<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Senický viacboj - Detská atletika

Senica (26. 9. 2023)

60 m - Detská atletika starší

(ut, 26.9.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malichová ViktóriaMalichová Viktória 14 14 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 10:80
2 Žúrková ŽofiaŽúrková Žofia 13 13 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 11:02
Celkom 2 pretekári

60 m - Detská atletika mladší

(ut, 26.9.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďuricová DianaĎuricová Diana 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 10:80
2 Kupová AdelaKupová Adela 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 11:12
3 Petráková NatáliaPetráková Natália 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 11:60
4 Dudášová DoroteaDudášová Dorotea 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 11:70
5 Malichová RebekaMalichová Rebeka 17 17 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 12:13
6 Žúrek DominikŽúrek Dominik 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 12:15
7 Prokeš MiroslavProkeš Miroslav 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 12:17
8 Pinkava TimonPinkava Timon 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 12:18
9 Ondriska EliášOndriska Eliáš 18 18 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 12:40
10 Blahová KarinBlahová Karin 16 16 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 12:50
11 Hostinský DavidHostinský David 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 12:60
12 Pittelová LindaPittelová Linda 17 17 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 12:72
13 Vígh JurajVígh Juraj 18 18 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 12:92
14 Šmidová JúliaŠmidová Júlia 18 18 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 13:27
15 Gabriel OndrejGabriel Ondrej 17 17 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 14:03
16 Hostinská NatáliaHostinská Natália 18 18 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 14:13
17 Grebeníček LadislavGrebeníček Ladislav 17 17 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 14:20
18 Matulová EliškaMatulová Eliška 18 18 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 15:20
19 Lisinovič MatúšLisinovič Matúš 17 17 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 15:50
20 Barteková ŠárkaBarteková Šárka 18 18 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 16:38
Celkom 20 pretekárov