<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-ZŠ okres SAŠŠ

Nitra (28. 5. 2018)

60 m - Dorastenci

(po, 28.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.70
2 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.75
3 Vaľo OliverVaľo Oliver 11 11 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 07.84
4 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.88
8 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.09
11 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.23
17 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.40
18 Čápek MárioČápek Mário 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.42
19 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.44
22 Hamza MatúšHamza Matúš 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.48
38 Hačko BenjamínHačko Benjamín 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.86
44 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.98
47 Javorský SamuelJavorský Samuel 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.38
56 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10.08
Celkom 14 pretekárov

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále (po, 28.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.59
3 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.65
5 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.87
7 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.98
Celkom 4 pretekári

60 m - Dorastenky (Beh)

Beh (po, 28.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.20
2 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.27
3 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.35
4 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.65
5 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.88
6 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.86
8 Juhošová PatríciaJuhošová Patrícia 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.14
10 Cibuľová KarinCibuľová Karin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.28
11 Gálová PaulínkaGálová Paulínka 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.29
13 Czaková NatáliaCzaková Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.38
16 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.48
19 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.55
29 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.87
33 Nosianová MichaelaNosianová Michaela 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.99
34 Krnáčová EmaKrnáčová Ema 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10.01
35 Smolková VeronikaSmolková Veronika 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.05
37 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10.14
44 Rampašeková ZojaRampašeková Zoja 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10.42
Celkom 18 pretekárov

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (po, 28.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.20
2 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.27
3 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.35
5 Šokyová PaulínaŠokyová Paulína 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.76
6 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.86
7 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.88
8 Juhošová PatríciaJuhošová Patrícia 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.14
Celkom 7 pretekárov