<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov

Bratislava (22. 9. 2018)
Skok do výšky - Muži 20-22 rokov (sobota, 22.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 7 Zeman TomášZeman Tomáš 961214 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 208
2 42 Sýkora MartinSýkora Martin 970203 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 190
3 19 Veľký DušanVeľký Dušan 000902 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 190
Skok do výšky - Ženy 20-22 rokov (sobota, 22.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 301 Hrašková EmaHrašková Ema 981020 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 165
2= 176 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 160
2= 179 Butkovská SimonaButkovská Simona 980505 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 160
Skok o žrdi - Muži 20-22 rokov (sobota, 22.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 172 Sedlák SamuelSedlák Samuel 010829 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 360
2 24 Kremser AdamKremser Adam 010109 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 360
3 49 Fronc DominikFronc Dominik 000211 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 340
Skok o žrdi - Ženy 20-22 rokov (sobota, 22.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 160 Paliderová LujzaPaliderová Lujza 021003 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 330
2 156 Ošková RomanaOšková Romana 991116 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 300
3 162 Nevařilová SarahNevařilová Sarah 981123 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 300
Skok do diaľky - Muži 20-22 rokov (sobota, 22.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 25 Kubinec JakubKubinec Jakub 980518 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 707
2 79 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 663
3 28 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 647
Skok do diaľky - Ženy 20-22 rokov (sobota, 22.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 138 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 000404 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 538
2 148 Martinusová KristínaMartinusová Kristína 990801 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 505
3 127 Merčáková NatáliaMerčáková Natália 000416 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 498
Trojskok - Muži 20-22 rokov (sobota, 22.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 6 Toth AttilaToth Attila 960704 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13.49
2 16 Hlaváč DenisHlaváč Denis 001023 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 13.30
3 62 Richtárech MartinRichtárech Martin 010726 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 12.97
Trojskok - Ženy 20-22 rokov (sobota, 22.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 176 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.60
2 138 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 000404 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 11.42
3 140 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 11.29
Vrh guľou 4 kg - Ženy 20-22 rokov (sobota, 22.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 108 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia 980129 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.94
2 137 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 020624 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.62
3 102 Feďová AndreaFeďová Andrea 980211 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 10.38
Vrh guľou 7,26 kg - Muži 20-22 rokov (sobota, 22.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 44 Baran AdriánBaran Adrián 991214 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 15.95
2 4 Kováč SamuelKováč Samuel 990813 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15.78
3 48 Broš NikolasBroš Nikolas 960206 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14.94
Hod diskom 1 kg - Ženy 20-22 rokov (sobota, 22.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 108 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia 980129 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 40.34
2 102 Feďová AndreaFeďová Andrea 980211 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 35.06
3 121 Dirnbachová LuciaDirnbachová Lucia 001013 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 28.38
Hod diskom 2 kg - Muži 20-22 rokov (sobota, 22.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 48 Broš NikolasBroš Nikolas 960206 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 48.23
2 4 Kováč SamuelKováč Samuel 990813 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 48.04
3 44 Baran AdriánBaran Adrián 991214 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 45.03
Hod kladivom 4 kg - Ženy 20-22 rokov (sobota, 22.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 117 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola 010905 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 37.04
2 158 Králiková LenkaKráliková Lenka 980708 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 32.34
3 136 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia 000516 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 23.74
Hod kladivom 7,26 kg - Muži 20-22 rokov (sobota, 22.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 21 Mistrík MartinMistrík Martin 990909 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 47.12
2 81 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav 000630 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 45.51
3 82 Rusnák MichalRusnák Michal 961029 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 36.39
Hod oštepom 600 g - Ženy 20-22 rokov (sobota, 22.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 136 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia 000516 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 44.32
2 137 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 020624 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 41.33
3 139 Mokrá BarboraMokrá Barbora 961107 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 41.23
Hod oštepom 700 g - Dorastenci (sobota, 22.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
Hod oštepom 800 g - Muži 20-22 rokov (sobota, 22.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 173 Michalec PatrikMichalec Patrik 000407 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 63.17
2 12 Katrenič GabrielKatrenič Gabriel 000214 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 52.10
3 49 Fronc DominikFronc Dominik 000211 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 45.60