<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ družstiev dorast a mladší žiaci - 1. kolo

Košice (22. 4. 2023)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 22.4.2023 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 260 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.66 qA
2 209 Demko DávidDemko Dávid 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 PB 08.70 qA
3 279 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 08.89 qB
4 36 Rybár KevinRybár Kevin 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 09.12 qB
5 72 Kmak AndrejKmak Andrej 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.60
6 83 Szabo ŠimonSzabo Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 09.62
7 76 Majláth MatúšMajláth Matúš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.55
8 68 Javorek ViktorJavorek Viktor 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.71
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 22.4.2023 - 11:30) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.30 qA
2 35 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 08.44 qA
3 199 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 5 08.85 qA
4 235 Arendáš AdamArendáš Adam 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.88 qB
5 177 Papcun JakubPapcun Jakub 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.46
6 282 Suranovský ŠimonSuranovský Šimon 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.14
7 37 Spišák MarkSpišák Mark 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 10.70
8 62 Bruňacký RomanBruňacký Roman 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.03
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 22.4.2023 - 11:30) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 08.80 qA
2 80 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.05 qB
3 254 Prokopovič RichardProkopovič Richard 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.10 qB
4 176 Leško MatúšLeško Matúš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 PB 09.22
5 31 Kiss FloriánKiss Florián 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 09.87
6 81 Petránsky MartinPetránsky Martin 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 10.32
7 32 Kulčár FilipKulčár Filip 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 10.80
150 Ihnát LukášIhnát Lukáš 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 22.4.2023 - 11:30) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Veisenpacher Leo JozefVeisenpacher Leo Jozef 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 5 PB 08.86 qA
2 84 Šveda Samuel NoahŠveda Samuel Noah 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.06 qB
3 45 Lipták JánLipták Ján 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 09.10 qB
4 178 Sosa TaaviSosa Taavi 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 09.14
5 61 Bludshyi ArtemBludshyi Artem 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.32
6 175 Kožár TomášKožár Tomáš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.44
7 79 Palaščák EliášPalaščák Eliáš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 10.17
8 132 Molokáč MatejMolokáč Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 10.19
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 22.4.2023 - 11:30) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 127 Belichenko GrigoriiBelichenko Grigorii 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 08.56 qA
2 244 Kubis JakubKubis Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.06 qB
3 78 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.34
4 44 Kurimský EzekielKurimský Ezekiel 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 10.01
5 29 Faragó DenisFaragó Denis 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 10.03
154 Matias FilipMatias Filip 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 DNS
148 Alexovič AlexanderAlexovič Alexander 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 DNS
155 Mažerik JurajMažerik Juraj 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.30 qA
2 35 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 08.44 qA
3 127 Belichenko GrigoriiBelichenko Grigorii 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 08.56 qA
4 260 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.66 qA
5 209 Demko DávidDemko Dávid 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 PB 08.70 qA
6 130 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 08.80 qA
7 199 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 5 08.85 qA
8 56 Veisenpacher Leo JozefVeisenpacher Leo Jozef 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 5 PB 08.86 qA
9 235 Arendáš AdamArendáš Adam 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.88 qB
10 279 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 08.89 qB
11 80 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.05 qB
12 84 Šveda Samuel NoahŠveda Samuel Noah 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.06 qB
12 244 Kubis JakubKubis Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.06 qB
14 254 Prokopovič RichardProkopovič Richard 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.10 qB
14 45 Lipták JánLipták Ján 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 09.10 qB
16 36 Rybár KevinRybár Kevin 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 09.12 qB
17 178 Sosa TaaviSosa Taavi 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 09.14
18 176 Leško MatúšLeško Matúš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 PB 09.22
19 61 Bludshyi ArtemBludshyi Artem 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.32
20 78 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.34
21 175 Kožár TomášKožár Tomáš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.44
22 177 Papcun JakubPapcun Jakub 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.46
23 72 Kmak AndrejKmak Andrej 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.60
24 83 Szabo ŠimonSzabo Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 09.62
25 31 Kiss FloriánKiss Florián 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 09.87
26 44 Kurimský EzekielKurimský Ezekiel 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 10.01
27 29 Faragó DenisFaragó Denis 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 10.03
28 282 Suranovský ŠimonSuranovský Šimon 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.14
29 79 Palaščák EliášPalaščák Eliáš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 10.17
30 132 Molokáč MatejMolokáč Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 10.19
31 81 Petránsky MartinPetránsky Martin 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 10.32
32 76 Majláth MatúšMajláth Matúš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.55
33 37 Spišák MarkSpišák Mark 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 10.70
34 68 Javorek ViktorJavorek Viktor 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.71
35 32 Kulčár FilipKulčár Filip 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 10.80
36 62 Bruňacký RomanBruňacký Roman 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.03
150 Ihnát LukášIhnát Lukáš 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
154 Matias FilipMatias Filip 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 DNS
148 Alexovič AlexanderAlexovič Alexander 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 DNS
155 Mažerik JurajMažerik Juraj 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 22.4.2023 - 12:50) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 SB 08.26 11.00
2 127 Belichenko GrigoriiBelichenko Grigorii 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 SB 08.34 9.00
3 35 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 08.50 8.00
4 209 Demko DávidDemko Dávid 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 SB 08.64 7.00
5 130 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 SB 08.66 6.00
6 56 Veisenpacher Leo JozefVeisenpacher Leo Jozef 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 1 SB 08.86 5.00
7 199 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 8 08.91 4.00
260 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 22.4.2023 - 12:50) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 279 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 08.64 2.00
2 235 Arendáš AdamArendáš Adam 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 SB 08.79 1.00
3 244 Kubis JakubKubis Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 SB 08.98
4 254 Prokopovič RichardProkopovič Richard 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 SB 09.06
5 36 Rybár KevinRybár Kevin 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 09.13
6 45 Lipták JánLipták Ján 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 09.16
7 84 Šveda Samuel NoahŠveda Samuel Noah 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.24
8 80 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.27
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 22.4.2023 - 13:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.23 11.00
2 273 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.56 9.00
3 126 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.64 8.00
4 97 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.65 7.00
5 98 Kobová NinaKobová Nina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.83 6.00
6 52 Paruševová ElaParuševová Ela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 08.88 5.00
7 205 Dargajová GabrielaDargajová Gabriela 11 11 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 09.07 4.00
8 147 Tkáčová DorotaTkáčová Dorota 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 09.23 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 22.4.2023 - 13:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 109 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.05 2.00
2 164 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.12 1.00
3 291 Kozáková HanaKozáková Hana 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.23
4 146 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 09.30
5 297 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.32
6 47 Gernátová ZaraGernátová Zara 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 09.36
7 198 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 7 09.41
8 120 Šebeková Andrea KarlaŠebeková Andrea Karla 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.48
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 22.4.2023 - 11:45) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.16 qA
2 146 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 09.19 qB
3 47 Gernátová ZaraGernátová Zara 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 09.24 qB
4 117 Sinaiová TamaraSinaiová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.30
5 101 Komárová KristínaKomárová Kristína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.44
6 261 Bilasová StanislavaBilasová Stanislava 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 09.55
157 Alexovičová ZaraAlexovičová Zara 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 22.4.2023 - 11:45) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 273 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.45 qA
2 198 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 5 PB 09.26 qB
3 102 Kopkášová BiankaKopkášová Bianka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.47
4 104 Krupeľáková SofiaKrupeľáková Sofia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.75
5 222 Chorvatovičová VanesaChorvatovičová Vanesa 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 09.82
6 38 Komorová AlexandraKomorová Alexandra 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 09.87
7 39 Vilková LauraVilková Laura 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 10.78
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 22.4.2023 - 11:45) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 205 Dargajová GabrielaDargajová Gabriela 11 11 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 08.96 qA
2 164 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.98 qB
3 120 Šebeková Andrea KarlaŠebeková Andrea Karla 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.30 qB
4 110 Múdra AlžbetaMúdra Alžbeta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.38
5 124 Vasilová EmaVasilová Ema 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.56
6 115 Plencnerová OlíviaPlencnerová Olívia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.61
7 271 Laktičová PavlínaLaktičová Pavlína 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.63
8 292 Lacková EmaLacková Ema 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.73
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 22.4.2023 - 11:45) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.53 qA
2 147 Tkáčová DorotaTkáčová Dorota 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 08.93 qA
3 50 Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 09.34
4 186 Hreňová AnnaHreňová Anna 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.40
5 88 Fedičová ZojaFedičová Zoja 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.25
6 232 Palinská TamaraPalinská Tamara 12 12 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 8 10.81
7 226 Mišľanová KristínaMišľanová Kristína 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 10.90
301 Tuptova BarboraTuptova Barbora 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 22.4.2023 - 11:45) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 291 Kozáková HanaKozáková Hana 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 09.14 qB
2 297 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.28 qB
3 144 Šenkocová AnetaŠenkocová Aneta 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 09.61
4 159 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 09.74
5 230 Hanušovská ŽofiaHanušovská Žofia 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 8 PB 09.85
6 53 Somerauer KláraSomerauer Klára 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 10.25
7 54 Trojanová SimonaTrojanová Simona 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 10.83
8 287 Hakulinová VeronikaHakulinová Veronika 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 11.00
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 22.4.2023 - 11:45) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Paruševová ElaParuševová Ela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 08.77 qA
2 109 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.02 qB
3 272 Macejová SimonaMacejová Simona 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.35
4 284 Bérešová LindaBérešová Linda 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 09.56
5 185 Grešová Timea EliškaGrešová Timea Eliška 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 PB 09.81
6 270 Kuncová Ema MáriaKuncová Ema Mária 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 10.13
7 223 Jassušová NelaJassušová Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 10.50
8 266 Hnidzíková SimonaHnidzíková Simona 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 11.03
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 22.4.2023 - 11:45) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 126 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.60 qA
2 98 Kobová NinaKobová Nina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 08.74 qA
3 162 Ljubarská AlexandraLjubarská Alexandra 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 09.37
4 143 Siroťáková EvaSiroťáková Eva 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 09.89
5 275 Tóthová NatáliaTóthová Natália 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.90
6 274 Peláková KarinPeláková Karin 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.32
7 125 Vojtechovská ElaVojtechovská Ela 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 10.43
8 111 Múdra JulianaMúdra Juliana 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 10.53
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.16 qA
2 273 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.45 qA
3 97 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.53 qA
4 126 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.60 qA
5 98 Kobová NinaKobová Nina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 08.74 qA
6 52 Paruševová ElaParuševová Ela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 08.77 qA
7 147 Tkáčová DorotaTkáčová Dorota 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 08.93 qA
8 205 Dargajová GabrielaDargajová Gabriela 11 11 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 08.96 qA
9 164 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.98 qB
10 109 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.02 qB
11 291 Kozáková HanaKozáková Hana 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 09.14 qB
12 146 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 09.19 qB
13 47 Gernátová ZaraGernátová Zara 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 09.24 qB
14 198 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 5 PB 09.26 qB
15 297 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.28 qB
16 117 Sinaiová TamaraSinaiová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.30
16 120 Šebeková Andrea KarlaŠebeková Andrea Karla 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.30 qB
18 50 Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 09.34
19 272 Macejová SimonaMacejová Simona 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.35
20 162 Ljubarská AlexandraLjubarská Alexandra 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 09.37
21 110 Múdra AlžbetaMúdra Alžbeta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.38
22 186 Hreňová AnnaHreňová Anna 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.40
23 101 Komárová KristínaKomárová Kristína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.44
24 102 Kopkášová BiankaKopkášová Bianka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.47
25 261 Bilasová StanislavaBilasová Stanislava 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 09.55
26 124 Vasilová EmaVasilová Ema 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.56
26 284 Bérešová LindaBérešová Linda 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 09.56
28 115 Plencnerová OlíviaPlencnerová Olívia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.61
28 144 Šenkocová AnetaŠenkocová Aneta 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 09.61
30 271 Laktičová PavlínaLaktičová Pavlína 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.63
31 292 Lacková EmaLacková Ema 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.73
32 159 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 09.74
33 104 Krupeľáková SofiaKrupeľáková Sofia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.75
34 185 Grešová Timea EliškaGrešová Timea Eliška 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 PB 09.81
35 222 Chorvatovičová VanesaChorvatovičová Vanesa 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 09.82
36 230 Hanušovská ŽofiaHanušovská Žofia 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 8 PB 09.85
37 38 Komorová AlexandraKomorová Alexandra 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 09.87
38 143 Siroťáková EvaSiroťáková Eva 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 09.89
39 275 Tóthová NatáliaTóthová Natália 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.90
40 270 Kuncová Ema MáriaKuncová Ema Mária 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 10.13
41 88 Fedičová ZojaFedičová Zoja 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.25
41 53 Somerauer KláraSomerauer Klára 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 10.25
43 274 Peláková KarinPeláková Karin 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.32
44 125 Vojtechovská ElaVojtechovská Ela 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 10.43
45 223 Jassušová NelaJassušová Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 10.50
46 111 Múdra JulianaMúdra Juliana 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 10.53
47 39 Vilková LauraVilková Laura 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 10.78
48 232 Palinská TamaraPalinská Tamara 12 12 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 8 10.81
49 54 Trojanová SimonaTrojanová Simona 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 10.83
50 226 Mišľanová KristínaMišľanová Kristína 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 10.90
51 287 Hakulinová VeronikaHakulinová Veronika 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 11.00
52 266 Hnidzíková SimonaHnidzíková Simona 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 11.03
157 Alexovičová ZaraAlexovičová Zara 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
301 Tuptova BarboraTuptova Barbora 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 DNS

100 m - Juniori

(so, 22.4.2023 - 11:00) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 247 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 11.45
2 135 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 11.56
3 71 Kimák DanielKimák Daniel 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.90
4 136 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 12.08
5 278 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 12.35
MS 305 Nagy RichardNagy Richard 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.43
7 40 Danko MartinDanko Martin 05 05 ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice 6 PB 12.70
Celkom 7 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 22.4.2023 - 11:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 281 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 11.76 QA
2 216 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 12.57 QA
3 65 Hubay SzabolcsHubay Szabolcs 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 12.72 qA
4 151 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 12.80 qA
5 237 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 13.05 qB
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prví 2 z rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalší 3 s časom (qB)
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 22.4.2023 - 11:00) official Vietor: +3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 131 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 11.71 QA
2 153 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 11.97 QA
3 74 Komjáti DávidKomjáti Dávid 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 12.09 qA
4 73 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 12.60 qA
5 201 Hajník René MichaelHajník René Michael 09 09 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 13.71 qB
156 Petrovčin MichalPetrovčin Michal 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prví 2 z rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalší 3 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 131 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 11.71 QA
2 281 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 11.76 QA
3 153 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 11.97 QA
4 74 Komjáti DávidKomjáti Dávid 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 12.09 qA
5 216 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 12.57 QA
6 73 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 12.60 qA
7 65 Hubay SzabolcsHubay Szabolcs 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 12.72 qA
8 151 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 12.80 qA
9 237 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 13.05 qB
10 201 Hajník René MichaelHajník René Michael 09 09 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 13.71 qB
156 Petrovčin MichalPetrovčin Michal 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 DNS

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (so, 22.4.2023 - 12:25) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 281 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.52 11.00
2 131 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 11.59 9.00
3 153 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 11.87 8.00
4 74 Komjáti DávidKomjáti Dávid 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 12.09 7.00
5 216 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 12.37 6.00
6 65 Hubay SzabolcsHubay Szabolcs 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 12.56 5.00
7 73 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.69 4.00
8 151 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 12.78 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 22.4.2023 - 12:25) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 237 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 SB 12.99 2.00
2 201 Hajník René MichaelHajník René Michael 09 09 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 14.42 1.00
Celkom 2 pretekári

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (so, 22.4.2023 - 12:35) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 294 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 SB 12.97 11.00
2 86 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 SB 13.20 9.00
3 286 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 SB 13.46 8.00
4 95 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 SB 13.74 7.00
5 103 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 13.85 6.00
6 121 Telepunová LuciaTelepunová Lucia 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 SB 13.91 5.00
7 107 Matejová MichaelaMatejová Michaela 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 SB 14.04 4.00
8 90 Getlíková NinaGetlíková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 14.55 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 22.4.2023 - 12:35) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 289 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 14.75 2.00
2 300 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 14.76 1.00
3 290 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 15.58
4 123 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 15.96
5 302 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 15.97
51 Macková Anna ElizabethMacková Anna Elizabeth 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 DNS
Celkom 6 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 22.4.2023 - 11:15) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 294 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.18 QA
2 95 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 13.80 QA
3 121 Telepunová LuciaTelepunová Lucia 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 14.04 qA
4 289 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 14.72 qB
5 300 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 14.80 qB
6 51 Macková Anna ElizabethMacková Anna Elizabeth 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 15.23 qB
158 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prvé 2 z rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalšie 7 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 22.4.2023 - 11:15) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 13.42 QA
2 286 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.55 QA
3 103 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 13.82 qA
4 107 Matejová MichaelaMatejová Michaela 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 14.14 qA
5 90 Getlíková NinaGetlíková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 14.50 qA
6 290 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 15.38 qB
7 123 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 15.78 qB
8 302 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 15.92 qB
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prvé 2 z rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalšie 7 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 294 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.18 QA
2 86 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 13.42 QA
3 286 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.55 QA
4 95 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 13.80 QA
5 103 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 13.82 qA
6 121 Telepunová LuciaTelepunová Lucia 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 14.04 qA
7 107 Matejová MichaelaMatejová Michaela 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 14.14 qA
8 90 Getlíková NinaGetlíková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 14.50 qA
9 289 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 14.72 qB
10 300 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 14.80 qB
11 51 Macková Anna ElizabethMacková Anna Elizabeth 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 15.23 qB
12 290 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 15.38 qB
13 123 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 15.78 qB
14 302 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 15.92 qB
158 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DNS

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 22.4.2023 - 14:25) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 21.15 11.00
2 130 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 PB 21.40 8.00
3 235 Arendáš AdamArendáš Adam 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 21.88 7.00
4 279 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 22.06 5.00
5 84 Šveda Samuel NoahŠveda Samuel Noah 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 23.52
148 Alexovič AlexanderAlexovič Alexander 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 DNS
150 Ihnát LukášIhnát Lukáš 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DNS
260 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 22.4.2023 - 14:25) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 21.30 9.00
2 199 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 4 PB 22.00 6.00
3 45 Lipták JánLipták Ján 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 22.93 3.00
4 177 Papcun JakubPapcun Jakub 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 PB 23.33
5 170 Debreceni SimonDebreceni Simon 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 PB 23.52
6 174 Kendický AdamKendický Adam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 24.31
7 132 Molokáč MatejMolokáč Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 25.42
8 179 Šoltys AdamŠoltys Adam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 25.83
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 22.4.2023 - 14:25) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 61 Bludshyi ArtemBludshyi Artem 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 23.17 1.00
2 172 Frištyk DávidFrištyk Dávid 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 24.24
3 72 Kmak AndrejKmak Andrej 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 24.81
4 43 Komár AlexejKomár Alexej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 26.29
5 81 Petránsky MartinPetránsky Martin 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 27.67
6 62 Bruňacký RomanBruňacký Roman 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 34.87
213 Kuljovský JakubKuljovský Jakub 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 22.4.2023 - 14:25) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 178 Sosa TaaviSosa Taavi 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 22.32 4.00
2 238 Hanko MiroslavHanko Miroslav 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.74
3 63 Fabian TimotejFabian Timotej 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 24.92
4 79 Palaščák EliášPalaščák Eliáš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 25.57
5 76 Majláth MatúšMajláth Matúš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 26.00
6 68 Javorek ViktorJavorek Viktor 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 27.62
7 37 Spišák MarkSpišák Mark 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 30.28
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 22.4.2023 - 14:25) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 175 Kožár TomášKožár Tomáš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 23.01 2.00
2 85 Vaľa MichalVaľa Michal 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 24.70
3 152 Lipčák TomášLipčák Tomáš 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 25.21
4 42 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 27.27
155 Mažerik JurajMažerik Juraj 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 DNS
154 Matias FilipMatias Filip 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
44 Kurimský EzekielKurimský Ezekiel 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 21.15 11.00
2 35 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 21.30 9.00
3 130 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 PB 21.40 8.00
4 235 Arendáš AdamArendáš Adam 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 21.88 7.00
5 199 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 4 PB 22.00 6.00
6 279 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 22.06 5.00
7 178 Sosa TaaviSosa Taavi 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 22.32 4.00
8 45 Lipták JánLipták Ján 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 22.93 3.00
9 175 Kožár TomášKožár Tomáš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 23.01 2.00
10 61 Bludshyi ArtemBludshyi Artem 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 23.17 1.00
11 177 Papcun JakubPapcun Jakub 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 PB 23.33
12 84 Šveda Samuel NoahŠveda Samuel Noah 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 23.52
12 170 Debreceni SimonDebreceni Simon 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 PB 23.52
14 238 Hanko MiroslavHanko Miroslav 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.74
15 172 Frištyk DávidFrištyk Dávid 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 24.24
16 174 Kendický AdamKendický Adam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 24.31
17 85 Vaľa MichalVaľa Michal 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 24.70
18 72 Kmak AndrejKmak Andrej 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 24.81
19 63 Fabian TimotejFabian Timotej 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 24.92
20 152 Lipčák TomášLipčák Tomáš 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 25.21
21 132 Molokáč MatejMolokáč Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 25.42
22 79 Palaščák EliášPalaščák Eliáš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 25.57
23 179 Šoltys AdamŠoltys Adam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 25.83
24 76 Majláth MatúšMajláth Matúš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 26.00
25 43 Komár AlexejKomár Alexej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 26.29
26 42 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 27.27
27 68 Javorek ViktorJavorek Viktor 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 27.62
28 81 Petránsky MartinPetránsky Martin 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 27.67
29 37 Spišák MarkSpišák Mark 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 30.28
30 62 Bruňacký RomanBruňacký Roman 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 34.87
148 Alexovič AlexanderAlexovič Alexander 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 DNS
150 Ihnát LukášIhnát Lukáš 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DNS
260 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DNS
213 Kuljovský JakubKuljovský Jakub 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DNS
155 Mažerik JurajMažerik Juraj 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 DNS
154 Matias FilipMatias Filip 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
44 Kurimský EzekielKurimský Ezekiel 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 22.4.2023 - 14:35) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 19.62 11.00
2 98 Kobová NinaKobová Nina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 21.58 9.00
3 184 Domaničová LíviaDomaničová Lívia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 PB 22.23 8.00
4 146 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 PB 22.66 7.00
5 191 Lešková JúliaLešková Júlia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 22.72 6.00
6 109 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 22.90 4.00
7 205 Dargajová GabrielaDargajová Gabriela 11 11 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 23.71
8 166 Nováková HanaNováková Hana 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 23.75
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 22.4.2023 - 14:35) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 164 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 23.24 3.00
2 162 Ljubarská AlexandraLjubarská Alexandra 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 PB 23.52 2.00
3 198 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 1 PB 23.94
4 144 Šenkocová AnetaŠenkocová Aneta 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 24.16
5 122 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 24.24
6 159 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 24.38
7 168 Taňkošová EmaTaňkošová Ema 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 24.62
8 186 Hreňová AnnaHreňová Anna 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 24.88
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 22.4.2023 - 14:35) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 163 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 24.42
2 38 Komorová AlexandraKomorová Alexandra 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 24.87
3 222 Chorvatovičová VanesaChorvatovičová Vanesa 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 PB 25.18
4 270 Kuncová Ema MáriaKuncová Ema Mária 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 25.38
5 88 Fedičová ZojaFedičová Zoja 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 25.45
6 53 Somerauer KláraSomerauer Klára 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 26.01
7 266 Hnidzíková SimonaHnidzíková Simona 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 PB 27.79
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 22.4.2023 - 14:35) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Múdra AlžbetaMúdra Alžbeta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 23.75
2 108 Micenková ZuzanaMicenková Zuzana 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.69
3 104 Krupeľáková SofiaKrupeľáková Sofia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 25.46
4 189 Kaľuhová EliškaKaľuhová Eliška 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 26.31
5 231 Kováčová NatáliaKováčová Natália 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 26.78
6 111 Múdra JulianaMúdra Juliana 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 27.46
7 233 Patakyová JúliaPatakyová Júlia 12 12 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 1 32.05
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 22.4.2023 - 14:35) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 147 Tkáčová DorotaTkáčová Dorota 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 22.73 5.00
2 117 Sinaiová TamaraSinaiová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 23.78
3 124 Vasilová EmaVasilová Ema 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 24.56
4 224 Majchráková SimonaMajchráková Simona 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 25.07
5 57 Pavúková TamaraPavúková Tamara 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 25.17
6 223 Jassušová NelaJassušová Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 26.90
7 125 Vojtechovská ElaVojtechovská Ela 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 27.09
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 22.4.2023 - 14:35) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 47 Gernátová ZaraGernátová Zara 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 23.56 1.00
2 50 Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 23.94
3 275 Tóthová NatáliaTóthová Natália 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 25.07
4 46 Bindasová TimeaBindasová Timea 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 26.03
5 181 Bošnovičová LindaBošnovičová Linda 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 26.97
6 182 Brutvanová LilianaBrutvanová Liliana 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 27.35
7 226 Mišľanová KristínaMišľanová Kristína 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 28.42
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 19.62 11.00
2 98 Kobová NinaKobová Nina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 21.58 9.00
3 184 Domaničová LíviaDomaničová Lívia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 PB 22.23 8.00
4 146 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 PB 22.66 7.00
5 191 Lešková JúliaLešková Júlia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 22.72 6.00
6 147 Tkáčová DorotaTkáčová Dorota 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 22.73 5.00
7 109 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 22.90 4.00
8 164 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 23.24 3.00
9 162 Ljubarská AlexandraLjubarská Alexandra 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 PB 23.52 2.00
10 47 Gernátová ZaraGernátová Zara 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 23.56 1.00
11 205 Dargajová GabrielaDargajová Gabriela 11 11 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 23.71
12 166 Nováková HanaNováková Hana 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 23.75
12 110 Múdra AlžbetaMúdra Alžbeta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 23.75
14 117 Sinaiová TamaraSinaiová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 23.78
15 198 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 1 PB 23.94
15 50 Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 23.94
17 144 Šenkocová AnetaŠenkocová Aneta 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 24.16
18 122 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 24.24
19 159 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 24.38
20 163 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 24.42
21 124 Vasilová EmaVasilová Ema 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 24.56
22 168 Taňkošová EmaTaňkošová Ema 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 24.62
23 108 Micenková ZuzanaMicenková Zuzana 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.69
24 38 Komorová AlexandraKomorová Alexandra 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 24.87
25 186 Hreňová AnnaHreňová Anna 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 24.88
26 224 Majchráková SimonaMajchráková Simona 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 25.07
26 275 Tóthová NatáliaTóthová Natália 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 25.07
28 57 Pavúková TamaraPavúková Tamara 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 25.17
29 222 Chorvatovičová VanesaChorvatovičová Vanesa 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 PB 25.18
30 270 Kuncová Ema MáriaKuncová Ema Mária 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 25.38
31 88 Fedičová ZojaFedičová Zoja 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 25.45
32 104 Krupeľáková SofiaKrupeľáková Sofia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 25.46
33 53 Somerauer KláraSomerauer Klára 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 26.01
34 46 Bindasová TimeaBindasová Timea 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 26.03
35 189 Kaľuhová EliškaKaľuhová Eliška 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 26.31
36 231 Kováčová NatáliaKováčová Natália 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 26.78
37 223 Jassušová NelaJassušová Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 26.90
38 181 Bošnovičová LindaBošnovičová Linda 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 26.97
39 125 Vojtechovská ElaVojtechovská Ela 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 27.09
40 182 Brutvanová LilianaBrutvanová Liliana 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 27.35
41 111 Múdra JulianaMúdra Juliana 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 27.46
42 266 Hnidzíková SimonaHnidzíková Simona 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 PB 27.79
43 226 Mišľanová KristínaMišľanová Kristína 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 28.42
44 233 Patakyová JúliaPatakyová Júlia 12 12 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 1 32.05

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 22.4.2023 - 14:45) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 135 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 22.72
MS 247 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 23.41
3 281 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 23.89 11.00
4 131 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 24.00 9.00
5 74 Komjáti DávidKomjáti Dávid 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 25.04 8.00
6 280 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 25.56 7.00
136 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 DNF
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 22.4.2023 - 14:45) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 216 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 25.63 6.00
2 249 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 25.95 5.00
3 73 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 26.15 4.00
4 236 Babuščák TomášBabuščák Tomáš 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 26.40 3.00
5 245 Kuchcík SamuelKuchcík Samuel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 26.73 2.00
6 151 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 27.47 1.00
7 203 Machek RomanMachek Roman 08 08 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 28.33
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 135 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 22.72
2 247 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 23.41
3 281 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 23.89 11.00
4 131 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 24.00 9.00
5 74 Komjáti DávidKomjáti Dávid 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 25.04 8.00
6 280 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 25.56 7.00
7 216 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 25.63 6.00
8 249 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 25.95 5.00
9 73 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 26.15 4.00
10 236 Babuščák TomášBabuščák Tomáš 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 26.40 3.00
11 245 Kuchcík SamuelKuchcík Samuel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 26.73 2.00
12 151 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 27.47 1.00
13 203 Machek RomanMachek Roman 08 08 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 28.33
136 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 DNF

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 22.4.2023 - 14:55) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 27.20 11.00
2 89 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 27.87 9.00
3 293 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 28.95 8.00
4 107 Matejová MichaelaMatejová Michaela 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 29.31 6.00
5 114 Parkanská SáraParkanská Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 29.64 5.00
6 118 Snížiková ZojaSnížiková Zoja 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 29.97 4.00
7 48 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 30.66 3.00
8 303 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 31.90 1.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 22.4.2023 - 14:55) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 29.24 7.00
2 119 Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 30.81 2.00
3 51 Macková Anna ElizabethMacková Anna Elizabeth 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 32.14
4 288 Halušková EllaHalušková Ella 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 32.29
5 290 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 32.96
6 302 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 33.72
160 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DNS
158 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 27.20 11.00
2 89 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 27.87 9.00
3 293 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 28.95 8.00
4 86 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 29.24 7.00
5 107 Matejová MichaelaMatejová Michaela 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 29.31 6.00
6 114 Parkanská SáraParkanská Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 29.64 5.00
7 118 Snížiková ZojaSnížiková Zoja 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 29.97 4.00
8 48 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 30.66 3.00
9 119 Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 30.81 2.00
10 303 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 31.90 1.00
11 51 Macková Anna ElizabethMacková Anna Elizabeth 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 32.14
12 288 Halušková EllaHalušková Ella 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 32.29
13 290 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 32.96
14 302 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 33.72
160 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DNS
158 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 DNS

400 m - Dorastenci

(so, 22.4.2023 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 245 Kuchcík SamuelKuchcík Samuel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 1:00.73 11.00
2 236 Babuščák TomášBabuščák Tomáš 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 1:01.65 9.00
3 240 Jedinák JakubJedinák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 1:02.59 8.00
4 243 Križák DominikKrižák Dominik 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 1:05.37 7.00
5 202 Kuzdas AlexanderKuzdas Alexander 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 1:05.44 6.00
6 151 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 1:05.49 5.00
7 138 Tomčík DanielTomčík Daniel 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 1:11.10 4.00
8 283 Zuštin ĽudovítZuštin Ľudovít 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 1:13.58 3.00
Celkom 8 pretekárov

400 m - Dorastenky

(so, 22.4.2023 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 288 Halušková EllaHalušková Ella 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:12.34 11.00
2 303 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:12.58 9.00
3 51 Macková Anna ElizabethMacková Anna Elizabeth 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 1:14.39 8.00
4 141 Börová KatarínaBörová Katarína 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 1:15.74 7.00
160 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS
Celkom 5 pretekárov

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 22.4.2023 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 35 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 1:48.47 11.00
2 56 Veisenpacher Leo JozefVeisenpacher Leo Jozef 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 1 1:51.57 9.00
3 239 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 1:52.66 8.00
4 215 Makkay SimonMakkay Simon 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 PB 1:57.60 6.00
5 36 Rybár KevinRybár Kevin 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 2:00.69 5.00
6 259 Vanko MilanVanko Milan 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 2:02.36 4.00
7 211 Hreňko MartinHreňko Martin 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 2:03.21 3.00
8 177 Papcun JakubPapcun Jakub 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 PB 2:03.70 2.00
9 78 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 9 PB 2:10.97
10 43 Komár AlexejKomár Alexej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 10 PB 2:13.99
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (so, 22.4.2023 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 137 Tatarka SamuelTatarka Samuel 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 9 1:55.40 7.00
2 176 Leško MatúšLeško Matúš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:04.83 1.00
3 72 Kmak AndrejKmak Andrej 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 2:05.52
4 85 Vaľa MichalVaľa Michal 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10 2:07.28
5 179 Šoltys AdamŠoltys Adam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 2:11.51
6 42 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 2:13.39
7 64 Hakulin MartinHakulin Martin 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 2:15.87
8 152 Lipčák TomášLipčák Tomáš 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 2:16.20
9 37 Spišák MarkSpišák Mark 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 2:26.83
148 Alexovič AlexanderAlexovič Alexander 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 35 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 1:48.47 11.00
2 56 Veisenpacher Leo JozefVeisenpacher Leo Jozef 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 1 1:51.57 9.00
3 239 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 1:52.66 8.00
4 137 Tatarka SamuelTatarka Samuel 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 9 1:55.40 7.00
5 215 Makkay SimonMakkay Simon 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 PB 1:57.60 6.00
6 36 Rybár KevinRybár Kevin 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 2:00.69 5.00
7 259 Vanko MilanVanko Milan 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 2:02.36 4.00
8 211 Hreňko MartinHreňko Martin 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 2:03.21 3.00
9 177 Papcun JakubPapcun Jakub 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 PB 2:03.70 2.00
10 176 Leško MatúšLeško Matúš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:04.83 1.00
11 72 Kmak AndrejKmak Andrej 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 2:05.52
12 85 Vaľa MichalVaľa Michal 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10 2:07.28
13 78 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 9 PB 2:10.97
14 179 Šoltys AdamŠoltys Adam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 2:11.51
15 42 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 2:13.39
16 43 Komár AlexejKomár Alexej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 10 PB 2:13.99
17 64 Hakulin MartinHakulin Martin 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 2:15.87
18 152 Lipčák TomášLipčák Tomáš 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 2:16.20
19 37 Spišák MarkSpišák Mark 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 2:26.83
148 Alexovič AlexanderAlexovič Alexander 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 22.4.2023 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 224 Majchráková SimonaMajchráková Simona 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 PB 2:05.01 9.00
2 159 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 2:08.09 7.00
3 47 Gernátová ZaraGernátová Zara 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 2:09.20 6.00
4 198 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 2 2:09.20 5.00
5 108 Micenková ZuzanaMicenková Zuzana 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 12 2:12.33 2.00
6 180 Bochňová ElianaBochňová Eliana 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 2:18.57
7 53 Somerauer KláraSomerauer Klára 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 PB 2:19.57
8 230 Hanušovská ŽofiaHanušovská Žofia 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 10 PB 2:20.35
9 115 Plencnerová OlíviaPlencnerová Olívia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11 PB 2:22.08
227 Sikorai NelaSikorai Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 DNS
157 Alexovičová ZaraAlexovičová Zara 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 9 DNS
228 Vajdová OlíviaVajdová Olívia 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
Poznámky:
št.č. 47: 2:09,195 min št.č. 198: 2:09,197 min
Celkom 12 pretekárov
Beh 02 (so, 22.4.2023 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 292 Lacková EmaLacková Ema 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:04.31 11.00
2 112 Neupauerová MiriamNeupauerová Miriam 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 2:06.38 8.00
3 46 Bindasová TimeaBindasová Timea 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 2:10.07 4.00
4 116 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 9 2:11.29 3.00
5 192 Olejníková PavlínaOlejníková Pavlína 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:16.58 1.00
6 187 Huvenne NinaHuvenne Nina 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 2:18.98
7 183 Dienešová LauraDienešová Laura 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 2:19.57
8 195 Pinteová MiriamPinteová Miriam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 2:25.36
9 276 Tóthová VeronikaTóthová Veronika 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 2:27.56
10 185 Grešová Timea EliškaGrešová Timea Eliška 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 2:28.41
11 54 Trojanová SimonaTrojanová Simona 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 11 2:33.40
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 292 Lacková EmaLacková Ema 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:04.31 11.00
2 224 Majchráková SimonaMajchráková Simona 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 PB 2:05.01 9.00
3 112 Neupauerová MiriamNeupauerová Miriam 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 2:06.38 8.00
4 159 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 2:08.09 7.00
5 47 Gernátová ZaraGernátová Zara 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 2:09.20 6.00
5 198 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 2 2:09.20 5.00
7 46 Bindasová TimeaBindasová Timea 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 2:10.07 4.00
8 116 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 9 2:11.29 3.00
9 108 Micenková ZuzanaMicenková Zuzana 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 12 2:12.33 2.00
10 192 Olejníková PavlínaOlejníková Pavlína 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:16.58 1.00
11 180 Bochňová ElianaBochňová Eliana 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 2:18.57
12 187 Huvenne NinaHuvenne Nina 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 2:18.98
13 53 Somerauer KláraSomerauer Klára 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 PB 2:19.57
13 183 Dienešová LauraDienešová Laura 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 2:19.57
15 230 Hanušovská ŽofiaHanušovská Žofia 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 10 PB 2:20.35
16 115 Plencnerová OlíviaPlencnerová Olívia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11 PB 2:22.08
17 195 Pinteová MiriamPinteová Miriam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 2:25.36
18 276 Tóthová VeronikaTóthová Veronika 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 2:27.56
19 185 Grešová Timea EliškaGrešová Timea Eliška 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 2:28.41
20 54 Trojanová SimonaTrojanová Simona 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 11 2:33.40
227 Sikorai NelaSikorai Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 DNS
157 Alexovičová ZaraAlexovičová Zara 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 9 DNS
228 Vajdová OlíviaVajdová Olívia 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS

1500 m - Dorastenci

(so, 22.4.2023 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 153 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 4:40.56 11.00
2 128 Doliňák JurajDoliňák Juraj 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 PB 4:42.86 9.00
3 77 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 4:53.57 8.00
4 248 Labanc PeterLabanc Peter 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 5:08.30 7.00
5 204 Sisák Silvio LeoSisák Silvio Leo 08 08 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 5:52.48 6.00
156 Petrovčin MichalPetrovčin Michal 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Dorastenky

(so, 22.4.2023 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 58 Pencáková PaulínaPencáková Paulína 09 09 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 2 PB 5:30.37 11.00
MS 49 Juriková RadkaJuriková Radka 05 05 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 5:37.69
3 206 Kašubjaková EvaKašubjaková Eva 08 08 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 5:53.98 9.00
4 48 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 5:53.99 8.00
5 298 Slobodníková TímeaSlobodníková Tímea 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 7:43.59 7.00
161 Kindernayová DominikaKindernayová Dominika 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS
165 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 DNS
Celkom 7 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci

(so, 22.4.2023 - 10:30) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 251 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.80 11.00
2 239 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.58 9.00
3 80 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 11.30 8.00
4 55 Veisenpacher AdamVeisenpacher Adam 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 7 12.62 7.00
5 257 Štec ŠimonŠtec Šimon 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 12.86 6.00
6 259 Vanko MilanVanko Milan 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 13.40 5.00
Celkom 6 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 22.4.2023 - 10:45) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.28 11.00
2 276 Tóthová VeronikaTóthová Veronika 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 12.06 8.00
3 197 Vrbová SáraVrbová Sára 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 PB 12.23 7.00
4 296 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.43 6.00
5 92 Hintošová SoňaHintošová Soňa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 13.07 5.00
6 180 Bochňová ElianaBochňová Eliana 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 13.23 4.00
7 297 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.38 1.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 22.4.2023 - 10:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 101 Komárová KristínaKomárová Kristína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.31 9.00
MS 269 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 11.90
3 52 Paruševová ElaParuševová Ela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 13.29 3.00
4 93 Hrabovecká TamaraHrabovecká Tamara 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 13.31 2.00
5 57 Pavúková TamaraPavúková Tamara 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 2 15.12
227 Sikorai NelaSikorai Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.28 11.00
2 101 Komárová KristínaKomárová Kristína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.31 9.00
3 269 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 11.90
4 276 Tóthová VeronikaTóthová Veronika 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 12.06 8.00
5 197 Vrbová SáraVrbová Sára 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 PB 12.23 7.00
6 296 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.43 6.00
7 92 Hintošová SoňaHintošová Soňa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 13.07 5.00
8 180 Bochňová ElianaBochňová Eliana 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 13.23 4.00
9 52 Paruševová ElaParuševová Ela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 13.29 3.00
10 93 Hrabovecká TamaraHrabovecká Tamara 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 13.31 2.00
11 297 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.38 1.00
12 57 Pavúková TamaraPavúková Tamara 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 2 15.12
227 Sikorai NelaSikorai Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 DNS

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

(so, 22.4.2023 - 10:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 255 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 17.99 11.00
2 134 Paľa PeterPaľa Peter 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 23.42 9.00
3 139 Vojtek MatejVojtek Matej 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 25.78 8.00
Celkom 3 pretekári

200 m prekážok [76,2 cm] - Mladší žiaci

(so, 22.4.2023 - 13:15) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 251 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 33.51 11.00
2 244 Kubis JakubKubis Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 43.11 9.00
3 257 Štec ŠimonŠtec Šimon 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 44.31 8.00
Celkom 3 pretekári

200 m prekážok [76,2 cm] - Mladšie žiačky

(so, 22.4.2023 - 13:30) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 34.91 11.00
2 197 Vrbová SáraVrbová Sára 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 37.98 9.00
MS 269 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 38.29
4 296 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 39.50 8.00
5 163 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 41.77 7.00
6 91 Grígerová LauraGrígerová Laura 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 43.46 6.00
7 164 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 43.89 5.00
Celkom 7 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(so, 22.4.2023 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Karty Body
1 55 Veisenpacher AdamVeisenpacher Adam 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 1 PB 12:30.17 11.00
2 214 Laporčák MatúšLaporčák Matúš 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 13:00.81 9.00
3 31 Kiss FloriánKiss Florián 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 13:34.33 8.00
213 Kuljovský JakubKuljovský Jakub 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS
Celkom 4 pretekári

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(so, 22.4.2023 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Karty Body
1 219 Baranová KiaraBaranová Kiara 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 13:33.37 11.00
2 91 Grígerová LauraGrígerová Laura 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 13:49.37 9.00
3 163 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 13:49.97 8.00
4 194 Pavlinská MiriamPavlinská Miriam 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 15:17.16 7.00
5 188 Jovič AlicaJovič Alica 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 15:30.08 6.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 22.4.2023 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150 155 160 165 170 175 180 185 191 Body
MS 278 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 7 185 - - - - - - - o o o o o xxx
2 280 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 6 170 - - - - xo o o o xo xxx 11.00
3 255 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 5 160 - - - - o o xo xxx 9.00
4 245 Kuchcík SamuelKuchcík Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 2 PB 155 - - o o o o xxx 8.00
5 249 Lenárt PatrikLenárt Patrik
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 4 155 - - o o xo xxo xxx 7.00
6 248 Labanc PeterLabanc Peter
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 3 150 - - xo o o xxx 6.00
7 139 Vojtek MatejVojtek Matej
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
09 09 1 PB 150 - - xo o xo xxx 5.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 22.4.2023 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 110 115 120 125 130 135 140 145 Body
1 59 Babuščák MarekBabuščák Marek
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 8 140 - - o o o o xo xxx 11.00
2 211 Hreňko MartinHreňko Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
11 11 4 PB 125 o o xo o xxx 9.00
3 170 Debreceni SimonDebreceni Simon
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
11 11 1 PB 125 o xo xo xxo xxx 8.00
4 83 Szabo ŠimonSzabo Šimon
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 7 120 o xo o xxx 7.00
5 218 Širochman OliverŠirochman Oliver
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
11 11 6 120 xo o xxo xxx 6.00
6 174 Kendický AdamKendický Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
11 11 5 PB 115 xo o xxx 5.00
7 29 Faragó DenisFaragó Denis
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
12 12 2 PB 115 o xo xxx 4.00
172 Frištyk DávidFrištyk Dávid
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
11 11 3 NM xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 22.4.2023 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 125 130 135 140 145 150 153 155 Body
1 207 Mikitová NatáliaMikitová Natália
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
09 09 4 153 - o o o o o xo xxx 11.00
2 293 Ledecká KatarínaLedecká Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 5 150 - - - o o o xxx 9.00
3 94 Hubayová LeaHubayová Lea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 3 140 - o xo xxo xxr 8.00
4 142 Brečková AlexandraBrečková Alexandra
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
08 08 1 PB 135 o xxo o xxr 7.00
5 285 Bukhun OlhaBukhun Olha
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 2 130 o xo xxx 6.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 22.4.2023 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 95 100 105 110 115 120 125 130 135 138 140 Body
1 264 Grohoľová KarinGrohoľová Karin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 18 PB 140 - - - - o o o o o o xxo 11.00
2 291 Kozáková HanaKozáková Hana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 17 PB 130 - - - o o o o o xxx 9.00
3 146 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
11 11 5 PB 130 - - - o o xo o xo xxx 8.00
4 268 Kendrová KarolínaKendrová Karolína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 19 130 - - - - xo o o xxo xxx 7.00
5 190 Križovenská ElenaKrižovenská Elena
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 13 PB 125 - o o xo o xxo o xxx 6.00
6= 229 Ficiková SáraFiciková Sára
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
10 10 3 PB 125 - - o o o o xxo xxx 4.50
6= 185 Grešová Timea EliškaGrešová Timea Eliška
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 11 PB 125 - o o o o o xxo xxx 4.50
8= 143 Siroťáková EvaSiroťáková Eva
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
11 11 16 120 - - - o o o xxx 2.00
8= 284 Bérešová LindaBérešová Linda
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 2 PB 120 o o o o o o xxx 2.0