<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický piatok

Bratislava (18. 1. 2019)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 18.1.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 408 Belluš SamoBelluš Samo 070417 07 Naša atletikaNaša atletika 2 22.98
2 407 Boškovič AdamBoškovič Adam 071108 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.58
3 446 Janek JánJanek Ján 071011 07 Naša atletikaNaša atletika 3 25.05
4 445 Košťál MatúšKošťál Matúš 070608 07 Naša atletikaNaša atletika 1 25.52
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 18.1.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 444 Meško TomášMeško Tomáš 070321 07 Naša atletikaNaša atletika 4 23.62
2 449 Hiadlovský MatejHiadlovský Matej 070902 07 Naša atletikaNaša atletika 3 23.63
443 Minárik MartinMinárik Martin 071006 07 Naša atletikaNaša atletika 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 408 Belluš SamoBelluš Samo 070417 07 Naša atletikaNaša atletika 2 22.98
2 444 Meško TomášMeško Tomáš 070321 07 Naša atletikaNaša atletika 4 23.62
3 449 Hiadlovský MatejHiadlovský Matej 070902 07 Naša atletikaNaša atletika 3 23.63
4 407 Boškovič AdamBoškovič Adam 071108 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.58
5 446 Janek JánJanek Ján 071011 07 Naša atletikaNaša atletika 3 25.05
6 445 Košťál MatúšKošťál Matúš 070608 07 Naša atletikaNaša atletika 1 25.52
443 Minárik MartinMinárik Martin 071006 07 Naša atletikaNaša atletika 2 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 18.1.2019 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 454 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 06 Naša atletikaNaša atletika 2 21.29
2 450 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 22.83
3 453 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 070830 07 Naša atletikaNaša atletika 4 24.48
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (pi, 18.1.2019 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 452 Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia 061123 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 24.32
2 478 Holková LilianaHolková Liliana 071220 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 25.71
451 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 070927 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 454 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 06 Naša atletikaNaša atletika 2 21.29
2 450 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 22.83
3 452 Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia 061123 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 24.32
4 453 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 070830 07 Naša atletikaNaša atletika 4 24.48
5 478 Holková LilianaHolková Liliana 071220 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 25.71
451 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 070927 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (pi, 18.1.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 457 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.08
2 456 Macejka MarekMacejka Marek 080812 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 25.45
455 Bobovský SamuelBobovský Samuel 080422 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 DNS
Celkom 3 pretekári

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 18.1.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 462 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 22.83
2 465 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 090103 09 Naša atletikaNaša atletika 4 23.42
3 464 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 080509 08 Naša atletikaNaša atletika 3 24.16
4 459 Gašparovičová SarahGašparovičová Sarah 081019 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 25.98
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 18.1.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 463 Janečková ElaJanečková Ela 090825 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 26.14
2 460 Šipošová HanaŠipošová Hana 090214 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 26.86
3 461 Nosáľová BarboraNosáľová Barbora 081008 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 27.18
4 466 Dubajová SofiaDubajová Sofia 090508 09 Naša atletikaNaša atletika 2 28.67
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 462 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 22.83
2 465 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 090103 09 Naša atletikaNaša atletika 4 23.42
3 464 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 080509 08 Naša atletikaNaša atletika 3 24.16
4 459 Gašparovičová SarahGašparovičová Sarah 081019 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 25.98
5 463 Janečková ElaJanečková Ela 090825 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 26.14
6 460 Šipošová HanaŠipošová Hana 090214 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 26.86
7 461 Nosáľová BarboraNosáľová Barbora 081008 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 27.18
8 466 Dubajová SofiaDubajová Sofia 090508 09 Naša atletikaNaša atletika 2 28.67