<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Kolo AZB

Bratislava (20. 6. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 20.6.2018 - 17:15) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 07.74 11.00
2 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.17 9.00
3 Lošonský LukášLošonský Lukáš 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 08.34 8.00
4 Števček MartinŠtevček Martin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.52 7.00
5 232 Basile TommasoBasile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.61 6.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 20.6.2018 - 17:15) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.74 5.00
2 Dědeček BenjamínDědeček Benjamín 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 09.19 4.00
3 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 09.30 3.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 07.74 11.00
2 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.17 9.00
3 Lošonský LukášLošonský Lukáš 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 08.34 8.00
4 Števček MartinŠtevček Martin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.52 7.00
5 232 Basile TommasoBasile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.61 6.00
6 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.74 5.00
7 Dědeček BenjamínDědeček Benjamín 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 09.19 4.00
8 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 09.30 3.00

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (st, 20.6.2018 - 18:25) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lošonský LukášLošonský Lukáš 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 08.37 11.00
2 232 Basile TommasoBasile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.55 9.00
3 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.69 8.00
Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 DNS
Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 DNS
Števček MartinŠtevček Martin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Dědeček BenjamínDědeček Benjamín 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 DNS
Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (st, 20.6.2018 - 18:25) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 09.37 7.00
2 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.60 6.00
3 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.68 5.00
4 Marko PeterMarko Peter 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.91 4.00
5 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 10.40 3.00
6 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 10.63 2.00
7 Giertl ŠimonGiertl Šimon 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.87 1.00
8 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.95
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 20.6.2018 - 17:15) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 158 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.05 9.00
2 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.15 6.00
3 Štiblická HankaŠtiblická Hanka 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 09.33 5.00
4 159 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.45 4.00
5 Konečná NinaKonečná Nina 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.68 3.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 20.6.2018 - 17:15) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halčínová EliškaHalčínová Eliška 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 08.77 11.00
2 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.09 7.00
3 148 Zrubcová KristínaZrubcová Kristína 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 09.91 2.00
4 Fabriová PaulínaFabriová Paulína 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.16 1.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (st, 20.6.2018 - 17:15) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.06 8.00
2 Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 10.86
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halčínová EliškaHalčínová Eliška 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 08.77 11.00
2 158 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.05 9.00
3 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.06 8.00
4 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.09 7.00
5 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.15 6.00
6 Štiblická HankaŠtiblická Hanka 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 09.33 5.00
7 159 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.45 4.00
8 Konečná NinaKonečná Nina 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.68 3.00
9 148 Zrubcová KristínaZrubcová Kristína 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 09.91 2.00
10 Fabriová PaulínaFabriová Paulína 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.16 1.00
11 Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 10.86

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (st, 20.6.2018 - 18:25) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halčínová EliškaHalčínová Eliška 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 08.77 11.00
2 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.95 9.00
3 158 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.96 8.00
4 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.99 7.00
5 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.10 6.00
6 159 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.38 5.00
7 Štiblická HankaŠtiblická Hanka 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 09.51 4.00
8 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.72 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (st, 20.6.2018 - 18:25) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 148 Zrubcová KristínaZrubcová Kristína 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 09.75 2.00
2 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.97 1.00
3 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.11
4 Kováčová EvaKováčová Eva 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 10.15
5 Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 10.76
6 Fornadeľová MichaelaFornadeľová Michaela 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 11.01
Fabriová PaulínaFabriová Paulína 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Fabriová HanaFabriová Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 20.6.2018 - 17:15) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 09.38 9.00
2 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.47 8.00
3 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 09.67 7.00
4 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 10.37 5.00
5 Buzgo MatejBuzgo Matej 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.48 4.00
6 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.79 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 20.6.2018 - 17:15) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.34 11.00
2 Marko PeterMarko Peter 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.01 6.00
3 Giertl ŠimonGiertl Šimon 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.61 3.00
4 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 10.94 1.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.34 11.00
2 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 09.38 9.00
3 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.47 8.00
4 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 09.67 7.00
5 Marko PeterMarko Peter 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.01 6.00
6 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 10.37 5.00
7 Buzgo MatejBuzgo Matej 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.48 4.00
8 Giertl ŠimonGiertl Šimon 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.61 3.00
9 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.79 2.00
10 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 10.94 1.00

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 20.6.2018 - 17:15) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.93 9.00
2 Fabriová HanaFabriová Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.94 8.00
3 Kováčová EvaKováčová Eva 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 10.08 7.00
4 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 10.28 6.00
5 Kráčmar StelaKráčmar Stela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.58 5.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 20.6.2018 - 17:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.59 11.00
2 Fornadeľová MichaelaFornadeľová Michaela 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 10.64 4.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.59 11.00
2 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.93 9.00
3 Fabriová HanaFabriová Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.94 8.00
4 Kováčová EvaKováčová Eva 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 10.08 7.00
5 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 10.28 6.00
6 Kráčmar StelaKráčmar Stela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.58 5.00
7 Fornadeľová MichaelaFornadeľová Michaela 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 10.64 4.00