<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Senický viacboj - Detská atletika

Senica (26. 9. 2023)

Hod vortexom - Detská atletika starší

(ut, 26.9.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Žúrková ŽofiaŽúrková Žofia
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
13 13 16:60
2 Malichová ViktóriaMalichová Viktória
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
14 14 15:10
Celkom 2 pretekárov

Hod vortexom - Detská atletika mladší

(ut, 26.9.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ďuricová DianaĎuricová Diana
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
15 15 9:45
2 Kupová AdelaKupová Adela
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
15 15 9:35
3 Hostinský DavidHostinský David
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
15 15 9:30
4 Vígh JurajVígh Juraj
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
18 18 8:60
5 Pittelová LindaPittelová Linda
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
17 17 7:30
6 Dudášová DoroteaDudášová Dorotea
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
15 15 7:10
7 Malichová RebekaMalichová Rebeka
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
17 17 5:32
8 Gabriel OndrejGabriel Ondrej
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
17 17 4:67
9 Barteková ŠárkaBarteková Šárka
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
18 18 4:50
10 Hostinská NatáliaHostinská Natália
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
18 18 4:00
11 Matulová EliškaMatulová Eliška
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
18 18 3:91
12 Lisinovič MatúšLisinovič Matúš
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
17 17 3:35
13 Grebeníček LadislavGrebeníček Ladislav
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
17 17 3:30
14 Ondriska EliášOndriska Eliáš
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
18 18 3:15
15 Šmidová JúliaŠmidová Júlia
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
18 18 2:70
16 Pinkava TimonPinkava Timon
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
15 15 14:10
17 Petráková NatáliaPetráková Natália
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
15 15 14:00
18 Prokeš MiroslavProkeš Miroslav
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
15 15 12:20
19 Žúrek DominikŽúrek Dominik
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
15 15 11:05
20 Blahová KarinBlahová Karin
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
16 16 10:40
Celkom 20 pretekárov