžci kriket Fico Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce 23.62
Mžci kriket Francisci Alex 06 Atletický club Nové Zámky
Mžci kriket Gaj Bruno 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžci kriket Halász Alex 06 TJ Olympia Galanta 48.67
Mžci kriket Hlaváček Marek 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci kriket Horňák Maroš 07 AK AŠK Slávia Trnava 32.34
Mžci kriket Horný Jakub 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 28.75
Mžci kriket Horváth Filip 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci kriket Hurta Samuel 07 Atletický klub Bojničky
Mžci kriket Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra
Mžci kriket Kaufman Timotej 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžci kriket Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.64
Mžci kriket Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 32.75
Mžci kriket Kubovčiak Nikolaj 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci kriket Laššo Matúš 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.52
Mžci kriket Lehocký Leonard 10 Atletický klub Bojničky 16.61
Mžci kriket Libich Šimon 06 AK AŠK Slávia Trnava 27.64
Mžci kriket Mako Peter 06 AC Stavbár Nitra
Mžci kriket Marek Jaromír 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci kriket Mikušať Jakub 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 30.80
Mžci kriket Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra 50.27
Mžci kriket Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 43.06
Mžci kriket Petrík Timotej 07 AC Stavbár Nitra
Mžci kriket Petrovič Richard 10 AC Stavbár Nitra
Mžci kriket Piši Oliver 08 TJ Olympia Galanta 41.92
Mžci kriket Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany
Mžci kriket Repta Roman 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci kriket Sedláček Victor Heinz 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 42.78
Mžci kriket Sedlák Peter 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.83
Mžci kriket Sojka Martin 07 CVČ Brezová pod Bradlom 35.05
Mžci kriket Stranovský Viktor 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžci kriket Szíjjártó Maxim 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžci kriket Válek David 07 Atletika ŠK Skalica
Mžci kriket Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 50.22
Mžci kriket Závodný Leo 11 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Androvič Max Sebastian 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby Balaban Roman 10 Atletický klub Bojničky
Mžci 4 x 60 m kluby Baráth Juraj 08 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Batka Lukáš 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Boroš Patrik 08 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby Buday Peter 07 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby Čík Tristan 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby Grujbár Dušan 06 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Halász Alex 06 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Handl Richard 07 Atletický club Nové Zámky
Mžci 4 x 60 m kluby Hartl Andrej 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Hendricken Evan 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Hindák Miroslav 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Hodor Viliam 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Horňák Maroš 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby Hurta Samuel 07 Atletický klub Bojničky
Mžci 4 x 60 m kluby Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby Klofáč Filip 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Kubovčiak Nikolaj 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby Lehocký Leonard 10 Atletický klub Bojničky
Mžci 4 x 60 m kluby Lencsés Samuel 06 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Libich Šimon 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby Liška Ondrej 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby Marek Jaromír 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby Petrík Timotej 07 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby Piši Oliver 08 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Poláček Adam 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby Pribula Juraj 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby Repa Samuel 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Repta Jakub 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Sojka Martin 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Szorád Michal 06 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby Torák Adam 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Závodný Leo 11 CVČ Brezová pod Bradlom
Ž 100 m Bucholcerová Janka 01 ŠK ŠOG Nitra 13.79
Ž 100 m Faturová Gabriela 99 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Ž 100 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 12.16
Ž 100 m Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 12.55
Ž 200 m Faturová Gabriela 99 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Ž 200 m Koláriková Lesana 01 AK AŠK Slávia Trnava 29.82
Ž 200 m Lackovičová Simona 00 ŠK ŠOG Nitra 27.90
Ž 400 m Stachová Anita 01 Atletika Nové Mesto nad Váhom 61.63
Ž 400 m Szturcová Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 63.25
Ž 800 m Stachová Anita 01 Atletika Nové Mesto nad Váhom 2:17.98
Ž 1500 m Kuchtová Dominika 99 AC Stavbár Nitra 4:58.95
Ž 1500 m Pločeková Natália 01 TJ Družba Piešťany
Ž 100 m pr. 83,8 Koláriková Lesana 01 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 100 m pr. 83,8 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 14.31
Ž 300 m pr. 76,2 Faturová Gabriela 99 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Ž 300 m pr. 76,2 Szturcová Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 48.97
Ž chôdza 3000 m Vargová Svetlana 00 ŠK ŠOG Nitra 19:00.6
Ž žrď Bírová Nina 00 ŠK ŠOG Nitra 280
Ž žrď Seková Zuzana 75 AC Stavbár Nitra 300
Ž diaľka Bucholcerová Janka 01 ŠK ŠOG Nitra 510
Ž diaľka Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 536
Ž diaľka Kaliašová Silvia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 565
Ž diaľka Koláriková Lesana 01 AK AŠK Slávia Trnava 469
Ž guľa 4 kg Hanuliaková Júlia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.11
Ž guľa 4 kg Vrecková Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.37
Ž disk 1 kg Bartoňová Vanessa 00 AK AŠK Slávia Trnava 19.15
Ž disk 1 kg Kačányová Vanesa 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 28.43
Ž kladivo 4 kg Kačányová Vanesa 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 29.72
Ž kladivo 4 kg Vrecková Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 44.66
Ž oštep 600 g Bartoňová Vanessa 00 AK AŠK Slávia Trnava 19.21
Ž oštep 600 g Bírová Nina 00 ŠK ŠOG Nitra 25.80 22.70
Ž oštep 600 g Hanuliaková Júlia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 45.68
Ž oštep 600 g Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 29.59
Ž oštep 600 g Mokrá Barbora 96 Slávia šport. gymnázium Trenčín 43.18
Dky 100 m Balajová Tamara 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.92
Dky 100 m Cellerová Agáta 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.06
Dky 100 m Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica
Dky 100 m Danková Katarína 03 Atletický club Nové Zámky
Dky 100 m Dinková Júlia 05 Atletika ŠK Skalica 15.87
Dky 100 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.21
Dky 100 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 12.67
Dky 100 m Flajžíková Nina 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 100 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 12.08
Dky 100 m Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 100 m Havjerová Júlia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 100 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 100 m Hulíková Tamara 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.74
Dky 100 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 12.71
Dky 100 m Janáková Diana 03 Atletika ŠK Skalica 15.64
Dky 100 m Jančíková Valéria 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 100 m Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100 m Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica
Dky 100 m Laiferová Adela 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 100 m Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100 m Leváková Nina 05 Atletický club Nové Zámky
Dky 100 m Lišiaková Júlia 05 Atletický oddiel Partizánske
Dky 100 m Macháčková Diana 03 Atletika ŠK Skalica 13.65
Dky 100 m Malovecká Dominika 04 Atletický club Nové Zámky
Dky 100 m Mesáková Natália 04 TJ Družba Piešťany
Dky 100 m Mikulová Emma 02 Atletika ŠK Skalica 13.67
Dky 100 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.82
Dky 100 m Miškovičová Nina 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Dky 100 m Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.07
Dky 100 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky
Dky 100 m Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 13.79
Dky 100 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.69
Dky 100 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 100 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 13.88
Dky 100 m Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 100 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica
Dky 100 m Rybáriková Natália 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dky 100 m Srholcová Karolína 04 Atletika ŠK Skalica 14.53
Dky 100 m Sviteková Nina 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100 m Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava 15.73
Dky 100 m Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100 m Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.87
Dky 100 m Valová Nina 04 TJ Družba Piešťany 14.16
Dky 100 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica
Dky 100 m Vrablecová Aneta 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 100 m Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra
Dky 100 m Záležáková Jasmine 05 Atletický club Nové Zámky
Dky 100 m Zelenáková Mária 02 Atletický klub Bojničky 14.01
Dky 100 m Zmeková Kristína 05 ŠK Jablonica
Dky 100 m Znášiková Petra 04 Atletický oddiel Partizánske
Dky 200 m Batyková Sofia 03 ŠK ŠOG Nitra 31.40
Dky 200 m Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 27.29
Dky 200 m Bryndzová Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 32.28
Dky 200 m Cellerová Agáta 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.15
Dky 200 m Danková Katarína 03 Atletický club Nové Zámky
Dky 200 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 24.56
Dky 200 m Holešová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra 27.39
Dky 200 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.44
Dky 200 m Hulíková Tamara 03 AK AŠK Slávia Trnava 29.37
Dky 200 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 25.92
Dky 200 m Laiferová Adela 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 200 m Lečková Ema 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 200 m Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 26.70
Dky 200 m Leváková Nina 05 Atletický club Nové Zámky
Dky 200 m Lišiaková Júlia 05 Atletický oddiel Partizánske
Dky 200 m Matulová Natália 04 Atletika ŠK Skalica 34.34
Dky 200 m Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 26.88
Dky 200 m Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava 26.63
Dky 200 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky
Dky 200 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 28.30
Dky 200 m Roštárová Ema 04 Atletika ŠK Skalica 31.31
Dky 200 m Sviteková Nina 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 28.50
Dky 200 m Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.85
Dky 200 m Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 31.55
Dky 200 m Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 28.12
Dky 200 m Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky
Dky 200 m Záležáková Jasmine 05 Atletický club Nové Zámky
Dky 200 m Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 200 m Zelenáková Mária 02 Atletický klub Bojničky 29.48
Dky 200 m Znášiková Petra 04 Atletický oddiel Partizánske
Dky 200 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky
Dky 400 m Batyková Sofia 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 400 m Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica
Dky 400 m Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky
Dky 400 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 59.27
Dky 400 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 67.74
Dky 400 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 60.60
Dky 400 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 63.97
Dky 400 m Szabó Abigel 03 Atletický club Nové Zámky 69.08
Dky 400 m Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 60.17
Dky 400 m Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky 800 m Bartošíková Ella 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:47.40
Dky 800 m Brezanová Natália 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:45.24
Dky 800 m Bučeková Ráchel 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 3:03.75
Dky 800 m Gavalovičová Zuzana 02 ŠK ŠOG Nitra 2:39.06
Dky 800 m Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky 2:31.26
Dky 800 m Hornáková Simona 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 2:38.25
Dky 800 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 2:23.20
Dky 800 m Rauschová Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 2:57.07
Dky 800 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:30.70
Dky 800 m Šranková Angelika 04 Atletický club Nové Zámky 2:33.28
Dky 800 m Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:34.57
Dky 800 m Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky 2:29.86
Dky 800 m Urbanová Naďa 02 TJ Družba Piešťany 2:26.87
Dky 800 m Záhradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 2:23.20
Dky 1500 m Harceková Mária 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 5:27.84
Dky 1500 m Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky 6:02.79
Dky 1500 m Havjerová Júlia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 1500 m Pavlendová Miroslava 03 ŠK ŠOG Nitra 6:03.55
Dky 1500 m Rolincová Terézia 05 Atletický klub Bojničky 6:10.65
Dky 1500 m Sedgwick Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava 5:25.47
Dky 1500 m Seidlová Simona 05 Atletický oddiel Partizánske 5:23.77
Dky 1500 m Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 6:33.07
Dky 1500 m Szabó Abigel 03 Atletický club Nové Zámky 6:20.38
Dky 1500 m Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky 5:15.57
Dky 1500 m Trusková Viktoria 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 5:56.79
Dky 1500 m Vaculčiaková Nia 05 Atletický oddiel Partizánske 5:54.17
Dky 1500 m Zeleňová Tatiana 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100m p 76,2-8,5 Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 100m p 76,2-8,5 Holešová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra 15.48
Dky 100m p 76,2-8,5 Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky
Dky 100m p 76,2-8,5 Kukučková Elena 03 Atletický klub Bojničky
Dky 100m p 76,2-8,5 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 17.50
Dky 100m p 76,2-8,5 Malovecká Dominika 04 Atletický club Nové Zámky
Dky 100m p 76,2-8,5 Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra
Dky 100m p 76,2-8,5 Solčanyová Ľudmila 02 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100m p 76,2-8,5 Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 17.62
Dky 100m p 76,2-8,5 Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 100m p 76,2-8,5 Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky
Dky 100m p 76,2-8,5 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky
Dky 300 m pr. 76,2 Balážová Ema 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 49.72
Dky 300 m pr. 76,2 Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky 300 m pr. 76,2 Gavalovičová Zuzana 02 ŠK ŠOG Nitra 59.75
Dky 300 m pr. 76,2 Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica 53.39
Dky 300 m pr. 76,2 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 49.48
Dky 300 m pr. 76,2 Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 300 m pr. 76,2 Solčanyová Ľudmila 02 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 300 m pr. 76,2 Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava 59.84
Dky 300 m pr. 76,2 Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 46.44
Dky 300 m pr. 76,2 Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 48.24
Dky 300 m pr. 76,2 Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica
Dky 300 m pr. 76,2 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 47.57
Dky chôdza 3000 m Černá Nina 03 Atletický club Nové Zámky 20:49.64
Dky chôdza 3000 m Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 19:28.4
Dky výška Brezanová Natália 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 151
Dky výška Fonferová Laura 03 ŠK ŠOG Nitra 165
Dky výška Kukučková Elena 03 Atletický klub Bojničky 160
Dky výška Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 160
Dky výška Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 143
Dky výška Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 155
Dky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 155
Dky výška Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 165
Dky výška Zmeková Kristína 05 ŠK Jablonica 130
Dky žrď Kukučková Elena 03 Atletický klub Bojničky 210
Dky žrď Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 300
Dky žrď Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 240
Dky žrď Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 240
Dky diaľka Balajová Tamara 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 539
Dky diaľka Batky Jázmin 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 479
Dky diaľka Domonkosová Tímea 04 Atletický klub Bojničky 484
Dky diaľka Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 471
Dky diaľka Havjerová Júlia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 441
Dky diaľka Hiadlovská Zuzana 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 406
Dky diaľka Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 495
Dky diaľka Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 467
Dky diaľka Janáková Diana 03 Atletika ŠK Skalica 385
Dky diaľka Jančíková Valéria 05 Atletika ŠK Skalica
Dky diaľka Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky 497
Dky diaľka Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky diaľka Lacinová Lucia 03 ŠK ŠOG Nitra 458
Dky diaľka Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 555
Dky diaľka Mačaiová Petra 02 Atletický klub Bojničky 455
Dky diaľka Mesáková Natália 04 TJ Družba Piešťany 416
Dky diaľka Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 492
Dky diaľka Rybáriková Natália 04 CVČ Brezová pod Bradlom 452
Dky diaľka Sidó Franciska 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 417
Dky diaľka Solčanyová Ľudmila 02 AK AŠK Slávia Trnava 419
Dky diaľka Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky diaľka Vaculčiaková Nia 05 Atletický oddiel Partizánske 444
Dky diaľka Vodnyanszká Renáta 04 Atletický klub Bojničky 577
Dky diaľka Vrablecová Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 410
Dky diaľka Zmeková Kristína 05 ŠK Jablonica 427
Dky trojskok Bučeková Ráchel 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky trojskok Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky
Dky trojskok Mačaiová Petra 02 Atletický klub Bojničky
Dky guľa 3 kg Boráková Veronika 04 Atletika ŠK Skalica 06.31
Dky guľa 3 kg Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.27
Dky guľa 3 kg Čermáková Natália 05 CVČ Brezová pod Bradlom 10.33
Dky guľa 3 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 09.73
Dky guľa 3 kg Dinková Júlia 05 Atletika ŠK Skalica 08.21
Dky guľa 3 kg Fonferová Laura 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky guľa 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 09.50
Dky guľa 3 kg Hamrózyová Karolína 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.86
Dky guľa 3 kg Hanuliaková Petra 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.71
Dky guľa 3 kg Holubcová Petra 04 Atletický club Nové Zámky 08.18
Dky guľa 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 07.64
Dky guľa 3 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.18
Dky guľa 3 kg Lacinová Lucia 03 ŠK ŠOG Nitra 08.01
Dky guľa 3 kg Lángyiová Viktória 02 Atletický club Nové Zámky 10.05
Dky guľa 3 kg Machová Nina 05 Atletika ŠK Skalica 07.52
Dky guľa 3 kg Mixová Radka 03 Atletika ŠK Skalica 11.41
Dky guľa 3 kg Náterová Karin 04 Atletika ŠK Skalica 09.75
Dky guľa 3 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 08.19
Dky guľa 3 kg Procházková Vanda 03 Atletický klub Šurany
Dky guľa 3 kg Reptíková Radoslava 02 ŠK ŠOG Nitra 08.98
Dky guľa 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 09.59
Dky disk 1 kg Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 19.44
Dky disk 1 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 27.77
Dky disk 1 kg Hamrózyová Karolína 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.90
Dky disk 1 kg Hanuliaková Petra 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 28.38
Dky disk 1 kg Holubcová Petra 04 Atletický club Nové Zámky 21.03
Dky disk 1 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky
Dky disk 1 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.27
Dky disk 1 kg Lángyiová Viktória 02 Atletický club Nové Zámky 24.03
Dky disk 1 kg Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 21.17
Dky disk 1 kg Mixová Radka 03 Atletika ŠK Skalica
Dky disk 1 kg Palanská Lenka 02 AK AŠK Slávia Trnava 36.74
Dky disk 1 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 21.62
Dky disk 1 kg Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 23.15
Dky disk 1 kg Procházková Vanda 03 Atletický klub Šurany
Dky disk 1 kg Ščasnovičová Soňa 02 AK AŠK Slávia Trnava 17.86
Dky disk 1 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 21.13
Dky kladivo 3 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 44.31
Dky kladivo 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky
Dky kladivo 3 kg Hamrózyová Karolína 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 32.66
Dky kladivo 3 kg Holubcová Petra 04 Atletický club Nové Zámky 22.35
Dky kladivo 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky
Dky kladivo 3 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 29.42
Dky kladivo 3 kg Palanská Lenka 02 AK AŠK Slávia Trnava
Dky kladivo 3 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 24.78
Dky kladivo 3 kg Ščasnovičová Soňa 02 AK AŠK Slávia Trnava 32.38
Dky kladivo 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 26.25
Dky oštep 500 g Balážová Ema 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 30.48
Dky oštep 500 g Boráková Veronika 04 Atletika ŠK Skalica 18.95
Dky oštep 500 g Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 16.87
Dky oštep 500 g Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 29.18
Dky oštep 500 g Hanuliaková Petra 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 47.87
Dky oštep 500 g Harceková Mária 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 30.02
Dky oštep 500 g Lečková Ema 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 20.29
Dky oštep 500 g Matulová Natália 04 Atletika ŠK Skalica 30.41
Dky oštep 500 g Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 32.09
Dky oštep 500 g Mikulová Emma 02 Atletika ŠK Skalica
Dky oštep 500 g Náterová Karin 04 Atletika ŠK Skalica 28.98
Dky oštep 500 g Nemcová Adriana 02 ŠK Jablonica 27.59
Dky oštep 500 g Poláčková Sabína 03 ŠK Jablonica 30.14
Dky oštep 500 g Reptíková Radoslava 02 ŠK ŠOG Nitra 16.18
Dky oštep 500 g Roštárová Ema 04 Atletika ŠK Skalica 15.09
Dky oštep 500 g Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 1-2-3-4 kluby Babulíková Bianka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 1-2-3-4 kluby Balajová Tamara 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 1-2-3-4 kluby Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby Flajžíková Nina 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 1-2-3-4 kluby Gavalovičová Zuzana 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 1-2-3-4 kluby Holešová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Hulíková Tamara 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Mačaiová Petra 02 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby Macháčková Diana 03 Atletika ŠK Skalica
Dky 1-2-3-4 kluby Mikulová Emma 02 Atletika ŠK Skalica
Dky 1-2-3-4 kluby Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica
Dky 1-2-3-4 kluby Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 1-2-3-4 kluby Rauschová Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 1-2-3-4 kluby Rolincová Terézia 05 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby Sedgwick Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby Srholcová Karolína 04 Atletika ŠK Skalica
Dky 1-2-3-4 kluby Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby Zelenáková Mária 02 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby Zeleňová Tatiana 04 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Antalová Klára 07 AK AŠK Slávia Trnava 10.18
Mžky 60 m Ballová Lina 06 ŠK ŠOG Nitra 10.11
Mžky 60 m Bartošová Miriam 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 60 m Belanská Veronika 06 Atletický klub Bojničky 10.20
Mžky 60 m Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače (A) 10.25
Mžky 60 m Benkovicsová Tamara 07 TJ Olympia Galanta 09.28
Mžky 60 m Bieliková Paulína 06 AC Stavbár Nitra 09.39
Mžky 60 m Bojdová Lucia 07 ŠK ŠOG Nitra 09.35
Mžky 60 m Dobi Olívia 07 Atletický club Nové Zámky 10.07
Mžky 60 m Dodrvová Andrea 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 60 m Ďuricová Daniela 07 CVČ Brezová pod Bradlom 10.21
Mžky 60 m Ďuríčková Sabina 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 60 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.75
Mžky 60 m Dušková Karolína 06 ŠK ŠOG Nitra 10.32
Mžky 60 m Fabiánová Šejla 06 Atletický club Nové Zámky 08.72
Mžky 60 m Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 09.47
Mžky 60 m Hajdu Lila 07 ŠK ŠOG Nitra 10.82
Mžky 60 m Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 60 m Heltová Alexandra 06 TJ Olympia Galanta 11.01
Mžky 60 m Hidvégiová Hana 07 TJ Olympia Galanta 10.62
Mžky 60 m Hobothová Mária 06 TJ Olympia Galanta
Mžky 60 m Hríbiková Nina 08 Detský atletický klub Tlmače (A) 10.60
Mžky 60 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 08.89
Mžky 60 m Hupková Stella 09 Atletický oddiel Partizánske 10.53
Mžky 60 m Chovancová Martina 06 Atletika ŠK Skalica 08.88
Mžky 60 m Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 09.75
Mžky 60 m Kachlíková Liliana 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 60 m Kiesel Stela 07 ŠK ŠOG Nitra 10.07
Mžky 60 m Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica
Mžky 60 m Koštalová Karolína 07 Funny athletics Piešťany 09.76 09.76
Mžky 60 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače (A)
Mžky 60 m Kováčová Rebeka 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 60 m Kuglérová Tiana 07 ŠK Jablonica 09.94
Mžky 60 m Laluchová Lenka 07 TJ Olympia Galanta 10.55
Mžky 60 m Lieskovská Hanka 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m Lisyová Sofia 06 ŠK ŠOG Nitra 10.11
Mžky 60 m Luptáková Liana 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 60 m Macháčková Karolína 06 Atletika ŠK Skalica 09.50
Mžky 60 m Maniačková Magdaléna 08 CVČ Brezová pod Bradlom 10.49
Mžky 60 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 09.03
Mžky 60 m Mihočková Patrícia 07 CVČ Brezová pod Bradlom 09.88
Mžky 60 m Mikušaťová Terézia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.17
Mžky 60 m Miškovičová Simona 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom 09.68
Mžky 60 m Molnárová Lilien 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 60 m Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.54
Mžky 60 m Némethová Tereza 07 Atletický club Nové Zámky 10.15
Mžky 60 m Nižnanová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava 10.34
Mžky 60 m Nováková Karin 07 Atletický club Nové Zámky 09.81
Mžky 60 m Novotná Anna Kateřina 07 AK AŠK Slávia Trnava 10.61
Mžky 60 m Novotová Martina 06 Atletický klub Zlaté Moravce 09.23
Mžky 60 m Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra 09.27
Mžky 60 m Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce 10.05
Mžky 60 m Pavelková Bibiana 07 ŠK Jablonica 10.42
Mžky 60 m Péková Veronika 06 Atletický club Nové Zámky 11.00
Mžky 60 m Pillerová Martina 07 ŠK ŠOG Nitra 09.20
Mžky 60 m Plšeková Alexandra 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.88
Mžky 60 m Porubčinová Anna 07 AK AŠK Slávia Trnava 11.32
Mžky 60 m Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.48
Mžky 60 m Rapavá Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.91
Mžky 60 m Reptová Katarína 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 60 m Ružičková Margita 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 60 m Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 60 m Strapeková Johanna 06 Atletický club Nové Zámky 09.76
Mžky 60 m Střelcová Ema 07 Atletický klub Bojničky 09.75
Mžky 60 m Sýkorová Natália 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 60 m Szabó Orsolya 06 Atletický club Nové Zámky 09.37
Mžky 60 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 09.49
Mžky 60 m Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.24
Mžky 60 m Šimurková Petra 06 ŠK ŠOG Nitra 09.52
Mžky 60 m Šurinová Kristína 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 60 m Švachová Petra 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 60 m Tomaštíková Liana 07 Atletický club Nové Zámky 09.95
Mžky 60 m Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica 10.56
Mžky 60 m Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra 09.84
Mžky 60 m Vassová Karolína 07 Atletický club Nové Zámky 10.11
Mžky 60 m Vendžúrová Hana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.58
Mžky 60 m Vojteková Katarína 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 60 m Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.72
Mžky 60 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 09.78 09.78
Mžky 60 m Vyzváryová Mária 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 09.24
Mžky 60 m Zacharová Lujza 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.85
Mžky 60 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 08.88
Mžky 60 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.10
Mžky 60 m Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 10.46
Mžky 60 m Znamínková Viktória 06 TJ Olympia Galanta 09.69
Mžky 150 m Abelovičová Denisa 07 Atletika ŠK Skalica
Mžky 150 m Adamcová Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 27.99
Mžky 150 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 21.14
Mžky 150 m Bugárová Noémi 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Czaková Natália 06 AC Stavbár Nitra 22.04
Mžky 150 m Hlaváčková Alicia 07 ŠK ŠOG Nitra 22.10
Mžky 150 m Hríbiková Nina 08 Detský atletický klub Tlmače (A)
Mžky 150 m Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.11
Mžky 150 m Kmeťová Daniela 06 ŠK ŠOG Nitra 24.19
Mžky 150 m Komínková Nikol 07 Atletika ŠK Skalica
Mžky 150 m Kotasová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Kubová Karin 06 Atletika ŠK Skalica 22.90
Mžky 150 m Kužmová Natália 06 ŠK ŠOG Nitra 30.00
Mžky 150 m Maršalová Viktória 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 150 m Navarová Tea 07 ŠK ŠOG Nitra 25.38
Mžky 150 m Rábeková Melinda 07 ŠK ŠOG Nitra 23.05
Mžky 150 m Rezničeková Simona 06 Atletický club Nové Zámky 23.45
Mžky 150 m Seidelová Lea 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 150 m Šarudiová Diana 07 CVČ Brezová pod Bradlom 26.41
Mžky 150 m Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Šurinová Alena 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Žatková Viola 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.21
Mžky 600 m Ballová Lina 06 ŠK ŠOG Nitra 2:07.18
Mžky 600 m Bartošíková Lola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:15.30
Mžky 600 m Bartošová Miriam 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 600 m Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače (A) 2:15.50
Mžky 600 m Bieliková Paulína 06 AC Stavbár Nitra 2:02.39
Mžky 600 m Bojdová Lucia 07 ŠK ŠOG Nitra 2:53.41
Mžky 600 m Čudaiová Viktória 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:07.93
Mžky 600 m Držíková Lea 06 TJ Družba Piešťany
Mžky 600 m Ďuríčková Sabina 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 600 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 2:11.34
Mžky 600 m Hajdu Lila 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 600 m Hanusová Karolína 06 Atletika ŠK Skalica
Mžky 600 m Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 600 m Heltová Alexandra 06 TJ Olympia Galanta
Mžky 600 m Hobothová Mária 06 TJ Olympia Galanta
Mžky 600 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra
Mžky 600 m Hupková Stella 09 Atletický oddiel Partizánske 2:20.09
Mžky 600 m Jurčáková Katarína 07 AC Stavbár Nitra
Mžky 600 m Kachlíková Liliana 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 600 m Kiesel Stela 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 600 m Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače (A) 2:12.20
Mžky 600 m Kmeťová Daniela 06 ŠK ŠOG Nitra 2:10.71
Mžky 600 m Koštalová Karolína 07 Funny athletics Piešťany 02.06 2:06.15
Mžky 600 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače (A) 2:18.89
Mžky 600 m Kuglérová Tiana 07 ŠK Jablonica 2:18.72
Mžky 600 m Kúkelová Juliána 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:26.84
Mžky 600 m Laluchová Lenka 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 600 m Michálková Natália 07 Atletika ŠK Skalica
Mžky 600 m Miškovičová Simona 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom 2:17.74
Mžky 600 m Nižnanová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:26.47
Mžky 600 m Novotná Anna Kateřina 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra 1:57.36
Mžky 600 m Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce 1:59.79
Mžky 600 m Pavelková Bibiana 07 ŠK Jablonica
Mžky 600 m Petrovičová Sofia 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 600 m Pillerová Martina 07 ŠK ŠOG Nitra 3:02.75
Mžky 600 m Porubčinová Anna 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Rapavá Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:22.25
Mžky 600 m Ružičková Margita 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 600 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 1:57.59
Mžky 600 m Sýkorová Natália 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 600 m Szóradová Nella 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 600 m Šándorová Katarína 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 600 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 1:57.23
Mžky 600 m Šimurková Petra 06 ŠK ŠOG Nitra 2:00.37
Mžky 600 m Švachová Petra 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 600 m Tokošová Vanesa 06 Atletika ŠK Skalica
Mžky 600 m Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra 2:08.41
Mžky 600 m Vengrin Leontina 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 600 m Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 02.25 2:25.62
Mžky 600 m Vyzváryová Mária 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 2:11.40
Mžky 600 m Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 2:26.85
Mžky 1500 m Ciklaminiová Andrea 06 TJ Družba Piešťany 5:41.69
Mžky 1500 m Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 6:22.57
Mžky 1500 m Janovičová Sofia 06 Atletika ŠK Skalica 6:29.76
Mžky 1500 m Kováčová Zuzana 06 Atletický klub Bojničky
Mžky 1500 m Maniačková Magdaléna 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 1500 m Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra 5:31.07
Mžky 1500 m Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 6:46.21
Mžky 1500 m Pilková Saša 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 6:04.94
Mžky 1500 m Tormová Lenka 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 1500 m Tušková Lucia 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 1500 m Vendžúrová Hana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 6:10.20
Mžky 1500 m Vetríková Vanesa 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 60m p 76,2-7,5 Bugárová Noémi 06 AK AŠK Slávia Trnava 12.61
Mžky 60m p 76,2-7,5 Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 14.73
Mžky 60m p 76,2-7,5 Dobi Olívia 07 Atletický club Nové Zámky 13.31
Mžky 60m p 76,2-7,5 Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 11.01
Mžky 60m p 76,2-7,5 Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky
Mžky 60m p 76,2-7,5 Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky
Mžky 60m p 76,2-7,5 Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 12.27
Mžky 60m p 76,2-7,5 Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 12.10
Mžky 60m p 76,2-7,5 Mikušaťová Terézia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 14.54
Mžky 60m p 76,2-7,5 Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 11.56
Mžky 60m p 76,2-7,5 Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.47
Mžky 60m p 76,2-7,5 Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.48
Mžky 60m p 76,2-7,5 Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce 13.85
Mžky 60m p 76,2-7,5 Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 60m p 76,2-7,5 Pilková Saša 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.37
Mžky 60m p 76,2-7,5 Plšeková Alexandra 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.48
Mžky 60m p 76,2-7,5 Střelcová Ema 07 Atletický klub Bojničky 14.24
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šurinová Alena 07 AK AŠK Slávia Trnava 14.18
Mžky 60m p 76,2-7,5 Vetríková Vanesa 07 CVČ Brezová pod Bradlom 12.10
Mžky 60m p 76,2-7,5 Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky
Mžky chôdza 2000 m Adamcová Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky chôdza 2000 m Čemanová Lea 06 TJ Olympia Galanta 16:45.01
Mžky chôdza 2000 m Holková Liliana 07 Atletický klub Bojničky 11:50.22
Mžky chôdza 2000 m Kubíčková Tereza 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky chôdza 2000 m Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky 13:17.02
Mžky výška Benkovicsová Tamara 07 TJ Olympia Galanta
Mžky výška Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 140
Mžky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 139
Mžky výška Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky výška Lukáčková Zuzana 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky výška Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 135
Mžky výška Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 105
Mžky výška Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 125
Mžky výška Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky výška Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky výška Tokošová Vanesa 06 Atletika ŠK Skalica
Mžky výška Vetríková Vanesa 07 CVČ Brezová pod Bradlom 127
Mžky výška Zacharová Lujza 07 AK AŠK Slávia Trnava 120
Mžky diaľka Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače (A)
Mžky diaľka Benkovičová Edit 07 Atletický club Nové Zámky 417
Mžky diaľka Burianová Vivien 06 TJ Olympia Galanta 306
Mžky diaľka Ciklaminiová Andrea 06 TJ Družba Piešťany 421
Mžky diaľka Csiba Réka 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Mžky diaľka Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky diaľka Čemanová Lea 06 TJ Olympia Galanta
Mžky diaľka Černá Melánia 07 ŠK ŠOG Nitra 325
Mžky diaľka Čudaiová Viktória 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 377
Mžky diaľka Dobiašová Martina 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 299
Mžky diaľka Držíková Lea 06 TJ Družba Piešťany
Mžky diaľka Fúsková Alexandra 07 ŠK ŠOG Nitra 345
Mžky diaľka Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 426
Mžky diaľka Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 428
Mžky diaľka Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 449
Mžky diaľka Jurčáková Katarína 07 AC Stavbár Nitra 383
Mžky diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 423
Mžky diaľka Kisléghyová Karin 07 ŠK ŠOG Nitra 353
Mžky diaľka Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače (A)
Mžky diaľka Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky diaľka Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 325
Mžky diaľka Kubíčková Tereza 06 CVČ Brezová pod Bradlom 360
Mžky diaľka Kúkelová Juliána 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 311
Mžky diaľka Lencsésová Sofia 07 TJ Olympia Galanta 308
Mžky diaľka Lukáčková Zuzana 06 CVČ Brezová pod Bradlom 342
Mžky diaľka Mónosiová Sára 06 TJ Olympia Galanta 389
Mžky diaľka Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 311
Mžky diaľka Novotová Martina 06 Atletický klub Zlaté Moravce 335
Mžky diaľka Petrovičová Sofia 06 AC Stavbár Nitra
Mžky diaľka Pintérová Sofia 07 ŠK ŠOG Nitra 335
Mžky diaľka Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 375
Mžky diaľka Satmarová Hannah 08 AC Stavbár Nitra 267
Mžky diaľka Slezáková ViktóriaMart 07 CVČ Brezová pod Bradlom 375
Mžky diaľka Szóradová Nella 06 AC Stavbár Nitra
Mžky diaľka Šándorová Katarína 06 AC Stavbár Nitra
Mžky diaľka Vengrin Leontina 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky guľa 3 kg Benkovičová Edit 07 Atletický club Nové Zámky
Mžky guľa 3 kg Bučková Tamara 07 ŠK ŠOG Nitra 07.43
Mžky guľa 3 kg Ďuricová Daniela 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky guľa 3 kg Dušková Karolína 06 ŠK ŠOG Nitra 06.65
Mžky guľa 3 kg Fúsková Alexandra 07 ŠK ŠOG Nitra 06.45
Mžky guľa 3 kg Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 06.90
Mžky guľa 3 kg Kováčová Zuzana 06 Atletický klub Bojničky
Mžky guľa 3 kg Kubíčková Tereza 06 CVČ Brezová pod Bradlom 06.76
Mžky guľa 3 kg Kubová Karin 06 Atletika ŠK Skalica 06.61
Mžky guľa 3 kg Maršalová Viktória 07 TJ Olympia Galanta
Mžky guľa 3 kg Mihalovičová Silvia 07 CVČ Brezová pod Bradlom 06.27
Mžky guľa 3 kg Mónosiová Sára 06 TJ Olympia Galanta
Mžky guľa 3 kg Petríková Simona 07 ŠK ŠOG Nitra 04.71
Mžky guľa 3 kg Plšeková Alexandra 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.47
Mžky guľa 3 kg Tušková Lucia 07 TJ Olympia Galanta 05.99
Mžky kriket Abelovičová Denisa 07 Atletika ŠK Skalica
Mžky kriket Antalová Klára 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 31.03
Mžky kriket Bartošíková Lola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 34.28
Mžky kriket Dobiašová Martina 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 29.31
Mžky kriket Dodrvová Andrea 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky kriket Fabiánová Šejla 06 Atletický club Nové Zámky
Mžky kriket Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 34.50
Mžky kriket Hanusová Karolína 06 Atletika ŠK Skalica 30.31
Mžky kriket Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske
Mžky kriket Hidvégiová Hana 07 TJ Olympia Galanta 23.46
Mžky kriket Hríbiková Nina 08 Detský atletický klub Tlmače (A)
Mžky kriket Hupková Stella 09 Atletický oddiel Partizánske
Mžky kriket Chovancová Martina 06 Atletika ŠK Skalica 41.45
Mžky kriket Jurčáková Katarína 07 AC Stavbár Nitra 15.87
Mžky kriket Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 29.20
Mžky kriket Kisléghyová Karin 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky kriket Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica
Mžky kriket Komínková Nikol 07 Atletika ŠK Skalica 14.27
Mžky kriket Koštalová Karolína 07 Funny athletics Piešťany
Mžky kriket Kotasová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 36.70
Mžky kriket Kužmová Natália 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžky kriket Lieskovská Hanka 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky kriket Lisyová Sofia 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžky kriket Macháčková Karolína 06 Atletika ŠK Skalica 33.50
Mžky kriket Mihočková Patrícia 07 CVČ Brezová pod Bradlom 28.10
Mžky kriket Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Navarová Tea 07 ŠK ŠOG Nitra 18.33
Mžky kriket Némethová Tereza 07 Atletický club Nové Zámky
Mžky kriket Nováková Karin 07 Atletický club Nové Zámky
Mžky kriket Pavlíková Vanesa 07 Atletický klub Bojničky
Mžky kriket Péková Veronika 06 Atletický club Nové Zámky
Mžky kriket Petrovičová Sofia 06 AC Stavbár Nitra
Mžky kriket Pintérová Sofia 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky kriket Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 25.46
Mžky kriket Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 23.06
Mžky kriket Rábeková Melinda 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky kriket Reptová Katarína 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky kriket Rezničeková Simona 06 Atletický club Nové Zámky
Mžky kriket Satmarová Hannah 08 AC Stavbár Nitra 29.68
Mžky kriket Seidelová Lea 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky kriket Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky kriket Strapeková Johanna 06 Atletický club Nové Zámky
Mžky kriket Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 33.53
Mžky kriket Szabó Orsolya 06 Atletický club Nové Zámky
Mžky kriket Szóradová Nella 06 AC Stavbár Nitra 22.55
Mžky kriket Šándorová Katarína 06 AC Stavbár Nitra
Mžky kriket Šarudiová Diana 07 CVČ Brezová pod Bradlom 41.78
Mžky kriket Ščúryová Lucia 06 TJ Olympia Galanta 34.92
Mžky kriket Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 34.04
Mžky kriket Šurinová Kristína 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky kriket Tomaštíková Liana 07 Atletický club Nové Zámky
Mžky kriket Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica 30.76
Mžky kriket Vassová Karolína 07 Atletický club Nové Zámky
Mžky kriket Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany
Mžky kriket Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 32.44
Mžky kriket Žatková Viola 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Adamcová Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Antalová Klára 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby Bartošíková Lola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Bartošová Miriam 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Benkovicsová Tamara 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Bieliková Paulína 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Bugárová Noémi 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Burianová Vivien 06 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby Ciklaminiová Andrea 06 TJ Družba Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby Czaková Natália 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 4 x 60 m kluby Čemanová Lea 06 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Dobiašová Martina 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Dodrvová Andrea 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Držíková Lea 06 TJ Družba Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby Ďuricová Daniela 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Ďuríčková Sabina 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby Hanusová Karolína 06 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Heltová Alexandra 06 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Hidvégiová Hana 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Hobothová Mária 06 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Holková Liliana 07 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby Hríbiková Nina 08 Detský atletický klub Tlmače (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Chovancová Martina 06 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Janovičová Sofia 06 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby Kachlíková Liliana 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Kotasová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Kováčová Rebeka 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Kováčová Zuzana 06 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Králiková Natália 06 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby Kubová Karin 06 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Kuglérová Tiana 07 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby Kúkelová Juliána 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Laluchová Lenka 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Lukáčková Zuzana 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Luptáková Liana 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Macháčková Karolína 06 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Maniačková Magdaléna 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Maršalová Viktória 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Martišová Diana 08 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Mihalovičová Silvia 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Mihočková Patrícia 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Mikušaťová Terézia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Molnárová Lilien 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Mónosiová Sára 06 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Nižnanová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Novotová Martina 06 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 4 x 60 m kluby Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 4 x 60 m kluby Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 4 x 60 m kluby Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby Pavelková Bibiana 07 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby Pavlíková Vanesa 07 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby Porubčinová Anna 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Rapavá Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Reptová Katarína 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Satmarová Hannah 08 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Seidelová Lea 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Slezáková ViktóriaMart 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Střelcová Ema 07 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby Šarudiová Diana 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Ščúryová Lucia 06 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Šimurková Petra 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Šurinová Alena 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Šurinová Kristína 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Tokošová Vanesa 06 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Tomaštíková Liana 07 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby Tormová Lenka 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Tušková Lucia 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Vengrin Leontina 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Zacharová Lujza 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby Znamínková Viktória 06 TJ Olympia Galanta