<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

KK v atletike SŠ a ZŠ

Banská Bystrica (12. 6. 2018)

60 m - Dorastenci

(ut, 12.6.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krokavec RomanKrokavec Roman 02 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 07.33
2 Špak FilipŠpak Filip 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 07.55
7 Tóth OliverTóth Oliver 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 07.78
11 Kovalčík PatrikKovalčík Patrik 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 07.83
12 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 07.86
14 Majkút MarekMajkút Marek 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 07.99
26 Hudec MilošHudec Miloš 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 08.54
27 Búlik AdamBúlik Adam 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.55
32 Dendiš AdamDendiš Adam 03 03 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 08.80
Celkom 9 pretekárov

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále (ut, 12.6.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krokavec RomanKrokavec Roman 02 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 07.26
2 Špak FilipŠpak Filip 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 07.51
4 Tóth OliverTóth Oliver 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 07.65
Celkom 3 pretekári

60 m - Dorastenky

(ut, 12.6.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.33
2 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 08.34
4 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 08.44
5 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.47
6 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 08.57
7 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.65
8 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.72
9 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 08.81
10 Teťáková DianaTeťáková Diana 04 04 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 08.85
16 Kuráková VivienKuráková Vivien 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.02
17 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 09.04
18= Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.07
18= Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 09.07
27 Knapová AdrianaKnapová Adriana 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 09.38
Celkom 14 pretekárov

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ut, 12.6.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 08.23
4 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 08.50
5 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 08.58
8 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.76
Celkom 4 pretekári