<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové Majstrovstvá VsAZ jednotlivcov

Nyíregyháza (HUN) (10. 2. 2024)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 10.2.2024 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 247 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.30 Q
2 251 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 07.40 q
3 63 Kimák DanielKimák Daniel 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 07.56 q
4 24 Holko EmilHolko Emil 00 00 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 07.61 q
5 113 Mezovský JakubMezovský Jakub 04 04 Creo Sport KošiceCreo Sport Košice 7 07.77
6 28 Mazák PavolMazák Pavol 95 95 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 07.86
7 185 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 08.02
Poznámky:
Postup FINÁLE: víťaz rozbehu (Q) + 6 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 10.2.2024 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 97 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 07.32 Q
2 101 Tomčo MichalTomčo Michal 94 94 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 07.35 q
3 22 Gahura JaroslavGahura Jaroslav 98 98 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 07.41 q
4 21 Frajtko Marcel EnrikoFrajtko Marcel Enriko 97 97 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 07.75 q
5 102 Vagaský PavolVagaský Pavol 83 83 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 07.92
6 250 Papuga TomášPapuga Tomáš 79 79 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 SB 08.17
Poznámky:
Postup FINÁLE: víťaz rozbehu (Q) + 6 s časom (q)
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 247 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.30 Q
2 97 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 07.32 Q
3 101 Tomčo MichalTomčo Michal 94 94 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 07.35 q
4 251 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 07.40 q
5 22 Gahura JaroslavGahura Jaroslav 98 98 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 07.41 q
6 63 Kimák DanielKimák Daniel 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 07.56 q
7 24 Holko EmilHolko Emil 00 00 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 07.61 q
8 21 Frajtko Marcel EnrikoFrajtko Marcel Enriko 97 97 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 07.75 q
9 113 Mezovský JakubMezovský Jakub 04 04 Creo Sport KošiceCreo Sport Košice 7 07.77
10 28 Mazák PavolMazák Pavol 95 95 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 07.86
11 102 Vagaský PavolVagaský Pavol 83 83 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 07.92
12 185 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 08.02
13 250 Papuga TomášPapuga Tomáš 79 79 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 SB 08.17

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 10.2.2024 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 247 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 SB 07.14
2 251 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 SB 07.33
3 101 Tomčo MichalTomčo Michal 94 94 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 SB 07.34
4 97 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 07.37
5 22 Gahura JaroslavGahura Jaroslav 98 98 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 SB 07.39
6 24 Holko EmilHolko Emil 00 00 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 SB 07.61
7 21 Frajtko Marcel EnrikoFrajtko Marcel Enriko 97 97 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 07.79
63 Kimák DanielKimák Daniel 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 DQ
Celkom 8 pretekárov

60 m - Juniori

(so, 10.2.2024 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 98 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 07.22
2 100 Šteso JánŠteso Ján 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 07.34
3 55 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 07.48
4 62 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 07.52
5 99 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 07.56
6 243 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 07.66
7 27 Kundrát JozefKundrát Jozef 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 07.80
Celkom 7 pretekárov

60 m - Juniori (Vložený beh)

Vložený beh (so, 10.2.2024 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 98 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 SB 07.21
2 100 Šteso JánŠteso Ján 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 SB 07.30
3 55 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 SB 07.48
4 62 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 07.61
5 99 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 07.64
6 243 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 SB 07.65
7 27 Kundrát JozefKundrát Jozef 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 07.89
Celkom 7 pretekárov

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 10.2.2024 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 256 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.19 Q
2 60 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 07.37 q
MS 117 Gara ZsomborGara Zsombor 08 08 Debreceni Sportcentrum-Sportiskola Atlétika szakosDebreceni Sportcentrum-Spor... 7 07.46
4 96 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 07.49 q
5 59 Holenda RichardHolenda Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 07.82 q
6 64 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 07.85
7 255 Prúša ZdenekPrúša Zdenek 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.16
Poznámky:
Postup FINÁLE: víťaz rozbehu (Q) + 6 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 10.2.2024 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 249 Malachovsky OndrejMalachovsky Ondrej 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 07.25 Q
2 95 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 07.33 q
MS 124 Zsombor SzabadosZsombor Szabados 08 08 Debreceni Sportcentrum-Sportiskola Atlétika szakosDebreceni Sportcentrum-Spor... 1 07.42
4= 56 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 07.72 q
4= 143 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 07.72 q
6 136 Griglák DenisGriglák Denis 08 08 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 PB 08.00
7 219 Buchholz SamuelBuchholz Samuel 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 08.22
Poznámky:
Postup FINÁLE: víťaz rozbehu (Q) + 6 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 256 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.19 Q
2 249 Malachovsky OndrejMalachovsky Ondrej 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 07.25 Q
3 95 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 07.33 q
4 60 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 07.37 q
5 124 Zsombor SzabadosZsombor Szabados 08 08 Debreceni Sportcentrum-Sportiskola Atlétika szakosDebreceni Sportcentrum-Spor... 1 07.42
6 117 Gara ZsomborGara Zsombor 08 08 Debreceni Sportcentrum-Sportiskola Atlétika szakosDebreceni Sportcentrum-Spor... 7 07.46
7 96 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 07.49 q
8 56 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 07.72 q
8 143 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 07.72 q
10 59 Holenda RichardHolenda Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 07.82 q
11 64 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 07.85
12 136 Griglák DenisGriglák Denis 08 08 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 PB 08.00
13 255 Prúša ZdenekPrúša Zdenek 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.16
14 219 Buchholz SamuelBuchholz Samuel 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 08.22

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 10.2.2024 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 256 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 SB 07.15
2 249 Malachovsky OndrejMalachovsky Ondrej 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 07.21
3 95 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 07.37
4 60 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 07.44
5 96 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 07.54
6 143 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 SB 07.62
7 56 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 SB 07.70
8 59 Holenda RichardHolenda Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 07.83
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 10.2.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 SB 07.52
2 54 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 SB 07.69
3 205 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 07.87
4 150 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 SB 07.88
5 227 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 SB 07.92
6 254 Prox GregorProx Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 SB 07.95
7 163 Papcun MartinPapcun Martin 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 08.10
8 175 Gallo AndrejGallo Andrej 09 09 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 8 08.18
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 10.2.2024 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 07.64 Q
2 163 Papcun MartinPapcun Martin 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 07.99 q
3 175 Gallo AndrejGallo Andrej 09 09 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 6 PB 08.16 q
4 221 Kerbčár AlexKerbčár Alex 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 08.20
5 231 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.23
6 6 Palos ErikPalos Erik 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 08.45
7 69 Szabo ŠimonSzabo Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 09.24
214 Horváth SebastiánHorváth Sebastián 09 09 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 8 DNS
Poznámky:
Postup FINÁLE: víťaz rozbehu (Q) + 5 s časom (q)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 10.2.2024 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 205 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 07.79 Q
2 54 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 07.86 q
3 222 Kniš LukášKniš Lukáš 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 08.21
4 206 Demko DávidDemko Dávid 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 08.26
5 57 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 08.28
6 165 Troščák OliverTroščák Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 SB 08.99
7 135 Griglák DanielGriglák Daniel 10 10 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 PB 09.48
Poznámky:
Postup FINÁLE: víťaz rozbehu (Q) + 5 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 10.2.2024 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 227 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 07.94 Q
2 150 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.98 q
3 254 Prox GregorProx Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 08.06 q
4 45 Hanakovič MatúšHanakovič Matúš 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 08.42
5 67 Pohorenec MartinPohorenec Martin 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.51
6 161 Goč TomášGoč Tomáš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 08.59
7 40 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 2 08.85
8 68 Smorada ŠimonSmorada Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 08.98
Poznámky:
Postup FINÁLE: víťaz rozbehu (Q) + 5 s časom (q)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 07.64 Q
2 205 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 07.79 Q
3 54 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 07.86 q
4 227 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 07.94 Q
5 150 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.98 q
6 163 Papcun MartinPapcun Martin 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 07.99 q
7 254 Prox GregorProx Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 08.06 q
8 175 Gallo AndrejGallo Andrej 09 09 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 6 PB 08.16 q
9 221 Kerbčár AlexKerbčár Alex 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 08.20
10 222 Kniš LukášKniš Lukáš 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 08.21
11 231 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.23
12 206 Demko DávidDemko Dávid 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 08.26
13 57 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 08.28
14 45 Hanakovič MatúšHanakovič Matúš 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 08.42
15 6 Palos ErikPalos Erik 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 08.45
16 67 Pohorenec MartinPohorenec Martin 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.51
17 161 Goč TomášGoč Tomáš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 08.59
18 40 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 2 08.85
19 68 Smorada ŠimonSmorada Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 08.98
20 165 Troščák OliverTroščák Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 SB 08.99
21 69 Szabo ŠimonSzabo Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 09.24
22 135 Griglák DanielGriglák Daniel 10 10 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 PB 09.48
214 Horváth SebastiánHorváth Sebastián 09 09 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 8 DNS

60 m - Ženy

(so, 10.2.2024 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 279 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 07.95
2 259 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.14
MS 131 Lili AbloncziLili Ablonczi 05 05 Debreceni Sportcentrum-Sportiskola Atlétika szakosDebreceni Sportcentrum-Spor... 8 08.16
4 280 Gburová DašaGburová Daša 06 06 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 08.44
5 282 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 PB 08.53
6 82 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 09.02
7 93 Vysokaiová KatarínaVysokaiová Katarína 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 09.34
2 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Ženy (Vložený beh)

Vložený beh (so, 10.2.2024 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 279 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 SB 07.95
2 259 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.19
3 280 Gburová DašaGburová Daša 06 06 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 08.48
4 282 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 08.57
5 82 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 SB 08.96
6 93 Vysokaiová KatarínaVysokaiová Katarína 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.35
131 Lili AbloncziLili Ablonczi 05 05 Debreceni Sportcentrum-Sportiskola Atlétika szakosDebreceni Sportcentrum-Spor... 3 DNS
2 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 10.2.2024 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 36 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 SB 08.20
2 261 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 08.27
3 74 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.34
4 106 Krivdová MáriaKrivdová Mária 08 08 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 SB 08.45
5 269 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.54
6 260 Dvorožňaková SimonaDvorožňaková Simona 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 SB 08.76
7 176 Koreňová HanaKoreňová Hana 08 08 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 1 08.82
8 268 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.00
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 10.2.2024 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 36 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 08.20 Q
2 106 Krivdová MáriaKrivdová Mária 08 08 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 08.50 q
3 91 Telepunová LuciaTelepunová Lucia 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.81
4 137 Zavacká SofiaZavacká Sofia 08 08 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 6 09.40
5 217 Čamajová MichaelaČamajová Michaela 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 09.50
Poznámky:
Postup FINÁLE: víťazka rozbehu (Q) + 5 s časom (q)
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 10.2.2024 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 261 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 08.28 Q
2 70 Ďuránová VanesaĎuránová Vanesa 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.88
3 103 Ambróziová ElaAmbróziová Ela 08 08 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 09.01
4 32 Čermáková BarboraČermáková Barbora 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 09.35
5 104 Börová KatarínaBörová Katarína 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 09.37
12 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 DQ
Poznámky:
Postup FINÁLE: víťazka rozbehu (Q) + 5 s časom (q)
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 10.2.2024 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 74 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.28 Q
2 269 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.41 q
3 260 Dvorožňaková SimonaDvorožňaková Simona 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.76 q
4 176 Koreňová HanaKoreňová Hana 08 08 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 6 PB 08.77 q
5 268 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 08.78 q
6 105 Brečková AlexandraBrečková Alexandra 08 08 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 09.79
Poznámky:
Postup FINÁLE: víťazka rozbehu (Q) + 5 s časom (q)
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 36 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 08.20 Q
2 261 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 08.28 Q
2 74 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.28 Q
4 269 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.41 q
5 106 Krivdová MáriaKrivdová Mária 08 08 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 08.50 q
6 260 Dvorožňaková SimonaDvorožňaková Simona 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.76 q
7 176 Koreňová HanaKoreňová Hana 08 08 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 6 PB 08.77 q
8 268 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 08.78 q
9 91 Telepunová LuciaTelepunová Lucia 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.81
10 70 Ďuránová VanesaĎuránová Vanesa 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.88
11 103 Ambróziová ElaAmbróziová Ela 08 08 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 09.01
12 32 Čermáková BarboraČermáková Barbora 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 09.35
13 104 Börová KatarínaBörová Katarína 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 09.37
14 137 Zavacká SofiaZavacká Sofia 08 08 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 6 09.40
15 217 Čamajová MichaelaČamajová Michaela 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 09.50
16 105 Brečková AlexandraBrečková Alexandra 08 08 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 09.79
12 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 DQ

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 10.2.2024 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 79 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.18 Q
2 86 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 08.99
3 263 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.01
4 258 Bérešová LindaBérešová Linda 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 09.30
5 212 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.41
6 171 Križovenská ElenaKrižovenská Elena 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 PB 09.53
168 Domaničová LíviaDomaničová Lívia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DNS
Poznámky:
Postup FINÁLE: víťazka rozbehu (Q) + 4 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 10.2.2024 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.52 Q
2 88 Sinaiová TamaraSinaiová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 08.68 q
3 43 Topoliová EmaTopoliová Ema 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 2 PB 08.97
4 240 Tóthová VeronikaTóthová Veronika 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.21
5 90 Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.25
6 47 Lajčáková PetraLajčáková Petra 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 09.53
7 48 Matušeková AdelaMatušeková Adela 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 PB 10.07
Poznámky:
Postup FINÁLE: víťazka rozbehu (Q) + 4 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 10.2.2024 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 241 Udičová PatríciaUdičová Patrícia 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.76 Q
2 50 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 PB 08.89 q
3 267 Kozáková HanaKozáková Hana 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.08
4 83 Miklošová AndreaMiklošová Andrea 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.52
5 94 Závadská JúliaZávadská Júlia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.42
6 44 Vanková LilienVanková Lilien 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 20.14
188 Krištová NellaKrištová Nella 10 10 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 DNS
Poznámky:
Postup FINÁLE: víťazka rozbehu (Q) + 4 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 10.2.2024 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 72 Géciova BarboraGéciova Barbora 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 08.74 Q
2 272 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.80 q
3 235 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.90 q
4 177 Koreňová ZuzanaKoreňová Zuzana 10 10 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 6 PB 09.00
5 92 Vargová EmaVargová Ema 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.16
6 178 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 2 09.38
7 51 Ščepko NinaŠčepko Nina 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 09.39
Poznámky:
Postup FINÁLE: víťazka rozbehu (Q) + 4 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 79 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.18 Q
2 76 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.52 Q
3 88 Sinaiová TamaraSinaiová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 08.68 q
4 72 Géciova BarboraGéciova Barbora 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 08.74 Q
5 241 Udičová PatríciaUdičová Patrícia 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.76 Q
6 272 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.80 q
7 50 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 PB 08.89 q
8 235 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.90 q
9 43 Topoliová EmaTopoliová Ema 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 2 PB 08.97
10 86 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 08.99
11 177 Koreňová ZuzanaKoreňová Zuzana 10 10 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 6 PB 09.00
12 263 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.01
13 267 Kozáková HanaKozáková Hana 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.08
14 92 Vargová EmaVargová Ema 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.16
15 240 Tóthová VeronikaTóthová Veronika 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.21
16 90 Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.25
17 258 Bérešová LindaBérešová Linda 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 09.30
18 178 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 2 09.38
19 51 Ščepko NinaŠčepko Nina 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 09.39
20 212 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.41
21 83 Miklošová AndreaMiklošová Andrea 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.52
22 171 Križovenská ElenaKrižovenská Elena 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 PB 09.53
22 47 Lajčáková PetraLajčáková Petra 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 09.53
24 48 Matušeková AdelaMatušeková Adela 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 PB 10.07
25 94 Závadská JúliaZávadská Júlia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.42
26 44 Vanková LilienVanková Lilien 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 20.14
168 Domaničová LíviaDomaničová Lívia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DNS
188 Krištová NellaKrištová Nella 10 10 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 DNS

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 10.2.2024 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 79 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 SB 08.14
2 76 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 SB 08.46
3 88 Sinaiová TamaraSinaiová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 SB 08.63
4 235 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 SB 08.75
5 72 Géciova BarboraGéciova Barbora 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.75
6 241 Udičová PatríciaUdičová Patrícia 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.82
7 50 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 08.93
8 272 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.04
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 10.2.2024 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 17.78
2 225 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 18.73
3 54 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 19.04
4 227 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 PB 19.10
5 150 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 19.18
6 205 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 19.20
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 10.2.2024 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 163 Papcun MartinPapcun Martin 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 19.24
2 61 Javorský TobiasJavorský Tobias 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 19.35
3 7 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 19.47
4 67 Pohorenec MartinPohorenec Martin 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 20.61
5 162 Moravčík DanielMoravčík Daniel 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 26.67
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 10.2.2024 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Gallo AndrejGallo Andrej 09 09 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 5 PB 19.80
2 52 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 20.09
3 6 Palos ErikPalos Erik 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 20.84
4 218 Arendáš AdamArendáš Adam 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 20.94
40 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 10.2.2024 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Hanakovič MatúšHanakovič Matúš 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 20.44
2 161 Goč TomášGoč Tomáš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 20.58
3 216 Ptáček LuisPtáček Luis 09 09 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 6 23.88
139 Balaž SimonBalaž Simon 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 17.78
2 225 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 18.73
3 54 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 19.04
4 227 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 PB 19.10
5 150 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 19.18
6 205 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 19.20
7 163 Papcun MartinPapcun Martin 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 19.24
8 61 Javorský TobiasJavorský Tobias 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 19.35
9 7 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 19.47
10 175 Gallo AndrejGallo Andrej 09 09 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 5 PB 19.80
11 52 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 20.09
12 45 Hanakovič MatúšHanakovič Matúš 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 20.44
13 161 Goč TomášGoč Tomáš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 20.58
14 67 Pohorenec MartinPohorenec Martin 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 20.61
15 6 Palos ErikPalos Erik 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 20.84
16 218 Arendáš AdamArendáš Adam 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 20.94
17 216 Ptáček LuisPtáček Luis 09 09 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 6 23.88
18 162 Moravčík DanielMoravčík Daniel 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 26.67
40 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 DNS
139 Balaž SimonBalaž Simon 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 10.2.2024 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 79 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 19.41
2 44 Vanková LilienVanková Lilien 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 5 PB 21.61
3 50 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 22.59
4 285 Kočerhová EmaKočerhová Ema 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 22.60
5 276 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 22.80
6 233 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 23.18
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 10.2.2024 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 72 Géciova BarboraGéciova Barbora 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 22.23
2 37 Macková Anna ElizabethMacková Anna Elizabeth 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 23.28
3 266 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 23.57
4 262 Halušková EllaHalušková Ella 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.64
5 177 Koreňová ZuzanaKoreňová Zuzana 10 10 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 6 24.43
6 275 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 24.71
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 10.2.2024 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Ščepko NinaŠčepko Nina 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 PB 22.71
2 239 Šimová SoňaŠimová Soňa 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 22.74
3 92 Vargová EmaVargová Ema 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 23.32
4 169 Grešová Timea EliškaGrešová Timea Eliška 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 24.34
5 46 Bartková NinaBartková Nina 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 24.75
6 48 Matušeková AdelaMatušeková Adela 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 25.30
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 79 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 19.41
2 44 Vanková LilienVanková Lilien 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 5 PB 21.61
3 72 Géciova BarboraGéciova Barbora 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 22.23
4 50 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 22.59
5 285 Kočerhová EmaKočerhová Ema 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 22.60
6 51 Ščepko NinaŠčepko Nina 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 PB 22.71
7 239 Šimová SoňaŠimová Soňa 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 22.74
8 276 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 22.80
9 233 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 23.18
10 37 Macková Anna ElizabethMacková Anna Elizabeth 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 23.28
11 92 Vargová EmaVargová Ema 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 23.32
12 266 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 23.57
13 262 Halušková EllaHalušková Ella 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.64
14 169 Grešová Timea EliškaGrešová Timea Eliška 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 24.34
15 177 Koreňová ZuzanaKoreňová Zuzana 10 10 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 6 24.43
16 275 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 24.71
17 46 Bartková NinaBartková Nina 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 24.75
18 48 Matušeková AdelaMatušeková Adela 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 25.30

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 10.2.2024 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 97 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 SB 23.69
2 251 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.77
3 22 Gahura JaroslavGahura Jaroslav 98 98 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 24.76
4 24 Holko EmilHolko Emil 00 00 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 25.36
5 102 Vagaský PavolVagaský Pavol 83 83 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 PB 26.26
113 Mezovský JakubMezovský Jakub 04 04 Creo Sport KošiceCreo Sport Košice 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 10.2.2024 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 203 Esanu CristinEsanu Cristin 95 95 RumunskoRumunsko 4 22.96
2 101 Tomčo MichalTomčo Michal 94 94 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 24.38
3 28 Mazák PavolMazák Pavol 95 95 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 25.91
4 278 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 26.96
5 250 Papuga TomášPapuga Tomáš 79 79 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 27.08
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 203 Esanu CristinEsanu Cristin 95 95 RumunskoRumunsko 4 22.96
2 97 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 SB 23.69
3 251 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.77
4 101 Tomčo MichalTomčo Michal 94 94 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 24.38
5 22 Gahura JaroslavGahura Jaroslav 98 98 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 24.76
6 24 Holko EmilHolko Emil 00 00 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 25.36
7 28 Mazák PavolMazák Pavol 95 95 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 25.91
8 102 Vagaský PavolVagaský Pavol 83 83 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 PB 26.26
9 278 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 26.96
10 250 Papuga TomášPapuga Tomáš 79 79 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 27.08
113 Mezovský JakubMezovský Jakub 04 04 Creo Sport KošiceCreo Sport Košice 5 DNS

200 m - Juniori

(so, 10.2.2024 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 98 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 22.54
2 8 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 23.70
3 100 Šteso JánŠteso Ján 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 24.12
4 245 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 26.66
62 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS
Celkom 5 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 10.2.2024 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 256 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.85
2 96 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 23.87
3 95 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 24.03
4 60 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.36
5 58 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 24.79
249 Malachovsky OndrejMalachovsky Ondrej 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 10.2.2024 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 117 Gara ZsomborGara Zsombor 08 08 Debreceni Sportcentrum-Sportiskola Atlétika szakosDebreceni Sportcentrum-Spor... 6 23.70
MS 124 Zsombor SzabadosZsombor Szabados 08 08 Debreceni Sportcentrum-Sportiskola Atlétika szakosDebreceni Sportcentrum-Spor... 1 24.69
3 143 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 25.28
4 56 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 25.36
5 64 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 25.94
6 226 Mizerák LukášMizerák Lukáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 27.89
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 256 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.85
2 117 Gara ZsomborGara Zsombor 08 08 Debreceni Sportcentrum-Sportiskola Atlétika szakosDebreceni Sportcentrum-Spor... 6 23.70
3 96 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 23.87
4 95 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 24.03
5 60 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.36
6 124 Zsombor SzabadosZsombor Szabados 08 08 Debreceni Sportcentrum-Sportiskola Atlétika szakosDebreceni Sportcentrum-Spor... 1 24.69
7 58 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 24.79
8 143 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 25.28
9 56 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 25.36
10 64 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 25.94
11 226 Mizerák LukášMizerák Lukáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 27.89
249 Malachovsky OndrejMalachovsky Ondrej 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNF

200 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 10.2.2024 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.81
2 2 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 PB 28.27
3 280 Gburová DašaGburová Daša 06 06 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 28.77
282 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 DNS
93 Vysokaiová KatarínaVysokaiová Katarína 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 10.2.2024 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 279 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 25.82
MS 126 Erdős ViktóriaErdős Viktória 05 05 Debreceni Sportcentrum-Sportiskola Atlétika szakosDebreceni Sportcentrum-Spor... 3 27.14
131 Lili AbloncziLili Ablonczi 05 05 Debreceni Sportcentrum-Sportiskola Atlétika szakosDebreceni Sportcentrum-Spor... 5 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 279 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 25.82
2 259 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.81
3 126 Erdős ViktóriaErdős Viktória 05 05 Debreceni Sportcentrum-Sportiskola Atlétika szakosDebreceni Sportcentrum-Spor... 3 27.14
4 2 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 PB 28.27
5 280 Gburová DašaGburová Daša 06 06 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 28.77
282 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 DNS
93 Vysokaiová KatarínaVysokaiová Katarína 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNS
131 Lili AbloncziLili Ablonczi 05 05 Debreceni Sportcentrum-Sportiskola Atlétika szakosDebreceni Sportcentrum-Spor... 5 DNS

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 10.2.2024 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 270 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.16
2 261 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 26.85
3 269 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 27.71
4 74 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 28.82
5 34 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 32.37
89 Snížiková ZojaSnížiková Zoja 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 10.2.2024 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 70 Ďuránová VanesaĎuránová Vanesa 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 29.74
2 103 Ambróziová ElaAmbróziová Ela 08 08 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 30.34
3 176 Koreňová HanaKoreňová Hana 08 08 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 1 30.39
4 39 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 31.04
5 38 Rohrböck TamaraRohrböck Tamara 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 31.39
6 32 Čermáková BarboraČermáková Barbora 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 31.72
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 10.2.2024 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
91 Telepunová LuciaTelepunová Lucia 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 29.46
12 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 28.03
281 Pavlová MichaelaPavlová Michaela 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 31.55
MS 184 Sum NikolettSum Nikolett 08 08 MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai ClubMATE - Gödöllői Egyetemi At... 2 27.06
260 Dvorožňaková SimonaDvorožňaková Simona 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 30.11
181 Demeter KorinnaDemeter Korinna 08 08 MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai ClubMATE - Gödöllői Egyetemi At... 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 270 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.16
2 261 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 26.85
3 184 Sum NikolettSum Nikolett 08 08 MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai ClubMATE - Gödöllői Egyetemi At... 2 27.06
4 269 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 27.71
5 12 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 28.03
6 74 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 28.82
7 91 Telepunová LuciaTelepunová Lucia 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 29.46
8 70 Ďuránová VanesaĎuránová Vanesa 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 29.74
9 260 Dvorožňaková SimonaDvorožňaková Simona 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 30.11
10 103 Ambróziová ElaAmbróziová Ela 08 08 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 30.34
11 176 Koreňová HanaKoreňová Hana 08 08 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 1 30.39
12 39 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 31.04
13 38 Rohrböck TamaraRohrböck Tamara 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 31.39
14 281 Pavlová MichaelaPavlová Michaela 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 31.55
15 32 Čermáková BarboraČermáková Barbora 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 31.72
16 34 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 32.37
89 Snížiková ZojaSnížiková Zoja 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
181 Demeter KorinnaDemeter Korinna 08 08 MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai ClubMATE - Gödöllői Egyetemi At... 4 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 10.2.2024 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 37.83
2 142 Durkot MIlanDurkot MIlan 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 41.24
3 221 Kerbčár AlexKerbčár Alex 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 PB 42.66
4 146 Maturkanič MartinMaturkanič Martin 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 42.78
5 40 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 2 47.53
175 Gallo AndrejGallo Andrej 09 09 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 10.2.2024 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Moravčík DanielMoravčík Daniel 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 41.45
2 231 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 41.76
3 23 Gots MartinGots Martin 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 43.39
4 144 Lukacko GregorLukacko Gregor 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 52.31
67 Pohorenec MartinPohorenec Martin 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 37.83
2 142 Durkot MIlanDurkot MIlan 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 41.24
3 162 Moravčík DanielMoravčík Daniel 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 41.45
4 231 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 41.76
5 221 Kerbčár AlexKerbčár Alex 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 PB 42.66
6 146 Maturkanič MartinMaturkanič Martin 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 42.78
7 23 Gots MartinGots Martin 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 43.39
8 40 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 2 47.53
9 144 Lukacko GregorLukacko Gregor 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 52.31
175 Gallo AndrejGallo Andrej 09 09 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 6 DNS
67 Pohorenec MartinPohorenec Martin 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNS

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 10.2.2024 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 44.97
2 167 Bučková LauraBučková Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 46.02
3 156 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 48.23
4 266 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 48.60
5 276 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 48.78
6 37 Macková Anna ElizabethMacková Anna Elizabeth 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 50.80
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 10.2.2024 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 157 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 47.83
2 151 Crea BeatriceCrea Beatrice 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 49.06
3 47 Lajčáková PetraLajčáková Petra 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 PB 51.73
4 275 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 54.05
5 158 Siváková MichaelaSiváková Michaela 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 55.21
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 10.2.2024 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 173 Stanková NelaStanková Nela 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 50.86
2 174 Trusová MichaelaTrusová Michaela 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 52.96
3 166 Bochňová ElianaBochňová Eliana 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 54.65
4 169 Grešová Timea EliškaGrešová Timea Eliška 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 54.70
5 73 Grígerová LauraGrígerová Laura 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 55.86
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 44.97
2 167 Bučková LauraBučková Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 46.02
3 157 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 47.83
4 156 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 48.23
5 266 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 48.60
6 276 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 48.78
7 151 Crea BeatriceCrea Beatrice 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 49.06
8 37 Macková Anna ElizabethMacková Anna Elizabeth 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 50.80
9 173 Stanková NelaStanková Nela 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 50.86
10 47 Lajčáková PetraLajčáková Petra 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 PB 51.73
11 174 Trusová MichaelaTrusová Michaela 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 52.96
12 275 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 54.05
13 166 Bochňová ElianaBochňová Eliana 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 54.65
14 169 Grešová Timea EliškaGrešová Timea Eliška 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 54.70
15 158 Siváková MichaelaSiváková Michaela 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 55.21
16 73 Grígerová LauraGrígerová Laura 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 55.86

400 m - Muži

(so, 10.2.2024 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 134 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:49.01
MS 203 Esanu CristinEsanu Cristin 95 95 RumunskoRumunsko 5 0:50.68
3 119 Papp PéterPapp Péter 01 01 Debreceni Sportcentrum-Sportiskola Atlétika szakosDebreceni Sportcentrum-Spor... 6 0:53.82
4 250 Papuga TomášPapuga Tomáš 79 79 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:59.43
5 278 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 1:01.20
Celkom 5 pretekárov

400 m - Juniori

(so, 10.2.2024 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 245 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 0:52.17
2 8 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 0:52.24
3 5 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 0:53.08
4 99 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 0:53.97
5 62 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 0:54.03
Celkom 5 pretekárov

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 10.2.2024 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 145 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 0:52.44
2 96 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 0:53.25
3 58 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 0:53.64
4 209 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 1:04.08
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 10.2.2024 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 180 Ferenc ÁgostonFerenc Ágoston 08 08 MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai ClubMATE - Gödöllői Egyetemi At... 2 0:51.08
MS 116 Farkas ZoltánFarkas Zoltán 08 08 Debreceni Sportcentrum-Sportiskola Atlétika szakosDebreceni Sportcentrum-Spor... 5 0:57.17
3 149 Petrovčin MichalPetrovčin Michal 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 0:57.20
4 223 Križák DominikKrižák Dominik 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 1:02.26
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 180 Ferenc ÁgostonFerenc Ágoston 08 08 MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai ClubMATE - Gödöllői Egyetemi At... 2 0:51.08
2 145 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 0:52.44
3 96 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 0:53.25
4 58 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 0:53.64
5 116 Farkas ZoltánFarkas Zoltán 08 08 Debreceni Sportcentrum-Sportiskola Atlétika szakosDebreceni Sportcentrum-Spor... 5 0:57.17
6 149 Petrovčin MichalPetrovčin Michal 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 0:57.20
7 223 Križák DominikKrižák Dominik 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 1:02.26
8 209 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 1:04.08

400 m - Ženy

(so, 10.2.2024 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 284 Molnár JankaMolnár Janka 01 01 Tatabányai SCTatabányai SC 5 0:53.00
MS 283 Füleky DorottyaFüleky Dorottya 00 00 Tatabányai SCTatabányai SC 4 0:54.37
MS 183 Nádházi EvelinNádházi Evelin 95 95 MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai ClubMATE - Gödöllői Egyetemi At... 2 0:56.23
MS 127 Chrobák LiliChrobák Lili 03 03 Debreceni Sportcentrum-Sportiskola Atlétika szakosDebreceni Sportcentrum-Spor... 3 1:03.60
Celkom 4 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 10.2.2024 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 270 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:01.75
2 281 Pavlová MichaelaPavlová Michaela 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 1:10.30
3 85 Parkanská SáraParkanská Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 1:10.69
4 38 Rohrböck TamaraRohrböck Tamara 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 1:12.09
71 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DQ
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 10.2.2024 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 125 Buzás MaraBuzás Mara 07 07 Debreceni Sportcentrum-Sportiskola Atlétika szakosDebreceni Sportcentrum-Spor... 4 0:58.94
MS 129 Kiss ZorkaKiss Zorka 07 07 Debreceni Sportcentrum-Sportiskola Atlétika szakosDebreceni Sportcentrum-Spor... 3 1:04.58
3 137 Zavacká SofiaZavacká Sofia 08 08 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 1:11.49
4 11 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 1:12.65
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 125 Buzás MaraBuzás Mara 07 07 Debreceni Sportcentrum-Sportiskola Atlétika szakosDebreceni Sportcentrum-Spor... 4 0:58.94
2 270 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:01.75
3 129 Kiss ZorkaKiss Zorka 07 07 Debreceni Sportcentrum-Sportiskola Atlétika szakosDebreceni Sportcentrum-Spor... 3 1:04.58
4 281 Pavlová MichaelaPavlová Michaela 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 1:10.30
5 85 Parkanská SáraParkanská Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 1:10.69
6 137 Zavacká SofiaZavacká Sofia 08 08 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 1:11.49
7 38 Rohrböck TamaraRohrböck Tamara 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 1:12.09
8 11 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 1:12.65
71 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DQ

800 m - Muži

(so, 10.2.2024 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 252 Pástor JozefPástor Jozef 87 87 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:20.76
2 202 Nemec MarcelNemec Marcel 70 70 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 1 2:28.52
Celkom 2 pretekári

800 m - Juniori

(so, 10.2.2024 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 5 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 2:11.09
2 99 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 2:11.34
3 8 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 2:20.15
4 110 Durkaj AdamDurkaj Adam 06 06 Creo Sport KošiceCreo Sport Košice 4 2:20.42
Celkom 4 pretekári

800 m - Dorastenci

(so, 10.2.2024 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 179 Fazekas SomaFazekas Soma 07 07 MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai ClubMATE - Gödöllői Egyetemi At... 9 2:03.16
2 145 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:13.00
3 66 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 2:14.85
4 219 Buchholz SamuelBuchholz Samuel 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 2:17.80
5 149 Petrovčin MichalPetrovčin Michal 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 2:20.57
6 25 Komka TomášKomka Tomáš 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 2:21.08
7 228 Peniak PatrikPeniak Patrik 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:28.90
8 215 Ptáček DouglasPtáček Douglas 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 7 PB 2:33.12
116 Farkas ZoltánFarkas Zoltán 08 08 Debreceni Sportcentrum-Sportiskola Atlétika szakosDebreceni Sportcentrum-Spor... 8 DNS
Celkom 9 pretekárov

800 m - Starší žiaci

(so, 10.2.2024 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 142 Durkot MIlanDurkot MIlan 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 PB 2:18.21
2 210 Vinc LukášVinc Lukáš 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 PB 2:22.23
3 57 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 2:22.88
4 161 Goč TomášGoč Tomáš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 PB 2:29.21
MS 115 Farkas DávidFarkas Dávid 10 10 Debreceni Sportcentrum-Sportiskola Atlétika szakosDebreceni Sportcentrum-Spor... 11 2:31.47
6 163 Papcun MartinPapcun Martin 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 2:34.45
7 7 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 2:37.25
8 68 Smorada ŠimonSmorada Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10 3:01.13
9 165 Troščák OliverTroščák Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 3:19.04
214 Horváth SebastiánHorváth Sebastián 09 09 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 9 DNS
220 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 DNS
Celkom 11 pretekárov

800 m - Ženy

(so, 10.2.2024 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 273 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:22.33
MS 127 Chrobák LiliChrobák Lili 03 03 Debreceni Sportcentrum-Sportiskola Atlétika szakosDebreceni Sportcentrum-Spor... 2 2:31.67
Celkom 2 pretekári

800 m - Dorastenky

(so, 10.2.2024 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 129 Kiss ZorkaKiss Zorka 07 07 Debreceni Sportcentrum-Sportiskola Atlétika szakosDebreceni Sportcentrum-Spor... 5 2:36.68
2 34 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 2:50.53
3 104 Börová KatarínaBörová Katarína 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 2:52.35
4 39 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 2:58.61
5 11 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 3:03.16
Celkom 5 pretekárov

800 m - Staršie žiačky

(so, 10.2.2024 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 167 Bučková LauraBučková Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 2:37.15
2 42 Straková DorotaStraková Dorota 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 7 2:43.35
3 87 Riesová TamaraRiesová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 2:44.89
4 156 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 2:45.95
5 151 Crea BeatriceCrea Beatrice 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 10 2:55.86
6 86 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 2:57.46
7 30 Butoracová PetraButoracová Petra 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 9 3:03.64
8 81 Micenková ZuzanaMicenková Zuzana 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 3:13.15
9 213 Majchráková SimonaMajchráková Simona 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 3:18.27
10 170 Jovič AlicaJovič Alica 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 3:29.53
Celkom 10 pretekárov

1500 m - Muži

(so, 10.2.2024 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 242 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 4:18.92
201 Folenta MartinFolenta Martin 96 96 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 2 DNS
Celkom 2 pretekári

1500 m - Dorastenci

(so, 10.2.2024 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 112 Lesník MarekLesník Marek 07 07 Creo Sport KošiceCreo Sport Košice 1 PB 4:42.42
2 26 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 4:49.91
3 20 Dankovič DanielDankovič Daniel 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 4:49.92
Celkom 3 pretekári

1500 m - Juniorky

(so, 10.2.2024 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 133 Szász AbigélSzász Abigél 06 06 Debreceni Sportcentrum-Sportiskola Atlétika szakosDebreceni Sportcentrum-Spor... 2 5:12.31
2 35 Juriková RadkaJuriková Radka 05 05 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 5:42.80
Celkom 2 pretekári

1500 m - Dorastenky

(so, 10.2.2024 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 31 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 5:26.56
2 186 Kašubjaková EvaKašubjaková Eva 08 08 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 PB 6:01.52
Celkom 2 pretekári

2000 m - Staršie žiačky

(so, 10.2.2024 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 41 Pencáková PaulínaPencáková Paulína 09 09 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 1 7:36.04
2 47 Lajčáková PetraLajčáková Petra 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 8:23.33
3 174 Trusová MichaelaTrusová Michaela 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 8:43.22
Celkom 3 pretekári

3000 m - Muži

(so, 10.2.2024 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 108 Pástor ImrichPástor Imrich 74 74 Cassovia Running Team o.z. KošiceCassovia Running Team o.z. ... 1 09:34.66
2 248 Lukáč MarekLukáč Marek 82 82 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10:11.86
3 111 Kokhanskyi OleksandrKokhanskyi Oleksandr 05 05 Creo Sport KošiceCreo Sport Košice 5 10:12.02
4 1 Onuška LukášOnuška Lukáš 91 91 AC MichalovceAC Michalovce 4 10:30.82
201 Folenta MartinFolenta Martin 96 96 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 3 DNS
Celkom 5 pretekárov

3000 m - Dorastenci

(so, 10.2.2024 - 14:55) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
204 Repčík SamuelRepčík Samuel 07 07 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 1 DNF
Celkom 1 pretekári

3000 m - Starší žiaci

(so, 10.2.2024 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 224 Labanc PeterLabanc Peter 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10:55.39
2 109 Cibula RomanCibula Roman 10 10 Creo Sport KošiceCreo Sport Košice 6 11:21.40
3 23 Gots MartinGots Martin 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 12:12.83
4 207 Laporčák MatúšLaporčák Matúš 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 14:39.62
138 Alexovič AlexanderAlexovič Alexander 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
144 Lukacko GregorLukacko Gregor 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
Celkom 6 pretekárov

3000 m - Ženy

(so, 10.2.2024 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 130 Kuszkó LaraKuszkó Lara 06 06 Debreceni Sportcentrum-Sportiskola Atlétika szakosDebreceni Sportcentrum-Spor... 1 11:04.17
MS 132 Mezei ZsófiaMezei Zsófia 04 04 Debreceni Sportcentrum-Sportiskola Atlétika szakosDebreceni Sportcentrum-Spor... 3 11:57.38
MS 128 Kerékgyártó TimeaKerékgyártó Timea 06 06 Debreceni Sportcentrum-Sportiskola Atlétika szakosDebreceni Sportcentrum-Spor... 2 13:19.43
Celkom 3 pretekári

3000 m - Dorastenky

(so, 10.2.2024 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 172 Martonová KristinaMartonová Kristina 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 13:40.72
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [106,7 cm] - Muži

(so, 10.2.2024 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 97 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 SB 09.01
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

(so, 10.2.2024 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 253 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 09.21
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci

(so, 10.2.2024 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 227 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.15
2 224 Labanc PeterLabanc Peter 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 10.43
220 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 DNS
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Juniorky

(so, 10.2.2024 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 2 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 PB 09.77
MS 126 Erdős ViktóriaErdős Viktória 05 05 Debreceni Sportcentrum-Sportiskola Atlétika szakosDebreceni Sportcentrum-Spor... 3 09.94
3 282 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 10.53
4 29 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 10.57
5 82 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.71
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 10.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 09.42
2 49 Potočná DanielaPotočná Daniela 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 PB 09.79
3 238 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.96
4 233 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 10.39
5 46 Bartková NinaBartková Nina 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 PB 11.56
6 178 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 7 11.64
7 166 Bochňová ElianaBochňová Eliana 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 12.09
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 10.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 263 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.06
2 77 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.55
3 267 Kozáková HanaKozáková Hana 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.85
4 262 Halušková EllaHalušková Ella 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.57
5 240 Tóthová VeronikaTóthová Veronika 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 11.74
6 81 Micenková ZuzanaMicenková Zuzana 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.93
7 73 Grígerová LauraGrígerová Laura 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 12.28
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 09.42
2 49 Potočná DanielaPotočná Daniela 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 PB 09.79
3 238 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.96
4 263 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.06
5 233 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 10.39
6 77 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.55
7 267 Kozáková HanaKozáková Hana 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.85
8 46 Bartková NinaBartková Nina 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 PB 11.56
9 262 Halušková EllaHalušková Ella 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.57
10 178 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 7 11.64
11 240 Tóthová VeronikaTóthová Veronika 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 11.74
12 81 Micenková ZuzanaMicenková Zuzana 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.93
13 166 Bochňová ElianaBochňová Eliana 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 12.09
14 73 Grígerová LauraGrígerová Laura 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 12.28

60 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky

(so, 10.2.2024 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 75 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 09.68
2 80 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.64
3 106 Krivdová MáriaKrivdová Mária 08 08 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 13.35
Celkom 3 pretekári

Skok do výšky - Muži

(so, 10.2.2024 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 160 165 170 173 176 179 182
1 53 Balog MilanBalog Milan
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
04 04 1 SB 179 o o o - o o xxx
2 243 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 179 o o o - o xxo xxx
3 21 Frajtko Marcel EnrikoFrajtko Marcel Enriko
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
97 97 2 160 xo xx- x
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 10.2.2024 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145 150 155 160 165 170 173 176 179 182 186
1 253 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 3 182 - - - - o o - o - o xxx
2 65 Komjáti DávidKomjáti Dávid
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 2 PB 170 o o o o xo xxo xxx
3 215 Ptáček DouglasPtáček Douglas
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
08 08 1 PB 160 o o xo o xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 10.2.2024 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 135 140 145 150 155 160 165 170
1 225 Lenárt PatrikLenárt Patrik
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 8 165 - - - - o o xxo xxx
2 254 Prox GregorProx Gregor
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 2 PB 160 o o o o xo o xxx
3 52 Babuščák MarekBabuščák Marek
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 6 PB 160 - o o o o xo xxx
4 224 Labanc PeterLabanc Peter
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 7 160 - - xo xxo xxo xxo xx
5 69 Szabo ŠimonSzabo Šimon
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 3 PB 140 o o xxx
6 61 Javorský TobiasJavorský Tobias
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 5 135 o xxx
214 Horváth SebastiánHorváth Sebastián
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
09 09 4 DNS
138 Alexovič AlexanderAlexovič Alexander
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
10 10 1 NM xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(so, 10.2.2024 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 135 140 145 150 153 156 160 165 168 171
1 274 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 165 - - - o - o o xxo - xxx
2 107 Sedláková SonjaSedláková Sonja
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
05 05 1 150 o - o o - xxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 10.2.2024 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125 130 135 140 145 150 153 156 160 165 168
1 268 Ledecká KatarínaLedecká Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 7 PB 165 - - - o o o o - xo xxo xxx
2 85 Parkanská SáraParkanská Sára
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 4 PB 150 - o o o xo o xxx
3 80 Macečková BožidaraMacečková Božidara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 6 PB 150 - o xo o xo xo xxx
4 75 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 5 145 - - - xo xo xxx
5 153 Goroľová LindaGoroľová Linda
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 2 PB 140 o xo xo xxo xxx
6 105 Brečková AlexandraBrečková Alexandra
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
08 08 3 130 o o xxx
7 106 Krivdová MáriaKrivdová Mária
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
08 08 1 PB 130 o xo xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 10.2.2024 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120 125 130 135 140 145 150 153 156 160
1 49 Potočná DanielaPotočná Daniela
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
09 09 8 PB 156 - - o - o xo o xo xxo r
2 232 Grohoľová KarinGrohoľová Karin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 10 PB 153 - - o o o xo o xo xxx
3 190 Mikitová NatáliaMikitová Natália
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
09 09 11 150 - - o o o o o xxx
4 77 Kopkášová NelaKopkášová Nela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 9 145 - - o o o o xxx
5 173 Stanková NelaStanková Nela
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
09 09 6 PB 145 o o o o xxo o xxx
6 76 Katočová RomanaKatočová Romana
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 4 PB 135 - xxo o o xxx
7 88 Sinaiová TamaraSinaiová Tamara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 5 PB 135 - - - xo xxx
8 171 Križovenská ElenaKrižovenská Elena
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 3 PB 135 o o o xxo xxx
9 157 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
09 09 2 PB 130 xo o xo xxx
10 258 Bérešová LindaBérešová Linda
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 7 125 xxo o xxx
11 158 Siváková MichaelaSiváková Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
10 10 1 PB 120 xo xxx
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 10.2.2024 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 247 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 7 671 x 660 648 660 654 671 670
MS 114 Dorián SzatmáriDorián Szatmári
Debreceni Sportcentrum-Sportiskola Atlétika szakosDebreceni Sportcentrum-Spor...
02 02 1 PB 639 625 629 455 629 632 637 639
MS 120 Pintér ErikPintér Erik