<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Kolo AZB

Bratislava (20. 6. 2018)

100 m - Muži (Beh)

Beh (st, 20.6.2018 - 17:50) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 11.55 11.00
2 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.73 9.00
3 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.65 8.00
Celkom 3 pretekári

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh (st, 20.6.2018 - 17:50) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 12.12
2 Polák MichalPolák Michal 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 12.29
3 238 Tomašovič MatejTomašovič Matej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 12.81
Celkom 3 pretekári

100 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh (st, 20.6.2018 - 17:50) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pilát SamuelPilát Samuel 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 13.36
2 233 Sojka ViliamSojka Viliam 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 13.40
3 236 Bielek FilipBielek Filip 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 13.48
4 Krajci ŠimonKrajci Šimon 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 13.85
5 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 14.44
6 Šteiner OliverŠteiner Oliver 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.86
7 Škerlec MatejŠkerlec Matej 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 15.38
8 Múčka MatejMúčka Matej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 16.40
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh (st, 20.6.2018 - 17:50) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.49
2 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.77
3 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 14.12
Celkom 3 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh (st, 20.6.2018 - 17:50) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pospíšilová BarboraPospíšilová Barbora 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.69
Celkom 1 pretekári

100 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 20.6.2018 - 17:50) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 141 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 13.79 9.00
2 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 14.09 8.00
3 Šabíková MartinaŠabíková Martina 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 14.11 7.00
4 Šabíková TamaraŠabíková Tamara 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 14.41 5.00
5 Račická RebekaRačická Rebeka 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 14.45 4.00
6 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 14.54 3.00
7 Jenčová NelaJenčová Nela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 15.37 2.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 20.6.2018 - 17:50) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 13.69 11.00
2 Tichá SimonaTichá Simona 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 14.17 6.00
3 Halinkovičová SimonaHalinkovičová Simona 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 15.57 1.00
4 Vyšinská TatianaVyšinská Tatiana 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 15.71
5 Jung IsabellaJung Isabella 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 16.74
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 13.69 11.00
2 141 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 13.79 9.00
3 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 14.09 8.00
4 Šabíková MartinaŠabíková Martina 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 14.11 7.00
5 Tichá SimonaTichá Simona 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 14.17 6.00
6 Šabíková TamaraŠabíková Tamara 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 14.41 5.00
7 Račická RebekaRačická Rebeka 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 14.45 4.00
8 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 14.54 3.00
9 Jenčová NelaJenčová Nela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 15.37 2.00
10 Halinkovičová SimonaHalinkovičová Simona 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 15.57 1.00
11 Vyšinská TatianaVyšinská Tatiana 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 15.71
12 Jung IsabellaJung Isabella 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 16.74