<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ najmladšieho žiactva skupina 2 + vložené preteky

Žiar nad Hronom (5. 6. 2024)

50 m - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (st, 5.6.2024 - 16:10) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Číž OliverČíž Oliver 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.19
2 Ziman DávidZiman Dávid 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.24
3 Schwartz MatejSchwartz Matej 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.95
4 Barcík FilipBarcík Filip 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 11.80
5 Kohút SebastiánKohút Sebastián 18 18 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 11.84
Škarba ŠimonŠkarba Šimon 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 5.6.2024 - 16:10) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cibuľa MatiášCibuľa Matiáš 17 17 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 10.06
2 Urblík ĽudovítUrblík Ľudovít 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.46
3 Michalička AdamMichalička Adam 18 18 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.59
4 Cibuľa SamuelCibuľa Samuel 18 18 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 11.74
5 Vališ SamuelVališ Samuel 18 18 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 11.75
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cibuľa MatiášCibuľa Matiáš 17 17 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 10.06
2 Číž OliverČíž Oliver 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.19
3 Ziman DávidZiman Dávid 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.24
4 Urblík ĽudovítUrblík Ľudovít 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.46
5 Michalička AdamMichalička Adam 18 18 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.59
6 Schwartz MatejSchwartz Matej 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.95
7 Cibuľa SamuelCibuľa Samuel 18 18 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 11.74
8 Vališ SamuelVališ Samuel 18 18 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 11.75
9 Barcík FilipBarcík Filip 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 11.80
10 Kohút SebastiánKohút Sebastián 18 18 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 11.84
Škarba ŠimonŠkarba Šimon 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 DNS

50 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 5.6.2024 - 16:30) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 98 Rusnák AdamRusnák Adam 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 07.96 20.00
2 57 Košarišťan AdamKošarišťan Adam 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.36 14.00
3 91 Capuliak BeňadikCapuliak Beňadik 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 08.43 12.00
4 97 Ostroška PavelOstroška Pavel 16 16 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.67
5 92 Felix MichalFelix Michal 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 10.27
6 94 Chmelár PeterChmelár Peter 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.78
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 5.6.2024 - 16:30) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Mayer JánMayer Ján 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 07.99 19.00
2 89 Grznár MatejGrznár Matej 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.40 13.00
3 155 Turčan TobiasTurčan Tobias 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 08.44 11.00
4 160 Ziman SamuelZiman Samuel 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 08.76 8.00
5 77 Lauko TomášLauko Tomáš 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.50
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 5.6.2024 - 16:30) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Sovič LukášSovič Lukáš 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.10 18.00
2 93 Hliva TobiasHliva Tobias 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.82 7.00
3 Miklo OliverMiklo Oliver 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.11 3.00
4 90 Fábry TomášFábry Tomáš 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.55
5 95 Koky ŠimonKoky Šimon 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.59
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (st, 5.6.2024 - 16:30) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Papánek FilipPapánek Filip 14 14 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 3 08.27 15.00
2 66 Rašner MaximRašner Maxim 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 08.74 9.00
3 16 Schön SebastianSchön Sebastian 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.03 6.00
4 60 Vvong DaliborVvong Dalibor 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.33 1.00
5 161 Filuš MartinFiluš Martin 16 16 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 09.47
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (st, 5.6.2024 - 16:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Bako PeterBako Peter 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.11 17.00
2 6 Štefák MatúšŠtefák Matúš 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.07 4.00
3 162 Dobrota DominikDobrota Dominik 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.19 2.00
4 79 Pluhár SamuelPluhár Samuel 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.21
Fabian JakubFabian Jakub 14 14 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (st, 5.6.2024 - 16:30) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 53 Seko AdriánSeko Adrián 13 13 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 08.17 16.00
2 25 Zdút-Šťastný AdamZdút-Šťastný Adam 16 16 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 08.73 10.00
3 26 Majer RastislavMajer Rastislav 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.05 5.00
4 75 Priehradník MatúšPriehradník Matúš 16 16 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 10.12
5 80 Piliar MarošPiliar Maroš 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 10.47
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 98 Rusnák AdamRusnák Adam 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 07.96 20.00
2 63 Mayer JánMayer Ján 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 07.99 19.00
3 99 Sovič LukášSovič Lukáš 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.10 18.00
4 52 Bako PeterBako Peter 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.11 17.00
5 53 Seko AdriánSeko Adrián 13 13 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 08.17 16.00
6 27 Papánek FilipPapánek Filip 14 14 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 3 08.27 15.00
7 57 Košarišťan AdamKošarišťan Adam 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.36 14.00
8 89 Grznár MatejGrznár Matej 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.40 13.00
9 91 Capuliak BeňadikCapuliak Beňadik 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 08.43 12.00
10 155 Turčan TobiasTurčan Tobias 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 08.44 11.00
11 25 Zdút-Šťastný AdamZdút-Šťastný Adam 16 16 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 08.73 10.00
12 66 Rašner MaximRašner Maxim 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 08.74 9.00
13 160 Ziman SamuelZiman Samuel 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 08.76 8.00
14 93 Hliva TobiasHliva Tobias 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.82 7.00
15 16 Schön SebastianSchön Sebastian 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.03 6.00
16 26 Majer RastislavMajer Rastislav 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.05 5.00
17 6 Štefák MatúšŠtefák Matúš 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.07 4.00
18 Miklo OliverMiklo Oliver 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.11 3.00
19 162 Dobrota DominikDobrota Dominik 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.19 2.00
20 60 Vvong DaliborVvong Dalibor 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.33 1.00
21 161 Filuš MartinFiluš Martin 16 16 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 09.47
22 77 Lauko TomášLauko Tomáš 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.50
23 90 Fábry TomášFábry Tomáš 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.55
24 95 Koky ŠimonKoky Šimon 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.59
25 97 Ostroška PavelOstroška Pavel 16 16 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.67
26 75 Priehradník MatúšPriehradník Matúš 16 16 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 10.12
27 92 Felix MichalFelix Michal 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 10.27
28 80 Piliar MarošPiliar Maroš 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 10.47
29 94 Chmelár PeterChmelár Peter 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.78
30 79 Pluhár SamuelPluhár Samuel 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.21
Fabian JakubFabian Jakub 14 14 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 5 DNS

50 m - Prípravka-dievčata (Beh)

Beh 01 (st, 5.6.2024 - 17:45) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sklenárová SabinaSklenárová Sabina 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.14
2 Regúlyová VivienRegúlyová Vivien 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.56
3 Žbirková CharlotteŽbirková Charlotte 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.20
4 Baranová DorotaBaranová Dorota 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 10.38
5 Holicová NatáliaHolicová Natália 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.51
6 Marková ViktóriaMarková Viktória 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 11.72
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 5.6.2024 - 17:45) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Debnárová LauraDebnárová Laura 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.79
2 Urblíková LeaUrblíková Lea 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.06
3 Baková TerezaBaková Tereza 17 17 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.89
4 Ondríková LíviaOndríková Lívia 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.98
5 Macková DanaMacková Dana 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 13.48
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Debnárová LauraDebnárová Laura 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.79
2 Urblíková LeaUrblíková Lea 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.06
3 Sklenárová SabinaSklenárová Sabina 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.14
4 Regúlyová VivienRegúlyová Vivien 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.56
5 Baková TerezaBaková Tereza 17 17 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.89
6 Ondríková LíviaOndríková Lívia 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.98
7 Žbirková CharlotteŽbirková Charlotte 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.20
8 Baranová DorotaBaranová Dorota 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 10.38
9 Holicová NatáliaHolicová Natália 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.51
10 Marková ViktóriaMarková Viktória 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 11.72
11 Macková DanaMacková Dana 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 13.48

