<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Trnavské viacboje

Trnava (3. 10. 2018)
Šprintérsky trojboj - Juniori
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Valent OndrejValent Ondrej 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1388
Celkom 1 pretekári
Šprintérsky trojboj - Dorastenci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1892
2 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1774
3 Moravčík JakubMoravčík Jakub 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1757
4 Surový SamuelSurový Samuel 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1261
Celkom 4 pretekári
Šprintérsky trojboj - Starší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0191
2 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0180
3 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0164
4 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0163
5 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0159
6 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0102
Celkom 6 pretekárov
Šprintérsky trojboj - Juniorky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1963
Celkom 1 pretekári
Šprintérsky trojboj - Dorastenky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1478
Celkom 1 pretekári
Šprintérsky trojboj - Staršie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0166
2 Haydenová HanaHaydenová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0131
3 Michalčíková SofiaMichalčíková Sofia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0108
4 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0087
5 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0074
6 Pecková AnetaPecková Aneta 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0074
Celkom 6 pretekárov