<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ družstiev dorast a mladší žiaci - 2. kolo

Košice (6. 5. 2023)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 6.5.2023 - 11:20) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.48 qA
2 38 Bludshyi ArtemBludshyi Artem 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 08.95 qA
3 48 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.40 qB
4 230 Demek MatejDemek Matej 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 09.60
5 128 Kendický AdamKendický Adam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.73
6 126 Hodál PeterHodál Peter 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.11
7 130 Mitaľ JakubMitaľ Jakub 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 PB 10.12
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 6.5.2023 - 11:20) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Belichenko GrigoriiBelichenko Grigorii 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 08.56 qA
2 105 Ihnát LukášIhnát Lukáš 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 09.14 qA
3 11 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 09.18 qB
4 135 Šoltys AdamŠoltys Adam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.73
5= 229 Adam JaroslavAdam Jaroslav 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 10.22
5= 5 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 10.22
7 44 Kišš MartinKišš Martin 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.49
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 6.5.2023 - 11:20) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 89 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 08.65 qA
2 51 Smorada ŠimonSmorada Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 08.84 qA
3 92 Paľa MartinPaľa Martin 12 12 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 10.00
4 205 Šimco SamuelŠimco Samuel 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 10.20
5 6 Komár AlexejKomár Alexej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 10.28
6 50 Repeľ FilipRepeľ Filip 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.49
102 Alexovič AlexanderAlexovič Alexander 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 6.5.2023 - 11:20) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 32 Smorada SebastiánSmorada Sebastián 11 11 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 08.84 qA
2 202 Prokopovič RichardProkopovič Richard 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.17 qB
3 10 Lipták JánLipták Ján 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 09.25 qB
4 129 Kožár TomášKožár Tomáš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 09.40 qB
5 190 Konfederák JakubKonfederák Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 09.64
195 Ľuník RichardĽuník Richard 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNS
188 Hnatko BenjamínHnatko Benjamín 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 6.5.2023 - 11:20) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 154 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 4 PB 08.91 qA
2 31 Pešta SamuelPešta Samuel 11 11 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 09.18 qB
3 123 Bandura KristiánBandura Kristián 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 PB 09.25 qB
4 53 Šveda Samuel NoahŠveda Samuel Noah 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.35 qB
5 199 Peniak SebastiánPeniak Sebastián 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.50
6 52 Szabo ŠimonSzabo Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.60
7 228 Adam JakubAdam Jakub 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 10.23
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.48 qA
2 87 Belichenko GrigoriiBelichenko Grigorii 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 08.56 qA
3 89 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 08.65 qA
4 51 Smorada ŠimonSmorada Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 08.84 qA
4 32 Smorada SebastiánSmorada Sebastián 11 11 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 08.84 qA
6 154 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 4 PB 08.91 qA
7 38 Bludshyi ArtemBludshyi Artem 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 08.95 qA
8 105 Ihnát LukášIhnát Lukáš 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 09.14 qA
9 202 Prokopovič RichardProkopovič Richard 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.17 qB
10 11 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 09.18 qB
10 31 Pešta SamuelPešta Samuel 11 11 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 09.18 qB
12 10 Lipták JánLipták Ján 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 09.25 qB
12 123 Bandura KristiánBandura Kristián 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 PB 09.25 qB
14 53 Šveda Samuel NoahŠveda Samuel Noah 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.35 qB
15 48 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.40 qB
15 129 Kožár TomášKožár Tomáš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 09.40 qB
17 199 Peniak SebastiánPeniak Sebastián 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.50
18 230 Demek MatejDemek Matej 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 09.60
18 52 Szabo ŠimonSzabo Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.60
20 190 Konfederák JakubKonfederák Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 09.64
21 128 Kendický AdamKendický Adam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.73
21 135 Šoltys AdamŠoltys Adam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.73
23 92 Paľa MartinPaľa Martin 12 12 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 10.00
24 126 Hodál PeterHodál Peter 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.11
25 130 Mitaľ JakubMitaľ Jakub 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 PB 10.12
26 205 Šimco SamuelŠimco Samuel 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 10.20
27 229 Adam JaroslavAdam Jaroslav 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 10.22
27 5 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 10.22
29 228 Adam JakubAdam Jakub 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 10.23
30 6 Komár AlexejKomár Alexej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 10.28
31 44 Kišš MartinKišš Martin 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.49
31 50 Repeľ FilipRepeľ Filip 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.49
102 Alexovič AlexanderAlexovič Alexander 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
195 Ľuník RichardĽuník Richard 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNS
188 Hnatko BenjamínHnatko Benjamín 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 6.5.2023 - 12:55) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Belichenko GrigoriiBelichenko Grigorii 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 SB 08.38 11.00
2 37 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 SB 08.39 9.00
3 89 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 SB 08.59 8.00
4 154 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 7 08.92 7.00
5 32 Smorada SebastiánSmorada Sebastián 11 11 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 08.93 6.00
6 51 Smorada ŠimonSmorada Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.09 5.00
7 38 Bludshyi ArtemBludshyi Artem 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.12 4.00
8 105 Ihnát LukášIhnát Lukáš 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 SB 09.13 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 6.5.2023 - 12:55) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 202 Prokopovič RichardProkopovič Richard 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 SB 09.13 2.00
2 31 Pešta SamuelPešta Samuel 11 11 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 SB 09.18 1.00
3 11 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 09.44
4 53 Šveda Samuel NoahŠveda Samuel Noah 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.46
5 123 Bandura KristiánBandura Kristián 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.49
6 10 Lipták JánLipták Ján 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 09.51
7 48 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.57
8 129 Kožár TomášKožár Tomáš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.66
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 6.5.2023 - 12:45) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 SB 08.24 11.00
2 86 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 SB 08.53 9.00
3 64 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 SB 08.75 8.00
4 66 Kobová NinaKobová Nina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 SB 08.78 7.00
5 65 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.96 6.00
6 74 Múdra AlžbetaMúdra Alžbeta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 SB 09.06 5.00
7 18 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 09.19 4.00
8 73 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.20 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 6.5.2023 - 12:45) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 141 Domaničová LíviaDomaničová Lívia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 SB 09.01 2.00
2 155 Dargajová GabrielaDargajová Gabriela 11 11 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 09.13 1.00
3 252 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 SB 09.19
4 60 Gati EllaGati Ella 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.19
5 215 Kendrová KarolínaKendrová Karolína 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.32
6 79 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.40
7 214 Jajková NinaJajková Nina 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.47
8 36 Ščepko NinaŠčepko Nina 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 09.75
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 6.5.2023 - 11:00) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.25 qA
2 74 Múdra AlžbetaMúdra Alžbeta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.06 qA
3 21 Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 09.37
4 2 Olexová EmaOlexová Ema 10 10 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 5 09.48
5 158 Krištová NellaKrištová Nella 10 10 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 8 09.50
6 218 Kuncová Ema MáriaKuncová Ema Mária 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 10.00
7 181 Mišľanová KristínaMišľanová Kristína 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 PB 11.39
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 6.5.2023 - 11:00) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.16 qB
2 215 Kendrová KarolínaKendrová Karolína 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 09.27 qB
3 35 Sasáková AmáliaSasáková Amália 12 12 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 09.68
4 223 Tóthová NatáliaTóthová Natália 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 09.75
5 27 Vargušová MiaVargušová Mia 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 10.11
6 146 Kamenčíková VivienKamenčíková Vivien 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 11.28
117 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 6.5.2023 - 11:00) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.66 qA
2 115 Ljubarská AlexandraLjubarská Alexandra 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.38
3 83 Šebeková Andrea KarlaŠebeková Andrea Karla 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.58
4 99 Siroťáková EvaSiroťáková Eva 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 09.94
5 25 Somerauer KláraSomerauer Klára 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 10.16
6 58 Čižmárová ZaraČižmárová Zara 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.17
7 140 Dienešová LauraDienešová Laura 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 10.75
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 6.5.2023 - 11:00) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.85 qA
2 220 Macejová SimonaMacejová Simona 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.55
3 149 Mruzova LianaMruzova Liana 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.85
4 222 Olejník TaniaOlejník Tania 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.17
5 183 Tokárová NelaTokárová Nela 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 10.17
6 236 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.33
7 243 Hakulinová VeronikaHakulinová Veronika 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.11
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 6.5.2023 - 11:00) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 225 Udičová PatríciaUdičová Patrícia 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.77
2 148 Lešková JúliaLešková Júlia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 PB 09.33
3 153 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 5 09.57
4 237 Bérešová LindaBérešová Linda 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.62
5 121 Taňkošová EmaTaňkošová Ema 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 09.70
6 144 Jovič AlicaJovič Alica 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 10.76
176 Chorvatovičová VanesaChorvatovičová Vanesa 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 6.5.2023 - 11:00) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Kobová NinaKobová Nina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.87 qA
2 252 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.25 qB
3 143 Hreňová AnnaHreňová Anna 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.66
4 151 Pervanová TamaraPervanová Tamara 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.69
5 142 Grešová Timea EliškaGrešová Timea Eliška 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 10.16
6 209 Bohunická ViktóriaBohunická Viktória 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 10.21
7 26 Trojanová SimonaTrojanová Simona 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 10.83
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 6.5.2023 - 11:00) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 64 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.88 qA
2 141 Domaničová LíviaDomaničová Lívia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.14 qB
3 101 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 09.53
4 98 Sapio ChiaraSapio Chiara 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 09.81
5 100 Šenkocová AnetaŠenkocová Aneta 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 10.16
6 55 Bujňáková KatarínaBujňáková Katarína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 10.27
7 33 Balija Viola LujzaBalija Viola Lujza 11 11 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 10.29
8 216 Kopačková KatkaKopačková Katka 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.91
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 6.5.2023 - 11:00) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.03 qA
2 18 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 09.05 qA
3 36 Ščepko NinaŠčepko Nina 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 PB 09.27 qB
4 57 Čižmárová KláraČižmárová Klára 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.58
5 54 Bujňáková AlexandraBujňáková Alexandra 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 09.63
6 23 Rohrböck StellaRohrböck Stella 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 09.85
7 145 Kaľuhová EliškaKaľuhová Eliška 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 10.04
8 138 Brutvanová LilianaBrutvanová Liliana 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.51
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 09 (so, 6.5.2023 - 11:00) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 217 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 08.86
2 155 Dargajová GabrielaDargajová Gabriela 11 11 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 09.12 qB
3 60 Gati EllaGati Ella 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.14 qB
4 214 Jajková NinaJajková Nina 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 PB 09.32 qB
5 14 Čechová AdelaČechová Adela 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 09.45
6 112 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.92
7 75 Múdra JulianaMúdra Juliana 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.60
8 177 Jassušová NelaJassušová Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 10.64
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.25 qA
2 86 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.66 qA
3 225 Udičová PatríciaUdičová Patrícia 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.77
4 65 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.85 qA
5 217 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 08.86
6 66 Kobová NinaKobová Nina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.87 qA
7 64 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.88 qA
8 73 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.03 qA
9 18 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 09.05 qA
10 74 Múdra AlžbetaMúdra Alžbeta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.06 qA
11 155 Dargajová GabrielaDargajová Gabriela 11 11 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 09.12 qB
12 141 Domaničová LíviaDomaničová Lívia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.14 qB
12 60 Gati EllaGati Ella 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.14 qB
14 79 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.16 qB
15 252 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.25 qB
16 215 Kendrová KarolínaKendrová Karolína 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 09.27 qB
16 36 Ščepko NinaŠčepko Nina 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 PB 09.27 qB
18 214 Jajková NinaJajková Nina 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 PB 09.32 qB
19 148 Lešková JúliaLešková Júlia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 PB 09.33
20 21 Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 09.37
21 115 Ljubarská AlexandraLjubarská Alexandra 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.38
22 14 Čechová AdelaČechová Adela 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 09.45
23 2 Olexová EmaOlexová Ema 10 10 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 5 09.48
24 158 Krištová NellaKrištová Nella 10 10 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 8 09.50
25 101 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 09.53
26 220 Macejová SimonaMacejová Simona 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.55
27 153 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 5 09.57
28 83 Šebeková Andrea KarlaŠebeková Andrea Karla 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.58
28 57 Čižmárová KláraČižmárová Klára 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.58
30 237 Bérešová LindaBérešová Linda 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.62
31 54 Bujňáková AlexandraBujňáková Alexandra 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 09.63
32 143 Hreňová AnnaHreňová Anna 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.66
33 35 Sasáková AmáliaSasáková Amália 12 12 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 09.68
34 151 Pervanová TamaraPervanová Tamara 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.69
35 121 Taňkošová EmaTaňkošová Ema 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 09.70
36 223 Tóthová NatáliaTóthová Natália 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 09.75
37 98 Sapio ChiaraSapio Chiara 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 09.81
38 149 Mruzova LianaMruzova Liana 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.85
38 23 Rohrböck StellaRohrböck Stella 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 09.85
40 112 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.92
41 99 Siroťáková EvaSiroťáková Eva 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 09.94
42 218 Kuncová Ema MáriaKuncová Ema Mária 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 10.00
43 145 Kaľuhová EliškaKaľuhová Eliška 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 10.04
44 27 Vargušová MiaVargušová Mia 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 10.11
45 25 Somerauer KláraSomerauer Klára 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 10.16
45 142 Grešová Timea EliškaGrešová Timea Eliška 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 10.16
45 100 Šenkocová AnetaŠenkocová Aneta 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 10.16
48 58 Čižmárová ZaraČižmárová Zara 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.17
48 222 Olejník TaniaOlejník Tania 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.17
48 183 Tokárová NelaTokárová Nela 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 10.17
51 209 Bohunická ViktóriaBohunická Viktória 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 10.21
52 55 Bujňáková KatarínaBujňáková Katarína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 10.27
53 33 Balija Viola LujzaBalija Viola Lujza 11 11 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 10.29
54 236 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.33
55 138 Brutvanová LilianaBrutvanová Liliana 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.51
56 75 Múdra JulianaMúdra Juliana 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.60
57 177 Jassušová NelaJassušová Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 10.64
58 140 Dienešová LauraDienešová Laura 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 10.75
59 144 Jovič AlicaJovič Alica 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 10.76
60 26 Trojanová SimonaTrojanová Simona 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 10.83
61 216 Kopačková KatkaKopačková Katka 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.91
62 243 Hakulinová VeronikaHakulinová Veronika 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.11
63 146 Kamenčíková VivienKamenčíková Vivien 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 11.28
64 181 Mišľanová KristínaMišľanová Kristína 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 PB 11.39
117 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS
176 Chorvatovičová VanesaChorvatovičová Vanesa 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 DNS

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (so, 6.5.2023 - 11:50) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 235 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.66 11.00
2 110 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 11.85 9.00
3 90 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 11.98 8.00
4 42 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 SB 12.30 7.00
5 46 Krempaský AndrejKrempaský Andrej 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 SB 12.40 6.00
6 8 Kundrát JozefKundrát Jozef 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 12.62 5.00
7 40 Holenda RichardHolenda Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 SB 12.64 4.00
8 234 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 12.83 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 6.5.2023 - 11:50) official Vietor: -2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Hubay SzabolcsHubay Szabolcs 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 SB 12.58 2.00
2 39 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 SB 12.68 1.00
3 106 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 12.90
4 301 Makkay TobiasMakkay Tobias 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 SB 13.05
5 170 Sudzina JakubSudzina Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 13.51
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 6.5.2023 - 10:50) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 193 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 11.37
2 90 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 11.95 QA
MS 231 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.29
4 42 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 12.32 QA
5 106 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 12.72 qB
6 39 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.73 qB
7 41 Hubay SzabolcsHubay Szabolcs 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 12.74 qB
8 301 Makkay TobiasMakkay Tobias 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 13.05 qB
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prví 2 z rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 6.5.2023 - 10:50) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 235 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 11.60 QA
2 110 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 11.76 QA
MS 233 Nagy RichardNagy Richard 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 12.19
4 46 Krempaský AndrejKrempaský Andrej 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 12.48 qA
5 8 Kundrát JozefKundrát Jozef 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 12.50 qA
6 40 Holenda RichardHolenda Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.68 qA
7 234 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 12.69 qA
8 170 Sudzina JakubSudzina Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 13.31 qB
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prví 2 z rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 193 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 11.37
2 235 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 11.60 QA
3 110 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 11.76 QA
4 90 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 11.95 QA
5 233 Nagy RichardNagy Richard 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 12.19
6 231 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.29
7 42 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 12.32 QA
8 46 Krempaský AndrejKrempaský Andrej 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 12.48 qA
9 8 Kundrát JozefKundrát Jozef 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 12.50 qA
10 40 Holenda RichardHolenda Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.68 qA
11 234 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 12.69 qA
12 106 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 12.72 qB
13 39 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.73 qB
14 41 Hubay SzabolcsHubay Szabolcs 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 12.74 qB
15 301 Makkay TobiasMakkay Tobias 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 13.05 qB
16 170 Sudzina JakubSudzina Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 13.31 qB

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (so, 6.5.2023 - 11:40) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 241 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 SB 13.30 11.00
2 179 Malá TimeaMalá Timea 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 SB 14.27 9.00
3 70 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 SB 14.42 8.00
4 257 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 SB 14.49 7.00
5 82 Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 SB 14.78 6.00
6 22 Onďáková AnettaOnďáková Anetta 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 SB 15.09 5.00
7 139 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 15.10 4.00
71 Matejová MichaelaMatejová Michaela 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 6.5.2023 - 11:40) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Halušková EllaHalušková Ella 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 SB 15.04 2.00
2 259 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 15.65 1.00
3 247 Kolesárová ZuzanaKolesárová Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 16.34
Celkom 3 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 6.5.2023 - 10:40) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 253 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.53
MS 240 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.74
3 71 Matejová MichaelaMatejová Michaela 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 13.86 QA
4 257 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 14.59 QA
5 82 Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 14.84 qA
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prvé 2 z rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 6.5.2023 - 10:40) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 241 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.47 QA
2 179 Malá TimeaMalá Timea 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 14.38 QA
3 139 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 14.97 qA
4 244 Halušková EllaHalušková Ella 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 15.17 qB
5 247 Kolesárová ZuzanaKolesárová Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 16.22 qB
246 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prvé 2 z rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 6.5.2023 - 10:40) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 70 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 14.68 QA
2 22 Onďáková AnettaOnďáková Anetta 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 15.36 QA
3 259 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 15.83 qB
260 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
20 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 DNF
111 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DQ
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prvé 2 z rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 253 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.53
2 240 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.74
3 241 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.47 QA
4 71 Matejová MichaelaMatejová Michaela 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 13.86 QA
5 179 Malá TimeaMalá Timea 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 14.38 QA
6 257 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 14.59 QA
7 70 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 14.68 QA
8 82 Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 14.84 qA
9 139 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 14.97 qA
10 244 Halušková EllaHalušková Ella 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 15.17 qB
11 22 Onďáková AnettaOnďáková Anetta 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 15.36 QA
12 259 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 15.83 qB
13 247 Kolesárová ZuzanaKolesárová Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 16.22 qB
246 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
260 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
20 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 DNF
111 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DQ

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 6.5.2023 - 14:30) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 89 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 20.98 11.00
2 154 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 6 PB 21.43 8.00
3 184 Arendáš AdamArendáš Adam 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 21.44 7.00
4 134 Sosa TaaviSosa Taavi 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 21.86 5.00
5 167 Makkay SimonMakkay Simon 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 22.15 4.00
6 105 Ihnát LukášIhnát Lukáš 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 PB 22.59 3.00
7 10 Lipták JánLipták Ján 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 23.22
37 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 6.5.2023 - 14:30) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 23.15
2 129 Kožár TomášKožár Tomáš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.48
3 53 Šveda Samuel NoahŠveda Samuel Noah 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 23.73
4 125 Frištyk DávidFrištyk Dávid 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 PB 23.95
5 48 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 24.93
102 Alexovič AlexanderAlexovič Alexander 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
38 Bludshyi ArtemBludshyi Artem 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 6.5.2023 - 14:30) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 32 Smorada SebastiánSmorada Sebastián 11 11 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 22.70 2.00
2 192 Kubis JakubKubis Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 22.91 1.00
3 230 Demek MatejDemek Matej 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 24.00
4 124 Centko ErikCentko Erik 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 25.31
5 130 Mitaľ JakubMitaľ Jakub 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 PB 26.43
6 5 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 27.42
7 185 Baláž AlexBaláž Alex 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 27.42
Poznámky:
št.č.5: 27,415 sec; št.č.185: 27,417 sec;
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 6.5.2023 - 14:30) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 161 Demko DávidDemko Dávid 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 21.19 9.00
2 201 Poláček FilipPoláček Filip 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 21.82 6.00
3 131 Pakan ŠimonPakan Šimon 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 23.43
4 207 Vanko MilanVanko Milan 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 24.96
5 194 Leško AlexLeško Alex 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 24.96
6 31 Pešta SamuelPešta Samuel 11 11 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 24.99
7 199 Peniak SebastiánPeniak Sebastián 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 25.09
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 89 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 20.98 11.00
2 161 Demko DávidDemko Dávid 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 21.19 9.00
3 154 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 6 PB 21.43 8.00
4 184 Arendáš AdamArendáš Adam 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 21.44 7.00
5 201 Poláček FilipPoláček Filip 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 21.82 6.00
6 134 Sosa TaaviSosa Taavi 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 21.86 5.00
7 167 Makkay SimonMakkay Simon 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 22.15 4.00
8 105 Ihnát LukášIhnát Lukáš 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 PB 22.59 3.00
9 32 Smorada SebastiánSmorada Sebastián 11 11 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 22.70 2.00
10 192 Kubis JakubKubis Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 22.91 1.00
11 11 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 23.15
12 10 Lipták JánLipták Ján 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 23.22
13 131 Pakan ŠimonPakan Šimon 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 23.43
14 129 Kožár TomášKožár Tomáš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.48
15 53 Šveda Samuel NoahŠveda Samuel Noah 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 23.73
16 125 Frištyk DávidFrištyk Dávid 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 PB 23.95
17 230 Demek MatejDemek Matej 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 24.00
18 48 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 24.93
19 207 Vanko MilanVanko Milan 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 24.96
19 194 Leško AlexLeško Alex 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 24.96
21 31 Pešta SamuelPešta Samuel 11 11 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 24.99
22 199 Peniak SebastiánPeniak Sebastián 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 25.09
23 124 Centko ErikCentko Erik 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 25.31
24 130 Mitaľ JakubMitaľ Jakub 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 PB 26.43
25 5 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 27.42
25 185 Baláž AlexBaláž Alex 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 27.42
37 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS
102 Alexovič AlexanderAlexovič Alexander 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
38 Bludshyi ArtemBludshyi Artem 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 6.5.2023 - 14:10) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 19.66 11.00
2 66 Kobová NinaKobová Nina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 21.18 9.00
MS 217 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 21.48
4 64 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 21.98 7.00
5 148 Lešková JúliaLešková Júlia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 22.74 4.00
6 155 Dargajová GabrielaDargajová Gabriela 11 11 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 23.28 1.00
7 153 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 8 23.44
101 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 6.5.2023 - 14:10) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 21.67 8.00
2 74 Múdra AlžbetaMúdra Alžbeta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 22.42 5.00
3 115 Ljubarská AlexandraLjubarská Alexandra 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 23.24 3.00
4 21 Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 23.60
5 119 Nováková HanaNováková Hana 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 23.74
6 36 Ščepko NinaŠčepko Nina 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 24.94
117 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
100 Šenkocová AnetaŠenkocová Aneta 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 6.5.2023 - 14:10) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 248 Kozáková HanaKozáková Hana 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 22.21 6.00
2 116 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 23.86
3 79 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 23.86
4 98 Sapio ChiaraSapio Chiara 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 23.90
5 84 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 24.57
6 143 Hreňová AnnaHreňová Anna 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 24.71
7 23 Rohrböck StellaRohrböck Stella 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 24.88
176 Chorvatovičová VanesaChorvatovičová Vanesa 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 6.5.2023 - 14:10) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 209 Bohunická ViktóriaBohunická Viktória 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 24.73
2 218 Kuncová Ema MáriaKuncová Ema Mária 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 24.86
3 152 Pinteová MiriamPinteová Miriam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 PB 25.16
4 25 Somerauer KláraSomerauer Klára 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 26.05
5 145 Kaľuhová EliškaKaľuhová Eliška 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 26.32
6 75 Múdra JulianaMúdra Juliana 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 26.60
7 174 Hajdúková AlexandraHajdúková Alexandra 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 PB 26.92
8 181 Mišľanová KristínaMišľanová Kristína 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 PB 27.57
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 6.5.2023 - 14:10) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 225 Udičová PatríciaUdičová Patrícia 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 21.39
2 249 Lacková EmaLacková Ema 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.27 2.00
3 14 Čechová AdelaČechová Adela 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 24.21
4 158 Krištová NellaKrištová Nella 10 10 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 24.55
5 35 Sasáková AmáliaSasáková Amália 12 12 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 24.85
6 236 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 25.92
7 33 Balija Viola LujzaBalija Viola Lujza 11 11 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 26.17
8 27 Vargušová MiaVargušová Mia 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 26.25
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 19.66 11.00
2 66 Kobová NinaKobová Nina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 21.18 9.00
3 225 Udičová PatríciaUdičová Patrícia 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 21.39
4 217 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 21.48
5 86 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 21.67 8.00
6 64 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 21.98 7.00
7 248 Kozáková HanaKozáková Hana 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 22.21 6.00
8 74 Múdra AlžbetaMúdra Alžbeta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 22.42 5.00
9 148 Lešková JúliaLešková Júlia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 22.74 4.00
10 115 Ljubarská AlexandraLjubarská Alexandra 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 23.24 3.00
11 249 Lacková EmaLacková Ema 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.27 2.00
12 155 Dargajová GabrielaDargajová Gabriela 11 11 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 23.28 1.00
13 153 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 8 23.44
14 21 Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 23.60
15 119 Nováková HanaNováková Hana 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 23.74
16 116 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 23.86
16 79 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 23.86
18 98 Sapio ChiaraSapio Chiara 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 23.90
19 14 Čechová AdelaČechová Adela 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 24.21
20 158 Krištová NellaKrištová Nella 10 10 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 24.55
21 84 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 24.57
22 143 Hreňová AnnaHreňová Anna 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 24.71
23 209 Bohunická ViktóriaBohunická Viktória 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 24.73
24 35 Sasáková AmáliaSasáková Amália 12 12 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 24.85
25 218 Kuncová Ema MáriaKuncová Ema Mária 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 24.86
26 23 Rohrböck StellaRohrböck Stella 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 24.88
27 36 Ščepko NinaŠčepko Nina 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 24.94
28 152 Pinteová MiriamPinteová Miriam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 PB 25.16
29 236 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 25.92
30 25 Somerauer KláraSomerauer Klára 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 26.05
31 33 Balija Viola LujzaBalija Viola Lujza 11 11 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 26.17
32 27 Vargušová MiaVargušová Mia 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 26.25
33 145 Kaľuhová EliškaKaľuhová Eliška 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 26.32
34 75 Múdra JulianaMúdra Juliana 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 26.60
35 174 Hajdúková AlexandraHajdúková Alexandra 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 PB 26.92
36 181 Mišľanová KristínaMišľanová Kristína 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 PB 27.57
101 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 DNS
117 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
100 Šenkocová AnetaŠenkocová Aneta 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 DNS
176 Chorvatovičová VanesaChorvatovičová Vanesa 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DNS

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 6.5.2023 - 15:00) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 235 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 23.34 11.00
2 110 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 23.59 9.00
MS 103 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 23.74
4 90 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 24.07 8.00
5 43 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.79 7.00
6 46 Krempaský AndrejKrempaský Andrej 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 25.28 5.00
7 8 Kundrát JozefKundrát Jozef 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 25.79 3.00
8 45 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 25.98 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 6.5.2023 - 15:00) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 39 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 25.12 6.00
2 41 Hubay SzabolcsHubay Szabolcs 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 25.60 4.00
3 40 Holenda RichardHolenda Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 26.10 1.00
4 106 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 26.62
5 189 Kokinda SamuelKokinda Samuel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 26.67
6 198 Pangrác SamuelPangrác Samuel 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 27.55
109 Petrovčin MichalPetrovčin Michal 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 DNS
170 Sudzina JakubSudzina Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 235 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 23.34 11.00
2 110 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 23.59 9.00
3 103 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 23.74
4 90 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 24.07 8.00
5 43 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.79 7.00
6 39 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 25.12 6.00
7 46 Krempaský AndrejKrempaský Andrej 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 25.28 5.00
8 41 Hubay SzabolcsHubay Szabolcs 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 25.60 4.00
9 8 Kundrát JozefKundrát Jozef 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 25.79 3.00
10 45 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 25.98 2.00
11 40 Holenda RichardHolenda Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 26.10 1.00
12 106 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 26.62
13 189 Kokinda SamuelKokinda Samuel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 26.67
14 198 Pangrác SamuelPangrác Samuel 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 27.55
109 Petrovčin MichalPetrovčin Michal 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 DNS
170 Sudzina JakubSudzina Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DNS

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 6.5.2023 - 14:50) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 241 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 27.12 11.00
2 59 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 27.92 9.00
3 242 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 28.66 8.00
4 257 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 29.60 6.00
1 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 DNS
260 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 6.5.2023 - 14:50) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 255 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 28.84 7.00
2 17 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 30.08 4.00
3 28 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 30.81 2.00
4 82 Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 30.95 1.00
5 24 Rohrböck TamaraRohrböck Tamara 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 32.01
71 Matejová MichaelaMatejová Michaela 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 6.5.2023 - 14:50) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 29.92 5.00
2 179 Malá TimeaMalá Timea 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 30.70 3.00
3 139 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 31.35
4 72 Miklošová AndreaMiklošová Andrea 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 31.60
5 22 Onďáková AnettaOnďáková Anetta 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 32.68
113 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DQ
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 241 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 27.12 11.00
2 59 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 27.92 9.00
3 242 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 28.66 8.00
4 255 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 28.84 7.00
5 257 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 29.60 6.00
6 111 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 29.92 5.00
7 17 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 30.08 4.00
8 179 Malá TimeaMalá Timea 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 30.70 3.00
9 28 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 30.81 2.00
10 82 Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 30.95 1.00
11 139 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 31.35
12 72 Miklošová AndreaMiklošová Andrea 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 31.60
13 24 Rohrböck TamaraRohrböck Tamara 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 32.01
14 22 Onďáková AnettaOnďáková Anetta 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 32.68
1 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 DNS
260 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
71 Matejová MichaelaMatejová Michaela 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNS
113 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DQ

400 m - Dorastenci

(so, 6.5.2023 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 0:53.86 11.00
2 93 Pustai OliverPustai Oliver 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 1:01.18 9.00
3 9 Lange AdamLange Adam 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 1:03.05 8.00
4 302 Križák DominikKrižák Dominik 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 1:04.06 7.00
5 198 Pangrác SamuelPangrác Samuel 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 1:04.51 6.00
108 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS
Celkom 6 pretekárov

400 m - Dorastenky

(so, 6.5.2023 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 113 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 SB 1:01.81 11.00
2 77 Parkanská SáraParkanská Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 1:10.46 9.00
3 259 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 1:15.55 8.00
4 244 Halušková EllaHalušková Ella 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:15.72 7.00
5 24 Rohrböck TamaraRohrböck Tamara 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 1:16.58 6.00
246 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Celkom 6 pretekárov

800 m - Dorastenci

(so, 6.5.2023 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 47 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 2:15.58
109 Petrovčin MichalPetrovčin Michal 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
Celkom 2 pretekári

800 m - Dorastenky

(so, 6.5.2023 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 17 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 2:39.37
96 Börová KatarínaBörová Katarína 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 DNS
Celkom 2 pretekári

1500 m - Mladší žiaci

(so, 6.5.2023 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 123 Bandura KristiánBandura Kristián 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 5:26.78 11.00
2 164 Janičo MichalJaničo Michal 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 5:44.34 9.00
3 51 Smorada ŠimonSmorada Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 5:55.45 8.00
4 133 Rusiňák TobiasRusiňák Tobias 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 5:55.65 7.00
5 135 Šoltys AdamŠoltys Adam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 6:21.68 6.00
6 5 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 6:28.11 5.00
7 229 Adam JaroslavAdam Jaroslav 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 6:52.68 4.00
8 6 Komár AlexejKomár Alexej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 7:00.78 3.00
126 Hodál PeterHodál Peter 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 DNS
Celkom 9 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky

(so, 6.5.2023 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 178 Majchráková SimonaMajchráková Simona 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 PB 6:34.80 11.00
2 112 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 6:37.57 9.00
3 140 Dienešová LauraDienešová Laura 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 6:39.65 8.00
4 144 Jovič AlicaJovič Alica 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 6:39.92 7.00
5 182 Sikorai NelaSikorai Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 6:55.80 6.00
6 138 Brutvanová LilianaBrutvanová Liliana 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 7:06.83 5.00
Celkom 6 pretekárov

3000 m - Dorastenci

(so, 6.5.2023 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 88 Doliňák JurajDoliňák Juraj 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 10:49.41 11.00
2 9 Lange AdamLange Adam 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 11:09.02 9.00
Celkom 2 pretekári

3000 m - Dorastenky

(so, 6.5.2023 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 118 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 PB 10:56.25 11.00
2 13 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 12:14.76 9.00
MS 19 Juriková RadkaJuriková Radka 05 05 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 12:38.85
4 157 Kašubjaková EvaKašubjaková Eva 08 08 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 13:39.82 8.00
5 114 Kindernayová DominikaKindernayová Dominika 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 14:25.17 7.00
6 245 Hlebašková LauraHlebašková Laura 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 15:21.99 6.00
Celkom 6 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 6.5.2023 - 10:30) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 197 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 09.58 11.00
2 133 Rusiňák TobiasRusiňák Tobias 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 12.41 8.00
3 206 Štec ŠimonŠtec Šimon 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 12.93 5.00
4 29 Veisenpacher AdamVeisenpacher Adam 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 13.51 4.00
5 49 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 14.05 2.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 6.5.2023 - 10:30) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 30 Veisenpacher Leo JozefVeisenpacher Leo Jozef 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 2 10.87 9.00
2 187 Hanko MichalHanko Michal 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 12.45 7.00
3 52 Szabo ŠimonSzabo Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 12.58 6.00
4 171 Širochman OliverŠirochman Oliver 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 13.67 3.00
5 228 Adam JakubAdam Jakub 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.29 1.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 197 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 09.58 11.00
2 30 Veisenpacher Leo JozefVeisenpacher Leo Jozef 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 2 10.87 9.00
3 133 Rusiňák TobiasRusiňák Tobias 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 12.41 8.00
4 187 Hanko MichalHanko Michal 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 12.45 7.00
5 52 Szabo ŠimonSzabo Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 12.58 6.00
6 206 Štec ŠimonŠtec Šimon 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 12.93 5.00
7 29 Veisenpacher AdamVeisenpacher Adam 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 13.51 4.00
8 171 Širochman OliverŠirochman Oliver 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 13.67 3.00
9 49 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 14.05 2.00
10 228 Adam JakubAdam Jakub 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.29 1.00

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 6.5.2023 - 10:20) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 221 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 11.10 11.00
2 65 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 11.38 8.00
3 62 Hintošová SoňaHintošová Soňa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 11.69 7.00
4 137 Bochňová ElianaBochňová Eliana 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 12.50 6.00
5 254 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.73 4.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 6.5.2023 - 10:20) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 248 Kozáková HanaKozáková Hana 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.15 9.00
2 73 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 12.66 5.00
3 18 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 12.75 3.00
4 61 Grígerová LauraGrígerová Laura 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 13.44 2.00
5 152 Pinteová MiriamPinteová Miriam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 14.76 1.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 221 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 11.10 11.00
2 248 Kozáková HanaKozáková Hana 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.15 9.00
3 65 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 11.38 8.00
4 62 Hintošová SoňaHintošová Soňa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 11.69 7.00
5 137 Bochňová ElianaBochňová Eliana 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 12.50 6.00
6 73 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 12.66 5.00
7 254 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.73 4.00
8 18 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 12.75 3.00
9 61 Grígerová LauraGrígerová Laura 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 13.44 2.00
10 152 Pinteová MiriamPinteová Miriam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 14.76 1.00

100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky

(so, 6.5.2023 - 10:10) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 256 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 18.15
Celkom 1 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky

(so, 6.5.2023 - 10:10) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 15 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 16.39 11.00
2 12 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 17.18 9.00
3 250 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 21.74 8.00
Celkom 3 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

(so, 6.5.2023 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 45 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 18.81 11.00
2 95 Vojtek MatejVojtek Matej 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 18.95 9.00
Celkom 2 pretekári

200 m prekážok [76,2 cm] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 6.5.2023 - 12:35) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 197 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 34.55 11.00
2 131 Pakan ŠimonPakan Šimon 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 38.69 8.00
3 187 Hanko MichalHanko Michal 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 40.14 7.00
4 207 Vanko MilanVanko Milan 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 40.96 6.00
5 206 Štec ŠimonŠtec Šimon 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 41.06 5.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 6.5.2023 - 12:35) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 30 Veisenpacher Leo JozefVeisenpacher Leo Jozef 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 35.61 9.00
2 11 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 41.50 4.00
195 Ľuník RichardĽuník Richard 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 DNS
194 Leško AlexLeško Alex 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DQ
Poznámky:
DQ podľa 17.3
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 197 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 34.55 11.00
2 30 Veisenpacher Leo JozefVeisenpacher Leo Jozef 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 35.61 9.00
3 131 Pakan ŠimonPakan Šimon 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 38.69 8.00
4 187 Hanko MichalHanko Michal 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 40.14 7.00
5 207 Vanko MilanVanko Milan 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 40.96 6.00
6 206 Štec ŠimonŠtec Šimon 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 41.06 5.00
7 11 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 41.50 4.00
195 Ľuník RichardĽuník Richard 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 DNS
194 Leško AlexLeško Alex 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DQ

200 m prekážok [76,2 cm] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 6.5.2023 - 12:25) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 35.38 11.00
2 141 Domaničová LíviaDomaničová Lívia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 37.13 9.00
MS 217 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 37.43
4 224 Tóthová VeronikaTóthová Veronika 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 38.44 7.00
5 148 Lešková JúliaLešková Júlia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 40.20 6.00
6 219 Laktičová PavlínaLaktičová Pavlína 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 42.91 1.00
7 61 Grígerová LauraGrígerová Laura 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 43.63
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 6.5.2023 - 12:25) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 37.62 8.00
2 78 Plencnerová OlíviaPlencnerová Olívia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 40.25 5.00
3 14 Čechová AdelaČechová Adela 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 41.24 4.00
4 112 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 41.77 3.00
5 182 Sikorai NelaSikorai Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 41.80 2.00
208 Bilasová StanislavaBilasová Stanislava 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 35.38 11.00
2 141 Domaničová LíviaDomaničová Lívia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 37.13 9.00
3 217 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 37.43
4 18 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 37.62 8.00
5 224 Tóthová VeronikaTóthová Veronika 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 38.44 7.00
6 148 Lešková JúliaLešková Júlia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 40.20 6.00
7 78 Plencnerová OlíviaPlencnerová Olívia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 40.25 5.00
8 14 Čechová AdelaČechová Adela 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 41.24 4.00
9 112 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 41.77 3.00
10 182 Sikorai NelaSikorai Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 41.80 2.00
11 219 Laktičová PavlínaLaktičová Pavlína 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 42.91 1.00
12 61 Grígerová LauraGrígerová Laura 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 43.63
208 Bilasová StanislavaBilasová Stanislava 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DNS

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky

(so, 6.5.2023 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 15 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 1:10.23 11.00
2 1 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 1:13.23 9.00
3 13 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 1:20.13 8.00
4 16 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 1:21.29 7.00
5 12 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 1:26.75 6.00
6 22 Onďáková AnettaOnďáková Anetta 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 1:32.28 5.00
Celkom 6 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(so, 6.5.2023 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Karty Body
1 127 Hoger MarekHoger Marek 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 PB 11:53.69 11.00
2 29 Veisenpacher AdamVeisenpacher Adam 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 2 PB 11:56.44 9.00
3 166 Laporčák MatúšLaporčák Matúš 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 PB 12:48.16 8.00
4 132 Plavnický OliverPlavnický Oliver 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 13:31.14 7.00
5 165 Kuljovský JakubKuljovský Jakub 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 PB 14:32.98 6.00
Celkom 5 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(so, 6.5.2023 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Karty Body
1 61 Grígerová LauraGrígerová Laura 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 13:16.80 11.00
2 172 Baranová KiaraBaranová Kiara 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 13:26.32 9.00
3 116 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 13:48.74 8.00
4 21 Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 14:08.17 7.00
5 150 Olejníková PavlínaOlejníková Pavlína 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 14:58.79 6.00
Celkom 5 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenci

(so, 6.5.2023 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Karty Body
1 7 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 28:38.94
Celkom 1 pretekári

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenky

(so, 6.5.2023 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Karty Body
1 16 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 30:11.05 11.00
2 28 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 33:57.85 9.00
Celkom 2 pretekári

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 6.5.2023 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 130 140 145 150 155 160 165 170 175 180 190 Body
MS 232 Kovalčin ŠimonKovalčin Šimon
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 3 180 - - - - - o o xo o o xxx
2 234 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 2 PB 175 - - - - xo o o xo xo xxx 11.00
3 95 Vojtek MatejVojtek Matej
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
09 09 1 130 o xxx 9.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 6.5.2023 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 110 115 120 125 130 135 140 Body
1 127 Hoger MarekHoger Marek
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 8 PB 135 - o o xo o o xxx 11.00
2 136 Troščák OliverTroščák Oliver
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 3 PB 120 o o o xxx 9.00
3 125 Frištyk DávidFrištyk Dávid
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
11 11 4 PB 120 o o xo xxx 8.00
4 128 Kendický AdamKendický Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
11 11 5 PB 120 o o xxo xxx 7.00
5 131 Pakan ŠimonPakan Šimon
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 2 PB 120 o xo xxo xxx 6.00
6 171 Širochman OliverŠirochman Oliver
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
11 11 7 115 o o xxx 5.00
7 196 Maxin LeonardMaxin Leonard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 1 PB 115 o xo xxx 4.00
192 Kubis JakubKubis Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
11 11 6 NM xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 6.5.2023 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 120 125 130 135 140 145 150 153 156 160 165 170 Body
MS 258 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 10 165 - - - - - - o o - o xo xxx
2 250 Ledecká KatarínaLedecká Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 9 153 - - - - o o o o xxx 11.00
3 160 Mikitová NatáliaMikitová Natália
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
09 09 8 150 - - - o o o o xxx 9.00
4 56 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 5 PB 150 - - - o xxo xo xo xxx 8.00
5 12 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
06 06 7 145 - - - o o o xxx 7.00
6 15 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
09 09 6 145 - - - o xxo o xxx 6.00
7 67 Kopkášová NelaKopkášová Nela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 3 140 o o o o o xxx 5.00
8 97 Brečková AlexandraBrečková Alexandra
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
08 08 1 PB 135 o xo xo xxo xxx 4.00
9 238 Bukhun OlhaBukhun Olha
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 2 130 - - o xxx 3.00
251 Olejárová EllaOlejárová Ella
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 DNS
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 6.5.2023 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel