<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo družstiev ZsAZ ml. žiakov, ml. žiačok a dorastencov, dorasteniek, juniorov a junioriek, mužov a žien. Vložené preteky prípraviek.

Skalica (6. 5. 2023)

200 m - Muži (Beh)

Beh (so, 6.5.2023 - 15:20) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 24.13 7.00
2 97 Duchoslav AdrianDuchoslav Adrian 03 03 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 24.68 5.00
Celkom 2 pretekári

200 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 6.5.2023 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tóth BenceTóth Bence 05 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 24.45 7.00
Celkom 1 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 6.5.2023 - 15:18) official Vietor: -1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.03 11.00
2 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 PB 25.64 8.00
3 Drobena JánDrobena Ján 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 25.71 7.00
4 Gavorník MilanGavorník Milan 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 PB 26.01 5.00
5 320 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 26.74 4.00
6 111 Reinold DávidReinold Dávid 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 29.14
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 6.5.2023 - 15:18) official Vietor: -1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bibza FilipBibza Filip 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 25.15
2 Pavčo SamuelPavčo Samuel 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 26.79 2.00
3 Abramov MichaelAbramov Michael 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.52 1.00
4 319 Čičko PatrikČičko Patrik 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 29.76
5 Dávidek AlexDávidek Alex 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 31.16
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 6.5.2023 - 15:18) official Vietor: -2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bortnyk VladyslavBortnyk Vladyslav 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.93 6.00
2 Molnár LadislavMolnár Ladislav 08 08 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 26.77 3.00
3 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 29.41
4 93 Beňo JozefBeňo Jozef 08 08 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 4 29.90
5 321 Lobotka FilipLobotka Filip 09 09 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 6 33.31
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.03 11.00
2 Bibza FilipBibza Filip 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 25.15
3 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 PB 25.64 8.00
4 Drobena JánDrobena Ján 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 25.71 7.00
5 Bortnyk VladyslavBortnyk Vladyslav 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.93 6.00
6 Gavorník MilanGavorník Milan 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 PB 26.01 5.00
7 320 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 26.74 4.00
8 Molnár LadislavMolnár Ladislav 08 08 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 26.77 3.00
9 Pavčo SamuelPavčo Samuel 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 26.79 2.00
10 Abramov MichaelAbramov Michael 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.52 1.00
11 111 Reinold DávidReinold Dávid 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 29.14
12 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 29.41
13 319 Čičko PatrikČičko Patrik 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 29.76
14 93 Beňo JozefBeňo Jozef 08 08 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 4 29.90
15 Dávidek AlexDávidek Alex 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 31.16
16 321 Lobotka FilipLobotka Filip 09 09 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 6 33.31

200 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 6.5.2023 - 15:25) official Vietor: -1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 27.78 7.00
2 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 29.06 5.00
Celkom 2 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 6.5.2023 - 15:23) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.24 11.00
2 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 27.79 9.00
MS Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 29.11
4 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 29.12 5.00
5 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 PB 29.15 4.00
Čmelová EmíliaČmelová Emília 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 6.5.2023 - 15:23) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 29.29 3.00
2 Tóth LillaTóth Lilla 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 PB 29.57 1.00
3 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 29.83
MS Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 29.84
5 Zríniová NinaZríniová Nina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 PB 30.23
6 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 31.33
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 6.5.2023 - 15:23) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Simon KlaudiaSimon Klaudia 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 PB 29.81
2 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 30.11
3 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 31.67
4 Haladová SimonaHaladová Simona 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 32.45
5 129 Filipová LeaFilipová Lea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 32.78
Hyránková AdelaHyránková Adela 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 6.5.2023 - 15:23) official Vietor: -0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 28.88 6.00
2 Domonkos KerstinDomonkos Kerstin 07 07 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 29.89
3 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 30.45
4 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 32.30
MS Pavlovičová AnetaPavlovičová Aneta 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 32.96
MS Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 32.99
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 6.5.2023 - 15:23) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 28.21 8.00
2 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 28.31 7.00
3 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 29.32 2.00
4 125 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 29.85
5 Haramiová KatarínaHaramiová Katarína 07 07 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 30.27
6 Dohorák PannaDohorák Panna 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 32.70
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.24 11.00
2 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 27.79 9.00
3 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 28.21 8.00
4 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 28.31 7.00
5 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 28.88 6.00
6 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 29.11
7 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 29.12 5.00
8 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 PB 29.15 4.00
9 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 29.29 3.00
10 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 29.32 2.00
11 Tóth LillaTóth Lilla 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 PB 29.57 1.00
12 Simon KlaudiaSimon Klaudia 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 PB 29.81
13 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 29.83
14 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 29.84
15 125 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 29.85
16 Domonkos KerstinDomonkos Kerstin 07 07 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 29.89
17 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 30.11
18 Zríniová NinaZríniová Nina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 PB 30.23
19 Haramiová KatarínaHaramiová Katarína 07 07 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 30.27
20 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 30.45
21 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 31.33
22 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 31.67
23 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 32.30
24 Haladová SimonaHaladová Simona 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 32.45
25 Dohorák PannaDohorák Panna 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 32.70
26 129 Filipová LeaFilipová Lea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 32.78
27 Pavlovičová AnetaPavlovičová Aneta 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 32.96
28 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 32.99
Čmelová EmíliaČmelová Emília 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 DNS
Hyránková AdelaHyránková Adela 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 5 DNS