<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Čokoládová tretra

Košice (17. 5. 2018)

300 m - Mladší žiaci

(št, 17.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 52.11
3 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 52.98
4 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 53.00
5 Karvaš ŠimonKarvaš Šimon 07 07 ZŠ MR Štefánika TrebišovZŠ MR Štefánika Trebišov 53.74
6 Veľk DávidVeľk Dávid 07 07 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 53.91
7 Szilvassy MarkoSzilvassy Marko 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 53.92
9= Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 55.26
9= Galovič TomášGalovič Tomáš 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 55.26
12 Škovirha MichalŠkovirha Michal 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 55.79
13 Cabada AdamCabada Adam 08 08 ZŠ MR Štefánika TrebišovZŠ MR Štefánika Trebišov 55.94
14 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 56.00
15 Zsóka BenceZsóka Bence 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 56.05
17 Popovič FilipPopovič Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 56.85
18 Horovčák JakubHorovčák Jakub 08 08 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 57.00
20 Dravecký LukášDravecký Lukáš 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 57.77
23 Jevoš DominikJevoš Dominik 08 08 ZŠ MR Štefánika TrebišovZŠ MR Štefánika Trebišov 58.16
27 Migas AntonMigas Anton 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 59.48
37 Restei ŠimonRestei Šimon 08 08 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 61.31
39 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 61.55
47 Novák DávidNovák Dávid 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 62.93
54 Majdák KamilMajdák Kamil 08 08 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 63.95
57 Biž MichalBiž Michal 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 64.33
60 Spišský GilbertSpišský Gilbert 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 64.83
61 Galovič MartinGalovič Martin 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 65.16
62 Šuhaj DominikŠuhaj Dominik 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 65.54
74 Maxim AlexMaxim Alex 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 67.52
75 Schmiedl DominikSchmiedl Dominik 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 67.71
84 Gergeľ NikolasGergeľ Nikolas 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 72.49
88 Kačír MartinKačír Martin 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 75.41
Celkom 29 pretekárov

300 m - Mladšie žiačky

(št, 17.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 50.24
3 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 54.91
6 Šaradínová SimonaŠaradínová Simona 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 56.82
10 Varanaiová KarinVaranaiová Karin 07 07 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 57.79
13 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 59.00
16 Pavlová MichaelaPavlová Michaela 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 59.69
17 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 59.73
20 Bezáková SofiaBezáková Sofia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 60.20
21 Čamajová MichaelaČamajová Michaela 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 60.38
22 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 60.56
23 Hižnayová AlexandraHižnayová Alexandra 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 60.59
24 Toporčáková NinaToporčáková Nina 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 60.82
28 Tomašíková TiffanyTomašíková Tiffany 08 08 ZŠ MR Štefánika TrebišovZŠ MR Štefánika Trebišov 61.61
29 Simanová SofiaSimanová Sofia 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 61.66
34 Káplarová SimonaKáplarová Simona 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 63.41
36 Valkayová BettinaValkayová Bettina 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 63.52
39 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 64.31
42 Kosálová IvetaKosálová Iveta 08 08 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 64.85
47 Lazarová ZuzanaLazarová Zuzana 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 67.52
51 Geczyová PetronelaGeczyová Petronela 08 08 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 68.12
57 Viduchová ZuzanaViduchová Zuzana 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 70.43
66 Hudecová PetraHudecová Petra 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 74.89
69 Ščerbáková LilienŠčerbáková Lilien 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 79.08
70 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 80.03
71 Tirpáková LenkaTirpáková Lenka 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 82.68
Celkom 25 pretekárov