<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá SR v cezpoľnom behu, Betliar, 23. 11. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M cezpoľný beh Bachratý Roman 82 ŠK Jablonica (A) 0:26:45
M cezpoľný beh Čižmar Filip 99 TJ OBAL SERVIS Košice
M cezpoľný beh Ďurec Peter 92 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M cezpoľný beh Fazekaš Tadeáš 96 Atletický club Nové Zámky (A)
M cezpoľný beh Gibala Jozef 97 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica (A) 0:27:38
M cezpoľný beh Henček Emil 92 TJ OBAL SERVIS Košice (A)
M cezpoľný beh Hudák Jozef 56 SOPKA Seňa
M cezpoľný beh Hupko Štefan 72 Atletický klub Bojničky (A)
M cezpoľný beh Ivaniuta Taras 93 Individuálny člen SAZ
M cezpoľný beh Kačáni Peter 83 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica (A) 0:27:57
M cezpoľný beh Kalina Rastislav 75 Maratón klub Rajec
M cezpoľný beh Kopčík Tomáš 68 Atletický club Nové Zámky (A)
M cezpoľný beh Korčok Július 78 Atletický klub Krupina
M cezpoľný beh Kubovčík Michal 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M cezpoľný beh Ľuptovec Peter 96 Atletický klub ZZO Čadca (A)
M cezpoľný beh Magyar Imrich 84 Atletický club Nové Zámky (A)
M cezpoľný beh Mészaros Jakub 91 Atletický club Nové Zámky (A)
M cezpoľný beh Mikula Michal 95 Atletický klub ZZO Čadca (A)
M cezpoľný beh Mikuš Igor 94 KĽŠ KRYHA Bratislava
M cezpoľný beh Miskolczi Róbert 84 Atletický club Nové Zámky (A) 0:25:18
M cezpoľný beh Mušinský Tomaš 93 TJ OBAL SERVIS Košice (A)
M cezpoľný beh Pelikán Jozef 84 AK Slávia UK Bratislava
M cezpoľný beh Pršek Henrich 71 Atletický klub Bojničky (A)
M cezpoľný beh Rafaj Lukáš 93 Atletický klub ZZO Čadca (A)
M cezpoľný beh Repák Erik 91 TJ OBAL SERVIS Košice (A)
M cezpoľný beh Sahajda Tibor 90 Bratislavský maratón
M cezpoľný beh Szabo Jaroslav 87 TJ OBAL SERVIS Košice (A)
M cezpoľný beh Tichý Peter 69 Atletický klub ZZO Čadca (A)
M cezpoľný beh Tomeček Radovan 94 TJ OBAL SERVIS Košice (A)
M cezpoľný beh Ursíny Peter 99 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica (A) 0:26:19
M cezpoľný beh Vaško Martin 94 Atletický klub Bojničky (A)
M cezpoľný beh Zavadil Tomáš 81 ŠK Jablonica (A) 0:26:23
M cezpoľný beh Zimmermann Marián 85 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica (A)
M PBeh míliari Babulík Matúš 97 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M PBeh míliari Borovka Miroslav 98 ŠK ŠOG Nitra (A)
M PBeh míliari Bučo Robin 96 Atletický klub ZTS Martin
M PBeh míliari Červeňák Michal 92 AC Michalovce
M PBeh míliari Giraltoš Milan 75 ŠK ŠOG Nitra (A)
M PBeh míliari Herich Ludvig 97 AK Slávia TU Košice
M PBeh míliari Ivančo Michal 70 1.Atletický klub Humenné
M PBeh míliari Kováč Michal 91 AK Run For Fun Petržalka Bratislava (A)
M PBeh míliari Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M PBeh míliari Kubej Tomáš 92 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M PBeh míliari Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra (A)
M PBeh míliari Murgaš Filip 98 AK Danica Zvolen
M PBeh míliari Radler Radovan 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M PBeh míliari Schieber Matej 96 AK Run For Fun Petržalka Bratislava (A)
M PBeh míliari Trizna Samuel 93 AC Kriváň Liptovský Mikuláš
M PBeh míliari Vitek Jakub 93 AK Run For Fun Petržalka Bratislava (A)
J cezpoľný beh Barto Aurel 01 Zdravie v pohybe Lučatín
J cezpoľný beh Bršel Samuel 01 Atletický club Nové Zámky (A)
J cezpoľný beh Bugoš Filip 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
J cezpoľný beh Búzek Filip 00 AK Junior Holič
J cezpoľný beh Čerep Vladimir 01 TJ OBAL SERVIS Košice (A)
J cezpoľný beh Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky (A) 0:19:37
J cezpoľný beh Fridmanský Denis 01 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 0:19:21
J cezpoľný beh Gyebnár Attila 01 Atletický club Nové Zámky (A)
J cezpoľný beh Holzhei Dávid 01 Atletický club Nové Zámky (B)
J cezpoľný beh Hrabovecký Martin 00 TJ OBAL SERVIS Košice (A) 0:21:03
J cezpoľný beh Kampczyk Kristián 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves (A)
J cezpoľný beh Kašík František 00 Atletický club Nové Zámky (A)
J cezpoľný beh Kecskés Martin 01 Atletický club Nové Zámky (B)
J cezpoľný beh Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves (A)
J cezpoľný beh Kubička Lukáš 01 Atletický klub ZTS Martin 0:21:47
J cezpoľný beh Kvasnica Matej 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
J cezpoľný beh Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves (A)
J cezpoľný beh Macko Matúš 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J cezpoľný beh Markusek Matej 00 Atletický club Nové Zámky (B)
J cezpoľný beh Nevedel Jozef 00 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
J cezpoľný beh Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica (A) 0:19:36
J cezpoľný beh Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky
J cezpoľný beh Purgát Lukáš 00 Zdravie v pohybe Lučatín
J cezpoľný beh Revaj Erik 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves (A)
J cezpoľný beh Rosa Dávid 01 Atletický club Nové Zámky (B)
J cezpoľný beh Slivka Pavol 01 Atletický oddiel Partizánske 0:18:57
J cezpoľný beh Tomeček Adam 00 TJ OBAL SERVIS Košice (A)
Dci cezpoľný beh Baran Peter 03 AC Run is Fun Prešov 0:13:09
Dci cezpoľný beh Baroňák Pavol 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dci cezpoľný beh Bielek Filip 03 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Dci cezpoľný beh Brejčák Pavol 03 Zdravie v pohybe Lučatín
Dci cezpoľný beh Didi Adam 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:15:19
Dci cezpoľný beh Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci cezpoľný beh Gonczol Dominik Alex 03 Atletický club Nové Zámky (A) 0:15:32
Dci cezpoľný beh Hiadlovský Tadeáš 03 Atletika Nové Mesto nad Váhom 0:14:10
Dci cezpoľný beh Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 0:14:19
Dci cezpoľný beh Janíček Adam 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 18:10
Dci cezpoľný beh Kassay Arthur 03 1.Atletický klub Humenné
Dci cezpoľný beh Kocman Krištof 03 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0:15:18
Dci cezpoľný beh Krahulec Tomáš 03 CVČ Brezová pod Bradlom (A) 0:15:21
Dci cezpoľný beh Kuruc Mário 03 Atletický club Nové Zámky (B)
Dci cezpoľný beh Madar Patrik 02 TJ OBAL SERVIS Košice (A)
Dci cezpoľný beh Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 0:13:06
Dci cezpoľný beh Melicherčík Ján 02 AK Danica Zvolen 0:15:09
Dci cezpoľný beh Mokráš Boris 03 Atletický club Nové Zámky (B)
Dci cezpoľný beh Nevedel Alex 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dci cezpoľný beh Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava
Dci cezpoľný beh Piliarkin Timotej 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dci cezpoľný beh Polončák Damián 02 TJ OBAL SERVIS Košice (A)
Dci cezpoľný beh Poracký Libor 03 Atletický club Nové Zámky (A)
Dci cezpoľný beh Riečicky Pavol Vendel 02 AK Junior Holič
Dci cezpoľný beh Sabota Kristián 03 CVČ Brezová pod Bradlom (A) 0:16:03
Dci cezpoľný beh Sarkovics Gabriel 03 SOPKA Seňa
Dci cezpoľný beh Sláma Richard 03 AK Slávia TU Košice 0:11:51
Dci cezpoľný beh Stanik Michal 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 25:00
Dci cezpoľný beh Szarka Gerg 03 Atletický club Nové Zámky (A) 0:14:56
Dci cezpoľný beh Tóth Kristián 03 Atletický club Nové Zámky (B)
Dci cezpoľný beh Ulbricht Adam 02 Atletický klub ZTS Martin 0:14:00
Dci cezpoľný beh Valent Tadeáš 03 Atletický club Nové Zámky (A) 0:14:53
Dci cezpoľný beh Valko Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom (A) 0:11:27
Žci cezpoľný beh Adam Slavomír 04 Zdravie v pohybe Lučatín
Žci cezpoľný beh Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky (B) 0:11:13
Žci cezpoľný beh Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky (B)
Žci cezpoľný beh Baran Matúš 04 AC Run is Fun Prešov 0:08:19
Žci cezpoľný beh Bátovský Boris 05 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica (A) 0:06:59
Žci cezpoľný beh Bizoň Branislav 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 0:07:26
Žci cezpoľný beh Bulko Tomáš 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci cezpoľný beh Dančík Michal 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Žci cezpoľný beh Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky (A) 0:10:00
Žci cezpoľný beh Durec Martin 05 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Žci cezpoľný beh Grajcarík Tomáš 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 0:09:29
Žci cezpoľný beh Jančik Daniel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou (A) 0:08:04
Žci cezpoľný beh Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou (A)
Žci cezpoľný beh Jankových Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Žci cezpoľný beh Juhás Adrián 04 Atletický club Nové Zámky (B)
Žci cezpoľný beh Jurica Juraj 04 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica (A) 0:06:55
Žci cezpoľný beh Korčok Adam 05 Atletický klub Krupina (A) 0:07:51
Žci cezpoľný beh Kubovich Samuel 04 Atletický klub Krupina (A) 0:06:41
Žci cezpoľný beh Kudlík Matej 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci cezpoľný beh Marx Bence 04 Atletický club Nové Zámky (B)
Žci cezpoľný beh Miča Marek 05 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Žci cezpoľný beh Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra 0:09:53
Žci cezpoľný beh Novotný Oliver 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci cezpoľný beh Nyíri Kristóf 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou (A) 0:08:08
Žci cezpoľný beh Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné
Žci cezpoľný beh Ovčarík Dávid 04 SOPKA Seňa
Žci cezpoľný beh Páleník Matúš 04 AK Mostáreň Brezno 0:06:45
Žci cezpoľný beh Plánka Peter 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Žci cezpoľný beh Plaskoň Juraj 05 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Žci cezpoľný beh Rákoci Samuel 04 Atletický club Nové Zámky (A) 0:09:59
Žci cezpoľný beh Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra 0:10:01
Žci cezpoľný beh Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky
Žci cezpoľný beh Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky (B)
Žci cezpoľný beh Šarkézy Peter 04 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica (A) 0:06:53
Žci cezpoľný beh Tóth Matej 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou (A) 0:08:33
Žci cezpoľný beh Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina (A) 0:06:39
Žci cezpoľný beh Valent Simon 04 Atletický club Nové Zámky (A) 0:11:22
Žci cezpoľný beh Vig Bálint 05 Atletický club Nové Zámky (A)
Žci cezpoľný beh Zubák Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Mžci cezpoľný beh Balent Samuel 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 0:02:15
Mžci cezpoľný beh Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky
Mžci cezpoľný beh Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžci cezpoľný beh Elek Marko 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou (A) 0:04:23
Mžci cezpoľný beh Gašinec Lukáš 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Mžci cezpoľný beh Goljan Jakub 06 MAC REDOX Lučenec 0:02:15
Mžci cezpoľný beh Hlaváč Kristián 06 CVČ Brezová pod Bradlom (A) 0:07:26
Mžci cezpoľný beh Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky
Mžci cezpoľný beh Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom (A) 0:05:50
Mžci cezpoľný beh Jánošov Martin 06 AC Stavbár Nitra 0:05:54
Mžci cezpoľný beh Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z.
Mžci cezpoľný beh Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov 0:04:00
Mžci cezpoľný beh Kollár Matej 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou (A)
Mžci cezpoľný beh Korenčík Tadeáš 07 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Mžci cezpoľný beh Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky
Mžci cezpoľný beh Krišica Andrej 07 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Mžci cezpoľný beh Krištof Michal 07 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Mžci cezpoľný beh Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci cezpoľný beh Lazorik Juraj 07 Individuálny člen SAZ
Mžci cezpoľný beh Mandák Alex 07 ŠK Atóm Levice 0:05:51 0:05:51
Mžci cezpoľný beh Marti Viktor 06 Atletický club Nové Zámky (A)
Mžci cezpoľný beh Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky
Mžci cezpoľný beh Molko Andrej Jozef 06 Atletická akadémia Žilina
Mžci cezpoľný beh Mruz Christopher 06 Atletika Košice o.z.
Mžci cezpoľný beh Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky (A) 0:05:52
Mžci cezpoľný beh Nevedel Nicolas 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Mžci cezpoľný beh Selecký Radoslav 07 Zdravie v pohybe Lučatín
Mžci cezpoľný beh Siman Martin 06 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Mžci cezpoľný beh Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom (A) 0:06:46
Mžci cezpoľný beh Štercel Róbert 07 Atletický club Nové Zámky (A) 0:06:08
Mžci cezpoľný beh Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou (A) 0:03:48
Mžci cezpoľný beh Uhrík Šimon 06 Atletický klub Krupina 0:02:21
Mžci cezpoľný beh Viszlay Flórián 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou (A)
Mžci cezpoľný beh Vojtek Patrik 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Ž cezpoľný beh Balošáková Anna 61 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Ž cezpoľný beh Blštáková Naďa 77 Atletický klub Bojničky (A)
Ž cezpoľný beh Danečková Mária 87 Individuálny člen SAZ
Ž cezpoľný beh Drahovská Lýdia 99 Atletický klub Bojničky (A)
Ž cezpoľný beh Durcová Zuzana 96 Bratislavský maratón
Ž cezpoľný beh Genčurová Jana 74 AK AŠK Slávia Trnava
Ž cezpoľný beh Hrabcová Zuzana 86 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Ž cezpoľný beh Hudáková Alžbeta 69 SOPKA Seňa
Ž cezpoľný beh Kocúriková Blažena 67 ŠK Jablonica (A) 0:16:47
Ž cezpoľný beh Kusendová Monika 94 Atletika Nové Mesto nad Váhom 0:15:45
Ž cezpoľný beh Ľašová Veronika 92 Atletický klub Krupina
Ž cezpoľný beh Martišová Michala 83 ŠK Jablonica (A) 0:16:54
Ž cezpoľný beh Nemcová Barbora 97 TJ OBAL SERVIS Košice
Ž cezpoľný beh Ovčaríková Anna 72 SOPKA Seňa
Ž cezpoľný beh Pastieriková Alexandra 79 Atletický klub Bojničky (A) 0:17:00
Ž cezpoľný beh Polohová Zuzana 82 Športový klub polície Bratislava
Ž cezpoľný beh Seidlová Jana 73 Atletický oddiel Partizánske 0:16:53
Ž cezpoľný beh Truissard Mária 87 ŠK Jablonica (A) 0:15:55
Ž cezpoľný beh Valová Silvia 91 Zdravie v pohybe Lučatín
Ž cezpoľný beh Vargová Dagmar 81 Atletický klub Bojničky (A) 0:16:42
Ž cezpoľný beh Vorková Daniela 99 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Ž cezpoľný beh Zemaníková Denisa 96 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Ž cezpoľný beh Zíšková Miroslava 75 ŠK Jablonica (A) 0:16:32
Ž cezpoľný beh Zrastáková Veronika 96 ŠK ŠOG Nitra
Ž PBeh míliari Danečková Mária 87 Individuálny člen SAZ
Ž PBeh míliari Janečková Lucia 95 Bratislavský maratón
Ž PBeh míliari Kovalančíková Lucia 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž PBeh míliari Kuchtová Dominika 99 AC Stavbár Nitra
Ž PBeh míliari Masaryková Nina 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž PBeh míliari Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky cezpoľný beh Hazuchová Líza 02 Zdravie v pohybe Lučatín
Jky cezpoľný beh Kudlíková Dana 01 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Jky cezpoľný beh Liptáková Miroslava 01 AK Danica Zvolen 0:16:23
Jky cezpoľný beh Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Jky cezpoľný beh Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dky cezpoľný beh Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice (A)
Dky cezpoľný beh Bohunická Mária 03 Atletický klub Bojničky (A) 0:12:59
Dky cezpoľný beh Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky cezpoľný beh Černá Nina 03 Atletický club Nové Zámky (A)
Dky cezpoľný beh Devaldová Karin 03 AK Slávia TU Košice (A)
Dky cezpoľný beh Frivaldská Petra 03 1.Atletický klub Humenné (A) 0:09:46
Dky cezpoľný beh Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky (A) 0:12:24
Dky cezpoľný beh Hakulinová Stanislava 03 AK Slávia TU Košice (A)
Dky cezpoľný beh Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica (A) 0:12:04
Dky cezpoľný beh Chovanová Viktória 03 Atletika Košice o.z.
Dky cezpoľný beh Ivančová Tamara 03 1.Atletický klub Humenné (A) 0:09:09
Dky cezpoľný beh Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky cezpoľný beh Kočová Lenka 03 AK Slávia TU Košice (A) 0:09:32
Dky cezpoľný beh Ondrúšková Lucia 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dky cezpoľný beh Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné (A) 0:07:03
Dky cezpoľný beh Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky (A) 0:10:57
Dky cezpoľný beh Ragasová Alžbeta 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dky cezpoľný beh Szabó Abigel 03 Atletický club Nové Zámky (A)
Dky cezpoľný beh Šabíková Beatrica 03 Atletický club Nové Zámky (A)
Dky cezpoľný beh Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky (A) 0:12:11
Dky cezpoľný beh Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 0:11:29
Dky cezpoľný beh Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné (A) 0:09:25
Dky cezpoľný beh Tóth Lili 02 Atletický club Nové Zámky (A)
Dky cezpoľný beh Záhradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 0:10:30
Žky cezpoľný beh Balázs Rita 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou (A) 0:07:29
Žky cezpoľný beh Čurajová Veronika 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky cezpoľný beh Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica (A) 0:06:29
Žky cezpoľný beh Fuchsová Tereza 05 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Žky cezpoľný beh Gombárová Barbora 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0:07:32
Žky cezpoľný beh Gyimóthy Réka 04 Atletický club Nové Zámky (B)
Žky cezpoľný beh Horváthová Annamária 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou (A) 0:06:38
Žky cezpoľný beh Hrabovská Daniela 05 AK Slávia TU Košice (A)
Žky cezpoľný beh Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou (A)
Žky cezpoľný beh Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca (A) 0:08:39
Žky cezpoľný beh Jelínková Emma 04 Atletický klub Zlaté Moravce 0:07:08
Žky cezpoľný beh Jó Alíz 04 Atletický club Nové Zámky (A)
Žky cezpoľný beh Kobularčíková Kristína 04 AK Slávia TU Košice (A)
Žky cezpoľný beh Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica (A) 0:06:28
Žky cezpoľný beh Krotká Karolína 04 AK Slávia TU Košice (A)
Žky cezpoľný beh Krupová Michaela 05 Atletický klub Krupina 0:08:39
Žky cezpoľný beh Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Žky cezpoľný beh Kulcsárová Karolína 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou (A)
Žky cezpoľný beh Laktišová Eliška 04 Atletický club Nové Zámky (B)
Žky cezpoľný beh Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Žky cezpoľný beh Marčeková Viktória 04 Atletický klub ZTS Martin 0:07:17
Žky cezpoľný beh Messerschmidtová Nina 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Žky cezpoľný beh Molentová Tamara 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žky cezpoľný beh Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 0:07:21
Žky cezpoľný beh Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky (B) 0:07:23
Žky cezpoľný beh Repková Monika 04 Atletický klub ZZO Čadca (A) 0:07:58
Žky cezpoľný beh Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica (A) 0:05:52
Žky cezpoľný beh Salayová Michaela 05 Atletický klub AC Malacky 0:07:48
Žky cezpoľný beh Selecká Tereza 05 Zdravie v pohybe Lučatín 0:07:40
Žky cezpoľný beh Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky
Žky cezpoľný beh Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice (A) 0:06:59
Žky cezpoľný beh Tamasiová Šarlota 05 AK Mostáreň Brezno 0:08:19
Žky cezpoľný beh Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky (A) 0:06:26
Žky cezpoľný beh Urgelová Viktória 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 0:08:12
Žky cezpoľný beh Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica (A) 0:06:00
Žky cezpoľný beh Záležáková Jasmine 05 Atletický club Nové Zámky (A) 0:07:04
Mžky cezpoľný beh Berger Júlia 06 Atletický club Nové Zámky (B)
Mžky cezpoľný beh Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné (A) 0:04:08
Mžky cezpoľný beh Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky cezpoľný beh Bučková Katarína 07 ŠŠK-Junior Prešov 0:04:08
Mžky cezpoľný beh Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň Brezno (A) 0:03:38
Mžky cezpoľný beh Černegová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné (A)
Mžky cezpoľný beh Dzugasová Alica 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky cezpoľný beh Fernerová Timea 07 Atletický klub Zlaté Moravce 0:06:44
Mžky cezpoľný beh Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica (A) 0:07:08
Mžky cezpoľný beh Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca (A) 0:03:40
Mžky cezpoľný beh Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky (A) 0:07:20
Mžky cezpoľný beh Horniaková Lenka 07 Atletický oddiel Partizánske 0:07:51
Mžky cezpoľný beh Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z.
Mžky cezpoľný beh Ištokovičová Karin 06 Atletický klub Krupina (A) 0:03:43
Mžky cezpoľný beh Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné (A) 0:04:04
Mžky cezpoľný beh Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca (A) 0:03:55
Mžky cezpoľný beh Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica (A) 0:07:50
Mžky cezpoľný beh Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice
Mžky cezpoľný beh Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z.
Mžky cezpoľný beh Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky cezpoľný beh Kovalčíková Vanesa 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky cezpoľný beh Králiková Natália 06 ŠK Jablonica (A) 0:07:32
Mžky cezpoľný beh Králiková Zuzana 07 Atletický klub Krupina (A) 0:03:52
Mžky cezpoľný beh Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca (A) 0:03:51
Mžky cezpoľný beh Kubíčková Tereza 06 CVČ Brezová pod Bradlom 0:06:58
Mžky cezpoľný beh Laktišová Simona 07 ŠK Atóm Levice (A) 0:06:37 0:06:37
Mžky cezpoľný beh Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca (A) 0:03:22
Mžky cezpoľný beh Magyari Flóra 06 Atletický club Nové Zámky (A)
Mžky cezpoľný beh Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Mžky cezpoľný beh Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra 0:06:10
Mžky cezpoľný beh Mešťanová Sofia 06 AK Mostáreň Brezno (A) 0:04:01
Mžky cezpoľný beh Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné (A) 0:04:09
Mžky cezpoľný beh Miklóšová Karolína 07 ŠK Atóm Levice (A) 0:06:04 0:06:04
Mžky cezpoľný beh Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 0:03:34
Mžky cezpoľný beh Mojžišová Margaréta 06 Atletický klub Krupina (A)
Mžky cezpoľný beh Moravská Debora 07 ŠK Atóm Levice (A) 0:06:38 0:06:38
Mžky cezpoľný beh Palová Kristína 06 Atletický club Nové Zámky (B)
Mžky cezpoľný beh Revayová Natália 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Mžky cezpoľný beh Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky cezpoľný beh Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica (A) 0:06:32
Mžky cezpoľný beh Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 0:07:00
Mžky cezpoľný beh Taricsová Kristína 06 Atletický club Nové Zámky (A)
Mžky cezpoľný beh Tomaníková Katarína 07 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Mžky cezpoľný beh Vetríková Vanesa 07 CVČ Brezová pod Bradlom 0:07:32
Mžky cezpoľný beh Vlčková Michaela 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Mžky cezpoľný beh Vorková Lucia 06 Atletický klub ZZO Čadca 0:04:01
Mžky cezpoľný beh Vozárová Klára 06 AK Mostáreň Brezno (A) 0:03:41
Nžci cezpoľný beh Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z.
Nžci cezpoľný beh Bachratý Matúš 08 Atletický klub AC Malacky 0:02:00
Nžci cezpoľný beh Baran Samuel 08 Atletika Košice o.z.
Nžci cezpoľný beh Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 0:02:01
Nžci cezpoľný beh Ďuráčik Norbert 08 Atletická akadémia Žilina 0:02:15
Nžci cezpoľný beh Ďuroška Peter 09 Atletická akadémia Žilina 0:02:20
Nžci cezpoľný beh Gajdošovci Oliver 08 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:02:07
Nžci cezpoľný beh Gašinec Tomáš 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Nžci cezpoľný beh Gerát Stanislav 12 Atletický klub ZZO Čadca
Nžci cezpoľný beh Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 0:02:01
Nžci cezpoľný beh Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z.
Nžci cezpoľný beh Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci cezpoľný beh Hudec Matej 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)
Nžci cezpoľný beh Jaroščiak Matúš 09 Atletická akadémia Žilina
Nžci cezpoľný beh Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice
Nžci cezpoľný beh Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno 0:02:06
Nžci cezpoľný beh Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z.
Nžci cezpoľný beh Koyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:06
Nžci cezpoľný beh Krompaščík Šimon 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci cezpoľný beh Lange Adam 08 ŠŠK-Junior Prešov 0:02:04
Nžci cezpoľný beh Ľaš Maxim 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci cezpoľný beh Mihál Dávid 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)
Nžci cezpoľný beh Michel Filip 08 ŠK Juventa Žilina
Nžci cezpoľný beh Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci cezpoľný beh Smorada Šimon 10 Atletika Košice o.z.
Nžci cezpoľný beh Škoda Jakub 09 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:02:20
Nžci cezpoľný beh Šturmankin Juraj 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)
Nžci cezpoľný beh Turčan Matúš 08 Atletická akadémia Žilina 0:02:19
Nžci cezpoľný beh Valečko Sebastián 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky cezpoľný beh Baricová Ivana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky cezpoľný beh Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:13
Nžky cezpoľný beh Bošelová Ľuba 08 AK Danica Zvolen 0:02:12
Nžky cezpoľný beh Bučková Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov 0:02:15
Nžky cezpoľný beh Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 0:02:06
Nžky cezpoľný beh Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina
Nžky cezpoľný beh Gagová Vanesa 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:09
Nžky cezpoľný beh Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z.
Nžky cezpoľný beh Chabrečková Jana 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky cezpoľný beh Jančia Lucia 08 CVČ Brezová pod Bradlom 0:04:33
Nžky cezpoľný beh Jarotová Laura 08 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica (A)
Nžky cezpoľný beh Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z.
Nžky cezpoľný beh Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z.
Nžky cezpoľný beh Klandúchová Natália 11 CVČ Brezová pod Bradlom 0:05:24
Nžky cezpoľný beh Kocianová Nikola 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:10
Nžky cezpoľný beh Konôpková Elizabeth 09 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica (A) 0:02:29
Nžky cezpoľný beh Kovalčíková Nikol 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky cezpoľný beh Kozačková Eliška 09 Atletická akadémia Žilina
Nžky cezpoľný beh Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky cezpoľný beh Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z.
Nžky cezpoľný beh Madejová Dorotka 09 Atletika Košice o.z.
Nžky cezpoľný beh Mandáková Karin 09 ŠK Atóm Levice 0:04:50 0:04:59
Nžky cezpoľný beh Molková Terézia 10 Atletická akadémia Žilina 0:02:36
Nžky cezpoľný beh Rusňáková Ďzesika 08 Atletický klub ZŠ Sirk (A)
Nžky cezpoľný beh Rusňáková Roxana 08 Atletický klub ZŠ Sirk (A)
Nžky cezpoľný beh Rusňáková Valéria 08 Atletický klub ZŠ Sirk (A)
Nžky cezpoľný beh Simanová Ivana 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky cezpoľný beh Špiriaková Anabel 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Nžky cezpoľný beh Štofanová Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov 0:01:57
Nžky cezpoľný beh Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky cezpoľný beh Urdová Tamara 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky cezpoľný beh Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina
Nžky cezpoľný beh Zimmermannová Kristína 08 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica (A)