<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-ZŠ okres SAŠŠ

Nitra (28. 5. 2018)

60 m - Dorastenci

(po, 28.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.70
2 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.75
3 Vaľo OliverVaľo Oliver 11 11 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 07.84
4 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.88
8 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.09
11 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.23
17 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.40
18 Čápek MárioČápek Mário 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.42
19 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.44
22 Hamza MatúšHamza Matúš 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.48
38 Hačko BenjamínHačko Benjamín 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.86
44 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.98
47 Javorský SamuelJavorský Samuel 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.38
56 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10.08
Celkom 14 pretekárov

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále (po, 28.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.59
3 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.65
5 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.87
7 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.98
Celkom 4 pretekári

60 m - Dorastenky (Beh)

Beh (po, 28.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.20
2 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.27
3 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.35
4 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.65
5 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.88
6 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.86
8 Juhošová PatríciaJuhošová Patrícia 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.14
10 Cibuľová KarinCibuľová Karin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.28
11 Gálová PaulínkaGálová Paulínka 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.29
13 Czaková NatáliaCzaková Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.38
16 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.48
19 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.55
29 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.87
33 Nosianová MichaelaNosianová Michaela 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.99
34 Krnáčová EmaKrnáčová Ema 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10.01
35 Smolková VeronikaSmolková Veronika 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.05
37 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10.14
44 Rampašeková ZojaRampašeková Zoja 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10.42
Celkom 18 pretekárov

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (po, 28.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.20
2 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.27
3 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.35
5 Šokyová PaulínaŠokyová Paulína 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.76
6 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.86
7 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.88
8 Juhošová PatríciaJuhošová Patrícia 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.14
Celkom 7 pretekárov

300 m - Dorastenci

(po, 28.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 38.46
3 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 40.93
4 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 41.21
5 Kopček JakubKopček Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 42.04
6 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 42.07
8 Hamza MatúšHamza Matúš 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 42.46
11 Velčický MartinVelčický Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 43.04
15 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 44.17
30 Ďuriš MichalĎuriš Michal 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 47.57
35 Javorský SamuelJavorský Samuel 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 49.38
36 Haspra DominikHaspra Dominik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 49.80
49 Toman TomášToman Tomáš 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 56.59
Celkom 12 pretekárov

300 m - Dorastenky

(po, 28.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 43.40
2 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 43.90
3 Dudášová PetronelaDudášová Petronela 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 48.01
4 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 48.20
5 Piterková DominikaPiterková Dominika 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 49.31
6 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 50.13
7 Czaková NatáliaCzaková Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 50.16
9 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 50.83
11 Jantosková EmaJantosková Ema 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 52.51
14 Smolková VeronikaSmolková Veronika 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 53.87
27 Juríčková Nela MáriaJuríčková Nela Mária 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 59.84
Celkom 11 pretekárov

800 m - Dorastenky

(po, 28.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:26.33
3 Lipovská SofiaLipovská Sofia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:42.37
6 Juhošová PatríciaJuhošová Patrícia 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:48.33
7 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:49.37
8 Dudášová PetronelaDudášová Petronela 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:50.80
9 Porubská LenkaPorubská Lenka 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:55.08
11 Ballová TatianaBallová Tatiana 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:57.85
16 Cibuľová KarinCibuľová Karin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3:08.54
25 Lovászová BarboraLovászová Barbora 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3:23.46
Celkom 9 pretekárov

1000 m - Dorastenci

(po, 28.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Sabo ViktorSabo Viktor 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:57.27
3 Mihalička AlexMihalička Alex 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3:09.80
5 Stumpel OliverStumpel Oliver 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3:11.19
10 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3:19.09
19 Plhal LukášPlhal Lukáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3:34.49
23 Kapustík MatúšKapustík Matúš 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3:37.97
26 Halvoň PatrikHalvoň Patrik 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3:38.72
32 Buday PeterBuday Peter 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3:45.52
37 Trubíni MartinTrubíni Martin 04 04 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 3:59.47
39 Lacina LukášLacina Lukáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4:08.86
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(po, 28.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
1 Rák SebastiánRák Sebastián
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 165
2 Velčický MartinVelčický Martin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 155
4 Zubko NikolajZubko Nikolaj
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 150
5= Sládečka SamuelSládečka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 145
5= Ondruška IvanOndruška Ivan
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 145
5= Jano PeterJano Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 145
10 Vanko MarekVanko Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 140
13= Halvoň PatrikHalvoň Patrik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 135
13= Kapustík OndrejKapustík Ondrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 135
24 Sauer TimurSauer Timur
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 125
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(po, 28.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
1 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 150
2 Broďániová BarboraBroďániová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 140
3 Lovászová BarboraLovászová Barbora
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 140
4= Zubková EmmaZubková Emma
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 130
4= Gogová EllaGogová Ella
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 130
4= Juríčková Nela MáriaJuríčková Nela Mária
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 130
8 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 125
11 Piterková DominikaPiterková Dominika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 120
13 Lacinová LuciaLacinová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 115
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(po, 28.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Larsen MagnusLarsen Magnus
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 565 0.0
2 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 529 0.0
8 Čápek MárioČápek Mário
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 460 0.0
14 Drgoňa FilipDrgoňa Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 443 0.0
16 Stumpel OliverStumpel Oliver
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 440 0.0
18 Ondruška IvanOndruška Ivan
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 436 0.0
23 Král AdamKrál Adam
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 421 0.0
24 Kapustík OndrejKapustík Ondrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 411 0.0
34 Lopúch AdamLopúch Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 390 0.0
44 Zubko NikolajZubko Nikolaj
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 350 0.0
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(po, 28.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 493 0.0
2= Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 457 0.0
2= Šubová DenisaŠubová Denisa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 457 0.0
4 Čapuchová VanesaČapuchová Vanesa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 452 0.0
5 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 438 0.0
6 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 410 0.0
7 Gogová EllaGogová Ella
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 403 0.0
8 Križanovičová EmaKrižanovičová Ema
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 404 0.0
17 Villani KristínaVillani Kristína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 353 0.0
19= Rampašeková ZojaRampašeková Zoja
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 350 0.0
19= Čechová AlexandraČechová Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 350 0.0
Celkom 11 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(po, 28.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 09.00 0.0
3 Sochová LauraSochová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 09.02 0.0
4 Šubová DenisaŠubová Denisa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 08.16 0.0
5 Čechová AlexandraČechová Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 07.96 0.0
8 Lacinová LuciaLacinová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 07.48 0.0
9 Záhradníková AdrianaZáhradníková Adriana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 07.45 0.0
12 Križanovičová EmaKrižanovičová Ema
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 06.48 0.0
24 Zubková EmmaZubková Emma
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 05.30 0.0
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Dorastenci

(po, 28.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 13.92 0.0
3 Socha SamuelSocha Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 12.69 0.0
5 Šramatý MarekŠramatý Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 10.95 0.0
Celkom 3 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Dorastenci

(po, 28.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
2 Jano PeterJano Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 69.51 0.0
5 Rák SebastiánRák Sebastián
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 64.23 0.0
8 Sládečka SamuelSládečka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 58.54 0.0
11 Šramatý MarekŠramatý Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 58.00 0.0
15 Kopček JakubKopček Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 56.15 0.0
26 Müller PatrikMüller Patrik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 47.31 0.0
37 Socha SamuelSocha Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 45.42 0.0
Celkom 7 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Dorastenky

(po, 28.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
2 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 49.36 0.0
3 Čapuchová VanesaČapuchová Vanesa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 48.74 0.0
6 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 40.77 0.0
24 Sochová LauraSochová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 25.67 0.0
25 Gálová PaulínkaGálová Paulínka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 24.20 0.0
30 Záhradníková AdrianaZáhradníková Adriana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 20.07 0.0
Celkom 6 pretekárov