<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá SR v cezpoľnom behu, Dudince, 17. 11. 2018

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M cezpoľný beh Ličko Ličko Matúš (SVK) 78 Odiel
M PBeh vytrvalci Bachratý Roman 82 Atletika ŠK Skalica
M PBeh vytrvalci Biringer Kornel 82 AK Slovan Levoča
M PBeh vytrvalci Cvičela Ján 56 Atletický klub Bojničky
M PBeh vytrvalci Fazekaš Tadeáš 96 Atletický club Nové Zámky
M PBeh vytrvalci Foltín Andrej 83 AK Veterán Bratislava
M PBeh vytrvalci Guttmann Martin 78 Maraton AC Rača
M PBeh vytrvalci Hladík Marek 90 BK hraj na tie nohy Bratislava
M PBeh vytrvalci Holeša Patrik (SVK) 91 Maratón klub Rajec
M PBeh vytrvalci Chomanič Pavol 92 Atletika Bratislava
M PBeh vytrvalci Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava
M PBeh vytrvalci Kačáni Peter 83 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
M PBeh vytrvalci Kamenčík Jozef 83 Atletický klub Bojničky
M PBeh vytrvalci Kopčík Tomáš 68 Atletický club Nové Zámky
M PBeh vytrvalci Ľuptovec Peter 96 Atletický klub ZZO Čadca (A)
M PBeh vytrvalci Mészaros Jakub 91 Atletický club Nové Zámky
M PBeh vytrvalci Mikula Michal 95 Atletický klub ZZO Čadca (A)
M PBeh vytrvalci Miskolczi Róbert 84 Atletický club Nové Zámky
M PBeh vytrvalci Mišovič Bohuš 77 AK Veterán Bratislava
M PBeh vytrvalci Moza Ľuboslav 77 AK Veterán Bratislava
M PBeh vytrvalci Nemček Jozef 77 Maraton AC Rača
M PBeh vytrvalci Pelikán Jozef 84 AK Slávia UK Bratislava
M PBeh vytrvalci Portášik Patrik 83 Atletika ŠK Skalica
M PBeh vytrvalci Psota Andrej 70 Atletika ŠK Skalica
M PBeh vytrvalci Rafaj Lukáš 93 Atletický klub ZZO Čadca (A)
M PBeh vytrvalci Rehák Patrik 94 Atletický klub ZZO Čadca (A)
M PBeh vytrvalci Rehuš Ľubomír 85 Atletika ŠK Skalica
M PBeh vytrvalci Sahajda Tibor 90 Bratislavský maratón
M PBeh vytrvalci Sopko Dominik 92 TJ OBAL SERVIS Košice
M PBeh vytrvalci Szabo Jaroslav 87 TJ OBAL SERVIS Košice
M PBeh vytrvalci Šnirc Ján 82 AK Veterán Bratislava
M PBeh vytrvalci Tomeček Radovan 94 TJ OBAL SERVIS Košice
M PBeh vytrvalci Urban Jozef 86 TJ OBAL SERVIS Košice
M PBeh vytrvalci Urcikán Ivan 80 Atletický klub Bojničky
M PBeh vytrvalci Valachovič Jakub 85 AC Stavbár Nitra
M PBeh vytrvalci Vaško Martin 94 Atletický klub Bojničky
M PBeh vytrvalci Zalubil Zdenko 84 Atletika ŠK Skalica
M PBeh vytrvalci Žigo Dávid 98 Maraton AC Rača
M PBeh míliari Babulík Matúš 97 AO TJ Slávia STU Bratislava
M PBeh míliari Drugda Patrik 97 Športklub o.z. Dobrá Niva
M PBeh míliari Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava
M PBeh míliari Gibala Jozef 97 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
M PBeh míliari Kabina Andrej 88 AK Veterán Bratislava
M PBeh míliari Kováč Michal 91 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
M PBeh míliari Kubej Tomáš 92 Atletický club Nové Zámky
M PBeh míliari Lendvorský Leonard 92 BK hraj na tie nohy Bratislava
M PBeh míliari Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra
M PBeh míliari Mojžiš Michal 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M PBeh míliari Murgaš Filip 98 AK Danica Zvolen
M PBeh míliari Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava
M PBeh míliari Prívara Lukáš 96 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
M PBeh míliari Radler Radovan 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M PBeh míliari Schieber Matej 96 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
M PBeh míliari Sojka Rasto (SVK) 71 Bratislava
M PBeh míliari Šiko Jakub 93 AC Stavbár Nitra
M PBeh míliari Vitek Jakub 93 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
M PBeh míliari Wahlandt Šimon 92 BK hraj na tie nohy Bratislava
J cezpoľný beh Hronček Lukáš (SVK) 00 AK Svetlošák
J PBeh míliari Čižmar Filip 99 TJ OBAL SERVIS Košice
J PBeh míliari Deák Adam 00 Atletický club Nové Zámky
J PBeh míliari Dóka Lukáš 00 Maraton AC Rača
J PBeh míliari Jánošík Kristián 99 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
J PBeh míliari Kalmár Dávid 99 Atletický club Nové Zámky
J PBeh míliari Kašík František 00 Atletický club Nové Zámky
J PBeh míliari Kopiar Jakub 99 Atletický klub AC Malacky
J PBeh míliari Marko Ján 00 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
J PBeh míliari Markusek Matej 00 Atletický club Nové Zámky
J PBeh míliari Obergries Boris 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J PBeh míliari Obergries Boris 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J PBeh míliari Rusnák Ondrej 00 TJ OBAL SERVIS Košice
J PBeh míliari Šajter Roman 00 ŠK ŠOG Nitra
J PBeh míliari Tomeček Adam 00 TJ OBAL SERVIS Košice
J PBeh míliari Ursíny Peter 99 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Dci 800 m 0 Ondrejík Ivan 03 Športový klub polície Žilina 2:21.26
Dci cezpoľný beh Barto Aurel 01 Zdravie v pohybe Lučatín
Dci cezpoľný beh Bršel Samuel 01 Atletický club Nové Zámky 0:13:47
Dci cezpoľný beh Čerep Vladimir 01 TJ OBAL SERVIS Košice
Dci cezpoľný beh Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky 0:12:28
Dci cezpoľný beh Feder Medard 01 Maraton AC Rača
Dci cezpoľný beh Fernéza Lukáš 01 Atletický club Nové Zámky
Dci cezpoľný beh Fridmanský Denis 01 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou
Dci cezpoľný beh Fulop István 01 Atletický club Nové Zámky
Dci cezpoľný beh Habrda Boris 02 Atletický club Nové Zámky 0:13:22
Dci cezpoľný beh Holzhei Dávid 01 Atletický club Nové Zámky 0:16:24
Dci cezpoľný beh Janíček Adam 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 18:26
Dci cezpoľný beh Kecskés Martin 01 Atletický club Nové Zámky 0:14:09
Dci cezpoľný beh Konečný Kevin 01 Atletický club Nové Zámky
Dci cezpoľný beh Macko Matúš 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dci cezpoľný beh Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky 0:12:13
Dci cezpoľný beh Polončák Damián 02 TJ OBAL SERVIS Košice
Dci cezpoľný beh Révaj Filip (SVK) 02 AK Svetlošák
Dci cezpoľný beh Rosa Dávid 01 Atletický club Nové Zámky
Dci cezpoľný beh Ručka Philipp 02 ŠK ŠOG Nitra
Dci cezpoľný beh Susík Jakub 02 Atletický club Nové Zámky
Dci cezpoľný beh Vrábel Jozef 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci cezpoľný beh Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava 0:09:10
Žci cezpoľný beh Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky 0:11:03
Žci cezpoľný beh Bielek Filip 03 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žci cezpoľný beh Brejčák Pavol 03 neregistrovani
Žci cezpoľný beh Brejčák Pavol (SVK) 03 Gymnázium Dominika Tatarku
Žci cezpoľný beh Černiansky Peter 03 AK AŠK Slávia Trnava 0:10:29
Žci cezpoľný beh Červenák Matúš 04 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Žci cezpoľný beh Emanuel Radovan 04 AK AŠK Slávia Trnava 0:11:23
Žci cezpoľný beh Gonczol Dominik Alex 03 Atletický club Nové Zámky 0:09:25
Žci cezpoľný beh Grajcarík Tomáš 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Žci cezpoľný beh Hiadlovský Tadeáš 03 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Žci cezpoľný beh Hurik Tibor 03 Športový klub polície Žilina
Žci cezpoľný beh Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 4:21
Žci cezpoľný beh Jurica Juraj 04 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Žci cezpoľný beh Kassay Arthur 03 1.Atletický klub Humenné 0:08:58
Žci cezpoľný beh Kováč Adam 03 Atletický klub Bojničky 0:09:53
Žci cezpoľný beh Kubík Filip 03 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Žci cezpoľný beh Kukučka Ján 03 Atletický klub Bojničky
Žci cezpoľný beh Kuruc Mário 03 Atletický club Nové Zámky
Žci cezpoľný beh Láni Frederik 04 Maraton AC Rača
Žci cezpoľný beh Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina
Žci cezpoľný beh Mokráš Boris 03 Atletický club Nové Zámky
Žci cezpoľný beh Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 0:11:03
Žci cezpoľný beh Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 0:09:03
Žci cezpoľný beh Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky
Žci cezpoľný beh Páleník Matúš 04 AK Mostáreň MŠK Brezno 13:04
Žci cezpoľný beh Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava
Žci cezpoľný beh Plánka Peter 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žci cezpoľný beh Poracký Libor 03 Atletický club Nové Zámky 0:09:44
Žci cezpoľný beh Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky
Žci cezpoľný beh Sojka Viliam 03 ŠK Vital Bratislava
Žci cezpoľný beh Spišák Samuel Miros 03 Atletický club Nové Zámky
Žci cezpoľný beh Srnec Damián 03 Atletický club Nové Zámky
Žci cezpoľný beh Šabík Bohumír 04 Atletický club Nové Zámky
Žci cezpoľný beh Šarkézy Peter 04 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Žci cezpoľný beh Tóth Gergó 04 Atletický club Nové Zámky 0:12:09
Žci cezpoľný beh Tóth Tibor 03 Atletický club Nové Zámky
Žci cezpoľný beh Valent Simon 04 Atletický club Nové Zámky 0:11:15
Žci cezpoľný beh Valent Tadeáš 03 Atletický club Nové Zámky 0:09:34
Žci cezpoľný beh Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 0:11:03
Žci cezpoľný beh Vojtek Jakub 03 Atletický club Nové Zámky
Žci cezpoľný beh Zimenová Katarína (SVK) 03 Maratón klub Rajec
Žci cezpoľný beh Židek Miroslav 03 Športový klub polície Žilina 13:39
Mžci cezpoľný beh Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 0:06:19
Mžci cezpoľný beh Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 0:06:42
Mžci cezpoľný beh Bátovský Boris 05 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Mžci cezpoľný beh Brezani Kristián (SVK) 05 Rosly klub Rajec
Mžci cezpoľný beh Černý Matej 05 Atletický klub Bojničky 0:06:14
Mžci cezpoľný beh Dániel Regö 05 Atletický club Nové Zámky 0:05:47
Mžci cezpoľný beh Fonód Bence 05 Atletický club Nové Zámky
Mžci cezpoľný beh Francisci Alex 06 Atletický club Nové Zámky 0:07:31
Mžci cezpoľný beh Grolmus Lukáš 06 Atletický club Nové Zámky
Mžci cezpoľný beh Jančik Daniel 05 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou 0:03:50
Mžci cezpoľný beh Kucman Marcel 06 Atletický club Nové Zámky
Mžci cezpoľný beh Kucman Matúš 05 Atletický club Nové Zámky
Mžci cezpoľný beh Nyíri Kristóf 05 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou 0:03:56
Mžci cezpoľný beh Palkó Samuel 05 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou 0:04:28
Mžci cezpoľný beh Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 0:06:13
Mžci cezpoľný beh Petrovič Natan 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Mžci cezpoľný beh Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen
Mžci cezpoľný beh Slatárovič Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Mžci cezpoľný beh Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 0:05:54
Mžci cezpoľný beh Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky
Mžci cezpoľný beh Šlúch Ivan 06 MŠk Žiar nad Hronom 9:03
Mžci cezpoľný beh Takács András 06 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou 0:03:55
Mžci cezpoľný beh Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 0:06:45
Ž cezpoľný beh Chrenková Barbara (SVK) 95 Jogging klub Dubnica nad Váhom
Ž PBeh vytrvalci Bašnáková Jana 79 AK Veterán Bratislava
Ž PBeh vytrvalci Blštáková Naďa 77 Atletický klub Bojničky
Ž PBeh vytrvalci Erdélyiová Zuzana 76 AK Veterán Bratislava
Ž PBeh vytrvalci Hrabcová Zuzana 86 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Ž PBeh vytrvalci Janečková Dana 73 Atletický club Nové Zámky
Ž PBeh vytrvalci Kovalančíková Lucia 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž PBeh vytrvalci Maníková Ľubomíra 86 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž PBeh vytrvalci Mihoková Timea 97 Bežecký klub Poprad
Ž PBeh vytrvalci Mrázová Renáta 79 AK Veterán Bratislava
Ž PBeh vytrvalci Pastieriková Alexandra 79 Atletický klub Bojničky
Ž PBeh vytrvalci Sedgwick Iveta 82 AK AŠK Slávia Trnava
Ž PBeh vytrvalci Tešovičová Diana 81 Maraton AC Rača
Ž PBeh vytrvalci Trebulová Kristína 98 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Ž PBeh vytrvalci Turčeková Petra 98 Maraton AC Rača
Ž PBeh vytrvalci Valová Silvia 91 Zdravie v pohybe Lučatín
Ž PBeh vytrvalci Vargová Dagmar 81 Atletický klub Bojničky
Ž PBeh vytrvalci Zemaníková Denisa 96 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Ž PBeh vytrvalci Zrastáková Veronika 96 ŠK ŠOG Nitra
Ž PBeh míliari Frimmerová Marcela 76 AK AŠK Slávia Trnava
Ž PBeh míliari Štuková Alexandra 90 BK hraj na tie nohy Bratislava
Ž PBeh míliari Závadová Viera 70 AK Veterán Bratislava
Jky PBeh míliari Čániová Ľudmila 99 AO Slávia ŽU Žilina
Jky PBeh míliari Grolmusová Bibiana 99 Atletický club Nové Zámky
Jky PBeh míliari Jašurková Sára 01 Atletický klub ZZO Čadca
Jky PBeh míliari Klučka Vivien 99 Atletický club Nové Zámky
Jky PBeh míliari Konečná Anita 99 Atletický club Nové Zámky
Jky PBeh míliari Kubašková Barbora 99 Atletický klub ZZO Čadca
Jky PBeh míliari Kuchtová Dominika 99 AC Stavbár Nitra
Jky PBeh míliari Mináriková Alexandra 00 Atletický klub ZZO Čadca
Jky PBeh míliari Ondrušová Romana 99 ŠK ŠOG Nitra
Jky PBeh míliari Pribulová Agáta 00 Zdravie v pohybe Lučatín
Jky PBeh míliari Repková Monika 04 Atletický klub ZZO Čadca
Jky PBeh míliari Slížiková Lenka 99 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Jky PBeh míliari Šimonová Barbora 99 Zdravie v pohybe Lučatín
Jky PBeh míliari Tóth Tímea 99 Atletický club Nové Zámky
Jky PBeh míliari Valková Zuzana 99 Atletický club Nové Zámky
Jky PBeh míliari Vorková Daniela 99 Atletický klub ZZO Čadca
Jky PBeh míliari Zavadská Alexandra 00 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Jky PBeh míliari Zsideková Erika 00 Atletický club Nové Zámky
Dky 60 m 0 Šmehílová Sára 04 Športový klub polície Žilina 08.74
Dky 200 m 0 Comová Michaela 01 Športový klub polície Žilina 29.45
Dky 200 m 0 Kuricová Veronika 03 Športový klub polície Žilina
Dky 200 m 0 Nochtová Bianka 03 Športový klub polície Žilina
Dky 200 m 0 Sokolová Zuzana 02 Športový klub polície Žilina
Dky 200 m 0 Šmehílová Sára 04 Športový klub polície Žilina
Dky 400 m 0 Melová Emília 02 Športový klub polície Žilina 70.87
Dky 800 m 0 Paulínyová Emma 02 Športový klub polície Žilina 2:23.33
Dky 4 x 200 m kluby 0 Comová Michaela 01 Športový klub polície Žilina
Dky 4 x 200 m kluby 0 Melová Emília 02 Športový klub polície Žilina
Dky 4 x 200 m kluby 0 Paulínyová Emma 02 Športový klub polície Žilina
Dky 4 x 200 m kluby 0 Šmehílová Sára 04 Športový klub polície Žilina
Dky diaľka 0 Comová Michaela 01 Športový klub polície Žilina 460
Dky diaľka 0 Kuricová Veronika 03 Športový klub polície Žilina 468
Dky cezpoľný beh Balážovjechová Zuzana 01 Maraton AC Rača
Dky cezpoľný beh Brnčalová Lea 01 Zdravie v pohybe Lučatín
Dky cezpoľný beh Dušková Elena 01 AK Inter-SC Bratislava
Dky cezpoľný beh Hegedusová Tímea 01 Atletický club Nové Zámky
Dky cezpoľný beh Jurkáčková Lucia 01 Atletický club Nové Zámky
Dky cezpoľný beh Kálmánová Viktória 02 Atletický club Nové Zámky 0:14:22
Dky cezpoľný beh Kotianová Lenka 03 Športový klub polície Žilina
Dky cezpoľný beh Mezöváriová Andrea 01 Atletický club Nové Zámky
Dky cezpoľný beh Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 0:11:58
Dky cezpoľný beh Špitková Kristína 01 MŠK 1895 Kežmarok
Dky cezpoľný beh Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky 0:11:56
Dky cezpoľný beh Švejdová Zuzana 02 Atletický klub AC Malacky 0:09:32
Žky cezpoľný beh Balážovjechová Hana 03 Maraton AC Rača
Žky cezpoľný beh Cipková Ema 04 1.Atletický klub Humenné 0:07:34
Žky cezpoľný beh Czodorová Tamara 03 Maraton AC Rača
Žky cezpoľný beh Černá Nina 03 Atletický club Nové Zámky 0:07:04
Žky cezpoľný beh Farkas Lea 03 Atletický club Nové Zámky 0:06:47
Žky cezpoľný beh Frivaldská Petra 03 1.Atletický klub Humenné 0:07:31
Žky cezpoľný beh Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky 0:06:20
Žky cezpoľný beh Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky 0:07:03
Žky cezpoľný beh Ivančová Tamara 03 1.Atletický klub Humenné 0:06:55
Žky cezpoľný beh Kalinová Sarah 04 Športový klub polície Žilina 9:22
Žky cezpoľný beh Kasmanová Zuzana (SVK) 03 Rosly klub Rajec
Žky cezpoľný beh Kotianová Lenka 03 Športový klub polície Žilina
Žky cezpoľný beh Laktišová Eliška 04 Atletický club Nové Zámky 0:06:51
Žky cezpoľný beh Lipovská Sofia 04 AC Stavbár Nitra 0:06:20
Žky cezpoľný beh Mácsaiová Jana 04 VIETO DŠA Levice
Žky cezpoľný beh Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 0:06:55
Žky cezpoľný beh Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 0:05:55
Žky cezpoľný beh Pavelicová Adriana 03 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky cezpoľný beh Pecsuková Katarína 03 Maraton AC Rača
Žky cezpoľný beh Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen
Žky cezpoľný beh Porubská Romana 04 Atletický club Nové Zámky
Žky cezpoľný beh Prefertusová Adela 05 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Žky cezpoľný beh Suchá Veronika 04 Maraton AC Rača
Žky cezpoľný beh Szabó Abigel 03 Atletický club Nové Zámky 0:06:57
Žky cezpoľný beh Šranková Angelika 04 Atletický club Nové Zámky 0:06:21
Žky cezpoľný beh Štifnerová Chiara 03 Atletický club Nové Zámky
Žky cezpoľný beh Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné 0:07:02
Žky cezpoľný beh Tokárová Andrea 04 AK Mostáreň MŠK Brezno 9:24
Žky cezpoľný beh Tonkovičová Paulína 04 Atletický klub Bojničky
Žky cezpoľný beh Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 0:06:25
Žky cezpoľný beh Záhradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 0:05:50
Mžky cezpoľný beh Balázs Rita 05 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou 0:04:54
Mžky cezpoľný beh Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 0:04:19
Mžky cezpoľný beh Čériová Michaela 05 Atletický club Nové Zámky
Mžky cezpoľný beh Černegová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 0:04:48
Mžky cezpoľný beh Čurajová Veronika 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Mžky cezpoľný beh Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 0:06:50
Mžky cezpoľný beh Fuchsová Tereza 05 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Mžky cezpoľný beh Garguláková Alžbeta 06 AK mesta Zvolen 3:46
Mžky cezpoľný beh Hanesová Hana 05 Atletický club Nové Zámky
Mžky cezpoľný beh Hornáková Simona 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Mžky cezpoľný beh Horváthová Annamária 05 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou 0:04:14
Mžky cezpoľný beh Hutkaiová Alexandra 06 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou 0:04:53
Mžky cezpoľný beh Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 0:04:07
Mžky cezpoľný beh Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 5:41
Mžky cezpoľný beh Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Mžky cezpoľný beh Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Mžky cezpoľný beh Keszegh Kyra 05 Atletický club Nové Zámky
Mžky cezpoľný beh Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Mžky cezpoľný beh Kuboučíková Katarína 05 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky cezpoľný beh Kudlicska Lilli 05 Maraton AC Rača
Mžky cezpoľný beh Kulcsárová Karolína 06 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou 0:05:17
Mžky cezpoľný beh Líškayová Lara 06 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Mžky cezpoľný beh Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Mžky cezpoľný beh Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Mžky cezpoľný beh Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 0:04:29
Mžky cezpoľný beh Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 0:06:45
Mžky cezpoľný beh Pappová Tamara 06 Atletický club Nové Zámky
Mžky cezpoľný beh Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen
Mžky cezpoľný beh Poláková Lucia 06 Maraton AC Rača
Mžky cezpoľný beh Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 0:04:33
Mžky cezpoľný beh Sedgwick Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava 0:06:09
Mžky cezpoľný beh Stern Lily 05 Atletický club Nové Zámky
Mžky cezpoľný beh Šišáková Tereza 08 MAC REDOX Lučenec
Mžky cezpoľný beh Tamasiová Šarlota 05 AK Mostáreň MŠK Brezno 4:06
Mžky cezpoľný beh Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky 0:06:12
Mžky cezpoľný beh Tordová Ninka 05 Maraton AC Rača
Mžky cezpoľný beh Tranžíková Dominika 06 Maraton AC Rača
Mžky cezpoľný beh Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 0:07:04
Mžky cezpoľný beh Vlčková Michaela 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Mžky cezpoľný beh Vráblová Margaréta 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky cezpoľný beh Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 0:06:42
Mžky cezpoľný beh Žilková Karolína 08 MAC REDOX Lučenec
Nžci cezpoľný beh Bachratý Matúš 08 Atletický klub AC Malacky 0:03:35
Nžci cezpoľný beh Čerešňa Alexander 08 Atletický club Nové Zámky 0:04:11
Nžci cezpoľný beh Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky 0:03:34
Nžci cezpoľný beh Hiadlovský Samuel 08 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Nžci cezpoľný beh Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica
Nžci cezpoľný beh Hornák Matej 08 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Nžci cezpoľný beh Kuzma Filip 10 Atletický club Nové Zámky
Nžci cezpoľný beh Lobpreis Patrik 08 AK Danica Zvolen
Nžci cezpoľný beh Nevedel Nicolas 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Nžci cezpoľný beh Oravec Lukáš 07 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Nžci cezpoľný beh Sitarčíková Martina 08 MAC REDOX Lučenec
Nžci cezpoľný beh Šipoš Branislav 09 AK Danica Zvolen
Nžci cezpoľný beh Škoda Jakub 09 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Nžci cezpoľný beh Šramko Andrej 07 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
EleZm cezpoľný beh Tanková Tiffany (SVK) 13 Slávia Agrofert
Nžky cezpoľný beh Benkovičová Edit 07 Atletický club Nové Zámky
Nžky cezpoľný beh Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica
Nžky cezpoľný beh Bobaľová Adriana 07 BŠK Banská Bystrica
Nžky cezpoľný beh Bošelová Ľuba 08 AK Danica Zvolen 4:17
Nžky cezpoľný beh Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň MŠK Brezno 4:10
Nžky cezpoľný beh Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky cezpoľný beh Fabio Alessia Veronic 07 Atletický club Nové Zámky
Nžky cezpoľný beh Hlinková Dominika 08 Atletický club Nové Zámky
Nžky cezpoľný beh Ivaničová Viviene 07 MŠk Žiar nad Hronom 4:13
Nžky cezpoľný beh Jablonská Soňa 08 AK AŠK Slávia Trnava 0:04:19
Nžky cezpoľný beh Jamrichová Renata 07 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky cezpoľný beh Jarotová Laura 08 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Nžky cezpoľný beh Konôpková Elizabeth 09 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Nžky cezpoľný beh Kratmullerová Viktória (SVK) 08 OŠK Brehy
Nžky cezpoľný beh Kuboučíková Hanka 07 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Kurčíková Simona 07 BŠK Banská Bystrica
Nžky cezpoľný beh Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen
Nžky cezpoľný beh Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky 0:04:03
Nžky cezpoľný beh Vassová Karolína 07 Atletický club Nové Zámky