<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ staršieho žiactva, 1. ročník Memoriálu Márie Marcibalovej

Čadca (25. 6. 2023)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 25.6.2023 - 10:50) unofficial Vietor: +0.2 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 PB 07.82 qA
2 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 07.91 qA
3 Végh OliverVégh Oliver 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 11.52
Belan RastislavBelan Rastislav 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 DNS
Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 25.6.2023 - 10:50) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 PB 08.11 qA
2 Keveš KristiánKeveš Kristián 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 08.80
3 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 09.05
4 25 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.56
5 Strapko MatúšStrapko Matúš 12 12 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 PB 09.98
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 25.6.2023 - 10:50) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.43 qB
2 47 Červený MartinČervený Martin 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 08.79
3 200 Kandera ErikKandera Erik 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 PB 08.97
4 Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 09.63
5 Užák DávidUžák Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 09.85
MS 79 Bezeg ŠimonBezeg Šimon 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 10.31
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 25.6.2023 - 10:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 08.06 qA
2 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 08.17 qA
3 Simušiak AdamSimušiak Adam 08 08 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 6 08.60 qB
4 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 08.68 qB
5 66 Sládek RichardSládek Richard 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.58
6 Kudláč TomášKudláč Tomáš 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 PB 09.67
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 25.6.2023 - 10:50) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.66 qB
2 Pokorný MatejPokorný Matej 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.78 qB
3 Vondena EliášVondena Eliáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 09.67
4 Králik MartinKrálik Martin 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.46
5 Klanduch MarekKlanduch Marek 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 11.42
MS Kocifaj VratislavKocifaj Vratislav 14 14 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 12.84
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 25.6.2023 - 10:50) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 08.38 qA
2 Ďurica DanielĎurica Daniel 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.72 qB
MS Nikiel KasperNikiel Kasper 10 10 Sprint Bielsko-BialaSprint Bielsko-Biala 1 08.85
4 Džupina MatúšDžupina Matúš 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 09.22
MS Szkotak WojciechSzkotak Wojciech 11 11 Sprint Bielsko-BialaSprint Bielsko-Biala 6 09.22
6 Petruš LukášPetruš Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 09.70
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
3 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 08.06 qA
4 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 PB 08.11 qA
5 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 08.17 qA
6 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 08.38 qA
7 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.43 qB
8 Simušiak AdamSimušiak Adam 08 08 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 6 08.60 qB
9 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.66 qB
10 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 08.68 qB
11 Ďurica DanielĎurica Daniel 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.72 qB
12 Pokorný MatejPokorný Matej 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.78 qB
13 47 Červený MartinČervený Martin 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 08.79
14 Keveš KristiánKeveš Kristián 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 08.80
15 Nikiel KasperNikiel Kasper 10 10 Sprint Bielsko-BialaSprint Bielsko-Biala 1 08.85
16 200 Kandera ErikKandera Erik 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 PB 08.97
17 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 09.05
18 Džupina MatúšDžupina Matúš 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 09.22
18 Szkotak WojciechSzkotak Wojciech 11 11 Sprint Bielsko-BialaSprint Bielsko-Biala 6 09.22
20 25 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.56
21 66 Sládek RichardSládek Richard 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.58
22 Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 09.63
23 Kudláč TomášKudláč Tomáš 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 PB 09.67
23 Vondena EliášVondena Eliáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 09.67
25 Petruš LukášPetruš Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 09.70
26 Užák DávidUžák Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 09.85
27 Strapko MatúšStrapko Matúš 12 12 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 PB 09.98
28 79 Bezeg ŠimonBezeg Šimon 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 10.31
29 Králik MartinKrálik Martin 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.46
30 Klanduch MarekKlanduch Marek 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 11.42
32 Kocifaj VratislavKocifaj Vratislav 14 14 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 12.84

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 25.6.2023 - 11:55) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 07.71 11.00
2 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.86 9.00
3 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 07.99 8.00
4 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 08.04 7.00
5 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 08.17 6.00
6 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.18 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (ne, 25.6.2023 - 12:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.40 4.00
2 Pokorný MatejPokorný Matej 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 08.52 3.00
3 Simušiak AdamSimušiak Adam 08 08 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 4 08.59 2.00
4 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 08.60 1.00
5 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 08.68
Ďurica DanielĎurica Daniel 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 DNS
Celkom 6 pretekárov

60 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 25.6.2023 - 10:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 08.09
MS Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 08.32
Celkom 2 pretekári

