<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Zo školských lavíc do atletickej haly Elán

Bratislava (10. 11. 2018)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 10.11.2018 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 20 Vavřík ŠimonVavřík Šimon 04 04 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 20.01
2 23 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 20.02
3 75 Mikuláš AdamMikuláš Adam 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 20.21
4 17 Šipoš ŠimonŠipoš Šimon 04 04 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 21.96
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 10.11.2018 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Gymnázium Groslingova 18, BratislavaGymnázium Groslingova 18, B... 2 19.36
2 28 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 4 20.21
24 Barilla ArneBarilla Arne 04 04 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Gymnázium Groslingova 18, BratislavaGymnázium Groslingova 18, B... 2 19.36
2 20 Vavřík ŠimonVavřík Šimon 04 04 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 20.01
3 23 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 20.02
4 75 Mikuláš AdamMikuláš Adam 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 20.21
4 28 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 4 20.21
6 17 Šipoš ŠimonŠipoš Šimon 04 04 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 21.96
24 Barilla ArneBarilla Arne 04 04 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 3 DNS

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 10.11.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 22 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 21.61
2 46 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 22.77
3 19 Terlanda MarekTerlanda Marek 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 22.87
4 34 Boledovič TomášBoledovič Tomáš 06 06 Gymnázium L. Novomeského BratislavaGymnázium L. Novomeského Br... 3 25.06
35 Zatloukal DávidZatloukal Dávid 05 05 Gymnázium L. Novomeského BratislavaGymnázium L. Novomeského Br... 1 DNS
Celkom 5 pretekárov

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 10.11.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 73 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 19.89
2 127 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Gymnázium L. Novomeského BratislavaGymnázium L. Novomeského Br... 1 20.44
3 125 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Gymnázium L. Novomeského BratislavaGymnázium L. Novomeského Br... 3 20.66
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 10.11.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 67 Hynková VesnaHynková Vesna 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 21.34
2 93 Polkorábová SáraPolkorábová Sára 03 03 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 24.88
129 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Gymnázium Tomášikova 2, BratislavaGymnázium Tomášikova 2, Bra... 1 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 73 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 19.89
2 127 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Gymnázium L. Novomeského BratislavaGymnázium L. Novomeského Br... 1 20.44
3 125 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Gymnázium L. Novomeského BratislavaGymnázium L. Novomeského Br... 3 20.66
4 67 Hynková VesnaHynková Vesna 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 21.34
5 93 Polkorábová SáraPolkorábová Sára 03 03 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 24.88
129 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Gymnázium Tomášikova 2, BratislavaGymnázium Tomášikova 2, Bra... 1 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 10.11.2018 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 137 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 22.42
2 112 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 22.67
3 139 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 22.78
4 114 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 24.29
5 141 Šubová KarolínaŠubová Karolína 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 25.73
90 Halčínová EliškaHalčínová Eliška 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 10.11.2018 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 78 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 21.23
2 91 Horvatová PetraHorvatová Petra 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 23.45
3 123 Klementová JúliaKlementová Júlia 06 06 Gymnázium L. Novomeského BratislavaGymnázium L. Novomeského Br... 2 23.96
4 126 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Gymnázium L. Novomeského BratislavaGymnázium L. Novomeského Br... 6 24.17
5 71 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 24.61
6 133 Szileczká KristínaSzileczká Kristína 06 06 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 5 24.86
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 10.11.2018 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ZŠ krála Svatopluka NitraZŠ krála Svatopluka Nitra 1 21.62
2 132 Salagová LuciaSalagová Lucia 05 05 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 5 21.91
3 55 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 3 22.57
4 56 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 2 23.65
5 70 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 25.02
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 78 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 21.23
2 128 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ZŠ krála Svatopluka NitraZŠ krála Svatopluka Nitra 1 21.62
3 132 Salagová LuciaSalagová Lucia 05 05 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 5 21.91
4 137 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 22.42
5 55 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 3 22.57
6 112 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 22.67
7 139 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 22.78
8 91 Horvatová PetraHorvatová Petra 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 23.45
9 56 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 2 23.65
10 123 Klementová JúliaKlementová Júlia 06 06 Gymnázium L. Novomeského BratislavaGymnázium L. Novomeského Br... 2 23.96
11 126 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Gymnázium L. Novomeského BratislavaGymnázium L. Novomeského Br... 6 24.17
12 114 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 24.29
13 71 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 24.61
14 133 Szileczká KristínaSzileczká Kristína 06 06 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 5 24.86
15 70 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 25.02
16 141 Šubová KarolínaŠubová Karolína 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 25.73
90 Halčínová EliškaHalčínová Eliška 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 DNS

150 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 10.11.2018 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 40 Streška FilipStreška Filip 10 10 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 1 25.44
2 5 Mašura AdamMašura Adam 09 09 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 25.63
3 14 Nagy JakubNagy Jakub 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 26.99
4 38 Polkan LeonPolkan Leon 10 10 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 4 27.25
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 10.11.2018 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 36 Čupka MichalČupka Michal 09 09 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 3 26.36
2 41 Szileczký MatejSzileczký Matej 10 10 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 1 27.96
3 68 Kogel AlexKogel Alex 10 10 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 31.77
32 Sliš MarkoSliš Marko 10 10 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 40 Streška FilipStreška Filip 10 10 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 1 25.44
2 5 Mašura AdamMašura Adam 09 09 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 25.63
3 36 Čupka MichalČupka Michal 09 09 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 3 26.36
4 14 Nagy JakubNagy Jakub 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 26.99
5 38 Polkan LeonPolkan Leon 10 10 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 4 27.25
6 41 Szileczký MatejSzileczký Matej 10 10 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 1 27.96
7 68 Kogel AlexKogel Alex 10 10 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 31.77
32 Sliš MarkoSliš Marko 10 10 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 4 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 10.11.2018 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 22.73
2 48 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 24.58
3 47 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 25.73
4 42 Cimba JakubCimba Jakub 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 27.28
5 44 Hudík RichardHudík Richard 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 29.29
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 10.11.2018 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Bobovský SamuelBobovský Samuel 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 23.00
2 15 Polkoráb AndrejPolkoráb Andrej 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 23.30
3 12 Koman MichalKoman Michal 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 25.03
4 16 Sališ SebastianSališ Sebastian 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 28.02
5 143 Zaremba LukášZaremba Lukáš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 29.15
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 10.11.2018 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 31 Polák FedorPolák Fedor 07 07 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 1 22.40
2 39 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 5 23.40
3 25 Belluš SamuelBelluš Samuel 07 07 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 3 23.41
4 27 Košťál MatúšKošťál Matúš 07 07 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 2 26.10
5 30 Minárik MartinMinárik Martin 07 07 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 4 27.55
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 31 Polák FedorPolák Fedor 07 07 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 1 22.40
2 11 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 22.73
3 8 Bobovský SamuelBobovský Samuel 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 23.00
4 15 Polkoráb AndrejPolkoráb Andrej 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 23.30
5 39 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 5 23.40
6 25 Belluš SamuelBelluš Samuel 07 07 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 3 23.41
7 48 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 24.58
8 12 Koman MichalKoman Michal 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 25.03
9 47 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 25.73
10 27 Košťál MatúšKošťál Matúš 07 07 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 2 26.10
11 42 Cimba JakubCimba Jakub 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 27.28
12 30 Minárik MartinMinárik Martin 07 07 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 4 27.55
13 16 Sališ SebastianSališ Sebastian 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 28.02
14 143 Zaremba LukášZaremba Lukáš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 29.15
15 44 Hudík RichardHudík Richard 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 29.29

150 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 01 (so, 10.11.2018 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 09 09 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 26.18
2 140 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 27.01
3 83 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 27.52
4 103 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 27.59
5 106 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 28.75
6 49 Vrábľová EmaVrábľová Ema 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 28.80
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 10.11.2018 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 130 Graffingerová HanaGraffingerová Hana 09 09 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 2 24.50
2 94 Sališová NinaSališová Nina 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 27.29
3 79 Sitáriková KlaudiaSitáriková Klaudia 11 11 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 28.06
4 118 Glončáková JúliaGlončáková Júlia 10 10 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 3 28.14
5 81 Pálešová KarlaPálešová Karla 10 10 Zš s Mš K.Strmeňa PalárikovoZš s Mš K.Strmeňa Palárikovo 4 28.21
6 96 Wirdzek MichaelaWirdzek Michaela 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 33.75
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 10.11.2018 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Marková KarolínaMarková Karolína 09 09 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 2 26.25
2 131 Kratochvíľová HanaKratochvíľová Hana 10 10 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 3 26.97
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 130 Graffingerová HanaGraffingerová Hana 09 09 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 2 24.50
2 109 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 09 09 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 26.18
3 122 Marková KarolínaMarková Karolína 09 09 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 2 26.25
4 131 Kratochvíľová HanaKratochvíľová Hana 10 10 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 3 26.97
5 140 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 27.01
6 94 Sališová NinaSališová Nina 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 27.29
7 83 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 27.52
8 103 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 27.59
9 79 Sitáriková KlaudiaSitáriková Klaudia 11 11 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 28.06
10 118 Glončáková JúliaGlončáková Júlia 10 10 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 3 28.14
11 81 Pálešová KarlaPálešová Karla 10 10 Zš s Mš K.Strmeňa PalárikovoZš s Mš K.Strmeňa Palárikovo 4 28.21
12 106 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 28.75
13 49 Vrábľová EmaVrábľová Ema 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 28.80
14 96 Wirdzek MichaelaWirdzek Michaela 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 33.75

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 10.11.2018 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Goliašová DominikaGoliašová Dominika 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 23.89
2 85 Bromová EmaBromová Ema 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 25.33
3 105 Kuňáková KristínaKuňáková Kristína 08 08 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 25.46
4 111 Švantnerová SofiaŠvantnerová Sofia 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 26.23
5 86 Cinová LauraCinová Laura 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 27.09
6 45 Špilová AlexŠpilová Alex 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 27.23
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 10.11.2018 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 136 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 22.64
2 84 Bochničková SImonaBochničková SImona 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 25.33
3 138 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 25.92
4 110 Svinčáková LauraSvinčáková Laura 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 26.10
5 135 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 26.53
6 88 Gašparovičová SarahGašparovičová Sarah 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 27.10
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 10.11.2018 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 6 23.12
2 69 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 23.61
3 77 Magurová LuisaMagurová Luisa 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 23.74
4 65 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 24.55
5 59 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 24.75
6 72 Kogelová KarolínaKogelová Karolína 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 26.79
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 10.11.2018 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 57 Mináriková IvetaMináriková Iveta 08 08 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 2 23.51
2 119 Glončáková SofiaGlončáková Sofia 07 07 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 24.52
3 58 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 4 24.94
4 121 Marková JúliaMarková Júlia 07 07 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 3 25.69
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 136 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 22.64
2 62 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 6 23.12
3 57 Mináriková IvetaMináriková Iveta 08 08 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 2 23.51
4 69 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 23.61
5 77 Magurová LuisaMagurová Luisa 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 23.74
6 89 Goliašová DominikaGoliašová Dominika 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 23.89
7 119 Glončáková SofiaGlončáková Sofia 07 07 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 24.52
8 65 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 24.55
9 59 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 24.75
10 58 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 4 24.94
11 85 Bromová EmaBromová Ema 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 25.33
11 84 Bochničková SImonaBochničková SImona 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 25.33
13 105 Kuňáková KristínaKuňáková Kristína 08 08 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 25.46
14 121 Marková JúliaMarková Júlia 07 07 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 3 25.69
15 138 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 25.92
16 110 Svinčáková LauraSvinčáková Laura 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 26.10
17 111 Švantnerová SofiaŠvantnerová Sofia 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 26.23
18 135 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 26.53
19 72 Kogelová KarolínaKogelová Karolína 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 26.79
20 86 Cinová LauraCinová Laura 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 27.09
21 88 Gašparovičová SarahGašparovičová Sarah 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 27.10
22 45 Špilová AlexŠpilová Alex 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 27.23