<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Zo školských lavíc do atletickej haly Elán

Bratislava (10. 11. 2018)

Skok do výšky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 10.11.2018 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115120125130135140145150
1 18 Špoták Lukᚊpoták Lukáš
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
05 05 1 145 ---ooooooxoxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 10.11.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115120125130135140145150155
1 113 Tokárová AndreaTokárová Andrea
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
04 04 1 150 --ooooooooxxoxxx
2 61 Vargová MargaretVargová Margaret
ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150
04 04 2 140 -----oooxoxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 10.11.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115120125130135140145150155
1 60 Vargová AndreaVargová Andrea
ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150
05 05 4 150 ----ooooooxoxxx
2 53 Cepková LýdiaCepková Lýdia
ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150
06 06 1 135 oxoxoooooxoxxx
3 144 Lantajová LenkaLantajová Lenka
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 2 130 oooooooxxx
4 108 Nepšinská EmaNepšinská Ema
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
05 05 3 130 --ooxooxoxxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (so, 10.11.2018 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115
1 2 Celušňák SamuelCelušňák Samuel
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
08 08 1 110 xoxoxxoxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 10.11.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115120125130135140145
1 54 Halásová NikolaHalásová Nikola
ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150
07 07 1 130 ooooooxxoxxx
2 80 Šebestová SáraŠebestová Sára
ZŠ Rudolfa Jašíka PartizánskeZŠ Rudolfa Jašíka Partizánske
07 07 3 120 ooooxoxxx
3 76 Kultanová BeataKultanová Beata
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
08 08 2 115 xooxoxoxxx
Celkom 3 pretekárov