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 25.6.2023 - 10:30) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 08.24 qA
2 Laurenčíková NatáliaLaurenčíková Natália 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 08.99
3 Janíková NatáliaJaníková Natália 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 09.07
4 Lisková NatáliaLisková Natália 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 09.53
MS Sojčáková SáraSojčáková Sára 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 09.79
MS Chilá NatáliaChilá Natália 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 10.23
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 25.6.2023 - 10:30) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.20 qA
2 Tvrdoňová ZojaTvrdoňová Zoja 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 PB 08.74 qB
3 Kamenišťáková SoňaKamenišťáková Soňa 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 PB 09.00
4 Kullová KatarínaKullová Katarína 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 09.95
MS Lukáčová SofiaLukáčová Sofia 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 PB 10.57
Staškovanová EliškaStaškovanová Eliška 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 25.6.2023 - 10:30) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.40 qA
2 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.00
3 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.16
4 Zaukolcová Emma MáriaZaukolcová Emma Mária 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.52
5 Novýsedláková PetronelaNovýsedláková Petronela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.18
6 28 Cesneková TeréziaCesneková Terézia 11 11 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 11.02
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 25.6.2023 - 10:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.44 qA
2 Čížeková EmaČížeková Ema 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.08
3 Filípková KatarínaFilípková Katarína 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 09.16
4 Dorúšková NatašaDorúšková Nataša 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 09.99
5 Vnuková SáraVnuková Sára 11 11 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 10.57
MS Kubáňová KarinKubáňová Karin 13 13 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 10.81
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 25.6.2023 - 10:30) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.30 qA
2 78 Okuliarová NinaOkuliarová Nina 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 PB 08.76
3 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.78
4 12 Sládeková EmíliaSládeková Emília 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.45
5 Krišicová TamaraKrišicová Tamara 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 PB 09.54
MS Lea Jaroš AlexandraLea Jaroš Alexandra 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 PB 10.57
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 25.6.2023 - 10:30) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Boľošová LianaBoľošová Liana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.39 qA
2 37 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 08.72 qB
3 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 09.11
4 Grochalová ValériaGrochalová Valéria 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 09.13
5 Gočová OlíviaGočová Olívia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 09.29
MS 56 Vojvodíková EmaVojvodíková Ema 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 PB 10.62
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 25.6.2023 - 10:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.68 qB
2 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 08.96
3 Kulichová DominkaKulichová Dominka 09 09 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 2 09.24
4 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.48
MS Nevedelová ZuzanaNevedelová Zuzana 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 10.02
MS Šupoliková VeronikaŠupoliková Veronika 13 13 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 11.42
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 08 (ne, 25.6.2023 - 10:30) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.63 qB
2 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.88
3 Nemcová SoňaNemcová Soňa 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 08.90
4 Martinková SimonaMartinková Simona 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.47
MS Kubalíková KláraKubalíková Klára 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 11.31
Brandis NelaBrandis Nela 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 09 (ne, 25.6.2023 - 10:30) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.66 qB
2 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.88
3 Marjenková SandraMarjenková Sandra 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 09.17
4 Vyšňanová EmaVyšňanová Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 09.21
5 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.59
MS Debowska EmiliaDebowska Emilia 10 10 Sprint Bielsko-BialaSprint Bielsko-Biala 6 09.81
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 10 (ne, 25.6.2023 - 10:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 PB 08.47 qB
2 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 08.85
3 Rizmanová LuciaRizmanová Lucia 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.32
MS Wozniak AleksandraWozniak Aleksandra 11 11 Sprint Bielsko-BialaSprint Bielsko-Biala 6 09.32
5 Mičudová EmíliaMičudová Emília 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 PB 09.35
MS Jánošíková ElenaJánošíková Elena 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 10.34
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.20 qA
2 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 08.24 qA
3 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.30 qA
4 Boľošová LianaBoľošová Liana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.39 qA
5 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.40 qA
6 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.44 qA
7 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 PB 08.47 qB
8 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.63 qB
9 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.66 qB
10 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.68 qB
11 37 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 08.72 qB
12 Tvrdoňová ZojaTvrdoňová Zoja 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 PB 08.74 qB
13 78 Okuliarová NinaOkuliarová Nina 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 PB 08.76
14 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.78
15 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 08.85
16 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.88
16 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.88
18 Nemcová SoňaNemcová Soňa 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 08.90
19 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 08.96
20 Laurenčíková NatáliaLaurenčíková Natália 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 08.99
21 Kamenišťáková SoňaKamenišťáková Soňa 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 PB 09.00
21 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.00
23 Janíková NatáliaJaníková Natália 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 09.07
24 Čížeková EmaČížeková Ema 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.08
25 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 09.11
26 Grochalová ValériaGrochalová Valéria 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 09.13
27 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.16
27 Filípková KatarínaFilípková Katarína 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 09.16
29 Marjenková SandraMarjenková Sandra 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 09.17
30 Vyšňanová EmaVyšňanová Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 09.21
31 Kulichová DominkaKulichová Dominka 09 09 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 2 09.24
32 Gočová OlíviaGočová Olívia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 09.29
33 Rizmanová LuciaRizmanová Lucia 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.32
33 Wozniak AleksandraWozniak Aleksandra 11 11 Sprint Bielsko-BialaSprint Bielsko-Biala 6 09.32
35 Mičudová EmíliaMičudová Emília 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 PB 09.35
36 12 Sládeková EmíliaSládeková Emília 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.45
37 Martinková SimonaMartinková Simona 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.47
38 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.48
39 Zaukolcová Emma MáriaZaukolcová Emma Mária 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.52
40 Lisková NatáliaLisková Natália 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 09.53
41 Krišicová TamaraKrišicová Tamara 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 PB 09.54
42 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.59
43 Sojčáková SáraSojčáková Sára 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 09.79
44 Debowska EmiliaDebowska Emilia 10 10 Sprint Bielsko-BialaSprint Bielsko-Biala 6 09.81
45 Kullová KatarínaKullová Katarína 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 09.95
46 Dorúšková NatašaDorúšková Nataša 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 09.99
47 Nevedelová ZuzanaNevedelová Zuzana 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 10.02
48 Novýsedláková PetronelaNovýsedláková Petronela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.18
49 Chilá NatáliaChilá Natália 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 10.23
50 Jánošíková ElenaJánošíková Elena 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 10.34
51 Lukáčová SofiaLukáčová Sofia 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 PB 10.57
51 Vnuková SáraVnuková Sára 11 11 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 10.57
51 Lea Jaroš AlexandraLea Jaroš Alexandra 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 PB 10.57
54 56 Vojvodíková EmaVojvodíková Ema 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 PB 10.62
55 Kubáňová KarinKubáňová Karin 13 13 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 10.81
56 28 Cesneková TeréziaCesneková Terézia 11 11 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 11.02
57 Kubalíková KláraKubalíková Klára 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 11.31
58 Šupoliková VeronikaŠupoliková Veronika 13 13 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 11.42
Staškovanová EliškaStaškovanová Eliška 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 DNS
Brandis NelaBrandis Nela 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 DNS

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 25.6.2023 - 11:45) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.21 11.00
2 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 08.29 9.00
3 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.33 8.00
4 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 08.37 7.00
5 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.42 6.00
6 Boľošová LianaBoľošová Liana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.45 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (ne, 25.6.2023 - 11:50) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 08.30 4.00
2 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.43 3.00
3 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 08.47 2.00
4 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.62 1.00
5 37 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.66
6 Tvrdoňová ZojaTvrdoňová Zoja 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 08.90
Celkom 6 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 25.6.2023 - 14:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 17.70 11.00
2 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 18.32 9.00
3 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 18.82 8.00
4 Jurga AdamJurga Adam 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 19.23 6.00
5 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 19.78 2.00
6 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 20.73
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 25.6.2023 - 14:00) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 19.56 3.00
2 Pokorný MatejPokorný Matej 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 19.97
3 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 20.42
4 Šmidovič MichalŠmidovič Michal 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 20.43
5 Keveš KristiánKeveš Kristián 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 21.01
Sedliaček ŠimonSedliaček Šimon 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 25.6.2023 - 14:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 47 Červený MartinČervený Martin 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 21.29
2 Čavojský MartinČavojský Martin 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 21.60
3 46 Ploštica DávidPloštica Dávid 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 22.54
4 66 Sládek RichardSládek Richard 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 22.69
5 25 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 22.78
6 Petruš LukášPetruš Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 23.32
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 25.6.2023 - 14:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 18.83 7.00
2 Calík FilipCalík Filip 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 19.85
3 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 21.90
4 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 21.91
5 Vondena EliášVondena Eliáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 23.28
6 Novosád LukášNovosád Lukáš 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 24.95
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 25.6.2023 - 14:00) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šprlák JurajŠprlák Juraj 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 20.58
2 Hruška AdamHruška Adam 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 PB 20.70
3 Králik MartinKrálik Martin 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 24.48
4 Strapko MatúšStrapko Matúš 12 12 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 24.78
5 Végh OliverVégh Oliver 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 29.03
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (ne, 25.6.2023 - 14:00) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 19.26 5.00
2 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 19.53 4.00
3 59 Hoza TobiasHoza Tobias 09 09 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 4 19.84 1.00
4 Ďurica DanielĎurica Daniel 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 20.88
Kocifaj VratislavKocifaj Vratislav 14 14 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 17.70 11.00
2 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 18.32 9.00
3 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 18.82 8.00
4 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 18.83 7.00
5 Jurga AdamJurga Adam 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 19.23 6.00
6 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 19.26 5.00
7 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 19.53 4.00
8 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 19.56 3.00
9 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 19.78 2.00
10 59 Hoza TobiasHoza Tobias 09 09 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 4 19.84 1.00
11 Calík FilipCalík Filip 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 19.85
12 Pokorný MatejPokorný Matej 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 19.97
13 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 20.42
14 Šmidovič MichalŠmidovič Michal 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 20.43
15 Šprlák JurajŠprlák Juraj 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 20.58
16 Hruška AdamHruška Adam 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 PB 20.70
17 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 20.73
18 Ďurica DanielĎurica Daniel 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 20.88
19 Keveš KristiánKeveš Kristián 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 21.01
20 47 Červený MartinČervený Martin 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 21.29
21 Čavojský MartinČavojský Martin 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 21.60
22 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 21.90
23 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 21.91
24 46 Ploštica DávidPloštica Dávid 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 22.54
25 66 Sládek RichardSládek Richard 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 22.69
26 25 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 22.78
27 Vondena EliášVondena Eliáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 23.28
28 Petruš LukášPetruš Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 23.32
29 Králik MartinKrálik Martin 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 24.48
30 Strapko MatúšStrapko Matúš 12 12 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 24.78
31 Novosád LukášNovosád Lukáš 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 24.95
32 Végh OliverVégh Oliver 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 29.03
Sedliaček ŠimonSedliaček Šimon 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 DNS
Kocifaj VratislavKocifaj Vratislav 14 14 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 25.6.2023 - 13:40) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 19.54 11.00
2 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 20.19 8.00
3 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 20.22 7.00
4 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 PB 20.37 6.00
5 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 20.48 4.00
6 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 20.52 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 25.6.2023 - 13:40) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 20.17 9.00
2 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 20.47 5.00
3 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 20.86 1.00
4 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 21.14
5 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 21.20
6 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 21.23
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 25.6.2023 - 13:40) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 21.37
2 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 21.62
3 Laurenčíková NatáliaLaurenčíková Natália 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 21.92
MS Kocholová AlexandraKocholová Alexandra 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 22.06
5 Kamenišťáková SoňaKamenišťáková Soňa 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 22.08
6 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 22.12
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 25.6.2023 - 13:40) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tvrdoňová ZojaTvrdoňová Zoja 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 21.24
2 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 21.32
3 Grochalová ValériaGrochalová Valéria 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 22.27
4 76 Trúchla DianaTrúchla Diana 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 22.32
5 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.36
6 Babušová AndreaBabušová Andrea 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 22.45
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 25.6.2023 - 13:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 22.53
2 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 23.15
3 Rizmanová LuciaRizmanová Lucia 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 23.16
4 Zaveráková VanessaZaveráková Vanessa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 23.58
5 Krišicová TamaraKrišicová Tamara 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 24.25
6 Dorúšková NatašaDorúšková Nataša 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 24.40
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 25.6.2023 - 13:40) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lisková NatáliaLisková Natália 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 23.70
2 Rešková AlexandraRešková Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 24.52
3 Cholujová VanesaCholujová Vanesa 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 PB 24.93
4 Novýsedláková PetronelaNovýsedláková Petronela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 SB 25.08
MS Privarová TamaraPrivarová Tamara 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 PB 25.47
Bzdilíková LilianaBzdilíková Liliana 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 25.6.2023 - 13:40) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 22.37
2 Hrenáková ZuzanaHrenáková Zuzana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 23.24
3 Cholujová SofiaCholujová Sofia 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 25.69
MS Lukáčová SofiaLukáčová Sofia 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 26.48
MS Lea Jaroš AlexandraLea Jaroš Alexandra 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 27.01
Kubáňová KarinKubáňová Karin 13 13 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 25.6.2023 - 13:40) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lušňáková TatianaLušňáková Tatiana 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 21.45
2 Čížeková EmaČížeková Ema 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 21.91
MS Kevešová SofiaKevešová Sofia 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 PB 22.25
MS Brxová VeronikaBrxová Veronika 09 09 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 PB 22.63
5 Vyšňanová EmaVyšňanová Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 23.11
6 Vnuková SáraVnuková Sára 11 11 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 26.83
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ne, 25.6.2023 - 13:40) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 20.71 2.00
2 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 21.03
3 48 Jesenská LauraJesenská Laura 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 23.47
4 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.79
MS Šupoliková VeronikaŠupoliková Veronika 13 13 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 29.95
Celkom 5 pretekárov
Beh 10 (ne, 25.6.2023 - 13:40) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chlebeková NinaChlebeková Nina 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 PB 21.87
MS Sojčáková SáraSojčáková Sára 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 24.77
MS Privarová AgátaPrivarová Agáta 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 25.05
MS Veselková SoňaVeselková Soňa 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 PB 27.91
Staškovanová EliškaStaškovanová Eliška 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 19.54 11.00
2 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 20.17 9.00
3 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 20.19 8.00
4 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 20.22 7.00
5 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 PB 20.37 6.00
6 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 20.47 5.00
7 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 20.48 4.00
8 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 20.52 3.00
9 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 20.71 2.00
10 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 20.86 1.00
11 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 21.03
12 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 21.14
13 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 21.20
14 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 21.23
15 Tvrdoňová ZojaTvrdoňová Zoja 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 21.24
16 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 21.32
17 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 21.37
18 Lušňáková TatianaLušňáková Tatiana 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 21.45
19 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 21.62
20 Chlebeková NinaChlebeková Nina 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 PB 21.87
21 Čížeková EmaČížeková Ema 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 21.91
22 Laurenčíková NatáliaLaurenčíková Natália 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 21.92
23 Kocholová AlexandraKocholová Alexandra 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 22.06
24 Kamenišťáková SoňaKamenišťáková Soňa 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 22.08
25 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 22.12
26 Kevešová SofiaKevešová Sofia 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 PB 22.25
27 Grochalová ValériaGrochalová Valéria 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 22.27
28 76 Trúchla DianaTrúchla Diana 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 22.32
29 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.36
30 Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 22.37
31 Babušová AndreaBabušová Andrea 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 22.45
32 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 22.53
33 Brxová VeronikaBrxová Veronika 09 09 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 PB 22.63
34 Vyšňanová EmaVyšňanová Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 23.11
35 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 23.15
36 Rizmanová LuciaRizmanová Lucia 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 23.16
37 Hrenáková ZuzanaHrenáková Zuzana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 23.24
38 48 Jesenská LauraJesenská Laura 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 23.47
39 Zaveráková VanessaZaveráková Vanessa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 23.58
40 Lisková NatáliaLisková Natália 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 23.70
41 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.79
42 Krišicová TamaraKrišicová Tamara 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 24.25
43 Dorúšková NatašaDorúšková Nataša 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 24.40
44 Rešková AlexandraRešková Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 24.52
45 Sojčáková SáraSojčáková Sára 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 24.77
46 Cholujová VanesaCholujová Vanesa 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 PB 24.93
47 Privarová AgátaPrivarová Agáta 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 25.05
48 Novýsedláková PetronelaNovýsedláková Petronela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 SB 25.08
49 Privarová TamaraPrivarová Tamara 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 PB 25.47
50 Cholujová SofiaCholujová Sofia 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 25.69
51 Lukáčová SofiaLukáčová Sofia 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 26.48
52 Vnuková SáraVnuková Sára 11 11 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 26.83
53 Lea Jaroš AlexandraLea Jaroš Alexandra 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 27.01
54 Veselková SoňaVeselková Soňa 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 PB 27.91
55 Šupoliková VeronikaŠupoliková Veronika 13 13 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 29.95
Bzdilíková LilianaBzdilíková Liliana 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 DNS
Kubáňová KarinKubáňová Karin 13 13 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 DNS
Staškovanová EliškaStaškovanová Eliška 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 25.6.2023 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 39.69 11.00
2 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 40.46 9.00
3 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 42.74 8.00
4 Hruška AdamHruška Adam 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 PB 44.98 6.00
5 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 46.50 3.00
6 Šprlák JurajŠprlák Juraj 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 47.16 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 25.6.2023 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sojčák OliverSojčák Oliver 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 PB 45.77 5.00
2 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 48.03
3 Simušiak AdamSimušiak Adam 08 08 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 5 48.40
4 Čavojský MartinČavojský Martin 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 50.10
5 Vitovják DamiánVitovják Damián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 57.37
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 25.6.2023 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Kubala RichardKubala Richard 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 44.28 7.00
2 58 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 46.42 4.00
3 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 47.70 1.00
4 Lovíšek KristiánLovíšek Kristián 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 48.18
Belan RastislavBelan Rastislav 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 39.69 11.00
2 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 40.46 9.00
3 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 42.74 8.00
4 34 Kubala RichardKubala Richard 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 44.28 7.00
5 Hruška AdamHruška Adam 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 PB 44.98 6.00
6 Sojčák OliverSojčák Oliver 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 PB 45.77 5.00
7 58 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 46.42 4.00
8 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 46.50 3.00
9 Šprlák JurajŠprlák Juraj 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 47.16 2.00
10 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 47.70 1.00
11 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 48.03
12 Lovíšek KristiánLovíšek Kristián 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 48.18
13 Simušiak AdamSimušiak Adam 08 08 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 5 48.40
14 Čavojský MartinČavojský Martin 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 50.10
15 Vitovják DamiánVitovják Damián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 57.37
Belan RastislavBelan Rastislav 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 DNS

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 25.6.2023 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 44.03 11.00
2 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 PB 44.56 9.00
3 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 44.72 8.00
4 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 45.38 7.00
5 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 46.60 5.00
6 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 46.94 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 25.6.2023 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 46.44 6.00
2 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 46.76 4.00
3 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 46.84 3.00
4 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 47.53 1.00
5 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 48.93
6 Filípková KatarínaFilípková Katarína 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 49.09
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 25.6.2023 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Marjenková SandraMarjenková Sandra 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 48.54
2 Hrenáková ZuzanaHrenáková Zuzana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 49.79
3 Mičudová EmíliaMičudová Emília 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 PB 50.58
4 Gočová OlíviaGočová Olívia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 50.78
5 Kulichová DominkaKulichová Dominka 09 09 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 4 51.76
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ne, 25.6.2023 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 47.60
2 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 SB 50.28
3 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 50.94
4 Zaveráková VanessaZaveráková Vanessa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 52.28
5 Rešková AlexandraRešková Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 54.94
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 44.03 11.00
2 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 PB 44.56 9.00
3 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 44.72 8.00
4 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 45.38 7.00
5 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 46.44 6.00
6 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 46.60 5.00
7 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 46.76 4.00
8 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 46.84 3.00
9 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 46.94 2.00
10 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 47.53 1.00
11 86 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 47.60
12 Marjenková SandraMarjenková Sandra 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 48.54
13 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 48.93
14 Filípková KatarínaFilípková Katarína 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 49.09
15 Hrenáková ZuzanaHrenáková Zuzana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 49.79
16 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 SB 50.28
17 Mičudová EmíliaMičudová Emília 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 PB 50.58
18 Gočová OlíviaGočová Olívia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 50.78
19 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 50.94
20 Kulichová DominkaKulichová Dominka 09 09 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 4 51.76
21 Zaveráková VanessaZaveráková Vanessa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 52.28
22 Rešková AlexandraRešková Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 54.94

800 m - Starší žiaci

(ne, 25.6.2023 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 34 Kubala RichardKubala Richard 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 13 PB 2:14.75 11.00
2 59 Hoza TobiasHoza Tobias 09 09 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 1 2:24.66 9.00
3 47 Červený MartinČervený Martin 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 2:25.66 8.00
4 58 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:30.32 7.00
5 25 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:35.54 6.00
6 38 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:39.08 5.00
7 46 Ploštica DávidPloštica Dávid 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 PB 2:40.66 4.00
8 200 Kandera ErikKandera Erik 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 2:41.42 3.00
9 66 Sládek RichardSládek Richard 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 PB 2:41.98 2.00
10 84 Hošták LukášHošták Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 9 PB 2:51.99 1.00
11 67 Beňo AlexBeňo Alex 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 11 2:58.11
12 82 Brezničan MárioBrezničan Mário 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10 3:06.11
MS 79 Bezeg ŠimonBezeg Šimon 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 12 3:12.79
14 69 Michalík ŠtefanMichalík Štefan 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 14 3:15.31
15 77 Ragan RichardRagan Richard 12 12 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 15 3:17.67
Celkom 15 pretekárov

800 m - Staršie žiačky

(ne, 25.6.2023 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 86 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:27.31 11.00
2 78 Okuliarová NinaOkuliarová Nina 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 2:38.09 9.00
3 89 Tománková EsterTománková Ester 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:39.44 8.00
4 48 Jesenská LauraJesenská Laura 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 2:39.47 7.00
5 75 Bočkaiová AlexandraBočkaiová Alexandra 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:39.75 6.00
6 37 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 2:42.61 5.00
7 54 Čížová VeronikaČížová Veronika 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 2:42.63 4.00
MS 57 Valjentová AlexandraValjentová Alexandra 09 09 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 8 PB 2:46.91
MS 49 Kupková ŠarlotaKupková Šarlota 12 12 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 12 2:50.01
10 65 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10 PB 2:55.39 3.00
11 32 Kamenišťáková SofiaKamenišťáková Sofia 08 08 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 11 3:11.47 2.00
12 28 Cesneková TeréziaCesneková Terézia 11 11 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 9 3:12.21 1.00
56 Vojvodíková EmaVojvodíková Ema 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 13 DNS
Celkom 13 pretekárov

2000 m - Staršie žiačky

(ne, 25.6.2023 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 7 Ochodničanová MiriamaOchodničanová Miriama 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 7:46.25 11.00
2 6 Ištvánová NelaIštvánová Nela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 7:46.93 9.00
3 13 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 7:50.09 8.00
4 23 Kubalová ZaraKubalová Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 8:02.07 7.00
5 12 Sládeková EmíliaSládeková Emília 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 8:03.51 6.00
6 21 Kupková KarolínaKupková Karolína 08 08 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 9:12.61 5.00
Celkom 6 pretekárov

3000 m - Starší žiaci

(ne, 25.6.2023 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 83 Tkáč JánTkáč Ján 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 10:31.77 11.00
2 85 Šebest SebastiánŠebest Sebastián 10 10 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 2 PB 11:12.03 9.00
3 10 Mikuš DanielMikuš Daniel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 11:42.03 8.00
4 5 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 12:13.47 7.00
5 22 Kollár DanielKollár Daniel 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 15:16.39 6.00
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 25.6.2023 - 10:15) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 13.54 11.00
2 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 14.83 8.00
3 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 15.19 6.50
4 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 16.09 5.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 25.6.2023 - 10:15) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 14.45 9.00
2 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 15.19 6.50
3 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 16.59 4.00
4 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 17.19 3.00
5 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 17.36 2.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 13.54 11.00
2 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 14.45 9.00
3 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 14.83 8.00
4 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 15.19 6.50
4 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 15.19 6.50
6 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 16.09 5.00
7 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 16.59 4.00
8 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 17.19 3.00
9 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 17.36 2.00

100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 25.6.2023 - 10:15) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 14.33
Celkom 1 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 25.6.2023 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 15.25 11.00
2 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 SB 15.56 9.00
3 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 15.60 8.00
4 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 15.76 7.00
5 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 16.70 5.00
6 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 17.45 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 25.6.2023 - 10:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 16.20 6.00
2 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 17.16 4.00
3 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 19.50 2.00
4 Zaukolcová Emma MáriaZaukolcová Emma Mária 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 19.52 1.00
5 54 Čížová VeronikaČížová Veronika 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 20.92
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 15.25 11.00
2 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 SB 15.56 9.00
3 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 15.60 8.00
4 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 15.76 7.00
5 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 16.20 6.00
6 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 16.70 5.00
7 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 17.16 4.00
8 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 17.45 3.00
9 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 19.50 2.00
10 Zaukolcová Emma MáriaZaukolcová Emma Mária 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 19.52 1.00
11 54 Čížová VeronikaČížová Veronika 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 20.92

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 25.6.2023 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:44.89 11.00
2 Jurga LeonardJurga Leonard 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 0:52.43 8.00
3 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 0:53.13 7.00
4 Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 PB 0:55.13 5.00
5 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:55.63 3.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 25.6.2023 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Škrobák Daniel SebasŠkrobák Daniel Sebas 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 0:52.14 9.00
2 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 0:53.22 6.00
3 82 Brezničan MárioBrezničan Mário 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 0:55.52 4.00
4 Džupina MatúšDžupina Matúš 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:57.34 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:44.89 11.00
2 Škrobák Daniel SebasŠkrobák Daniel Sebas 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 0:52.14 9.00
3 Jurga LeonardJurga Leonard 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 0:52.43 8.00
4 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 0:53.13 7.00
5 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 0:53.22 6.00
6 Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 PB 0:55.13 5.00
7 82 Brezničan MárioBrezničan Mário 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 0:55.52 4.00
8 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:55.63 3.00
9 Džupina MatúšDžupina Matúš 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:57.34 2.00

300 m prekážok [76,2 cm] - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 25.6.2023 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 0:45.09
Celkom 1 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 25.6.2023 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 0:46.60 11.00
2 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 0:50.21 9.00
3 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 0:50.22 8.00
4 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 0:55.66 4.00
5 13 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 0:56.57 3.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 25.6.2023 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:51.05 7.00
2 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 0:51.63 6.00
3 Jasenáková SáraJasenáková Sára 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 0:54.55 5.00
4 Žiačková MiriamŽiačková Miriam 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 0:59.07 2.00
5 76 Trúchla DianaTrúchla Diana 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 1:04.05 1.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 0:46.60 11.00
2 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 0:50.21 9.00
3 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 0:50.22 8.00
4 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:51.05 7.00
5 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 0:51.63 6.00
6 Jasenáková SáraJasenáková Sára 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 0:54.55 5.00
7 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 0:55.66 4.00
8 13 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 0:56.57 3.00
9 Žiačková MiriamŽiačková Miriam 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 0:59.07 2.00
10 76 Trúchla DianaTrúchla Diana 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 1:04.05 1.00

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky

(ne, 25.6.2023 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Karty Body
1 81 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 19:35.26 11.00
MS 26 Dubovcová KarolínaDubovcová Karolína 09 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 20:16.04
3 31 Smreková ViktóriaSmreková Viktória 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 20:28.58 9.00
4 76 Trúchla DianaTrúchla Diana 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 PB 21:25.94 8.00
5 41 Capeková AndreaCapeková Andrea 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 PB 23:31.76 7.00
6 Révayová BiankaRévayová Bianka 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 23:33.58 6.00
27 Kurucová MichaelaKurucová Michaela 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 DNS
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(ne, 25.6.2023 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 144 149 154 159 164 168 172 175 178 181 183 185 187 189 191 193 195 Body
1 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 6 178 - - o o o o o o xxo - xxx 11.00
2 Calík FilipCalík Filip
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
08 08 1 PB 164 o xxo o o o xxx 9.00
3 Korčok JakubKorčok Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 3 PB 149 o o xxx 8.00
4 Mičík JánMičík Ján
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
08 08 5 149 o xxo x 7.00
5= Zdurienčík MiroslavZdurienčík Miroslav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 2 PB 144 o r 5.50
5= Briš TomášBriš Tomáš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 4 144 o xxx 5.50
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(ne, 25.6.2023 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 124 129 134 139 144 149 153 157 160 163 165 167 169 171 173 175 177 179 181 183 Body
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 11 PB 157 - - o o xo xo o xo xx 11.00
2 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 12 157 - - xo o xxo xxo xxo xxo xxx 9.00
MS Kevešová SofiaKevešová Sofia
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
10 10 10 PB 153 - - o o o xo xxo xxx
MS Brxová VeronikaBrxová Veronika
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
09 09 8 PB 149 - - o o xo xxo xxx
5 Lušňáková TatianaLušňáková Tatiana
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 9 139 - - o xo xxx 8.00
6= Kocholová AlexandraKocholová Alexandra
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
10 10 3 134 o o o xxx
6= Halašová MiaHalašová Mia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 6 134 o o o xxx 7.00
8 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 4 134 xo o xo xxx 6.00
9= Vyšňanová EmaVyšňanová Ema
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 1 129 o o xx 4.50
9= Predmeská LuciaPredmeská Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 7 129 o o xxx 4.50
11 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 5 129 xo xxo xxx 3.00
65 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 2 NM - - xxx
Celkom 12 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(ne, 25.6.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 205 225 245 255 265 275 285 295 305 Body
1 Homola MarekHomola Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 3 295 - o o o o o o o xxx 11.00
2 Zigo JakubZigo Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 2 PB 285 o o o o xxo o o r 9.00
3 Briš TomášBriš Tomáš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 1 PB 245 o o o xx 8.00
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Veteráni

