<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

5.ročník Platinový pohár STU 2018

Bratislava (27. 9. 2018)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (št, 27.9.2018 - 17:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 41.98
2 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 45.15
3 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 46.48
Šteiner OliverŠteiner Oliver 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 4 pretekári

300 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (št, 27.9.2018 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 46.55
2 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 49.95
3 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 51.47
Celkom 3 pretekári

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (št, 27.9.2018 - 17:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Potocká ElaPotocká Ela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 46.28
2 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 50.26
3 Čermáková AdelaČermáková Adela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 50.78
4 Klepková EliškaKlepková Eliška 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 52.84
Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov

300 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (št, 27.9.2018 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 47.13
2 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 49.79
3 Salagová LuciaSalagová Lucia 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 50.31
4 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 53.75
5 Fabriová PaulínaFabriová Paulína 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 56.09
Celkom 5 pretekárov

300 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (št, 27.9.2018 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 50.76
2 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 51.56
3 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 52.70
4 Bobovský SamuelBobovský Samuel 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 54.40
5 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 62.68
6 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 66.88
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 27.9.2018 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vrbatovič VratkoVrbatovič Vratko 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 54.81
2 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 58.61
3 Machata RichardMachata Richard 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 59.13
4 Janega AdamJanega Adam 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 75.01
Mišura MartinMišura Martin 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 50.76
2 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 51.56
3 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 52.70
4 Bobovský SamuelBobovský Samuel 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 54.40
5 Vrbatovič VratkoVrbatovič Vratko 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 54.81
6 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 58.61
7 Machata RichardMachata Richard 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 59.13
8 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 62.68
9 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 66.88
10 Janega AdamJanega Adam 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 75.01
Mišura MartinMišura Martin 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS

300 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (št, 27.9.2018 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 55.98
2 Bártová ŽofiaBártová Žofia 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 60.04
3 Valette Laura Eva IsabeValette Laura Eva Isabe 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 62.30
4 Pelikánová LaraPelikánová Lara 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 62.44
5 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 63.94
6 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 64.02
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 27.9.2018 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 56.42
2 Cesnaková LuciaCesnaková Lucia 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 62.44
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 55.98
2 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 56.42
3 Bártová ŽofiaBártová Žofia 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 60.04
4 Valette Laura Eva IsabeValette Laura Eva Isabe 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 62.30
5 Pelikánová LaraPelikánová Lara 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 62.44
5 Cesnaková LuciaCesnaková Lucia 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 62.44
7 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 63.94
8 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 64.02