<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický piatok

Bratislava (18. 1. 2019)

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (pi, 18.1.2019 - 11:42) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 467 Krepop SamuelKrepop Samuel
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 7 445 429 445 439 445 434
2 444 Meško TomášMeško Tomáš
Naša atletikaNaša atletika
07 07 1 375 x 359 375 375 370
3 407 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 4 363 363 x x 363 x
4 408 Belluš SamoBelluš Samo
Naša atletikaNaša atletika
07 07 6 358 357 325 340 357 358
5 446 Janek JánJanek Ján
Naša atletikaNaša atletika
07 07 5 355 317 314 320 320 355
6 445 Košťál MatúšKošťál Matúš
Naša atletikaNaša atletika
07 07 3 324 x x 324 324 297
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (pi, 18.1.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 477 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 1 423 423 365 415 423 414
2 473 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
06 06 10 404 404 400 381 404 -
3 475 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 7 398 398 383 374 398 377
4 469 Baláková PetraBaláková Petra
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 3 391 391 x 374 391 376
5 450 Zacharová ZojaZacharová Zoja
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 9 382 x 358 374 374 382
6 470 Glončáková SofiaGlončáková Sofia
Naša atletikaNaša atletika
07 07 5 357 x 357 x 357 350
7 474 Drahovská EliškaDrahovská Eliška
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 8 354 354 353 334 354 -
8 453 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka
Naša atletikaNaša atletika
07 07 4 330 330 284 295 330 320
9 452 Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
06 06 2 323 323 300 314 323 300
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (pi, 18.1.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 457 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 3 395 395 x 394 395 356
2 456 Macejka MarekMacejka Marek
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
08 08 1 356 327 353 271 353 356
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (pi, 18.1.2019 - 10:41) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 465 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra
Naša atletikaNaša atletika
09 09 3 366 353 332 326 353 366
2 462 Krupová ZoraKrupová Zora
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
08 08 8 362 x 353 x 353 362
3 464 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia
Naša atletikaNaša atletika
08 08 7 331 x 327 316 327 331
4 459 Gašparovičová SarahGašparovičová Sarah
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
08 08 6 304 304 x 299 304 299
5 460 Šipošová HanaŠipošová Hana
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
09 09 4 302 289 302 287 302 298
6 461 Nosáľová BarboraNosáľová Barbora
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
08 08 2 297 258 272 280 280 297
7 466 Dubajová SofiaDubajová Sofia
Naša atletikaNaša atletika
09 09 5 296 225 246 296 296 266
8 463 Janečková ElaJanečková Ela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 1 289 279 276 289 289 254
Celkom 8 pretekárov