<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Míting AZB - mladšie žiactvo + kontrolky

Bratislava (31. 5. 2023)

60 m - Muži (Beh)

Beh (st, 31.5.2023 - 17:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 07.55
2 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 07.61
3 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 07.62
4 Palkovič AdamPalkovič Adam 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 08.16
Celkom 4 pretekári

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 31.5.2023 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 08.28
2 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 08.51
3 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 08.74
4 Kollár MatejKollár Matej 11 11 TrackademyTrackademy 2 08.77
5 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 09.15
6 Dvonč MartinDvonč Martin 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 09.33
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 31.5.2023 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 09.21
2 Keseli FilipKeseli Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 09.54
3 Brix MichalBrix Michal 10 10 TrackademyTrackademy 7 PB 09.55
4 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.71
5 Rybár PavolRybár Pavol 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 09.80
6 Pazdernatý MartinPazdernatý Martin 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.90
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 31.5.2023 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 09.30
2 141 Vöröš RadovanVöröš Radovan 10 10 TrackademyTrackademy 5 PB 09.67
3 Timek EmanuelTimek Emanuel 11 11 TrackademyTrackademy 2 10.11
4 Knežo MichalKnežo Michal 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.11
5 Kopásek AlexanderKopásek Alexander 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 10.12
6 Mikuška TimotejMikuška Timotej 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 10.30
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (st, 31.5.2023 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikolášik AdamMikolášik Adam 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 08.88
2 Brix MartinBrix Martin 12 12 TrackademyTrackademy 3 PB 10.30
3 Vyšinský MichalVyšinský Michal 12 12 TrackademyTrackademy 1 10.67
4 Orbán MarekOrbán Marek 12 12 TrackademyTrackademy 6 12.36
Dvořák DanielDvořák Daniel 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 08.28
2 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 08.51
3 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 08.74
4 Kollár MatejKollár Matej 11 11 TrackademyTrackademy 2 08.77
5 Mikolášik AdamMikolášik Adam 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 08.88
6 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 09.15
7 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 09.21
8 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 09.30
9 Dvonč MartinDvonč Martin 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 09.33
10 Keseli FilipKeseli Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 09.54
11 Brix MichalBrix Michal 10 10 TrackademyTrackademy 7 PB 09.55
12 141 Vöröš RadovanVöröš Radovan 10 10 TrackademyTrackademy 5 PB 09.67
13 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.71
14 Rybár PavolRybár Pavol 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 09.80
15 Pazdernatý MartinPazdernatý Martin 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.90
16 Timek EmanuelTimek Emanuel 11 11 TrackademyTrackademy 2 10.11
16 Knežo MichalKnežo Michal 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.11
18 Kopásek AlexanderKopásek Alexander 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 10.12
19 Mikuška TimotejMikuška Timotej 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 10.30
19 Brix MartinBrix Martin 12 12 TrackademyTrackademy 3 PB 10.30
21 Vyšinský MichalVyšinský Michal 12 12 TrackademyTrackademy 1 10.67
22 Orbán MarekOrbán Marek 12 12 TrackademyTrackademy 6 12.36
Dvořák DanielDvořák Daniel 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS

60 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (st, 31.5.2023 - 17:05) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 149 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.28
2 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.36
3 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 PB 08.49
4 209 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 08.93
Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 31.5.2023 - 17:05) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Petrovičová DominikaPetrovičová Dominika 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 08.88
2 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 09.14
3 Pomykaczová AdelaPomykaczová Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 09.20
4 Markovičová MichaelaMarkovičová Michaela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.23
Bencová EmaBencová Ema 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 149 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.28
2 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.36
3 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 PB 08.49
4 Petrovičová DominikaPetrovičová Dominika 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 08.88
5 209 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 08.93
6 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 09.14
7 Pomykaczová AdelaPomykaczová Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 09.20
8 Markovičová MichaelaMarkovičová Michaela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.23
Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 DNS
Bencová EmaBencová Ema 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 31.5.2023 - 16:35) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 08.57
2 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 08.71
3 Marázová MartinaMarázová Martina 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.77
4 Csanyiova VeronikaCsanyiova Veronika 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 PB 08.94
5 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 09.03
6 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 09.14
7 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 09.37
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 31.5.2023 - 16:35) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 08.92
2 Javorová PaulínaJavorová Paulína 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 PB 09.01
3 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 09.03
4 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 09.04
5 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 09.13
6 Holubeková NatáliaHolubeková Natália 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 09.22
7 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 09.41
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (st, 31.5.2023 - 16:35) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kaluzinska NinaKaluzinska Nina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.14
2 Jakus EszterJakus Eszter 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 PB 09.24
3 33 Bittnerová KristínaBittnerová Kristína 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 PB 09.27
4 264 Drgoňová Vilma MáriaDrgoňová Vilma Mária 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.50
5 27 Molčanová AdelaMolčanová Adela 11 11 TrackademyTrackademy 2 PB 09.55
6 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 09.67
7 Korábová TamaraKorábová Tamara 11 11 TrackademyTrackademy 1 PB 09.77
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (st, 31.5.2023 - 16:35) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 09.42
2 Farštiaková DanielaFarštiaková Daniela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 09.59
3 Bolebruchova ZuzanaBolebruchova Zuzana 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 09.64
4 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 09.72
5 Kristová StellaKristová Stella 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 09.81
6 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.97
7 250 Miháleková MichaelaMiháleková Michaela 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 10.39
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (st, 31.5.2023 - 16:35) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kuhnová DianaKuhnová Diana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.52
2 Trubačová AlicaTrubačová Alica 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 PB 09.96
3 Tarnovská LuciaTarnovská Lucia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 09.96
4 Tóth Kincső VirágTóth Kincső Virág 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.98
5 292 Jiránková DominikaJiránková Dominika 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 PB 10.07
6 Lehotska LauraLehotska Laura 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 10.22
Tanková TiffanyTanková Tiffany 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (st, 31.5.2023 - 16:35) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sojáková Sofia RitaSojáková Sofia Rita 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.97
2 Beňová EmaBeňová Ema 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 1 PB 10.31
3 Valenteje ViktoriaValenteje Viktoria 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 10.37
4 Antalová NellaAntalová Nella 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 10.43
5 Kočí LuciaKočí Lucia 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 10.87
6 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 11.03
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (st, 31.5.2023 - 16:35) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 08.65
2 Fominova MariiaFominova Mariia 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 10.13
3 Šimorová NatáliaŠimorová Natália 12 12 TrackademyTrackademy 1 PB 10.52
4 Cardozo EmaCardozo Ema 11 11 TrackademyTrackademy 5 PB 10.64
5 Kusalová SofiaKusalová Sofia 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 10.66
6 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 11.08
Marušincová AlžbetaMarušincová Alžbeta 11 11 TrackademyTrackademy 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (st, 31.5.2023 - 16:35) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hall VanesaHall Vanesa 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.91
2 Múčková HanaMúčková Hana 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 09.92
3 Králiková NatáliaKráliková Natália 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 10.50
4 Čermáková DominikaČermáková Dominika 12 12 TrackademyTrackademy 3 PB 10.82
5 Hammerová AnežkaHammerová Anežka 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 10.98
6 Kušnieriková IvanaKušnieriková Ivana 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 11.51
Orfánusová DianaOrfánusová Diana 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 08.57
2 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 08.65
3 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 08.71
4 Marázová MartinaMarázová Martina 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.77
5 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 08.92
6 Csanyiova VeronikaCsanyiova Veronika 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 PB 08.94
7 Javorová PaulínaJavorová Paulína 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 PB 09.01
8 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 09.03
8 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 09.03
10 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 09.04
11 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 09.13
12 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 09.14
12 Kaluzinska NinaKaluzinska Nina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.14
14 Holubeková NatáliaHolubeková Natália 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 09.22
15 Jakus EszterJakus Eszter 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 PB 09.24
16 33 Bittnerová KristínaBittnerová Kristína 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 PB 09.27
17 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 09.37
18 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 09.41
19 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 09.42
20 264 Drgoňová Vilma MáriaDrgoňová Vilma Mária 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.50
21 Kuhnová DianaKuhnová Diana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.52
22 27 Molčanová AdelaMolčanová Adela 11 11 TrackademyTrackademy 2 PB 09.55
23 Farštiaková DanielaFarštiaková Daniela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 09.59
24 Bolebruchova ZuzanaBolebruchova Zuzana 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 09.64
25 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 09.67
26 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 09.72
27 Korábová TamaraKorábová Tamara 11 11 TrackademyTrackademy 1 PB 09.77
28 Kristová StellaKristová Stella 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 09.81
29 Hall VanesaHall Vanesa 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.91
30 Múčková HanaMúčková Hana 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 09.92
31 Trubačová AlicaTrubačová Alica 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 PB 09.96
31 Tarnovská LuciaTarnovská Lucia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 09.96
33 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.97
33 Sojáková Sofia RitaSojáková Sofia Rita 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.97
35 Tóth Kincső VirágTóth Kincső Virág 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.98
36 292 Jiránková DominikaJiránková Dominika 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 PB 10.07
37 Fominova MariiaFominova Mariia 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 10.13
38 Lehotska LauraLehotska Laura 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 10.22
39 Beňová EmaBeňová Ema 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 1 PB 10.31
40 Valenteje ViktoriaValenteje Viktoria 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 10.37
41 250 Miháleková MichaelaMiháleková Michaela 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 10.39
42 Antalová NellaAntalová Nella 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 10.43
43 Králiková NatáliaKráliková Natália 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 10.50
44 Šimorová NatáliaŠimorová Natália 12 12 TrackademyTrackademy 1 PB 10.52
45 Cardozo EmaCardozo Ema 11 11 TrackademyTrackademy 5 PB 10.64
46 Kusalová SofiaKusalová Sofia 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 10.66
47 Čermáková DominikaČermáková Dominika 12 12 TrackademyTrackademy 3 PB 10.82
48 Kočí LuciaKočí Lucia 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 10.87
49 Hammerová AnežkaHammerová Anežka 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 10.98
50 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 11.03
51 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 11.08
52 Kušnieriková IvanaKušnieriková Ivana 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 11.51
Tanková TiffanyTanková Tiffany 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 DNS
Marušincová AlžbetaMarušincová Alžbeta 11 11 TrackademyTrackademy 2 DNS
Orfánusová DianaOrfánusová Diana 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS