<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Zo školských lavíc do atletickej haly Elán

Bratislava (9. 12. 2018)

60 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 9.12.2018 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 91 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.07 0.164
2 70 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.22 0.125
3 63 Figa LucasFiga Lucas 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 07.34 0.177
4 103 Hriň AdamHriň Adam 02 02 AK MŠK,Žiar nad HronomAK MŠK,Žiar nad Hronom 2 07.45 0.177
5 82 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 07.54 0.152
6 65 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 07.54 0.174
52 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS
62 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.12.2018 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 72 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.48 0.157
2 87 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.55 0.136
3 14 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 07.69 0.154
4 15 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.70 0.184
5 13 Tóth GergóTóth Gergó 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 07.71 0.175
6 4 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 07.73 0.175
7 50 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 07.80 0.171
76 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 DQ
Poznámky:
Chybný štart DQ 162.7
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.12.2018 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.70 0.164
2 68 Kurucz NorbertKurucz Norbert 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.86 0.160
3 92 Martončík PatrikMartončík Patrik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.88 0.175
4 93 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.06 0.170
5 90 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.16 0.152
6 51 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 08.36 0.170
7 75 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 08.37 0.181
8 24 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 08.43 0.175
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 9.12.2018 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 36 Liška AdamLiška Adam 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.34 0.173
2 55 Tovarňák MariánTovarňák Marián 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.34 0.153
3 17 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 08.38 0.153
4 100 Rácz FilipRácz Filip 02 02 SOŠ Svätoplukova 2 BaSOŠ Svätoplukova 2 Ba 4 08.39 0.158
5 3 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.45 0.174
6 25 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 08.46 0.195
7 45 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.50 0.156
8 7 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.64 0.165
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 9.12.2018 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 10 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.61 0.145
2 43 Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.13 0.142
3 20 Čambálik MatúšČambálik Matúš 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.19 0.150
4 47 Gornik JonasGornik Jonas 06 06 EisenstadtEisenstadt 1 09.30 0.197
5 83 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 09.46 0.140
6 73 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 09.52 0.144
22 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 DNS
31 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 9.12.2018 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 21 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 09.47 0.173
2 49 Locsmandy MarkusLocsmandy Markus 07 07 EisenstadtEisenstadt 6 09.72 0.163
3 48 Kollar KoppanyKollar Koppany 07 07 EisenstadtEisenstadt 5 09.74 0.190
4 38 Marko PeterMarko Peter 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.76 0.151
5 41 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.08 0.183
6 39 Pech RastislavPech Rastislav 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.37 0.158
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 9.12.2018 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 34 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.17 0.174
2 35 Križan JakubKrižan Jakub 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.31 0.156
3 32 Gage WilliamGage William 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.46 0.143
4 26 Ashford NicholasAshford Nicholas 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.61 0.161
5 78 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 10.68 0.190
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 91 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.07 0.164
2 70 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.22 0.125
3 63 Figa LucasFiga Lucas 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 07.34 0.177
4 103 Hriň AdamHriň Adam 02 02 AK MŠK,Žiar nad HronomAK MŠK,Žiar nad Hronom 2 07.45 0.177
5 72 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.48 0.157
6 82 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 07.54 0.152
6 65 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 07.54 0.174
8 87 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.55 0.136
9 14 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 07.69 0.154
10 15 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.70 0.184
10 1 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.70 0.164
12 13 Tóth GergóTóth Gergó 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 07.71 0.175
13 4 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 07.73 0.175
14 50 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 07.80 0.171
15 68 Kurucz NorbertKurucz Norbert 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.86 0.160
16 92 Martončík PatrikMartončík Patrik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.88 0.175
17 93 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.06 0.170
18 90 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.16 0.152
19 36 Liška AdamLiška Adam 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.34 0.173
19 55 Tovarňák MariánTovarňák Marián 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.34 0.153
21 51 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 08.36 0.170
22 75 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 08.37 0.181
23 17 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 08.38 0.153
24 100 Rácz FilipRácz Filip 02 02 SOŠ Svätoplukova 2 BaSOŠ Svätoplukova 2 Ba 4 08.39 0.158
25 24 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 08.43 0.175
26 3 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.45 0.174
27 25 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 08.46 0.195
28 45 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.50 0.156
29 10 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.61 0.145
30 7 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.64 0.165
31 43 Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.13 0.142
32 20 Čambálik MatúšČambálik Matúš 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.19 0.150
33 47 Gornik JonasGornik Jonas 06 06 EisenstadtEisenstadt 1 09.30 0.197
34 83 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 09.46 0.140
35 21 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 09.47 0.173
36 73 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 09.52 0.144
37 49 Locsmandy MarkusLocsmandy Markus 07 07 EisenstadtEisenstadt 6 09.72 0.163
38 48 Kollar KoppanyKollar Koppany 07 07 EisenstadtEisenstadt 5 09.74 0.190
39 38 Marko PeterMarko Peter 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.76 0.151
40 41 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.08 0.183
41 34 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.17 0.174
42 35 Križan JakubKrižan Jakub 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.31 0.156
43 39 Pech RastislavPech Rastislav 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.37 0.158
44 32 Gage WilliamGage William 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.46 0.143
45 26 Ashford NicholasAshford Nicholas 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.61 0.161
46 78 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 10.68 0.190
52 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS
62 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 DNS
76 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 DQ
22 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 DNS
31 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS

60 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 9.12.2018 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 91 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.03 0.169
2 70 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.24 0.154
3 63 Figa LucasFiga Lucas 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 07.29 0.179
4 62 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 07.44 0.160
5 68 Kurucz NorbertKurucz Norbert 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.87 0.172
Poznámky:
Výsledky z 1. série. Postup do 2. série najlepšie časy z 1. série.
Celkom 5 pretekárov

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 9.12.2018 - 11:46) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 52 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 06.84 0.148
2 103 Hriň AdamHriň Adam 02 02 AK MŠK,Žiar nad HronomAK MŠK,Žiar nad Hronom 7 07.39 0.182
3 65 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 07.46 0.185
4 15 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.69 0.205
5 4 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.76 0.180
6 50 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 07.77 0.172
7 92 Martončík PatrikMartončík Patrik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 07.91 0.184
8 100 Rácz FilipRácz Filip 02 02 SOŠ Svätoplukova 2 BaSOŠ Svätoplukova 2 Ba 8 08.33 0.148
Poznámky:
Výsledky z 1. série. Postup do 2. série najlepšie časy z 1. série.
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 9.12.2018 - 11:47) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.52 0.185
2 76 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.57 0.148
3 87 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 07.60 0.166
4 14 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.81 0.180
5 1 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.89 0.205
6 93 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.04 0.148
7 36 Liška AdamLiška Adam 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.34 0.153
8 7 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.62 0.182
Poznámky:
Výsledky z 1. série. Postup do 2. série najlepšie časy z 1. série.
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 9.12.2018 - 11:47) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 13 Tóth GergóTóth Gergó 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.75 0.195
2 90 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.00 0.153
3 51 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.26 0.148
4 75 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.31 0.196
5 17 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 08.38 0.153
6 55 Tovarňák MariánTovarňák Marián 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 08.48 0.203
Poznámky:
Výsledky z 1. série. Postup do 2. série najlepšie časy z 1. série.
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.52 0.185
2 76 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.57 0.148
3 87 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 07.60 0.166
4 13 Tóth GergóTóth Gergó 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.75 0.195
5 14 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.81 0.180
6 1 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.89 0.205
7 90 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.00 0.153
8 93 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.04 0.148
9 51 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.26 0.148
10 75 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.31 0.196
11 36 Liška AdamLiška Adam 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.34 0.153
12 17 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 08.38 0.153
13 55 Tovarňák MariánTovarňák Marián 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 08.48 0.203
14 7 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.62 0.182

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 9.12.2018 - 11:48) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 72 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.52 0.193
2 24 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 08.26 0.183
3 3 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.44 0.157
4 45 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.50 0.171
5 10 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.92 0.160
6 43 Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.22 0.152
Poznámky:
Výsledky z 1. série. Postup do 2. série najlepšie časy z 1. série.
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 9.12.2018 - 11:48) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.48 0.197
2 22 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 08.90 0.212
3 31 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.09 0.175
4 20 Čambálik MatúšČambálik Matúš 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.17 0.201
5 47 Gornik JonasGornik Jonas 06 06 EisenstadtEisenstadt 7 09.39 0.148
6 78 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 10.66 0.197
Poznámky:
Výsledky z 1. série. Postup do 2. série najlepšie časy z 1. série.
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 72 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.52 0.193
2 24 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 08.26 0.183
3 3 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.44 0.157
4 25 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.48 0.197
5 45 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.50 0.171
6 22 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 08.90 0.212
7 10 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.92 0.160
8 31 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.09 0.175
9 20 Čambálik MatúšČambálik Matúš 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.17 0.201
10 43 Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.22 0.152
11 47 Gornik JonasGornik Jonas 06 06 EisenstadtEisenstadt 7 09.39 0.148
12 78 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 10.66 0.197

60 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 9.12.2018 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 227 Mahlfleisch KathinMahlfleisch Kathin 01 01 DSG-WienDSG-Wien 4 07.72 0.153
2 188 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.09 0.157
3 211 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.18 0.155
4 186 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.19 0.189
5 162 Mariel EmilyMariel Emily 05 05 EisenstadtEisenstadt 6 08.34 0.183
6 114 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.41 0.174
7 206 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.47 0.136
8 138 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 8 08.60 0.120
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.12.2018 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 207 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.50 0.187
2 190 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.50 0.162
3 189 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.54 0.183
4 125 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.56 0.165
5 213 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.60 0.212
6 179 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 08.64 0.160
7 155 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 ZŠ Bachova 4, BratislavaZŠ Bachova 4, Bratislava 1 08.78 0.184
8 120 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.80 0.192
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.12.2018 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 202 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.62 0.161
2 157 Bredlinger CarolineBredlinger Caroline 01 01 EisenstadtEisenstadt 3 08.79 0.165
3 194 Janíková LuciaJaníková Lucia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.81 0.150
4 214 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.89 0.176
5 218 Futáková ViktóriaFutáková Viktória 04 04 AK MŠK,Žiar nad HronomAK MŠK,Žiar nad Hronom 6 08.92 0.157
6 119 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.92 0.170
7 136 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 08.96 0.170
107 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 9.12.2018 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 159 Ferrari-Brunnenfeld HeleneFerrari-Brunnenfeld Helene 04 04 EisenstadtEisenstadt 1 08.88 0.149
2 197 Plšková LindaPlšková Linda 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.91 0.160
3 212 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.97 0.170
4 130 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.00 0.171
5 209 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.05 0.207
6 173 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.10 0.143
7 158 Buliga MelinaBuliga Melina 05 05 EisenstadtEisenstadt 5 09.17 0.156
137 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 9.12.2018 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 171 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.04 0.161
2 139 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.10 0.153
3 164 Posch GwendolynPosch Gwendolyn 05 05 EisenstadtEisenstadt 3 09.14 0.173
4 210 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.16 0.123
5 204 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.26 0.153
6 225 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.26 0.177
7 167 Tremschnig HannahTremschnig Hannah 04 04 EisenstadtEisenstadt 1 09.28 0.195
8 132 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 09.33 0.163
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 9.12.2018 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 163 Ponic LenaPonic Lena 04 04 EisenstadtEisenstadt 6 09.32 0.182
2 131 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.39 0.161
3 149 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.42 0.157
4 129 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.53 0.176
5 145 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.60 0.153
6 151 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.61 0.208
7 181 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 09.71 0.182
115 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (ne, 9.12.2018 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 144 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.54 0.156
2 224 Urblíková LenkaUrblíková Lenka 03 03 AK MŠK,Žiar nad HronomAK MŠK,Žiar nad Hronom 4 09.61 0.144
3 160 Gornik AnnikaGornik Annika 08 08 EisenstadtEisenstadt 3 09.69 0.151
4 152 Topoľská LýdiaTopoľská Lýdia 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.85 0.178
5 122 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.97 0.185
6 133 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 10.11 0.180
7 142 Budiaková MartinaBudiaková Martina 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.15 0.161
118 Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (ne, 9.12.2018 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 143 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.77 0.170
2 108 Fabio Alessia VeronicFabio Alessia Veronic 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.03 0.135
3 150 Szakszonová SofiaSzakszonová Sofia 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.08 0.128
4 121 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.11 0.193
5 113 Kálmánová ViktóriaKálmánová Viktória 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.23 0.155
6 196 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 10.58 0.199
7 106 Dobi OlíviaDobi Olívia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.65 0.150
117 Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 09 (ne, 9.12.2018 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 126 Vassová KarolínaVassová Karolína 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.11 0.178
2 176 Moróczová NatašaMoróczová Nataša 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 10.30 0.170
3 166 Schuster SaraSchuster Sara 08 08 EisenstadtEisenstadt 6 10.59 0.165
4 135 Paľovská Nina MáriaPaľovská Nina Mária 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.65 0.206
5 229 Budiaková AnnaBudiaková Anna 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 11.83 0.208
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 227 Mahlfleisch KathinMahlfleisch Kathin 01 01 DSG-WienDSG-Wien 4 07.72 0.153
2 188 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.09 0.157
3 211 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.18 0.155
4 186 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.19 0.189
5 162 Mariel EmilyMariel Emily 05 05 EisenstadtEisenstadt 6 08.34 0.183
6 114 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.41 0.174
7 206 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.47 0.136
8 207 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.50 0.187
8 190 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.50 0.162
10 189 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.54 0.183
11 125 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.56 0.165
12 138 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 8 08.60 0.120
12 213 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.60 0.212
14 202 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.62 0.161
15 179 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 08.64 0.160
16 155 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 ZŠ Bachova 4, BratislavaZŠ Bachova 4, Bratislava 1 08.78 0.184
17 157 Bredlinger CarolineBredlinger Caroline 01 01 EisenstadtEisenstadt 3 08.79 0.165
18 120 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.80 0.192
19 194 Janíková LuciaJaníková Lucia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.81 0.150
20 159 Ferrari-Brunnenfeld HeleneFerrari-Brunnenfeld Helene 04 04 EisenstadtEisenstadt 1 08.88 0.149
21 214 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.89 0.176
22 197 Plšková LindaPlšková Linda 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.91 0.160
23 218 Futáková ViktóriaFutáková Viktória 04 04 AK MŠK,Žiar nad HronomAK MŠK,Žiar nad Hronom 6 08.92 0.157
23 119 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.92 0.170
25 136 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 08.96 0.170
26 212 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.97 0.170
27 130 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.00 0.171
28 171 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.04 0.161
29 209 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.05 0.207
30 173 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.10 0.143
30 139 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.10 0.153
32 164 Posch GwendolynPosch Gwendolyn 05 05 EisenstadtEisenstadt 3 09.14 0.173
33 210 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.16 0.123
34 158 Buliga MelinaBuliga Melina 05 05 EisenstadtEisenstadt 5 09.17 0.156
35 204 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.26 0.153
35 225 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.26 0.177
37 167 Tremschnig HannahTremschnig Hannah 04 04 EisenstadtEisenstadt 1 09.28 0.195
38 163 Ponic LenaPonic Lena 04 04 EisenstadtEisenstadt 6 09.32 0.182
39 132 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 09.33 0.163
40 131 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.39 0.161
41 149 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.42 0.157
42 129 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.53 0.176
43 144 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.54 0.156
44 145 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.60 0.153
45 151 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.61 0.208
45 224 Urblíková LenkaUrblíková Lenka 03 03 AK MŠK,Žiar nad HronomAK MŠK,Žiar nad Hronom 4 09.61 0.144
47 160 Gornik AnnikaGornik Annika 08 08 EisenstadtEisenstadt 3 09.69 0.151
48 181 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 09.71 0.182
49 143 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.77 0.170
50 152 Topoľská LýdiaTopoľská Lýdia 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.85 0.178
51 122 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.97 0.185
52 108 Fabio Alessia VeronicFabio Alessia Veronic 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.03 0.135
53 150 Szakszonová SofiaSzakszonová Sofia 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.08 0.128
54 133 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 10.11 0.180
54 121 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.11 0.193
54 126 Vassová KarolínaVassová Karolína 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.11 0.178
57 142 Budiaková MartinaBudiaková Martina 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.15 0.161
58 113 Kálmánová ViktóriaKálmánová Viktória 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.23 0.155
59 176 Moróczová NatašaMoróczová Nataša 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 10.30 0.170
60 196 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 10.58 0.199
61 166 Schuster SaraSchuster Sara 08 08 EisenstadtEisenstadt 6 10.59 0.165
62 106 Dobi OlíviaDobi Olívia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.65 0.150
62 135 Paľovská Nina MáriaPaľovská Nina Mária 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.65 0.206
64 229 Budiaková AnnaBudiaková Anna 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 11.83 0.208
107 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
137 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 DNS
115 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
118 Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
117 Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS

60 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 9.12.2018 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 213 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.68
Celkom 1 pretekári

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 9.12.2018 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 227 Mahlfleisch KathinMahlfleisch Kathin 01 01 DSG-WienDSG-Wien 7 07.75
3 120 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.68
4 157 Bredlinger CarolineBredlinger Caroline 01 01 EisenstadtEisenstadt 6 08.79
5 214 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.85
6 113 Kálmánová ViktóriaKálmánová Viktória 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.08
Celkom 5 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 9.12.2018 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 114 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.42
2 207 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.54
3 197 Plšková LindaPlšková Linda 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.89
4 130 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.07
5 209 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.09
6 225 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.29
7 181 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 09.66
8 224 Urblíková LenkaUrblíková Lenka 03 03 AK MŠK,Žiar nad HronomAK MŠK,Žiar nad Hronom 8 09.66
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 9.12.2018 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.06 0.143
2 211 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.27 0.163
3 218 Futáková ViktóriaFutáková Viktória 04 04 AK MŠK,Žiar nad HronomAK MŠK,Žiar nad Hronom 7 08.83 0.148
4 119 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.86 0.140
5 159 Ferrari-Brunnenfeld HeleneFerrari-Brunnenfeld Helene 04 04 EisenstadtEisenstadt 2 09.07 0.145
6 204 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.26 0.180
7 163 Ponic LenaPonic Lena 04 04 EisenstadtEisenstadt 8 09.51 0.161
8 176 Moróczová NatašaMoróczová Nataša 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 10.22 0.138
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 9.12.2018 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.06 0.164
2 138 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 5 08.45 0.140
3 179 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 08.69 0.176
4 194 Janíková LuciaJaníková Lucia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.85 0.189
5 212 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.00 0.189
6 167 Tremschnig HannahTremschnig Hannah 04 04 EisenstadtEisenstadt 7 09.34 0.189
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.06 0.143
1 186 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.06 0.164
3 211 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.27 0.163
4 114 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.42
5 138 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 5 08.45 0.140
6 207 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.54
7 179 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 08.69 0.176
8 218 Futáková ViktóriaFutáková Viktória 04 04 AK MŠK,Žiar nad HronomAK MŠK,Žiar nad Hronom 7 08.83 0.148
9 194 Janíková LuciaJaníková Lucia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.85 0.189
10 119 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.86 0.140
11 197 Plšková LindaPlšková Linda 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.89
12 212 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.00 0.189
13 130 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.07
13 159 Ferrari-Brunnenfeld HeleneFerrari-Brunnenfeld Helene 04 04 EisenstadtEisenstadt 2 09.07 0.145
15 209 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.09
16 204 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.26 0.180
17 225 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.29
18 167 Tremschnig HannahTremschnig Hannah 04 04 EisenstadtEisenstadt 7 09.34 0.189
19 163 Ponic LenaPonic Lena 04 04 EisenstadtEisenstadt 8 09.51 0.161
20 181 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 09.66
20 224 Urblíková LenkaUrblíková Lenka 03 03 AK MŠK,Žiar nad HronomAK MŠK,Žiar nad Hronom 8 09.66
22 176 Moróczová NatašaMoróczová Nataša 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 10.22 0.138

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 9.12.2018 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.36 0.141
2 189 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.49 0.166
3 190 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.52 0.143
4 125 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.60 0.169
5 158 Buliga MelinaBuliga Melina 05 05 EisenstadtEisenstadt 1 09.00 0.173
6 164 Posch GwendolynPosch Gwendolyn 05 05 EisenstadtEisenstadt 8 09.17
7 210 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.34 0.173
115 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 9.12.2018 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Mariel EmilyMariel Emily 05 05 EisenstadtEisenstadt 8 08.19 0.143
2 136 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.88 0.141
3 173 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.03 0.142
4 137 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.06 0.143
5 151 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.45 0.141
6 129 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.53 0.153
215 Danižíková BarboraDanižíková Barbora 05 05 ZŠ Školská HolíčZŠ Školská Holíč 1 DNS
121 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DQ
Poznámky:
Chybný štart DQ 162.7
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 9.12.2018 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 155 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 ZŠ Bachova 4, BratislavaZŠ Bachova 4, Bratislava 4 08.68 0.161
2 202 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 08.72 0.166
3 171 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.15 0.157
4 132 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.43 0.166
5 122 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.91 0.164
107 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS 0.167
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Mariel EmilyMariel Emily 05 05 EisenstadtEisenstadt 8 08.19 0.143
2 206 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.36 0.141
3 189 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.49 0.166
4 190 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.52 0.143
5 125 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.60 0.169
6 155 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 ZŠ Bachova 4, BratislavaZŠ Bachova 4, Bratislava 4 08.68 0.161
7 202 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 08.72 0.166
8 136 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.88 0.141
9 158 Buliga MelinaBuliga Melina 05 05 EisenstadtEisenstadt 1 09.00 0.173
10 173 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.03 0.142
11 137 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.06 0.143
12 171 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.15 0.157
13 164 Posch GwendolynPosch Gwendolyn 05 05 EisenstadtEisenstadt 8 09.17
14 210 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.34 0.173
15 132 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.43 0.166
16 151 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.45 0.141
17 129 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.53 0.153
18 122 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.91 0.164
115 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
215 Danižíková BarboraDanižíková Barbora 05 05 ZŠ Školská HolíčZŠ Školská Holíč 1 DNS
121 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DQ
107 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS 0.167

