<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ družstiev dorastu a ml. žiactva - 2. kolo

Košice (11. 5. 2024)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 11.5.2024 - 11:45) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 08.57 QA
2 65 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 08.85 qB
3 1 Bačo TomášBačo Tomáš 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 08.93 qB
4 4 Kateržabek SebastianKateržabek Sebastian 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 09.61
5 199 Ušiak AdamUšiak Adam 14 14 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 8 09.81
6 211 Šponták AdamŠponták Adam 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 10.11
7 68 Kočan OliverKočan Oliver 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.02
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 11.5.2024 - 11:45) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 234 Kubis JakubKubis Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.67 QA
2 174 Kožár TomášKožár Tomáš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.09 qB
3 17 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 09.30 qB
4 78 Petránsky MartinPetránsky Martin 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.13
5 2 Faragó DenisFaragó Denis 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 10.13
6 198 Andrišov MaximiliánAndrišov Maximilián 14 14 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 7 10.78
7 72 Kundrát JakubKundrát Jakub 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 11.63
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 11.5.2024 - 11:45) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.64 QA
2 76 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.76 qA
3 208 Preverčík MárioPreverčík Mário 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.83
4 225 Glitta BrunoGlitta Bruno 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.10
5 82 Tomčo AdamTomčo Adam 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.89
177 Majdák Maxim H.Majdák Maxim H. 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 DNS
70 Komjáti FilipKomjáti Filip 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 11.5.2024 - 11:45) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 239 Paľuv ViliamPaľuv Viliam 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.46 QA
2 168 Frištyk DávidFrištyk Dávid 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.18 qB
3 227 Hanko MichalHanko Michal 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.46
4 182 Šoltys AdamŠoltys Adam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.51
5 80 Staňa OliverStaňa Oliver 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.54
230 Konfederák JakubKonfederák Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 DNS
266 Demek MatejDemek Matej 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 11.5.2024 - 11:45) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 207 Palka-Jusko NicolasPalka-Jusko Nicolas 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 PB 08.39 QA
2 237 Markovič ŠimonMarkovič Šimon 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.84 qA
3 14 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 09.31 qB
4 173 Kopčák JurajKopčák Juraj 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.44 qB
5 84 Vaľa MichalVaľa Michal 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.81
6 266 Mačanga ŠimonMačanga Šimon 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.25
7 268 Obšitoš RadoslavObšitoš Radoslav 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.35
8 73 Levkut OliverLevkut Oliver 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.79
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 11.5.2024 - 11:45) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 77 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 08.77 QA
2 235 Kviatkovský BenjamínKviatkovský Benjamín 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.86 qB
3 245 Šimco SamuelŠimco Samuel 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.60
4 41 Bryndza KrištofBryndza Krištof 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 10.05
5 223 Gajdár DanielGajdár Daniel 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 10.48
6 210 Širochman OliverŠirochman Oliver 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 PB 10.50
7 236 Mačejovský TimotejMačejovský Timotej 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.60
8 244 Stach FilipStach Filip 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 12.02
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 207 Palka-Jusko NicolasPalka-Jusko Nicolas 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 PB 08.39 QA
2 239 Paľuv ViliamPaľuv Viliam 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.46 QA
3 42 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 08.57 QA
4 81 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.64 QA
5 234 Kubis JakubKubis Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.67 QA
6 76 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.76 qA
7 77 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 08.77 QA
8 237 Markovič ŠimonMarkovič Šimon 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.84 qA
9 65 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 08.85 qB
10 235 Kviatkovský BenjamínKviatkovský Benjamín 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.86 qB
11 1 Bačo TomášBačo Tomáš 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 08.93 qB
12 174 Kožár TomášKožár Tomáš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.09 qB
13 168 Frištyk DávidFrištyk Dávid 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.18 qB
14 17 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 09.30 qB
15 14 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 09.31 qB
16 173 Kopčák JurajKopčák Juraj 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.44 qB
17 227 Hanko MichalHanko Michal 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.46
18 182 Šoltys AdamŠoltys Adam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.51
19 80 Staňa OliverStaňa Oliver 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.54
20 245 Šimco SamuelŠimco Samuel 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.60
21 4 Kateržabek SebastianKateržabek Sebastian 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 09.61
22 199 Ušiak AdamUšiak Adam 14 14 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 8 09.81
22 84 Vaľa MichalVaľa Michal 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.81
24 208 Preverčík MárioPreverčík Mário 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.83
25 41 Bryndza KrištofBryndza Krištof 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 10.05
26 225 Glitta BrunoGlitta Bruno 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.10
27 211 Šponták AdamŠponták Adam 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 10.11
28 78 Petránsky MartinPetránsky Martin 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.13
28 2 Faragó DenisFaragó Denis 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 10.13
30 266 Mačanga ŠimonMačanga Šimon 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.25
31 268 Obšitoš RadoslavObšitoš Radoslav 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.35
32 223 Gajdár DanielGajdár Daniel 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 10.48
33 210 Širochman OliverŠirochman Oliver 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 PB 10.50
34 236 Mačejovský TimotejMačejovský Timotej 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.60
35 198 Andrišov MaximiliánAndrišov Maximilián 14 14 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 7 10.78
36 73 Levkut OliverLevkut Oliver 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.79
37 82 Tomčo AdamTomčo Adam 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.89
38 72 Kundrát JakubKundrát Jakub 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 11.63
39 68 Kočan OliverKočan Oliver 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.02
39 244 Stach FilipStach Filip 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 12.02
177 Majdák Maxim H.Majdák Maxim H. 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 DNS
70 Komjáti FilipKomjáti Filip 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DNS
230 Konfederák JakubKonfederák Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 DNS
266 Demek MatejDemek Matej 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 11.5.2024 - 13:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 207 Palka-Jusko NicolasPalka-Jusko Nicolas 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 SB 08.39 11.00
2 42 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 SB 08.53 9.00
3 234 Kubis JakubKubis Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 SB 08.53 8.00
4 239 Paľuv ViliamPaľuv Viliam 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.72 7.00
5 81 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.77 6.00
6 237 Markovič ŠimonMarkovič Šimon 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 SB 08.82 5.00
7 77 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 08.97 4.00
8 76 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.08 3.00
Poznámky:
št.č.42: 8,524 sec; št.č.234: 8,529 sec;
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 11.5.2024 - 13:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 235 Kviatkovský BenjamínKviatkovský Benjamín 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 SB 08.74 2.00
2 174 Kožár TomášKožár Tomáš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 SB 08.84 1.00
3 65 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.99
4 1 Bačo TomášBačo Tomáš 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 09.08
5 168 Frištyk DávidFrištyk Dávid 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 SB 09.18
6 173 Kopčák JurajKopčák Juraj 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 SB 09.22
7 17 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 SB 09.26
8 14 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 09.39
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 11.5.2024 - 11:25) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 07.93 qA
2 145 Blanárová MiriamBlanárová Miriam 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 09.00 qB
3 109 Kopkášová BiankaKopkášová Bianka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.04
4 192 Pinteová MiriamPinteová Miriam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 09.52
5 53 Hudáková AnežkaHudáková Anežka 12 12 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 PB 09.96
6 188 Kamenčíková VivienKamenčíková Vivien 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 10.63
257 Kuncová Ema MáriaKuncová Ema Mária 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 11.5.2024 - 11:25) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.29 qA
2 278 Drosč RebecaDrosč Rebeca 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 09.04 qB
3 37 Toporová SoňaToporová Soňa 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 09.10
4 216 Puľáková Sofia MáriaPuľáková Sofia Mária 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 09.57
5 255 Kaľatová CassieKaľatová Cassie 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 10.71
218 Treľová LauraTreľová Laura 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DNS
215 Maskalova AntoniaMaskalova Antonia 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 11.5.2024 - 11:25) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 137 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.35 qA
2 276 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 09.07
3 50 Sedláková KláraSedláková Klára 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 09.31
4 194 Vaňová LaylaVaňová Layla 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 09.88
5 86 Bujňáková KatarínaBujňáková Katarína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.14
6 52 Cerchiaro MeganeCerchiaro Megane 12 12 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 PB 10.84
7 193 Štofanová NelaŠtofanová Nela 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 11.03
8 252 Chovancová SofiaChovancová Sofia 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 11.56
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 11.5.2024 - 11:25) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 31 Paruševová ElaParuševová Ela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 08.72 qA
2 151 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 09.04 qB
3 286 Kaňuchová MichaelaKaňuchová Michaela 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 09.92
4 260 Olejárová LenkaOlejárová Lenka 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 10.07
5 120 Olejníková DorotkaOlejníková Dorotka 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 10.25
6 262 Popadičová MelániaPopadičová Melánia 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 10.30
7 189 Marušaková AlexandraMarušaková Alexandra 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 11.88
197 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 3 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 11.5.2024 - 11:25) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 152 Tkáčová DorotaTkáčová Dorota 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 08.52 qA
2 6 Komorová AlexandraKomorová Alexandra 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 09.24
3 249 Bilasová StanislavaBilasová Stanislava 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 09.29
4 87 Bulecová NinaBulecová Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 09.95
5 136 Vojtechovská ElaVojtechovská Ela 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.97
MS 133 Titová SaraTitová Sara 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.67
7 26 Hviščová AnnaHviščová Anna 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 10.74
298 Stráňaiová SofiaStráňaiová Sofia 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 11.5.2024 - 11:25) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 117 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.62 qA
2 291 Majancsiková AnnamáriaMajancsiková Annamária 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 09.10
3 279 Dubošová LuciaDubošová Lucia 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.15
4 39 Urdová TimeaUrdová Timea 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 09.71
5 35 Somerauer KláraSomerauer Klára 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 09.74
MS 101 Juhásová LuciaJuhásová Lucia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.81
7 125 Petriková Lilien SáraPetriková Lilien Sára 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 10.03
8 186 Dienešová LauraDienešová Laura 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 10.29
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 11.5.2024 - 11:25) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 253 Jurčišinová BarboraJurčišinová Barbora 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 08.58 qA
2 49 Pavúková TamaraPavúková Tamara 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 5 PB 08.97 qB
3 285 Hvizdakova AlexHvizdakova Alex 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.11
4 212 Grunská MichaelaGrunská Michaela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 PB 09.31
5 89 Dúhová SofiaDúhová Sofia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.59
6 95 Gazdačková LauraGazdačková Laura 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 09.74
7 161 Kilianová AlžbetaKilianová Alžbeta 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 09.83
MS 132 Takáčová TatianaTakáčová Tatiana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.84
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 11.5.2024 - 11:25) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 296 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 08.96 qB
2 112 Krupeľáková SofiaKrupeľáková Sofia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.97 qB
3 259 Michtová TeréziaMichtová Terézia 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 09.23
4 119 Mrázová EmmaMrázová Emma 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.86
5 256 Kopačková KatkaKopačková Katka 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 10.14
6 123 Pašková MiaPašková Mia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.21
7 185 Cisková NellaCisková Nella 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.24
8 158 Dankovičová LianaDankovičová Liana 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 12.33
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 09 (so, 11.5.2024 - 11:25) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 131 Šebeková Andrea KarlaŠebeková Andrea Karla 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.75 qA
2 22 Gernátová ZaraGernátová Zara 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 09.17
3 150 Siroťáková EvaSiroťáková Eva 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 09.36
4 277 Čerňanská SáraČerňanská Sára 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.49
5 284 Hricová MichaelaHricová Michaela 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.64
6 5 Gedeonová ChiaraGedeonová Chiara 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 09.67
7 157 Borisová BarboraBorisová Barbora 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 10.13
8 213 Jassušová NelaJassušová Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 10.53
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 10 (so, 11.5.2024 - 11:25) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 108 Komárová KristínaKomárová Kristína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 08.88 qB
2 130 Šauličová BarboraŠauličová Barbora 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.93 qB
3 55 Skokanová AgnesSkokanová Agnes 12 12 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 PB 09.42
4 54 Matušeková JohanaMatušeková Johana 12 12 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 PB 09.83
5 114 Kurucová KornéliaKurucová Kornélia 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 10.13
6 195 Golianová KristínaGolianová Kristína 13 13 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 8 10.22
7 162 Krajníková TeréziaKrajníková Terézia 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 11.12
254 Jurčišinová NinaJurčišinová Nina 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 07.93 qA
2 100 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.29 qA
3 137 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.35 qA
4 152 Tkáčová DorotaTkáčová Dorota 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 08.52 qA
5 253 Jurčišinová BarboraJurčišinová Barbora 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 08.58 qA
6 117 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.62 qA
7 31 Paruševová ElaParuševová Ela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 08.72 qA
8 131 Šebeková Andrea KarlaŠebeková Andrea Karla 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.75 qA
9 108 Komárová KristínaKomárová Kristína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 08.88 qB
10 130 Šauličová BarboraŠauličová Barbora 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.93 qB
11 296 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 08.96 qB
12 49 Pavúková TamaraPavúková Tamara 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 5 PB 08.97 qB
12 112 Krupeľáková SofiaKrupeľáková Sofia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.97 qB
14 145 Blanárová MiriamBlanárová Miriam 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 09.00 qB
15 109 Kopkášová BiankaKopkášová Bianka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.04
15 278 Drosč RebecaDrosč Rebeca 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 09.04 qB
15 151 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 09.04 qB
18 276 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 09.07
19 37 Toporová SoňaToporová Soňa 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 09.10
19 291 Majancsiková AnnamáriaMajancsiková Annamária 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 09.10
21 285 Hvizdakova AlexHvizdakova Alex 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.11
22 279 Dubošová LuciaDubošová Lucia 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.15
23 22 Gernátová ZaraGernátová Zara 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 09.17
24 259 Michtová TeréziaMichtová Terézia 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 09.23
25 6 Komorová AlexandraKomorová Alexandra 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 09.24
26 249 Bilasová StanislavaBilasová Stanislava 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 09.29
27 50 Sedláková KláraSedláková Klára 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 09.31
27 212 Grunská MichaelaGrunská Michaela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 PB 09.31
29 150 Siroťáková EvaSiroťáková Eva 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 09.36
30 55 Skokanová AgnesSkokanová Agnes 12 12 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 PB 09.42
31 277 Čerňanská SáraČerňanská Sára 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.49
32 192 Pinteová MiriamPinteová Miriam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 09.52
33 216 Puľáková Sofia MáriaPuľáková Sofia Mária 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 09.57
34 89 Dúhová SofiaDúhová Sofia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.59
35 284 Hricová MichaelaHricová Michaela 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.64
36 5 Gedeonová ChiaraGedeonová Chiara 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 09.67
37 39 Urdová TimeaUrdová Timea 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 09.71
38 35 Somerauer KláraSomerauer Klára 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 09.74
38 95 Gazdačková LauraGazdačková Laura 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 09.74
40 101 Juhásová LuciaJuhásová Lucia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.81
41 161 Kilianová AlžbetaKilianová Alžbeta 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 09.83
41 54 Matušeková JohanaMatušeková Johana 12 12 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 PB 09.83
43 132 Takáčová TatianaTakáčová Tatiana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.84
44 119 Mrázová EmmaMrázová Emma 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.86
45 194 Vaňová LaylaVaňová Layla 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 09.88
46 286 Kaňuchová MichaelaKaňuchová Michaela 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 09.92
47 87 Bulecová NinaBulecová Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 09.95
48 53 Hudáková AnežkaHudáková Anežka 12 12 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 PB 09.96
49 136 Vojtechovská ElaVojtechovská Ela 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.97
50 125 Petriková Lilien SáraPetriková Lilien Sára 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 10.03
51 260 Olejárová LenkaOlejárová Lenka 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 10.07
52 157 Borisová BarboraBorisová Barbora 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 10.13
52 114 Kurucová KornéliaKurucová Kornélia 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 10.13
54 86 Bujňáková KatarínaBujňáková Katarína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.14
54 256 Kopačková KatkaKopačková Katka 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 10.14
56 123 Pašková MiaPašková Mia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.21
57 195 Golianová KristínaGolianová Kristína 13 13 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 8 10.22
58 185 Cisková NellaCisková Nella 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.24
59 120 Olejníková DorotkaOlejníková Dorotka 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 10.25
60 186 Dienešová LauraDienešová Laura 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 10.29
61 262 Popadičová MelániaPopadičová Melánia 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 10.30
62 213 Jassušová NelaJassušová Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 10.53
63 188 Kamenčíková VivienKamenčíková Vivien 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 10.63
64 133 Titová SaraTitová Sara 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.67
65 255 Kaľatová CassieKaľatová Cassie 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 10.71
66 26 Hviščová AnnaHviščová Anna 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 10.74
67 52 Cerchiaro MeganeCerchiaro Megane 12 12 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 PB 10.84
68 193 Štofanová NelaŠtofanová Nela 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 11.03
69 162 Krajníková TeréziaKrajníková Terézia 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 11.12
70 252 Chovancová SofiaChovancová Sofia 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 11.56
71 189 Marušaková AlexandraMarušaková Alexandra 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 11.88
72 158 Dankovičová LianaDankovičová Liana 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 12.33
257 Kuncová Ema MáriaKuncová Ema Mária 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 DNS
218 Treľová LauraTreľová Laura 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DNS
215 Maskalova AntoniaMaskalova Antonia 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 DNS
197 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 3 DNS
298 Stráňaiová SofiaStráňaiová Sofia 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS
254 Jurčišinová NinaJurčišinová Nina 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 11.5.2024 - 12:50) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 SB 07.89 11.00
2 137 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 SB 08.22 9.00
3 100 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.38 8.00
4 152 Tkáčová DorotaTkáčová Dorota 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 08.53 7.00
5 117 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 SB 08.58 6.00
6 31 Paruševová ElaParuševová Ela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 SB 08.70 5.00
7 253 Jurčišinová BarboraJurčišinová Barbora 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.71 4.00
8 131 Šebeková Andrea KarlaŠebeková Andrea Karla 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 08.93 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 11.5.2024 - 12:50) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Šauličová BarboraŠauličová Barbora 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 SB 08.86 2.00
2 108 Komárová KristínaKomárová Kristína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 SB 08.86 1.00
3 278 Drosč RebecaDrosč Rebeca 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.06
4 296 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.11
5 145 Blanárová MiriamBlanárová Miriam 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 09.12
6 49 Pavúková TamaraPavúková Tamara 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 2 09.12
7 112 Krupeľáková SofiaKrupeľáková Sofia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.12
8 151 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 09.14
Poznámky:
št.č.145: 9,113 sec; št.č.49: 9,115 sec; št.č.112: 9,118 sec;
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (so, 11.5.2024 - 12:35) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 274 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 SB 11.06 11.00
2 63 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 SB 11.24 9.00
3 140 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 11.60 8.00
4 3 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 SB 11.62 7.00
5 61 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 SB 11.87 6.00
6 200 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 12.03 5.00
7 62 Holenda RichardHolenda Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 12.19 4.00
8 58 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 12.19 3.00
Poznámky:
št.č.62: 12,181 sec; št.č.58: 12,182 sec;
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 11.5.2024 - 12:35) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 303 Gajan JánGajan Ján 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 SB 12.10 2.00
2 272 Proks GregorProks Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 12.25 1.00
3 71 Krempaský AndrejKrempaský Andrej 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 SB 12.37
4 155 Durkot MIlanDurkot MIlan 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 12.77
5 246 Vanta SebastiánVanta Sebastián 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 13.59
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 11.5.2024 - 11:15) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.24 QA
2 3 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 11.68 QA
3 61 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 11.90 qA
4 62 Holenda RichardHolenda Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 12.07 qA
5 303 Gajan JánGajan Ján 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 PB 12.16 qB
6 272 Proks GregorProks Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 12.28 qB
MS 142 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 PB 12.37
139 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prví 2 z rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 11.5.2024 - 11:15) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 274 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.11 QA
2 140 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 11.55 QA
MS 141 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 11.78
4 200 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 11.87 qA
5 58 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 12.05 qA
6 71 Krempaský AndrejKrempaský Andrej 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.40 qB
7 155 Durkot MIlanDurkot MIlan 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 12.65 qB
8 246 Vanta SebastiánVanta Sebastián 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 13.56 qB
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prví 2 z rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 274 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.11 QA
2 63 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.24 QA
3 140 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 11.55 QA
4 3 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 11.68 QA
5 141 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 11.78
6 200 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 11.87 qA
7 61 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 11.90 qA
8 58 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 12.05 qA
9 62 Holenda RichardHolenda Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 12.07 qA
10 303 Gajan JánGajan Ján 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 PB 12.16 qB
11 272 Proks GregorProks Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 12.28 qB
12 142 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 PB 12.37
13 71 Krempaský AndrejKrempaský Andrej 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.40 qB
14 155 Durkot MIlanDurkot MIlan 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 12.65 qB
15 246 Vanta SebastiánVanta Sebastián 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 13.56 qB
139 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 DNS

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 11.5.2024 - 11:00) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 113 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 12.43 QA
2 149 Krivdová MáriaKrivdová Mária 08 08 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 13.34 qA
3 25 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 13.76 qB
4 51 Vanková LilienVanková Lilien 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 7 13.88 qB
5 287 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 14.42
6 29 Macková Anna ElizabethMacková Anna Elizabeth 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 14.79
7 135 Vargová EmaVargová Ema 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 15.08
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 11.5.2024 - 11:00) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 SB 12.63 QA
2 111 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 13.71 qA
3 128 Sinaiová TamaraSinaiová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 13.97 qB
4 144 Ambrózová ElaAmbrózová Ela 08 08 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 13.98 qB
5 289 Kuseková TeodoraKuseková Teodora 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.34
6 116 Micenková ZuzanaMicenková Zuzana 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 15.18
282 Hanuščinová NelaHanuščinová Nela 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 11.5.2024 - 11:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 302 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 12.90 QA
2 280 Dvorožňaková SimonaDvorožňaková Simona 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 13.22 qA
3 304 Pavlová MichaelaPavlová Michaela 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 PB 13.86 qB
4 164 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 14.11 qB
5 196 Koreňová HanaKoreňová Hana 08 08 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 2 14.26
6 126 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 14.31
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 11.5.2024 - 11:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 85 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 12.86 QA
2 105 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 13.47 qA
3 90 Ďuránová VanesaĎuránová Vanesa 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 13.98 qB
4 33 Rusinová BarboraRusinová Barbora 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 14.22 qB
5 163 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 14.34
6 20 Čermáková BarboraČermáková Barbora 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 14.76
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 113 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 12.43 QA
2 27 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 SB 12.63 QA
3 85 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 12.86 QA
4 302 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 12.90 QA
5 280 Dvorožňaková SimonaDvorožňaková Simona 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 13.22 qA
6 149 Krivdová MáriaKrivdová Mária 08 08 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 13.34 qA
7 105 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 13.47 qA
8 111 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 13.71 qA
9 25 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 13.76 qB
10 304 Pavlová MichaelaPavlová Michaela 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 PB 13.86 qB
11 51 Vanková LilienVanková Lilien 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 7 13.88 qB
12 128 Sinaiová TamaraSinaiová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 13.97 qB
13 144 Ambrózová ElaAmbrózová Ela 08 08 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 13.98 qB
13 90 Ďuránová VanesaĎuránová Vanesa 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 13.98 qB
15 164 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 14.11 qB
16 33 Rusinová BarboraRusinová Barbora 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 14.22 qB
17 196 Koreňová HanaKoreňová Hana 08 08 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 2 14.26
18 126 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 14.31
19 289 Kuseková TeodoraKuseková Teodora 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.34
19 163 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 14.34
21 287 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 14.42
22 20 Čermáková BarboraČermáková Barbora 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 14.76
23 29 Macková Anna ElizabethMacková Anna Elizabeth 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 14.79
24 135 Vargová EmaVargová Ema 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 15.08
25 116 Micenková ZuzanaMicenková Zuzana 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 15.18
282 Hanuščinová NelaHanuščinová Nela 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (so, 11.5.2024 - 12:25) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 113 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 SB 12.43 11.00
2 27 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 12.64 9.00
3 85 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 SB 12.71 8.00
4 302 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 SB 12.89 7.00
5 280 Dvorožňaková SimonaDvorožňaková Simona 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.34 6.00
6 149 Krivdová MáriaKrivdová Mária 08 08 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 13.68 5.00
7 111 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 13.90 4.00
8 105 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 13.93 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 11.5.2024 - 12:25) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 SB 13.72 2.00
2 51 Vanková LilienVanková Lilien 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 SB 13.85 1.00
3 90 Ďuránová VanesaĎuránová Vanesa 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 SB 13.90
4 304 Pavlová MichaelaPavlová Michaela 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 13.96
5 144 Ambrózová ElaAmbrózová Ela 08 08 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 14.03
6 128 Sinaiová TamaraSinaiová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 14.15
7 164 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 14.22
8 33 Rusinová BarboraRusinová Barbora 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 14.41
Celkom 8 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2024 - 14:35) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 207 Palka-Jusko NicolasPalka-Jusko Nicolas 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 PB 20.81 11.00
2 81 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 20.89 9.00
3 42 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 20.94 8.00
4 237 Markovič ŠimonMarkovič Šimon 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 21.54 6.00
5 174 Kožár TomášKožár Tomáš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 PB 22.23 4.00
6 231 Kopas TimotejKopas Timotej 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 22.76 1.00
7 17 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 23.40
266 Demek MatejDemek Matej 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2024 - 14:35) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Chobot MichalChobot Michal 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 21.60 5.00
2 206 Kuljovský JakubKuljovský Jakub 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 22.61 2.00
3 45 Varga DanielVarga Daniel 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 8 22.81
4 243 Soták TobiasSoták Tobias 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 22.93
5 169 Hodál PeterHodál Peter 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 22.97
6 245 Šimco SamuelŠimco Samuel 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 23.00
7 232 Kravec HugoKravec Hugo 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.13
8 14 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 25.96
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2024 - 14:35) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 167 Fabián AlexFabián Alex 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 23.22
2 227 Hanko MichalHanko Michal 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 25.32
3 2 Faragó DenisFaragó Denis 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 25.81
4 211 Šponták AdamŠponták Adam 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 PB 26.09
5 236 Mačejovský TimotejMačejovský Timotej 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 27.05
6 73 Levkut OliverLevkut Oliver 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 27.82
7 72 Kundrát JakubKundrát Jakub 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 28.33
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 11.5.2024 - 14:35) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Bačo TomášBačo Tomáš 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 22.45 3.00
2 79 Rozmuš SamuelRozmuš Samuel 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.22
3 80 Staňa OliverStaňa Oliver 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.45
4 199 Ušiak AdamUšiak Adam 14 14 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 7 24.57
5 46 Varga MatúšVarga Matúš 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 8 PB 24.84
6 82 Tomčo AdamTomčo Adam 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 27.16
7 68 Kočan OliverKočan Oliver 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 30.51
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 11.5.2024 - 14:35) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 235 Kviatkovský BenjamínKviatkovský Benjamín 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 21.16 7.00
2 166 Cossar LucaCossar Luca 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.34
3 208 Preverčík MárioPreverčík Mário 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 24.06
4 175 Latta RichardLatta Richard 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 24.07
5 225 Glitta BrunoGlitta Bruno 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 25.00
6 66 Kazimír MichaelKazimír Michael 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 25.26
7 241 Shamsalden JaffarShamsalden Jaffar 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 30.82
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 207 Palka-Jusko NicolasPalka-Jusko Nicolas 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 PB 20.81 11.00
2 81 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 20.89 9.00
3 42 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 20.94 8.00
4 235 Kviatkovský BenjamínKviatkovský Benjamín 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 21.16 7.00
5 237 Markovič ŠimonMarkovič Šimon 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 21.54 6.00
6 43 Chobot MichalChobot Michal 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 21.60 5.00
7 174 Kožár TomášKožár Tomáš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 PB 22.23 4.00
8 1 Bačo TomášBačo Tomáš 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 22.45 3.00
9 206 Kuljovský JakubKuljovský Jakub 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 22.61 2.00
10 231 Kopas TimotejKopas Timotej 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 22.76 1.00
11 45 Varga DanielVarga Daniel 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 8 22.81
12 243 Soták TobiasSoták Tobias 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 22.93
13 169 Hodál PeterHodál Peter 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 22.97
14 245 Šimco SamuelŠimco Samuel 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 23.00
15 232 Kravec HugoKravec Hugo 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.13
16 167 Fabián AlexFabián Alex 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 23.22
17 166 Cossar LucaCossar Luca 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.34
18 17 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 23.40
19 208 Preverčík MárioPreverčík Mário 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 24.06
20 175 Latta RichardLatta Richard 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 24.07
21 79 Rozmuš SamuelRozmuš Samuel 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.22
22 80 Staňa OliverStaňa Oliver 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.45
23 199 Ušiak AdamUšiak Adam 14 14 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 7 24.57
24 46 Varga MatúšVarga Matúš 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 8 PB 24.84
25 225 Glitta BrunoGlitta Bruno 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 25.00
26 66 Kazimír MichaelKazimír Michael 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 25.26
27 227 Hanko MichalHanko Michal 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 25.32
28 2 Faragó DenisFaragó Denis 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 25.81
29 14 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 25.96
30 211 Šponták AdamŠponták Adam 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 PB 26.09
31 236 Mačejovský TimotejMačejovský Timotej 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 27.05
32 82 Tomčo AdamTomčo Adam 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 27.16
33 73 Levkut OliverLevkut Oliver 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 27.82
34 72 Kundrát JakubKundrát Jakub 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 28.33
35 68 Kočan OliverKočan Oliver 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 30.51
36 241 Shamsalden JaffarShamsalden Jaffar 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 30.82
266 Demek MatejDemek Matej 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2024 - 14:25) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 19.54 11.00
2 152 Tkáčová DorotaTkáčová Dorota 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 21.17 9.00
3 134 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 22.35 8.00
4 279 Dubošová LuciaDubošová Lucia 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 22.36 7.00
5 22 Gernátová ZaraGernátová Zara 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 22.60 4.00
6 28 Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 22.90 3.00
7 285 Hvizdakova AlexHvizdakova Alex 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 23.01
197 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2024 - 14:25) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 145 Blanárová MiriamBlanárová Miriam 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 22.55 5.00
2 249 Bilasová StanislavaBilasová Stanislava 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 22.96 2.00
3 50 Sedláková KláraSedláková Klára 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 PB 23.13
4 103 Kardošová JúliaKardošová Júlia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 23.36
5 284 Hricová MichaelaHricová Michaela 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 23.78
6 119 Mrázová EmmaMrázová Emma 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.92
254 Jurčišinová NinaJurčišinová Nina 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2024 - 14:25) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Somerauer KláraSomerauer Klára 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 PB 24.17
2 39 Urdová TimeaUrdová Timea 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 24.37
3 95 Gazdačková LauraGazdačková Laura 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 24.41
4 99 Chytilová NelaChytilová Nela 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 24.79
5 136 Vojtechovská ElaVojtechovská Ela 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 24.88
6 114 Kurucová KornéliaKurucová Kornélia 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 27.06
257 Kuncová Ema MáriaKuncová Ema Mária 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 11.5.2024 - 14:25) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 54 Matušeková JohanaMatušeková Johana 12 12 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 PB 24.23
2 161 Kilianová AlžbetaKilianová Alžbeta 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 24.31
3 87 Bulecová NinaBulecová Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 24.34
4 123 Pašková MiaPašková Mia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 25.34
5 194 Vaňová LaylaVaňová Layla 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 25.41
6 255 Kaľatová CassieKaľatová Cassie 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 26.76
7 26 Hviščová AnnaHviščová Anna 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 27.94
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 11.5.2024 - 14:25) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Toporová SoňaToporová Soňa 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 22.47 6.00
2 277 Čerňanská SáraČerňanská Sára 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 23.00 1.00
3 53 Hudáková AnežkaHudáková Anežka 12 12 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 24.59
4 157 Borisová BarboraBorisová Barbora 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 25.03
5 195 Golianová KristínaGolianová Kristína 13 13 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 2 25.40
6 52 Cerchiaro MeganeCerchiaro Megane 12 12 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 27.21
7 193 Štofanová NelaŠtofanová Nela 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 29.11
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 11.5.2024 - 14:25) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 220 Pillárová SonjaPillárová Sonja 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 23.12
MS 101 Juhásová LuciaJuhásová Lucia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.20
MS 132 Takáčová TatianaTakáčová Tatiana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 24.70
4 219 Demková ElaDemková Ela 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 4 25.89
MS 133 Titová SaraTitová Sara 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 27.39
6 252 Chovancová SofiaChovancová Sofia 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 28.53
191 Pavljúková AlexandraPavljúková Alexandra 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 19.54 11.00
2 152 Tkáčová DorotaTkáčová Dorota 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 21.17 9.00
3 134 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 22.35 8.00
4 279 Dubošová LuciaDubošová Lucia 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 22.36 7.00
5 37 Toporová SoňaToporová Soňa 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 22.47 6.00
6 145 Blanárová MiriamBlanárová Miriam 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 22.55 5.00
7 22 Gernátová ZaraGernátová Zara 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 22.60 4.00
8 28 Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 22.90 3.00
9 249 Bilasová StanislavaBilasová Stanislava 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 22.96 2.00
10 277 Čerňanská SáraČerňanská Sára 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 23.00 1.00
11 285 Hvizdakova AlexHvizdakova Alex 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 23.01
12 220 Pillárová SonjaPillárová Sonja 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 23.12
13 50 Sedláková KláraSedláková Klára 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 PB 23.13
14 103 Kardošová JúliaKardošová Júlia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 23.36
15 284 Hricová MichaelaHricová Michaela 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 23.78
16 35 Somerauer KláraSomerauer Klára 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 PB 24.17
17 101 Juhásová LuciaJuhásová Lucia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.20
18 54 Matušeková JohanaMatušeková Johana 12 12 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 PB 24.23
19 161 Kilianová AlžbetaKilianová Alžbeta 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 24.31
20 87 Bulecová NinaBulecová Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 24.34
21 39 Urdová TimeaUrdová Timea 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 24.37
22 95 Gazdačková LauraGazdačková Laura 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 24.41
23 53 Hudáková AnežkaHudáková Anežka 12 12 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 24.59
24 132 Takáčová TatianaTakáčová Tatiana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 24.70
25 99 Chytilová NelaChytilová Nela 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 24.79
26 136 Vojtechovská ElaVojtechovská Ela 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 24.88
27 119 Mrázová EmmaMrázová Emma 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.92
28 157 Borisová BarboraBorisová Barbora 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 25.03
29 123 Pašková MiaPašková Mia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 25.34
30 195 Golianová KristínaGolianová Kristína 13 13 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 2 25.40
31 194 Vaňová LaylaVaňová Layla 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 25.41
32 219 Demková ElaDemková Ela 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 4 25.89
33 255 Kaľatová CassieKaľatová Cassie 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 26.76
34 114 Kurucová KornéliaKurucová Kornélia 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 27.06
35 52 Cerchiaro MeganeCerchiaro Megane 12 12 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 27.21
36 133 Titová SaraTitová Sara 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 27.39
37 26 Hviščová AnnaHviščová Anna 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 27.94
38 252 Chovancová SofiaChovancová Sofia 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 28.53
39 193 Štofanová NelaŠtofanová Nela 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 29.11
197 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 5 DNS
254 Jurčišinová NinaJurčišinová Nina 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 DNS
257 Kuncová Ema MáriaKuncová Ema Mária 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 DNS
191 Pavljúková AlexandraPavljúková Alexandra 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 DNS

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2024 - 14:55) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 22.87 11.00
2 3 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 23.22 9.00
3 140 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 23.32 8.00
4 61 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 23.80 7.00
139 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2024 - 14:55) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 303 Gajan JánGajan Ján 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 PB 24.25 11.00
2 155 Durkot MIlanDurkot MIlan 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 26.09 9.00
3 238 Mizerák LukášMizerák Lukáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 26.95 8.00
4 246 Vanta SebastiánVanta Sebastián 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 27.26 7.00
58 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 22.87 11.00
2 3 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 23.22 9.00
3 140 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 23.32 8.00
4 61 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 23.80 7.00
5 303 Gajan JánGajan Ján 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 PB 24.25 11.00
6 155 Durkot MIlanDurkot MIlan 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 26.09 9.00
7 238 Mizerák LukášMizerák Lukáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 26.95 8.00
8 246 Vanta SebastiánVanta Sebastián 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 27.26 7.00
139 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 DNS
58 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2024 - 14:45) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 113 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.71 11.00
2 292 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 25.85 9.00
3 302 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 26.74 8.00
4 85 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 27.13 7.00
5 94 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 27.71 5.00
6 27 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 28.13 4.00
7 102 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 28.51 3.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2024 - 14:45) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 187 Herdický Sofia AlexandraHerdický Sofia Alexandra 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 28.53 2.00
2 90 Ďuránová VanesaĎuránová Vanesa 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 29.14
3 122 Parkanská SáraParkanská Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 29.32
4 25 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 29.62
5 144 Ambrózová ElaAmbrózová Ela 08 08 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 29.99
6 24 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 30.62
7 33 Rusinová BarboraRusinová Barbora 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 31.17
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2024 - 14:45) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 304 Pavlová MichaelaPavlová Michaela 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 PB 29.44
2 40 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 29.88
3 32 Rohrböck TamaraRohrböck Tamara 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 30.89
4 196 Koreňová HanaKoreňová Hana 08 08 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 5 31.27
5 20 Čermáková BarboraČermáková Barbora 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 31.75
6 29 Macková Anna ElizabethMacková Anna Elizabeth 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 31.77
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 11.5.2024 - 14:45) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 27.39 6.00
2 51 Vanková LilienVanková Lilien 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 7 28.55 1.00
3 164 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 29.64
4 91 Ďurišová TeréziaĎurišová Terézia 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 31.06
5 18 Butoracová PetraButoracová Petra 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 31.56
282 Hanuščinová NelaHanuščinová Nela 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 113 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.71 11.00
2 292 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 25.85 9.00
3 302 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 26.74 8.00
4 85 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 27.13 7.00
5 110 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 27.39 6.00
6 94 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 27.71 5.00
7 27 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 28.13 4.00
8 102 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 28.51 3.00
9 187 Herdický Sofia AlexandraHerdický Sofia Alexandra 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 28.53 2.00
10 51 Vanková LilienVanková Lilien 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 7 28.55 1.00
11 90 Ďuránová VanesaĎuránová Vanesa 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 29.14
12 122 Parkanská SáraParkanská Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 29.32
13 304 Pavlová MichaelaPavlová Michaela 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 PB 29.44
14 25 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 29.62
15 164 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 29.64
16 40 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 29.88
17 144 Ambrózová ElaAmbrózová Ela 08 08 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 29.99
18 24 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 30.62
19 32 Rohrböck TamaraRohrböck Tamara 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 30.89
20 91 Ďurišová TeréziaĎurišová Terézia 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 31.06
21 33 Rusinová BarboraRusinová Barbora 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 31.17
22 196 Koreňová HanaKoreňová Hana 08 08 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 5 31.27
23 18 Butoracová PetraButoracová Petra 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 31.56
24 20 Čermáková BarboraČermáková Barbora 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 31.75
25 29 Macková Anna ElizabethMacková Anna Elizabeth 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 31.77
282 Hanuščinová NelaHanuščinová Nela 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS

800 m - Dorastenci

(so, 11.5.2024 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 303 Gajan JánGajan Ján 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 PB 2:06.81 11.00
2 156 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:07.51 9.00
3 221 Buchholz SamuelBuchholz Samuel 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 2:12.52 8.00
4 74 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 2:12.57 7.00
5 155 Durkot MIlanDurkot MIlan 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 2:14.44 6.00
6 143 Pustai OliverPustai Oliver 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 2:14.66 5.00
7 15 Komka TomášKomka Tomáš 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 2:14.86 4.00
8 240 Peniak PatrikPeniak Patrik 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 2:25.64 3.00
9 62 Holenda RichardHolenda Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 9 2:32.73 2.00
MS 8 Pankulich GlebPankulich Gleb 04 04 ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice 10 2:53.67
11 269 Petrilla MaximPetrilla Maxim 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11 2:53.91 1.00
Celkom 11 pretekárov

800 m - Dorastenky

(so, 11.5.2024 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 299 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:18.36
2 124 Pencáková PaulínaPencáková Paulína 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 2:28.58 11.00
3 163 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 2:35.00 9.00
4 127 Riesová TamaraRiesová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 2:35.01 8.00
5 24 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 2:36.43 7.00
6 304 Pavlová MichaelaPavlová Michaela 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 11 2:41.57 6.00
7 146 Börová KatarínaBörová Katarína 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 2:42.96 5.00
8 40 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 2:50.12 4.00
9 287 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 2:50.74 3.00
10 32 Rohrböck TamaraRohrböck Tamara 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 9 PB 2:54.73 2.00
11 300 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10 SB 3:16.33 1.00
Celkom 11 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci

(so, 11.5.2024 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 182 Šoltys AdamŠoltys Adam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 5:36.01 11.00
2 14 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 5:39.19 9.00
3 203 Hreňko MartinHreňko Martin 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 10 5:44.68 8.00
4 181 Papcun JakubPapcun Jakub 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 6:01.36 7.00
5 171 Kamal SamuelKamal Samuel 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 6:09.43 6.00
6 198 Andrišov MaximiliánAndrišov Maximilián 14 14 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 12 6:11.19 5.00
7 44 Jančár AdamJančár Adam 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 11 6:21.81 4.00
8 173 Kopčák JurajKopčák Juraj 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 6:25.45 3.00
9 178 Moroz ŠimonMoroz Šimon 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 6:38.56 2.00
172 Kendický AdamKendický Adam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 DNS
230 Konfederák JakubKonfederák Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 9 DNS
177 Majdák Maxim H.Majdák Maxim H. 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 DNS
Celkom 12 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky

(so, 11.5.2024 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 290 Lacková EmaLacková Ema 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 5:46.09 11.00
2 26 Hviščová AnnaHviščová Anna 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 6:08.38 9.00
3 92 Gajdošová RebekaGajdošová Rebeka 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 6:19.77 8.00
4 186 Dienešová LauraDienešová Laura 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 6:32.02 7.00
5 291 Majancsiková AnnamáriaMajancsiková Annamária 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 7:10.68 6.00
6 189 Marušaková AlexandraMarušaková Alexandra 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 7:27.32 5.00
7 193 Štofanová NelaŠtofanová Nela 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 7:35.67 4.00
Celkom 7 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2024 - 10:30) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 234 Kubis JakubKubis Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.30 11.00
2 239 Paľuv ViliamPaľuv Viliam 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 11.12 9.00
3 228 Hanko MiroslavHanko Miroslav 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.27 8.00
4 224 Gajdoš ŠimonGajdoš Šimon 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 12.12 7.00
5 232 Kravec HugoKravec Hugo 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 12.20 6.00
6 182 Šoltys AdamŠoltys Adam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 12.58 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2024 - 10:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 174 Kožár TomášKožár Tomáš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 12.65 4.00
2 167 Fabián AlexFabián Alex 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 13.06 3.00
3 176 Lipták JánLipták Ján 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 13.06 2.00
4 166 Cossar LucaCossar Luca 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 13.24 1.00
5 175 Latta RichardLatta Richard 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 13.38
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 234 Kubis JakubKubis Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.30 11.00
2 239 Paľuv ViliamPaľuv Viliam 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 11.12 9.00
3 228 Hanko MiroslavHanko Miroslav 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.27 8.00
4 224 Gajdoš ŠimonGajdoš Šimon 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 12.12 7.00
5 232 Kravec HugoKravec Hugo 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 12.20 6.00
6 182 Šoltys AdamŠoltys Adam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 12.58 5.00
7 174 Kožár TomášKožár Tomáš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 12.65 4.00
8 167 Fabián AlexFabián Alex 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 13.06 3.00
8 176 Lipták JánLipták Ján 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 13.06 2.00
10 166 Cossar LucaCossar Luca 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 13.24 1.00
11 175 Latta RichardLatta Richard 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 13.38

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2024 - 10:45) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 98 Hintošová SoňaHintošová Soňa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 10.18 11.00
2 293 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.43 9.00
3 108 Komárová KristínaKomárová Kristína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 10.50 8.00
4 31 Paruševová ElaParuševová Ela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 12.22 7.00
5 296 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.52 6.00
6 261 Olejník TaniaOlejník Tania 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 12.69 5.00
7 112 Krupeľáková SofiaKrupeľáková Sofia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.70 4.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2024 - 10:45) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 192 Pinteová MiriamPinteová Miriam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 13.39 3.00
2 248 Bardúnová SoňaBardúnová Soňa 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 13.54 2.00
3 38 Trojanová SimonaTrojanová Simona 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 13.73 1.00
4 28 Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 14.17
5 185 Cisková NellaCisková Nella 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 14.77
6 189 Marušaková AlexandraMarušaková Alexandra 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 24.09
191 Pavljúková AlexandraPavljúková Alexandra 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 98 Hintošová SoňaHintošová Soňa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 10.18 11.00
2 293 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.43 9.00
3 108 Komárová KristínaKomárová Kristína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 10.50 8.00
4 31 Paruševová ElaParuševová Ela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 12.22 7.00
5 296 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.52 6.00
6 261 Olejník TaniaOlejník Tania 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 12.69 5.00
7 112 Krupeľáková SofiaKrupeľáková Sofia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.70 4.00
8 192 Pinteová MiriamPinteová Miriam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 13.39 3.00
9 248 Bardúnová SoňaBardúnová Soňa 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 13.54 2.00
10 38 Trojanová SimonaTrojanová Simona 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 13.73 1.00
11 28 Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 14.17
12 185 Cisková NellaCisková Nella 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 14.77
13 189 Marušaková AlexandraMarušaková Alexandra 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 24.09
191 Pavljúková AlexandraPavljúková Alexandra 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 DNS

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2024 - 10:15) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 14.79 11.00
2 104 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 15.68 9.00
3 21 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 15.96 8.00
4 283 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 17.10 7.00
5 263 Stachová AlexandraStachová Alexandra 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 17.70 4.00
6 19 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 17.79 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2024 - 10:15) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 288 Kozáková HanaKozáková Hana 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 17.33 6.00
2 281 Halušková EllaHalušková Ella 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 17.66 5.00
3 20 Čermáková BarboraČermáková Barbora 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 20.48 2.00
4 96 Grígerová LauraGrígerová Laura 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 20.62 1.00
5 116 Micenková ZuzanaMicenková Zuzana 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 21.08
30 Onďáková AnettaOnďáková Anetta 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 DNF
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 14.79 11.00
2 104 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 15.68 9.00
3 21 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 15.96 8.00
4 283 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 17.10 7.00
5 288 Kozáková HanaKozáková Hana 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 17.33 6.00
6 281 Halušková EllaHalušková Ella 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 17.66 5.00
7 263 Stachová AlexandraStachová Alexandra 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 17.70 4.00
8 19 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 17.79 3.00
9 20 Čermáková BarboraČermáková Barbora 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 20.48 2.00
10 96 Grígerová LauraGrígerová Laura 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 20.62 1.00
11 116 Micenková ZuzanaMicenková Zuzana 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 21.08
30 Onďáková AnettaOnďáková Anetta 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 DNF

200 m prekážok [76,2 cm] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2024 - 13:30) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel