<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Trnavské viacboje

Trnava (3. 10. 2018)

100 m - Muži (Beh)

Beh (st, 3.10.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 12.09
2 Moravčík JakubMoravčík Jakub 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.28
3 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.29
4 Valent OndrejValent Ondrej 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.14
5 Surový SamuelSurový Samuel 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.58
Celkom 5 pretekárov

100 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.25
2 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.48
3 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.80
4 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.81
5 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 12.97
6 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 14.55
7 Vahulič AdamVahulič Adam 03 03 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 5 14.67
8 Moravčík MartinMoravčík Martin 03 03 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 3 15.46
Vaško JakubVaško Jakub 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 9 pretekárov

100 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 3.10.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.59
2 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.69
Celkom 2 pretekári

100 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.91
2 Haydenová HanaHaydenová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.67
3 Magdolenová TatianaMagdolenová Tatiana 03 03 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 4 14.72
4 Turčanová LuciaTurčanová Lucia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 14.89
5 Michalčíková SofiaMichalčíková Sofia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 15.17
6 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 15.73
7 Bendiková ViktóriaBendiková Viktória 03 03 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 1 16.31
8 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 16.34
9 Pecková AnetaPecková Aneta 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 16.40
Celkom 9 pretekárov