<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo družstiev ZsAZ ml. žiactva a najml. žiactva

Trnava (20. 5. 2023)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 20.5.2023 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 386 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 1:47.08 11.00
2 333 Massalkhi DanielMassalkhi Daniel 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 1:47.41 9.00
MS 334 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 1:47.69
4 335 Kubala JakubKubala Jakub 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 PB 1:48.92 8.00
5 338 Madluška MarošMadluška Maroš 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 7 PB 1:49.45 7.00
6 336 Trenčanský MatúšTrenčanský Matúš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 1:51.31 6.00
7 341 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 10 PB 1:57.97 5.00
8 339 Čápek MaximiliánČápek Maximilián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 1:58.93 4.00
9 342 Halaška MichalHalaška Michal 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 11 PB 2:02.89 2.00
10 340 Bergmann DavidBergmann David 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:05.66 1.00
11 343 Illéš PeterIlléš Peter 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 2:06.76
337 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 DNS
Celkom 12 pretekárov
Beh 02 (so, 20.5.2023 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 353 Garaj LukášGaraj Lukáš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10 2:00.41 3.00
2 349 Kretter MichalKretter Michal 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 2:08.03
3 344 Hupka RichardHupka Richard 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:08.86
4 346 Riegel PeterRiegel Peter 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 2:08.87
5 348 Michalík MarkoMichalík Marko 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 2:10.28
6 347 Pethö PatrikPethö Patrik 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 2:12.30
7 345 Duška DarenDuška Daren 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:14.77
8 355 Ukropec SebastianUkropec Sebastian 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 12 2:16.63
9 351 Peciar TeoPeciar Teo 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 2:29.18
10 352 Deák MarcoDeák Marco 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 2:34.85
11 354 Svetlík DávidSvetlík Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 3:10.93
350 Válek Daniel FrantišekVálek Daniel František 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 DNS
Celkom 12 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 386 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 1:47.08 11.00
2 333 Massalkhi DanielMassalkhi Daniel 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 1:47.41 9.00
3 334 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 1:47.69
4 335 Kubala JakubKubala Jakub 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 PB 1:48.92 8.00
5 338 Madluška MarošMadluška Maroš 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 7 PB 1:49.45 7.00
6 336 Trenčanský MatúšTrenčanský Matúš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 1:51.31 6.00
7 341 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 10 PB 1:57.97 5.00
8 339 Čápek MaximiliánČápek Maximilián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 1:58.93 4.00
9 353 Garaj LukášGaraj Lukáš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10 2:00.41 3.00
10 342 Halaška MichalHalaška Michal 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 11 PB 2:02.89 2.00
11 340 Bergmann DavidBergmann David 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:05.66 1.00
12 343 Illéš PeterIlléš Peter 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 2:06.76
13 349 Kretter MichalKretter Michal 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 2:08.03
14 344 Hupka RichardHupka Richard 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:08.86
15 346 Riegel PeterRiegel Peter 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 2:08.87
16 348 Michalík MarkoMichalík Marko 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 2:10.28
17 347 Pethö PatrikPethö Patrik 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 2:12.30
18 345 Duška DarenDuška Daren 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:14.77
19 355 Ukropec SebastianUkropec Sebastian 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 12 2:16.63
20 351 Peciar TeoPeciar Teo 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 2:29.18
21 352 Deák MarcoDeák Marco 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 2:34.85
22 354 Svetlík DávidSvetlík Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 3:10.93
337 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 DNS
350 Válek Daniel FrantišekVálek Daniel František 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 DNS

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 20.5.2023 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 387 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 1:53.67 11.00
2 357 Moravcova MartinaMoravcova Martina 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 1:54.82 9.00
3 358 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 1:55.06 8.00
4 360 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 1:55.55 7.00
5 359 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 1:57.10 6.00
6 356 Dugová SimonaDugová Simona 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 1:57.17 5.00
7 363 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 PB 1:59.40 4.00
8 361 Šimonová NatáliaŠimonová Natália 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:59.64 3.00
9 362 Šimurdová PulínaŠimurdová Pulína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:02.19 2.00
10 365 Krčová-Šeberová EmaKrčová-Šeberová Ema 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 11 2:03.89
11 364 Cifrová TerezkaCifrová Terezka 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 2:04.16
12 367 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 13 PB 2:04.88
13 366 Bali MatildaBali Matilda 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 PB 2:06.56
14 369 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15 PB 2:07.29
15 368 Kováčová NelaKováčová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 PB 2:07.46
16 370 Řeřichová NaomiŘeřichová Naomi 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 2:17.12
Celkom 16 pretekárov
Beh 02 (so, 20.5.2023 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 384 Šusteková ViktóriaŠusteková Viktória 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 14 2:03.64 1.00
2 375 Masárová LýdiaMasárová Lýdia 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 2:07.78
3 371 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 2:10.22
4 378 Blanářová NelaBlanářová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 2:13.82
5 373 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 2:14.19
6 374 Baroková KarolínaBaroková Karolína 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 2:15.81
7 376 Machovičová Timea MichaelaMachovičová Timea Michaela 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 2:18.20
8 383 Planková TerezaPlanková Tereza 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 2:19.95
9 379 Gažiova NinaGažiova Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 PB 2:20.17
10 381 Liptáková KláraLiptáková Klára 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 11 2:22.67
11 377 Pribilová HenrietaPribilová Henrieta 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 7 2:22.85
12 382 Lopatková DorotaLopatková Dorota 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:23.42
380 Bagiová SzabinaBagiová Szabina 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10 DNS
372 Šerjeniková SofiaŠerjeniková Sofia 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 DNS
Celkom 14 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 387 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 1:53.67 11.00
2 357 Moravcova MartinaMoravcova Martina 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 1:54.82 9.00
3 358 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 1:55.06 8.00
4 360 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 1:55.55 7.00
5 359 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 1:57.10 6.00
6 356 Dugová SimonaDugová Simona 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 1:57.17 5.00
7 363 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 PB 1:59.40 4.00
8 361 Šimonová NatáliaŠimonová Natália 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:59.64 3.00
9 362 Šimurdová PulínaŠimurdová Pulína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:02.19 2.00
10 384 Šusteková ViktóriaŠusteková Viktória 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 14 2:03.64 1.00
11 365 Krčová-Šeberová EmaKrčová-Šeberová Ema 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 11 2:03.89
12 364 Cifrová TerezkaCifrová Terezka 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 2:04.16
13 367 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 13 PB 2:04.88
14 366 Bali MatildaBali Matilda 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 PB 2:06.56
15 369 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15 PB 2:07.29
16 368 Kováčová NelaKováčová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 PB 2:07.46
17 375 Masárová LýdiaMasárová Lýdia 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 2:07.78
18 371 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 2:10.22
19 378 Blanářová NelaBlanářová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 2:13.82
20 373 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 2:14.19
21 374 Baroková KarolínaBaroková Karolína 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 2:15.81
22 370 Řeřichová NaomiŘeřichová Naomi 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 2:17.12
23 376 Machovičová Timea MichaelaMachovičová Timea Michaela 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 2:18.20
24 383 Planková TerezaPlanková Tereza 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 2:19.95
25 379 Gažiova NinaGažiova Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 PB 2:20.17
26 381 Liptáková KláraLiptáková Klára 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 11 2:22.67
27 377 Pribilová HenrietaPribilová Henrieta 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 7 2:22.85
28 382 Lopatková DorotaLopatková Dorota 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:23.42
380 Bagiová SzabinaBagiová Szabina 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10 DNS
372 Šerjeniková SofiaŠerjeniková Sofia 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 DNS

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 20.5.2023 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 65 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 1:57.22 64.00
2 68 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 1:57.68 63.00
3 71 Macura AdamMacura Adam 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 1:58.09 62.00
4 67 Feranec MatejFeranec Matej 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 1:58.12 61.00
5 70 Bartoníček PatrikBartoníček Patrik 12 12 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 2:01.38 60.00
6 69 Valenta ŠimonValenta Šimon 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 2:03.70 59.00
7 66 Mercsak Patrik AndrejMercsak Patrik Andrej 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 2:04.10 58.00
8 74 Nemeš PatrikNemeš Patrik 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10 PB 2:05.96 56.00
9 73 Podstupka PeterPodstupka Peter 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:08.80 53.00
10 72 Rohár MatejRohár Matej 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 2:10.36 52.00
11 76 Dermíšek MilanDermíšek Milan 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 12 PB 2:10.93 51.00
12 78 Ivanovič LukášIvanovič Lukáš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 2:17.59 46.00
13 75 Bizoň TimotejBizoň Timotej 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 2:18.01 44.00
14 77 Míša MatiasMíša Matias 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 13 2:21.98 33.00
Celkom 14 pretekárov
Beh 02 (so, 20.5.2023 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 79 Plšek MichalPlšek Michal 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 2:16.25 49.00
2 82 Koppan DavidKoppan David 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 2:16.58 48.00
3 84 Kaňo Matias LukášKaňo Matias Lukáš 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 6 PB 2:17.32 47.00
4 85 Trenčanský ŠimonTrenčanský Šimon 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 PB 2:18.83 40.00
5 83 Gába KarolGába Karol 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 PB 2:19.47 39.00
6 91 Halinár MichalHalinár Michal 14 14 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 13 PB 2:19.98 38.00
7 89 Veselý JánVeselý Ján 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 11 PB 2:20.02 37.00
8 80 Slávik OliverSlávik Oliver 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:20.22 36.00
MS 90 Mihók MatejMihók Matej 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 12 PB 2:20.32
10 87 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 9 PB 2:20.73 35.00
11 81 Szabó DávidSzabó Dávid 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:21.47 34.00
12 88 Čahoj DanielČahoj Daniel 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 10 PB 2:24.18 31.00
13 86 Kadlec JakubKadlec Jakub 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 8 PB 2:24.21 30.00
14 92 Jurčík MatúšJurčík Matúš 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 14 2:30.88 25.00
Celkom 14 pretekárov
Beh 03 (so, 20.5.2023 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 100 Haršány CyrilHaršány Cyril 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 2:18.57 41.00
2 98 Tóth FilipTóth Filip 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 2:23.99 32.00
3 96 Chalúpka JánChalúpka Ján 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 2:24.59 29.00
4 94 Badin JánBadin Ján 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 2:30.31 27.00
5 97 Olexa RichardOlexa Richard 14 14 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 5 PB 2:30.69 26.00
6 99 Sekera FilipSekera Filip 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 2:33.23 21.00
7 93 Králik EduardKrálik Eduard 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:33.79 20.00
8 104 Černý LukášČerný Lukáš 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:35.30 19.00
9 95 Svatík JergušSvatík Jerguš 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 2:39.41 17.00
10 102 Mikulášik DenisMikulášik Denis 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 PB 2:45.17 16.00
11 103 Bisták LukášBisták Lukáš 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:47.10 15.00
12 101 Porubský MichalPorubský Michal 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:56.67 14.00
13 105 Drozd ErikDrozd Erik 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 13 2:56.79 13.00
Celkom 13 pretekárov
Beh 04 (so, 20.5.2023 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 385 Viktorín MartinViktorín Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 2:04.62 57.00
2 109 Kramár Andrej RadoslavKramár Andrej Radoslav 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 2:06.41 55.00
3 111 Kuva JozefKuva Jozef 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:06.60 54.00
4 107 Kiss LeonardKiss Leonard 15 15 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 2:15.25 50.00
5 117 Strasser LadislavStrasser Ladislav 13 13 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 12 2:17.95 45.00
6 108 Koník MatejKoník Matej 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:18.18 43.00
7 116 Stieranka AdamStieranka Adam 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 11 2:18.32 42.00
8 114 Prelovský FilipPrelovský Filip 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 2:27.43 28.00
9 106 Kaňo Maxim IgorKaňo Maxim Igor 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 1 2:31.50 24.00
10 110 Kuropka OtoKuropka Oto 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:31.83 23.00
11 115 Setnický SebastiánSetnický Sebastián 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 10 2:32.30 22.00
12 112 Lukáč SamuelLukáč Samuel 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:38.69 18.00
Celkom 12 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 65 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 1:57.22 64.00
2 68 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 1:57.68 63.00
3 71 Macura AdamMacura Adam 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 1:58.09 62.00
4 67 Feranec MatejFeranec Matej 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 1:58.12 61.00
5 70 Bartoníček PatrikBartoníček Patrik 12 12 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 2:01.38 60.00
6 69 Valenta ŠimonValenta Šimon 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 2:03.70 59.00
7 66 Mercsak Patrik AndrejMercsak Patrik Andrej 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 2:04.10 58.00
8 385 Viktorín MartinViktorín Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 2:04.62 57.00
9 74 Nemeš PatrikNemeš Patrik 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10 PB 2:05.96 56.00
10 109 Kramár Andrej RadoslavKramár Andrej Radoslav 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 2:06.41 55.00
11 111 Kuva JozefKuva Jozef 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:06.60 54.00
12 73 Podstupka PeterPodstupka Peter 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:08.80 53.00
13 72 Rohár MatejRohár Matej 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 2:10.36 52.00
14 76 Dermíšek MilanDermíšek Milan 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 12 PB 2:10.93 51.00
15 107 Kiss LeonardKiss Leonard 15 15 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 2:15.25 50.00
16 79 Plšek MichalPlšek Michal 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 2:16.25 49.00
17 82 Koppan DavidKoppan David 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 2:16.58 48.00
18 84 Kaňo Matias LukášKaňo Matias Lukáš 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 6 PB 2:17.32 47.00
19 78 Ivanovič LukášIvanovič Lukáš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 2:17.59 46.00
20 117 Strasser LadislavStrasser Ladislav 13 13 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 12 2:17.95 45.00
21 75 Bizoň TimotejBizoň Timotej 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 2:18.01 44.00
22 108 Koník MatejKoník Matej 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:18.18 43.00
23 116 Stieranka AdamStieranka Adam 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 11 2:18.32 42.00
24 100 Haršány CyrilHaršány Cyril 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 2:18.57 41.00
25 85 Trenčanský ŠimonTrenčanský Šimon 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 PB 2:18.83 40.00
26 83 Gába KarolGába Karol 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 PB 2:19.47 39.00
27 91 Halinár MichalHalinár Michal 14 14 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 13 PB 2:19.98 38.00
28 89 Veselý JánVeselý Ján 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 11 PB 2:20.02 37.00
29 80 Slávik OliverSlávik Oliver 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:20.22 36.00
30 90 Mihók MatejMihók Matej 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 12 PB 2:20.32
31 87 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 9 PB 2:20.73 35.00
32 81 Szabó DávidSzabó Dávid 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:21.47 34.00
33 77 Míša MatiasMíša Matias 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 13 2:21.98 33.00
34 98 Tóth FilipTóth Filip 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 2:23.99 32.00
35 88 Čahoj DanielČahoj Daniel 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 10 PB 2:24.18 31.00
36 86 Kadlec JakubKadlec Jakub 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 8 PB 2:24.21 30.00
37 96 Chalúpka JánChalúpka Ján 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 2:24.59 29.00
38 114 Prelovský FilipPrelovský Filip 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 2:27.43 28.00
39 94 Badin JánBadin Ján 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 2:30.31 27.00
40 97 Olexa RichardOlexa Richard 14 14 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 5 PB 2:30.69 26.00
41 92 Jurčík MatúšJurčík Matúš 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 14 2:30.88 25.00
42 106 Kaňo Maxim IgorKaňo Maxim Igor 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 1 2:31.50 24.00
43 110 Kuropka OtoKuropka Oto 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:31.83 23.00
44 115 Setnický SebastiánSetnický Sebastián 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 10 2:32.30 22.00
45 99 Sekera FilipSekera Filip 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 2:33.23 21.00
46 93 Králik EduardKrálik Eduard 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:33.79 20.00
47 104 Černý LukášČerný Lukáš 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:35.30 19.00
48 112 Lukáč SamuelLukáč Samuel 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:38.69 18.00
49 95 Svatík JergušSvatík Jerguš 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 2:39.41 17.00
50 102 Mikulášik DenisMikulášik Denis 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 PB 2:45.17 16.00
51 103 Bisták LukášBisták Lukáš 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:47.10 15.00
52 101 Porubský MichalPorubský Michal 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:56.67 14.00
53 105 Drozd ErikDrozd Erik 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 13 2:56.79 13.00

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 20.5.2023 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 118 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 2:00.67 113.00
2 125 Csomová SofiaCsomová Sofia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 PB 2:03.47 112.00
3 122 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 2:04.23 111.00
4 123 Repčíková LindaRepčíková Linda 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 2:05.18 109.00
5 121 Hanusová EllaHanusová Ella 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:05.82 108.00
6 124 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 2:06.16 107.00
7 119 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 2:07.26 105.00
8 127 Slagter LindaSlagter Linda 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:09.20 103.00
9 128 Kundalová LenkaKundalová Lenka 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 11 2:09.86 102.00
10 120 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 2:09.96 101.00
11 126 Hložková KristínaHložková Kristína 12 12 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 9 2:10.15 100.00
12 129 Váleková LindaVáleková Linda 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 12 2:11.32 98.00
13 131 Vrbovská SimonaVrbovská Simona 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 14 PB 2:11.56 97.00
14 132 Lenorák DorotkaLenorák Dorotka 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 2:21.92 77.00
15 130 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 13 2:43.98 39.00
Celkom 15 pretekárov
Beh 02 (so, 20.5.2023 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 140 Novotná KatarínaNovotná Katarína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 PB 2:04.84 110.00
2 134 Vyhnáliková EmaVyhnáliková Ema 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 2:07.48 104.00
3 133 Polačiková SofiaPolačiková Sofia 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 2:11.15 99.00
4 139 Bojdová EmaBojdová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:15.64 95.00
5 159 Jansová Isabella MiaJansová Isabella Mia 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 14 PB 2:17.61 91.00
6 143 Vician DorothyVician Dorothy 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:18.38 90.00
7 135 Plandorova ZaraPlandorova Zara 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:18.53 89.00
8 137 Kučerová LeaKučerová Lea 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:18.88 88.00
9 161 Nemešová SimonaNemešová Simona 15 15 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 15 PB 2:19.15 87.00
10 150 Susková AdelaSusková Adela 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:19.37 86.00
11 138 Pikálková GabrielaPikálková Gabriela 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 2:20.47 83.00
12 155 Šaraboková EliškaŠaraboková Eliška 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 13 2:20.54 82.00
13 148 Latáková KláraLatáková Klára 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 2:22.85 75.00
14 136 Romanová NikolaRomanová Nikola 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 2:23.59 72.00
15 141 Plevková ValentínaPlevková Valentína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 2:31.91 57.00
Celkom 15 pretekárov
Beh 03 (so, 20.5.2023 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 167 Hranáková AlexHranáková Alex 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 2:14.43 96.00
2 175 Goda LetíciaGoda Letícia 12 12 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 PB 2:17.57 92.00
3 209 Rajnohová EmaRajnohová Ema 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 2:20.60 81.00
4 206 Jajcaj KarinJajcaj Karin 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 2:21.84 78.00
5 168 Masárová NatašaMasárová Nataša 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 2:22.29 76.00
6 212 Kuchtíková KristínaKuchtíková Kristína 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 10 PB 2:23.27 73.00
7 170 Roščáková NatáliaRoščáková Natália 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:26.09 67.00
8 210 Lanžová NinaLanžová Nina 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 8 2:27.48 65.00
9 211 Haštová EmaHaštová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:29.71 60.00
10 199 Liščáková MelániaLiščáková Melánia 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 2:29.75 59.00
11 214 Rolníkova LuciaRolníkova Lucia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:32.48 56.00
12 215 Dosoudilová SáraDosoudilová Sára 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 13 2:34.50 53.00
13 216 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 14 2:44.09 38.00
14 217 Hubinská RebekaHubinská Rebeka 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 15 2:45.79 36.00
Celkom 14 pretekárov
Beh 04 (so, 20.5.2023 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 226 Bilíková Karin MiaBilíková Karin Mia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 PB 2:20.82 80.00
2 221 Liptáková MichaelaLiptáková Michaela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 2:21.68 79.00
3 227 Kubišová BiankaKubišová Bianka 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 PB 2:23.10 74.00
4 228 Šantavá MáriaŠantavá Mária 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 11 PB 2:25.86 69.00
5 223 Zuzčáková HankaZuzčáková Hanka 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 2:25.98 68.00
6 222 Spačková RiaSpačková Ria 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 2:27.07 66.00
7 220 Dubajová LauraDubajová Laura 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 2:29.37 61.00
8 219 Rybnikárová RiaRybnikárová Ria 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:32.70 55.00
9 225 Kundalová StanislavaKundalová Stanislava 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 PB 2:32.89 54.00
10 229 Ďurišová NelaĎurišová Nela 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 12 2:35.16 52.00
11 218 Miturová DanielaMiturová Daniela 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:39.36 42.00
12 230 Mastešová LuciaMastešová Lucia 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13 2:40.78 41.00
Celkom 12 pretekárov
Beh 05 (so, 20.5.2023 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 304 Kučerová KatarínaKučerová Katarína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13 PB 2:27.87 64.00
2 264 Oborčoková SoňaOborčoková Soňa 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 2:30.50 58.00
3 298 Foltýnová EliškaFoltýnová Eliška 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 2:36.86 49.00
4 299 Adamčová NaďaAdamčová Naďa 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 PB 2:37.84 46.00
5 302 Juhásová SabínaJuhásová Sabína 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 11 PB 2:37.94 45.00
6 297 Šebová EllaŠebová Ella 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 2:43.05 40.00
7 301 Mórová LauraMórová Laura 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 PB 2:45.62 37.00
8 250 Haraksimová MelániaHaraksimová Melánia 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 2:48.26 34.00
9 303 Drábková EmaDrábková Ema 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 12 2:53.44 31.00
10 247 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 3:02.99 26.00
11 305 Vrždiaková MiriamVrždiaková Miriam 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 3:15.86 23.00
Celkom 11 pretekárov
Beh 06 (so, 20.5.2023 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 323 Melová EllaMelová Ella 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:07.04 106.00
2 318 Gažová TamaraGažová Tamara 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 2:16.62 94.00
3 321 Kovárová TamaraKovárová Tamara 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:17.42 93.00
4 324 Nechalová NelaNechalová Nela 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:28.66 63.00
5 322 Mankovická Nella LíviaMankovická Nella Lívia 14 14 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 2:29.05 62.00
6 325 Ouhadiová VivienOuhadiová Vivien 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 2:36.02 50.00
7 320 Kissová SáraKissová Sára 15 15 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 2:37.17 48.00
8 332 Vrchovská TeréziaVrchovská Terézia 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 15 2:38.74 43.00
9 327 Slugeňová ĽubkaSlugeňová Ľubka 14 14 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 10 2:46.56 35.00
10 328 Sochorová ElenaSochorová Elena 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 2:52.46 32.00
11 326 Panócová MichaelaPanócová Michaela 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 2:53.85 30.00
12 329 Šišková AgátaŠišková Agáta 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 12 2:57.08 29.00
13 330 Toblová ZoeToblová Zoe 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13 3:02.28 27.00
Celkom 13 pretekárov
Beh 07 (so, 20.5.2023 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 317 Gáliková KristínaGáliková Kristína 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:19.95 85.00
2 311 Bachárová NikolaBachárová Nikola 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 6 2:20.29 84.00
3 313 Butková AdelaButková Adela 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 2:25.68 71.00
4 315 Dobranská AdelaDobranská Adela 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 10 2:25.76 70.00
5 310 Antoliková EmíliaAntoliková Emília 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:35.79 51.00
6 316 Matiašovičová MiaMatiašovičová Mia 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 2:37.34 47.00
7 312 Balabanová ZojaBalabanová Zoja 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:38.17 44.00
8 306 Ochotnická LauraOchotnická Laura 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 2:49.79 33.00
9 308 Ježková KarolínaJežková Karolína 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 3:00.49 28.00
10 314 Bystrická TeresaBystrická Teresa 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 3:04.53 25.00
11 307 Beňáková AgnesBeňáková Agnes 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 3:05.98 24.00
12 309 Meszárošová MiaMeszárošová Mia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 3:43.53 22.00
Celkom 12 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 118 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 2:00.67 113.00
2 125 Csomová SofiaCsomová Sofia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 PB 2:03.47 112.00
3 122 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 2:04.23 111.00
4 140 Novotná KatarínaNovotná Katarína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 PB 2:04.84 110.00
5 123 Repčíková LindaRepčíková Linda 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 2:05.18 109.00
6 121 Hanusová EllaHanusová Ella 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:05.82 108.00
7 124 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 2:06.16 107.00
8 323 Melová EllaMelová Ella 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:07.04 106.00
9 119 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 2:07.26 105.00
10 134 Vyhnáliková EmaVyhnáliková Ema 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 2:07.48 104.00
11 127 Slagter LindaSlagter Linda 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:09.20 103.00
12 128 Kundalová LenkaKundalová Lenka 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 11 2:09.86 102.00
13 120 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 2:09.96 101.00
14 126 Hložková KristínaHložková Kristína 12 12 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 9 2:10.15 100.00
15 133 Polačiková SofiaPolačiková Sofia 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 2:11.15 99.00
16 129 Váleková LindaVáleková Linda 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 12 2:11.32 98.00
17 131 Vrbovská SimonaVrbovská Simona 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 14 PB 2:11.56 97.00
18 167 Hranáková AlexHranáková Alex 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 2:14.43 96.00
19 139 Bojdová EmaBojdová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:15.64 95.00
20 318 Gažová TamaraGažová Tamara 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 2:16.62 94.00
21 321 Kovárová TamaraKovárová Tamara 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:17.42 93.00
22 175 Goda LetíciaGoda Letícia 12 12 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 PB 2:17.57 92.00
23 159 Jansová Isabella MiaJansová Isabella Mia 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 14 PB 2:17.61 91.00
24 143 Vician DorothyVician Dorothy 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:18.38 90.00
25 135 Plandorova ZaraPlandorova Zara 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:18.53 89.00
26 137 Kučerová LeaKučerová Lea 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:18.88 88.00
27 161 Nemešová SimonaNemešová Simona 15 15 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 15 PB 2:19.15 87.00
28 150 Susková AdelaSusková Adela 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:19.37 86.00
29 317 Gáliková KristínaGáliková Kristína 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:19.95 85.00
30 311 Bachárová NikolaBachárová Nikola 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 6 2:20.29 84.00
31 138 Pikálková GabrielaPikálková Gabriela 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 2:20.47 83.00
32 155 Šaraboková EliškaŠaraboková Eliška 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 13 2:20.54 82.00
33 209 Rajnohová EmaRajnohová Ema 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 2:20.60 81.00
34 226 Bilíková Karin MiaBilíková Karin Mia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 PB 2:20.82 80.00
35 221 Liptáková MichaelaLiptáková Michaela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 2:21.68 79.00
36 206 Jajcaj KarinJajcaj Karin 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 2:21.84 78.00
37 132 Lenorák DorotkaLenorák Dorotka 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 2:21.92 77.00
38 168 Masárová NatašaMasárová Nataša 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 2:22.29 76.00
39 148 Latáková KláraLatáková Klára 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 2:22.85 75.00
40 227 Kubišová BiankaKubišová Bianka 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 PB 2:23.10 74.00
41 212 Kuchtíková KristínaKuchtíková Kristína 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 10 PB 2:23.27 73.00
42 136 Romanová NikolaRomanová Nikola 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 2:23.59 72.00
43 313 Butková AdelaButková Adela 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 2:25.68 71.00
44 315 Dobranská AdelaDobranská Adela 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 10 2:25.76 70.00
45 228 Šantavá MáriaŠantavá Mária 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 11 PB 2:25.86 69.00
46 223 Zuzčáková HankaZuzčáková Hanka 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 2:25.98 68.00
47 170 Roščáková NatáliaRoščáková Natália 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:26.09 67.00
48 222 Spačková RiaSpačková Ria 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 2:27.07 66.00
49 210 Lanžová NinaLanžová Nina 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 8 2:27.48 65.00
50 304 Kučerová KatarínaKučerová Katarína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13 PB 2:27.87 64.00
51 324 Nechalová NelaNechalová Nela 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:28.66 63.00
52 322 Mankovická Nella LíviaMankovická Nella Lívia 14 14 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 2:29.05 62.00
53 220 Dubajová LauraDubajová Laura 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 2:29.37 61.00
54 211 Haštová EmaHaštová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:29.71 60.00
55 199 Liščáková MelániaLiščáková Melánia 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 2:29.75 59.00
56 264 Oborčoková SoňaOborčoková Soňa 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 2:30.50 58.00
57 141 Plevková ValentínaPlevková Valentína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 2:31.91 57.00
58 214 Rolníkova LuciaRolníkova Lucia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:32.48 56.00
59 219 Rybnikárová RiaRybnikárová Ria 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:32.70 55.00
60 225 Kundalová StanislavaKundalová Stanislava 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 PB 2:32.89 54.00
61 215 Dosoudilová SáraDosoudilová Sára 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 13 2:34.50 53.00
62 229 Ďurišová NelaĎurišová Nela 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 12 2:35.16 52.00
63 310 Antoliková EmíliaAntoliková Emília 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:35.79 51.00
64 325 Ouhadiová VivienOuhadiová Vivien 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 2:36.02 50.00
65 298 Foltýnová EliškaFoltýnová Eliška 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 2:36.86 49.00
66 320 Kissová SáraKissová Sára 15 15 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 2:37.17 48.00
67 316 Matiašovičová MiaMatiašovičová Mia 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 2:37.34 47.00
68 299 Adamčová NaďaAdamčová Naďa 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 PB 2:37.84 46.00
69 302 Juhásová SabínaJuhásová Sabína 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 11 PB 2:37.94 45.00
70 312 Balabanová ZojaBalabanová Zoja 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:38.17 44.00
71 332 Vrchovská TeréziaVrchovská Terézia 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 15 2:38.74 43.00
72 218 Miturová DanielaMiturová Daniela 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:39.36 42.00
73 230 Mastešová LuciaMastešová Lucia 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13 2:40.78 41.00
74 297 Šebová EllaŠebová Ella 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 2:43.05 40.00
75 130 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 13 2:43.98 39.00
76 216 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 14 2:44.09 38.00
77 301 Mórová LauraMórová Laura 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 PB 2:45.62 37.00
78 217 Hubinská RebekaHubinská Rebeka 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 15 2:45.79 36.00
79 327 Slugeňová ĽubkaSlugeňová Ľubka 14 14 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 10 2:46.56 35.00
80 250 Haraksimová MelániaHaraksimová Melánia 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 2:48.26 34.00
81 306 Ochotnická LauraOchotnická Laura 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 2:49.79 33.00
82 328 Sochorová ElenaSochorová Elena 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 2:52.46 32.00
83 303 Drábková EmaDrábková Ema 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 12 2:53.44 31.00
84 326 Panócová MichaelaPanócová Michaela 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 2:53.85 30.00
85 329 Šišková AgátaŠišková Agáta 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 12 2:57.08 29.00
86 308 Ježková KarolínaJežková Karolína 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 3:00.49 28.00
87 330 Toblová ZoeToblová Zoe 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13 3:02.28 27.00
88 247 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 3:02.99 26.00
89 314 Bystrická TeresaBystrická Teresa 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 3:04.53 25.00
90 307 Beňáková AgnesBeňáková Agnes 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 3:05.98 24.00
91 305 Vrždiaková MiriamVrždiaková Miriam 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 3:15.86 23.00
92 309 Meszárošová MiaMeszárošová Mia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 3:43.53 22.00