<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický piatok

Bratislava (18. 1. 2019)

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (pi, 18.1.2019 - 11:42) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 467 Krepop SamuelKrepop Samuel
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 7 445 429445439445434
2 444 Meško TomášMeško Tomáš
Naša atletikaNaša atletika
07 07 1 375 x359375375370
3 407 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 4 363 363xx363x
4 408 Belluš SamoBelluš Samo
Naša atletikaNaša atletika
07 07 6 358 357325340357358
5 446 Janek JánJanek Ján
Naša atletikaNaša atletika
07 07 5 355 317314320320355
6 445 Košťál MatúšKošťál Matúš
Naša atletikaNaša atletika
07 07 3 324 xx324324297
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (pi, 18.1.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 477 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 1 423 423365415423414
2 473 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
06 06 10 404 404400381404-
3 475 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 7 398 398383374398377
4 469 Baláková PetraBaláková Petra
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 3 391 391x374391376
5 450 Zacharová ZojaZacharová Zoja
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 9 382 x358374374382
6 470 Glončáková SofiaGlončáková Sofia
Naša atletikaNaša atletika
07 07 5 357 x357x357350
7 474 Drahovská EliškaDrahovská Eliška
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 8 354 354353334354-
8 453 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka
Naša atletikaNaša atletika
07 07 4 330 330284295330320
9 452 Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
06 06 2 323 323300314323300
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (pi, 18.1.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 457 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 3 395 395x394395356
2 456 Macejka MarekMacejka Marek
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
08 08 1 356 327353271353356
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (pi, 18.1.2019 - 10:41) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 465 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra
Naša atletikaNaša atletika
09 09 3 366 353332326353366
2 462 Krupová ZoraKrupová Zora
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
08 08 8 362 x353x353362
3 464 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia
Naša atletikaNaša atletika
08 08 7 331 x327316327331
4 459 Gašparovičová SarahGašparovičová Sarah
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
08 08 6 304 304x299304299
5 460 Šipošová HanaŠipošová Hana
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
09 09 4 302 289302287302298
6 461 Nosáľová BarboraNosáľová Barbora
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
08 08 2 297 258272280280297
7 466 Dubajová SofiaDubajová Sofia
Naša atletikaNaša atletika
09 09 5 296 225246296296266
8 463 Janečková ElaJanečková Ela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 1 289 279276289289254
Celkom 8 pretekárov