<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

4.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci , Košice, 29. 9. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 100 m Kampczyk Kristián 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 100 m Sabol Daniel 77 Akademik TU Košice 12.34
M 200 m Revaj Erik 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 23.42
M 800 m Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 800 m Fridmanský Denis 01 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 2:03.05
M 800 m Jančár Lucian 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 800 m Kampczyk Kristián 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:07.11
M 800 m Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:07.39
M 800 m Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:06.68
M 800 m Revaj Erik 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:03.89
M 800 m Vlkovič Tomáš 00 AC Run is Fun Prešov 2:09.19
M žrď Pažák Peter 57 AK ŠK UMB Banská Bystrica 315
M diaľka Sabol Daniel 77 Akademik TU Košice 571
M disk 2 kg Baran Adrián 99 MŠK Vranov nad Topľou 50.63
J 100 m Dulina Samuel 01 Akademik TU Košice
J 100 m Martončík Patrik 01 AK Slávia TU Košice 12.25
J 100 m Matuščák Tomáš 01 1.Atletický klub Humenné 11.09
J 100 m Olejár Marek 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.75
J 200 m Dulina Samuel 01 Akademik TU Košice 23.15
J 200 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 23.61
J 200 m Martončík Patrik 01 AK Slávia TU Košice 25.15
J 200 m Matuščák Tomáš 01 1.Atletický klub Humenné 22.56
J 200 m Sedlák Samuel 01 Akademik TU Košice
J 400 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 51.80
J 800 m Olejár Marek 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
J 110 m pr. 99,1 Olejár Marek 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 17.48
J žrď Olejár Marek 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 330
J žrď Sedlák Samuel 01 Akademik TU Košice 410
Dci 100 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 12.03
Dci 100 m Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice
Dci 100 m Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 12.73
Dci 100 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 11.48
Dci 100 m Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 12.90
Dci 100 m Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice
Dci 100 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z. 13.76
Dci 100 m Lukčo Imrich 04 MŠK Vranov nad Topľou 12.57
Dci 100 m Michalko Samuel 03 AK Slávia TU Košice 11.22
Dci 100 m Mikula Dávid 03 Atletika Košice o.z.
Dci 100 m Nagy Richard 03 AK Slávia TU Košice
Dci 100 m Sinčák Damir 04 MŠK Vranov nad Topľou 12.33
Dci 100 m Sokol Peter 03 MŠK Vranov nad Topľou 11.78
Dci 100 m Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 12.24
Dci 200 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 24.60
Dci 200 m Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice
Dci 200 m Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 26.89
Dci 200 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 25.82
Dci 200 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z. 29.36
Dci 200 m Kovalčiín Šimon 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 29.43
Dci 200 m Lukčo Imrich 04 MŠK Vranov nad Topľou 27.20
Dci 200 m Majda Gabriel 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 27.14
Dci 200 m Nagy Richard 03 AK Slávia TU Košice
Dci 200 m Pavlo Radovan 04 MŠK Vranov nad Topľou 27.11
Dci 200 m Sinčák Damir 04 MŠK Vranov nad Topľou
Dci 200 m Sokol Peter 03 MŠK Vranov nad Topľou 25.61
Dci 200 m Sopko William 04 AK Slávia TU Košice 25.53
Dci 400 m Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice
Dci 400 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice
Dci 400 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 55.07
Dci 400 m Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 57.09
Dci 800 m Baran Peter 03 AC Run is Fun Prešov 2:18.41
Dci 800 m Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Dci 800 m Michalko Samuel 03 AK Slávia TU Košice
Dci 800 m Rojček Jakub 05 Akademik TU Košice 2:36.01
Dci 400 m pr. 83,8 Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice
Dci výška Balog Milan 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 177
Dci výška Baran Gabriel 05 MŠK Vranov nad Topľou 165
Dci výška Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 147
Dci výška Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice 175
Dci výška Kovalčiín Šimon 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 188
Dci výška Majda Gabriel 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 173
Dci žrď Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 205
Dci žrď Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 280
Dci diaľka Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 513
Dci diaľka Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice 504
Dci diaľka Čížek Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 563
Dci diaľka Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice 551
Dci diaľka Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 550
Dci diaľka Lukčo Imrich 04 MŠK Vranov nad Topľou 565
Dci diaľka Mikula Dávid 03 Atletika Košice o.z.
Dci diaľka Nagy Richard 03 AK Slávia TU Košice
Dci diaľka Pavlo Radovan 04 MŠK Vranov nad Topľou
Dci diaľka Sinčák Damir 04 MŠK Vranov nad Topľou 585
Dci diaľka Sokol Peter 03 MŠK Vranov nad Topľou 542
Dci guľa 5 kg Dadej Kamil 02 MŠK Vranov nad Topľou 11.20
Dci guľa 5 kg Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice
Dci guľa 5 kg Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.54
Dci guľa 5 kg Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.15
Dci guľa 5 kg Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.41
Dci disk 1,5 kg Baran Gabriel 05 MŠK Vranov nad Topľou 29.38
Dci disk 1,5 kg Dadej Kamil 02 MŠK Vranov nad Topľou 32.62
Dci disk 1,5 kg Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice
Dci disk 1,5 kg Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci disk 1,5 kg Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci oštep 700 g Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 29.43
Dci oštep 700 g Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice
Dci oštep 700 g Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Dci oštep 700 g Sopko William 04 AK Slávia TU Košice
Dci oštep 700 g Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 30.52
Mžci 60 m Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 09.43
Mžci 60 m Baláž Šimon 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.01
Mžci 60 m Benko Ľudovít 07 Akademik TU Košice 09.12
Mžci 60 m Bujdoš Dávid 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.69
Mžci 60 m Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.27
Mžci 60 m Dreveňák Egid 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.32
Mžci 60 m Handžák Matúš 06 Akademik TU Košice 09.69
Mžci 60 m Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. 09.67
Mžci 60 m Janura Richard 08 Atletika Košice o.z. 08.73
Mžci 60 m Javorský Leonard 06 MŠK Vranov nad Topľou 08.81
Mžci 60 m Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice 10.09
Mžci 60 m Kampczyk Simon 07 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.12
Mžci 60 m Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov 08.25
Mžci 60 m Karaffa Benjamín 07 ŠŠK-Junior Prešov 09.15
Mžci 60 m Kočiš Richard 10 Akademik TU Košice 10.93
Mžci 60 m Korfant Erich 07 Atletika Košice o.z. 09.98
Mžci 60 m Krajčír Samuel 07 Akademik TU Košice 09.02
Mžci 60 m Kuliňák Patrik 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.44
Mžci 60 m Kvočák Tomáš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.99
Mžci 60 m Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.22
Mžci 60 m Mihalčin Marek 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60 m Prosták Miroslav 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.90
Mžci 60 m Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 07.78
Mžci 60 m Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.53
Mžci 150 m Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 23.23
Mžci 150 m Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.48
Mžci 150 m Dzubák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.20
Mžci 150 m Fignár Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.53
Mžci 150 m Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.61
Mžci 150 m Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. 23.80
Mžci 150 m Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z. 21.23
Mžci 150 m Janura Richard 08 Atletika Košice o.z. 21.33
Mžci 150 m Javorský Leonard 06 MŠK Vranov nad Topľou 22.29
Mžci 150 m Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice 24.74
Mžci 150 m Karaffa Benjamín 07 ŠŠK-Junior Prešov 23.16
Mžci 150 m Korfant Erich 07 Atletika Košice o.z. 25.29
Mžci 150 m Krajčír Samuel 07 Akademik TU Košice 22.09
Mžci 150 m Kvočák Tomáš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.85
Mžci 150 m Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.92
Mžci 150 m Mruz Christopher 06 Atletika Košice o.z. 24.59
Mžci 150 m Prosták Miroslav 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 22.52
Mžci 150 m Richvalský Benjamín 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 150 m Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.53
Mžci 150 m Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 19.27
Mžci 150 m Vateha Matúš 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 150 m Viszlay Flórián 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 20.69
Mžci 150 m Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.12
Mžci 600 m Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1:56.78
Mžci 600 m Baran Samuel 08 Atletika Košice o.z. 10.14
Mžci 600 m Bednár Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov 1:47.20
Mžci 600 m Bujdoš Dávid 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 600 m Elek Marco 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 1:54.85
Mžci 600 m Jedinák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:16.55
Mžci 600 m Kampczyk Simon 07 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Mžci 600 m Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov 1:49.14
Mžci 600 m Kmec Martin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:02.97
Mžci 600 m Korečko Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov 2:17.05
Mžci 600 m Kuchcík Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1:56.41
Mžci 600 m Kuliňák Patrik 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 1:54.64
Mžci 600 m Kviatkovský Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:00.95
Mžci 600 m Mády Patrik 09 Atletika Košice o.z. 2:19.03
Mžci 600 m Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z. 2:05.54
Mžci 600 m Miščík Šimon 07 ŠŠK-Junior Prešov 2:13.60
Mžci 600 m Mruz Christopher 06 Atletika Košice o.z. 1:55.30
Mžci 600 m Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:07.01
Mžci 600 m Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 1:41.98
Mžci 600 m Tobák Adam 09 Atletika Košice o.z. 2:06.03
Mžci 600 m Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:11.18
Mžci 600 m Viszlay Flórián 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci 60m p 76,2-7,5 Dzubák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.71
Mžci 60m p 76,2-7,5 Elek Marco 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 12.00
Mžci 60m p 76,2-7,5 Fignár Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.88
Mžci 60m p 76,2-7,5 Handžák Matúš 06 Akademik TU Košice 13.35
Mžci 60m p 76,2-7,5 Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.32
Mžci 60m p 76,2-7,5 Kmec Martin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.79
Mžci 60m p 76,2-7,5 Krajčír Samuel 07 Akademik TU Košice 12.91
Mžci 60m p 76,2-7,5 Priščák Viliam 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 13.07
Mžci 60m p 76,2-7,5 Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.83
Mžci 60m p 76,2-7,5 Smutný Erik 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 13.03
Mžci 60m p 76,2-7,5 Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.67
Mžci chôdza 2000 m Dubovecký Daniel 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci chôdza 2000 m Kancír Maroš 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci chôdza 2000 m Kepes Peter 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 13:15.32
Mžci chôdza 2000 m Kollár Matej 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci chôdza 2000 m Komjáti Roland 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 14:37.9
Mžci chôdza 2000 m Novák Denis 06 ŠŠK-Junior Prešov 13:28.17
Mžci chôdza 2000 m Olexa Lukáš 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 12:21.38
Mžci chôdza 2000 m Paľa Marek 06 ŠŠK-Junior Prešov 15:10.22
Mžci chôdza 2000 m Smutný Erik 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 13:59.21
Mžci chôdza 2000 m Vaľko Tomáš 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci chôdza 2000 m Vojcovič Samuel 08 ŠŠK-Junior Prešov 15:23.5
Mžci výška Bednár Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov 153
Mžci výška Dubovecký Daniel 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci výška Elek Marco 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 115
Mžci výška Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov 140
Mžci výška Kepes Peter 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 138
Mžci výška Smutný Erik 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 130
Mžci výška Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 144
Mžci výška Viszlay Flórián 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 130
Mžci diaľka Benko Ľudovít 07 Akademik TU Košice 472
Mžci diaľka Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci diaľka Dubovecký Daniel 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 339
Mžci diaľka Dzubák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 290
Mžci diaľka Fignár Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 420
Mžci diaľka Javorský Leonard 06 MŠK Vranov nad Topľou 403
Mžci diaľka Jedinák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 354
Mžci diaľka Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice 350
Mžci diaľka Kancír Maroš 07 ŠŠK-Junior Prešov 347
Mžci diaľka Kepes Peter 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 446
Mžci diaľka Kollár Matej 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 390
Mžci diaľka Komjáti Roland 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 352
Mžci diaľka Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 467
Mžci diaľka Mihalčin Marek 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 340
Mžci diaľka Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z.
Mžci diaľka Miščík Šimon 07 ŠŠK-Junior Prešov 225
Mžci diaľka Novák Denis 06 ŠŠK-Junior Prešov 301
Mžci diaľka Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 404
Mžci diaľka Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 415
Mžci diaľka Vojcovič Samuel 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci diaľka Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 462
Mžci kriket Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 46.40
Mžci kriket Baláž Šimon 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 34.08
Mžci kriket Baran Samuel 08 Atletika Košice o.z. 38.22
Mžci kriket Bednár Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov 53.09
Mžci kriket Dreveňák Egid 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 42.60
Mžci kriket Gazda Adam 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 34.98
Mžci kriket Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 45.29
Mžci kriket Kancír Maroš 07 ŠŠK-Junior Prešov 32.88
Mžci kriket Karaffa Benjamín 07 ŠŠK-Junior Prešov 35.36
Mžci kriket Kollár Matej 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 40.80
Mžci kriket Komjáti Roland 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 45.34
Mžci kriket Korečko Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci kriket Kviatkovský Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 40.67
Mžci kriket Mády Patrik 09 Atletika Košice o.z.
Mžci kriket Miščík Šimon 07 ŠŠK-Junior Prešov 24.20
Mžci kriket Novák Denis 06 ŠŠK-Junior Prešov 36.10
Mžci kriket Paľa Marek 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci kriket Richvalský Benjamín 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 43.35
Mžci kriket Tobák Adam 09 Atletika Košice o.z.
Mžci kriket Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 47.68
Mžci kriket Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 45.68
Mžci kriket Vaľko Tomáš 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 30.08
Mžci kriket Vateha Matúš 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 50.40
Mžci kriket Vojcovič Samuel 08 ŠŠK-Junior Prešov 30.13
Mžci 4 x 60 m kluby Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Baran Samuel 08 Atletika Košice o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby Dreveňák Egid 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby Janura Richard 08 Atletika Košice o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby Kmec Martin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Kuchcík Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Kviatkovský Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Kvočák Tomáš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Mády Patrik 09 Atletika Košice o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby Richvalský Benjamín 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Tobák Adam 09 Atletika Košice o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby Vateha Matúš 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Ž disk 1 kg Feďová Andrea 98 AO Športové gymnázium Košice 36.48
Jky 100 m Dunčková Pavlína 01 TJ Tatran Spišská Nová Ves
Jky diaľka Dunčková Pavlína 01 TJ Tatran Spišská Nová Ves
Jky oštep 600 g Džambová Barbora 00 AO Športové gymnázium Košice 28.90
Dky 100 m Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 13.08
Dky 100 m Krištanová Natália 04 MŠK Vranov nad Topľou 13.98
Dky 100 m Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice 13.86
Dky 100 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 13.87
Dky 200 m Hertnekyová Zuzana 04 AK Slávia TU Košice 31.03
Dky 200 m Kicová Sára 03 Atletický oddiel Svit 27.39
Dky 200 m Kočová Lenka 03 AK Slávia TU Košice 30.83
Dky 200 m Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice 28.07
Dky 200 m Mudráková Lucia 02 Atletický oddiel Svit 29.95
Dky 200 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 28.53
Dky 200 m Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice
Dky 200 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice
Dky 400 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 63.88
Dky 800 m Hrabovská Daniela 05 AK Slávia TU Košice 2:49.57
Dky 100m p 76,2-8,5 Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 14.93
Dky 100m p 76,2-8,5 Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 14.53
Dky 100m p 76,2-8,5 Sedláková Sonja 05 Akademik TU Košice
Dky 400 m pr. 76,2 Kočová Lenka 03 AK Slávia TU Košice
Dky 400 m pr. 76,2 Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice
Dky 400 m pr. 76,2 Sekaninová Sofia 04 Akademik TU Košice
Dky 400 m pr. 76,2 Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice
Dky výška Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 134
Dky výška Ivanová Sabina 05 Akademik TU Košice 140
Dky výška Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice
Dky výška Sedláková Sonja 05 Akademik TU Košice 155
Dky výška Sekaninová Sofia 04 Akademik TU Košice 145
Dky diaľka Ivanová Sabina 05 Akademik TU Košice 516
Dky diaľka Kicová Sára 03 Atletický oddiel Svit 536
Dky diaľka Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 425
Dky diaľka Krištanová Natália 04 MŠK Vranov nad Topľou 461
Dky diaľka Sekaninová Sofia 04 Akademik TU Košice 397
Dky guľa 3 kg Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 07.58
Dky guľa 3 kg Lojdlová Miriam 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.22
Dky guľa 3 kg Marjová Monika 04 MŠK Vranov nad Topľou 13.60
Dky guľa 3 kg Olejníková Ľuboslava 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.94
Dky guľa 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 07.76
Dky disk 1 kg Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 20.48
Dky disk 1 kg Marjová Monika 04 MŠK Vranov nad Topľou 29.08
Dky disk 1 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 21.84
Dky oštep 500 g Kočerhová Katarína 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 32.94
Dky oštep 500 g Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 12.96
Dky oštep 500 g Lojdlová Miriam 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 30.39
Dky oštep 500 g Olejníková Ľuboslava 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 17.47
Dky oštep 500 g Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice
Mžky 60 m Babjaková Laura 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.95
Mžky 60 m Baculíková Ema 06 Akademik TU Košice 09.00
Mžky 60 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 08.54
Mžky 60 m Bodíková Nina 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60 m Byrtusová Katarína 09 AK Slávia TU Košice 11.12
Mžky 60 m Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 09.05
Mžky 60 m Čorňáková Sandra 07 ŠŠK-Junior Prešov 09.02
Mžky 60 m Fričová Diana 08 ŠŠK-Junior Prešov 10.10
Mžky 60 m Geffertová Tamara 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60 m Gmitterová Aurélia 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 60 m Grajcarová Emma 08 Atletika Košice o.z. 09.06
Mžky 60 m Guláková Liana 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60 m Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice 09.67
Mžky 60 m Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z. 09.84
Mžky 60 m Hutkaiová Alexandra 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.72
Mžky 60 m Jakubášeková Ema 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.88
Mžky 60 m Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice 09.75
Mžky 60 m Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60 m Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 09.10
Mžky 60 m Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 09.6
Mžky 60 m Kovalčíková Sandra 06 ŠŠK-Junior Prešov 09.62
Mžky 60 m Kožlejová Michaela 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.21
Mžky 60 m Kožlejová Miroslava 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.77
Mžky 60 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.39
Mžky 60 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 08.95
Mžky 60 m Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.99
Mžky 60 m Majchráková Bianka 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.53
Mžky 60 m Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné 08.99
Mžky 60 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice 08.61
Mžky 60 m Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 07.98
Mžky 60 m Molnárová Sujak Ivana 07 Akademik TU Košice 08.97
Mžky 60 m Nagyová Karolína 08 Atletika Košice o.z. 09.24
Mžky 60 m Nemcová Linda 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.43
Mžky 60 m Nováková Claudia 08 ŠŠK-Junior Prešov 10.67
Mžky 60 m Olčáková Sarah 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.48
Mžky 60 m Pelegrinová Leona 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.65
Mžky 60 m Petrašová Michaela 07 TJ Tatran Spišská Nová Ves
Mžky 60 m Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.22
Mžky 60 m Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.98
Mžky 60 m Rusinková Hana 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.13
Mžky 60 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 09.45
Mžky 60 m Seipelová Emma 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.77
Mžky 60 m Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.18
Mžky 60 m Ševcová Zina 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60 m Šipošová Zuzana 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.26
Mžky 60 m Takács Anna 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 09.89
Mžky 60 m Tinthofferová Sandra 06 ŠŠK-Junior Prešov 10.36
Mžky 60 m Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.32
Mžky 60 m Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.31
Mžky 60 m Zajacová Zuzana 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.52
Mžky 150 m Čorňáková Sandra 07 ŠŠK-Junior Prešov 27.30
Mžky 150 m Demková Nela 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 24.54
Mžky 150 m Fecková Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 150 m Fričová Diana 08 ŠŠK-Junior Prešov 25.11
Mžky 150 m Gavulová Alexandra 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 150 m Gmitterová Aurélia 07 ŠŠK-Junior Prešov 25.81
Mžky 150 m Guláková Liana 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.67
Mžky 150 m Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice 24.33
Mžky 150 m Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 24.21
Mžky 150 m Kiralyová Klaudia 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 24.86
Mžky 150 m Kovalčíková Sandra 06 ŠŠK-Junior Prešov 24.43
Mžky 150 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 21.53
Mžky 150 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 22.20
Mžky 150 m Kulcsárová Karolína 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 22.05
Mžky 150 m Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.02
Mžky 150 m Majirská Petra 07 ŠŠK-Junior Prešov 27.91
Mžky 150 m Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné 21.41
Mžky 150 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice 20.98
Mžky 150 m Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 21.28
Mžky 150 m Nagyová Xénia 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 24.76
Mžky 150 m Nováková Claudia 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 150 m Olčáková Sarah 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 26.31
Mžky 150 m Pelegrinová Leona 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 21.57
Mžky 150 m Rusinková Hana 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 150 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 23.66
Mžky 150 m Seipelová Emma 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.34
Mžky 150 m Stanková Kristína 06 ŠŠK-Junior Prešov 26.12
Mžky 150 m Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.08
Mžky 150 m Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 21.41
Mžky 150 m Šipošová Zuzana 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 26.14
Mžky 150 m Tinthofferová Sandra 06 ŠŠK-Junior Prešov 26.73
Mžky 150 m Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 20.56
Mžky 150 m Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.71
Mžky 150 m Zajacová Zuzana 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.48
Mžky 600 m Bartalošová Božena 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 2:25.53
Mžky 600 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 1:46.64
Mžky 600 m Csizmárová Bianka 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 2:47.43
Mžky 600 m Fodorová Lívia 08 AK Slávia TU Košice
Mžky 600 m Fričová Diana 08 ŠŠK-Junior Prešov 2:15.06
Mžky 600 m Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 2:06.28
Mžky 600 m Gállová Daniela 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 1:55.46
Mžky 600 m Gmitterová Aurélia 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 600 m Haneková Tamara 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 600 m Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z. 2:04.87
Mžky 600 m Hutkaiová Alexandra 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 1:59.69
Mžky 600 m Jakubášeková Ema 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 600 m Nagyová Xénia 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 2:23.08
Mžky 600 m Nemcová Linda 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 600 m Nováková Claudia 08 ŠŠK-Junior Prešov 2:25.20
Mžky 600 m Pelegrinová Leona 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 2:06.68
Mžky 600 m Petrašová Michaela 07 TJ Tatran Spišská Nová Ves
Mžky 600 m Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:18.83
Mžky 600 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 1:57.65
Mžky 600 m Sekeráková Martina 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky 600 m Takács Anna 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 2:17.80
Mžky 600 m Tinthofferová Sandra 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 600 m Valkayová Bettina 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 60m p 76,2-7,5 Baculíková Ema 06 Akademik TU Košice 10.54
Mžky 60m p 76,2-7,5 Cingelyová Tímea 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kožlejová Michaela 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.08
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kulcsárová Karolína 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 60m p 76,2-7,5 Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.2
Mžky 60m p 76,2-7,5 Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.6
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 09.9
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice
Mžky 60m p 76,2-7,5 Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 11.04
Mžky chôdza 2000 m Ádámová Patríca 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky chôdza 2000 m Cingelyová Tímea 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 15:03.1
Mžky chôdza 2000 m Demková Nela 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 14:27.74
Mžky chôdza 2000 m Gavulová Alexandra 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 16:02.24
Mžky chôdza 2000 m Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice 12:31.00
Mžky chôdza 2000 m Kiralyová Klaudia 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 14:29.67
Mžky chôdza 2000 m Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 13:29.21
Mžky chôdza 2000 m Majirská Petra 07 ŠŠK-Junior Prešov 14:27.79
Mžky výška Ádámová Patríca 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 138
Mžky výška Bartalošová Božena 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 110
Mžky výška Drábiková Simona 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 140
Mžky výška Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 120
Mžky výška Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 142
Mžky výška Kulcsárová Karolína 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 150
Mžky výška Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 140
Mžky výška Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky výška Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 130
Mžky výška Stanková Kristína 06 ŠŠK-Junior Prešov 120
Mžky výška Ševcová Zina 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 125
Mžky diaľka Babjaková Laura 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 348
Mžky diaľka Baculíková Ema 06 Akademik TU Košice 464
Mžky diaľka Byrtusová Katarína 09 AK Slávia TU Košice 301
Mžky diaľka Csizmárová Bianka 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 309
Mžky diaľka Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 392
Mžky diaľka Čorňáková Sandra 07 ŠŠK-Junior Prešov 235
Mžky diaľka Demková Nela 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 321
Mžky diaľka Drábiková Simona 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 373
Mžky diaľka Fecková Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 296
Mžky diaľka Fodorová Lívia 08 AK Slávia TU Košice
Mžky diaľka Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 339
Mžky diaľka Gállová Daniela 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 435
Mžky diaľka Grajcarová Emma 08 Atletika Košice o.z.
Mžky diaľka Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice 384
Mžky diaľka Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice 340
Mžky diaľka Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 413
Mžky diaľka Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 339
Mžky diaľka Kožlejová Michaela 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 309
Mžky diaľka Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z.
Mžky diaľka Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 419
Mžky diaľka Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice 449
Mžky diaľka Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 502
Mžky diaľka Molnárová Sujak Ivana 07 Akademik TU Košice 438
Mžky diaľka Nagyová Karolína 08 Atletika Košice o.z. 282
Mžky diaľka Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 372
Mžky diaľka Seipelová Emma 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky diaľka Ševcová Zina 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 366
Mžky diaľka Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 418
Mžky diaľka Takács Anna 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 246
Mžky diaľka Valkayová Bettina 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 310
Mžky diaľka Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 472
Mžky diaľka Zajacová Zuzana 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 411
Mžky kriket Ádámová Patríca 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 31.92
Mžky kriket Bartalošová Božena 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 30.90
Mžky kriket Bodíková Nina 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.80
Mžky kriket Byrtusová Katarína 09 AK Slávia TU Košice 09.92
Mžky kriket Cingelyová Tímea 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 28.70
Mžky kriket Csizmárová Bianka 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 29.28
Mžky kriket Fodorová Lívia 08 AK Slávia TU Košice
Mžky kriket Gállová Daniela 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 37.03
Mžky kriket Gavulová Alexandra 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 34.56
Mžky kriket Geffertová Tamara 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 36.16
Mžky kriket Guláková Liana 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 31.46
Mžky kriket Haneková Tamara 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 36.77
Mžky kriket Hutkaiová Alexandra 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 31.71
Mžky kriket Kiralyová Klaudia 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 30.70
Mžky kriket Kovalčíková Sandra 06 ŠŠK-Junior Prešov 23.85
Mžky kriket Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 35.23
Mžky kriket Kožlejová Miroslava 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 35.08
Mžky kriket Majchráková Bianka 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 30.54
Mžky kriket Majirská Petra 07 ŠŠK-Junior Prešov 20.30
Mžky kriket Molnárová Sujak Ivana 07 Akademik TU Košice 33.96
Mžky kriket Nagyová Xénia 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 20.27
Mžky kriket Papcunová Tereza 06 Atletika Košice o.z. 28.85
Mžky kriket Rusinková Hana 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 31.93
Mžky kriket Stanková Kristína 06 ŠŠK-Junior Prešov 38.21
Mžky kriket Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 50.98
Mžky kriket Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 20.20
Mžky kriket Valkayová Bettina 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 25.58
Mžky 4 x 60 m kluby Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby Fecková Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby Geffertová Tamara 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Grajcarová Emma 08 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby Haneková Tamara 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby Jakubášeková Ema 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby Kožlejová Miroslava 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Nagyová Karolína 08 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby Nemcová Linda 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Papcunová Tereza 06 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1