<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov staršieho žiactva a dorastu

Banská Bystrica (1. 6. 2024)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 1.6.2024 - 11:50) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 305 Kubaška ŠimonKubaška Šimon 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 07.60 Q
2 372 Krátky AndrejKrátky Andrej 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.98 q
3 383 Thomka AdrianThomka Adrian 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 08.30
4 309 Meloš ŠimonMeloš Šimon 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 08.88
5 228 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.02
31 Strapko MatúšStrapko Matúš 12 12 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 DQ
229 Jurga AdamJurga Adam 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 NM
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 1.6.2024 - 11:50) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 55 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 07.71 Q
2 164 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 07.92 q
3 378 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.03 q
4 236 Sedliaček ŠimonSedliaček Šimon 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 08.45
5 98 Ondruš MichalOndruš Michal 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 08.96
6 193 Šipka PatrikŠipka Patrik 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.33
7 312 Paľo PatrikPaľo Patrik 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.83
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 1.6.2024 - 11:50) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 167 Očenáš StanislavOčenáš Stanislav 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 07.69 Q
2 381 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.91 q
3 143 Škerda MatúšŠkerda Matúš 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 08.07
4 184 Hraník MatejHraník Matej 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.24
5 297 Badáni BranislavBadáni Branislav 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 08.87
6 185 Húdek ŠimonHúdek Šimon 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.09
7 320 Vondena EliášVondena Eliáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 09.26
8 77 Klanduch MarekKlanduch Marek 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 11.15
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 1.6.2024 - 11:50) official Vietor: -3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 311 Oravec PeterOravec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 07.80 Q
2 52 Ďurica DanielĎurica Daniel 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.17
3 146 Hujo PatrikHujo Patrik 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 08.22
4 283 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 08.34
5 162 Aneštík JakubAneštík Jakub 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 08.96
6 97 Magerčiak Tobias MojmírMagerčiak Tobias Mojmír 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 09.02
7 178 Belás RadovanBelás Radovan 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 09.05
8 314 Styk FilipStyk Filip 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 09.51
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 229 Jurga AdamJurga Adam 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 NM
2 305 Kubaška ŠimonKubaška Šimon 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 07.60 Q
3 167 Očenáš StanislavOčenáš Stanislav 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 07.69 Q
4 55 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 07.71 Q
5 311 Oravec PeterOravec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 07.80 Q
6 381 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.91 q
7 164 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 07.92 q
8 372 Krátky AndrejKrátky Andrej 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.98 q
9 378 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.03 q
10 143 Škerda MatúšŠkerda Matúš 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 08.07
11 52 Ďurica DanielĎurica Daniel 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.17
12 146 Hujo PatrikHujo Patrik 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 08.22
13 184 Hraník MatejHraník Matej 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.24
14 383 Thomka AdrianThomka Adrian 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 08.30
15 283 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 08.34
16 236 Sedliaček ŠimonSedliaček Šimon 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 08.45
17 297 Badáni BranislavBadáni Branislav 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 08.87
18 309 Meloš ŠimonMeloš Šimon 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 08.88
19 98 Ondruš MichalOndruš Michal 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 08.96
19 162 Aneštík JakubAneštík Jakub 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 08.96
21 228 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.02
21 97 Magerčiak Tobias MojmírMagerčiak Tobias Mojmír 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 09.02
23 178 Belás RadovanBelás Radovan 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 09.05
24 185 Húdek ŠimonHúdek Šimon 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.09
25 320 Vondena EliášVondena Eliáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 09.26
26 193 Šipka PatrikŠipka Patrik 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.33
27 314 Styk FilipStyk Filip 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 09.51
28 312 Paľo PatrikPaľo Patrik 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.83
29 77 Klanduch MarekKlanduch Marek 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 11.15
31 Strapko MatúšStrapko Matúš 12 12 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 DQ

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 1.6.2024 - 12:40) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 55 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 SB 07.59
2 305 Kubaška ŠimonKubaška Šimon 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 SB 07.59
3 167 Očenáš StanislavOčenáš Stanislav 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 SB 07.66
4 311 Oravec PeterOravec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 SB 07.70
5 164 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 SB 07.84
6 381 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 07.92
7 372 Krátky AndrejKrátky Andrej 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 07.99
8 378 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 SB 08.02
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 1.6.2024 - 12:35) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 328 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 SB 07.84
2 327 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 SB 07.89
3 20 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 SB 08.22
4 272 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 SB 08.28
5 350 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.30
6 90 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 SB 08.32
7 208 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 08.45
8 274 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 08.46
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 1.6.2024 - 11:30) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 328 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 07.98 q
2 208 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 08.42 q
3 249 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 08.73
4 334 Lichá VanesaLichá Vanesa 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 08.87
5 88 Šefarová KiaraŠefarová Kiara 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 PB 08.93
6 213 Dobrovičová OlíviaDobrovičová Olívia 12 12 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 09.12
7 169 Anokchina KatyaAnokchina Katya 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 09.64
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 1.6.2024 - 11:30) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 327 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 07.90 q
2 67 Pokrývková NataliePokrývková Natalie 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.54
3 329 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.77
4 253 Rizmanová LuciaRizmanová Lucia 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 08.91
5 82 Grochalová ValériaGrochalová Valéria 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 09.02
6 223 Prítulová TatianaPrítulová Tatiana 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 09.26
7 335 Lukáčová PaulínaLukáčová Paulína 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.72
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 1.6.2024 - 11:30) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 90 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 08.34 q
2 214 Hiklová NicolHiklová Nicol 09 09 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4 08.52
3 400 Meitus AnnaMeitus Anna 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.60
4 14 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.94
5 138 Seková AlexandraSeková Alexandra 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 09.06
6 398 Laková LauraLaková Laura 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.60
7 35 Dorúšková NatašaDorúšková Nataša 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 09.94
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 1.6.2024 - 11:30) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 350 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.23 q
2 245 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.62
3 286 Cingelová KláraCingelová Klára 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 08.83
4 333 Kubišová SáraKubišová Sára 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.84
5 150 Gerátová NelaGerátová Nela 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 PB 08.88
6 246 Holešová AndreaHolešová Andrea 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.62
7 34 Bórová LíviaBórová Lívia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 09.70
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 1.6.2024 - 11:30) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 140 Vicianová NinaVicianová Nina 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 08.49
2 118 Ďurčová JustínaĎurčová Justína 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.52
3 80 Gavlasová StelaGavlasová Stela 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 PB 08.70
4 159 Tóthová NinaTóthová Nina 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 08.71
5 171 Bizoňová KlaudiaBizoňová Klaudia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.08
6 44 Turzová EmaTurzová Ema 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 09.39
7 340 Rapčanová KatarínaRapčanová Katarína 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.59
8 43 Trenčanová ViktóriaTrenčanová Viktória 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 PB 09.95
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 1.6.2024 - 11:30) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 20 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 08.23 q
2 274 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 08.43 q
3 387 Čížeková EmaČížeková Ema 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 08.62
4 212 Bačíková EmaBačíková Ema 11 11 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 09.00
5 408 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 09.09
6 38 Korieneková EmmaKorieneková Emma 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 09.39
MS 356 Bárdiová AnabelleBárdiová Anabelle 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.01
8 322 Badinská NinaBadinská Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 10.57
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 1.6.2024 - 11:30) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 248 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 08.44
2 17 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.65
3 12 Fábryová JúliaFábryová Júlia 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.72
4 83 Chlebeková NinaChlebeková Nina 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 08.90
5 211 Bačíková EliškaBačíková Eliška 12 12 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 7 09.20
6 21 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.37
7 160 Vašová KarinVašová Karin 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 09.54
8 344 Sedliaková DominikaSedliaková Dominika 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 10.28
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 1.6.2024 - 11:30) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 272 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.39 q
2 410 Turčanová TamaraTurčanová Tamara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.48
3 337 Musilová EmaMusilová Ema 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.69
4 72 Tománková KláraTománková Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.80
5 18 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 09.10
6 389 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.21
7 254 Smyčková EmaSmyčková Ema 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 09.59
8 123 Rosičová SimonaRosičová Simona 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 09.67
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 327 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 07.90 q
2 328 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 07.98 q
3 350 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.23 q
3 20 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 08.23 q
5 90 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 08.34 q
6 272 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.39 q
7 208 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 08.42 q
8 274 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 08.43 q
9 248 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 08.44
10 410 Turčanová TamaraTurčanová Tamara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.48
11 140 Vicianová NinaVicianová Nina 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 08.49
12 214 Hiklová NicolHiklová Nicol 09 09 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4 08.52
12 118 Ďurčová JustínaĎurčová Justína 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.52
14 67 Pokrývková NataliePokrývková Natalie 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.54
15 400 Meitus AnnaMeitus Anna 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.60
16 245 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.62
16 387 Čížeková EmaČížeková Ema 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 08.62
18 17 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.65
19 337 Musilová EmaMusilová Ema 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.69
20 80 Gavlasová StelaGavlasová Stela 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 PB 08.70
21 159 Tóthová NinaTóthová Nina 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 08.71
22 12 Fábryová JúliaFábryová Júlia 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.72
23 249 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 08.73
24 329 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.77
25 72 Tománková KláraTománková Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.80
26 286 Cingelová KláraCingelová Klára 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 08.83
27 333 Kubišová SáraKubišová Sára 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.84
28 334 Lichá VanesaLichá Vanesa 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 08.87
29 150 Gerátová NelaGerátová Nela 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 PB 08.88
30 83 Chlebeková NinaChlebeková Nina 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 08.90
31 253 Rizmanová LuciaRizmanová Lucia 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 08.91
32 88 Šefarová KiaraŠefarová Kiara 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 PB 08.93
33 14 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.94
34 212 Bačíková EmaBačíková Ema 11 11 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 09.00
35 82 Grochalová ValériaGrochalová Valéria 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 09.02
36 138 Seková AlexandraSeková Alexandra 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 09.06
37 171 Bizoňová KlaudiaBizoňová Klaudia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.08
38 408 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 09.09
39 18 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 09.10
40 213 Dobrovičová OlíviaDobrovičová Olívia 12 12 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 09.12
41 211 Bačíková EliškaBačíková Eliška 12 12 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 7 09.20
42 389 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.21
43 223 Prítulová TatianaPrítulová Tatiana 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 09.26
44 21 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.37
45 44 Turzová EmaTurzová Ema 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 09.39
45 38 Korieneková EmmaKorieneková Emma 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 09.39
47 160 Vašová KarinVašová Karin 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 09.54
48 340 Rapčanová KatarínaRapčanová Katarína 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.59
48 254 Smyčková EmaSmyčková Ema 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 09.59
50 398 Laková LauraLaková Laura 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.60
51 246 Holešová AndreaHolešová Andrea 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.62
52 169 Anokchina KatyaAnokchina Katya 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 09.64
53 123 Rosičová SimonaRosičová Simona 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 09.67
54 34 Bórová LíviaBórová Lívia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 09.70
55 335 Lukáčová PaulínaLukáčová Paulína 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.72
56 35 Dorúšková NatašaDorúšková Nataša 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 09.94
57 43 Trenčanová ViktóriaTrenčanová Viktória 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 PB 09.95
58 356 Bárdiová AnabelleBárdiová Anabelle 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.01
59 344 Sedliaková DominikaSedliaková Dominika 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 10.28
60 322 Badinská NinaBadinská Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 10.57

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 1.6.2024 - 11:15) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 226 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 11.69 Q
2 163 Elegańczyk Bartłomiej MatúšElegańczyk Bartłomiej Matúš 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 11.80 Q
3 384 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 12.01 Q
4 358 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 PB 12.33 q
5 75 Bulej MatejBulej Matej 07 07 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 12.47 q
6 74 Buchta DominikBuchta Dominik 07 07 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 12.65
7 232 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 12.90
8 239 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 13.09
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 1.6.2024 - 11:15) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 199 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 11.40
2 301 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.48 Q
MS 10 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 SB 11.65
4 8 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.65 Q
5 380 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 12.24 Q
6 300 Ďurica JánĎurica Ján 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 12.65
7 240 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 12.66
8 382 Šluch MarekŠluch Marek 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 13.19
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 199 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 11.40
2 301 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.48 Q
3 10 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 SB 11.65
3 8 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.65 Q
5 226 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 11.69 Q
6 163 Elegańczyk Bartłomiej MatúšElegańczyk Bartłomiej Matúš 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 11.80 Q
7 384 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 12.01 Q
8 380 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 12.24 Q
9 358 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 PB 12.33 q
10 75 Bulej MatejBulej Matej 07 07 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 12.47 q
11 74 Buchta DominikBuchta Dominik 07 07 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 12.65
11 300 Ďurica JánĎurica Ján 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 12.65
13 240 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 12.66
14 232 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 12.90
15 239 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 13.09
16 382 Šluch MarekŠluch Marek 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 13.19

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 1.6.2024 - 12:50) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 301 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 SB 11.35
2 8 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 SB 11.40
3 163 Elegańczyk Bartłomiej MatúšElegańczyk Bartłomiej Matúš 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 SB 11.62
4 226 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 11.73
5 384 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 SB 11.87
6 380 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 SB 12.10
7 358 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 SB 12.33
8 75 Bulej MatejBulej Matej 07 07 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 12.59
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 1.6.2024 - 12:45) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 200 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 SB 12.49
2 401 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 SB 12.54
3 61 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 SB 12.66
4 250 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 SB 13.10
5 243 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 SB 13.20
6 247 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 SB 13.44
7 293 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 SB 13.53
8 71 Spišiaková SimonaSpišiaková Simona 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 SB 13.84
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 1.6.2024 - 11:05) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 61 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 12.69 Q
2 250 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 13.14 Q
3 243 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 13.26 q
4 259 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 14.23
5 255 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 14.34
6 362 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 PB 14.58
7 37 Filípková KatarínaFilípková Katarína 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 14.64
8 89 Šupčíková KláraŠupčíková Klára 08 08 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 8 14.77
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 1.6.2024 - 11:05) official Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 401 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 13.01 Q
2 293 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 PB 13.62 Q
3 247 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 13.69 q
4 126 Benčová KarolínaBenčová Karolína 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 13.76
5 242 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 13.96
6 66 Palušová BarboraPalušová Barbora 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 14.02
7 170 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 14.62
MS 22 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 14.66
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 1.6.2024 - 11:05) official Vietor: -3.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 200 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.92 Q
MS 26 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 13.28
MS 423 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 13.42
4 71 Spišiaková SimonaSpišiaková Simona 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 14.17 Q
5 330 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 14.39
6 310 Černáková KamilaČernáková Kamila 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 14.57
MS 17 Podhradska SáraPodhradska Sára 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 14.92
8 39 Marjenková SandraMarjenková Sandra 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 15.37
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 61 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 12.69 Q
2 200 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.92 Q
3 401 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 13.01 Q
4 250 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 13.14 Q
5 243 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 13.26 q
6 26 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 13.28
7 423 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 13.42
8 293 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 PB 13.62 Q
9 247 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 13.69 q
10 126 Benčová KarolínaBenčová Karolína 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 13.76
11 242 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 13.96
12 66 Palušová BarboraPalušová Barbora 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 14.02
13 71 Spišiaková SimonaSpišiaková Simona 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 14.17 Q
14 259 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 14.23
15 255 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 14.34
16 330 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 14.39
17 310 Černáková KamilaČernáková Kamila 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 14.57
18 362 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 PB 14.58
19 170 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 14.62
20 37 Filípková KatarínaFilípková Katarína 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 14.64
21 22 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 14.66
22 89 Šupčíková KláraŠupčíková Klára 08 08 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 8 14.77
23 17 Podhradska SáraPodhradska Sára 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 14.92
24 39 Marjenková SandraMarjenková Sandra 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 15.37

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2024 - 15:30) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 321 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 16.79
2 167 Očenáš StanislavOčenáš Stanislav 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 17.94
3 281 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 18.01
4 266 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 18.07
5 133 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 18.27
6 372 Krátky AndrejKrátky Andrej 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 18.75
7 357 Benko SamuelBenko Samuel 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 18.75
229 Jurga AdamJurga Adam 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2024 - 15:30) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 378 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 18.80
2 146 Hujo PatrikHujo Patrik 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 18.99
3 143 Škerda MatúšŠkerda Matúš 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 PB 19.39
4 283 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 19.73
5 184 Hraník MatejHraník Matej 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 19.76
6 383 Thomka AdrianThomka Adrian 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 19.84
47 Hoza TobiasHoza Tobias 09 09 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 1.6.2024 - 15:30) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 415 Šprlák JurajŠprlák Juraj 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 19.92
2 97 Magerčiak Tobias MojmírMagerčiak Tobias Mojmír 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 PB 20.79
3 297 Badáni BranislavBadáni Branislav 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 21.57
4 316 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 22.04
5 320 Vondena EliášVondena Eliáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 22.43
309 Meloš ŠimonMeloš Šimon 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
4 Čavojský MartinČavojský Martin 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 1.6.2024 - 15:30) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 187 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 19.79
2 98 Ondruš MichalOndruš Michal 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 20.99
3 131 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 21.18
4 217 Marcinek MatteoMarcinek Matteo 09 09 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 22.08
5 220 Tkáč MatejTkáč Matej 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 PB 23.38
6 312 Paľo PatrikPaľo Patrik 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 24.03
7 31 Strapko MatúšStrapko Matúš 12 12 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 25.13
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 321 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 16.79
2 167 Očenáš StanislavOčenáš Stanislav 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 17.94
3 281 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 18.01
4 266 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 18.07
5 133 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 18.27
6 372 Krátky AndrejKrátky Andrej 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 18.75
6 357 Benko SamuelBenko Samuel 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 18.75
8 378 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 18.80
9 146 Hujo PatrikHujo Patrik 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 18.99
10 143 Škerda MatúšŠkerda Matúš 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 PB 19.39
11 283 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 19.73
12 184 Hraník MatejHraník Matej 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 19.76
13 187 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 19.79
14 383 Thomka AdrianThomka Adrian 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 19.84
15 415 Šprlák JurajŠprlák Juraj 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 19.92
16 97 Magerčiak Tobias MojmírMagerčiak Tobias Mojmír 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 PB 20.79
17 98 Ondruš MichalOndruš Michal 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 20.99
18 131 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 21.18
19 297 Badáni BranislavBadáni Branislav 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 21.57
20 316 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 22.04
21 217 Marcinek MatteoMarcinek Matteo 09 09 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 22.08
22 320 Vondena EliášVondena Eliáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 22.43
23 220 Tkáč MatejTkáč Matej 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 PB 23.38
24 312 Paľo PatrikPaľo Patrik 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 24.03
25 31 Strapko MatúšStrapko Matúš 12 12 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 25.13
229 Jurga AdamJurga Adam 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 DNS
47 Hoza TobiasHoza Tobias 09 09 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 7 DNS
309 Meloš ŠimonMeloš Šimon 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
4 Čavojský MartinČavojský Martin 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2024 - 15:15) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 328 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 18.50
2 271 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 19.45
3 90 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 PB 19.96
4 118 Ďurčová JustínaĎurčová Justína 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 PB 20.50
5 290 Kocmundová TimeaKocmundová Timea 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 20.82
6 245 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 20.92
7 361 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 21.37
8 400 Meitus AnnaMeitus Anna 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.39
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2024 - 15:15) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 159 Tóthová NinaTóthová Nina 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 21.08
2 387 Čížeková EmaČížeková Ema 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 21.20
3 174 Pôbišová LeaPôbišová Lea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 21.27
4 157 Póchová MáriaPóchová Mária 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 21.30
5 258 Valášková LuciaValášková Lucia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 21.47
6 154 Lökeová Nela JúliaLökeová Nela Júlia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 22.17
7 156 Nagyová LillaNagyová Lilla 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 22.42
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 1.6.2024 - 15:15) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Tvrdoňová ZojaTvrdoňová Zoja 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 PB 20.74
2 286 Cingelová KláraCingelová Klára 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 PB 21.47
3 405 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 21.54
4 409 Štrpková MichaelaŠtrpková Michaela 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 21.65
5 408 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 21.77
6 173 Pavlínyiová SofiaPavlínyiová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 PB 21.77
7 176 Vranová LíviaVranová Lívia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 22.42
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 1.6.2024 - 15:15) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 253 Rizmanová LuciaRizmanová Lucia 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 PB 21.70
2 224 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 21.77
3 150 Gerátová NelaGerátová Nela 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 21.86
4 82 Grochalová ValériaGrochalová Valéria 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 PB 22.04
5 252 Piková LaraPiková Lara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 22.07
6 158 Pračková EmmaPračková Emma 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 PB 22.38
18 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 1.6.2024 - 15:15) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 21 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 22.70
2 389 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 23.27
3 63 Galátová LaraGalátová Lara 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 23.41
4 34 Bórová LíviaBórová Lívia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 23.45
5 398 Laková LauraLaková Laura 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 23.49
6 254 Smyčková EmaSmyčková Ema 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 24.00
7 246 Holešová AndreaHolešová Andrea 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 24.04
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 1.6.2024 - 15:15) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 155 Mušková KatarínaMušková Katarína 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 PB 23.25
2 222 Kucejová NinaKucejová Nina 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 PB 24.20
3 421 Vnuková SáraVnuková Sára 11 11 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 PB 24.34
4 35 Dorúšková NatašaDorúšková Nataša 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 24.37
MS 356 Bárdiová AnabelleBárdiová Anabelle 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 24.71
6 344 Sedliaková DominikaSedliaková Dominika 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 25.85
296 Vicianová SoňaVicianová Soňa 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (so, 1.6.2024 - 15:15) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 249 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 20.81
2 119 Hešková NinaHešková Nina 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 PB 21.56
3 201 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 22.65
4 123 Rosičová SimonaRosičová Simona 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 24.02
5 160 Vašová KarinVašová Karin 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 24.19
6 43 Trenčanová ViktóriaTrenčanová Viktória 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 24.29
7 121 Margetiaková NinaMargetiaková Nina 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 PB 25.22
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 328 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 18.50
2 271 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 19.45
3 90 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 PB 19.96
4 118 Ďurčová JustínaĎurčová Justína 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 PB 20.50
5 45 Tvrdoňová ZojaTvrdoňová Zoja 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 PB 20.74
6 249 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 20.81
7 290 Kocmundová TimeaKocmundová Timea 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 20.82
8 245 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 20.92
9 159 Tóthová NinaTóthová Nina 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 21.08
10 387 Čížeková EmaČížeková Ema 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 21.20
11 174 Pôbišová LeaPôbišová Lea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 21.27
12 157 Póchová MáriaPóchová Mária 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 21.30
13 361 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 21.37
14 400 Meitus AnnaMeitus Anna 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.39
15 258 Valášková LuciaValášková Lucia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 21.47
15 286 Cingelová KláraCingelová Klára 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 PB 21.47
17 405 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 21.54
18 119 Hešková NinaHešková Nina 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 PB 21.56
19 409 Štrpková MichaelaŠtrpková Michaela 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 21.65
20 253 Rizmanová LuciaRizmanová Lucia 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 PB 21.70
21 408 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 21.77
21 173 Pavlínyiová SofiaPavlínyiová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 PB 21.77
21 224 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 21.77
24 150 Gerátová NelaGerátová Nela 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 21.86
25 82 Grochalová ValériaGrochalová Valéria 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 PB 22.04
26 252 Piková LaraPiková Lara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 22.07
27 154 Lökeová Nela JúliaLökeová Nela Júlia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 22.17
28 158 Pračková EmmaPračková Emma 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 PB 22.38
29 156 Nagyová LillaNagyová Lilla 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 22.42
29 176 Vranová LíviaVranová Lívia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 22.42
31 201 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 22.65
32 21 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 22.70
33 155 Mušková KatarínaMušková Katarína 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 PB 23.25
34 389 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 23.27
35 63 Galátová LaraGalátová Lara 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 23.41
36 34 Bórová LíviaBórová Lívia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 23.45
37 398 Laková LauraLaková Laura 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 23.49
38 254 Smyčková EmaSmyčková Ema 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 24.00
39 123 Rosičová SimonaRosičová Simona 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 24.02
40 246 Holešová AndreaHolešová Andrea 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 24.04
41 160 Vašová KarinVašová Karin 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 24.19
42 222 Kucejová NinaKucejová Nina 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 PB 24.20
43 43 Trenčanová ViktóriaTrenčanová Viktória 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 24.29
44 421 Vnuková SáraVnuková Sára 11 11 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 PB 24.34
45 35 Dorúšková NatašaDorúšková Nataša 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 24.37
46 356 Bárdiová AnabelleBárdiová Anabelle 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 24.71
47 121 Margetiaková NinaMargetiaková Nina 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 PB 25.22
48 344 Sedliaková DominikaSedliaková Dominika 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 25.85
18 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNS
296 Vicianová SoňaVicianová Soňa 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 DNS

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2024 - 16:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 22.85
2 301 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 23.37
3 226 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 23.90
4 209 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 24.14
5 380 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 24.53
MS 130 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 24.59
384 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2024 - 16:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 199 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 22.76
2 317 Šuplata MatejŠuplata Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 23.84
3 163 Elegańczyk Bartłomiej MatúšElegańczyk Bartłomiej Matúš 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 24.35
4 145 Gembický TimotejGembický Timotej 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 25.16
5 371 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 25.66
6 232 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 26.04
7 239 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 26.33
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 199 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 22.76
2 8 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 22.85
3 301 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 23.37
4 317 Šuplata MatejŠuplata Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 23.84
5 226 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 23.90
6 209 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 24.14
7 163 Elegańczyk Bartłomiej MatúšElegańczyk Bartłomiej Matúš 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 24.35
8 380 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 24.53
9 130 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 24.59
10 145 Gembický TimotejGembický Timotej 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 25.16
11 371 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 25.66
12 232 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 26.04
13 239 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 26.33
384 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 DNS

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2024 - 15:45) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 257 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 25.82
2 352 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 AC UNIZA atletický oddiel ŽilinaAC UNIZA atletický oddiel Ž... 4 PB 26.20
3 200 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 26.45
4 401 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 26.71
5 360 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 27.34
6 250 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 27.49
7 247 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 27.96
8 242 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 28.35
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2024 - 15:45) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 244 Hanuliaková LeaHanuliaková Lea 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 28.14
2 126 Benčová KarolínaBenčová Karolína 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 28.60
3 255 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 29.90
4 137 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 PB 29.97
5 260 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 30.19
6 170 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 PB 30.20
168 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 1.6.2024 - 15:45) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 423 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 26.88
MS 26 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 26.94
3 310 Černáková KamilaČernáková Kamila 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 28.47
MS 22 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 28.92
5 81 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 PB 29.05
MS 29 Malatincová BarboraMalatincová Barbora 06 06 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 6 29.07
7 17 Podhradska SáraPodhradska Sára 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 29.84
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 257 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 25.82
2 352 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 AC UNIZA atletický oddiel ŽilinaAC UNIZA atletický oddiel Ž... 4 PB 26.20
3 200 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 26.45
4 401 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 26.71
5 423 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 26.88
6 26 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 26.94
7 360 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 27.34
8 250 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 27.49
9 247 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 27.96
10 244 Hanuliaková LeaHanuliaková Lea 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 28.14
11 242 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 28.35
12 310 Černáková KamilaČernáková Kamila 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 28.47
13 126 Benčová KarolínaBenčová Karolína 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 28.60
14 22 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 28.92
15 81 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 PB 29.05
16 29 Malatincová BarboraMalatincová Barbora 06 06 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 6 29.07
17 17 Podhradska SáraPodhradska Sára 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 29.84
18 255 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 29.90
19 137 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 PB 29.97
20 260 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 30.19
21 170 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 PB 30.20
168 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2024 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 281 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 PB 39.57
2 265 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 39.90
3 146 Hujo PatrikHujo Patrik 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 40.60
4 32 Vráblik MichalVráblik Michal 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 PB 40.85
5 283 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 42.26
6 93 Dokoupil Alex DanielDokoupil Alex Daniel 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 42.97
4 Čavojský MartinČavojský Martin 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 DNF
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2024 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 166 Ličák SamuelLičák Samuel 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 44.52
2 381 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 45.62
3 210 Palášthy RichardPalášthy Richard 10 10 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 8 46.90
4 297 Badáni BranislavBadáni Branislav 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 47.22
5 178 Belás RadovanBelás Radovan 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 47.53
6 185 Húdek ŠimonHúdek Šimon 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 50.74
7 320 Vondena EliášVondena Eliáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 50.91
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 281 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 PB 39.57
2 265 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 39.90
3 146 Hujo PatrikHujo Patrik 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 40.60
4 32 Vráblik MichalVráblik Michal 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 PB 40.85
5 283 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 42.26
6 93 Dokoupil Alex DanielDokoupil Alex Daniel 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 42.97
7 166 Ličák SamuelLičák Samuel 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 44.52
8 381 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 45.62
9 210 Palášthy RichardPalášthy Richard 10 10 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 8 46.90
10 297 Badáni BranislavBadáni Branislav 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 47.22
11 178 Belás RadovanBelás Radovan 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 47.53
12 185 Húdek ŠimonHúdek Šimon 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 50.74
13 320 Vondena EliášVondena Eliáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 50.91
4 Čavojský MartinČavojský Martin 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 DNF

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2024 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 332 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 41.94
2 270 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 43.10
3 2 Koreňová KatarínaKoreňová Katarína 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 PB 43.56
4 248 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 43.68
5 275 Lučaníková KarinLučaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 43.76
6 33 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 44.49
7 46 Vetešková LauraVetešková Laura 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 PB 46.02
8 154 Lökeová Nela JúliaLökeová Nela Júlia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 49.12
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2024 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Bubniaková NellaBubniaková Nella 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 PB 46.99
2 36 Faturíková ViktóriaFaturíková Viktória 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 PB 47.08
3 245 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 47.82
4 136 Korčoková HanaKorčoková Hana 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 PB 48.23
5 156 Nagyová LillaNagyová Lilla 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 49.52
6 44 Turzová EmaTurzová Ema 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 PB 50.53
7 38 Korieneková EmmaKorieneková Emma 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 52.10
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 1.6.2024 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 416 Lisková NatáliaLisková Natália 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 47.76
2 91 Trúchla DianaTrúchla Diana 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 PB 48.62
3 138 Seková AlexandraSeková Alexandra 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 PB 49.77
4 155 Mušková KatarínaMušková Katarína 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 50.39
5 63 Galátová LaraGalátová Lara 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 51.19
6 254 Smyčková EmaSmyčková Ema 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 53.18
157 Póchová MáriaPóchová Mária 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 DQ 137
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 332 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 41.94
2 270 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 43.10
3 2 Koreňová KatarínaKoreňová Katarína 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 PB 43.56
4 248 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 43.68
5 275 Lučaníková KarinLučaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 43.76
6 33 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 44.49
7 46 Vetešková LauraVetešková Laura 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 PB 46.02
8 100 Bubniaková NellaBubniaková Nella 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 PB 46.99
9 36 Faturíková ViktóriaFaturíková Viktória 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 PB 47.08
10 416 Lisková NatáliaLisková Natália 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 47.76
11 245 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 47.82
12 136 Korčoková HanaKorčoková Hana 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 PB 48.23
13 91 Trúchla DianaTrúchla Diana 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 PB 48.62
14 154 Lökeová Nela JúliaLökeová Nela Júlia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 49.12
15 156 Nagyová LillaNagyová Lilla 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 49.52
16 138 Seková AlexandraSeková Alexandra 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 PB 49.77
17 155 Mušková KatarínaMušková Katarína 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 50.39
18 44 Turzová EmaTurzová Ema 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 PB 50.53
19 63 Galátová LaraGalátová Lara 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 51.19
20 38 Korieneková EmmaKorieneková Emma 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 52.10
21 254 Smyčková EmaSmyčková Ema 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 53.18
157 Póchová MáriaPóchová Mária 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 DQ 137

400 m - Dorastenci

(so, 1.6.2024 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 209 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 PB 0:52.26
2 358 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:56.68
3 232 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 0:59.46
4 371 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:01.00
5 382 Šluch MarekŠluch Marek 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 1:01.96
6 110 Krahulec JánKrahulec Ján 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 1:03.82
7 147 Janiga MartinJaniga Martin 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 1:03.87
Celkom 7 pretekárov

400 m - Dorastenky

(so, 1.6.2024 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 360 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 0:59.76
2 64 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 1:00.00
3 336 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 1:02.11
4 42 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 PB 1:03.81
5 81 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 1:04.45
6 260 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 1:05.57
7 137 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 PB 1:06.25
8 331 Jasenáková SáraJasenáková Sára 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 1:11.46
Celkom 8 pretekárov

800 m - Dorastenci

(so, 1.6.2024 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 238 Ťapaják Lukᚍapaják Lukáš 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:09.05
2 262 Triska SviatoslavTriska Sviatoslav 07 07 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 3 PB 2:09.51
MS 999 Bíroš DávidBíroš Dávid 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:10.78
MS 130 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 4 2:11.96
5 235 Ondrík DanielOndrík Daniel 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 2:12.36
6 110 Krahulec JánKrahulec Ján 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 PB 2:24.12
7 134 Troiak MatúšTroiak Matúš 08 08 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 2:45.82
Celkom 7 pretekárov

800 m - Starší žiaci

(so, 1.6.2024 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 47 Hoza TobiasHoza Tobias 09 09 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 1 2:15.92
2 415 Šprlák JurajŠprlák Juraj 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 2:18.39
3 76 Ivan AndrejIvan Andrej 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 2:21.57
4 131 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 PB 2:26.39
5 302 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:28.43
6 267 Šarišský TimotejŠarišský Timotej 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:36.40
7 230 Jurický MathiasJurický Mathias 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 12 PB 2:38.24
8 237 Suľa AdamSuľa Adam 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 11 PB 2:38.25
9 231 Krutošík MichalKrutošík Michal 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 10 PB 2:38.85
10 374 Kubo TomášKubo Tomáš 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:39.67
11 268 Vvong MarcosVvong Marcos 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 2:39.87
12 177 Balážik JakubBalážik Jakub 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 13 PB 2:39.88
13 379 Nosáľ MartinNosáľ Martin 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 2:41.33
14 28 Beňo AlexBeňo Alex 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 14 PB 2:56.47
15 30 Ragan RichardRagan Richard 12 12 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 15 PB 3:03.24
Celkom 15 pretekárov

800 m - Dorastenky

(so, 1.6.2024 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 394 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:25.66
2 198 Čížová VeronikaČížová Veronika 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 2:33.03
3 41 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 PB 2:34.59
MS 29 Malatincová BarboraMalatincová Barbora 06 06 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 2:38.92
5 255 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 2:41.70
6 346 Stopová NinaStopová Nina 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:46.42
Celkom 6 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2024 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 2 Koreňová KatarínaKoreňová Katarína 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 2:29.84
2 365 Olekšáková NelaOlekšáková Nela 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:30.82
3 252 Piková LaraPiková Lara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 2:33.10
4 339 Zemiarová AnnaZemiarová Anna 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 2:35.87
5 397 Kubalová ZaraKubalová Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:40.49
6 119 Hešková NinaHešková Nina 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 PB 2:46.14
7 339 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:57.84
355 Valjentová AlexandraValjentová Alexandra 09 09 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 8 DNF
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2024 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 332 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:36.75
2 273 Jašková TamaraJašková Tamara 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 2:37.50
3 276 Mišková EmaMišková Ema 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 2:41.01
4 421 Vnuková SáraVnuková Sára 11 11 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 PB 2:44.93
5 221 Krnáčová LauraKrnáčová Laura 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 2:46.13
6 40 Mičudová EmíliaMičudová Emília 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 2:56.36
7 73 Voskárová EliškaVoskárová Eliška 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 2:58.73
8 222 Kucejová NinaKucejová Nina 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 8 3:14.63
296 Vicianová SoňaVicianová Soňa 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 DNS
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 2 Koreňová KatarínaKoreňová Katarína 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 2:29.84
2 365 Olekšáková NelaOlekšáková Nela 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:30.82
3 252 Piková LaraPiková Lara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 2:33.10
4 339 Zemiarová AnnaZemiarová Anna 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 2:35.87
5 332 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:36.75
6 273 Jašková TamaraJašková Tamara 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 2:37.50
7 397 Kubalová ZaraKubalová Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:40.49
8 276 Mišková EmaMišková Ema 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 2:41.01
9 421 Vnuková SáraVnuková Sára 11 11 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 PB 2:44.93
10 221 Krnáčová LauraKrnáčová Laura 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 2:46.13
11 119 Hešková NinaHešková Nina 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 PB 2:46.14
12 40 Mičudová EmíliaMičudová Emília 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 2:56.36
13 339 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:57.84
14 73 Voskárová EliškaVoskárová Eliška 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 2:58.73
15 222 Kucejová NinaKucejová Nina 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 8 3:14.63
355 Valjentová AlexandraValjentová Alexandra 09 09 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 8 DNF
296 Vicianová SoňaVicianová Soňa 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 DNS

1500 m - Dorastenci

(so, 1.6.2024 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 373 Kubala RichardKubala Richard 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 4:25.53
MS 299 Bukovina PavolBukovina Pavol 02 02 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 4:32.69
3 48 Oršula AdriánOršula Adrián 07 07 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 6 4:35.22
4 261 Janotka DávidJanotka Dávid 08 08 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 3 PB 4:41.84
5 413 Hruška AdamHruška Adam 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 5:00.25
6 359 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 5:08.68
7 227 Červený MartinČervený Martin 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 5:10.69
8 50 Hajdúch AdamHajdúch Adam 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 5:23.78
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Dorastenky

(so, 1.6.2024 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 402 Moricová LuciaMoricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 5:11.52
2 3 Stromková LenkaStromková Lenka 08 08 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 PB 5:13.61
3 418 Šadláková SáraŠadláková Sára 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 5:16.05
4 269 Bárdiová AmelieBárdiová Amelie 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 5:26.16
5 404 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 5:33.22
Celkom 5 pretekárov

2000 m - Staršie žiačky

(so, 1.6.2024 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 363 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 7:11.75
2 248 Ondríková DanielaOndríková Daniela 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 7:11.80
3 403 Pavlaninová NelaPavlaninová Nela 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 7:32.02
4 395 Kofrit SofiaKofrit Sofia 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 8:06.84
5 364 Kramariková NatáliaKramariková Natália 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 8:13.86
6 19 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 8:32.66
7 367 Sadloňová KatarínaSadloňová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 9:12.93
342 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 DNS
Celkom 8 pretekárov

3000 m - Dorastenci

(so, 1.6.2024 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 115 Tkáč JánTkáč Ján 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 10:09.33
2 356 Beňuš FilipBeňuš Filip 07 07 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 4 10:15.18
3 94 Ferianc JakubFerianc Jakub 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 11:44.25
4 219 Moravík MaximMoravík Maxim 08 08 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 11:47.69
Celkom 4 pretekári

3000 m - Starší žiaci

(so, 1.6.2024 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 233 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 10:16.76
2 263 Volkov VladyslavVolkov Vladyslav 10 10 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 10:27.97
3 51 Pribilinec NicolasPribilinec Nicolas 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 PB 10:34.96
4 111 Mamoň MatúšMamoň Matúš 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 PB 10:35.07
5 49 Šebest SebastiánŠebest Sebastián 10 10 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 7 PB 10:43.62
6 315 Surovec PeterSurovec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 11:16.01
7 218 Marcinek TimonMarcinek Timon 09 09 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 8 11:47.22
Celkom 7 pretekárov

3000 m - Dorastenky

(so, 1.6.2024 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 385 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 11:25.69
2 417 Ochodničanová MiriamaOchodničanová Miriama 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 PB 11:35.75
3 278 Otipková EliškaOtipková Eliška 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 12:17.99
Celkom 3 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci

(so, 1.6.2024 - 10:35) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 321 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 13.49
2 132 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 13.99
3 114 Štromajer JakubŠtromajer Jakub 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 14.19
4 305 Kubaška ŠimonKubaška Šimon 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 14.25
5 99 Oško FilipOško Filip 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 17.05
6 316 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 17.46
7 182 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 19.75
Celkom 7 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2024 - 10:00) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 328 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 14.37
2 327 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 14.61
3 87 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 15.19
4 350 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 15.45
5 208 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 16.20
6 106 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 18.54
7 422 Žiačková MiriamŽiačková Miriam 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 18.77
8 196 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 PB 19.15
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2024 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 20 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 15.32
2 367 Žilková NinaŽilková Nina 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 17.44
3 108 Vanfleteren ElisaVanfleteren Elisa 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 17.83
4 338 Nemcová SoňaNemcová Soňa 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 17.85
5 153 Libiaková LeonaLibiaková Leona 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 18.73
6 225 Vreštiaková MartinaVreštiaková Martina 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 8 20.15
7 289 Kalasová SimonaKalasová Simona 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 20.69
8 102 Jusková MichaelaJusková Michaela 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 21.59
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 328 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 14.37
2 327 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 14.61
3 87 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 15.19
4 20 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 15.32
5 350 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 15.45
6 208 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 16.20
7 367 Žilková NinaŽilková Nina 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 17.44
8 108 Vanfleteren ElisaVanfleteren Elisa 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 17.83
9 338 Nemcová SoňaNemcová Soňa 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 17.85
10 106 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 18.54
11 153 Libiaková LeonaLibiaková Leona 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 18.73
12 422 Žiačková MiriamŽiačková Miriam 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 18.77
13 196 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 PB 19.15
14 225 Vreštiaková MartinaVreštiaková Martina 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 8 20.15
15 289 Kalasová SimonaKalasová Simona 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 20.69
16 102 Jusková MichaelaJusková Michaela 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 21.59

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky

(so, 1.6.2024 - 10:20) official Vietor: -2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 390 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 13.84
2 257