50 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 5.6.2024 - 17:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Paššáková MarínaPaššáková Marína 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 6 08.77 3.00
2 12 Papazova KseniaPapazova Ksenia 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.85
3 69 Paššáková LudmilaPaššáková Ludmila 16 16 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 2 09.16
4 13 Štefanková EliškaŠtefanková Eliška 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 1 09.19
5 5 Martincová TatianaMartincová Tatiana 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 3 09.22
6 45 Holicová NelaHolicová Nela 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 4 09.50
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 5.6.2024 - 17:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 14 Sklenárová RomanaSklenárová Romana 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 6 08.46 10.00
2 46 Sporná AlexandraSporná Alexandra 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 1 08.69 5.00
3 11 Bugárová AlžbetaBugárová Alžbeta 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 5 08.88
4 8 Ďurišová SaraĎurišová Sara 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 2 09.21
5 7 Babarcsíková TamaraBabarcsíková Tamara 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 3 09.49
6 6 Babarcsíková NatáliaBabarcsíková Natália 16 16 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 4 10.28
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 5.6.2024 - 17:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 3 Víťazková HankaVíťazková Hanka 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 2 07.84 20.00
2 58 Táborská NelaTáborská Nela 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 5 08.18 13.00
3 100 Šarišská ChiaraŠarišská Chiara 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 3 08.53 9.00
4 24 Žbirková RebeccaŽbirková Rebecca 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 1 08.89
5 50 Mutkovičová AmiaMutkovičová Amia 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 4 09.25
6 51 Walker EmilyWalker Emily 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 6 09.27
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (st, 5.6.2024 - 17:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 17 Kotryová LuciaKotryová Lucia 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 5 08.82 2.00
2 20 Prekoppová MargarétaPrekoppová Margaréta 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 1 08.83 1.00
3 18 Pepichová NikolaPepichová Nikola 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 6 08.89
4 21 Čížová KatarínaČížová Katarína 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 3 09.02
5 41 Mrázová ZuzanaMrázová Zuzana 16 16 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 2 09.54
6 48 Bertušek JúliaBertušek Júlia 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 4 10.53
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (st, 5.6.2024 - 17:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 15 Lešková HanaLešková Hana 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.25 11.50
2 19 Kollárová NikolKollárová Nikol 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 5 08.25 11.50
3 42 Szabó Bartko VivienSzabó Bartko Vivien 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 6 08.88
4 23 Ballayová HanaBallayová Hana 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.93
5 22 Kmeťová ŠarlotaKmeťová Šarlota 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 3 09.18
Štroffeková SáraŠtroffeková Sára 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (st, 5.6.2024 - 17:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Buršíková ViktóriaBuršíková Viktória 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 3 08.08 15.00
2 36 Papazova AnnaPapazova Anna 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.66 6.00
3 24 Benediková BarboraBenediková Barbora 15 15 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 09.03
4 32 Vanková EllaVanková Ella 16 16 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 1 09.38
5 46 Hlinková ViktóriaHlinková Viktória 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 5 09.68
6 3 Lauková AdelaLauková Adela 16 16 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 2 10.44
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (st, 5.6.2024 - 17:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Krnáčová DominikaKrnáčová Dominika 16 16 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 08.60 8.00
2 62 Vavrová SofiaVavrová Sofia 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 08.63 7.00
3 69 Bellová NikolkaBellová Nikolka 16 16 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.07
4 34 Sekerešová OlíviaSekerešová Olívia 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 10.06
5 13 Baloghová SabinaBaloghová Sabina 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 10.12
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (st, 5.6.2024 - 17:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 50 Kóňová SáraKóňová Sára 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 07.94 16.00
2 7 Kántorová RadkaKántorová Radka 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.87
3 5 Bírešová StelaBírešová Stela 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 4 08.88
4 54 Paučová LeoniPaučová Leoni 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 09.34
5 8 Ivaničová ZojaIvaničová Zoja 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.71
Celkom 5 pretekárov
Beh 09 (st, 5.6.2024 - 17:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 22 Arpáš NolaArpáš Nola 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.86 18.00
2 11 Anguera ClaraAnguera Clara 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.17 14.00
3 18 Jelšic LeaJelšic Lea 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.84
4 58 Martišová EmaMartišová Ema 16 16 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.08
5 20 Martišová AlicaMartišová Alica 16 16 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.43
Celkom 5 pretekárov
Beh 10 (st, 5.6.2024 - 17:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 9 Bakayová EmaBakayová Ema 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.85 19.00
2 23 Andrašiková NelaAndrašiková Nela 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.71 4.00
3 40 Zubčaková HanaZubčaková Hana 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.15
4 100 Beková BarboraBeková Barbora 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.76
5 19 Ondríková LenkaOndríková Lenka 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 2 09.93
Celkom 5 pretekárov
Beh 11 (st, 5.6.2024 - 17:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Radochová NatálkaRadochová Natálka 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 2 07.93 17.00
2 35 Vancová LauraVancová Laura 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.03
3 42 Boldišová LauraBoldišová Laura 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 3 09.23
4 21 Ondríková LuciaOndríková Lucia 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 5 09.25
5 32 Baranová LindaBaranová Linda 16 16 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 4 10.85
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 3 Víťazková HankaVíťazková Hanka 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 2 07.84 20.00
2 9 Bakayová EmaBakayová Ema 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.85 19.00
3 22 Arpáš NolaArpáš Nola 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.86 18.00
4 41 Radochová NatálkaRadochová Natálka 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 2 07.93 17.00
5 50 Kóňová SáraKóňová Sára 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 07.94 16.00
6 10 Buršíková ViktóriaBuršíková Viktória 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 3 08.08 15.00
7 11 Anguera ClaraAnguera Clara 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.17 14.00
8 58 Táborská NelaTáborská Nela 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 5 08.18 13.00
9 15 Lešková HanaLešková Hana 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.25 11.50
9 19 Kollárová NikolKollárová Nikol 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 5 08.25 11.50
11 14 Sklenárová RomanaSklenárová Romana 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 6 08.46 10.00
12 100 Šarišská ChiaraŠarišská Chiara 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 3 08.53 9.00
13 12 Krnáčová DominikaKrnáčová Dominika 16 16 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 08.60 8.00
14 62 Vavrová SofiaVavrová Sofia 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 08.63 7.00
15 36 Papazova AnnaPapazova Anna 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.66 6.00
16 46 Sporná AlexandraSporná Alexandra 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 1 08.69 5.00
17 23 Andrašiková NelaAndrašiková Nela 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.71 4.00
18 10 Paššáková MarínaPaššáková Marína 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 6 08.77 3.00
19 17 Kotryová LuciaKotryová Lucia 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 5 08.82 2.00
20 20 Prekoppová MargarétaPrekoppová Margaréta 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 1 08.83 1.00
21 18 Jelšic LeaJelšic Lea 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.84
22 12 Papazova KseniaPapazova Ksenia 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.85
23 7 Kántorová RadkaKántorová Radka 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.87
24 11 Bugárová AlžbetaBugárová Alžbeta 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 5 08.88
24 42 Szabó Bartko VivienSzabó Bartko Vivien 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 6 08.88
24 5 Bírešová StelaBírešová Stela 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 4 08.88
27 24 Žbirková RebeccaŽbirková Rebecca 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 1 08.89
27 18 Pepichová NikolaPepichová Nikola 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 6 08.89
29 23 Ballayová HanaBallayová Hana 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.93
30 21 Čížová KatarínaČížová Katarína 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 3 09.02
31 24 Benediková BarboraBenediková Barbora 15 15 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 09.03
31 35 Vancová LauraVancová Laura 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.03
33 69 Bellová NikolkaBellová Nikolka 16 16 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.07
34 40 Zubčaková HanaZubčaková Hana 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.15
35 69 Paššáková LudmilaPaššáková Ludmila 16 16 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 2 09.16
36 22 Kmeťová ŠarlotaKmeťová Šarlota 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 3 09.18
37 13 Štefanková EliškaŠtefanková Eliška 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 1 09.19
38 8 Ďurišová SaraĎurišová Sara 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 2 09.21
39 5 Martincová TatianaMartincová Tatiana 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 3 09.22
40 42 Boldišová LauraBoldišová Laura 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 3 09.23
41 50 Mutkovičová AmiaMutkovičová Amia 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 4 09.25
41 21 Ondríková LuciaOndríková Lucia 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 5 09.25
43 51 Walker EmilyWalker Emily 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 6 09.27
44 54 Paučová LeoniPaučová Leoni 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 09.34
45 32 Vanková EllaVanková Ella 16 16 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 1 09.38
46 7 Babarcsíková TamaraBabarcsíková Tamara 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 3 09.49
47 45 Holicová NelaHolicová Nela 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 4 09.50
48 41 Mrázová ZuzanaMrázová Zuzana 16 16 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 2 09.54
49 46 Hlinková ViktóriaHlinková Viktória 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 5 09.68
50 8 Ivaničová ZojaIvaničová Zoja 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.71
51 100 Beková BarboraBeková Barbora 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.76
52 19 Ondríková LenkaOndríková Lenka 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 2 09.93
53 34 Sekerešová OlíviaSekerešová Olívia 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 10.06
54 58 Martišová EmaMartišová Ema 16 16 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.08
55 13 Baloghová SabinaBaloghová Sabina 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 10.12
56 6 Babarcsíková NatáliaBabarcsíková Natália 16 16 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 4 10.28
57 3 Lauková AdelaLauková Adela 16 16 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 2 10.44
58 48 Bertušek JúliaBertušek Júlia 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 4 10.53
59 32 Baranová LindaBaranová Linda 16 16 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 4 10.85
60 20 Martišová AlicaMartišová Alica 16 16 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.43
Štroffeková SáraŠtroffeková Sára 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 1 DNS

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 5.6.2024 - 18:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 98 Rusnák AdamRusnák Adam 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13 1:59.47 20.00
2 63 Mayer JánMayer Ján 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 2:01.58 19.00
3 91 Capuliak BeňadikCapuliak Beňadik 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 2:04.55 18.00
4 57 Košarišťan AdamKošarišťan Adam 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:10.59 17.00
5 93 Hliva TobiasHliva Tobias 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 2:13.59 15.00
6 99 Sovič LukášSovič Lukáš 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14 2:19.82 12.00
7 160 Ziman SamuelZiman Samuel 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 16 2:20.43 10.00
8 155 Turčan TobiasTurčan Tobias 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 15 2:21.11 9.00
9 77 Lauko TomášLauko Tomáš 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:30.58 7.00
10 90 Fábry TomášFábry Tomáš 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 2:32.03 6.00
11 94 Chmelár PeterChmelár Peter 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:37.40 4.00
12 92 Felix MichalFelix Michal 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 2:40.00 1.00
13 95 Koky ŠimonKoky Šimon 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:41.66
14 89 Grznár MatejGrznár Matej 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:41.67
15 97 Ostroška PavelOstroška Pavel 16 16 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 3:21.53
Miklo OliverMiklo Oliver 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11 DNS
Celkom 16 pretekárov
Beh 02 (st, 5.6.2024 - 18:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 53 Seko AdriánSeko Adrián 13 13 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 11 2:13.29 16.00
2 25 Zdút-Šťastný AdamZdút-Šťastný Adam 16 16 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 15 2:15.77 14.00
3 66 Rašner MaximRašner Maxim 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 10 2:17.57 13.00
4 26 Majer RastislavMajer Rastislav 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 2:19.88 11.00
5 52 Bako PeterBako Peter 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:23.97 8.00
6 60 Vvong DaliborVvong Dalibor 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 14 2:34.68 5.00
7 16 Schön SebastianSchön Sebastian 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 2:37.49 3.00
8 6 Štefák MatúšŠtefák Matúš 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13 2:39.05 2.00
9 162 Dobrota DominikDobrota Dominik 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:41.17
10 161 Filuš MartinFiluš Martin 16 16 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 2:48.21
11 27 Papánek FilipPapánek Filip 14 14 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 6 2:51.13
12 75 Priehradník MatúšPriehradník Matúš 16 16 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 9 3:02.05
13 80 Piliar MarošPiliar Maroš 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 3:04.59
14 79 Pluhár SamuelPluhár Samuel 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 3:04.69
Fabian JakubFabian Jakub 14 14 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 4 DNS
Celkom 15 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 98 Rusnák AdamRusnák Adam 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13 1:59.47 20.00
2 63 Mayer JánMayer Ján 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 2:01.58 19.00
3 91 Capuliak BeňadikCapuliak Beňadik 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 2:04.55 18.00
4 57 Košarišťan AdamKošarišťan Adam 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:10.59 17.00
5 53 Seko AdriánSeko Adrián 13 13 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 11 2:13.29 16.00
6 93 Hliva TobiasHliva Tobias 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 2:13.59 15.00
7 25 Zdút-Šťastný AdamZdút-Šťastný Adam 16 16 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 15 2:15.77 14.00
8 66 Rašner MaximRašner Maxim 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 10 2:17.57 13.00
9 99 Sovič LukášSovič Lukáš 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14 2:19.82 12.00
10 26 Majer RastislavMajer Rastislav 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 2:19.88 11.00
11 160 Ziman SamuelZiman Samuel 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 16 2:20.43 10.00
12 155 Turčan TobiasTurčan Tobias 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 15 2:21.11 9.00
13 52 Bako PeterBako Peter 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:23.97 8.00
14 77 Lauko TomášLauko Tomáš 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:30.58 7.00
15 90 Fábry TomášFábry Tomáš 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 2:32.03 6.00
16 60 Vvong DaliborVvong Dalibor 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 14 2:34.68 5.00
17 94 Chmelár PeterChmelár Peter 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:37.40 4.00
18 16 Schön SebastianSchön Sebastian 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 2:37.49 3.00
19 6 Štefák MatúšŠtefák Matúš 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13 2:39.05 2.00
20 92 Felix MichalFelix Michal 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 2:40.00 1.00
21 162 Dobrota DominikDobrota Dominik 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:41.17
22 95 Koky ŠimonKoky Šimon 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:41.66
23 89 Grznár MatejGrznár Matej 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:41.67
24 161 Filuš MartinFiluš Martin 16 16 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 2:48.21
25 27 Papánek FilipPapánek Filip 14 14 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 6 2:51.13
26 75 Priehradník MatúšPriehradník Matúš 16 16 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 9 3:02.05
27 80 Piliar MarošPiliar Maroš 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 3:04.59
28 79 Pluhár SamuelPluhár Samuel 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 3:04.69
29 97 Ostroška PavelOstroška Pavel 16 16 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 3:21.53
Miklo OliverMiklo Oliver 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11 DNS
Fabian JakubFabian Jakub 14 14 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 4 DNS

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 5.6.2024 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 3 Víťazková HankaVíťazková Hanka 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 14 2:17.70 12.00
2 10 Paššáková MarínaPaššáková Marína 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 10 2:18.26 10.00
3 12 Papazova KseniaPapazova Ksenia 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:19.21 8.00
4 14 Sklenárová RomanaSklenárová Romana 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 11 2:20.00 7.00
5 46 Sporná AlexandraSporná Alexandra 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 12 2:23.82 4.00
6 24 Žbirková RebeccaŽbirková Rebecca 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 16 2:24.70 2.00
7 8 Ďurišová SaraĎurišová Sara 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 1 2:25.78
8 5 Martincová TatianaMartincová Tatiana 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 6 2:28.09
9 11 Bugárová AlžbetaBugárová Alžbeta 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 4 2:28.58
10 13 Štefanková EliškaŠtefanková Eliška 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 13 2:30.29
11 50 Mutkovičová AmiaMutkovičová Amia 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 7 2:32.88
12 69 Paššáková LudmilaPaššáková Ludmila 16 16 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 9 2:38.82
13 45 Holicová NelaHolicová Nela 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 5 2:39.71
14 7 Babarcsíková TamaraBabarcsíková Tamara 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 2 2:47.41
15 6 Babarcsíková NatáliaBabarcsíková Natália 16 16 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 3 2:53.91
16 51 Walker EmilyWalker Emily 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 15 2:54.26
Celkom 16 pretekárov
Beh 02 (st, 5.6.2024 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 58 Táborská NelaTáborská Nela 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 14 2:02.42 18.00
2 19 Kollárová NikolKollárová Nikol 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 5 2:11.08 16.00
3 100 Šarišská ChiaraŠarišská Chiara 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 12 2:18.16 11.00
4 21 Čížová KatarínaČížová Katarína 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 4 2:18.54 9.00
5 20 Prekoppová MargarétaPrekoppová Margaréta 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 10 2:22.79 5.00
6 32 Vanková EllaVanková Ella 16 16 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 15 2:24.55 3.00
7 17 Kotryová LuciaKotryová Lucia 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 6 2:27.37
8 18 Pepichová NikolaPepichová Nikola 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 9 2:27.58
9 15 Lešková HanaLešková Hana 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:28.80
10 42 Szabó Bartko VivienSzabó Bartko Vivien 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 11 2:29.06
11 23 Ballayová HanaBallayová Hana 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:29.49
12 22 Kmeťová ŠarlotaKmeťová Šarlota 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 1 2:35.40
13 41 Mrázová ZuzanaMrázová Zuzana 16 16 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 8 2:37.03
14 48 Bertušek JúliaBertušek Júlia 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 2 2:40.20
Štroffeková SáraŠtroffeková Sára 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 13 DNS
Celkom 15 pretekárov
Beh 03 (st, 5.6.2024 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 50 Kóňová SáraKóňová Sára 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:11.24 15.00
2 36 Papazova AnnaPapazova Anna 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 2:12.82 14.00
3 69 Bellová NikolkaBellová Nikolka 16 16 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 2:20.42 6.00
4 10 Buršíková ViktóriaBuršíková Viktória 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 5 2:27.23
5 7 Kántorová RadkaKántorová Radka 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:29.01
6 13 Baloghová SabinaBaloghová Sabina 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 2:30.36
7 12 Krnáčová DominikaKrnáčová Dominika 16 16 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10 2:33.64
8 54 Paučová LeoniPaučová Leoni 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 13 2:34.65
9 62 Vavrová SofiaVavrová Sofia 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 15 2:35.94
10 24 Benediková BarboraBenediková Barbora 15 15 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 2:36.62
11 46 Hlinková ViktóriaHlinková Viktória 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 6 2:37.53
12 5 Bírešová StelaBírešová Stela 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 1 2:38.60
13 8 Ivaničová ZojaIvaničová Zoja 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:40.02
14 34 Sekerešová OlíviaSekerešová Olívia 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 14 2:43.54
15 3 Lauková AdelaLauková Adela 16 16 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 11 2:57.66
Celkom 15 pretekárov
Beh 04 (st, 5.6.2024 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 41 Radochová NatálkaRadochová Natálka 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 13 2:00.24 20.00
2 9 Bakayová EmaBakayová Ema 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:00.34 19.00
3 22 Arpáš NolaArpáš Nola 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:03.97 17.00
4 23 Andrašiková NelaAndrašiková Nela 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:16.27 13.00
5 21 Ondríková LuciaOndríková Lucia 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 12 2:24.74 1.00
6 40 Zubčaková HanaZubčaková Hana 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15 2:35.47
7 18 Jelšic LeaJelšic Lea 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:36.29
8 42 Boldišová LauraBoldišová Laura 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 7 2:38.80
9 35 Vancová LauraVancová Laura 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14 2:42.17
10 11 Anguera ClaraAnguera Clara 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:44.46
11 19 Ondríková LenkaOndríková Lenka 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 11 2:51.93
12 100 Beková BarboraBeková Barbora 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 3:00.47
13 32 Baranová LindaBaranová Linda 16 16 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 5 3:04.00
14 20 Martišová AlicaMartišová Alica 16 16 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 3:34.07
15 58 Martišová EmaMartišová Ema 16 16 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 3:34.36
Celkom 15 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 41 Radochová NatálkaRadochová Natálka 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 13 2:00.24 20.00
2 9 Bakayová EmaBakayová Ema 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:00.34 19.00
3 58 Táborská NelaTáborská Nela 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 14 2:02.42 18.00
4 22 Arpáš NolaArpáš Nola 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:03.97 17.00
5 19 Kollárová NikolKollárová Nikol 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 5 2:11.08 16.00
6 50 Kóňová SáraKóňová Sára 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:11.24 15.00
7 36 Papazova AnnaPapazova Anna 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 2:12.82 14.00
8 23 Andrašiková NelaAndrašiková Nela 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:16.27 13.00
9 3 Víťazková HankaVíťazková Hanka 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 14 2:17.70 12.00
10 100 Šarišská ChiaraŠarišská Chiara 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 12 2:18.16 11.00
11 10 Paššáková MarínaPaššáková Marína 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 10 2:18.26 10.00
12 21 Čížová KatarínaČížová Katarína 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 4 2:18.54 9.00
13 12 Papazova KseniaPapazova Ksenia 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:19.21 8.00
14 14 Sklenárová RomanaSklenárová Romana 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 11 2:20.00 7.00
15 69 Bellová NikolkaBellová Nikolka 16 16 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 2:20.42 6.00
16 20 Prekoppová MargarétaPrekoppová Margaréta 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 10 2:22.79 5.00
17 46 Sporná AlexandraSporná Alexandra 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 12 2:23.82 4.00
18 32 Vanková EllaVanková Ella 16 16 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 15 2:24.55 3.00
19 24 Žbirková RebeccaŽbirková Rebecca 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 16 2:24.70 2.00
20 21 Ondríková LuciaOndríková Lucia 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 12 2:24.74 1.00
21 8 Ďurišová SaraĎurišová Sara 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 1 2:25.78
22 10 Buršíková ViktóriaBuršíková Viktória 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 5 2:27.23
23 17 Kotryová LuciaKotryová Lucia 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 6 2:27.37
24 18 Pepichová NikolaPepichová Nikola 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 9 2:27.58
25 5 Martincová TatianaMartincová Tatiana 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 6 2:28.09
26 11 Bugárová AlžbetaBugárová Alžbeta 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 4 2:28.58
27 15 Lešková HanaLešková Hana 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:28.80
28 7 Kántorová RadkaKántorová Radka 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:29.01
29 42 Szabó Bartko VivienSzabó Bartko Vivien 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 11 2:29.06
30 23 Ballayová HanaBallayová Hana 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:29.49
31 13 Štefanková EliškaŠtefanková Eliška 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 13 2:30.29
32 13 Baloghová SabinaBaloghová Sabina 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 2:30.36
33 50 Mutkovičová AmiaMutkovičová Amia 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 7 2:32.88
34 12 Krnáčová DominikaKrnáčová Dominika 16 16 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10 2:33.64
35 54 Paučová LeoniPaučová Leoni 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 13 2:34.65
36 22 Kmeťová ŠarlotaKmeťová Šarlota 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 1 2:35.40
37 40 Zubčaková HanaZubčaková Hana 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15 2:35.47
38 62 Vavrová SofiaVavrová Sofia 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 15 2:35.94
39 18 Jelšic LeaJelšic Lea 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:36.29
40 24 Benediková BarboraBenediková Barbora 15 15 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 2:36.62
41 41 Mrázová ZuzanaMrázová Zuzana 16 16 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 8 2:37.03
42 46 Hlinková ViktóriaHlinková Viktória 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 6 2:37.53
43 5 Bírešová StelaBírešová Stela 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 1 2:38.60
44 42 Boldišová LauraBoldišová Laura 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 7 2:38.80
45 69 Paššáková LudmilaPaššáková Ludmila 16 16 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 9 2:38.82
46 45 Holicová NelaHolicová Nela 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 5 2:39.71
47 8 Ivaničová ZojaIvaničová Zoja 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:40.02
48 48 Bertušek JúliaBertušek Júlia 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 2 2:40.20
49 35 Vancová LauraVancová Laura 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14 2:42.17
50 34 Sekerešová OlíviaSekerešová Olívia 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 14 2:43.54
51 11 Anguera ClaraAnguera Clara 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:44.46
52 7 Babarcsíková TamaraBabarcsíková Tamara 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 2 2:47.41
53 19 Ondríková LenkaOndríková Lenka 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 11 2:51.93
54 6 Babarcsíková NatáliaBabarcsíková Natália 16 16 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 3 2:53.91
55 51 Walker EmilyWalker Emily 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 15 2:54.26
56 3 Lauková AdelaLauková Adela 16 16 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 11 2:57.66
57 100 Beková BarboraBeková Barbora 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 3:00.47
58 32 Baranová LindaBaranová Linda 16 16 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 5 3:04.00
59 20 Martišová AlicaMartišová Alica 16 16 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 3:34.07
60 58 Martišová EmaMartišová Ema 16 16 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 3:34.36
Štroffeková SáraŠtroffeková Sára 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 13 DNS

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(st, 5.6.2024 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 98 Rusnák AdamRusnák Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
15 15 23 PB 400 +0.3 m/s 392  0,30 395  0,60 400  0,30 400 20.00
2 63 Mayer JánMayer Ján
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 15 PB 394 +0.2 m/s 353  0,90 314  0,60 394  0,20 394 19.00
3 27 Papánek FilipPapánek Filip
AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza
14 14 18 PB 383 +0.3 m/s 383  0,30 335  0,60 x 383 18.00
4 99 Sovič LukášSovič Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 26 PB 371 +0.6 m/s 371  0,60 349  0,40 316  0,20 371 17.00
5 89 Grznár MatejGrznár Matej
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 8 PB 370 +0.6 m/s 370  0,60 357  0,30 350  0,20 370 16.00
6 66 Rašner MaximRašner Maxim
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
14 14 22 PB 356 +0.1 m/s 356  0,10 326  0,50 310  0,20 356 15.00
7 53 Seko AdriánSeko Adrián
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
13 13 24 PB 355 +0.1 m/s 355  0,10 332  0,60 337  0,60 355 14.00
8 57 Košarišťan AdamKošarišťan Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
14 14 12 PB 348 +0.2 m/s 348  0,20 344  0,30 348  0,50 348 13.00
9 160 Ziman SamuelZiman Samuel
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
15 15 31 PB 336 +0.6 m/s 294  0,50 335  0,60 336  0,60 336 12.00
10 52 Bako PeterBako Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 1 PB 331 +0.6 m/s x 300  0,20 331  0,60 331 11.00
11 16 Schön SebastianSchön Sebastian
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
15 15 25 PB 320 +0.1 m/s 320  0,10 295  0,50 319  0,20 320 10.00
12 93 Hliva TobiasHliva Tobias
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
16 16 9 PB 319 +0.2 m/s 315  0,20 300  0,50 319  0,20 319 9.00
13 26 Majer RastislavMajer Rastislav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
15 15 14 PB 318 +0.5 m/s 318  0,50 266  0,30 276  0,10 318 8.00
14 155 Turčan TobiasTurčan Tobias
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
15 15 28 PB 317 +0.6 m/s 312  0,50 317  0,60 308  0,50 317 7.00
15 162 Dobrota DominikDobrota Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 3 PB 315 +0.2 m/s 310  0,60 315  0,20 280  0,50 315 6.00
16 25 Zdút-Šťastný AdamZdút-Šťastný Adam
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
16 16 30 PB 314 +0.6 m/s 307  0,60 314  0,60 290  0,60 314 5.00
17 91 Capuliak BeňadikCapuliak Beňadik
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
14 14 2 PB 313 +0.5 m/s x 312  0,20 313  0,50 313 4.00
18 90 Fábry TomášFábry Tomáš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 5 PB 312 +0.2 m/s 272  0,30 312  0,90 312  0,20 312 3.00
19 6 Štefák MatúšŠtefák Matúš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
15 15 27 PB 310 +0.3 m/s 286  0,10 310  0,30 x 310 2.00
20 77 Lauko TomášLauko Tomáš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 13 PB 294 +0.3 m/s 294  0,30 277  0,60 281  0,30 294 1.00
21 94 Chmelár PeterChmelár Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
15 15 10 PB 292 +0.3 m/s 292  0,30 277  0,30 285  0,70 292
22 60 Vvong DaliborVvong Dalibor
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
15 15 29 PB 273 +0.6 m/s 270  0,60 269  0,80 273  0,60 273
23 95 Koky ŠimonKoky Šimon
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
15 15 11 PB 272 +0.3 m/s 267  0,20 267  0,20 272  0,30 272
24 97 Ostroška PavelOstroška Pavel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
16 16 17 PB 270 +0.2 m/s 270  0,20 255  0,30 246  0,20 270
25 161 Filuš MartinFiluš Martin
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
16 16 7 PB 262 +0.3 m/s 262  0,30 257  0,60 x 262
26 80 Piliar MarošPiliar Maroš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
15 15 19 PB 260 +0.4 m/s 248  0,30 260  0,40 254  0,30 260
27 92 Felix MichalFelix Michal
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
15 15 6 PB 257 +0.3 m/s 256  0,30 x 257  0,30 257
28 75 Priehradník MatúšPriehradník Matúš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
16 16 21 PB 250 +0.6 m/s 250  0,60 x 248  0,30 250
29 79 Pluhár SamuelPluhár Samuel
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 20 PB 207 +0.3 m/s 205  0,30 207  0,30 206  0,30 207
Miklo OliverMiklo Oliver
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
15 15 16 PB DNS
Fabian JakubFabian Jakub
AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza
14 14 4 DNS
Celkom 31 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(st, 5.6.2024 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 3 Víťazková HankaVíťazková Hanka
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
13 13 58 PB 414 +0.5 m/s 398  0,40 414  0,50 406  0,80 414 20.00
2 41 Radochová NatálkaRadochová Natálka
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
13 13 46 PB 412 +0.6 m/s x 412  0,60 x 412 19.00
3 9 Bakayová EmaBakayová Ema
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 6 PB 404 +0.3 m/s 404  0,30 398  0,10 295  0,60 404 18.00
4 22 Arpáš NolaArpáš Nola
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 3 PB 404 +0.2 m/s 404  0,20 379  0,10 330  0,60 404 17.00
5 10 Buršíková ViktóriaBuršíková Viktória
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
13 13 17 PB 392 +0.8 m/s 381  0,30 379  0,90 392  0,80 392 16.00
6 50 Kóňová SáraKóňová Sára
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 27 PB 386 +0.4 m/s 359  0,20 386  0,40 380  0,60 386 15.00
7 100 Šarišská ChiaraŠarišská Chiara
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
13 13 51 PB 372 +0.6 m/s 372  0,60 333  0,20 358  0,20 372 14.00
8 19 Kollárová NikolKollárová Nikol
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
14 14 26 PB 370 +0.5 m/s 370  0,50 342  0,60 364  0,50 370 13.00
9 18 Jelšic LeaJelšic Lea
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
15 15 23 PB 361 +0.4 m/s 351  0,60 361  0,40 318  0,50 361 12.00
10 15 Lešková HanaLešková Hana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 31 PB 357 +0.5 m/s 350  0,30 357  0,50 347  0,60 357 11.00
11 11 Anguera ClaraAnguera Clara
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 2 PB 355 +0.6 m/s 355  0,60 324  0,30 343  0,50 355 10.00
12 36 Papazova AnnaPapazova Anna
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
14 14 39 PB 351 +0.3 m/s 337  0,20 351  0,30 330  0,30 351 9.00
13 58 Táborská NelaTáborská Nela
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
14 14 54 PB 350 +0.2 m/s 342  0,20 x 350  0,20 350 8.00
14 69 Bellová NikolkaBellová Nikolka
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
16 16 11 PB 344 +0.2 m/s 344  0,20 335  0,40 340  0,20 344 7.00
15 42 Szabó Bartko VivienSzabó Bartko Vivien
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
13 13 50 PB 342 +0.3 m/s 342  0,30 321  0,20 313  0,20 342 6.00
