<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo družstiev ZsAZ ml. žiactva a najml. žiactva

Trnava (20. 5. 2023)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 20.5.2023 - 10:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 07.55 11.00
2 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 08.37 9.00
3 Troshupa TobiasTroshupa Tobias 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 08.40 8.00
4 Bojda FilipBojda Filip 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.42 7.00
MS 334 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 08.62
6 Hamza GregorHamza Gregor 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.68 6.00
7 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 08.82 3.00
8 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 8 08.88 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 20.5.2023 - 10:30) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 353 Garaj LukášGaraj Lukáš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 08.79 5.00
2 Brachňák JakubBrachňák Jakub 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 08.98 1.00
3 47 Greguš LadislavGreguš Ladislav 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 09.02
4 337 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 09.16
MS Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 09.30
6 Pavlík MatúšPavlík Matúš 10 10 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 09.47
7 Ižák NatanIžák Natan 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.57
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 20.5.2023 - 10:30) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nagy SamuelNagy Samuel 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 08.82 4.00
2 Brázda MarkoBrázda Marko 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 09.01
3 Glenda MaxGlenda Max 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.29
4 Lukáč AdamLukáč Adam 11 11 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 4 09.37
5 Nagy MatúšNagy Matúš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 09.40
6 346 Riegel PeterRiegel Peter 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.56
7 339 Čápek MaximiliánČápek Maximilián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.80
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 20.5.2023 - 10:30) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Horváth IvanHorváth Ivan 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.11
2 Bertúšek IvoBertúšek Ivo 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 09.42
3 Hritz DávidHritz Dávid 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.67
4 Potocký SebastiánPotocký Sebastián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.69
5 14 Varga TomášVarga Tomáš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.92
6 9 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.69
44 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 20.5.2023 - 10:30) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svorad SimonSvorad Simon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.87
2 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 09.89
3 347 Pethö PatrikPethö Patrik 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 09.91
4 Kolarik MatejKolarik Matej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.94
5 343 Illéš PeterIlléš Peter 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.95
6 345 Duška DarenDuška Daren 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 10.06
7 Akay OliverAkay Oliver 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 10.39
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 20.5.2023 - 10:30) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimeg TeoŠimeg Teo 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 10.11
2 Hlava SamuelHlava Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 10.22
3 348 Michalík MarkoMichalík Marko 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 10.22
4 Czére TomášCzére Tomáš 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.43
5 Moró LukášMoró Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 10.47
6 355 Ukropec SebastianUkropec Sebastian 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 10.85
7 Šulla RichardŠulla Richard 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.93
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (so, 20.5.2023 - 10:30) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cintula JakubCintula Jakub 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.45
2 Levický AdamLevický Adam 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 09.67
3 Slovák DavidSlovák David 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.14
4 352 Deák MarcoDeák Marco 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.55
5 351 Peciar TeoPeciar Teo 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.39
6 354 Svetlík DávidSvetlík Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.86
7 Papay MichalPapay Michal 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 12.41
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 07.55 11.00
2 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 08.37 9.00
3 Troshupa TobiasTroshupa Tobias 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 08.40 8.00
4 Bojda FilipBojda Filip 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.42 7.00
5 334 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 08.62
6 Hamza GregorHamza Gregor 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.68 6.00
7 353 Garaj LukášGaraj Lukáš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 08.79 5.00
8 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 08.82 3.00
8 Nagy SamuelNagy Samuel 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 08.82 4.00
10 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 8 08.88 2.00
11 Brachňák JakubBrachňák Jakub 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 08.98 1.00
12 Brázda MarkoBrázda Marko 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 09.01
13 47 Greguš LadislavGreguš Ladislav 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 09.02
14 Horváth IvanHorváth Ivan 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.11
15 337 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 09.16
16 Glenda MaxGlenda Max 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.29
17 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 09.30
18 Lukáč AdamLukáč Adam 11 11 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 4 09.37
19 Nagy MatúšNagy Matúš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 09.40
20 Bertúšek IvoBertúšek Ivo 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 09.42
21 Cintula JakubCintula Jakub 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.45
22 Pavlík MatúšPavlík Matúš 10 10 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 09.47
23 346 Riegel PeterRiegel Peter 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.56
24 Ižák NatanIžák Natan 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.57
25 Hritz DávidHritz Dávid 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.67
25 Levický AdamLevický Adam 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 09.67
27 Potocký SebastiánPotocký Sebastián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.69
28 339 Čápek MaximiliánČápek Maximilián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.80
29 Svorad SimonSvorad Simon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.87
30 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 09.89
31 347 Pethö PatrikPethö Patrik 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 09.91
32 14 Varga TomášVarga Tomáš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.92
33 Kolarik MatejKolarik Matej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.94
34 343 Illéš PeterIlléš Peter 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.95
35 345 Duška DarenDuška Daren 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 10.06
36 Šimeg TeoŠimeg Teo 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 10.11
37 Slovák DavidSlovák David 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.14
38 Hlava SamuelHlava Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 10.22
38 348 Michalík MarkoMichalík Marko 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 10.22
40 Akay OliverAkay Oliver 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 10.39
41 Czére TomášCzére Tomáš 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.43
42 Moró LukášMoró Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 10.47
43 352 Deák MarcoDeák Marco 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.55
44 9 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.69
45 355 Ukropec SebastianUkropec Sebastian 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 10.85
46 351 Peciar TeoPeciar Teo 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.39
47 354 Svetlík DávidSvetlík Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.86
48 Šulla RichardŠulla Richard 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.93
49 Papay MichalPapay Michal 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 12.41
44 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 20.5.2023 - 10:40) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.34 11.00
2 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 08.47 9.00
3 Barazi MahaBarazi Maha 10 10 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 PB 08.57 8.00
4 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 08.58 7.00
MS Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 08.85
6 Paščáková SimonaPaščáková Simona 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 08.89 4.00
7 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.99 3.00
8 363 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.06 1.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 20.5.2023 - 10:40) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mazanovská TamaraMazanovská Tamara 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 08.72 6.00
2 Slobodová MichaelaSlobodová Michaela 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 PB 08.87 5.00
3 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.04 2.00
4 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.10
5 Kubicová LauraKubicová Laura 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 PB 09.12
6 Krbicová ValentínaKrbicová Valentína 10 10 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 7 PB 09.18
7 Kováčová NatáliaKováčová Natália 11 11 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 PB 09.18
8 Bettáková MarinaBettáková Marina 10 10 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 PB 09.32
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 20.5.2023 - 10:40) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 PB 09.39
2 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.46
3 368 Kováčová NelaKováčová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 09.47
4 Kuvová MáriaKuvová Mária 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.48
5 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.58
6 374 Baroková KarolínaBaroková Karolína 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.59
7 Svoradová Sofia MichaelaSvoradová Sofia Michaela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.65
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 20.5.2023 - 10:40) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Liptáková LuciaLiptáková Lucia 11 11 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 PB 09.20
2 Sárazová BarboraSárazová Barbora 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 PB 09.52
3 Stríbinská TamaraStríbinská Tamara 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 09.54
4 370 Řeřichová NaomiŘeřichová Naomi 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.58
5 Radványiová VeronikaRadványiová Veronika 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.64
6 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.67
7 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 09.75
8 373 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.78
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 20.5.2023 - 10:40) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kulichová AbigailKulichová Abigail 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.56
2 369 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.67
3 Civáňová KristínaCiváňová Kristína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 09.75
4 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 09.79
5 Strišovská AlexandraStrišovská Alexandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 09.81
6 Hrabecová EmmaHrabecová Emma 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.85
7 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.87
8 Szalayová LauraSzalayová Laura 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.04
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 20.5.2023 - 10:40) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Maťušová LauraMaťušová Laura 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.40
2 Lauková SofiaLauková Sofia 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 09.58
3 Gubalová ViktóriaGubalová Viktória 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 09.69
4 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.77
5 376 Machovičová Timea MichaelaMachovičová Timea Michaela 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.81
6 Bafati DušanaBafati Dušana 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.87
7 371 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 09.95
8 372 Šerjeniková SofiaŠerjeniková Sofia 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 09.99
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (so, 20.5.2023 - 10:40) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 50 Pipíšková NinaPipíšková Nina 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 7 PB 09.59
2 Záwadzká AmyZáwadzká Amy 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.83
3 362 Šimurdová PulínaŠimurdová Pulína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.97
4 Petrovič JulianaPetrovič Juliana 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 10.15
5 378 Blanářová NelaBlanářová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 10.17
6 377 Pribilová HenrietaPribilová Henrieta 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 10.25
7 379 Gažiova NinaGažiova Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.51
8 61 Frajtová KláraFrajtová Klára 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.56
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (so, 20.5.2023 - 10:40) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hamarová MelisaHamarová Melisa 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 10.16
2 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 10.22
3 Depešová NinaDepešová Nina 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 10.23
4 Lumnitzerová MáriaLumnitzerová Mária 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 10.26
5 Rusňáková AlžbetaRusňáková Alžbeta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.57
6 Borovská BiankaBorovská Bianka 10 10 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 PB 10.68
7 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.72
Mačeková DominikaMačeková Dominika 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 09 (so, 20.5.2023 - 10:40) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 384 Šusteková ViktóriaŠusteková Viktória 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 09.38
2 Privalincová AlexandraPrivalincová Alexandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.93
3 382 Lopatková DorotaLopatková Dorota 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.06
4 Nováková EliškaNováková Eliška 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.70
5 383 Planková TerezaPlanková Tereza 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.74
6 Butašová AgátaButašová Agáta 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.83
7 Rezničenko AnastasiaRezničenko Anastasia 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.99
8 Praženková EliškaPraženková Eliška 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 11.51
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.34 11.00
2 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 08.47 9.00
3 Barazi MahaBarazi Maha 10 10 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 PB 08.57 8.00
4 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 08.58 7.00
5 Mazanovská TamaraMazanovská Tamara 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 08.72 6.00
6 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 08.85
7 Slobodová MichaelaSlobodová Michaela 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 PB 08.87 5.00
8 Paščáková SimonaPaščáková Simona 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 08.89 4.00
9 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.99 3.00
10 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.04 2.00
11 363 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.06 1.00
12 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.10
13 Kubicová LauraKubicová Laura 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 PB 09.12
14 Krbicová ValentínaKrbicová Valentína 10 10 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 7 PB 09.18
14 Kováčová NatáliaKováčová Natália 11 11 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 PB 09.18
16 Liptáková LuciaLiptáková Lucia 11 11 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 PB 09.20
17 Bettáková MarinaBettáková Marina 10 10 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 PB 09.32
18 384 Šusteková ViktóriaŠusteková Viktória 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 09.38
19 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 PB 09.39
20 Maťušová LauraMaťušová Laura 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.40
21 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.46
22 368 Kováčová NelaKováčová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 09.47
23 Kuvová MáriaKuvová Mária 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.48
24 Sárazová BarboraSárazová Barbora 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 PB 09.52
25 Stríbinská TamaraStríbinská Tamara 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 09.54
26 Kulichová AbigailKulichová Abigail 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.56
27 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.58
27 370 Řeřichová NaomiŘeřichová Naomi 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.58
27 Lauková SofiaLauková Sofia 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 09.58
30 374 Baroková KarolínaBaroková Karolína 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.59
30 50 Pipíšková NinaPipíšková Nina 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 7 PB 09.59
32 Radványiová VeronikaRadványiová Veronika 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.64
33 Svoradová Sofia MichaelaSvoradová Sofia Michaela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.65
34 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.67
34 369 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.67
36 Gubalová ViktóriaGubalová Viktória 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 09.69
37 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 09.75
37 Civáňová KristínaCiváňová Kristína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 09.75
39 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.77
40 373 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.78
41 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 09.79
42 Strišovská AlexandraStrišovská Alexandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 09.81
42 376 Machovičová Timea MichaelaMachovičová Timea Michaela 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.81
44 Záwadzká AmyZáwadzká Amy 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.83
45 Hrabecová EmmaHrabecová Emma 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.85
46 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.87
46 Bafati DušanaBafati Dušana 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.87
48 Privalincová AlexandraPrivalincová Alexandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.93
49 371 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 09.95
50 362 Šimurdová PulínaŠimurdová Pulína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.97
51 372 Šerjeniková SofiaŠerjeniková Sofia 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 09.99
52 Szalayová LauraSzalayová Laura 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.04
53 382 Lopatková DorotaLopatková Dorota 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.06
54 Petrovič JulianaPetrovič Juliana 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 10.15
55 Hamarová MelisaHamarová Melisa 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 10.16
56 378 Blanářová NelaBlanářová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 10.17
57 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 10.22
58 Depešová NinaDepešová Nina 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 10.23
59 377 Pribilová HenrietaPribilová Henrieta 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 10.25
60 Lumnitzerová MáriaLumnitzerová Mária 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 10.26
61 379 Gažiova NinaGažiova Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.51
62 61 Frajtová KláraFrajtová Klára 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.56
63 Rusňáková AlžbetaRusňáková Alžbeta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.57
64 Borovská BiankaBorovská Bianka 10 10 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 PB 10.68
65 Nováková EliškaNováková Eliška 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.70
66 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.72
67 383 Planková TerezaPlanková Tereza 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.74
68 Butašová AgátaButašová Agáta 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.83
69 Rezničenko AnastasiaRezničenko Anastasia 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.99
70 Praženková EliškaPraženková Eliška 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 11.51
Mačeková DominikaMačeková Dominika 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 20.5.2023 - 10:55) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Berlanský SamuelBerlanský Samuel 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 08.88 64.00
2 87 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 08.96 63.00
3 68 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.30 62.00
4 66 Mercsak Patrik AndrejMercsak Patrik Andrej 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 09.36 61.00
5 65 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.38 60.00
6 Cibulka MarkoCibulka Marko 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 7 09.60 58.00
