<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Zo školských lavíc do atletickej haly Elán

Bratislava (9. 12. 2018)

Skok do výšky - Dorastenci (nedeľa, 9.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 66 Žilka FilipŽilka Filip 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 171

Skok do výšky - Starší žiaci (nedeľa, 9.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 79 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 162
2 36 Liška AdamLiška Adam 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 157
3 55 Tovarňák MariánTovarňák Marián 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 142

Skok do výšky - Mladší žiaci (nedeľa, 9.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 6 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 157
2 29 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 142

Skok do výšky - Dorastenky (nedeľa, 9.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 182 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 163

Skok do výšky - Staršie žiačky (nedeľa, 9.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1= 194 Janíková LuciaJaníková Lucia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 142
1= 170 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 142
3 183 Sarvašová SimonaSarvašová Simona 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 137

Skok do výšky - Mladšie žiačky (nedeľa, 9.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 202 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 152
2 137 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 147
3 190 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 137

Skok do diaľky - Dorastenci (nedeľa, 9.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 103 Hriň AdamHriň Adam 02 02 AK MŠK,Žiar nad HronomAK MŠK,Žiar nad Hronom 686
2 100 Rácz FilipRácz Filip 02 02 SOŠ Svätoplukova 2 BaSOŠ Svätoplukova 2 Ba 447

Skok do diaľky - Starší žiaci (nedeľa, 9.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 90 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 507
2 79 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 481
3 44 Šarmír JakubŠarmír Jakub 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 458

Skok do diaľky - Mladší žiaci (nedeľa, 9.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 77 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 512
2 64 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 505
3 88 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 495

Skok do diaľky - Dorastenky (nedeľa, 9.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 219 Kováčová NicolKováčová Nicol 02 02 AK MŠK,Žiar nad HronomAK MŠK,Žiar nad Hronom 440

Skok do diaľky - Staršie žiačky (nedeľa, 9.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 186 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 539
2 199 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 500
3 138 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 495

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (nedeľa, 9.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 217 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 AK MŠK,Žiar nad HronomAK MŠK,Žiar nad Hronom 477
2 206 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 473
3 128 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 468

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (nedeľa, 9.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (nedeľa, 9.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 131 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 397
2 175 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 381
3 134 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 345

Trojskok - Dorastenci (nedeľa, 9.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 8 Pavuk TimoPavuk Timo 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11.76
2 66 Žilka FilipŽilka Filip 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11.27

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (nedeľa, 9.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 77 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10.03
2 56 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 09.19
3 2 Černý IvanČerný Ivan 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.45

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (nedeľa, 9.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 201 Vrecková MichaelaVrecková Michaela 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13.91
2 193 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11.57
3 191 Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10.25

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (nedeľa, 9.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 224 Urblíková LenkaUrblíková Lenka 03 03 AK MŠK,Žiar nad HronomAK MŠK,Žiar nad Hronom 08.64
2 218 Futáková ViktóriaFutáková Viktória 04 04 AK MŠK,Žiar nad HronomAK MŠK,Žiar nad Hronom 08.55

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (nedeľa, 9.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 178 Dibalová SofiaDibalová Sofia 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.25

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (nedeľa, 9.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 101 Šula KarelŠula Karel 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 17.48
2 17 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 07.11

Vrh guľou 4 kg - Juniorky (nedeľa, 9.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 192 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 09.76

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (nedeľa, 9.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 98 Balog JozefBalog Jozef 02 02 SOŠ Svätoplukova 2 BaSOŠ Svätoplukova 2 Ba 10.51

Vrh guľou 6 kg - Juniori (nedeľa, 9.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 74 Guňovský MarekGuňovský Marek 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13.25
2 81 Skoupa NorbertSkoupa Norbert 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11.80
3 99 Cmár ĽubomírCmár Ľubomír 00 00 SOŠ Svätoplukova 2 BaSOŠ Svätoplukova 2 Ba 07.40