16 14 Sklenárová RomanaSklenárová Romana
MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B
15 15 48 PB 337 +0.2 m/s 329  0,60 337  0,20 333  0,20 337 5.00
17 11 Bugárová AlžbetaBugárová Alžbeta
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
13 13 16 PB 335 +0.1 m/s x 335  0,10 310  0,70 335 4.00
18 17 Kotryová LuciaKotryová Lucia
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
14 14 28 PB 334 +0.6 m/s x 334  0,60 301  0,50 334 3.00
19 46 Sporná AlexandraSporná Alexandra
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
13 13 49 PB 334 +0.2 m/s 284  0,50 284  0,60 334  0,20 334 2.00
20 18 Pepichová NikolaPepichová Nikola
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
14 14 44 PB 329 +0.2 m/s 325  0,40 328  0,50 329  0,20 329 1.00
21 10 Paššáková MarínaPaššáková Marína
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
14 14 42 PB 326 +0.2 m/s 316  0,80 326  0,40 326  0,20 326
22 24 Žbirková RebeccaŽbirková Rebecca
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
13 13 61 PB 326 +0.2 m/s 326  0,20 308  0,30 315  0,30 326
23 54 Paučová LeoniPaučová Leoni
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
15 15 43 PB 323 +0.6 m/s 298  0,60 323  0,60 306  0,20 323
24 24 Benediková BarboraBenediková Barbora
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
15 15 12 PB 323 +0.4 m/s 304  0,90 293  0,60 323  0,40 323
25 22 Kmeťová ŠarlotaKmeťová Šarlota
MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B
15 15 25 PB 322 +0.8 m/s 322  0,80 308  0,60 314  0,30 322
26 35 Vancová LauraVancová Laura
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
14 14 55 PB 320 +0.5 m/s 316  0,90 290  0,20 320  0,50 320
27 7 Kántorová RadkaKántorová Radka
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
15 15 24 PB 318 +0.6 m/s 304  0,20 291  0,30 318  0,60 318
28 23 Ballayová HanaBallayová Hana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
14 14 7 PB 316 +0.2 m/s 307  0,60 316  0,20 315  0,60 316
29 50 Mutkovičová AmiaMutkovičová Amia
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
14 14 36 PB 316 +0.4 m/s 277  0,60 316  0,40 309  0,10 316
30 20 Prekoppová MargarétaPrekoppová Margaréta
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
13 13 45 PB 315 +0.3 m/s 299  0,30 315  0,30 306  0,20 315
31 12 Krnáčová DominikaKrnáčová Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
16 16 29 PB 312 +0.2 m/s x 307  0,10 312  0,20 312
32 62 Vavrová SofiaVavrová Sofia
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
13 13 57 PB 310 +0.7 m/s 310  0,70 303  0,40 303  0,20 310
33 23 Andrašiková NelaAndrašiková Nela
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
15 15 1 PB 310 +0.2 m/s 310  0,20 265  0,30 x 310
34 51 Walker EmilyWalker Emily
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
14 14 59 PB 307 +0.2 m/s 307  0,20 299  0,80 306  0,90 307
35 21 Čížová KatarínaČížová Katarína
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
14 14 18 PB 307 +0.1 m/s 306  0,50 307  0,10 292  0,60 307
36 8 Ivaničová ZojaIvaničová Zoja
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
14 14 22 PB 306 +0.4 m/s x 270  0,30 306  0,40 306
37 45 Holicová NelaHolicová Nela
MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B
15 15 21 PB 306 +0.2 m/s 268  0,20 306  0,20 260  0,40 306
38 21 Ondríková LuciaOndríková Lucia
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
13 13 38 PB 301 +0.2 m/s 301  0,20 290  0,40 294  0,30 301
39 40 Zubčaková HanaZubčaková Hana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
15 15 60 PB 300 +0.1 m/s 293  0,40 276  0,50 300  0,10 300
40 12 Papazova KseniaPapazova Ksenia
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
14 14 40 PB 299 +0.6 m/s x 283  0,60 299  0,60 299
41 5 Bírešová StelaBírešová Stela
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
14 14 14 PB 295 +0.9 m/s 279  0,30 290  0,40 295  0,90 295
42 41 Mrázová ZuzanaMrázová Zuzana
MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B
16 16 35 PB 295 +0.3 m/s 283  0,60 295  0,30 277  0,30 295
43= 69 Paššáková LudmilaPaššáková Ludmila
MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B
16 16 41 PB 293 +0.3 m/s 285  0,60 278  0,30 293  0,30 293
43= 19 Ondríková LenkaOndríková Lenka
MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B
15 15 37 PB 293 +0.1 m/s 293  0,10 285  0,10 278  0,60 293
45 20 Martišová AlicaMartišová Alica
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
16 16 33 PB 286 +0.2 m/s 228  0,30 286  0,20 x 286
46 58 Martišová EmaMartišová Ema
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
16 16 34 PB 282 +0.3 m/s 259  0,30 282  0,30 269  0,20 282
47 13 Baloghová SabinaBaloghová Sabina
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
15 15 8 PB 278 +0.3 m/s 278  0,30 265  0,20 268  0,60 278
48 42 Boldišová LauraBoldišová Laura
MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B
15 15 15 PB 275 +0.3 m/s 275  0,30 262  0,30 269  0,40 275
49 46 Hlinková ViktóriaHlinková Viktória
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
13 13 20 PB 275 +0.3 m/s 275  0,30 260  0,60 262  0,90 275
50 8 Ďurišová SaraĎurišová Sara
MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B
15 15 19 PB 273 +0.1 m/s 270  0,20 266  0,10 273  0,10 273
51 13 Štefanková EliškaŠtefanková Eliška
MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B
15 15 52 PB 272 +0.3 m/s x 272  0,30 269  0,20 272
52 100 Beková BarboraBeková Barbora
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
14 14 10 PB 266 +0.3 m/s 262  0,30 253  0,10 266  0,30 266
53 32 Vanková EllaVanková Ella
MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B
16 16 56 PB 265 +0.3 m/s 231  0,30 265  0,30 253  0,30 265
54 34 Sekerešová OlíviaSekerešová Olívia
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
15 15 47 PB 264 +0.3 m/s x 255  0,30 264  0,30 264
55 6 Babarcsíková NatáliaBabarcsíková Natália
MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B
16 16 4 PB 256 +0.3 m/s 256  0,30 238  0,10 237  0,90 256
56 5 Martincová TatianaMartincová Tatiana
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
14 14 32 PB 251 +0.2 m/s 251  0,20 x 246  0,20 251
57= 7 Babarcsíková TamaraBabarcsíková Tamara
MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B
15 15 5 PB 244 +0.5 m/s x 238  0,60 244  0,50 244
57= 3 Lauková AdelaLauková Adela
MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B
16 16 30 PB 244 +0.6 m/s 244  0,60 238  0,60 x 244
59 48 Bertušek JúliaBertušek Júlia
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
14 14 13 PB 235 +0.5 m/s 235  0,50 200  0,60 197  0,40 235
60 32 Baranová LindaBaranová Linda
MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B
16 16 9 PB 226 +0.6 m/s x 224  0,30 226  0,60 226
Štroffeková SáraŠtroffeková Sára
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
14 14 53 PB DNS
Celkom 61 pretekárov

Hod vortexom - Prípravka-chlapci

(st, 5.6.2024 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Cibuľa MatiášCibuľa Matiáš
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
17 17 2 PB 20.44
2 Ziman DávidZiman Dávid
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
17 17 10 PB 17.12
3 Urblík ĽudovítUrblík Ľudovít
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
18 18 8 PB 16.92
4 Vališ SamuelVališ Samuel
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
18 18 9 PB 10.88
5 Kohút SebastiánKohút Sebastián
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
18 18 5 PB 09.05
6 Cibuľa SamuelCibuľa Samuel
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
18 18 3 PB 08.84
7 Schwartz MatejSchwartz Matej
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
19 19 7 PB 08.47
8 Číž OliverČíž Oliver
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
18 18 4 PB 08.42
9 Barcík FilipBarcík Filip
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
18 18 1 PB 06.36
Michalička AdamMichalička Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
18 18 6 NM
Celkom 10 pretekárov

Hod vortexom - Najmladší žiaci

(st, 5.6.2024 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 91 Capuliak BeňadikCapuliak Beňadik
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
14 14 2 PB 34.98 20.00
2 52 Bako PeterBako Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 1 PB 32.39 19.00
3 66 Rašner MaximRašner Maxim
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
14 14 22 PB 29.37 18.00
4 160 Ziman SamuelZiman Samuel
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
15 15 31 PB 28.49 17.00
5 89 Grznár MatejGrznár Matej
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 8 PB 28.42 16.00
6 53 Seko AdriánSeko Adrián
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
13 13 24 PB 25.67 15.00
7 98 Rusnák AdamRusnák Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
15 15 23 PB 24.81 14.00
8 16 Schön SebastianSchön Sebastian
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
15 15 25 PB 24.34 13.00
9 57 Košarišťan AdamKošarišťan Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
14 14 12 PB 23.33 12.00
10 99 Sovič LukášSovič Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 26 PB 23.14 11.00
11 26 Majer RastislavMajer Rastislav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
15 15 14 PB 23.01 10.00
12 93 Hliva TobiasHliva Tobias
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
16 16 9 PB 22.35 9.00
13 161 Filuš MartinFiluš Martin
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
16 16 7 PB 21.62 8.00
14 27 Papánek FilipPapánek Filip
AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza
14 14 18 PB 21.47 7.00
15 95 Koky ŠimonKoky Šimon
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
15 15 11 PB 21.32 6.00
16 25 Zdút-Šťastný AdamZdút-Šťastný Adam
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
16 16 30 PB 20.76 5.00
17 155 Turčan TobiasTurčan Tobias
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
15 15 28 PB 20.29 4.00
18 63 Mayer JánMayer Ján
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 15 PB 18.95 3.00
19 92 Felix MichalFelix Michal
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
15 15 6 PB 18.92 2.00
20 6 Štefák MatúšŠtefák Matúš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
15 15 27 PB 18.39 1.00
21 90 Fábry TomášFábry Tomáš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 5 PB 17.24
22 77 Lauko TomášLauko Tomáš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 13 PB 16.39
23 79 Pluhár SamuelPluhár Samuel
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 20 PB 15.74
24 60 Vvong DaliborVvong Dalibor
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
15 15 29 PB 14.83
25 97 Ostroška PavelOstroška Pavel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
16 16 17 PB 14.27
26 94 Chmelár PeterChmelár Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
15 15 10 PB 13.61
27 80 Piliar MarošPiliar Maroš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
15 15 19 PB 12.16
28 162 Dobrota DominikDobrota Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 3 PB 11.82
29 75 Priehradník MatúšPriehradník Matúš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
16 16 21 PB 10.14
Fabian JakubFabian Jakub
AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza
14 14 4 DNS
Miklo OliverMiklo Oliver
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
15 15 16 DNS
Celkom 31 pretekárov

Hod vortexom - Prípravka-dievčata

(st, 5.6.2024 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Debnárová LauraDebnárová Laura
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
17 17 3 PB 14.55
2 Žbirková CharlotteŽbirková Charlotte
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
17 17 11 PB 14.51
3 Urblíková LeaUrblíková Lea
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
17 17 10 PB 12.33
4 Ondríková LíviaOndríková Lívia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
17 17 7 PB 11.21
5 Sklenárová SabinaSklenárová Sabina
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
17 17 9 PB 10.91
6 Regúlyová VivienRegúlyová Vivien
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
18 18 8 PB 10.15
7 Holicová NatáliaHolicová Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
17 17 4 PB 10.05
8 Baková TerezaBaková Tereza
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
17 17 1 PB 09.75
9 Marková ViktóriaMarková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
17 17 6 PB 08.90
10 Baranová DorotaBaranová Dorota
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
18 18 2 PB 06.46
11 Macková DanaMacková Dana
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
19 19 5 PB 05.63
Celkom 11 pretekárov

Hod vortexom - Najmladšie žiačky

(st, 5.6.2024 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 41 Radochová NatálkaRadochová Natálka
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
13 13 46 PB 33.76 20.00
2 100 Šarišská ChiaraŠarišská Chiara
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
13 13 51 PB 32.00 19.00
3 21 Ondríková LuciaOndríková Lucia
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
13 13 38 PB 30.98 18.00
4 54 Paučová LeoniPaučová Leoni
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
15 15 43 PB 27.17 17.00
5 11 Bugárová AlžbetaBugárová Alžbeta
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
13 13 16 PB 26.82 16.00
6 10 Buršíková ViktóriaBuršíková Viktória
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
13 13 17 PB 26.76 15.00
7 42 Boldišová LauraBoldišová Laura
MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B
15 15 15 PB 25.26 14.00
8 45 Holicová NelaHolicová Nela
MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B
15 15 21 PB 24.01 13.00
9 62 Vavrová SofiaVavrová Sofia
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
13 13 57 PB 23.47 12.00
10 19 Kollárová NikolKollárová Nikol
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
14 14 26 PB 23.28 11.00
11 18 Pepichová NikolaPepichová Nikola
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
14 14 44 PB 22.48 10.00
12 14 Sklenárová RomanaSklenárová Romana
MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B
15 15 48 PB 22.06 9.00
13 21 Čížová KatarínaČížová Katarína
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
14 14 18 PB 21.81 8.00
14 5 Bírešová StelaBírešová Stela
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
14 14 14 PB 21.26 7.00
15 50 Mutkovičová AmiaMutkovičová Amia
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
14 14 36 PB 21.15 6.00
16 15 Lešková HanaLešková Hana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 31 PB 21.09 5.00
17 9 Bakayová EmaBakayová Ema
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 6 PB 20.54 4.00
18 19 Ondríková LenkaOndríková Lenka
MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B
15 15 37 PB 20.02 3.00
19 36 Papazova AnnaPapazova Anna
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
14 14 39 PB 18.64 2.00
20 17 Kotryová LuciaKotryová Lucia
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
14 14 28 PB 18.60 1.00
21 42 Szabó Bartko VivienSzabó Bartko Vivien
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
13 13 50 PB 18.23
22 35 Vancová LauraVancová Laura
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
14 14 55 PB 18.03
23 24 Žbirková RebeccaŽbirková Rebecca
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
13 13 61 PB 18.01
24 22 Kmeťová ŠarlotaKmeťová Šarlota
MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B
15 15 25 PB 17.99
25 11 Anguera ClaraAnguera Clara
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 2 PB 17.56
26 7 Babarcsíková TamaraBabarcsíková Tamara
MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B
15 15 5 PB 17.55
27 22 Arpáš NolaArpáš Nola
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 3 PB 17.35
28 50 Kóňová SáraKóňová Sára
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 27 PB 16.90
29 3 Víťazková HankaVíťazková Hanka
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
13 13 58 PB 16.68
30 46 Sporná AlexandraSporná Alexandra
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
13 13 49 PB 16.53
31 40 Zubčaková HanaZubčaková Hana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
15 15 60 PB 16.52
32 10 Paššáková MarínaPaššáková Marína
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
14 14 42 PB 16.49
33 5 Martincová TatianaMartincová Tatiana
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
14 14 32 PB 16.04
34 20 Prekoppová MargarétaPrekoppová Margaréta
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
13 13 45 PB 15.94
35 23 Andrašiková NelaAndrašiková Nela
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
15 15 1 PB 14.99
36 7 Kántorová RadkaKántorová Radka
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
15 15 24 PB 14.96
37 12 Papazova KseniaPapazova Ksenia
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
14 14 40 PB 14.78
38 48 Bertušek JúliaBertušek Júlia
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
14 14 13 PB 14.18
39 12 Krnáčová DominikaKrnáčová Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
16 16 29 PB 13.85
40 24 Benediková BarboraBenediková Barbora
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
15 15 12 PB 13.70
41 69 Bellová NikolkaBellová Nikolka
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
16 16 11 PB 13.66
42 32 Vanková EllaVanková Ella
MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B
16 16 56 PB 13.60
43 23 Ballayová HanaBallayová Hana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
14 14 7 PB 13.50
44 13 Štefanková EliškaŠtefanková Eliška
MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B
15 15 52 PB 13.26
45 41 Mrázová ZuzanaMrázová Zuzana
MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B
16 16 35 PB 13.10
46 58 Táborská NelaTáborská Nela
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
14 14 54 PB 12.95
47 32 Baranová LindaBaranová Linda
MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B
16 16 9 PB 12.59
48 8 Ďurišová SaraĎurišová Sara
MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B
15 15 19 PB 12.03
49 13 Baloghová SabinaBaloghová Sabina
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
15 15 8 PB 11.58
50 46 Hlinková ViktóriaHlinková Viktória
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
13 13 20 PB 11.21
51= 69 Paššáková LudmilaPaššáková Ludmila
MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B
16 16 41 PB 11.15
51= 3 Lauková AdelaLauková Adela
MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B
16 16 30 PB 11.15
53 18 Jelšic LeaJelšic Lea
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
15 15 23 PB 10.98
54 51 Walker EmilyWalker Emily
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
14 14 59 PB 10.91
55 8 Ivaničová ZojaIvaničová Zoja
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
14 14 22 PB 10.30
56 34 Sekerešová OlíviaSekerešová Olívia
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
15 15 47 PB 10.29
57 100 Beková BarboraBeková Barbora
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
14 14 10 PB 09.96
58 6 Babarcsíková NatáliaBabarcsíková Natália
MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B
16 16 4 PB 09.50
59 20 Martišová AlicaMartišová Alica
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
16 16 33 PB 08.74
60 58 Martišová EmaMartišová Ema
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
16 16 34 PB 08.36
Štroffeková SáraŠtroffeková Sára
MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A
14 14 53 DNS
Celkom 61 pretekárov
Štvorboj - Najmladší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Vietor Ztráta
1 Rusnák AdamRusnák Adam 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0074
2 Seko AdriánSeko Adrián 13 13 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0061
3 Mayer JánMayer Ján 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0060
4 Sovič LukášSovič Lukáš 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0058
5 Košarišťan AdamKošarišťan Adam 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0056
6 Bako PeterBako Peter 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0055
7 Rašner MaximRašner Maxim 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0055
8 Capuliak BeňadikCapuliak Beňadik 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0054
9 Ziman SamuelZiman Samuel 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0047
10 Grznár MatejGrznár Matej 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0045
11 Papánek FilipPapánek Filip 14 14 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 0040
12 Hliva TobiasHliva Tobias 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0040
13 Zdút-Šťastný AdamZdút-Šťastný Adam 16 16 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0034
14 Majer RastislavMajer Rastislav 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0034
15 Schön SebastianSchön Sebastian 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0032
16 Turčan TobiasTurčan Tobias 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0031
17 Fábry TomášFábry Tomáš 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0009
18 Štefák MatúšŠtefák Matúš 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0009
19 Dobrota DominikDobrota Dominik 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0008
20 Lauko TomášLauko Tomáš 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0008
21 Filuš MartinFiluš Martin 16 16 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0008
22 Koky ŠimonKoky Šimon 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0006
23 Vvong DaliborVvong Dalibor 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0006
24 Chmelár PeterChmelár Peter 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0004
25 Felix MichalFelix Michal 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0003
Fabian JakubFabian Jakub 14 14 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza DNS
Miklo OliverMiklo Oliver 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNF
Pluhár SamuelPluhár Samuel 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom NM
Ostroška PavelOstroška Pavel 16 16 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra NM
Piliar MarošPiliar Maroš 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen NM
Priehradník MatúšPriehradník Matúš 16 16 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen NM
Celkom 31 pretekárov
Štvorboj - Najmladšie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Vietor Ztráta
1 Radochová NatálkaRadochová Natálka 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 0076
2 Bakayová EmaBakayová Ema 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0060
3 Šarišská ChiaraŠarišská Chiara 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 0053
4 Víťazková HankaVíťazková Hanka 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 0052
5 Arpáš NolaArpáš Nola 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0052
6 Kollárová NikolKollárová Nikol 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 0051
7 Buršíková ViktóriaBuršíková Viktória 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 0046
8 Kóňová SáraKóňová Sára 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0046
9 Táborská NelaTáborská Nela 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 0039
10 Papazova AnnaPapazova Anna 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0031
11 Sklenárová RomanaSklenárová Romana 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 0031
12 Lešková HanaLešková Hana 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0027
13 Anguera ClaraAnguera Clara 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0024
14 Bugárová AlžbetaBugárová Alžbeta 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 0020
15 Ondríková LuciaOndríková Lucia 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 0019
16 Vavrová SofiaVavrová Sofia 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0019
17 Čížová KatarínaČížová Katarína 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 0017
18 Paučová LeoniPaučová Leoni 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0017
19 Andrašiková NelaAndrašiková Nela 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0017
20 Boldišová LauraBoldišová Laura 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 0014
21 Bellová NikolkaBellová Nikolka 16 16 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0013
22 Holicová NelaHolicová Nela 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 0013
23 Paššáková MarínaPaššáková Marína 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 0013
24 Jelšic LeaJelšic Lea 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0012
25 Sporná AlexandraSporná Alexandra 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 0011
26 Pepichová NikolaPepichová Nikola 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 0011
27 Krnáčová DominikaKrnáčová Dominika 16 16 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0008
28 Papazova KseniaPapazova Ksenia 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0008
29 Bírešová StelaBírešová Stela 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 0007
30 Mutkovičová AmiaMutkovičová Amia 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 0006
31 Kotryová LuciaKotryová Lucia 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 0006
32 Prekoppová MargarétaPrekoppová Margaréta 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 0006
33 Szabó Bartko VivienSzabó Bartko Vivien 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 0006
34 Ondríková LenkaOndríková Lenka 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 0003
35 Vanková EllaVanková Ella 16 16 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B 0003
36 Žbirková RebeccaŽbirková Rebecca 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A 0002
Štroffeková SáraŠtroffeková Sára 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A DNS
Lauková AdelaLauková Adela 16 16 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B NM
Benediková BarboraBenediková Barbora 15 15 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina NM
Sekerešová OlíviaSekerešová Olívia 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen NM
Baloghová SabinaBaloghová Sabina 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen NM
Kántorová RadkaKántorová Radka 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra NM
Ivaničová ZojaIvaničová Zoja 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra NM
Martišová EmaMartišová Ema 16 16 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra NM
Martišová AlicaMartišová Alica 16 16 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra NM
Zubčaková HanaZubčaková Hana 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra NM
Beková BarboraBeková Barbora 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra NM
Vancová LauraVancová Laura 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra NM
Paššáková LudmilaPaššáková Ludmila 16 16 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B NM
Štefanková EliškaŠtefanková Eliška 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B NM
Martincová TatianaMartincová Tatiana 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A NM
Ďurišová SaraĎurišová Sara 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B NM
Babarcsíková NatáliaBabarcsíková Natália 16 16 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B NM
Babarcsíková TamaraBabarcsíková Tamara 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B NM
Walker EmilyWalker Emily 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A NM
Mrázová ZuzanaMrázová Zuzana 16 16 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B NM
Bertušek JúliaBertušek Júlia 14 14 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A NM
Kmeťová ŠarlotaKmeťová Šarlota 15 15 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B NM
Ballayová HanaBallayová Hana 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra NM
Baranová LindaBaranová Linda 16 16 MŠk Žiar nad Hronom BMŠk Žiar nad Hronom B NM
Hlinková ViktóriaHlinková Viktória 13 13 MŠk Žiar nad Hronom AMŠk Žiar nad Hronom A