<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletické preteky najmladšieho žiactva a mladšieho žiactva v atletike

Nitra (27. 9. 2018)

500 m - Muži (Beh)

Beh 01 (št, 27.9.2018 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 32 Žilka SamuelŽilka Samuel 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:29.46
2 12 Sporiš MarianSporiš Marian 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 1:32.02
3 16 Pivarči TomášPivarči Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 1:39.46
4 59 Küttschreütter PatrikKüttschreütter Patrik 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:40.28
5 20 Buranský BorisBuranský Boris 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:46.13
6 22 Krčmárik JozefKrčmárik Jozef 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:48.95
7 45 Jakuš MichalJakuš Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:50.15
8 33 Tóth TomášTóth Tomáš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:52.50
9 52 Ďalog MatúšĎalog Matúš 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:53.40
10 11 Liko SamuelLiko Samuel 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 1:56.18
11 21 Jano PeterJano Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:58.19
12 23 Rák SebastiánRák Sebastián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 1:59.17
13 24 Katruškin LeoKatruškin Leo 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:59.48
14 5 Štourač MartinŠtourač Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 2:01.13
Celkom 14 pretekárov
Beh 02 (št, 27.9.2018 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 8 Košík MatúšKošík Matúš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 1:35.15
2 3 Holeš TomášHoleš Tomáš 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:36.60
3 2 Čápek MárioČápek Mário 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:48.55
4 9 Zubko NikolajZubko Nikolaj 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:49.35
5 93 Ozorovský SimonOzorovský Simon 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 1:52.15
6 103 Čepilek LukášČepilek Lukáš 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:54.41
7 92 Nyári DominikNyári Dominik 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 1:54.46
8 19 Stumpel OliverStumpel Oliver 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:55.18
9 6 Javorinský DagJavorinský Dag 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:58.44
10 4 Hrdlovič MartinHrdlovič Martin 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:59.84
11 90 Motyčiak TomášMotyčiak Tomáš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 1:59.96
12 14 Budínsky DenisBudínsky Denis 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:00.84
13 91 Nagy MartinNagy Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 2:01.74
14 7 Kalinec MartinKalinec Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:05.13
Celkom 14 pretekárov
Beh 03 (št, 27.9.2018 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 106 Fúska DušanFúska Dušan 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:29.17
2 108 Kováč EduardKováč Eduard 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:34.45
3 115 Sršeň TomášSršeň Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:45.90
4 110 Liszi ErikLiszi Erik 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:49.55
5 113 Mika AndrejMika Andrej 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 1:49.88
6 94 Poliak MatejPoliak Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 1:49.96
7 114 Skovajsa SamuelSkovajsa Samuel 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 1:50.01
8 112 Malek TomášMalek Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 1:50.87
9 118 Tóth PatrikTóth Patrik 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:52.18
10 102 Babušík MatúšBabušík Matúš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:56.42
11 105 Földeši ViliamFöldeši Viliam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:58.23
12 109 Kuňik DenisKuňik Denis 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:02.28
13 107 Gregor DávidGregor Dávid 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:03.36
14 250 Polakovič StanislavPolakovič Stanislav 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 2:18.45
Celkom 14 pretekárov
Beh 04 (št, 27.9.2018 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 119 Velčický MartinVelčický Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:25.10
2 131 Kmeťo AndrejKmeťo Andrej 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 1:34.14
3 124 Čvirik MarkoČvirik Marko 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:40.48
4 116 Böhm AdriánBöhm Adrián 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:56.48
5 135 Požgaj JurgušPožgaj Jurguš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:59.84
6 121 Drančák SamuelDrančák Samuel 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:00.04
7 140 Blaško AdamBlaško Adam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:00.35
8 142 Fúska AlexanderFúska Alexander 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:04.47
9 123 Krošlák IvanKrošlák Ivan 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 2:06.49
10 130 Kaufman TimotejKaufman Timotej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:09.19
11 120 Cifra MartinCifra Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:09.39
12 141 Ligač RolandLigač Roland 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 2:11.15
13 117 Fúska JakubFúska Jakub 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:13.22
14 122 Farkaš TomášFarkaš Tomáš 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:20.84
Celkom 14 pretekárov
Beh 05 (št, 27.9.2018 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 144 Valentíny TomášValentíny Tomáš 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:49.20
2 23 Halász PhilipHalász Philip 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:21.11
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 119 Velčický MartinVelčický Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:25.10
2 106 Fúska DušanFúska Dušan 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:29.17
3 32 Žilka SamuelŽilka Samuel 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:29.46
4 12 Sporiš MarianSporiš Marian 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 1:32.02
5 131 Kmeťo AndrejKmeťo Andrej 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 1:34.14
6 108 Kováč EduardKováč Eduard 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:34.45
7 8 Košík MatúšKošík Matúš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 1:35.15
8 3 Holeš TomášHoleš Tomáš 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:36.60
9 16 Pivarči TomášPivarči Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 1:39.46
10 59 Küttschreütter PatrikKüttschreütter Patrik 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:40.28
11 124 Čvirik MarkoČvirik Marko 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:40.48
12 115 Sršeň TomášSršeň Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:45.90
13 20 Buranský BorisBuranský Boris 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:46.13
14 2 Čápek MárioČápek Mário 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:48.55
15 22 Krčmárik JozefKrčmárik Jozef 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:48.95
16 144 Valentíny TomášValentíny Tomáš 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:49.20
17 9 Zubko NikolajZubko Nikolaj 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:49.35
18 110 Liszi ErikLiszi Erik 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:49.55
19 113 Mika AndrejMika Andrej 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 1:49.88
20 94 Poliak MatejPoliak Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 1:49.96
21 114 Skovajsa SamuelSkovajsa Samuel 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 1:50.01
22 45 Jakuš MichalJakuš Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:50.15
23 112 Malek TomášMalek Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 1:50.87
24 93 Ozorovský SimonOzorovský Simon 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 1:52.15
25 118 Tóth PatrikTóth Patrik 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:52.18
26 33 Tóth TomášTóth Tomáš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:52.50
27 52 Ďalog MatúšĎalog Matúš 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:53.40
28 103 Čepilek LukášČepilek Lukáš 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:54.41
29 92 Nyári DominikNyári Dominik 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 1:54.46
30 19 Stumpel OliverStumpel Oliver 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:55.18
31 11 Liko SamuelLiko Samuel 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 1:56.18
32 102 Babušík MatúšBabušík Matúš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:56.42
33 116 Böhm AdriánBöhm Adrián 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:56.48
34 21 Jano PeterJano Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:58.19
35 105 Földeši ViliamFöldeši Viliam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:58.23
36 6 Javorinský DagJavorinský Dag 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:58.44
37 23 Rák SebastiánRák Sebastián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 1:59.17
38 24 Katruškin LeoKatruškin Leo 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:59.48
39 4 Hrdlovič MartinHrdlovič Martin 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:59.84
39 135 Požgaj JurgušPožgaj Jurguš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:59.84
41 90 Motyčiak TomášMotyčiak Tomáš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 1:59.96
42 121 Drančák SamuelDrančák Samuel 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:00.04
43 140 Blaško AdamBlaško Adam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:00.35
44 14 Budínsky DenisBudínsky Denis 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:00.84
45 5 Štourač MartinŠtourač Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 2:01.13
46 91 Nagy MartinNagy Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 2:01.74
47 109 Kuňik DenisKuňik Denis 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:02.28
48 107 Gregor DávidGregor Dávid 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:03.36
49 142 Fúska AlexanderFúska Alexander 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:04.47
50 7 Kalinec MartinKalinec Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:05.13
51 123 Krošlák IvanKrošlák Ivan 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 2:06.49
52 130 Kaufman TimotejKaufman Timotej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:09.19
53 120 Cifra MartinCifra Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:09.39
54 141 Ligač RolandLigač Roland 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 2:11.15
55 117 Fúska JakubFúska Jakub 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:13.22
56 250 Polakovič StanislavPolakovič Stanislav 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 2:18.45
57 122 Farkaš TomášFarkaš Tomáš 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:20.84
58 23 Halász PhilipHalász Philip 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:21.11

500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (št, 27.9.2018 - 17:06) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 400 Aboudi SamirAboudi Samir 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:38.99
2 406 Halanda FilipHalanda Filip 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:39.00
3 404 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:42.06
4 412 Pavle PeterPavle Peter 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:42.80
5 411 Matejka PatrikMatejka Patrik 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:43.55
6 410 Kovársky AndrejKovársky Andrej 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:44.15
7 405 Dobiáš DanielDobiáš Daniel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:46.02
8 401 Bakai MárioBakai Mário 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:47.84
9 409 Kilian SimonKilian Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:48.65
10 402 Balej SimonBalej Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:50.05
11 408 Homola IvanHomola Ivan 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:55.00
12 414 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:56.55
13 403 Belica RóbertBelica Róbert 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:58.65
413 Vanko MartinVanko Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:35.35
Celkom 14 pretekárov

500 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (št, 27.9.2018 - 17:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 70 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:41.60
2 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:42.12
3 156 Jakubičková VanessaJakubičková Vanessa 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 1:54.10
4 163 Smolková VeronikaSmolková Veronika 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:58.87
5 221 Juríková MartaJuríková Marta 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 1:59.62
6 77 Batyková SofiaBatyková Sofia 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:06.92
7 161 Blašková MonikaBlašková Monika 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:12.15
8 219 Borovská ElaBorovská Ela 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:18.13
9 151 Babošová BibianaBabošová Bibiana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:23.26
10 168 Rojková LianaRojková Liana 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:24.16
11 220 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:25.87
12 165 Križanová ChiaraKrižanová Chiara 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 2:30.55
13 164 Kiradžiev MichaelaKiradžiev Michaela 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 2:32.15
14 166 Magová SimonaMagová Simona 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 2:38.98
Celkom 14 pretekárov
Beh 02 (št, 27.9.2018 - 17:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 188 Šubová DenisaŠubová Denisa 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 1:49.13
2 175 Kotučková DenisaKotučková Denisa 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:52.87
3 171 Valovičová SáraValovičová Sára 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 1:54.47
4 170 Smereková MichaelaSmereková Michaela 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 1:57.88
5 180 Zubková EmmaZubková Emma 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:59.13
6 183 Hacherová SáraHacherová Sára 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:00.14
7 185 Kuzminová NatáliaKuzminová Natália 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:01.05
8 172 Bačárová SlávkaBačárová Slávka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:01.60
9 173 Beňová KarinBeňová Karin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:09.10
10 169 Slobodová TamaraSlobodová Tamara 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:16.18
11 167 Ostertagová LauraOstertagová Laura 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:21.00
12 181 Balková TeréziaBalková Terézia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:31.80
13 190 Uhrinová PaulínaUhrinová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 2:35.11
14 191 Visolajská KatarinaVisolajská Katarina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:38.15
Celkom 14 pretekárov
Beh 03 (št, 27.9.2018 - 17:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 216 Šantavá NelaŠantavá Nela 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:38.94
2 200 Majzlíková KristínaMajzlíková Kristína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:40.22
3 215 Mikušiaková DianaMikušiaková Diana 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 1:56.18
4 195 Kršáková TeréziaKršáková Terézia 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:57.14
5 184 Marinová SimonaMarinová Simona 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:58.36
6 201 Sárazová AlenaSárazová Alena 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 1:59.18
7 194 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:15.44
8 202 Rábeková MelindaRábeková Melinda 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 2:19.45
9 203 Sárazová EvaSárazová Eva 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 2:20.03
10 196 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:26.61
11 192 Gálová ViktóriaGálová Viktória 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:28.20
12 74 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:39.55
13 212 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:40.16
14 34 Černá MelániaČerná Melánia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:41.95
Celkom 14 pretekárov
Beh 04 (št, 27.9.2018 - 17:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 218 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:28.35
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 216 Šantavá NelaŠantavá Nela 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:38.94
2 200 Majzlíková KristínaMajzlíková Kristína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:40.22
3 70 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:41.60
4 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:42.12
5 188 Šubová DenisaŠubová Denisa 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 1:49.13
6 175 Kotučková DenisaKotučková Denisa 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:52.87
7 156 Jakubičková VanessaJakubičková Vanessa 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 1:54.10
8 171 Valovičová SáraValovičová Sára 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 1:54.47
9 215 Mikušiaková DianaMikušiaková Diana 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 1:56.18
10 195 Kršáková TeréziaKršáková Terézia 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:57.14
11 170 Smereková MichaelaSmereková Michaela 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 1:57.88
12 184 Marinová SimonaMarinová Simona 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:58.36
13 163 Smolková VeronikaSmolková Veronika 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:58.87
14 180 Zubková EmmaZubková Emma 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:59.13
15 201 Sárazová AlenaSárazová Alena 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 1:59.18
16 221 Juríková MartaJuríková Marta 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 1:59.62
17 183 Hacherová SáraHacherová Sára 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:00.14
18 185 Kuzminová NatáliaKuzminová Natália 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:01.05
19 172 Bačárová SlávkaBačárová Slávka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:01.60
20 77 Batyková SofiaBatyková Sofia 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:06.92
21 173 Beňová KarinBeňová Karin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:09.10
22 161 Blašková MonikaBlašková Monika 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:12.15
23 194 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:15.44
24 169 Slobodová TamaraSlobodová Tamara 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:16.18
25 219 Borovská ElaBorovská Ela 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:18.13
26 202 Rábeková MelindaRábeková Melinda 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 2:19.45
27 203 Sárazová EvaSárazová Eva 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 2:20.03
28 167 Ostertagová LauraOstertagová Laura 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:21.00
29 151 Babošová BibianaBabošová Bibiana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:23.26
30 168 Rojková LianaRojková Liana 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:24.16
31 220 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:25.87
32 196 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:26.61
33 192 Gálová ViktóriaGálová Viktória 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:28.20
34 218 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:28.35
35 165 Križanová ChiaraKrižanová Chiara 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 2:30.55
36 181 Balková TeréziaBalková Terézia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:31.80
37 164 Kiradžiev MichaelaKiradžiev Michaela 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 2:32.15
38 190 Uhrinová PaulínaUhrinová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 2:35.11
39 191 Visolajská KatarinaVisolajská Katarina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:38.15
40 166 Magová SimonaMagová Simona 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 2:38.98
41 74 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:39.55
42 212 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:40.16
43 34 Černá MelániaČerná Melánia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:41.95

500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (št, 27.9.2018 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 509 Penzešová AlexandraPenzešová Alexandra 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:43.55
2 514 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:44.22
3 501 Dušková KarolínaDušková Karolína 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:44.65
4 500 Bučková TamaraBučková Tamara 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:48.95
5 516 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:50.22
6 511 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:50.25
7 507 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:51.32
8 510 Petríková SimonaPetríková Simona 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:52.36
9 513 Pintérová SofiaPintérová Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:52.45
10 508 Navarová LenkaNavarová Lenka 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:52.89
11 506 Lisyová SofiaLisyová Sofia 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:53.33
12 515 Rakusová NatáliaRakusová Natália 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:54.22
13 505 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:54.66
14 512 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:54.69
15 220 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:55.65
16 504 Krajancová BarboraKrajancová Barbora 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:58.41
17 502 Juríková PaulaJuríková Paula 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:58.63
18 503 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:58.95
Celkom 18 pretekárov

500 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (št, 27.9.2018 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 53 Ďalog LukášĎalog Lukáš 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:03.85
2 72 Rybanský ĽubomírRybanský Ľubomír 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 2:19.74
3 54 Heško MatúšHeško Matúš 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:20.38
4 50 Lichardus SimonLichardus Simon 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:22.53
5 80 Konde DanielKonde Daniel 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:22.65
6 39 Macura AdamMacura Adam 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:24.17
7 67 Sitkey EduardSitkey Eduard 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 2:29.82
8 76 Krošlák LukasKrošlák Lukas 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:40.39
9 41 Báthory JakubBáthory Jakub 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:40.69
10 256 Podhorec ŠimonPodhorec Šimon 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:50.03
11 250 Polakovič StanislavPolakovič Stanislav 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 2:51.55
253 Darnady SamuelDarnady Samuel 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS
Celkom 12 pretekárov
Beh 02 (št, 27.9.2018 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 48 Kozár MariánKozár Marián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 1:51.12
2 79 Húsenica MilanHúsenica Milan 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:54.53
3 44 Hamza GregorHamza Gregor 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:02.44
4 38 Kletečka MichalKletečka Michal 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:04.96
5 35 Komora AdamKomora Adam 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:07.16
6 49 Kozár MatúšKozár Matúš 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:09.86
7 81 Kalčok PatrikKalčok Patrik 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:12.18
8 60 Eckhardt AdrianEckhardt Adrian 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:12.83
9 40 Olach ŠimonOlach Šimon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 2:21.12
10 71 Glovňa MatejGlovňa Matej 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:21.42
11 42 Konrád JergušKonrád Jerguš 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:24.36
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 48 Kozár MariánKozár Marián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 1:51.12
2 79 Húsenica MilanHúsenica Milan 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:54.53
3 44 Hamza GregorHamza Gregor 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:02.44
4 53 Ďalog LukášĎalog Lukáš 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:03.85
5 38 Kletečka MichalKletečka Michal 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:04.96
6 35 Komora AdamKomora Adam 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:07.16
7 49 Kozár MatúšKozár Matúš 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:09.86
8 81 Kalčok PatrikKalčok Patrik 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:12.18
9 60 Eckhardt AdrianEckhardt Adrian 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:12.83
10 72 Rybanský ĽubomírRybanský Ľubomír 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 2:19.74
11 54 Heško MatúšHeško Matúš 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:20.38
12 40 Olach ŠimonOlach Šimon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 2:21.12
13 71 Glovňa MatejGlovňa Matej 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:21.42
14 50 Lichardus SimonLichardus Simon 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:22.53
15 80 Konde DanielKonde Daniel 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:22.65
16 39 Macura AdamMacura Adam 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:24.17
17 42 Konrád JergušKonrád Jerguš 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:24.36
18 67 Sitkey EduardSitkey Eduard 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 2:29.82
19 76 Krošlák LukasKrošlák Lukas 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:40.39
20 41 Báthory JakubBáthory Jakub 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:40.69
21 256 Podhorec ŠimonPodhorec Šimon 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:50.03
22 250 Polakovič StanislavPolakovič Stanislav 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 2:51.55
253 Darnady SamuelDarnady Samuel 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS

500 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (št, 27.9.2018 - 17:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 62 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:50.31
2 56 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:55.55
3 34 Černá MelániaČerná Melánia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:05.93
4 74 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:08.64
5 68 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:09.23
6 43 Konrádová GrétkaKonrádová Grétka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:11.87
7 36 Ölvecká AdelaÖlvecká Adela 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:16.81
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (št, 27.9.2018 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 51 Lelovská AlexandraLelovská Alexandra 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:09.53
2 37 Jakušová LuciaJakušová Lucia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:10.38
3 66 Vondráková MiaVondráková Mia 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:15.05
4 75 Berecová NelaBerecová Nela 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:17.39
5 29 Hešková KarolínaHešková Karolína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:18.00
6 61 Königová EliškaKönigová Eliška 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:28.76
7 64 Králiková AishaKráliková Aisha 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:35.00
Vondráková ElaVondráková Ela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 62 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:50.31
2 56 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:55.55
3 34 Černá MelániaČerná Melánia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:05.93
4 74 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:08.64
5 68 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:09.23
6 51 Lelovská AlexandraLelovská Alexandra 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:09.53
7 37 Jakušová LuciaJakušová Lucia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:10.38
8 43 Konrádová GrétkaKonrádová Grétka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:11.87
9 66 Vondráková MiaVondráková Mia 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:15.05
10 36 Ölvecká AdelaÖlvecká Adela 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:16.81
11 75 Berecová NelaBerecová Nela 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:17.39
12 29 Hešková KarolínaHešková Karolína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:18.00
13 61 Königová EliškaKönigová Eliška 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:28.76
14 64 Králiková AishaKráliková Aisha 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:35.00
Vondráková ElaVondráková Ela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNS