<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR vo viacboji mladších žiakov a mladších žiačok

Bratislava (24. 2. 2024)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 1A (so, 24.2.2024 - 12:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Hamza GregorHamza Gregor 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 08.23 495.00
2 4 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 08.32 470.00
3 18 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 08.43 441.00
4 81 Pilka DavidPilka David 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 08.48 428.00
5 3 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 08.55 411.00
6 34 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.55 411.00
7 51 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 08.63 391.00
8 19 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 08.67 381.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 1B (so, 24.2.2024 - 12:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Pilka FilipPilka Filip 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 08.58 403.00
2 79 Kollár MatejKollár Matej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 08.68 378.00
3 56 Šimon OliverŠimon Oliver 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 PB 08.71 371.00
4 5 Šmida OliverŠmida Oliver 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 08.81 347.00
5 80 Machan OliverMachan Oliver 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.83 343.00
6 1 Farkaš DavidFarkaš David 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 08.95 315.00
7 14 Džupina MatúšDžupina Matúš 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.99 306.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 2A (so, 24.2.2024 - 13:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 62 Cseri ŠimonCseri Šimon 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 08.32 470.00
2 61 Brachňák JakubBrachňák Jakub 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 08.68 378.00
3 94 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.77 357.00
4 39 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 08.91 324.00
5 33 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.92 322.00
6 68 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 09.07 289.00
7 52 Leško MatúšLeško Matúš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.33 235.00
8 48 Detvai AdamDetvai Adam 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 09.53 197.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 2B (so, 24.2.2024 - 13:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 140 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.96 313.00
2 95 Pechanec JurajPechanec Juraj 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 PB 08.97 311.00
3 25 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 09.09 285.00
4 78 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.10 282.00
5 53 Papcun JakubPapcun Jakub 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 09.14 274.00
6 64 Levický AdamLevický Adam 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.19 264.00
7 2 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 09.26 249.00
8 35 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.31 239.00
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Hamza GregorHamza Gregor 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 08.23 495.00
2 4 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 08.32 470.00
2 62 Cseri ŠimonCseri Šimon 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 08.32 470.00
4 18 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 08.43 441.00
5 81 Pilka DavidPilka David 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 08.48 428.00
6 3 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 08.55 411.00
6 34 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.55 411.00
8 82 Pilka FilipPilka Filip 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 08.58 403.00
9 51 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 08.63 391.00
10 19 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 08.67 381.00
11 79 Kollár MatejKollár Matej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 08.68 378.00
11 61 Brachňák JakubBrachňák Jakub 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 08.68 378.00
13 56 Šimon OliverŠimon Oliver 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 PB 08.71 371.00
14 94 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.77 357.00
15 5 Šmida OliverŠmida Oliver 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 08.81 347.00
16 80 Machan OliverMachan Oliver 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.83 343.00
17 39 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 08.91 324.00
18 33 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.92 322.00
19 1 Farkaš DavidFarkaš David 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 08.95 315.00
20 140 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.96 313.00
21 95 Pechanec JurajPechanec Juraj 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 PB 08.97 311.00
22 14 Džupina MatúšDžupina Matúš 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.99 306.00
23 68 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 09.07 289.00
24 25 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 09.09 285.00
25 78 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.10 282.00
26 53 Papcun JakubPapcun Jakub 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 09.14 274.00
27 64 Levický AdamLevický Adam 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.19 264.00
28 2 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 09.26 249.00
29 35 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.31 239.00
30 52 Leško MatúšLeško Matúš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.33 235.00
31 48 Detvai AdamDetvai Adam 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 09.53 197.00

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 1A (so, 24.2.2024 - 12:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 28 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 08.14 806.00
2 41 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 08.24 776.00
3 10 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.34 747.00
4 66 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.38 735.00
5 15 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.51 698.00
6 6 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 08.51 698.00
7 20 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 08.52 695.00
8 21 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 08.76 629.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 1B (so, 24.2.2024 - 12:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 90 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 08.72 640.00
2 31 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 08.73 637.00
3 72 Nemčeková ViktoriaNemčeková Viktoria 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 08.74 635.00
4 23 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 08.75 632.00
5 59 Budovcová ZojaBudovcová Zoja 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 08.86 603.00
6 11 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.92 587.00
7 24 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 08.99 569.00
8 46 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 PB 09.19 518.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 2A (so, 24.2.2024 - 13:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.74 635.00
2 42 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 08.77 626.00
3 54 Vrbová SáraVrbová Sára 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 PB 08.96 576.00
4 37 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.01 564.00
5 49 Hešková NinaHešková Nina 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 09.06 551.00
6 92 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.06 551.00
7 87 Ladecká EmilyLadecká Emily 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.10 541.00
8 27 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 09.18 521.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 2B (so, 24.2.2024 - 13:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Pôbišová LeaPôbišová Lea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 PB 08.67 654.00
2 7 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 08.98 571.00
3 40 Hintošová SoňaHintošová Soňa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 08.99 569.00
4 8 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 09.05 553.00
5 22 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 09.07 548.00
6 13 Zelenáková AméliaZelenáková Amélia 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 09.23 509.00
7 9 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.27 499.00
8 70 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.29 494.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 3A (so, 24.2.2024 - 14:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 55 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 08.50 701.00
2 76 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.69 648.00
3 12 Šimková MiaŠimková Mia 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 08.76 629.00
4 58 Nagyová LillaNagyová Lilla 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 PB 08.87 600.00
5 50 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 08.90 592.00
6 36 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.90 592.00
7 38 Hasenovičová KarolínaHasenovičová Karolína 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.95 579.00
8 69 Csomová SofiaCsomová Sofia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 09.13 533.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 3B (so, 24.2.2024 - 14:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 32 Gernátová ZaraGernátová Zara 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 08.95 579.00
2 86 Kozmann AdelaKozmann Adela 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 08.96 576.00
3 29 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 09.09 543.00
4 91 Lacková EmaLacková Ema 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 09.09 543.00
5 45 Šatková VanessaŠatková Vanessa 11 11 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 7 PB 09.13 533.00
6 47 Horňáková NelkaHorňáková Nelka 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 PB 09.39 470.00
7 17 Sitárová JúliaSitárová Júlia 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 PB 09.40 468.00
8 30 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 10.06 324.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 4A (so, 24.2.2024 - 14:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 85 Hudečková GrétaHudečková Gréta 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 08.67 654.00
2 96 Janíčková SáraJaníčková Sára 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 PB 08.96 576.00
3 93 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.10 541.00
4 83 Bezáková JúliaBezáková Júlia 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 09.23 509.00
5 44 Šebeková Andrea KarlaŠebeková Andrea Karla 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.28 496.00
6 57 Grebáčová SofiaGrebáčová Sofia 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 09.30 492.00
7 67 Plandorova ZaraPlandorova Zara 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.32 487.00
8 74 Kováčová LuciaKováčová Lucia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.44 458.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 4B (so, 24.2.2024 - 14:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Bojdová EmaBojdová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.02 561.00
2 84 Čechová ElaČechová Ela 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.05 553.00
3 89 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 09.14 531.00
4 88 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 09.26 501.00
5 43 Plencnerová OlíviaPlencnerová Olívia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 09.40 468.00
6 71 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 09.53 438.00
7 75 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.56 431.00
8 26 Fašanková SáraFašanková Sára 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 09.74 391.00
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 28 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 08.14 806.00
2 41 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 08.24 776.00
3 10 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.34 747.00
4 66 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.38 735.00
5 55 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 08.50 701.00
6 15 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.51 698.00
6 6 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 08.51 698.00
8 20 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 08.52 695.00
9 60 Pôbišová LeaPôbišová Lea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 PB 08.67 654.00
9 85 Hudečková GrétaHudečková Gréta 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 08.67 654.00
11 76 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.69 648.00
12 90 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 08.72 640.00
13 31 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 08.73 637.00
14 72 Nemčeková ViktoriaNemčeková Viktoria 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 08.74 635.00
14 73 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.74 635.00
16 23 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 08.75 632.00
17 21 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 08.76 629.00
17 12 Šimková MiaŠimková Mia 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 08.76 629.00
19 42 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 08.77 626.00
20 59 Budovcová ZojaBudovcová Zoja 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 08.86 603.00
21 58 Nagyová LillaNagyová Lilla 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 PB 08.87 600.00
22 50 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 08.90 592.00
22 36 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.90 592.00
24 11 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.92 587.00
25 38 Hasenovičová KarolínaHasenovičová Karolína 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.95 579.00
25 32 Gernátová ZaraGernátová Zara 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 08.95 579.00
27 54 Vrbová SáraVrbová Sára 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 PB 08.96 576.00
27 86 Kozmann AdelaKozmann Adela 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 08.96 576.00
27 96 Janíčková SáraJaníčková Sára 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 PB 08.96 576.00
30 7 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 08.98 571.00
31 24 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 08.99 569.00
31 40 Hintošová SoňaHintošová Soňa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 08.99 569.00
33 37 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.01 564.00
34 65 Bojdová EmaBojdová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.02 561.00
35 8 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 09.05 553.00
35 84 Čechová ElaČechová Ela 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.05 553.00
37 49 Hešková NinaHešková Nina 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 09.06 551.00
37 92 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.06 551.00
39 22 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 09.07 548.00
40 29 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 09.09 543.00
40 91 Lacková EmaLacková Ema 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 09.09 543.00
42 87 Ladecká EmilyLadecká Emily 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.10 541.00
42 93 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.10 541.00
44 69 Csomová SofiaCsomová Sofia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 09.13 533.00
44 45 Šatková VanessaŠatková Vanessa 11 11 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 7 PB 09.13 533.00
46 89 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 09.14 531.00
47 27 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 09.18 521.00
48 46 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 PB 09.19 518.00
49 13 Zelenáková AméliaZelenáková Amélia 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 09.23 509.00
49 83 Bezáková JúliaBezáková Júlia 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 09.23 509.00
51 88 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 09.26 501.00
52 9 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.27 499.00
53 44 Šebeková Andrea KarlaŠebeková Andrea Karla 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.28 496.00
54 70 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.29 494.00
55 57 Grebáčová SofiaGrebáčová Sofia 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 09.30 492.00
56 67 Plandorova ZaraPlandorova Zara 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.32 487.00
57 47 Horňáková NelkaHorňáková Nelka 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 PB 09.39 470.00
58 17 Sitárová JúliaSitárová Júlia 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 PB 09.40 468.00
58 43 Plencnerová OlíviaPlencnerová Olívia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 09.40 468.00
60 74 Kováčová LuciaKováčová Lucia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.44 458.00
61 71 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 09.53 438.00
62 75 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.56 431.00
63 26 Fašanková SáraFašanková Sára 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 09.74 391.00
64 30 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 10.06 324.00

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 1A (so, 24.2.2024 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 4 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 1:41.07 823.00
2 18 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 1:41.48 815.00
3 82 Pilka FilipPilka Filip 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 1:42.13 803.00
4 34 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 1:42.14 803.00
5 81 Pilka DavidPilka David 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 1:44.21 766.00
6 63 Hamza GregorHamza Gregor 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:50.64 655.00
7 3 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 1:53.60 607.00
8 5 Šmida OliverŠmida Oliver 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:03.32 461.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 1B (so, 24.2.2024 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 1 Farkaš DavidFarkaš David 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 1:52.78 620.00
2 19 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 1:53.59 607.00
3 51 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 1:53.71 605.00
4 80 Machan OliverMachan Oliver 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:54.00 601.00
5 79 Kollár MatejKollár Matej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 1:56.65 559.00
6 14 Džupina MatúšDžupina Matúš 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 1:56.71 558.00
7 56 Šimon OliverŠimon Oliver 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 PB 2:04.54 444.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 2A (so, 24.2.2024 - 16:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 62 Cseri ŠimonCseri Šimon 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 1:45.89 7.1 736.00
2 94 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 PB 1:49.74 670.00
3 61 Brachňák JakubBrachňák Jakub 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 1:52.53 624.00
4 2 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:54.22 597.00
5 64 Levický AdamLevický Adam 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 1:56.59 560.00
6 35 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:00.27 505.00
7 33 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:00.94 495.00
8 68 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:09.02 384.00
Poznámky:
č. 62 - ŽK
Celkom 8 pretekárov
Beh 2B (so, 24.2.2024 - 16:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 53 Papcun JakubPapcun Jakub 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 2:02.37 474.00
2 78 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 2:08.10 396.00
3 95 Pechanec JurajPechanec Juraj 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:11.16 357.00
4 52 Leško MatúšLeško Matúš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 2:12.65 338.00
5 25 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 2:12.83 336.00
6 48 Detvai AdamDetvai Adam 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 2:14.71 314.00
7 140 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 2:15.47 305.00
8 39 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 2:19.16 264.00
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 4 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 1:41.07 823.00
2 18 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 1:41.48 815.00
3 82 Pilka FilipPilka Filip 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 1:42.13 803.00
4 34 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 1:42.14 803.00
5 81 Pilka DavidPilka David 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 1:44.21 766.00
6 62 Cseri ŠimonCseri Šimon 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 1:45.89 7.1 736.00
7 94 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 PB 1:49.74 670.00
8 63 Hamza GregorHamza Gregor 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:50.64 655.00
9 61 Brachňák JakubBrachňák Jakub 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 1:52.53 624.00
10 1 Farkaš DavidFarkaš David 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 1:52.78 620.00
11 19 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 1:53.59 607.00
12 3 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 1:53.60 607.00
13 51 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 1:53.71 605.00
14 80 Machan OliverMachan Oliver 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:54.00 601.00
15 2 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:54.22 597.00
16 64 Levický AdamLevický Adam 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 1:56.59 560.00
17 79 Kollár MatejKollár Matej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 1:56.65 559.00
18 14 Džupina MatúšDžupina Matúš 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 1:56.71 558.00
19 35 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:00.27 505.00
20 33 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:00.94 495.00
21 53 Papcun JakubPapcun Jakub 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 2:02.37 474.00
22 5 Šmida OliverŠmida Oliver 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:03.32 461.00
23 56 Šimon OliverŠimon Oliver 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 PB 2:04.54 444.00
24 78 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 2:08.10 396.00
25 68 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:09.02 384.00
26 95 Pechanec JurajPechanec Juraj 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:11.16 357.00
27 52 Leško MatúšLeško Matúš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 2:12.65 338.00
28 25 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 2:12.83 336.00
29 48 Detvai AdamDetvai Adam 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 2:14.71 314.00
30 140 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 2:15.47 305.00
31 39 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 2:19.16 264.00

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 1A (so, 24.2.2024 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 10 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 1:45.35 746.00
2 28 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 1:47.04 716.00
3 21 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 1:47.51 708.00
4 15 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 1:47.63 706.00
5 24 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 1:57.79 542.00
6 41 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 2:00.54 501.00
7 66 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 2:00.63 499.00
8 6 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 2:00.91 495.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 1B (so, 24.2.2024 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 90 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:50.72 654.00
2 31 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 1:53.95 601.00
3 46 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:55.07 584.00
4 20 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 1:55.43 578.00
5 11 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 1:58.63 529.00
6 23 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 1:58.75 527.00
7 59 Budovcová ZojaBudovcová Zoja 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 1:58.77 527.00
8 72 Nemčeková ViktoriaNemčeková Viktoria 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 PB 1:59.86 511.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 2A (so, 24.2.2024 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 13 Zelenáková AméliaZelenáková Amélia 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 1:50.20 663.00
2 49 Hešková NinaHešková Nina 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 1:56.37 563.00
3 54 Vrbová SáraVrbová Sára 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 1:56.90 555.00
4 22 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 1:57.16 551.00
5 8 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 1:57.92 540.00
6 73 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 2:00.46 502.00
7 7 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 2:01.75 483.00
8 87 Ladecká EmilyLadecká Emily 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 2:03.11 464.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 2B (so, 24.2.2024 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 60 Pôbišová LeaPôbišová Lea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 2:07.20 408.00
2 9 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:13.53 328.00
3 27 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 PB 2:14.04 322.00
4 42 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 2:14.16 320.00
5 37 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:15.45 305.00
6 40 Hintošová SoňaHintošová Soňa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 2:16.19 297.00
7 92 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:18.73 268.00
8 70 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 2:27.94 177.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 3A (so, 24.2.2024 - 15:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 91 Lacková EmaLacková Ema 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:59.60 515.00
2 32 Gernátová ZaraGernátová Zara 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 2:02.68 470.00
3 30 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 2:03.06 465.00
4 12 Šimková MiaŠimková Mia 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:05.16 435.00
5 17 Sitárová JúliaSitárová Júlia 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 2:05.68 428.00
6 29 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 2:05.69 428.00
7 58 Nagyová LillaNagyová Lilla 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 2:08.85 386.00
8 47 Horňáková NelkaHorňáková Nelka 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 2:10.45 366.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 3B (so, 24.2.2024 - 15:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 76 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 1:51.15 647.00
2 45 Šatková VanessaŠatková Vanessa 11 11 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 PB 1:56.33 564.00
3 55 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 PB 1:57.32 549.00
4 86 Kozmann AdelaKozmann Adela 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 2:08.70 388.00
5 50 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 2:10.39 367.00
6 69 Csomová SofiaCsomová Sofia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 2:10.63 363.00
7 36 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:20.17 253.00
8 38 Hasenovičová KarolínaHasenovičová Karolína 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:23.88 215.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 4A (so, 24.2.2024 - 16:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 88 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:59.43 517.00
2 84 Čechová ElaČechová Ela 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:59.83 511.00
3 96 Janíčková SáraJaníčková Sára 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 PB 2:04.28 447.00
4 65 Bojdová EmaBojdová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:08.89 386.00
5 83 Bezáková JúliaBezáková Júlia 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:09.65 376.00
6 75 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:09.95 372.00
7 67 Plandorova ZaraPlandorova Zara 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:09.99 372.00
8 26 Fašanková SáraFašanková Sára 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 2:11.69 350.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 4B (so, 24.2.2024 - 16:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 85 Hudečková GrétaHudečková Gréta 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 2:11.63 351.00
2 44 Šebeková Andrea KarlaŠebeková Andrea Karla 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 2:12.36 342.00
3 57 Grebáčová SofiaGrebáčová Sofia 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 PB 2:13.60 327.00
4 89 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 2:18.59 270.00
5 43 Plencnerová OlíviaPlencnerová Olívia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 2:19.56 259.00
6 74 Kováčová LuciaKováčová Lucia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 2:28.94 168.00
7 71 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 2:30.45 155.00
8 93 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 2:30.79 152.00
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 10 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 1:45.35 746.00
2 28 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 1:47.04 716.00
3 21 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 1:47.51 708.00
4 15 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 1:47.63 706.00
5 13 Zelenáková AméliaZelenáková Amélia 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 1:50.20 663.00
6 90 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:50.72 654.00
7 76 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 1:51.15 647.00
8 31 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 1:53.95 601.00
9 46 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:55.07 584.00
10 20 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 1:55.43 578.00
11 45 Šatková VanessaŠatková Vanessa 11 11 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 PB 1:56.33 564.00
12 49 Hešková NinaHešková Nina 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 1:56.37 563.00
13 54 Vrbová SáraVrbová Sára 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 1:56.90 555.00
14 22 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 1:57.16 551.00
15 55 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 PB 1:57.32 549.00
16 24 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 1:57.79 542.00
17 8 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 1:57.92 540.00
18 11 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 1:58.63 529.00
19 23 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 1:58.75 527.00
20 59 Budovcová ZojaBudovcová Zoja 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 1:58.77 527.00
21 88 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:59.43 517.00
22 91 Lacková EmaLacková Ema 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:59.60 515.00
23 84 Čechová ElaČechová Ela 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:59.83 511.00
24 72 Nemčeková ViktoriaNemčeková Viktoria 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 PB 1:59.86 511.00
25 73 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 2:00.46 502.00
26 41 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 2:00.54 501.00
27 66 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 2:00.63 499.00
28 6 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 2:00.91 495.00
29 7 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 2:01.75 483.00
30 32 Gernátová ZaraGernátová Zara 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 2:02.68 470.00
31 30 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 2:03.06 465.00
32 87 Ladecká EmilyLadecká Emily 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 2:03.11 464.00
33 96 Janíčková SáraJaníčková Sára 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 PB 2:04.28 447.00
34 12 Šimková MiaŠimková Mia 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:05.16 435.00
35 17 Sitárová JúliaSitárová Júlia 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 2:05.68 428.00
36 29 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 2:05.69 428.00
37 60 Pôbišová LeaPôbišová Lea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 2:07.20 408.00
38 86 Kozmann AdelaKozmann Adela 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 2:08.70 388.00
39 58 Nagyová LillaNagyová Lilla 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 2:08.85 386.00
40 65 Bojdová EmaBojdová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:08.89 386.00
41 83 Bezáková JúliaBezáková Júlia 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:09.65 376.00
42 75 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:09.95 372.00
43 67 Plandorova ZaraPlandorova Zara 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:09.99 372.00
44 50 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 2:10.39 367.00
45 47 Horňáková NelkaHorňáková Nelka 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 2:10.45 366.00
46 69 Csomová SofiaCsomová Sofia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 2:10.63 363.00
47 85 Hudečková GrétaHudečková Gréta 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 2:11.63 351.00
48 26 Fašanková SáraFašanková Sára 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 2:11.69 350.00
49 44 Šebeková Andrea KarlaŠebeková Andrea Karla 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 2:12.36 342.00
50 9 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:13.53 328.00
51 57 Grebáčová SofiaGrebáčová Sofia 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 PB 2:13.60 327.00
52 27 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 PB 2:14.04 322.00
53 42 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 2:14.16 320.00
54 37 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:15.45 305.00
55 40 Hintošová SoňaHintošová Soňa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 2:16.19 297.00
56 89 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 2:18.59 270.00
57 92 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:18.73 268.00
58 43 Plencnerová OlíviaPlencnerová Olívia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 2:19.56 259.00
59 36 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:20.17 253.00
60 38 Hasenovičová KarolínaHasenovičová Karolína 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:23.88 215.00
61 70 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 2:27.94 177.00
62 74 Kováčová LuciaKováčová Lucia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 2:28.94 168.00
63 71 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 2:30.45 155.00
64 93 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 2:30.79 152.00

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 1A (so, 24.2.2024 - 10:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 09.81 578.00
2 34 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.00 541.00
3 4 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 10.14 515.00
4 5 Šmida OliverŠmida Oliver 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 10.16 511.00
5 81 Pilka DavidPilka David 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 10.17 509.00
6 3 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 10.53 445.00
7 82 Pilka FilipPilka Filip 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.65 425.00
8 14 Džupina MatúšDžupina Matúš 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.89 385.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 1B (so, 24.2.2024 - 10:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Kollár MatejKollár Matej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 10.59 435.00
2 19 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 10.60 433.00
3 63 Hamza GregorHamza Gregor 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 10.76 407.00
4 51 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 11.07 357.00
5 1 Farkaš DavidFarkaš David 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 11.35 315.00
6 56 Šimon OliverŠimon Oliver 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 PB 11.72 263.00
7 80 Machan OliverMachan Oliver 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 11.73 262.00
16 Heinemann AlexHeinemann Alex 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 2A (so, 24.2.2024 - 10:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.68 420.00
2 61 Brachňák JakubBrachňák Jakub 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 10.91 382.00
3 39 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.44 302.00
4 25 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 11.54 288.00
5 78 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 11.78 255.00
6 68 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 PB 11.80 252.00
7 94 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 PB 12.18 205.00
8 35 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.40 180.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 2B (so, 24.2.2024 - 10:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 62 Cseri ŠimonCseri Šimon 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 11.92 237.00
2 64 Levický AdamLevický Adam 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.21 201.00
3 52 Leško MatúšLeško Matúš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 12.58 160.00
4 48 Detvai AdamDetvai Adam 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 13.02 117.00
5 53 Papcun JakubPapcun Jakub 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 13.14 106.00
6 2 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 13.19 102.00
7 140 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 13.28 94.00
95 Pechanec JurajPechanec Juraj 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 DNF
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 09.81 578.00
2 34 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.00 541.00
3 4 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 10.14 515.00
4 5 Šmida OliverŠmida Oliver 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 10.16 511.00
5 81 Pilka DavidPilka David 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 10.17 509.00
6 3 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 10.53 445.00
7 79 Kollár MatejKollár Matej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 10.59 435.00
8 19 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 10.60 433.00
9 82 Pilka FilipPilka Filip 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.65 425.00
10 33 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.68 420.00
11 63 Hamza GregorHamza Gregor 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 10.76 407.00
12 14 Džupina MatúšDžupina Matúš 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.89 385.00
13 61 Brachňák JakubBrachňák Jakub 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 10.91 382.00
14 51 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 11.07 357.00
15 1 Farkaš DavidFarkaš David 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 11.35 315.00
16 39 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.44 302.00
17 25 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 11.54 288.00
18 56 Šimon OliverŠimon Oliver 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 PB 11.72 263.00
19 80 Machan OliverMachan Oliver 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 11.73 262.00
20 78 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 11.78 255.00
21 68 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 PB 11.80 252.00
22 62 Cseri ŠimonCseri Šimon 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 11.92 237.00
23 94 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 PB 12.18 205.00
24 64 Levický AdamLevický Adam 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.21 201.00
25 35 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.40 180.00
26 52 Leško MatúšLeško Matúš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 12.58 160.00
27 48 Detvai AdamDetvai Adam 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 13.02 117.00
28 53 Papcun JakubPapcun Jakub 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 13.14 106.00
29 2 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 13.19 102.00
30 140 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 13.28 94.00
16 Heinemann AlexHeinemann Alex 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 DNS
95 Pechanec JurajPechanec Juraj 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 DNF

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 1A (so, 24.2.2024 - 10:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 28 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 09.61 787.00
2 10 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.63 783.00
3 66 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 09.75 759.00
4 41 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 10.03 706.00
5 21 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 10.18 679.00
6 59 Budovcová ZojaBudovcová Zoja 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 10.61 602.00
7 24 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 10.67 592.00
8 23 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 10.70 587.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 1B (so, 24.2.2024 - 10:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 10.16 682.00
2 15 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 10.40 639.00
3 90 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 10.58 607.00
4 72 Nemčeková ViktoriaNemčeková Viktoria 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 10.68 590.00
5 11 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 10.74 580.00
6 20 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 10.91 551.00
7 46 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 PB 11.28 491.00
8 31 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 PB 13.40 210.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 2A (so, 24.2.2024 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Pôbišová LeaPôbišová Lea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 10.19 677.00
2 40 Hintošová SoňaHintošová Soňa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 10.33 652.00
3 42 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 10.67 592.00
4 9 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.73 582.00
5 7 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 10.75 578.00
6 92 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.03 532.00
7 70 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 11.61 441.00
8 73 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 11.62 439.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 2B (so, 24.2.2024 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 10.83 565.00
2 54 Vrbová SáraVrbová Sára 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 11.73 423.00
3 8 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 11.86 404.00
4 37 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.96 389.00
5 13 Zelenáková AméliaZelenáková Amélia 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 12.02 381.00
6 22 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 12.12 367.00
7 87 Ladecká EmilyLadecká Emily 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.26 348.00
8 49 Hešková NinaHešková Nina 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 14.02 148.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 3A (so, 24.2.2024 - 11:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Kozmann AdelaKozmann Adela 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 10.69 589.00
2 47 Horňáková NelkaHorňáková Nelka 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 11.02 533.00
3 45 Šatková VanessaŠatková Vanessa 11 11 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 PB 11.17 509.00
4 69 Csomová SofiaCsomová Sofia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 11.54 451.00
5 38 Hasenovičová KarolínaHasenovičová Karolína 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 11.99 385.00
6 17 Sitárová JúliaSitárová Júlia 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 8 PB 12.45 323.00
7 30 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 13.43 207.00
8 36 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 16.14 15.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 3B (so, 24.2.2024 - 11:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 55 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 10.85 561.00
2 50 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 PB 11.19 506.00
3 76 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 11.38 476.00
4 32 Gernátová ZaraGernátová Zara 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 11.54 451.00
5 12 Šimková MiaŠimková Mia 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.92 395.00
6 58 Nagyová LillaNagyová Lilla 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 12.26 348.00
7 91 Lacková EmaLacková Ema 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.29 222.00
8 29 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 13.94 156.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 4A (so, 24.2.2024 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Bojdová EmaBojdová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 11.35 480.00
2 96 Janíčková SáraJaníčková Sára 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 11.47 462.00
3 26 Fašanková SáraFašanková Sára 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 11.61 441.00
4 89 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 12.08 373.00
5 75 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 PB 12.62 301.00
6 93 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.82 276.00
7 88 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 12.87 270.00
8 71 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 13.25 226.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 4B (so, 24.2.2024 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 57 Grebáčová SofiaGrebáčová Sofia 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 11.09 522.00
2 84 Čechová ElaČechová Ela 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.41 471.00
3 83 Bezáková JúliaBezáková Júlia 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.86 404.00
4 67 Plandorova ZaraPlandorova Zara 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 12.07 374.00
5 85 Hudečková GrétaHudečková Gréta 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 12.17 360.00
6 44 Šebeková Andrea KarlaŠebeková Andrea Karla 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 12.46 321.00
7 43 Plencnerová OlíviaPlencnerová Olívia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 12.80 279.00
8 74 Kováčová LuciaKováčová Lucia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 14.12 139.00
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 28 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 09.61 787.00
2 10 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.63 783.00
3 66 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 09.75 759.00
4 41 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 10.03 706.00
5 6 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 10.16 682.00
6 21 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 10.18 679.00
7 60 Pôbišová LeaPôbišová Lea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 10.19 677.00
8 40 Hintošová SoňaHintošová Soňa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 10.33 652.00
9 15 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 10.40 639.00
10 90 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 10.58 607.00
11 59 Budovcová ZojaBudovcová Zoja 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 10.61 602.00
12 24 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 10.67 592.00
12 42 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 10.67 592.00
14 72 Nemčeková ViktoriaNemčeková Viktoria 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 10.68 590.00
15 86 Kozmann AdelaKozmann Adela 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 10.69 589.00
16 23 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 10.70 587.00
17 9 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.73 582.00
18 11 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 10.74 580.00
19 7 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 10.75 578.00
20 27 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 10.83 565.00
21 55 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 10.85 561.00
22 20 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 10.91 551.00
23 47 Horňáková NelkaHorňáková Nelka 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 11.02 533.00
24 92 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.03 532.00
25 57 Grebáčová SofiaGrebáčová Sofia 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 11.09 522.00
26 45 Šatková VanessaŠatková Vanessa 11 11 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 PB 11.17 509.00
27 50 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 PB 11.19 506.00
28 46 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 PB 11.28 491.00
29 65 Bojdová EmaBojdová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 11.35 480.00
30 76 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 11.38 476.00
31 84 Čechová ElaČechová Ela 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.41 471.00
32 96 Janíčková SáraJaníčková Sára 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 11.47 462.00
33 69 Csomová SofiaCsomová Sofia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 11.54 451.00
33 32 Gernátová ZaraGernátová Zara 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 11.54 451.00
35 70 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 11.61 441.00
35 26 Fašanková SáraFašanková Sára 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 11.61 441.00
37 73 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 11.62 439.00
38 54 Vrbová SáraVrbová Sára 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 11.73 423.00
39 8 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 11.86 404.00
39 83 Bezáková JúliaBezáková Júlia 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.86 404.00
41 12 Šimková MiaŠimková Mia 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.92 395.00
42 37 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.96 389.00
43 38 Hasenovičová KarolínaHasenovičová Karolína 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 11.99 385.00
44 13 Zelenáková AméliaZelenáková Amélia 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 12.02 381.00
45 67 Plandorova ZaraPlandorova Zara 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 12.07 374.00
46 89 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 12.08 373.00
47 22 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 12.12 367.00
48 85 Hudečková GrétaHudečková Gréta 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 12.17 360.00
49 87 Ladecká EmilyLadecká Emily 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.26 348.00
49 58 Nagyová LillaNagyová Lilla 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 12.26 348.00
51 17 Sitárová JúliaSitárová Júlia 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 8 PB 12.45 323.00
52 44 Šebeková Andrea KarlaŠebeková Andrea Karla 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 12.46 321.00
53 75 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 PB 12.62 301.00
54 43 Plencnerová OlíviaPlencnerová Olívia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 12.80 279.00
55 93 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.82 276.00
56 88 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 12.87 270.00
57 71 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 13.25 226.00
58 91 Lacková EmaLacková Ema 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.29 222.00
59 31 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 PB 13.40 210.00
60 30 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 13.43 207.00
61 29 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 13.94 156.00
62 49 Hešková NinaHešková Nina 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 14.02 148.00
63 74 Kováčová LuciaKováčová Lucia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 14.12 139.00
64 36 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 16.14 15.00

Skok do diaľky - Mladší žiaci

Mladší žiaci 01 (so, 24.2.2024 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 18 Boháč MichalBoháč Michal
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 14 PB 495 483 x 495 495 373.00
2 34 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 15 477 456 477 433 477 339.00
3 56 Šimon OliverŠimon Oliver
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
11 11 16 471 471 x 465 471 328.00
4 82 Pilka FilipPilka Filip
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 13 466 466 462 435 466 319.00
5 81 Pilka DavidPilka David
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 12 PB 463 452 455 463 463 313.00
6 63 Hamza GregorHamza Gregor
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
11 11 1 PB 459 436 419 459 459 306.00
7 3 Mráz RichardMráz Richard
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 11 452 412 448 452 452 294.00
8 19 Vacula LeoVacula Leo
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 8 426 396 406 426 426 249.00
9 51 Talpaš MarošTalpaš Maroš
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
11 11 2 PB 425 386 409 425 425 247.00
10 4 Straský ViliamStraský Viliam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 9 420 420 398 414 420 239.00
11 5 Šmida OliverŠmida Oliver
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 10 418 418 x 417 418 235.00
12 80 Machan OliverMachan Oliver
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
12 12 5 415 415 x 404 415 230.00
13 79 Kollár MatejKollár Matej
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 7 413 410 413 411 413 227.00
14 14 Džupina MatúšDžupina Matúš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 3 396 x 396 x 396 199.00
15 1 Farkaš DavidFarkaš David
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 4 390 377 382 390 390 190.00
Celkom 15 pretekárov
Mladší žiaci 02 (so, 24.2.2024 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 39 Parkanský ArturParkanský Artur
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 16 PB 464 455 464 456 464 315.00
2 33 Fülöp LukášFülöp Lukáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 15 PB 446 439 441 446 446 283.00
3 94 Belák AlbertBelák Albert
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 14 PB 446 446 x 439 446 283.00
4 62 Cseri ŠimonCseri Šimon
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
11 11 6 PB 433 391 433 x 433 261.00
5 61 Brachňák JakubBrachňák Jakub
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
11 11 4 PB 430 430 417 420 430 255.00
6 78 Badura RóbertBadura Róbert
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 12 414 414 407 394 414 229.00
7 64 Levický AdamLevický Adam
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
11 11 8 PB 412 402 412 398 412 225.00
8 140 Miliczky JakubMiliczky Jakub
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 13 407 407 407 x 407 217.00
9 52 Leško MatúšLeško Matúš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
11 11 9 PB 404 394 388 404 404 212.00
10 95 Pechanec JurajPechanec Juraj
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 10 394 337 x 394 394 196.00
11 48 Detvai AdamDetvai Adam
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
13 13 11 387 370 344 387 387 185.00
12 2 Haba KrištofHaba Krištof
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 1 PB 386 339 363 386 386 184.00
13 68 Šinkovič RichardŠinkovič Richard
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
11 11 7 385 385 x 378 385 182.00
14 25 Čahoj GabrielČahoj Gabriel
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
11 11 3 PB 376 376 352 333 376 168.00
15 35 Vysudil BorisVysudil Boris
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 2 PB 372 365 360 372 372 162.00
16 53 Papcun JakubPapcun Jakub
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
11 11 5 362 352 362 x 362 147.00
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky 01 (so, 24.2.2024 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 28 Krupová AlexandraKrupová Alexandra
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
11 11 16 494 494 486 485 494 543.00
2 11 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 11 PB 471 434 451 471 471 482.00
3 6 Glembusová NatáliaGlembusová Natália
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 14 465 465 451 x 465 466.00
4 66 Holešová KarolínaHolešová Karolína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
11 11 2 PB 464 447 464 435 464 464.00
5 10 Stašková NelaStašková Nela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 15 463 445 463 455 463 461.00
6 24 Šišková LíviaŠišková Lívia
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 13 445 445 x 430 445 416.00
7 15 Halmešová NellyHalmešová Nelly
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 12 434 434 x 433 434 388.00
8 20 Bártová SilviaBártová Silvia
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 6 PB 432 432 422 417 432 384.00
9 90 Príkopská LuciaPríkopská Lucia
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 9 429 421 417 429 429 376.00
10 41 Kissová AlexandraKissová Alexandra
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 3 PB 426 409 426 379 426 369.00
11 21 Mihóková NikolaMihóková Nikola
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 8 421 421 419 419 421 357.00
12 59 Budovcová ZojaBudovcová Zoja
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 5 419 419 x 387 419 352.00
13 46 Velikova KarolínaVelikova Karolína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
11 11 1 PB 417 417 410 405 417 347.00
14 23 Novotná LeaNovotná Lea
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 10 414 x 414 x 414 340.00
15 31 Začková ZojaZačková Zoja
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 7 391 x 391 x 391 287.00
16 72 Nemčeková ViktoriaNemčeková Viktoria
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 4 387 374 387 387 387 279.00
Celkom 16 pretekárov
Mladšie žiačky 02 (so, 24.2.2024 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 60 Pôbišová LeaPôbišová Lea
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 15 430 430 x x 430 379.00
2 42 Miliczka HanaMiliczka Hana
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 16 427 x 427 413 427 371.00
3 27 Hudecová NaďaHudecová Naďa
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
11 11 4 PB 424 414 424 410 424 364.00
4 13 Zelenáková AméliaZelenáková Amélia
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 9 413 413 x 408 413 338.00
5 7 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 7 SB 409 x 409 404 409 329.00
6 92 Pokorná MiriamPokorná Miriam
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 13 407 394 348 407 407 324.00
7 40 Hintošová SoňaHintošová Soňa
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
12 12 14 396 346 396 x 396 299.00
8 22 Nováčková NikolaNováčková Nikola
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
12 12 8 395 379 395 386 395 296.00
9 70 Brzá EmaBrzá Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 11 394 390 371 394 394 294.00
10 8 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 10 394 394 383 x 394 294.00
11 49 Hešková NinaHešková Nina
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 3 388 361 388 372 388 281.00
12 54 Vrbová SáraVrbová Sára
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
11 11 6 381 373 375 381 381 265.00
13 87 Ladecká EmilyLadecká Emily
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
12 12 2 373 363 x 373 373 248.00
14 9 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 5 368 365 368 x 368 237.00
15 37 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 12 343 x 343 339 343 186.00
16 73 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 1 343 343 315 x 343 186.00
Celkom 16 pretekárov
Mladšie žiačky 03 (so, 24.2.2024 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 76 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 16 474 x 468 474 474 490.00
2 55 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
11 11 13 PB 461 418 417 461 461 456.00
3 69 Csomová SofiaCsomová Sofia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
12 12 1 PB 428 400 x 428 428 374.00
4 47 Horňáková NelkaHorňáková Nelka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 10 PB 423 423 415 x 423 362.00
5 38 Hasenovičová KarolínaHasenovičová Karolína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 15 416 408 411 416 416 345.00
6 45 Šatková VanessaŠatková Vanessa
BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava
11 11 14 411 x x 411 411 333.00
7 50 Paučová NicolePaučová Nicole
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 11 PB 406 392 389 406 406 322.00
8 58 Nagyová LillaNagyová Lilla
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
11 11 5 PB 405 405 394 313 405 319.00
9 86 Kozmann AdelaKozmann Adela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 12 PB 397 397 378 397 397 301.00
10 91 Lacková EmaLacková Ema
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 8 PB 395 375 375 395 395 296.00
11 17 Sitárová JúliaSitárová Júlia
Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač
11 11 9 PB 382 382 364 374 382 267.00
12 36 Berecová SoňaBerecová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 7 PB 371 340 310 371 371 244.00
13 12 Šimková MiaŠimková Mia
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
13 13 2 PB 363 350 331 363 363 227.00
14 32 Gernátová ZaraGernátová Zara
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
12 12 4 342 342 311 336 342 184.00
15 30 Urbanová TimeaUrbanová Timea
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
12 12 6 341 315 341 333 341 182.00
16 29 Psotná EliškaPsotná Eliška
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
12 12 3 336 x 336 x 336 172.00
Celkom 16 pretekárov
Mladšie žiačky 04 (so, 24.2.2024 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 57 Grebáčová SofiaGrebáčová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
11 11 16 438 438 x 416 438 398.00
2 84 Čechová ElaČechová Ela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
13 13 2 PB 425 383 419 425 425 367.00
3 88 Netoušková EliškaNetoušková Eliška
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
12 12 7 PB 402 391 402 402 402 312.00
4 71 Košútová AdelaKošútová Adela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 8 PB 401 401 360 390 401 310.00
5 43 Plencnerová OlíviaPlencnerová Olívia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
12 12 15 399 x 399 352 399 306.00
6 75 Targošová SoňaTargošová Soňa
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 14 392 379 376 392 392 290.00
7 85 Hudečková GrétaHudečková Gréta
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
12 12 5 PB 390 369 390 387 390 285.00
8 44 Šebeková Andrea KarlaŠebeková Andrea Karla
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
12 12 10 PB 389 389 386 385 389 283.00
9 96 Janíčková SáraJaníčková Sára
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 11 PB 389 351 366 389 389 283.00
10 74 Kováčová LuciaKováčová Lucia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 12 375 328 375 358 375 252.00
11 89 Nováková NinaNováková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 13 374 360 374 358 374 250.00
12 93 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 9 374 356 323 374 374 250.00
13 67 Plandorova ZaraPlandorova Zara
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
12 12 3 PB 349 322 317 349 349 198.00
14 65 Bojdová EmaBojdová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
12 12 1 PB 347 334 347 347 347 194.00
15 83 Bezáková JúliaBezáková Júlia
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
12 12 4 PB 344 344 333 342 344 188.00
16 26 Fašanková SáraFašanková Sára
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
11 11 6 337 275 337 301 337 174.00
Celkom 16 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky 01 (so, 24.2.2024 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 10 Stašková NelaStašková Nela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 16 PB 11.25 10.48 10.20 11.25 11.25 612.00
2 24 Šišková LíviaŠišková Lívia
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 13 PB 10.30 10.30 10.14 09.50 10.30 549.00
3 28 Krupová AlexandraKrupová Alexandra
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
11 11 7 PB 09.60 08.25 08.92 09.60 9.60 503.00
4 6 Glembusová NatáliaGlembusová Natália
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 3 PB 09.54 08.39 07.88 09.54 9.54 499.00
5 90 Príkopská LuciaPríkopská Lucia
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 11 PB 08.92 08.20 08.04 08.92 8.92 459.00
6 46 Velikova KarolínaVelikova Karolína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
11 11 14 PB 08.74 07.80 08.54 08.74 8.74 447.00
7 11 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 12 PB 08.60 x 07.22 08.60 8.60 438.00
8 66 Holešová KarolínaHolešová Karolína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
11 11 5 PB 08.56 07.72 08.56 07.94 8.56 436.00
9 21 Mihóková NikolaMihóková Nikola
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 8 PB 08.47 08.22 08.47 07.57 8.47 430.00
10 72 Nemčeková ViktoriaNemčeková Viktoria
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 9 PB 08.46 08.33 08.41 08.46 8.46 429.00
11 15 Halmešová NellyHalmešová Nelly
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 4 PB 08.30 08.30 07.51 x 8.30 419.00
12 59 Budovcová ZojaBudovcová Zoja
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 2 PB 08.05 07.86 08.05 07.85 8.05 403.00
13 20 Bártová SilviaBártová Silvia
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 1 PB 07.93 07.54 07.77 07.93 7.93 395.00
14 23 Novotná LeaNovotná Lea
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 10 PB 07.86 06.62 07.53 07.86 7.86 390.00
15 41 Kissová AlexandraKissová Alexandra
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 6 PB 07.15 07.15 06.40 06.44 7.15 345.00
16 31 Začková ZojaZačková Zoja
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 15 PB 05.82 x 04.22 05.82 5.82 260.00
Celkom 16 pretekárov
Mladšie žiačky 02 (so, 24.2.2024 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel