<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Míting AZB - mladšie žiactvo + kontrolky

Bratislava (31. 5. 2023)

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(st, 31.5.2023 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nehyba ŠimonNehyba Šimon
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 15 PB 503 +0.5 m/s 465  0,00 485  0,00 460  0,00 485 x 481  0,60 503  0,50
2 Boháč MichalBoháč Michal
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 14 PB 481 +1.9 m/s 427  0,00 456  0,00 473  0,70 473 x 481  1,90 470  0,10
3 Pilka FilipPilka Filip
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 12 PB 446 +0.9 m/s 428  0,00 424  0,00 434  0,00 434 440  1,90 437  1,30 446  0,90
4 Pilka DavidPilka David
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 11 PB 445 +0.0 m/s x 420  0,70 432  0,00 432 442  0,00 423  0,50 445  0,00
5 Gadomský JakubGadomský Jakub
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 13 PB 442 +0.1 m/s 416  0,00 x 427  0,40 427 x x 442  0,10
6 206 Ondreáš JakubOndreáš Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 10 PB 434 +0.0 m/s 391  0,00 434  0,00 390  0,00 434 402  1,90 422  1,50 420  1,00
7 Dvonč MartinDvonč Martin
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
12 12 1 PB 418 +1.4 m/s 368  0,30 396  0,60 393  0,00 396 418  1,40 383  1,60 380  0,60
8 Machan OliverMachan Oliver
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
12 12 8 PB 411 +0.6 m/s x 398  0,00 x 398 411  0,60 390  1,20 x
9 Baláž JakubBaláž Jakub
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
10 10 9 381 +0.0 m/s x 381  0,00 x 381
10 Timek EmanuelTimek Emanuel
TrackademyTrackademy
11 11 4 PB 376 +0.0 m/s 376  0,00 348  0,00 344  0,00 376
11 Pazdernatý MartinPazdernatý Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 6 PB 361 +0.0 m/s 353  0,00 361  0,00 354  -1,30 361
12 Brix MichalBrix Michal
TrackademyTrackademy
10 10 5 PB 353 +0.0 m/s x 280  0,00 353  0,00 353
13 Rybár PavolRybár Pavol
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 7 345 +0.0 m/s 345  0,00 314  0,00 x 345
14 Knežo MichalKnežo Michal
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
13 13 3 PB 313 -1.0 m/s 282  0,00 313  -1,00 x 313
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(st, 31.5.2023 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matušincová EllaMatušincová Ella
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 25 PB 464 +0.8 m/s 407  1,20 424  0,70 407  0,00 424 409  0,00 421  1,10 464  0,80
2 Marázová MartinaMarázová Martina
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 26 447 +0.7 m/s 426  1,10 438  0,50 424  0,00 438 406  1,00 352  0,70 447  0,70
3 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 22 PB 428 +1.1 m/s 428  1,10 426  0,90 x 428 423  0,90 410  0,90 412  1,00
4 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
10 10 20 PB 426 +0.5 m/s x 426  0,50 x 426 x x x
5 Csanyiova VeronikaCsanyiova Veronika
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
10 10 3 PB 419 +0.0 m/s 419  0,00 403  0,80 x 419 x 405  0,00 395  0,10
6 Kasanová NatašaKasanová Nataša
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 24 PB 415 +0.0 m/s 375  1,50 369  0,70 415  0,00 415 389  1,60 407  0,00 391  0,00
7 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 18 PB 408 +0.5 m/s 377  1,30 397  0,90 408  0,50 408 x 392  0,60 x
8 Janegová TatianaJanegová Tatiana
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
11 11 4 PB 392 +1.3 m/s 362  0,00 392  1,30 374  0,60 392 x x x
9 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 23 387 +0.8 m/s 382  1,10 385  0,30 387  0,80 387
10 Čierna AlexandraČierna Alexandra
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
10 10 21 PB 387 +1.2 m/s 376  1,10 387  1,20 355  0,00 387
11 Kuhnová DianaKuhnová Diana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 6 PB 380 +1.7 m/s 362  0,60 380  1,70 x 380
12 Lovasová NatáliaLovasová Natália
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 19 PB 376 +0.0 m/s 346  1,30 370  0,00 376  0,00 376
13 Rybos NataszaRybos Natasza
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
12 12 16 PB 349 +0.7 m/s 349  0,70 x 346  0,90 349
14 Nováková NinaNováková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 17 PB 347 +0.9 m/s 347  0,90 331  1,10 342  0,10 347
15 Korábová TamaraKorábová Tamara
TrackademyTrackademy
11 11 5 PB 346 +0.0 m/s 346  0,00 333  1,50 345  0,50 346
16 Valenteje ViktoriaValenteje Viktoria
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
12 12 11 PB 345 +0.1 m/s 333  0,90 x 345  0,10 345
17 Beňová EmaBeňová Ema
Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava
11 11 1 PB 337 +2.0 m/s 337  2,00 333  1,90 x 337
18 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 15 PB 332 +1.4 m/s 332  1,40 x 331  0,00 332
19 Sojáková Sofia RitaSojáková Sofia Rita
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
12 12 9 PB 329 +0.0 m/s 323  1,00 280  1,00 329  0,00 329
20 Bezáková JúliaBezáková Júlia
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
12 12 2 PB 328 +0.0 m/s 320  1,20 321  1,80 328  0,00 328
21 Kočí LuciaKočí Lucia
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
13 13 13 PB 298 +1.9 m/s 298  1,90 x 276  0,00 298
22 Šišková AdelaŠišková Adela
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
13 13 10 SB 298 +1.0 m/s 298  1,00 x 261  1,00 298
23 Kusalová SofiaKusalová Sofia
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
13 13 14 PB 296 +1.8 m/s 296  1,80 x x 296
24 148 Lešková AlexandraLešková Alexandra
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 7 PB 295 +0.8 m/s x 295  0,80 x 295
Celkom 24 pretekárov