<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletické preteky najmladšieho žiactva a mladšieho žiactva v atletike

Nitra (27. 9. 2018)

60 m - Muži (Beh)

Beh 01 (št, 27.9.2018 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Žilka SamuelŽilka Samuel 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.02
2 59 Küttschreütter PatrikKüttschreütter Patrik 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.58
3 33 Tóth TomášTóth Tomáš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.87
4 52 Ďalog MatúšĎalog Matúš 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.56
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (št, 27.9.2018 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 13 Turányi AntonTurányi Anton 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 07.48
2 20 Buranský BorisBuranský Boris 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.56
3 12 Sporiš MarianSporiš Marian 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.62
4 11 Liko SamuelLiko Samuel 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.92
5 45 Jakuš MichalJakuš Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.53
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (št, 27.9.2018 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Pivarči TomášPivarči Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.32
2 19 Stumpel OliverStumpel Oliver 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.48
3 23 Rák SebastiánRák Sebastián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.79
4 9 Zubko NikolajZubko Nikolaj 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.82
5 14 Budínsky DenisBudínsky Denis 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.84
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (št, 27.9.2018 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 Holeš TomášHoleš Tomáš 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.87
2 2 Čápek MárioČápek Mário 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.60
3 4 Hrdlovič MartinHrdlovič Martin 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.45
4 5 Štourač MartinŠtourač Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.76
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (št, 27.9.2018 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Košík MatúšKošík Matúš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.06
2 6 Javorinský DagJavorinský Dag 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.72
3 90 Motyčiak TomášMotyčiak Tomáš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.84
4 7 Kalinec MartinKalinec Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.32
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (št, 27.9.2018 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 93 Ozorovský SimonOzorovský Simon 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.04
2 92 Nyári DominikNyári Dominik 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.16
3 91 Nagy MartinNagy Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.68
4 94 Poliak MatejPoliak Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.62
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (št, 27.9.2018 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 103 Čepilek LukášČepilek Lukáš 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.95
2 106 Fúska DušanFúska Dušan 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.11
3 102 Babušík MatúšBabušík Matúš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.15
4 105 Földeši ViliamFöldeši Viliam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.84
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (št, 27.9.2018 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 110 Liszi ErikLiszi Erik 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.23
2 108 Kováč EduardKováč Eduard 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.64
3 109 Kuňik DenisKuňik Denis 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.30
4 107 Gregor DávidGregor Dávid 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.72
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (št, 27.9.2018 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 114 Skovajsa SamuelSkovajsa Samuel 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.21
2 113 Mika AndrejMika Andrej 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.26
3 115 Sršeň TomášSršeň Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.47
4 112 Malek TomášMalek Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.62
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (št, 27.9.2018 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 119 Velčický MartinVelčický Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.09
2 116 Böhm AdriánBöhm Adrián 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.72
3 118 Tóth PatrikTóth Patrik 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.21
4 117 Fúska JakubFúska Jakub 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.13
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (št, 27.9.2018 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 123 Krošlák IvanKrošlák Ivan 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.38
2 121 Drančák SamuelDrančák Samuel 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.42
3 120 Cifra MartinCifra Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.89
4 122 Farkaš TomášFarkaš Tomáš 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.25
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (št, 27.9.2018 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 131 Kmeťo AndrejKmeťo Andrej 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.46
2 124 Čvirik MarkoČvirik Marko 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.89
3 135 Požgaj JurgušPožgaj Jurguš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.03
4 130 Kaufman TimotejKaufman Timotej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.94
Celkom 4 pretekári
Beh 13 (št, 27.9.2018 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 142 Fúska AlexanderFúska Alexander 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.18
2 144 Valentíny TomášValentíny Tomáš 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.20
3 140 Blaško AdamBlaško Adam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.48
4 141 Ligač RolandLigač Roland 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.95
Celkom 4 pretekári
Beh 14 (št, 27.9.2018 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 22 Krčmárik JozefKrčmárik Jozef 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.58
2 21 Jano PeterJano Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.70
3 24 Katruškin LeoKatruškin Leo 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.10
4 23 Halász PhilipHalász Philip 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.97
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 13 Turányi AntonTurányi Anton 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 07.48
2 3 Holeš TomášHoleš Tomáš 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.87
3 32 Žilka SamuelŽilka Samuel 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.02
4 8 Košík MatúšKošík Matúš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.06
5 119 Velčický MartinVelčický Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.09
6 16 Pivarči TomášPivarči Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.32
7 131 Kmeťo AndrejKmeťo Andrej 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.46
8 19 Stumpel OliverStumpel Oliver 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.48
9 20 Buranský BorisBuranský Boris 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.56
10 59 Küttschreütter PatrikKüttschreütter Patrik 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.58
10 22 Krčmárik JozefKrčmárik Jozef 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.58
12 2 Čápek MárioČápek Mário 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.60
13 12 Sporiš MarianSporiš Marian 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.62
14 21 Jano PeterJano Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.70
15 6 Javorinský DagJavorinský Dag 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.72
15 116 Böhm AdriánBöhm Adrián 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.72
17 23 Rák SebastiánRák Sebastián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.79
18 9 Zubko NikolajZubko Nikolaj 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.82
19 90 Motyčiak TomášMotyčiak Tomáš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.84
20 124 Čvirik MarkoČvirik Marko 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.89
21 11 Liko SamuelLiko Samuel 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.92
22 103 Čepilek LukášČepilek Lukáš 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.95
23 93 Ozorovský SimonOzorovský Simon 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.04
24 24 Katruškin LeoKatruškin Leo 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.10
25 106 Fúska DušanFúska Dušan 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.11
26 102 Babušík MatúšBabušík Matúš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.15
27 92 Nyári DominikNyári Dominik 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.16
28 114 Skovajsa SamuelSkovajsa Samuel 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.21
28 118 Tóth PatrikTóth Patrik 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.21
30 110 Liszi ErikLiszi Erik 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.23
31 113 Mika AndrejMika Andrej 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.26
32 7 Kalinec MartinKalinec Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.32
33 4 Hrdlovič MartinHrdlovič Martin 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.45
34 115 Sršeň TomášSršeň Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.47
35 45 Jakuš MichalJakuš Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.53
36 112 Malek TomášMalek Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.62
37 108 Kováč EduardKováč Eduard 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.64
38 91 Nagy MartinNagy Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.68
39 5 Štourač MartinŠtourač Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.76
40 14 Budínsky DenisBudínsky Denis 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.84
40 105 Földeši ViliamFöldeši Viliam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.84
42 33 Tóth TomášTóth Tomáš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.87
43 135 Požgaj JurgušPožgaj Jurguš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.03
44 117 Fúska JakubFúska Jakub 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.13
45 142 Fúska AlexanderFúska Alexander 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.18
46 144 Valentíny TomášValentíny Tomáš 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.20
47 109 Kuňik DenisKuňik Denis 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.30
48 123 Krošlák IvanKrošlák Ivan 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.38
49 121 Drančák SamuelDrančák Samuel 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.42
50 140 Blaško AdamBlaško Adam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.48
51 52 Ďalog MatúšĎalog Matúš 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.56
52 94 Poliak MatejPoliak Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.62
53 107 Gregor DávidGregor Dávid 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.72
54 120 Cifra MartinCifra Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.89
55 130 Kaufman TimotejKaufman Timotej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.94
56 141 Ligač RolandLigač Roland 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.95
57 23 Halász PhilipHalász Philip 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.97
58 122 Farkaš TomášFarkaš Tomáš 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.25

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (št, 27.9.2018 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 402 Balej SimonBalej Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.28
2 411 Matejka PatrikMatejka Patrik 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.30
3 412 Pavle PeterPavle Peter 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.31
4 408 Homola IvanHomola Ivan 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.40
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (št, 27.9.2018 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 404 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.20
2 400 Aboudi SamirAboudi Samir 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.39
3 403 Belica RóbertBelica Róbert 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.40
4 410 Kovársky AndrejKovársky Andrej 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.88
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (št, 27.9.2018 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 409 Kilian SimonKilian Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.92
2 405 Dobiáš DanielDobiáš Daniel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.25
3 401 Bakai MárioBakai Mário 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.27
4 414 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.31
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (št, 27.9.2018 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 413 Vanko MartinVanko Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.20
2 406 Halanda FilipHalanda Filip 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.30
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 404 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.20
1 413 Vanko MartinVanko Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.20
3 402 Balej SimonBalej Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.28
4 411 Matejka PatrikMatejka Patrik 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.30
5 412 Pavle PeterPavle Peter 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.31
6 400 Aboudi SamirAboudi Samir 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.39
7 408 Homola IvanHomola Ivan 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.40
7 403 Belica RóbertBelica Róbert 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.40
9 410 Kovársky AndrejKovársky Andrej 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.88
10 409 Kilian SimonKilian Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.92
11 405 Dobiáš DanielDobiáš Daniel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.25
12 401 Bakai MárioBakai Mário 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.27
13 406 Halanda FilipHalanda Filip 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.30
14 414 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.31

60 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (št, 27.9.2018 - 16:26) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 70 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.24
2 77 Batyková SofiaBatyková Sofia 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.49
3 156 Jakubičková VanessaJakubičková Vanessa 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.68
150 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (št, 27.9.2018 - 16:26) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Kluvánková BarboraKluvánková Barbora 94 94 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.86
2 161 Blašková MonikaBlašková Monika 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.05
3 163 Smolková VeronikaSmolková Veronika 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.55
4 151 Babošová BibianaBabošová Bibiana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.02
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (št, 27.9.2018 - 16:26) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 165 Križanová ChiaraKrižanová Chiara 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.92
2 167 Ostertagová LauraOstertagová Laura 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.84
3 164 Kiradžiev MichaelaKiradžiev Michaela 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.98
4 166 Magová SimonaMagová Simona 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.84
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (št, 27.9.2018 - 16:26) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 171 Valovičová SáraValovičová Sára 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.84
2 170 Smereková MichaelaSmereková Michaela 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.01
3 169 Slobodová TamaraSlobodová Tamara 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.09
4 168 Rojková LianaRojková Liana 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.43
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (št, 27.9.2018 - 16:26) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Kotučková DenisaKotučková Denisa 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.94
2 180 Zubková EmmaZubková Emma 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.67
3 172 Bačárová SlávkaBačárová Slávka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.57
4 173 Beňová KarinBeňová Karin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.86
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (št, 27.9.2018 - 16:26) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 184 Marinová SimonaMarinová Simona 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.12
2 183 Hacherová SáraHacherová Sára 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.18
3 185 Kuzminová NatáliaKuzminová Natália 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.30
4 181 Balková TeréziaBalková Terézia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.86
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (št, 27.9.2018 - 16:26) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Šubová DenisaŠubová Denisa 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.15
2 190 Uhrinová PaulínaUhrinová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.48
3 74 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.98
4 191 Visolajská KatarinaVisolajská Katarina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.08
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (št, 27.9.2018 - 16:26) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 195 Kršáková TeréziaKršáková Terézia 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.89
2 194 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.69
3 196 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.05
4 192 Gálová ViktóriaGálová Viktória 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.13
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (št, 27.9.2018 - 16:26) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 200 Majzlíková KristínaMajzlíková Kristína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.54
2 201 Sárazová AlenaSárazová Alena 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.94
3 202 Rábeková MelindaRábeková Melinda 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.97
4 203 Sárazová EvaSárazová Eva 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.23
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (št, 27.9.2018 - 16:26) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 215 Mikušiaková DianaMikušiaková Diana 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.14
2 34 Černá MelániaČerná Melánia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.15
3 212 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.18
4 216 Šantavá NelaŠantavá Nela 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.32
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (št, 27.9.2018 - 16:26) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 221 Juríková MartaJuríková Marta 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.97
2 218 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.82
3 219 Borovská ElaBorovská Ela 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.96
4 220 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.14
77 Batyková SofiaBatyková Sofia 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Kotučková DenisaKotučková Denisa 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.94
2 184 Marinová SimonaMarinová Simona 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.12
3 188 Šubová DenisaŠubová Denisa 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.15
4 70 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.24
5 77 Batyková SofiaBatyková Sofia 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.49
6 200 Majzlíková KristínaMajzlíková Kristína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.54
7 180 Zubková EmmaZubková Emma 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.67
8 156 Jakubičková VanessaJakubičková Vanessa 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.68
9 171 Valovičová SáraValovičová Sára 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.84
10 162 Kluvánková BarboraKluvánková Barbora 94 94 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.86
11 165 Križanová ChiaraKrižanová Chiara 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.92
12 201 Sárazová AlenaSárazová Alena 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.94
13 221 Juríková MartaJuríková Marta 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.97
14 170 Smereková MichaelaSmereková Michaela 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.01
15 161 Blašková MonikaBlašková Monika 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.05
16 169 Slobodová TamaraSlobodová Tamara 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.09
17 215 Mikušiaková DianaMikušiaková Diana 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.14
18 34 Černá MelániaČerná Melánia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.15
19 183 Hacherová SáraHacherová Sára 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.18
20 168 Rojková LianaRojková Liana 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.43
21 190 Uhrinová PaulínaUhrinová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.48
22 163 Smolková VeronikaSmolková Veronika 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.55
23 172 Bačárová SlávkaBačárová Slávka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.57
24 218 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.82
25 167 Ostertagová LauraOstertagová Laura 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.84
26 173 Beňová KarinBeňová Karin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.86
27 195 Kršáková TeréziaKršáková Terézia 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.89
28 219 Borovská ElaBorovská Ela 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.96
29 202 Rábeková MelindaRábeková Melinda 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.97
30 164 Kiradžiev MichaelaKiradžiev Michaela 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.98
31 151 Babošová BibianaBabošová Bibiana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.02
32 220 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.14
33 212 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.18
34 203 Sárazová EvaSárazová Eva 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.23
35 185 Kuzminová NatáliaKuzminová Natália 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.30
36 216 Šantavá NelaŠantavá Nela 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.32
37 194 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.69
38 166 Magová SimonaMagová Simona 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.84
39 181 Balková TeréziaBalková Terézia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.86
40 74 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.98
41 196 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.05
42 191 Visolajská KatarinaVisolajská Katarina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.08
43 192 Gálová ViktóriaGálová Viktória 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.13
150 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNS
77 Batyková SofiaBatyková Sofia 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (št, 27.9.2018 - 16:46) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 511 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.20
2 507 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.25
3 514 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.35
4 500 Bučková TamaraBučková Tamara 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.42
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (št, 27.9.2018 - 16:46) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 506 Lisyová SofiaLisyová Sofia 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.11
2 220 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.25
3 501 Dušková KarolínaDušková Karolína 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.32
4 505 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.98
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (št, 27.9.2018 - 16:46) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 508 Navarová LenkaNavarová Lenka 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.44
2 510 Petríková SimonaPetríková Simona 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.45
3 513 Pintérová SofiaPintérová Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.65
4 515 Rakusová NatáliaRakusová Natália 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.87
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (št, 27.9.2018 - 16:46) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 503 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.69
2 504 Krajancová BarboraKrajancová Barbora 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.98
3 512 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.20
4 502 Juríková PaulaJuríková Paula 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.22
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (št, 27.9.2018 - 16:46) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 509 Penzešová AlexandraPenzešová Alexandra 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.02
2 516 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.35
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 509 Penzešová AlexandraPenzešová Alexandra 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.02
2 511 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.20
3 507 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.25
4 514 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.35
4 516 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.35
6 500 Bučková TamaraBučková Tamara 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.42
7 506 Lisyová SofiaLisyová Sofia 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.11
8 220 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.25
9 501 Dušková KarolínaDušková Karolína 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.32
10 508 Navarová LenkaNavarová Lenka 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.44
11 510 Petríková SimonaPetríková Simona 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.45
12 513 Pintérová SofiaPintérová Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.65
13 503 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.69
14 515 Rakusová NatáliaRakusová Natália 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.87
15 505 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.98
15 504 Krajancová BarboraKrajancová Barbora 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.98
17 512 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.20
18 502 Juríková PaulaJuríková Paula 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.22

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (št, 27.9.2018 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 48 Kozár MariánKozár Marián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.65
2 35 Komora AdamKomora Adam 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.97
3 81 Kalčok PatrikKalčok Patrik 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.39
4 71 Glovňa MatejGlovňa Matej 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.56
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (št, 27.9.2018 - 16:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 251 Dúbravský OndrejDúbravský Ondrej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.05
2 44 Hamza GregorHamza Gregor 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.85
3 40 Olach ŠimonOlach Šimon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.29
4 60 Eckhardt AdrianEckhardt Adrian 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.84
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (št, 27.9.2018 - 16:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 72 Rybanský ĽubomírRybanský Ľubomír 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.08
2 50 Lichardus SimonLichardus Simon 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 13.21
3 67 Sitkey EduardSitkey Eduard 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14.22
252 Vondrák MartinVondrák Martin 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (št, 27.9.2018 - 16:33) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Konde DanielKonde Daniel 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.67
2 76 Krošlák LukasKrošlák Lukas 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.70
3 41 Báthory JakubBáthory Jakub 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 16.87
253 Darnady SamuelDarnady Samuel 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (št, 27.9.2018 - 16:34) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 38 Kletečka MichalKletečka Michal 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.70
2 49 Kozár MatúšKozár Matúš 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.15
3 42 Konrád JergušKonrád Jerguš 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.37
4 54 Heško MatúšHeško Matúš 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.49
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (št, 27.9.2018 - 16:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 255 Jančovič ErikJančovič Erik 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.54
2 254 Hruška DamiánHruška Damián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.05
3 256 Podhorec ŠimonPodhorec Šimon 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.80
4 250 Polakovič StanislavPolakovič Stanislav 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 13.40
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (št, 27.9.2018 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 79 Húsenica MilanHúsenica Milan 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.46
2 53 Ďalog LukášĎalog Lukáš 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.20
3 39 Macura AdamMacura Adam 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.52
54 Heško MatúšHeško Matúš 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 251 Dúbravský OndrejDúbravský Ondrej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.05
2 79 Húsenica MilanHúsenica Milan 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.46
3 255 Jančovič ErikJančovič Erik 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.54
4 48 Kozár MariánKozár Marián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.65
5 44 Hamza GregorHamza Gregor 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.85
6 35 Komora AdamKomora Adam 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.97
7 254 Hruška DamiánHruška Damián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.05
8 53 Ďalog LukášĎalog Lukáš 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.20
9 40 Olach ŠimonOlach Šimon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.29
10 81 Kalčok PatrikKalčok Patrik 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.39
11 71 Glovňa MatejGlovňa Matej 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.56
12 38 Kletečka MichalKletečka Michal 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.70
13 60 Eckhardt AdrianEckhardt Adrian 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.84
14 72 Rybanský ĽubomírRybanský Ľubomír 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.08
15 49 Kozár MatúšKozár Matúš 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.15
16 42 Konrád JergušKonrád Jerguš 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.37
17 54 Heško MatúšHeško Matúš 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.49
18 80 Konde DanielKonde Daniel 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.67
19 256 Podhorec ŠimonPodhorec Šimon 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.80
20 50 Lichardus SimonLichardus Simon 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 13.21
21 250 Polakovič StanislavPolakovič Stanislav 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 13.40
22 39 Macura AdamMacura Adam 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.52
23 67 Sitkey EduardSitkey Eduard 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14.22
24 76 Krošlák LukasKrošlák Lukas 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.70
25 41 Báthory JakubBáthory Jakub 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 16.87
252 Vondrák MartinVondrák Martin 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS
253 Darnady SamuelDarnady Samuel 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNS
54 Heško MatúšHeško Matúš 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (št, 27.9.2018 - 16:36) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.82
2 56 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.41
3 43 Konrádová GrétkaKonrádová Grétka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.52
4 29 Hešková KarolínaHešková Karolína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.10
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (št, 27.9.2018 - 16:37) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.85
2 51 Lelovská AlexandraLelovská Alexandra 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.62
3 37 Jakušová LuciaJakušová Lucia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.91
4 36 Ölvecká AdelaÖlvecká Adela 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.50
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (št, 27.9.2018 - 16:38) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 74 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.20
2 34 Černá MelániaČerná Melánia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.27
3 75 Berecová NelaBerecová Nela 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.27
4 Ciemalova ZuzanaCiemalova Zuzana 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 14.44
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (št, 27.9.2018 - 16:39) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Vondráková MiaVondráková Mia 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.74
2 64 Králiková AishaKráliková Aisha 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.38
3 61 Königová EliškaKönigová Eliška 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 14.57
Vondráková ElaVondráková Ela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (št, 27.9.2018 - 16:36) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 301 Čápeková ValériaČápeková Valéria 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 14.88
2 300 Ciemalova KarolinaCiemalova Karolina 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 15.10
3 302 Hrušková LianaHrušková Liana 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 15.33
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.82
2 56 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.41
3 43 Konrádová GrétkaKonrádová Grétka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.52
4 68 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.85
5 74 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.20
6 34 Černá MelániaČerná Melánia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.27
7 51 Lelovská AlexandraLelovská Alexandra 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.62
8 66 Vondráková MiaVondráková Mia 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.74
9 37 Jakušová LuciaJakušová Lucia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.91
10 29 Hešková KarolínaHešková Karolína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.10
11 75 Berecová NelaBerecová Nela 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.27
12 64 Králiková AishaKráliková Aisha 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.38
13 36 Ölvecká AdelaÖlvecká Adela 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.50
14 Ciemalova ZuzanaCiemalova Zuzana 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 14.44
15 61 Königová EliškaKönigová Eliška 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 14.57
16 301 Čápeková ValériaČápeková Valéria 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 14.88
17 300 Ciemalova KarolinaCiemalova Karolina 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 15.10
18 302 Hrušková LianaHrušková Liana 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 15.33
Vondráková ElaVondráková Ela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS