<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov

Bratislava (22. 9. 2018)

100 m - Muži 20-22 rokov (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 22.9.2018 - 11:50) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.96 0.197
2 79 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.27 0.208
3 28 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 11.28 0.160
4 67 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.35 0.155
5 74 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.56 0.191
6 65 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.86 0.227
7 89 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 12.07 0.189
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 22.9.2018 - 11:50) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 30 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.26 0.158
2 53 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.39 0.178
3 85 Jančár LucianJančár Lucian 000529 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 11.52 0.168
4 15 Dulina SamuelDulina Samuel 010814 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.92 0.198
5 31 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 12.01 0.117
6 77 Rumanovič MartinRumanovič Martin 000825 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.91 0.229
23 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.96 0.197
2 30 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.26 0.158
3 79 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.27 0.208
4 28 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 11.28 0.160
5 67 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.35 0.155
6 53 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.39 0.178
7 85 Jančár LucianJančár Lucian 000529 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 11.52 0.168
8 74 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.56 0.191
9 65 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.86 0.227
10 15 Dulina SamuelDulina Samuel 010814 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.92 0.198
11 31 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 12.01 0.117
12 89 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 12.07 0.189
13 77 Rumanovič MartinRumanovič Martin 000825 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.91 0.229
23 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 DNS

100 m - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 13:15) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.78 0.184
2 30 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.13 0.145
3 79 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.14 0.192
4 67 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.21 0.156
5 28 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.23 0.152
6 53 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.25 0.154
7 74 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.53 0.193
8 85 Jančár LucianJančár Lucian 000529 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 11.81 0.167
Celkom 8 pretekárov

100 m - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 12:05) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.31 0.212
2 140 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 12.63 0.170
3 131 Švecová NatáliaŠvecová Natália 960818 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.72 0.184
4 105 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.73 0.331
5 152 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 010216 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.29 0.178
6 99 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.48 0.211
7 159 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 14.00 0.177
Celkom 7 pretekárov

200 m - Muži 20-22 rokov (Beh)

Beh 01 (so, 22.9.2018 - 14:35) official Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Murcko OliverMurcko Oliver 010503 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 21.47 0.155
2 80 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.91 0.187
3 14 Filin JakubFilin Jakub 971103 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.10 0.194
4 36 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 22.55 0.195
5 67 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 22.85 0.141
6 15 Dulina SamuelDulina Samuel 010814 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 23.62 0.206
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 22.9.2018 - 14:35) official Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 74 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.39 0.180
2 38 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 23.74 0.185
3 89 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 24.02 0.186
4 65 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.29 0.171
5 72 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.57 0.186
23 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Murcko OliverMurcko Oliver 010503 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 21.47 0.155
2 80 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.91 0.187
3 14 Filin JakubFilin Jakub 971103 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.10 0.194
4 36 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 22.55 0.195
5 67 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 22.85 0.141
6 74 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.39 0.180
7 15 Dulina SamuelDulina Samuel 010814 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 23.62 0.206
8 38 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 23.74 0.185
9 89 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 24.02 0.186
10 65 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.29 0.171
11 72 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.57 0.186
23 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS

200 m - Ženy 20-22 rokov (Beh)

Beh 01 (so, 22.9.2018 - 14:50) official Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 133 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.60 0.147
2 146 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.31 0.170
3 153 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 25.99 0.191
4 131 Švecová NatáliaŠvecová Natália 960818 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.30 0.182
5 105 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 26.56 0.190
6 161 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 27.20 0.187
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 22.9.2018 - 14:50) official Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 152 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 010216 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.47 0.182
2 99 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.67 0.209
3 159 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 28.90 0.165
4 181 Trnková ViktóriaTrnková Viktória 000223 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 28.99 0.154
5 147 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 29.58 0.207
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 133 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.60 0.147
2 146 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.31 0.170
3 153 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 25.99 0.191
4 131 Švecová NatáliaŠvecová Natália 960818 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.30 0.182
5 105 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 26.56 0.190
6 161 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 27.20 0.187
7 152 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 010216 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.47 0.182
8 99 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.67 0.209
9 159 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 28.90 0.165
10 181 Trnková ViktóriaTrnková Viktória 000223 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 28.99 0.154
11 147 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 29.58 0.207

400 m - Muži 20-22 rokov (Beh)

Beh 01 (so, 22.9.2018 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 5 Talán MatúšTalán Matúš 960116 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 49.47 0.200
2 36 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 50.14 0.196
3 85 Jančár LucianJančár Lucian 000529 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 51.54 0.199
4 83 Galdík MartinGaldík Martin 000809 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 52.71 0.188
5 88 Mizner MartinMizner Martin 011101 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 53.16 0.184
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 22.9.2018 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 70 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 52.38 0.235
2 61 Melo PavolMelo Pavol 990110 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 53.39 0.204
3 86 Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 55.14 0.194
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 5 Talán MatúšTalán Matúš 960116 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 49.47 0.200
2 36 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 50.14 0.196
3 85 Jančár LucianJančár Lucian 000529 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 51.54 0.199
4 70 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 52.38 0.235
5 83 Galdík MartinGaldík Martin 000809 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 52.71 0.188
6 88 Mizner MartinMizner Martin 011101 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 53.16 0.184
7 61 Melo PavolMelo Pavol 990110 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 53.39 0.204
8 86 Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 55.14 0.194

400 m - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 169 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 991012 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 55.19 0.280
2 146 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 57.31 0.183
3 142 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 1:00.17 0.200
4 153 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 1:00.82 0.302
5 129 Nováková NinaNováková Nina 960531 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:00.93 0.258
6 161 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:01.66 0.265
Celkom 6 pretekárov

800 m - Muži 20-22 rokov (Beh)

Beh 01 (so, 22.9.2018 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 5 Talán MatúšTalán Matúš 960116 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 1:55.92
2 90 Beloš AdamBeloš Adam 980604 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:56.76
3 84 Hronček LukášHronček Lukáš 000713 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 1:57.12
4 22 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 2 1:57.36
5 96 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:57.40
6 66 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:57.84
7 87 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 2:00.50
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 22.9.2018 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 2 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:04.77
2 71 Drobný PeterDrobný Peter 020731 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:07.61
3 11 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 2:10.37
4 10 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 2:10.53
5 61 Melo PavolMelo Pavol 990110 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 2:20.59
6 75 Lapšanský MartinLapšanský Martin 011213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:25.01
7 175 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:27.81
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 5 Talán MatúšTalán Matúš 960116 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 1:55.92
2 90 Beloš AdamBeloš Adam 980604 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:56.76
3 84 Hronček LukášHronček Lukáš 000713 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 1:57.12
4 22 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 2 1:57.36
5 96 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:57.40
6 66 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:57.84
7 87 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 2:00.50
8 2 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:04.77
9 71 Drobný PeterDrobný Peter 020731 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:07.61
10 11 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 2:10.37
11 10 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 2:10.53
12 61 Melo PavolMelo Pavol 990110 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 2:20.59
13 75 Lapšanský MartinLapšanský Martin 011213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:25.01
14 175 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:27.81

800 m - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 169 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 991012 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:14.55
2 142 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 2:21.04
3 170 Vaceková DominikaVaceková Dominika 990918 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:27.33
4 177 Máčalová TeréziaMáčalová Terézia 970924 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:29.43
5 168 Ďuricová LuciaĎuricová Lucia 990715 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:29.83
6 124 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 001119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:32.77
7 150 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 980628 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:36.98
100 Klučka VivienKlučka Vivien 990811 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 13:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 93 Paulíny AndrejPaulíny Andrej 010401 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 4:03.60
2 51 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 4:10.28
3 95 Urban OliverUrban Oliver 010413 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 4:14.19
4 60 Uher KristiánUher Kristián 961230 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 5 4:18.64
5 50 Kačina SebastiánKačina Sebastián 001030 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 4:24.76
6 29 Radler RadovanRadler Radovan 980906 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 4:43.78
7 37 Fritzman FrantišekFritzman František 000922 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 5:02.50
8 32 Búzek FilipBúzek Filip 001120 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 5:12.17
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 113 Dušková ElenaDušková Elena 010725 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 4:37.83
2 114 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 960403 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 4:47.08
3 178 Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 021128 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 5:06.53
Celkom 3 pretekári

5000 m - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 15:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 98 Prívara LukášPrívara Lukáš 960619 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 15:56.92
2 41 Kašša LadislavKašša Ladislav 980130 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10 15:58.76
3 91 Bučo RobinBučo Robin 960828 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 16:13.63
4 22 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 6 16:26.54
5 34 Marenčík OndrejMarenčík Ondrej 960117 AK Junior HoličAK Junior Holič 12 16:33.38
6 97 Nevedel JozefNevedel Jozef 001016 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 16:36.95
7 57 Čižmar FilipČižmar Filip 990120 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 4 16:41.49
8 87 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 16:44.87
9 33 Flajžík ErikFlajžík Erik 970105 AK Junior HoličAK Junior Holič 9 16:45.86
10 56 Čerep VladimirČerep Vladimir 010211 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 5 16:49.11
11 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 990904 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 11 16:50.96
12 94 Ulbricht AdamUlbricht Adam 020226 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14 17:09.01
3 Fazekaš TadeášFazekaš Tadeáš 960624 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
58 Tomeček AdamTomeček Adam 001019 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 13 DNF
Celkom 14 pretekárov

5000 m - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 15:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 143 Beláková LuciaBeláková Lucia 980419 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 18:12.76
2 115 Trebulová KristínaTrebulová Kristína 980827 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 20:51.76
3 116 Vorková DanielaVorková Daniela 991123 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 21:58.19
Celkom 3 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 11:40) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 132 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.54 0.241
2 154 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 15.49 0.213
3 167 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 000401 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 15.78 0.179
4 176 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 15.84 0.228
5 106 Králiková RomanaKráliková Romana 000814 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 16.25 0.171
6 126 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 16.64 0.199
7 125 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 990926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 17.98 0.200
Celkom 7 pretekárov

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 11:30) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 15.05 0.200
2 59 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 15.16 0.186
3 180 Šoka ŠimonŠoka Šimon 960407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 16.07 0.210
4 55 Varga MarošVarga Maroš 991219 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 19.76 0.347
Celkom 4 pretekári

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 59 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 52.85 0.157
2 8 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 54.44 0.208
3 76 Martinec ErikMartinec Erik 960929 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 57.76 0.207
4 63 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 1:00.45 0.182
Celkom 4 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy 20-22 rokov (Beh)

Beh 01 (so, 22.9.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 110 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:03.58 0.191
2 182 Svrčková KarinSvrčková Karin 970327 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:05.53 0.240
3 132 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:07.06 0.180
4 165 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:07.62 0.220
5 151 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:12.18 0.207
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 22.9.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 149 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:04.70 0.204
2 141 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 1:08.77 0.214
3 154 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 1:11.58 0.214
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 110 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:03.58 0.191
2 149 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:04.70 0.204
3 182 Svrčková KarinSvrčková Karin 970327 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:05.53 0.240
4 132 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:07.06 0.180
5 165 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:07.62 0.220
6 141 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 1:08.77 0.214
7 154 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 1:11.58 0.214
8 151 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:12.18 0.207

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 51 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10:07.84
2 46 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 980914 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10:37.57
3 54 Šajter RomanŠajter Roman 000825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10:48.38
4 9 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 11:16.06
5 35 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 020311 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 11:52.80
Celkom 5 pretekárov

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 12:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 128 Mydlíková KatarínaMydlíková Katarína 970202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11:56.70
2 163 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 020406 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 12:06.04
3 164 Suranová KarinSuranová Karin 001211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 13:21.06
4 155 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 000904 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 13:33.62
5 130 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 990806 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13:55.88
Celkom 5 pretekárov

4 x 100 m kluby - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 72 Ďurdina, Cidorík, Igaz, Beladič Ďurdina, Cidorík, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 45.22 0.231
2 123 Brath, Fronc, Rigo, Šajter Brath, Fronc, Rigo, Šajter ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 46.82 0.227
3 77 Rumanovič, Antolík, Martinec, Lapšanský Rumanovič, Antolík, Martinec, Lapšanský AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 47.58 0.243
Celkom 3 pretekári

4 x 100 m kluby - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 132 Takácsová, Zapletalová, Holešová, Švecová Takácsová, Zapletalová, Holešová, Švecová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 49.12 0.298
2 Šmigová, Svrčková, Matejíčková, Cidoríková Šmigová, Svrčková, Matejíčková, Cidoríková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 51.08 0.162
3 126 Luptáková, Lukáčová, Merčáková, Lackovičová Luptáková, Lukáčová, Merčáková, Lackovičová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 52.98 0.192
Celkom 3 pretekári

4 x 400 m kluby - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 16:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 92 Lazar, Paulíny, Vojtáš, Beloš Lazar, Paulíny, Vojtáš, Beloš Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 3:27.43 0.185
2 76 Martinec, Drobný, Cidorík, Babulík Martinec, Drobný, Cidorík, Babulík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 3:31.69 0.205
3 11 Revaj, Baluch, Lazar, Koperdák Revaj, Baluch, Lazar, Koperdák AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 3:37.30 0.169
4 53 Rigo, Kačina, Borovka, Mazúch Rigo, Kačina, Borovka, Mazúch ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 3:40.16 0.184
5 32 Búzek, Riečicky, Flajžík, Marenčík Búzek, Riečicky, Flajžík, Marenčík AK Junior HoličAK Junior Holič 2 4:03.85 0.151
Celkom 5 pretekárov

4 x 400 m kluby - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 16:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 150 Takáčová, Svrčková, Matejíčková, Cidoríková Takáčová, Svrčková, Matejíčková, Cidoríková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 4:12.36 0.249
2 129 Nováková, Holešová, Luptáková, Lackovičová Nováková, Holešová, Luptáková, Lackovičová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:21.32 0.247
3 125 Lukáčová, Merčáková, Ondrušová, Dirnbachová Lukáčová, Merčáková, Ondrušová, Dirnbachová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 5:00.63 0.191
Celkom 3 pretekári

Skok do výšky - Muži 20-22 rokov

(so, 22.9.2018 - 15:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 175180185190195200205208211216219221
1 7 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
961214 8 208 ---oooxoxxoxxx
2 42 Sýkora MartinSýkora Martin
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
970203 7 190 ooooxxx
3 19 Veľký DušanVeľký Dušan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
000902 4 190 oxoxoxxoxxx
4 180 Šoka ŠimonŠoka Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
960407 6 185 -ooxxx
5 78 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
010816 5 185 xoxooxxx
6 40 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
021012 3 175 xoxxx
25 Kubinec JakubKubinec Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980518 1 DNS
43 Kondé PeterKondé Peter
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
990604 2 DNS
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Ženy 20-22 rokov

(so, 22.9.2018 - 13:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 145150155160165169173177180183185
1 301 Hrašková EmaHrašková Ema
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
981020 3 165 -oooxoxxx
2= 176 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
000218 1 160 -oooxxx
2= 179 Butkovská SimonaButkovská Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
980505 2 160 ooooxxx
4 118 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020904 4 145 xxoxxx
Celkom 4 pretekárov

Skok o žrdi - Muži 20-22 rokov

(so, 22.9.2018 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 300320340360380400420430440450460470480490500510520
1 172 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
010829 3 360 --ooxxx
2 24 Kremser AdamKremser Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010109 1 360 ooxxoxxoxxx
3 49 Fronc DominikFronc Dominik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000211 2 340 oooxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy 20-22 rokov

(so, 22.9.2018 - 10:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 200220240260280290300310320330340350360
1 160 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
021003 5 330 ----xoooxooxoxxx
2 156 Ošková RomanaOšková Romana
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
991116 4 300 ----oooxxx
3 162 Nevařilová SarahNevařilová Sarah
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
981123 3 300 ---ooxxooxxx
4 101 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020219 2 280 --ooxoxxx
5 120 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001218 1 240 -xxooxxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Muži 20-22 rokov

(so, 22.9.2018 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 25 Kubinec JakubKubinec Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980518 8 707 +1.1 m/s 687  +1.3707  +1.1 +0.3707704  -0.7706  +1.3695  -0.2
2 79 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
010308 7 663 +0.5 m/s 663  +0.5265  +1.0-663 +0.2 +1.7 +1.4
3 28 Palka MiroslavPalka Miroslav
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000519 6 647 +0.7 m/s 637  +0.6647  +0.7-647497  +0.8615  +2.0625  +0.2
4 20 Gruchalák FilipGruchalák Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
010619 2 615 +0.2 m/s 601  +1.1 +0.6615  +0.2615609  +1.5607  +1.7604  +0.8
5 62 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010726 5 610 +1.0 m/s  +0.4609  +1.5610  +1.0610608  +1.1--
6 17 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
020813 4 602 -0.1 m/s 592  +0.4602  -0.1598  +1.2602590  +1.2600  +1.2590  +0.8
7 45 Hajník ĽubomírHajník Ľubomír
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
980807 3 599 +0.1 m/s 594  +1.2599  +0.1592  +0.4599593  +0.5439  +1.1594  +0.1
8 123 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000222 1 554 +0.9 m/s  +0.7 +0.5551  +0.6551 +1.7 +0.2554  +0.9
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy 20-22 rokov

(so, 22.9.2018 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 138 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000404 3 538 +0.9 m/s 515  +0.8526  +1.3538  +0.9538502  +2.6 +0.4533  +1.1
2 148 Martinusová KristínaMartinusová Kristína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
990801 4 505 +1.0 m/s 498  +0.6505  +1.0498  +0.8505397  +0.3 +1.7 +1.7
3 127 Merčáková NatáliaMerčáková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000416 2 498 +0.9 m/s  +0.0463  +0.4471  +2.0471498  +0.9481  +2.2476  +0.6
4 111 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000601 5 487 +0.9 m/s 487  +0.9430  +0.3-487---
5 145 Stanková KarinStanková Karin
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
000807 1 394 -0.5 m/s  +1.1 +0.1372  -0.6372394  -0.5 +2.6 +0.8
Celkom 5 pretekárov

Trojskok - Muži 20-22 rokov

(so, 22.9.2018 - 14:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 6 Toth AttilaToth Attila
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
960704 3 13.49 +2.5 m/s 13.27 +1.4 m/s  +0.7 +1.113.49  +2.513.49 +2.113.27  +1.4 +2.4
2 16 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
001023 4 13.30 +1.7 m/s 11.65  +0.413.09  +2.413.30  +1.713.30 +1.413.16  +1.8 +3.7
3 62 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010726 2 12.97 +1.1 m/s 11.65  +0.812.59  +0.812.49  +2.012.5912.65  +0.812.56  +0.612.97  +1.1
4 123 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000222 1 11.91 +0.7 m/s  +0.6 +1.811.82  +0.411.82 +1.8 +1.611.91  +0.7
Celkom 4 pretekárov

Trojskok - Ženy 20-22 rokov

(so, 22.9.2018 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 176 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
000218 4 11.60 -0.6 m/s 11.31  +0.711.33  +0.111.42  +0.011.4211.60  -0.611.35  +0.111.15  -0.5
2 138 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000404 3 11.42 -0.3 m/s 11.28  +0.711.25  -0.111.22  -0.811.2811.42  -0.311.39  -0.3 -0.4
3 140 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010828 2 11.29 -0.6 m/s 10.76  +0.7 -0.411.01  +0.011.0110.90  -0.911.12  +0.211.29  -0.6
4 135 Faturová GabrielaFaturová Gabriela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
991207 1 09.78 -1.1 m/s  +0.59.63  +0.09.72  +0.39.729.53  -0.39.78  -1.1 +0.0
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy 20-22 rokov

(so, 22.9.2018 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 108 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980129 4 13.94 13.4913.94x13.9413.3413.2513.88
2 137 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020624 2 10.62 10.5110.4810.6010.6010.62xx
3 102 Feďová AndreaFeďová Andrea
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
980211 3 10.38 10.0610.38x10.38xxx
4 181 Trnková ViktóriaTrnková Viktória
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
000223 1 08.63 08.3808.3208.4308.4308.3208.3508.63
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži 20-22 rokov

(so, 22.9.2018 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 44 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
991214 4 15.95 15.6515.9515.7715.9515.68xx
2 4 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
990813 2 15.78 15.78xx15.78xxx
3 48 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
960206 3 14.94 13.7314.94x14.94xxx
4 174 Mečiar SamuelMečiar Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000909 1 11.35 10.5411.35x11.3510.9910.1111.12
Celkom 4 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy 20-22 rokov

(so, 22.9.2018 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 108 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980129 4 40.34 39.82x37.8339.82x40.34x
2 102 Feďová AndreaFeďová Andrea
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
980211 3 35.06 32.7232.6833.6333.6333.5235.06x
3 121 Dirnbachová LuciaDirnbachová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001013 2 28.38 27.94x28.3828.38xx26.31
4 137 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020624 1 27.95 x26.6527.9527.95xxx
Celkom 4 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži 20-22 rokov

(so, 22.9.2018 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 48 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
960206 5 48.23 46.6548.23x48.23x47.82x
2 4 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
990813 4 48.04 48.0445.2346.0448.0447.4347.1946.24
3 44 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
991214 3 45.03 43.1045.0344.6045.0342.4743.6344.49
4 21 Mistrík MartinMistrík Martin
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
990909 1 30.36 25.47x26.7926.7930.36x29.14
5 81 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
000630 2 29.03 x28.0128.0228.02xx29.03
Celkom 5 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Ženy 20-22 rokov

(so, 22.9.2018 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 117 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
010905 3 37.04 36.97xx36.9737.04xx
2 158 Králiková LenkaKráliková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
980708 2 32.34 30.2529.2632.3432.34x29.4731.94
3 136 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000516 1 23.74 23.1023.57x23.5723.7423.0323.00
Celkom 3 pretekárov

Hod kladivom 7,26 kg - Muži 20-22 rokov

(so, 22.9.2018 - 10:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 21 Mistrík MartinMistrík Martin
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
990909 3 47.12 45.9046.57x46.5745.8043.6447.12
2 81 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
000630 2 45.51 42.9245.51x45.5144.3445.10x
3 82 Rusnák MichalRusnák Michal
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
961029 1 36.39 32.9433.8435.0835.08x36.3936.14
Celkom 3 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy 20-22 rokov

(so, 22.9.2018 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 136 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000516 7 44.32 x42.7141.4342.7142.2644.32x
2 137 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020624 5 41.33 40.0940.59x40.5941.33xx
3 139 Mokrá BarboraMokrá Barbora
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
961107 6 41.23 38.9140.3741.2341.23xxx
4 109 Filová SoňaFilová Soňa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980326 4 34.91 xxx0.034.91-x
5 119 Kochanová KatarínaKochanová Katarína
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
990923 3 31.18 x31.1831.1631.1828.44xx
6 134 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020718 1 29.75 29.7528.8528.6029.7528.0225.2328.42
7 147 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
000624 2 27.20 23.9626.6926.6226.6925.6027.20x
Celkom 7 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 14:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS 73 Hromada JakubHromada Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020925 2 42.41 39.8036.0041.9441.94xx42.41
68 Briežnik JakubBriežnik Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
021016 1 DNS ---0---
Celkom 2 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži 20-22 rokov

(so, 22.9.2018 - 14:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 173 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000407 3 63.17 62.9162.2160.5062.9161.3860.3563.17
2 12 Katrenič GabrielKatrenič Gabriel
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
000214 2 52.10 42.5350.0752.1052.1050.78x-
3 49 Fronc DominikFronc Dominik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000211 1 45.60 40.11-45.6045.60--44.45
Celkom 3 pretekárov