<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Franz Schuster Memorial

Schwechat (AUT) (28. 5. 2023)

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 28.5.2023) Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11.57
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 2 (ne, 28.5.2023) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Elegańczyk Bartłomiej MatúšElegańczyk Bartłomiej Matúš 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 11.81
Celkom 1 pretekári

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (ne, 28.5.2023) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11.55
Celkom 1 pretekári
Finále B (ne, 28.5.2023) Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Elegańczyk Bartłomiej MatúšElegańczyk Bartłomiej Matúš 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 11.75
Celkom 1 pretekári

100 m - Starší žiaci (Vložený beh)

Vložený beh (ne, 28.5.2023) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 11.65
2 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 11.85
4 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12.20
Celkom 3 pretekári

100 m - Starší žiaci

(ne, 28.5.2023) Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 11.51
3 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 11.75
5 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12.08
Celkom 3 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 28.5.2023) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 12.78
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 2 (ne, 28.5.2023) Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 13.12
Celkom 1 pretekári

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (ne, 28.5.2023) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 13.10
Celkom 1 pretekári
Finále B (ne, 28.5.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky DNS
Celkom 1 pretekári

100 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 28.5.2023) Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 12.97
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 2 (ne, 28.5.2023) Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 12.74
2 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12.90
5 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.52
Celkom 3 pretekári

100 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 28.5.2023) Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 12.87
3 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 13.07
4 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 13.13
Celkom 3 pretekári
Finále B (ne, 28.5.2023) Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.76
Celkom 1 pretekári

200 m - Dorastenci

(ne, 28.5.2023) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 23.43
Celkom 1 pretekári

200 m - Dorastenky

(ne, 28.5.2023) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 26.22
Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky DNS
Celkom 2 pretekári

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (ne, 28.5.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 36.91
4 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 37.14
Celkom 2 pretekári
Beh 2 (ne, 28.5.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nagy MichalNagy Michal 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 39.14
Celkom 1 pretekári

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (ne, 28.5.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 42.76
4 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 45.58
Celkom 2 pretekári

80 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (ne, 28.5.2023) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 12.61
Celkom 1 pretekári
Beh 2 (ne, 28.5.2023) Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 12.68
Celkom 1 pretekári
Beh 3 (ne, 28.5.2023) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 12.92
Celkom 1 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci

(ne, 28.5.2023) Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 13.47
Celkom 1 pretekári

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 28.5.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
5 Grígelová KarenGrígelová Karen
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 483 -2.1 m/s
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 28.5.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 558 +0.9 m/s
6 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 524 -1.4 m/s
10 Mádelová JúliaMádelová Júlia
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
08 08 485 +0.9 m/s
13 Slezáková ReginaSlezáková Regina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 432 -0.7 m/s
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(ne, 28.5.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
4 Sofková RoderikaSofková Roderika
AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur
07 07 10.31
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(ne, 28.5.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
4 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 10.48
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(ne, 28.5.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
5 Sofková RoderikaSofková Roderika
AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur
07 07 31.85
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(ne, 28.5.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
5 Maslínová EmaMaslínová Ema
AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur
07 07 39.25
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(ne, 28.5.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
3 Lánik AdamLánik Adam
AK Junior HolíčAK Junior Holíč
08 08 43.69
Celkom 1 pretekárov