<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

5.ročník Platinový pohár STU 2018

Bratislava (27. 9. 2018)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (št, 27.9.2018 - 16:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.75
2 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.19
3 Šarmír JakubŠarmír Jakub 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.39
4 Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.43
5 Liška DávidLiška Dávid 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.48
6 Liška AdamLiška Adam 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.79
7 Múčka MatejMúčka Matej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.01
Šteiner OliverŠteiner Oliver 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (št, 27.9.2018 - 16:20) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Špoták Lukᚊpoták Lukáš 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 8 08.78
2 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.80
3 Hummel OskarHummel Oskar 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.26
4 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.52
5 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.62
6 Salát DávidSalát Dávid 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.76
Števček MartinŠtevček Martin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 7 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (št, 27.9.2018 - 16:50) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.55
2 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.10
3 Vyšinská TatianaVyšinská Tatiana 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.82
4 Guryčová RomanaGuryčová Romana 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.12
5 Halinkovičová SimonaHalinkovičová Simona 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.44
Mištová LuciaMištová Lucia 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (št, 27.9.2018 - 16:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.79
2 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.97
3 Salagová LuciaSalagová Lucia 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 09.02
4 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.06
5 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.09
6 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.26
7 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.39
8 Hedl ViktóriaHedl Viktória 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.56
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (št, 27.9.2018 - 16:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.79
2 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.99
3 Konečná NinaKonečná Nina 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.30
4 Letková HannahLetková Hannah 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.43
5 Letková SarahLetková Sarah 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.83
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (št, 27.9.2018 - 16:30) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.87
2 Michalková EsterMichalková Ester 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.94
3 Michalková NatáliaMichalková Natália 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.13
4 Paďourová KarinPaďourová Karin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.67
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.79
2 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.97
3 Salagová LuciaSalagová Lucia 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 09.02
4 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.06
5 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.09
6 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.26
7 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.39
8 Hedl ViktóriaHedl Viktória 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.56
9 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.79
10 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.87
11 Michalková EsterMichalková Ester 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.94
12 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.99
13 Michalková NatáliaMichalková Natália 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.13
14 Konečná NinaKonečná Nina 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.30
15 Letková HannahLetková Hannah 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.43
16 Paďourová KarinPaďourová Karin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.67
17 Letková SarahLetková Sarah 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.83

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (št, 27.9.2018 - 16:00) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.31
2 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 09.40
3 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.49
4 Machata RichardMachata Richard 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.57
5 Závodský SamuelZávodský Samuel 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.67
6 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 09.76
7 Wagner DamiánWagner Damián 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.21
8 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 10.78
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (št, 27.9.2018 - 16:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bobovský SamuelBobovský Samuel 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 09.23
2 Mišura MartinMišura Martin 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.97
3 Giertl ŠimonGiertl Šimon 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.37
4 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.47
5 Volák MichalVolák Michal 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.85
6 Janega AdamJanega Adam 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.41
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bobovský SamuelBobovský Samuel 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 09.23
2 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.31
3 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 09.40
4 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.49
5 Machata RichardMachata Richard 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.57
6 Závodský SamuelZávodský Samuel 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.67
7 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 09.76
8 Mišura MartinMišura Martin 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.97
9 Wagner DamiánWagner Damián 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.21
10 Giertl ŠimonGiertl Šimon 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.37
11 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.47
12 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 10.78
13 Volák MichalVolák Michal 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.85
14 Janega AdamJanega Adam 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.41

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (št, 27.9.2018 - 16:10) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.76
2 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 10.08
3 Jačeková EmmaJačeková Emma 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.14
4 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.18
5 Kováčová EvaKováčová Eva 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 10.20
6 Fabriová HanaFabriová Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.43
7 Česneková SandraČesneková Sandra 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 10.75
8 Kráčmar StelaKráčmar Stela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.80
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (št, 27.9.2018 - 16:10) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bártová ŽofiaBártová Žofia 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.69
2 Reháková DianaReháková Diana 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 10.97
3 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 11.04
4 Pelikánová LaraPelikánová Lara 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 11.27
5 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 11.66
Ivaničová YasmínaIvaničová Yasmína 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (št, 27.9.2018 - 16:10) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Valette Laura Eva IsabeValette Laura Eva Isabe 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.81
2 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.33
3 Bartoňová AdelaBartoňová Adela 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 12.05
4 Bartoňová DianaBartoňová Diana 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.15
Letková SarahLetková Sarah 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.76
2 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 10.08
3 Jačeková EmmaJačeková Emma 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.14
4 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.18
5 Kováčová EvaKováčová Eva 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 10.20
6 Fabriová HanaFabriová Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.43
7 Bártová ŽofiaBártová Žofia 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.69
8 Česneková SandraČesneková Sandra 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 10.75
9 Kráčmar StelaKráčmar Stela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.80
10 Valette Laura Eva IsabeValette Laura Eva Isabe 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.81
11 Reháková DianaReháková Diana 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 10.97
12 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 11.04
13 Pelikánová LaraPelikánová Lara 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 11.27
14 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.33
15 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 11.66
16 Bartoňová AdelaBartoňová Adela 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 12.05
17 Bartoňová DianaBartoňová Diana 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.15
Ivaničová YasmínaIvaničová Yasmína 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Letková SarahLetková Sarah 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS