<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělých

Ostrava (CZE) (4. 2. 2023)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 4 (so, 4.2.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávie TrenčínSlávie Trenčín 6 PB 07.07
Celkom 1 pretekári

60 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 2 (so, 4.2.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Pobjecký MatějPobjecký Matěj 04 04 AŠK Slávia TrnavaAŠK Slávia Trnava 5 PB 07.37 0.161
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 3 (so, 4.2.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávie TrenčínSlávie Trenčín 5 PB 06.98 0.156
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávie TrenčínSlávie Trenčín 5 PB 06.98 0.156
10 Pobjecký MatějPobjecký Matěj 04 04 AŠK Slávia TrnavaAŠK Slávia Trnava 5 PB 07.37 0.161

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 4.2.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Michaela ComováMichaela Comová 01 01 AŠK Slávia TrnavaAŠK Slávia Trnava 5 PB 08.14 0.144
Celkom 1 pretekári

60 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 4.2.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávie TrenčínSlávie Trenčín 6 PB 08.04 0.195
Celkom 1 pretekári

200 m - Muži (Beh)

Beh 2 (so, 4.2.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávie TrenčínSlávie Trenčín 4 PB 22.23
MS Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla Banksá BystricaŠK Dukla Banksá Bystrica 6 PB 22.95
Celkom 2 pretekári

200 m - Juniori (Beh)

Beh 3 (so, 4.2.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávie TrenčínSlávie Trenčín 5 PB 23.01
Celkom 1 pretekári

200 m - Ženy (Beh)

Beh 2 (so, 4.2.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla Banksá BystricaŠK Dukla Banksá Bystrica 5 PB 25.50
Celkom 1 pretekári

200 m - Juniorky (Beh)

Beh 2 (so, 4.2.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávie TrenčínSlávie Trenčín 5 PB 25.27
Celkom 1 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 2 (so, 4.2.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 26.16
Celkom 1 pretekári

400 m - Muži (Beh)

Beh 2 (so, 4.2.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 STU BratislavaSTU Bratislava 6 PB 0:47.31
MS Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla Banksá BystricaŠK Dukla Banksá Bystrica 5 PB 0:49.83
Celkom 2 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 2 (so, 4.2.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AŠK Slávia TrnavaAŠK Slávia Trnava 5 PB 0:55.29
Celkom 1 pretekári

400 m - Ženy (Beh)

Beh 2 (so, 4.2.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla Banksá BystricaŠK Dukla Banksá Bystrica 5 PB 0:57.36
Celkom 1 pretekári

400 m - Juniorky (Beh)

Beh 2 (so, 4.2.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AŠK Slávia TrnavaAŠK Slávia Trnava 6 PB 1:01.92
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 2 (so, 4.2.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AŠK Slávia TrnavaAŠK Slávia Trnava 5 PB 0:56.62
MS Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 0:59.51
Celkom 2 pretekári

3000 m - Dorastenky

(so, 4.2.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 3 Sopková LuciaSopková Lucia 07 07 AŠK Slávia TrnavaAŠK Slávia Trnava 3 PB 11:23.46
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 4.2.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávie TrenčínSlávie Trenčín 5 PB 08.07 0.145
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.2.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávie TrenčínSlávie Trenčín 2 PB 08.74 0.119
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 4.2.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávie TrenčínSlávie Trenčín 4 PB 08.93 0.143
Celkom 1 pretekári

Skok do výšky - Juniorky

(so, 4.2.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1.361.411.461.511.561.591.621.651.681.721.751.78
MS Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
Slávie TrenčínSlávie Trenčín
04 04 PB 165 ----O-XXOXXOXXX
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 4.2.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS Bačík MichalBačík Michal
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
05 05 PB 697 6.97 X6.51X6.516.64X6.97
MS Pobjecký MatějPobjecký Matěj
AŠK Slávia TrnavaAŠK Slávia Trnava
04 04 PB 640 6.40 5.92X6.406.40
MS Hletko MartinHletko Martin
Slávie TrenčínSlávie Trenčín
04 04 PB 614 6.14 6.14X6.056.14
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 4.2.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS Lehenová MonikaLehenová Monika
AŠK Slávia TrnavaAŠK Slávia Trnava
02 02 PB 572 5.72 X5.72X5.725.65XX
MS Michaela ComováMichaela Comová
AŠK Slávia TrnavaAŠK Slávia Trnava
01 01 PB 552 5.52 5.52X5.335.52
MS Šupicová LenaŠupicová Lena
Slávie TrenčínSlávie Trenčín
03 03 PB 520 5.20 5.20X5.045.20
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(so, 4.2.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávie TrenčínSlávie Trenčín
04 04 PB 587 5.87 5.87X5.835.875.695.77X
MS Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávie TrenčínSlávie Trenčín
04 04 PB 565 5.65 X5.655.265.65X5.57X
Celkom 2 pretekárov

Trojskok - Juniori

(so, 4.2.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS Hletko MartinHletko Martin
Slávie TrenčínSlávie Trenčín
04 04 NM XXX0
Celkom 1 pretekárov

Trojskok - Ženy

(so, 4.2.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS Šupicová LenaŠupicová Lena
Slávie TrenčínSlávie Trenčín
03 03 PB 11.13 11.13 XX11.1311.13
Celkom 1 pretekárov

Trojskok - Juniorky

(so, 4.2.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávie TrenčínSlávie Trenčín
04 04 PB 11.48 11.48 X11.3111.4811.48
MS Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
Slávie TrenčínSlávie Trenčín
04 04 DNS r
Celkom 2 pretekárov