<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detská P-T-S (Trnavský kraj)

Trnava (23. 4. 2023)

Hod plnou loptou 1kg - Detská atletika starší

(ne, 23.4.2023 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1= Kollár TeodorKollár Teodor
Atletický klub KútyAtletický klub Kúty
13 13 PB 07.40 0.0
1= Vrchovská TeréziaVrchovská Terézia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
12 12 PB 07.40 0.0
1= Sopčák MatejSopčák Matej
Pohybko SereďPohybko Sereď
12 12 PB 07.40 0.0
4= Žúrková ŽofiaŽúrková Žofia
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
13 13 PB 07.20 0.0
4= Hubinská RebekaHubinská Rebeka
ŠK JablonicaŠK Jablonica
14 14 PB 07.20 0.0
6 Malichová ViktóriaMalichová Viktória
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
14 14 PB 07.00 0.0
7 Kučerová KatarínaKučerová Katarína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
13 13 PB 06.80 0.0
8 Provodovski VladimirProvodovski Vladimir
Pohybko SereďPohybko Sereď
13 13 PB 06.40 0.0
9= Katreňáková KláraKatreňáková Klára
Pohybko SereďPohybko Sereď
12 12 PB 05.80 0.0
9= Gemeriová NikolaGemeriová Nikola
Pohybko SereďPohybko Sereď
13 13 PB 05.80 0.0
11= Masárová NatašaMasárová Nataša
ŠK JablonicaŠK Jablonica
14 14 PB 05.60 0.0
11= Kuropka OtoKuropka Oto
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
14 14 PB 05.60 0.0
13 Vyhnáliková EmaVyhnáliková Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
13 13 PB 05.20 0.0
14 Mikúšková NellyMikúšková Nelly
ŠK JablonicaŠK Jablonica
14 14 04.80 0.0
15 Takáčová SoňaTakáčová Soňa
Pohybko SereďPohybko Sereď
13 13 PB 04.60 0.0
16 Vrždiaková MiriamVrždiaková Miriam
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
14 14 PB 04.40 0.0
17 Fiala PeterFiala Peter
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
14 14 PB 03.00 0.0
Celkom 17 pretekárov

Hod plnou loptou 1kg - Detská atletika mladší

(ne, 23.4.2023 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomeková TáňaTomeková Táňa
ŠK JablonicaŠK Jablonica
15 15 PB 06.40 0.0
2 Motus TomášMotus Tomáš
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
16 16 PB 05.00 0.0
3 Svrčková DominikaSvrčková Dominika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
16 16 PB 04.70 0.0
4 Németh AdamNémeth Adam
Atletický klub KútyAtletický klub Kúty
15 15 PB 04.40 0.0
5 Tkáčová NinaTkáčová Nina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
17 17 PB 04.10 0.0
6= Matiašovičová EmaMatiašovičová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
17 17 PB 03.00 0.0
6= Slivková NinaSlivková Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
15 15 PB 03.00 0.0
8 Malichová RebekaMalichová Rebeka
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
17 17 PB 02.70 0.0
9 Búran MatúšBúran Matúš
ŠK JablonicaŠK Jablonica
17 17 PB 02.40 0.0
10 Ochotnický ŠimonOchotnický Šimon
ŠK JablonicaŠK Jablonica
17 17 PB 02.20 0.0
Ondrisková RebekaOndrisková Rebeka
Atletický klub KútyAtletický klub Kúty
15 15 03.80 0.0
Šipoldová TerezaŠipoldová Tereza
AK Junior HolíčAK Junior Holíč
16 16 DNS 0.0
Celkom 12 pretekárov