<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

MSR v chôdzi juniorov, junioriek, st. žiakov, st. žiačok

Banská Bystrica (4. 1. 2019)

Chôdza dráha 2000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (pi, 4.1.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 17 Krestianko FilipKrestianko Filip 051213 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 09:52.50
2 21 Mencel TomášMencel Tomáš 040706 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10:28.87
3 20 Nosáľ AdamNosáľ Adam 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11:09.79
4 18 Pastorek RichardPastorek Richard 041111 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11:19.78
5 15 Mikita JurajMikita Juraj 040121 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 11:22.13
6 22 Očkai DávidOčkai Dávid 051109 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13:41.48
MS 23 Hanyk RomanHanyk Roman 040101 AC TurnovAC Turnov 10:13.16
19 Bátovský JakubBátovský Jakub 050618 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 230/7a
Celkom 8 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (pi, 4.1.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 32 Dudová IvanaDudová Ivana 050608 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10:21.93
2 25 Avenová PaulínaAvenová Paulína 040822 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10:30.51
3 29 Poštová NinaPoštová Nina 051214 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11:14.14
4 27 Beličková MichaelaBeličková Michaela 040416 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11:19.50
5 28 Brnáková BarboraBrnáková Barbora 040928 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11:31.12
6 26 Černajová EmaČernajová Ema 050503 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11:41.74
7 33 Gazárková MáriaGazárková Mária 050926 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 12:23.25
8 24 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 12:23.72
9 34 Cvečková KristínaCvečková Kristína 050819 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 13:23.20
10 30 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 13:43.75
MS 35 Meszaros DorottyaMeszaros Dorottya 040101 HungaryHungary 11:02.55
Celkom 11 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Juniorky (Beh)

Beh (pi, 4.1.2019 - 12:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 13 Burzalová HanaBurzalová Hana 001103 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 14:24.64
2 5 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 020406 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 15:04.15
3 8 Rusková LuciaRusková Lucia 011103 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:22.98
4 14 Devaldová KarinDevaldová Karin 030712 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 16:33.55
5 12 Zemková KláraZemková Klára 020513 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 17:31.63
6 11 Hubcejová LauraHubcejová Laura 031111 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 18:35.44
7 10 Masaryková AnnamáriaMasaryková Annamária 020821 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 18:49.63
8 9 Ševčíková NikoletaŠevčíková Nikoleta 011114 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 19:14.28
9 6 Vargová SvetlanaVargová Svetlana 001005 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 19:53.83
10 7 Jakušová NinaJakušová Nina 030321 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 19:57.00
Celkom 10 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Juniori (Beh)

Beh (pi, 4.1.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 4 Kubiš ĽubomírKubiš Ľubomír 010419 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 21:16.99
2 3 Nemčok PatrikNemčok Patrik 030613 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 23:13.29
3 2 Hamzič AlanHamzič Alan 000621 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25:52.86
1 Kováč DanielKováč Daniel 010701 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 163/3 b
Celkom 4 pretekári