7 79 Plšek MichalPlšek Michal 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 09.74 57.00
8 Dvorský LukášDvorský Lukáš 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 09.91 53.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 20.5.2023 - 10:55) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Kuva JozefKuva Jozef 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.57 59.00
2 82 Koppan DavidKoppan David 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.80 56.00
3 71 Macura AdamMacura Adam 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.85 55.00
4 75 Bizoň TimotejBizoň Timotej 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.90 54.00
5 74 Nemeš PatrikNemeš Patrik 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 10.05 47.00
6 67 Feranec MatejFeranec Matej 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 10.17 46.00
7 70 Bartoníček PatrikBartoníček Patrik 12 12 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.34 42.00
8 73 Podstupka PeterPodstupka Peter 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.36 40.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 20.5.2023 - 10:55) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 76 Dermíšek MilanDermíšek Milan 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 09.96 51.00
2 91 Halinár MichalHalinár Michal 14 14 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 3 PB 10.00 50.00
3 81 Szabó DávidSzabó Dávid 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 10.03 49.00
4 Vrba AdamVrba Adam 12 12 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 PB 10.04 48.00
5 69 Valenta ŠimonValenta Šimon 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.32 43.00
6 112 Lukáč SamuelLukáč Samuel 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 10.45 36.00
7 78 Ivanovič LukášIvanovič Lukáš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.58 31.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 20.5.2023 - 10:55) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 72 Rohár MatejRohár Matej 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.94 52.00
MS 90 Mihók MatejMihók Matej 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 10.19
3 84 Kaňo Matias LukášKaňo Matias Lukáš 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 5 PB 10.38 39.00
4 83 Gába KarolGába Karol 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 PB 10.41 38.00
5 80 Slávik OliverSlávik Oliver 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 10.47 35.00
6 86 Kadlec JakubKadlec Jakub 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 7 PB 10.49 34.00
7 107 Kiss LeonardKiss Leonard 15 15 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 PB 10.52 33.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 20.5.2023 - 10:55) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Haršány CyrilHaršány Cyril 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 10.23 44.00
2 88 Čahoj DanielČahoj Daniel 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 10.35 41.00
3 98 Tóth FilipTóth Filip 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 10.44 37.00
4 77 Míša MatiasMíša Matias 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 10.82 28.00
5 104 Černý LukášČerný Lukáš 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.02 21.00
6 96 Chalúpka JánChalúpka Ján 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 11.16 20.00
7 115 Setnický SebastiánSetnický Sebastián 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 1 11.46 11.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 20.5.2023 - 10:55) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 94 Badin JánBadin Ján 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 10.86 25.00
2 95 Svatík JergušSvatík Jerguš 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 PB 10.91 23.00
3 97 Olexa RichardOlexa Richard 14 14 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 4 PB 11.31 16.00
4 Kubíček RastislavKubíček Rastislav 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 PB 11.40 13.00
5 99 Sekera FilipSekera Filip 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 11.42 12.00
6 101 Porubský MichalPorubský Michal 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.55 9.00
7 Laštík HenrichLaštík Henrich 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 12.04 4.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (so, 20.5.2023 - 10:55) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 385 Viktorín MartinViktorín Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.20 45.00
2 113 Mikuš DanielMikuš Daniel 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.92 22.00
3 106 Kaňo Maxim IgorKaňo Maxim Igor 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 3 PB 11.26 18.00
4 92 Jurčík MatúšJurčík Matúš 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 11.77 7.00
5 93 Králik EduardKrálik Eduard 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 11.81 6.00
6 102 Mikulášik DenisMikulášik Denis 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.58 2.00
7 Šproch MatejŠproch Matej 15 15 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 14.48 1.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (so, 20.5.2023 - 10:55) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Prelovský FilipPrelovský Filip 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.54 32.00
2 109 Kramár Andrej RadoslavKramár Andrej Radoslav 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.62 30.00
3 Pavlík MichalPavlík Michal 12 12 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 10.85 26.00
4 103 Bisták LukášBisták Lukáš 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.87 24.00
5 Berec PeterBerec Peter 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.34 15.00
6 Prokeš MiroslavProkeš Miroslav 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 7 11.50 10.00
7 85 Trenčanský ŠimonTrenčanský Šimon 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 11.74 8.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 09 (so, 20.5.2023 - 10:55) official Vietor: -2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 108 Koník MatejKoník Matej 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.63 29.00
2 89 Veselý JánVeselý Ján 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 10.83 27.00
3 117 Strasser LadislavStrasser Ladislav 13 13 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 7 11.22 19.00
4 116 Stieranka AdamStieranka Adam 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 11.27 17.00
5 105 Drozd ErikDrozd Erik 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 11.39 14.00
6 Kostka FrantišekKostka František 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 11.84 5.00
7 110 Kuropka OtoKuropka Oto 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 12.12 3.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Berlanský SamuelBerlanský Samuel 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 08.88 64.00
2 87 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 08.96 63.00
3 68 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.30 62.00
4 66 Mercsak Patrik AndrejMercsak Patrik Andrej 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 09.36 61.00
5 65 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.38 60.00
6 111 Kuva JozefKuva Jozef 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.57 59.00
7 Cibulka MarkoCibulka Marko 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 7 09.60 58.00
8 79 Plšek MichalPlšek Michal 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 09.74 57.00
9 82 Koppan DavidKoppan David 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.80 56.00
10 71 Macura AdamMacura Adam 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.85 55.00
11 75 Bizoň TimotejBizoň Timotej 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.90 54.00
12 Dvorský LukášDvorský Lukáš 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 09.91 53.00
13 72 Rohár MatejRohár Matej 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.94 52.00
14 76 Dermíšek MilanDermíšek Milan 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 09.96 51.00
15 91 Halinár MichalHalinár Michal 14 14 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 3 PB 10.00 50.00
16 81 Szabó DávidSzabó Dávid 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 10.03 49.00
17 Vrba AdamVrba Adam 12 12 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 PB 10.04 48.00
18 74 Nemeš PatrikNemeš Patrik 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 10.05 47.00
19 67 Feranec MatejFeranec Matej 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 10.17 46.00
20 90 Mihók MatejMihók Matej 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 10.19
21 385 Viktorín MartinViktorín Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.20 45.00
22 100 Haršány CyrilHaršány Cyril 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 10.23 44.00
23 69 Valenta ŠimonValenta Šimon 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.32 43.00
24 70 Bartoníček PatrikBartoníček Patrik 12 12 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.34 42.00
25 88 Čahoj DanielČahoj Daniel 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 10.35 41.00
26 73 Podstupka PeterPodstupka Peter 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.36 40.00
27 84 Kaňo Matias LukášKaňo Matias Lukáš 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 5 PB 10.38 39.00
28 83 Gába KarolGába Karol 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 PB 10.41 38.00
29 98 Tóth FilipTóth Filip 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 10.44 37.00
30 112 Lukáč SamuelLukáč Samuel 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 10.45 36.00
31 80 Slávik OliverSlávik Oliver 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 10.47 35.00
32 86 Kadlec JakubKadlec Jakub 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 7 PB 10.49 34.00
33 107 Kiss LeonardKiss Leonard 15 15 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 PB 10.52 33.00
34 114 Prelovský FilipPrelovský Filip 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.54 32.00
35 78 Ivanovič LukášIvanovič Lukáš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.58 31.00
36 109 Kramár Andrej RadoslavKramár Andrej Radoslav 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.62 30.00
37 108 Koník MatejKoník Matej 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.63 29.00
38 77 Míša MatiasMíša Matias 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 10.82 28.00
39 89 Veselý JánVeselý Ján 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 10.83 27.00
40 Pavlík MichalPavlík Michal 12 12 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 10.85 26.00
41 94 Badin JánBadin Ján 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 10.86 25.00
42 103 Bisták LukášBisták Lukáš 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.87 24.00
43 95 Svatík JergušSvatík Jerguš 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 PB 10.91 23.00
44 113 Mikuš DanielMikuš Daniel 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.92 22.00
45 104 Černý LukášČerný Lukáš 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.02 21.00
46 96 Chalúpka JánChalúpka Ján 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 11.16 20.00
47 117 Strasser LadislavStrasser Ladislav 13 13 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 7 11.22 19.00
48 106 Kaňo Maxim IgorKaňo Maxim Igor 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 3 PB 11.26 18.00
49 116 Stieranka AdamStieranka Adam 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 11.27 17.00
50 97 Olexa RichardOlexa Richard 14 14 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 4 PB 11.31 16.00
51 Berec PeterBerec Peter 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.34 15.00
52 105 Drozd ErikDrozd Erik 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 11.39 14.00
53 Kubíček RastislavKubíček Rastislav 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 PB 11.40 13.00
54 99 Sekera FilipSekera Filip 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 11.42 12.00
55 115 Setnický SebastiánSetnický Sebastián 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 1 11.46 11.00
56 Prokeš MiroslavProkeš Miroslav 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 7 11.50 10.00
57 101 Porubský MichalPorubský Michal 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.55 9.00
58 85 Trenčanský ŠimonTrenčanský Šimon 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 11.74 8.00
59 92 Jurčík MatúšJurčík Matúš 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 11.77 7.00
60 93 Králik EduardKrálik Eduard 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 11.81 6.00
61 Kostka FrantišekKostka František 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 11.84 5.00
62 Laštík HenrichLaštík Henrich 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 12.04 4.00
63 110 Kuropka OtoKuropka Oto 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 12.12 3.00
64 102 Mikulášik DenisMikulášik Denis 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.58 2.00
65 Šproch MatejŠproch Matej 15 15 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 14.48 1.00

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 20.5.2023 - 11:15) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 119 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 09.20 113.00
2 122 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 09.26 112.00
3 121 Hanusová EllaHanusová Ella 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.48 111.00
4 139 Bojdová EmaBojdová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 09.50 106.00
5 130 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 09.53 108.00
6 125 Csomová SofiaCsomová Sofia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.56 106.00
7 141 Plevková ValentínaPlevková Valentína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.63 105.00
8 118 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 09.91 99.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 20.5.2023 - 11:15) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zemanová KarolínaZemanová Karolína 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 09.48 100.00
2 135 Plandorova ZaraPlandorova Zara 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 09.67 104.00
3 140 Novotná KatarínaNovotná Katarína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 09.72 103.00
4 148 Latáková KláraLatáková Klára 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 09.81 102.00
5 127 Slagter LindaSlagter Linda 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.90 100.00
6 Zemánková IvanaZemánková Ivana 15 15 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 7 09.92 98.00
7 311 Bachárová NikolaBachárová Nikola 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 1 10.01 96.00
8 227 Kubišová BiankaKubišová Bianka 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.05 94.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 20.5.2023 - 11:15) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 134 Vyhnáliková EmaVyhnáliková Ema 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 10.00 97.00
2 132 Lenorák DorotkaLenorák Dorotka 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.03 95.00
3 131 Vrbovská SimonaVrbovská Simona 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 10.17 92.00
4 216 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 10.18 89.00
5 150 Susková AdelaSusková Adela 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.21 87.00
6 136 Romanová NikolaRomanová Nikola 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 10.36 80.00
7 128 Kundalová LenkaKundalová Lenka 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 10.42 74.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 20.5.2023 - 11:15) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 222 Spačková RiaSpačková Ria 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 09.88 101.00
2 170 Roščáková NatáliaRoščáková Natália 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10.17 90.00
3 209 Rajnohová EmaRajnohová Ema 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 10.23 86.00
4 143 Vician DorothyVician Dorothy 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.30 84.00
5 211 Haštová EmaHaštová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.40 75.00
6 155 Šaraboková EliškaŠaraboková Eliška 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 10.44 71.00
7 206 Jajcaj KarinJajcaj Karin 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.58 62.00
8 226 Bilíková Karin MiaBilíková Karin Mia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 10.98 30.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 20.5.2023 - 11:15) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šišláková DanielaŠišláková Daniela 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 10.16 93.00
2 137 Kučerová LeaKučerová Lea 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 10.20 88.00
3 212 Kuchtíková KristínaKuchtíková Kristína 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 10.31 83.00
4 123 Repčíková LindaRepčíková Linda 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 10.38 78.00
5 219 Rybnikárová RiaRybnikárová Ria 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 10.40 77.00
6 129 Váleková LindaVáleková Linda 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 10.60 60.00
7 Bieliková AnnaBieliková Anna 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.65 57.00
8 159 Jansová Isabella MiaJansová Isabella Mia 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.75 53.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 20.5.2023 - 11:15) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavlíková KarolínaPavlíková Karolína 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 10.17 91.00
2 Václavová EvelinVáclavová Evelin 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 PB 10.23 85.00
3 230 Mastešová LuciaMastešová Lucia 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 PB 10.31 81.00
4 161 Nemešová SimonaNemešová Simona 15 15 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 10.43 72.00
5 318 Gažová TamaraGažová Tamara 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 10.45 70.00
6 220 Dubajová LauraDubajová Laura 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 10.47 68.00
7 214 Rolníkova LuciaRolníkova Lucia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10.49 67.00
8 247 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.56 64.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (so, 20.5.2023 - 11:15) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 167 Hranáková AlexHranáková Alex 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 10.43 73.00
2 215 Dosoudilová SáraDosoudilová Sára 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 PB 10.54 66.00
3 310 Antoliková EmíliaAntoliková Emília 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 10.57 63.00
4 306 Ochotnická LauraOchotnická Laura 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 PB 10.62 59.00
5= 218 Miturová DanielaMiturová Daniela 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.76 51.00
5= Malichová ViktóriaMalichová Viktória 14 14 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 PB 10.76 51.00
7 138 Pikálková GabrielaPikálková Gabriela 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 10.81 45.00
8 328 Sochorová ElenaSochorová Elena 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 10.92 40.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (so, 20.5.2023 - 11:15) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 229 Ďurišová NelaĎurišová Nela 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 PB 10.62 59.00
2 223 Zuzčáková HankaZuzčáková Hanka 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.77 48.00
3 Pavliková JulianaPavliková Juliana 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 PB 10.81 44.00
4 332 Vrchovská TeréziaVrchovská Terézia 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 10.82 43.00
5 199 Liščáková MelániaLiščáková Melánia 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.87 41.00
6 133 Polačiková SofiaPolačiková Sofia 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.93 39.00
7 296 Lošonská TatianaLošonská Tatiana 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.02 36.00
8 210 Lanžová NinaLanžová Nina 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 7 11.22 28.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 09 (so, 20.5.2023 - 11:15) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 299 Adamčová NaďaAdamčová Naďa 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 10.59 61.00
2 Lányi PatríciaLányi Patrícia 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 PB 10.76 49.00
3 221 Liptáková MichaelaLiptáková Michaela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.11 33.00
4 168 Masárová NatašaMasárová Nataša 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 11.13 31.00
5 228 Šantavá MáriaŠantavá Mária 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 11.18 29.00
6 314 Bystrická TeresaBystrická Teresa 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 11.47 16.00
7 300 Skuhareva TetianaSkuhareva Tetiana 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 11.54 14.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 10 (so, 20.5.2023 - 11:15) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 264 Oborčoková SoňaOborčoková Soňa 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 10.66 56.00
2 297 Šebová EllaŠebová Ella 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 PB 10.81 46.00
3 217 Hubinská RebekaHubinská Rebeka 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 11.02 37.00
4 320 Kissová SáraKissová Sára 15 15 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 11.38 20.00
5 329 Šišková AgátaŠišková Agáta 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 11.42 17.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 11 (so, 20.5.2023 - 11:15) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žúrková ŽofiaŽúrková Žofia 13 13 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 PB 10.85 42.00
2 309 Meszárošová MiaMeszárošová Mia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 11.06 35.00
3 325 Ouhadiová VivienOuhadiová Vivien 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 PB 11.14 30.00
4 298 Foltýnová EliškaFoltýnová Eliška 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 11.24 27.00
5 302 Juhásová SabínaJuhásová Sabína 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 11.31 23.00
6 317 Gáliková KristínaGáliková Kristína 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 11.37 21.00
7 313 Butková AdelaButková Adela 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 11.54 15.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 12 (so, 20.5.2023 - 11:15) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 255 Skuhareva YelyzavetaSkuhareva Yelyzaveta 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 11.06 34.00
2 Kralovičová PaulínaKralovičová Paulína 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 PB 11.11 33.00
3 Furková NelaFurková Nela 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 PB 11.29 24.00
4 307 Beňáková AgnesBeňáková Agnes 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 11.31 22.00
5 225 Kundalová StanislavaKundalová Stanislava 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 PB 11.59 12.00
6 316 Matiašovičová MiaMatiašovičová Mia 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11.74 8.00
7 308 Ježková KarolínaJežková Karolína 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.75 7.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 13 (so, 20.5.2023 - 11:15) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 304 Kučerová KatarínaKučerová Katarína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 11.25 26.00
2 Hudecová MiroslavaHudecová Miroslava 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 11.27 25.00
3 250 Haraksimová MelániaHaraksimová Melánia 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 11.60 11.00
4 Dudášová DoroteaDudášová Dorotea 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 PB 11.62 10.00
5 301 Mórová LauraMórová Laura 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 11.73 9.00
6 305 Vrždiaková MiriamVrždiaková Miriam 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.11 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 14 (so, 20.5.2023 - 11:15) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Puváková LíviaPuváková Lívia 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 10.40 76.00
2 315 Dobranská AdelaDobranská Adela 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 10.70 55.00
3 Kováčová MargarétkaKováčová Margarétka 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 11.56 13.00
4 Bartek IsabellaBartek Isabella 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 12.18 3.00
5 Nemčeková SáraNemčeková Sára 12 12 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 12.22 2.00
6 303 Drábková EmaDrábková Ema 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 12.97 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 15 (so, 20.5.2023 - 11:15) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 321 Kovárová TamaraKovárová Tamara 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.37 79.00
2 126 Hložková KristínaHložková Kristína 12 12 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 10.45 69.00
3 326 Panócová MichaelaPanócová Michaela 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 10.75 52.00
4 322 Mankovická Nella LíviaMankovická Nella Lívia 14 14 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 10.80 47.00
5 312 Balabanová ZojaBalabanová Zoja 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.38 19.00
6 Kostková SofiaKostková Sofia 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 11.39 18.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 16 (so, 20.5.2023 - 11:15) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 323 Melová EllaMelová Ella 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.54 107.00
2 175 Goda LetíciaGoda Letícia 12 12 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 10.31 82.00
3 324 Nechalová NelaNechalová Nela 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.56 65.00
4 327 Slugeňová ĽubkaSlugeňová Ľubka 14 14 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 7 10.73 54.00
5 Kupová AdelaKupová Adela 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 11.80 6.00
6 330 Toblová ZoeToblová Zoe 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 11.92 5.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 119 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 09.20 113.00
2 122 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 09.26 112.00
3 121 Hanusová EllaHanusová Ella 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.48 111.00
3 Zemanová KarolínaZemanová Karolína 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 09.48 100.00
5 139 Bojdová EmaBojdová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 09.50 106.00
6 130 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 09.53 108.00
7 323 Melová EllaMelová Ella 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.54 107.00
8 125 Csomová SofiaCsomová Sofia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.56 106.00
9 141 Plevková ValentínaPlevková Valentína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.63 105.00
10 135 Plandorova ZaraPlandorova Zara 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 09.67 104.00
11 140 Novotná KatarínaNovotná Katarína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 09.72 103.00
12 148 Latáková KláraLatáková Klára 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 09.81 102.00
13 222 Spačková RiaSpačková Ria 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 09.88 101.00
14 127 Slagter LindaSlagter Linda 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.90 100.00
15 118 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 09.91 99.00
16 Zemánková IvanaZemánková Ivana 15 15 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 7 09.92 98.00
17 134 Vyhnáliková EmaVyhnáliková Ema 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 10.00 97.00
18 311 Bachárová NikolaBachárová Nikola 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 1 10.01 96.00
19 132 Lenorák DorotkaLenorák Dorotka 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.03 95.00
20 227 Kubišová BiankaKubišová Bianka 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.05 94.00
21 Šišláková DanielaŠišláková Daniela 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 10.16 93.00
22 131 Vrbovská SimonaVrbovská Simona 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 10.17 92.00
22 170 Roščáková NatáliaRoščáková Natália 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10.17 90.00
22 Pavlíková KarolínaPavlíková Karolína 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 10.17 91.00
25 216 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 10.18 89.00
26 137 Kučerová LeaKučerová Lea 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 10.20 88.00
27 150 Susková AdelaSusková Adela 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.21 87.00
28 209 Rajnohová EmaRajnohová Ema 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 10.23 86.00
28 Václavová EvelinVáclavová Evelin 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 PB 10.23 85.00
30 143 Vician DorothyVician Dorothy 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.30 84.00
31 212 Kuchtíková KristínaKuchtíková Kristína 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 10.31 83.00
31 230 Mastešová LuciaMastešová Lucia 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 PB 10.31 81.00
31 175 Goda LetíciaGoda Letícia 12 12 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 10.31 82.00
34 136 Romanová NikolaRomanová Nikola 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 10.36 80.00
35 321 Kovárová TamaraKovárová Tamara 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.37 79.00
36 123 Repčíková LindaRepčíková Linda 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 10.38 78.00
37 211 Haštová EmaHaštová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.40 75.00
37 219 Rybnikárová RiaRybnikárová Ria 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 10.40 77.00
37 Puváková LíviaPuváková Lívia 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 10.40 76.00
40 128 Kundalová LenkaKundalová Lenka 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 10.42 74.00
41 161 Nemešová SimonaNemešová Simona 15 15 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 10.43 72.00
41 167 Hranáková AlexHranáková Alex 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 10.43 73.00
43 155 Šaraboková EliškaŠaraboková Eliška 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 10.44 71.00
44 318 Gažová TamaraGažová Tamara 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 10.45 70.00
44 126 Hložková KristínaHložková Kristína 12 12 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 10.45 69.00
46 220 Dubajová LauraDubajová Laura 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 10.47 68.00
47 214 Rolníkova LuciaRolníkova Lucia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10.49 67.00
48 215 Dosoudilová SáraDosoudilová Sára 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 PB 10.54 66.00
49 247 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.56 64.00
49 324 Nechalová NelaNechalová Nela 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.56 65.00
51 310 Antoliková EmíliaAntoliková Emília 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 10.57 63.00
52 206 Jajcaj KarinJajcaj Karin 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.58 62.00
53 299 Adamčová NaďaAdamčová Naďa 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 10.59 61.00
54 129 Váleková LindaVáleková Linda 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 10.60 60.00
55 306 Ochotnická LauraOchotnická Laura 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 PB 10.62 59.00
55 229 Ďurišová NelaĎurišová Nela 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 PB 10.62 59.00
57 Bieliková AnnaBieliková Anna 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.65 57.00
58 264 Oborčoková SoňaOborčoková Soňa 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 10.66 56.00
59 315 Dobranská AdelaDobranská Adela 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 10.70 55.00
60 327 Slugeňová ĽubkaSlugeňová Ľubka 14 14 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 7 10.73 54.00
61 159 Jansová Isabella MiaJansová Isabella Mia 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.75 53.00
61 326 Panócová MichaelaPanócová Michaela 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 10.75 52.00
63 218 Miturová DanielaMiturová Daniela 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.76 51.00
63 Malichová ViktóriaMalichová Viktória 14 14 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 PB 10.76 51.00
63 Lányi PatríciaLányi Patrícia 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 PB 10.76 49.00
66 223 Zuzčáková HankaZuzčáková Hanka 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.77 48.00
67 322 Mankovická Nella LíviaMankovická Nella Lívia 14 14 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 10.80 47.00
68 138 Pikálková GabrielaPikálková Gabriela 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 10.81 45.00
68 Pavliková JulianaPavliková Juliana 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 PB 10.81 44.00
68 297 Šebová EllaŠebová Ella 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 PB 10.81 46.00
71 332 Vrchovská TeréziaVrchovská Terézia 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 10.82 43.00
72 Žúrková ŽofiaŽúrková Žofia 13 13 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 PB 10.85 42.00
73 199 Liščáková MelániaLiščáková Melánia 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.87 41.00
74 328 Sochorová ElenaSochorová Elena 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 10.92 40.00
75 133 Polačiková SofiaPolačiková Sofia 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.93 39.00
76 226 Bilíková Karin MiaBilíková Karin Mia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 10.98 30.00
77 296 Lošonská TatianaLošonská Tatiana 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.02 36.00
77 217 Hubinská RebekaHubinská Rebeka 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 11.02 37.00
79 309 Meszárošová MiaMeszárošová Mia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 11.06 35.00
79 255 Skuhareva YelyzavetaSkuhareva Yelyzaveta 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 11.06 34.00
81 221 Liptáková MichaelaLiptáková Michaela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.11 33.00
81 Kralovičová PaulínaKralovičová Paulína 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 PB 11.11 33.00
83 168 Masárová NatašaMasárová Nataša 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 11.13 31.00
84 325 Ouhadiová VivienOuhadiová Vivien 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 PB 11.14 30.00
85 228 Šantavá MáriaŠantavá Mária 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 11.18 29.00
86 210 Lanžová NinaLanžová Nina 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 7 11.22 28.00
87 298 Foltýnová EliškaFoltýnová Eliška 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 11.24 27.00
88 304 Kučerová KatarínaKučerová Katarína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 11.25 26.00
89 Hudecová MiroslavaHudecová Miroslava 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 11.27 25.00
90 Furková NelaFurková Nela 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 PB 11.29 24.00
91 302 Juhásová SabínaJuhásová Sabína 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 11.31 23.00
91 307 Beňáková AgnesBeňáková Agnes 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 11.31 22.00
93 317 Gáliková KristínaGáliková Kristína 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 11.37 21.00
94 320 Kissová SáraKissová Sára 15 15 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 11.38 20.00
94 312 Balabanová ZojaBalabanová Zoja 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.38 19.00
96 Kostková SofiaKostková Sofia 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 11.39 18.00
97 329 Šišková AgátaŠišková Agáta 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 11.42 17.00
98 314 Bystrická TeresaBystrická Teresa 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 11.47 16.00
99 300 Skuhareva TetianaSkuhareva Tetiana 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 11.54 14.00
99 313 Butková AdelaButková Adela 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 11.54 15.00
101 Kováčová MargarétkaKováčová Margarétka 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 11.56 13.00
102 225 Kundalová StanislavaKundalová Stanislava 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 PB 11.59 12.00
103 250 Haraksimová MelániaHaraksimová Melánia 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 11.60 11.00
104 Dudášová DoroteaDudášová Dorotea 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 PB 11.62 10.00
105 301 Mórová LauraMórová Laura 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 11.73 9.00
106 316 Matiašovičová MiaMatiašovičová Mia 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11.74 8.00
107 308 Ježková KarolínaJežková Karolína 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.75 7.00
108 Kupová AdelaKupová Adela 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 11.80 6.00
109 330 Toblová ZoeToblová Zoe 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 11.92 5.00
110 305 Vrždiaková MiriamVrždiaková Miriam 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.11 4.00
111 Bartek IsabellaBartek Isabella 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 12.18 3.00
112 Nemčeková SáraNemčeková Sára 12 12 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 12.22 2.00
113 303 Drábková EmaDrábková Ema 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 12.97 1.00