<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

KK v atletike SŠ a ZŠ

Banská Bystrica (12. 6. 2018)

60 m - Dorastenci

(ut, 12.6.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krokavec RomanKrokavec Roman 02 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 07.33
2 Špak FilipŠpak Filip 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 07.55
7 Tóth OliverTóth Oliver 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 07.78
11 Kovalčík PatrikKovalčík Patrik 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 07.83
12 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 07.86
14 Majkút MarekMajkút Marek 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 07.99
26 Hudec MilošHudec Miloš 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 08.54
27 Búlik AdamBúlik Adam 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.55
32 Dendiš AdamDendiš Adam 03 03 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 08.80
Celkom 9 pretekárov

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále (ut, 12.6.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krokavec RomanKrokavec Roman 02 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 07.26
2 Špak FilipŠpak Filip 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 07.51
4 Tóth OliverTóth Oliver 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 07.65
Celkom 3 pretekári

60 m - Dorastenky

(ut, 12.6.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.33
2 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 08.34
4 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 08.44
5 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.47
6 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 08.57
7 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.65
8 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.72
9 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 08.81
10 Teťáková DianaTeťáková Diana 04 04 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 08.85
16 Kuráková VivienKuráková Vivien 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.02
17 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 09.04
18= Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.07
18= Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 09.07
27 Knapová AdrianaKnapová Adriana 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 09.38
Celkom 14 pretekárov

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ut, 12.6.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 08.23
4 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 08.50
5 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 08.58
8 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.76
Celkom 4 pretekári

100 m - Juniori

(ut, 12.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11.38
2 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.40
3 Figa LucasFiga Lucas 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11.50
4 Hriň AdamHriň Adam 02 02 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 11.57
5 Žiak AdrianŽiak Adrian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.69
6 Magula MarekMagula Marek 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11.90
12 Fraňo DenisFraňo Denis 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.51
Celkom 7 pretekárov

100 m - Juniori (Finále)

Finále A (ut, 12.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11.39
2 Figa LucasFiga Lucas 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11.43
4 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.49
5 Magula MarekMagula Marek 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11.93
Celkom 4 pretekári

100 m - Juniorky

(ut, 12.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.43
2 Beňová BarbaraBeňová Barbara 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.78
Celkom 2 pretekári

200 m - Juniori

(ut, 12.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Figa LucasFiga Lucas 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 23.05
2 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.47
3 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 23.50
4 Hriň AdamHriň Adam 02 02 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 23.63
5 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 23.68
7 Kováčik DanielKováčik Daniel 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 24.96
9 Mitru BranislavMitru Branislav 00 00 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 26.39
Celkom 7 pretekárov

300 m - Dorastenci

(ut, 12.6.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 37.68
2 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 38.26
4 Špak FilipŠpak Filip 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 39.23
6 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 40.59
12 Babic ViktorBabic Viktor 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 41.54
13 Kovalčík PatrikKovalčík Patrik 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 42.12
27 Jurica JurajJurica Juraj 04 04 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 47.97
28 Kniebügl FilipKniebügl Filip 05 05 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 51.07
Celkom 8 pretekárov

300 m - Dorastenky

(ut, 12.6.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 43.21
2 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 44.45
3 Paliderová LujzaPaliderová Lujza 02 02 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 44.62
4 Kočišová ErikaKočišová Erika 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 45.27
6 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 46.76
7 Gulíková SáraGulíková Sára 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 46.88
8 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 47.51
9 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 48.01
12 Kuráková VivienKuráková Vivien 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 48.67
19 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 50.90
20 Knapová AdrianaKnapová Adriana 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 51.04
23 Červenková LeonaČervenková Leona 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 53.08
Celkom 12 pretekárov

400 m - Juniori

(ut, 12.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 0:51.66
2 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 0:54.02
3 Kováčik DanielKováčik Daniel 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:56.57
4 Gáll PeterGáll Peter 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:57.47
6 Švejda ZdeněkŠvejda Zdeněk 99 99 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 0:59.57
Celkom 5 pretekárov

800 m - Juniori

(ut, 12.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
2 Hronček LukášHronček Lukáš 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2:02.81
4 Sucháň IvanSucháň Ivan 02 02 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2:19.50
Celkom 2 pretekári

800 m - Juniorky

(ut, 12.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Brnčalová LeaBrnčalová Lea 01 01 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 2:42.20
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenky

(ut, 12.6.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 2:32.74
3 Švenková BarboraŠvenková Barbora 03 03 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2:37.76
4 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2:37.85
5 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2:37.94
7 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2:39.46
8 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2:42.06
13 Ňanova SofiaŇanova Sofia 06 06 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 2:48.86
14 Pavlendová MiroslavaPavlendová Miroslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2:50.70
15 Gálusová PavlínaGálusová Pavlína 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2:51.45
16 Molentová TamaraMolentová Tamara 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:51.56
18 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2:51.88
22 Hrnčiríková LeaHrnčiríková Lea 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2:53.91
23 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2:54.00
29 Jacsová ZuzanaJacsová Zuzana 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3:11.83
31 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3:13.57
Celkom 15 pretekárov

1000 m - Dorastenci

(ut, 12.6.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
6 Biblyák MartinBiblyák Martin 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2:52.95
15 Majkút MiroslavMajkút Miroslav 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3:12.70
16 Jurica JurajJurica Juraj 04 04 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3:13.76
18 Kubovich JakubKubovich Jakub 02 02 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3:14.92
24 Biž RóbertBiž Róbert 04 04 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3:25.00
Celkom 5 pretekárov

1500 m - Juniorky

(ut, 12.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Liptáková MiroslavaLiptáková Miroslava 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5:22.80
3 Kučeráková KatarínaKučeráková Katarína 01 01 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5:51.52
4 Berkyová ViktóriaBerkyová Viktória 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5:56.45
Celkom 3 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Juniorky

(ut, 12.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15.79
2 Kálayová MáriaKálayová Mária 99 99 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 19.32
Celkom 2 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Juniori

(ut, 12.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šuľan SamuelŠuľan Samuel 99 99 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 16.48
2 Krišák PatrikKrišák Patrik 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 16.49
Celkom 2 pretekári

Skok do výšky - Juniori

(ut, 12.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
1 Škultéty JozefŠkultéty Jozef
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 190
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(ut, 12.6.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
1 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 175
4= Tomčík GorazdTomčík Gorazd
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
03 03 165
4= Didi AdamDidi Adam
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
02 02 165
14 Babic ViktorBabic Viktor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
02 02 145
15 Janák FilipJanák Filip
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
12 12 145
22 Hudec MilošHudec Miloš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
03 03 140
23 Dendiš AdamDendiš Adam
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
03 03 140
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(ut, 12.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
1 Vilhanová WandaVilhanová Wanda
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 155
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ut, 12.6.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 155
2 Galušková KristínaGalušková Kristína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
03 03 155
6= Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
02 02 140
6= Maruniaková ZuzanaMaruniaková Zuzana
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
03 03 140
8 Gazíková KatarínaGazíková Katarína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 135
10 Sásová KristínaSásová Kristína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 135
11 Trnovská LindaTrnovská Linda
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 135
12 Tokárová AndreaTokárová Andrea
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
04 04 135
16 Nepšinská EmaNepšinská Ema
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
05 05 125
17 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
05 05 125
23 Kohútová AnnaKohútová Anna
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
03 03 120
25 Gulíková SáraGulíková Sára
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 115
27 Chovanová AnnaChovanová Anna
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
04 04 115
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(ut, 12.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Palka MiroslavPalka Miroslav
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 689 +0.7 m/s 689  +0.7689
2 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 681 +0.6 m/s 681  +0.6681
3 Hriň AdamHriň Adam
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
02 02 675 +0.2 m/s 675  +0.2675
4 Oravkin JánOravkin Ján
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
01 01 566 +0.2 m/s 566  +0.2566
5 Mitru BranislavMitru Branislav
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
00 00 518 +0.6 m/s 518  +0.6518
6 Sekereš MartinSekereš Martin
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
00 00 503 +0.4 m/s 503  +0.4503
7 Aneštík SamuelAneštík Samuel
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
01 01 445 +0.0 m/s 445  +0.0445
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(ut, 12.6.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
2 Belko MarekBelko Marek
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 582 0.0
5 Krokavec RomanKrokavec Roman
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
02 02 555 0.0
9 Mihaľko JakubMihaľko Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 525 0.0
10 Janák FilipJanák Filip
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
12 12 525 0.0
11 Majkút MiroslavMajkút Miroslav
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 511 0.0
12 Kubovich JakubKubovich Jakub
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
02 02 498 0.0
16 Tomčík GorazdTomčík Gorazd
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
03 03 478 0.0
23 Karásek ViliamKarásek Viliam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 457 0.0
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(ut, 12.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomková DášaTomková Dáša
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 542 +0.2 m/s 542  +0.2542
2 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 525 +0.6 m/s 525  +0.6525
3 Moravčíková ZuzanaMoravčíková Zuzana
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
00 00 461 +0.1 m/s 461  +0.1461
4 Kálayová MáriaKálayová Mária
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
99 99 418 +0.9 m/s 418  +0.9418
5 Fajčíková LenkaFajčíková Lenka
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
00 00 364 +0.1 m/s 364  +0.1364
6 Beňová BarbaraBeňová Barbara
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 344 +0.4 m/s 344  +0.4344
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ut, 12.6.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kočišová ErikaKočišová Erika
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 493 0.0
3 Králiková KristínaKráliková Kristína
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
02 02 471 0.0
4 Bieliková NatáliaBieliková Natália
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 466 0.0
5 Valachová SaraValachová Sara
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 453 0.0
6 Krštieňová SáraKrštieňová Sára
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
02 02 450 0.0
9 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
03 03 438 0.0
11 Sásová KristínaSásová Kristína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 434 0.0
14 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 426 0.0
20 Kohútová AnnaKohútová Anna
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
03 03 399 0.0
21 Škodová LenkaŠkodová Lenka
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
03 03 388 0.0
23 Maruniaková ZuzanaMaruniaková Zuzana
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
03 03 386 0.0
25 Hrnčiríková LeaHrnčiríková Lea
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
05 05 384 0.0
28 Nepšinská EmaNepšinská Ema
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
05 05 358 0.0
33 Gálusová PavlínaGálusová Pavlína
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
04 04 325 0.0
Celkom 14 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Juniorky

(ut, 12.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 11.04 0.0
2 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
00 00 10.44 0.0
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(ut, 12.6.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 09.84 0.0
3 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 09.73 0.0
4 Králiková KristínaKráliková Kristína
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
02 02 09.72 0.0
6 Jacsová ZuzanaJacsová Zuzana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 09.17 0.0
9 Valachová SaraValachová Sara
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 08.56 0.0
10 Chovanová AnnaChovanová Anna
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
04 04 08.56 0.0
22 Zacharová KristínaZacharová Kristína
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
04 04 07.28 0.0
27 Kánová DanielaKánová Daniela
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
03 03 06.66 0.0
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Dorastenci

(ut, 12.6.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
2 Franko RadoslavFranko Radoslav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
03 03 13.21 0.0
3 Prokein JozefProkein Jozef
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
02 02 12.49 0.0
6 Varchol ĽubomírVarchol Ľubomír
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 11.77 0.0
19 Tóth OliverTóth Oliver
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 10.13 0.0
25 Kováčik TomášKováčik Tomáš
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
02 02 08.82 0.0
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Juniori

(ut, 12.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 14.49 0.0
2 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
02 02 14.01 0.0
4 Mistrík MartinMistrík Martin
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
99 99 12.33 0.0
10 Medveď MichalMedveď Michal
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
02 02 10.13 0.0
Celkom 4 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Juniorky

(ut, 12.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 28.65 0.0
2 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
00 00 28.45 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Juniori

(ut, 12.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 42.80 0.0
2 Medveď MichalMedveď Michal
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
02 02 36.41 0.0
3 Mistrík MartinMistrík Martin
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
99 99 35.99 0.0
4 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
02 02 35.83 0.0
5 Žiak AdrianŽiak Adrian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 30.76 0.0
Celkom 5 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Dorastenci

(ut, 12.6.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Majkút MarekMajkút Marek
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 76.13 0.0
12 Mihaľko JakubMihaľko Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 58.48 0.0
13 Varchol ĽubomírVarchol Ľubomír
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 58.22 0.0
Celkom 3 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Dorastenky

(ut, 12.6.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
2 Krštieňová SáraKrštieňová Sára
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
02 02 52.64 0.0
5 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 52.25 0.0
8 Zacharová KristínaZacharová Kristína
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
04 04 43.40 0.0
9 Červenková LeonaČervenková Leona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 42.54 0.0
13 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
04 04 40.37 0.0
20 Kánová DanielaKánová Daniela
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
03 03 38.70 0.0
Celkom 6 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Juniorky

(ut, 12.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
00 00 27.73 0.0
4 Kučeráková KatarínaKučeráková Katarína
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
01 01 22.06 0.0
5 Rusnáková TimeaRusnáková Timea
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
01 01 19.36 0.0
Celkom 3 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Juniori

(ut, 12.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 59.65 0.0
2 Medveď MichalMedveď Michal
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
02 02 45.53 0.0
3 Aneštík SamuelAneštík Samuel
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
01 01 28.96 0.0
4 Gáll PeterGáll Peter
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 26.78 0.0
6 Oravkin JánOravkin Ján
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
01 01 24.72 0.0
Celkom 5 pretekárov