<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva

Liptovský Mikuláš (1. 10. 2023)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.10.2023 - 11:10) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 31 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.13
2 37 Kobela MatejKobela Matej 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 09.47
3 Sládek RichardSládek Richard 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.64
4 Palko OliverPalko Oliver 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.17
5 53 Porubän JakubPorubän Jakub 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.45
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.10.2023 - 11:10) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Oravec PeterOravec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 08.28
2 Banáry ThomasBanáry Thomas 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 SB 09.31
3 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.74
4 31 Krutošík MichalKrutošík Michal 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.14
5 25 Briestenský MarekBriestenský Marek 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.38
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 1.10.2023 - 11:10) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hraník MatejHraník Matej 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.82
2 Môcik MartinMôcik Martin 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 09.27
3 Šaran AlexŠaran Alex 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.86
4 52 Vrabec JánVrabec Ján 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.28
5 34 Chalus JurajChalus Juraj 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.98
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 1.10.2023 - 11:10) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 32 Kudrík DanKudrík Dan 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 PB 08.54
2 Krchňavý JánKrchňavý Ján 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.40
3 39 Badáni BranislavBadáni Branislav 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 09.53
4 Holubek PeterHolubek Peter 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.16
5 Dobrota DominikDobrota Dominik 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.90
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 1.10.2023 - 11:10) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurica DanielĎurica Daniel 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.71
2 32 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.43
3 Kubo ŠimonKubo Šimon 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 09.61
4 Frank Adam VendelínFrank Adam Vendelín 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.88
5 55 Suchanič PeterSuchanič Peter 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 10.46
Pažítka PatrikPažítka Patrik 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 1.10.2023 - 11:10) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďuríček DenisĎuríček Denis 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 08.59
2 Hamran AdamHamran Adam 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.03
3 63 Suchanič VladimírSuchanič Vladimír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.49
4 Siman MichalSiman Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.72
5 Porubän PatrikPorubän Patrik 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.12
6 Bysterský PatrikBysterský Patrik 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.91
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 1.10.2023 - 11:10) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.91
2 Kubinec SamuelKubinec Samuel 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.13
3 Bako PeterBako Peter 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.82
4 Solár ŠimonSolár Šimon 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 09.92
5 61 Hills Arthur ChristopherHills Arthur Christopher 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.85
6 Ihring JakubIhring Jakub 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 PB 11.01
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 08 (ne, 1.10.2023 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubaška ŠimonKubaška Šimon 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.03
2 33 Kopček JakubKopček Jakub 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 08.72
3 Výbošťok MarošVýbošťok Maroš 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 08.78
4 Posluch RobertPosluch Robert 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.89
5 Nagy DominikNagy Dominik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.93
6 Beňo MatúšBeňo Matúš 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 10.46
Poznámky:
2,0
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 09 (ne, 1.10.2023 - 11:10) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Magerčiak Tobias MojmírMagerčiak Tobias Mojmír 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 08.92
2 Krchňavý FilipKrchňavý Filip 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.95
3 Antol AlexAntol Alex 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 09.67
4 34 Sojka MichalSojka Michal 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 09.69
5 Bezecný LukášBezecný Lukáš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.96
6 Špaňo FilipŠpaňo Filip 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.23
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 10 (ne, 1.10.2023 - 11:10) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mlčal TomášMlčal Tomáš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.13
2 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.44
3 21 Suľa AdamSuľa Adam 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.50
4 43 Baranek MatejBaranek Matej 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.10
5 Užák DávidUžák Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.11
6 58 Svítek MatyášSvítek Matyáš 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 10.60
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubaška ŠimonKubaška Šimon 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.03
2 31 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.13
3 Oravec PeterOravec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 08.28
4 32 Kudrík DanKudrík Dan 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 PB 08.54
5 Ďuríček DenisĎuríček Denis 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 08.59
6 Ďurica DanielĎurica Daniel 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.71
7 33 Kopček JakubKopček Jakub 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 08.72
8 Výbošťok MarošVýbošťok Maroš 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 08.78
9 Hraník MatejHraník Matej 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.82
10 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.91
11 38 Magerčiak Tobias MojmírMagerčiak Tobias Mojmír 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 08.92
12 Krchňavý FilipKrchňavý Filip 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.95
13 Hamran AdamHamran Adam 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.03
14 Kubinec SamuelKubinec Samuel 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.13
14 Mlčal TomášMlčal Tomáš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.13
16 Môcik MartinMôcik Martin 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 09.27
17 Banáry ThomasBanáry Thomas 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 SB 09.31
18 Krchňavý JánKrchňavý Ján 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.40
19 32 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.43
20 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.44
21 37 Kobela MatejKobela Matej 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 09.47
22 63 Suchanič VladimírSuchanič Vladimír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.49
23 21 Suľa AdamSuľa Adam 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.50
24 39 Badáni BranislavBadáni Branislav 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 09.53
25 Kubo ŠimonKubo Šimon 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 09.61
26 Sládek RichardSládek Richard 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.64
27 Antol AlexAntol Alex 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 09.67
28 34 Sojka MichalSojka Michal 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 09.69
29 Siman MichalSiman Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.72
30 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.74
31 Bako PeterBako Peter 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.82
32 Šaran AlexŠaran Alex 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.86
33 Frank Adam VendelínFrank Adam Vendelín 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.88
34 Posluch RobertPosluch Robert 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.89
35 Solár ŠimonSolár Šimon 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 09.92
36 Nagy DominikNagy Dominik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.93
37 Bezecný LukášBezecný Lukáš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.96
38 43 Baranek MatejBaranek Matej 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.10
39 Užák DávidUžák Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.11
40 Porubän PatrikPorubän Patrik 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.12
41 31 Krutošík MichalKrutošík Michal 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.14
42 Holubek PeterHolubek Peter 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.16
43 Palko OliverPalko Oliver 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.17
44 Špaňo FilipŠpaňo Filip 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.23
45 52 Vrabec JánVrabec Ján 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.28
46 25 Briestenský MarekBriestenský Marek 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.38
47 53 Porubän JakubPorubän Jakub 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.45
48 55 Suchanič PeterSuchanič Peter 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 10.46
48 Beňo MatúšBeňo Matúš 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 10.46
50 58 Svítek MatyášSvítek Matyáš 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 10.60
51 61 Hills Arthur ChristopherHills Arthur Christopher 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.85
52 Dobrota DominikDobrota Dominik 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.90
53 34 Chalus JurajChalus Juraj 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.98
54 Ihring JakubIhring Jakub 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 PB 11.01
55 Bysterský PatrikBysterský Patrik 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.91
Pažítka PatrikPažítka Patrik 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 1.10.2023 - 12:25) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubaška ŠimonKubaška Šimon 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 07.91 11.00
2 31 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 08.26 9.00
3 Oravec PeterOravec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.38 8.00
4 32 Kudrík DanKudrík Dan 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 08.54 7.00
5 Ďurica DanielĎurica Daniel 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 08.59 6.00
6 Ďuríček DenisĎuríček Denis 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.68 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (ne, 1.10.2023 - 12:30) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hraník MatejHraník Matej 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.58 4.00
2 33 Kopček JakubKopček Jakub 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.79 3.00
3 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.90 2.00
4 Krchňavý FilipKrchňavý Filip 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.94 1.00
5 Výbošťok MarošVýbošťok Maroš 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 08.99
6 38 Magerčiak Tobias MojmírMagerčiak Tobias Mojmír 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 09.14
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 1.10.2023 - 12:15) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 SB 08.12 11.00
2 4 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.18 9.00
3 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.43 8.00
4 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 08.44 7.00
5 Kohútová TimeaKohútová Timea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 08.57 6.00
6 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 08.67 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (ne, 1.10.2023 - 12:20) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holišíková ZuzanaHolišíková Zuzana 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 08.67 4.00
2 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.70 3.00
3 Bučková EmaBučková Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 08.81 2.00
4 Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.00 1.00
5 Turzová NinaTurzová Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.04
6 10 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.06
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.10.2023 - 10:50) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.28
2 Bíziková SofiaBíziková Sofia 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 PB 09.09
3 Počiatková NinaPočiatková Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 09.48
4 21 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.73
5 Šádeková LilianaŠádeková Liliana 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.82
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.10.2023 - 10:50) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
2 Bindzárová NatáliaBindzárová Natália 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.25
3 Patzová SofiaPatzová Sofia 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.48
4 Černáková LenkaČernáková Lenka 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.37
5 Šuranová ZuzanaŠuranová Zuzana 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 10.61
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (ne, 1.10.2023 - 10:50) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
2 Lichá VanesaLichá Vanesa 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.23
3 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.51
4 Olaš OliviaOlaš Olivia 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 10.17
5 Zdurjenčíková EmaZdurjenčíková Ema 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.33
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 04 (ne, 1.10.2023 - 10:50) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
2 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.98
3 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.16
4 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.55
5 Zádorová VanessaZádorová Vanessa 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.35
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 05 (ne, 1.10.2023 - 10:50) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.71
2 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.21
3 Miklová SabinaMiklová Sabina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.30
4 Janíčková SáraJaníčková Sára 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.58
5 24 Lehocká LauraLehocká Laura 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.20
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 1.10.2023 - 10:50) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
2 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.25
3 Kubišová LenkaKubišová Lenka 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.51
4 Lukáčová PaulínaLukáčová Paulína 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.75
5 Gallová LindaGallová Linda 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.95
6 14 Janeková ViktóriaJaneková Viktória 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.03
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 1.10.2023 - 10:50) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
2 Uličná RadkaUličná Radka 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.16
3 Farmadinová VivienFarmadinová Vivien 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 09.24
4 Sihelská EmaSihelská Ema 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.62
5 Fábová TerezaFábová Tereza 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.71
6 Haklová SáraHaklová Sára 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 09.76
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 08 (ne, 1.10.2023 - 10:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holišíková ZuzanaHolišíková Zuzana 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.83
2 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.26
3 18 Čipčalová SoňaČipčalová Soňa 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 09.49
4 Laková LauraLaková Laura 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 09.85
MS Kóňová SáraKóňová Sára 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.00
6 Hoštáková VeronikaHoštáková Veronika 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.32
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 09 (ne, 1.10.2023 - 10:50) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turzová NinaTurzová Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.91
3 Bakayová EmaBakayová Ema 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 09.49
4 Ďurajková VanesaĎurajková Vanesa 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.08
5 Gavorníková BarboraGavorníková Barbora 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.32
6 Šulyová NinaŠulyová Nina 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 10.50
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 10 (ne, 1.10.2023 - 10:50) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.89
2 Štúriková ViktóriaŠtúriková Viktória 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.03
3 Macíková AndreaMacíková Andrea 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 PB 09.35
4 Ambružová TimeaAmbružová Timea 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 PB 09.47
5 Lukáčová LuciaLukáčová Lucia 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.76
6 Tabaková KarolínaTabaková Karolína 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.81
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 11 (ne, 1.10.2023 - 10:50) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková EmaBučková Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.85
2 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.01
3 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.58
4 Dudová ZaraDudová Zara 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.63
5 7 Kalmáneková AlicaKalmáneková Alica 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.83
6 Farmadinová VanesaFarmadinová Vanesa 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.23
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.28
2 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.71
3 Holišíková ZuzanaHolišíková Zuzana 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.83
4 Bučková EmaBučková Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.85
5 10 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.89
6 Turzová NinaTurzová Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.91
7 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.98
8 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.01
9 Štúriková ViktóriaŠtúriková Viktória 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.03
10 Bíziková SofiaBíziková Sofia 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 PB 09.09
11 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.16
11 Uličná RadkaUličná Radka 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.16
13 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.21
14 Lichá VanesaLichá Vanesa 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.23
15 Farmadinová VivienFarmadinová Vivien 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 09.24
16 Bindzárová NatáliaBindzárová Natália 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.25
16 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.25
18 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.26
19 Miklová SabinaMiklová Sabina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.30
20 Macíková AndreaMacíková Andrea 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 PB 09.35
21 Ambružová TimeaAmbružová Timea 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 PB 09.47
22 Počiatková NinaPočiatková Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 09.48
22 Patzová SofiaPatzová Sofia 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.48
24 18 Čipčalová SoňaČipčalová Soňa 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 09.49
24 Bakayová EmaBakayová Ema 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 09.49
26 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.51
26 Kubišová LenkaKubišová Lenka 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.51
28 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.55
29 Janíčková SáraJaníčková Sára 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.58
29 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.58
31 Sihelská EmaSihelská Ema 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.62
32 Dudová ZaraDudová Zara 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.63
33 Fábová TerezaFábová Tereza 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.71
34 Lukáčová PaulínaLukáčová Paulína 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.75
35 Haklová SáraHaklová Sára 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 09.76
35 Lukáčová LuciaLukáčová Lucia 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.76
37 Tabaková KarolínaTabaková Karolína 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.81
38 7 Kalmáneková AlicaKalmáneková Alica 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.83
39 Laková LauraLaková Laura 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 09.85
40 Gallová LindaGallová Linda 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.95
41 Kóňová SáraKóňová Sára 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.00
42 14 Janeková ViktóriaJaneková Viktória 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.03
43 Ďurajková VanesaĎurajková Vanesa 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.08
44 Olaš OliviaOlaš Olivia 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 10.17
45 24 Lehocká LauraLehocká Laura 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.20
46 Farmadinová VanesaFarmadinová Vanesa 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.23
47 Hoštáková VeronikaHoštáková Veronika 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.32
47 Gavorníková BarboraGavorníková Barbora 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.32
49 Zádorová VanessaZádorová Vanessa 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.35
50 Černáková LenkaČernáková Lenka 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.37
51 Šulyová NinaŠulyová Nina 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 10.50
52 Šuranová ZuzanaŠuranová Zuzana 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 10.61
53 21 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.73
54 Šádeková LilianaŠádeková Liliana 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.82
55 Zdurjenčíková EmaZdurjenčíková Ema 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.33