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 9.12.2018 - 11:49) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 73 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.43 0.160
2 48 Kollar KoppanyKollar Koppany 07 07 EisenstadtEisenstadt 2 09.66 0.198
3 38 Marko PeterMarko Peter 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.72 0.136
4 49 Locsmandy MarkusLocsmandy Markus 07 07 EisenstadtEisenstadt 7 09.75 0.160
5 41 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.94 0.178
6 39 Pech RastislavPech Rastislav 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.06 0.170
7 32 Gage WilliamGage William 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.22 0.169
Poznámky:
Výsledky z 1. série. Postup do 2. série najlepšie časy z 1. série.
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 9.12.2018 - 11:49) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 83 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.22
2 21 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 09.59
3 34 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.18
4 35 Križan JakubKrižan Jakub 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.37
5 26 Ashford NicholasAshford Nicholas 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.87
Poznámky:
Výsledky z 1. série. Postup do 2. série najlepšie časy z 1. série.
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 83 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.22
2 73 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.43 0.160
3 21 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 09.59
4 48 Kollar KoppanyKollar Koppany 07 07 EisenstadtEisenstadt 2 09.66 0.198
5 38 Marko PeterMarko Peter 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.72 0.136
6 49 Locsmandy MarkusLocsmandy Markus 07 07 EisenstadtEisenstadt 7 09.75 0.160
7 41 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.94 0.178
8 39 Pech RastislavPech Rastislav 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.06 0.170
9 34 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.18
10 32 Gage WilliamGage William 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.22 0.169
11 35 Križan JakubKrižan Jakub 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.37
12 26 Ashford NicholasAshford Nicholas 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.87

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 9.12.2018 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.16 0.149
2 131 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.46 0.193
3 152 Topoľská LýdiaTopoľská Lýdia 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.78 0.206
4 142 Budiaková MartinaBudiaková Martina 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.03 0.140
5 106 Dobi OlíviaDobi Olívia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.07 0.142
6 143 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.09 0.151
7 108 Fabio Alessia VeronicFabio Alessia Veronic 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.10 0.141
117 Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 9.12.2018 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 149 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.43 0.167
2 144 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.69 0.154
3 160 Gornik AnnikaGornik Annika 08 08 EisenstadtEisenstadt 7 09.70 0.140
4 150 Szakszonová SofiaSzakszonová Sofia 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.13 0.201
5 126 Vassová KarolínaVassová Karolína 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.40 0.174
6 135 Paľovská Nina MáriaPaľovská Nina Mária 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.49 0.190
7 229 Budiaková AnnaBudiaková Anna 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 11.37 0.212
118 Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 9.12.2018 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 145 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.60 0.191
2 133 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.05 0.165
3 196 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.17 0.170
4 166 Schuster SaraSchuster Sara 08 08 EisenstadtEisenstadt 6 10.57 0.175
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.16 0.149
2 149 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.43 0.167
3 131 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.46 0.193
4 145 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.60 0.191
5 144 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.69 0.154
6 160 Gornik AnnikaGornik Annika 08 08 EisenstadtEisenstadt 7 09.70 0.140
7 152 Topoľská LýdiaTopoľská Lýdia 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.78 0.206
8 142 Budiaková MartinaBudiaková Martina 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.03 0.140
9 133 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.05 0.165
10 106 Dobi OlíviaDobi Olívia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.07 0.142
11 143 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.09 0.151
12 108 Fabio Alessia VeronicFabio Alessia Veronic 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.10 0.141
13 150 Szakszonová SofiaSzakszonová Sofia 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.13 0.201
14 196 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.17 0.170
15 126 Vassová KarolínaVassová Karolína 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.40 0.174
16 135 Paľovská Nina MáriaPaľovská Nina Mária 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.49 0.190
17 166 Schuster SaraSchuster Sara 08 08 EisenstadtEisenstadt 6 10.57 0.175
18 229 Budiaková AnnaBudiaková Anna 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 11.37 0.212
117 Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
118 Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS