<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

ATHLETICS INDOOR OSTRAVA I

Ostrava CZE (24. 1. 2019)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 24.1.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.39
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 04 (št, 24.1.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.39
4 Beloš AdamBeloš Adam 980604 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 07.14
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 05 (št, 24.1.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.07
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 06 (št, 24.1.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.29
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.07
2 Beloš AdamBeloš Adam 980604 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 07.14
3 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.29
4 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.39
4 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.39

60 m - Muži (Finále)

Finále A (št, 24.1.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.00
4 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.09
5 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.21
Celkom 3 pretekári
Finále B (št, 24.1.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.42
Celkom 1 pretekári

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 24.1.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 09.01
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 06 (št, 24.1.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 07.99
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 07.99
2 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 09.01

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (št, 24.1.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.03
Celkom 1 pretekári

200 m - Muži (Beh)

Beh 03 (št, 24.1.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.81
Celkom 1 pretekári
Beh 05 (št, 24.1.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 21.99
2 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.01
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 21.99
2 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.01
3 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.81

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (št, 24.1.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.85
Celkom 1 pretekári
Beh 07 (št, 24.1.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 29.41
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.85
2 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 29.41

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (št, 24.1.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Beloš AdamBeloš Adam 980604 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:51.59
Celkom 1 pretekári
Beh 02 (št, 24.1.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:51.18
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:51.18
2 Beloš AdamBeloš Adam 980604 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:51.59

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (št, 24.1.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:55.91
2 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 890520 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:57.45
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Rozbeh)

Rozbeh (št, 24.1.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 08.35
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Finále)

Finále (št, 24.1.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 08.43
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 24.1.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.34
2 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950828 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 08.62
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Finále)

Finále (št, 24.1.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.28
2 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950828 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 08.63
Celkom 2 pretekári

Skok o žrdi - Muži (Finále)

Finále B (št, 24.1.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
1 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
890930 89 437
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(št, 24.1.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
3 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010217 01 12.72 0.0
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(št, 24.1.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
020215 02 14.51 0.0
Celkom 1 pretekárov