<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detská P-T-S (Trnavský kraj)

Trnava (23. 4. 2023)

40 m - Detská atletika starší

(ne, 23.4.2023 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žúrková ŽofiaŽúrková Žofia 13 13 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 08.49
2 Vyhnáliková EmaVyhnáliková Ema 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.67
3 Sopčák MatejSopčák Matej 12 12 Pohybko SereďPohybko Sereď 08.83
4 Provodovski VladimirProvodovski Vladimir 13 13 Pohybko SereďPohybko Sereď 08.94
5 Vrchovská TeréziaVrchovská Terézia 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.04
6= Fiala PeterFiala Peter 14 14 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 09.15
6= Takáčová SoňaTakáčová Soňa 13 13 Pohybko SereďPohybko Sereď 09.15
8 Gemeriová NikolaGemeriová Nikola 13 13 Pohybko SereďPohybko Sereď 09.23
9 Masárová NatašaMasárová Nataša 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 09.27
10 Hubinská RebekaHubinská Rebeka 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 09.30
11 Malichová ViktóriaMalichová Viktória 14 14 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 09.31
12 Katreňáková KláraKatreňáková Klára 12 12 Pohybko SereďPohybko Sereď 09.41
13 Kollár TeodorKollár Teodor 13 13 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 09.49
14 Kuropka OtoKuropka Oto 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.55
15 Vrždiaková MiriamVrždiaková Miriam 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.67
16 Mikúšková NellyMikúšková Nelly 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 09.95
Kučerová KatarínaKučerová Katarína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10.31
Celkom 17 pretekárov

40 m - Detská atletika mladší

(ne, 23.4.2023 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Németh AdamNémeth Adam 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 09.49
2 Motus TomášMotus Tomáš 16 16 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 10.12
3 Tkáčová NinaTkáčová Nina 17 17 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10.17
4 Slivková NinaSlivková Nina 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.22
5 Matiašovičová EmaMatiašovičová Ema 17 17 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10.24
6 Svrčková DominikaSvrčková Dominika 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.36
7 Ondrisková RebekaOndrisková Rebeka 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 10.57
8 Tomeková TáňaTomeková Táňa 15 15 ŠK JablonicaŠK Jablonica 10.70
9 Búran MatúšBúran Matúš 17 17 ŠK JablonicaŠK Jablonica 10.77
10 Malichová RebekaMalichová Rebeka 17 17 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 10.93
11 Ochotnický ŠimonOchotnický Šimon 17 17 ŠK JablonicaŠK Jablonica 14.35
Celkom 11 pretekárov