(ne, 25.6.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 255 265 275 285 295 Body
1 Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
57 57 1 285 xxo xo xo xxo xxx
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(ne, 25.6.2023 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 195 205 215 225 235 245 255 265 275 285 315 Body
1 Boľošová LianaBoľošová Liana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 3 PB 285 xo o o xo o o o o xo o r 11.00
2 Janíková NatáliaJaníková Natália
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 4 265 - o o o o o xo xo xxx 9.00
3 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 2 PB 245 xo o o xxo o o xxx 8.00
4 Čemanová LujzaČemanová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 1 215 o o o xxx 7.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 25.6.2023 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 22 598 +2.7 m/s 573 -2.2 m/s 573  -2,20 598  2,70 542  0,00 598 544  0,00 568  -0,30 591  3,20 11.00
2 Vozár TimotejVozár Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 9 PB 531 +0.7 m/s 509  0,00 530  0,00 531  0,70 531 479  0,90 516  -0,60 518  0,50 9.00
3 Jurga AdamJurga Adam
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 21 531 +1.0 m/s 505  0,00 528  -0,60 501  2,10 528 531  1,00 x 525  0,70 8.00
4 Turčan MatúšTurčan Matúš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 20 508 -2.0 m/s 497  -1,90 x 506  2,20 506 x x 508  -2,00 7.00
5 Bielak MartinBielak Martin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 19 488 +1.0 m/s 470  0,00 441  -3,70 462  2,10 470 488  1,00 480  -2,50 463  -0,40 6.00
6 Mičík JánMičík Ján
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
08 08 18 477 -0.9 m/s 477  -0,90 453  -0,10 476  2,10 477 449  1,00 444  -0,10 453  -1,20 5.00
7 Šmidovič MichalŠmidovič Michal
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 8 PB 471 +1.5 m/s 437  -0,30 422  0,10 460  0,30 460 391  0,30 435  -1,10 471  1,50 4.00
8 Korčok JakubKorčok Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 16 456 +0.3 m/s 456  0,30 429  -1,40 433  -0,40 456 434  1,10 439  1,40 444  1,50 3.00
9 Sedliaček ŠimonSedliaček Šimon
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 15 PB 436 -1.2 m/s 268  1,20 405  -1,60 436  -1,20 436 2.00
10 Haninec AndrejHaninec Andrej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 2 PB 433 +1.1 m/s 412  1,30 427  -1,00 433  1,10 433 1.00
11 Ďurica DanielĎurica Daniel
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
10 10 17 431 +1.5 m/s 431  1,50 426  -1,30 309  0,60 431
12 Škrobák Daniel SebasŠkrobák Daniel Sebas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 7 PB 428 +0.8 m/s 378  -1,00 405  0,00 428  0,80 428
13 38 Konušík MatejKonušík Matej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 3 PB 410 -0.8 m/s 400  1,20 410  -0,80 407  0,00 410
14 Gašinec TomášGašinec Tomáš
MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
09 09 1 PB 410 +1.4 m/s 363  1,90 360  -0,60 410  1,40 410
15 Paulec SamuelPaulec Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 5 PB 401 -0.9 m/s 401  -0,90 390  -1,70 398  -2,30 401
MS Nikiel KasperNikiel Kasper
Sprint Bielsko-BialaSprint Bielsko-Biala
10 10 4 PB 399 -0.8 m/s 377  0,00 399  -0,80 x 399
17 Džupina MatúšDžupina Matúš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 14 399 -1.4 m/s 334  0,00 373  -1,10 399  -1,40 399
18 84 Hošták LukášHošták Lukáš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 13 376 +0.0 m/s 363  0,00 376  0,00 374  1,80 376
19 Vondena EliášVondena Eliáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 11 PB 375 +0.0 m/s 333  0,00 375  0,00 x 375
MS Szkotak WojciechSzkotak Wojciech
Sprint Bielsko-BialaSprint Bielsko-Biala
11 11 6 PB 368 +0.0 m/s 319  -1,50 368  0,00 353  0,00 368
21 Novosád LukášNovosád Lukáš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
13 13 12 342 +0.1 m/s 342  0,10 329  0,00 319  -0,30 342
22 Užák DávidUžák Dávid
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 10 333 +2.3 m/s 325 +0.0 m/s 325  0,00 x 333  2,30 333
Celkom 22 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 25.6.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Čanecká NinaČanecká Nina
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 29 518 +1.3 m/s 504  0,00 501  0,00 497  -2,20 504 511  1,40 510  0,00 518  1,30 11.00
2 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 27 PB 510 +0.9 m/s 510  0,90 x 489  0,60 510 500  -0,50 502  -1,90 480  0,00 9.00
3 Brišová AlexandraBrišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 26 485 +1.4 m/s x 485  1,40 464  -0,80 485 460  -0,70 442  0,00 x 8.00
4 Hollá EmaHollá Ema
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 25 466 -1.1 m/s 411  -2,10 428  -2,00 449  0,00 449 437  0,70 466  -1,10 454  -1,10 7.00
5 Čemanová LujzaČemanová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 21 PB 464 +1.3 m/s 420  0,10 418  -1,30 458  1,90 458 422  0,00 458  -1,50 464  1,30 6.00
6 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 18 PB 462 +1.1 m/s 459  -1,40 462  1,10 x 462 460  -1,00 x 454  3,60 5.00
7 Halašová MiaHalašová Mia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 24 458 -0.6 m/s 436  0,30 458  -0,60 408  -1,90 458 424  0,00 428  -0,30 x 4.00
8 Danihliková MartinaDanihliková Martina
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 23 454 +1.0 m/s 417  0,10 442  -1,00 419  -2,20 442 444  1,20 411  1,40 454  1,00 3.00
9 Nemcová SoňaNemcová Soňa
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 28 431 +1.1 m/s 431  1,10 x x 431 r 2.00
10 Tatarková NikolaTatarková Nikola
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
09 09 22 428 -0.5 m/s 325  -1,10 428  -0,50 427  1,20 428 1.00
11 Kocianová NikolaKocianová Nikola
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
09 09 3 PB 421 +0.0 m/s 421  0,00 409  -1,50 410  0,00 421
12 37 Halmešová NellyHalmešová Nelly
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 2 PB 417 +0.0 m/s 391  0,80 385  -0,70 417  0,00 417
13 Spišáková NelaSpišáková Nela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 20 416 +0.0 m/s 395  0,50 416  0,00 380  0,10 416
14 Gáliková LauraGáliková Laura
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 19 411 +0.0 m/s 411  0,00 387  1,00 380  1,20 411
15 Chlebeková NinaChlebeková Nina
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
10 10 15 402 +0.0 m/s 374  1,80 402  0,00 397  -1,80 402
16 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
08 08 5 PB 400 -1.1 m/s 310  -1,70 380  1,10 400  -1,10 400
17 Predmeská LuciaPredmeská Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 17 381 +0.0 m/s 310  -1,90 372  0,00 381  0,00 381
MS Wozniak AleksandraWozniak Aleksandra
Sprint Bielsko-BialaSprint Bielsko-Biala
11 11 6 PB 378 -1.2 m/s 360  -2,30 362  0,80