<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Přebor Moravskoslezského kraje dorostu, juniorů a dospělých

Ostrava (CZE) (14. 1. 2023)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO Slavia STU BrstislavaAO Slavia STU Brstislava 6 06.97
6 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 8 07.25
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 2 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 SLATNSLATN 4 07.17
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 3 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Slotik TomášSlotik Tomáš 83 83 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 7 SB 07.95
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 4 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Lukáš ŠevčíkLukáš Ševčík 03 03 SLATNSLATN 5 DNS
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO Slavia STU BrstislavaAO Slavia STU Brstislava 6 06.97
8 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 SLATNSLATN 4 07.17
11 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 8 07.25
24 Slotik TomášSlotik Tomáš 83 83 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 7 SB 07.95
Lukáš ŠevčíkLukáš Ševčík 03 03 SLATNSLATN 5 DNS

60 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 3 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 SLATNSLATN 3 07.18
Celkom 1 pretekári

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 =SB 07.26
6 Filip SauerFilip Sauer 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.62
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 2 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 2 SB 07.68
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 =SB 07.26
11 Filip SauerFilip Sauer 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.62
13 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 2 SB 07.68

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Hůsková NinaHůsková Nina 02 02 SlovenskoSlovensko 5 07.79 q
3 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.87 q
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 2 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Babiczova VeronikaBabiczova Veronika 99 99 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 8 08.44
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Hůsková NinaHůsková Nina 02 02 SlovenskoSlovensko 5 07.79 q
6 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.87 q
11 Babiczova VeronikaBabiczova Veronika 99 99 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 8 08.44

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.92
Hůsková NinaHůsková Nina 02 02 SlovenskoSlovensko 3 DNS
Celkom 2 pretekári

60 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.05
4 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 SLATNSLATN 8 08.06
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 2 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 SLATNSLATN 2 08.20
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.05
7 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 SLATNSLATN 8 08.06
12 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 SLATNSLATN 2 08.20

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 3 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 SB 08.36
Celkom 1 pretekári

200 m - Muži (Beh)

Beh 1 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO Slavia STU BrstislavaAO Slavia STU Brstislava 5 PB 21.67
Celkom 1 pretekári
Beh 2 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukáš ŠevčíkLukáš Ševčík 03 03 SLATNSLATN 5 PB 22.49
2 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 SLATNSLATN 4 23.09
5 Slotik TomášSlotik Tomáš 83 83 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 2 25.69
Celkom 3 pretekári
Beh 3 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 4 PB 22.81
Celkom 1 pretekári
Beh 4 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pavelka AdrianPavelka Adrian 91 91 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 6 PB 23.60
3 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.44
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO Slavia STU BrstislavaAO Slavia STU Brstislava 5 PB 21.67
4 Lukáš ŠevčíkLukáš Ševčík 03 03 SLATNSLATN 5 PB 22.49
5 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 4 PB 22.81
6 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 SLATNSLATN 4 23.09
10 Pavelka AdrianPavelka Adrian 91 91 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 6 PB 23.60
14 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.44
18 Slotik TomášSlotik Tomáš 83 83 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 2 25.69

200 m - Juniori (Beh)

Beh 2 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 SLATNSLATN 1 23.75
Celkom 1 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 4 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 23.78
2 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 24.25
Celkom 2 pretekári
Beh 5 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Dzian MatejDzian Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 24.43
4 Filip SauerFilip Sauer 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 25.06
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 23.78
11 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 24.25
12 Dzian MatejDzian Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 24.43
18 Filip SauerFilip Sauer 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 25.06

200 m - Ženy (Beh)

Beh 1 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Hůsková NinaHůsková Nina 02 02 SlovenskoSlovensko 6 25.59
Celkom 1 pretekári
Beh 3 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Babiczova VeronikaBabiczova Veronika 99 99 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 4 SB 27.70
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Hůsková NinaHůsková Nina 02 02 SlovenskoSlovensko 6 25.59
8 Babiczova VeronikaBabiczova Veronika 99 99 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 4 SB 27.70

200 m - Juniorky (Beh)

Beh 1 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 26.29
Celkom 1 pretekári
Beh 2 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 SLATNSLATN 2 26.22
Celkom 1 pretekári
Beh 3 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 SLATNSLATN 3 26.55
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 SLATNSLATN 2 26.22
7 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 26.29
8 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 SLATNSLATN 3 26.55

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 1 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.53
Celkom 1 pretekári
Beh 8 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 5 PB 27.24
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
10 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.53
20 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 5 PB 27.24

400 m - Muži (Beh)

Beh 1 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 STU BratislavaSTU Bratislava 5 0:47.63
Celkom 1 pretekári
Beh 2 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:52.74
2 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 SLATNSLATN 3 0:52.77
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 STU BratislavaSTU Bratislava 5 0:47.63
4 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:52.74
5 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 SLATNSLATN 3 0:52.77

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 3 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Dzian MatejDzian Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 SB 0:54.05
Celkom 1 pretekári

400 m - Juniorky (Beh)

Beh 1 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:03.25
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 3 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 5 SB 1:01.82
Celkom 1 pretekári
Beh 4 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 ŠK ŠOG Nitra ŠK ŠOG Nitra 3 1:09.24
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 5 SB 1:01.82
21 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 ŠK ŠOG Nitra ŠK ŠOG Nitra 3 1:09.24

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh 1 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 5 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:03.85
Celkom 1 pretekári

1500 m - Juniori

(so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 10 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS - AK Kysucké Nové MestoMKŠS - AK Kysucké Nové Mesto 10 DNS
Celkom 1 pretekári

3000 m - Ženy

(so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
8 13 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 SB 11:01.74
12 10 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 ŠK ŠOG Nitra ŠK ŠOG Nitra 10 12:13.42
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 6 09.24
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 SLATNSLATN 4 08.82
5 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.15
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.11
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 2 (so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 SLATNSLATN 7 08.86
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 SLATNSLATN 7 08.86
3 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.11

Skok do výšky - Muži

(so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1.561.611.661.711.761.811.851.891.931.962.002.022.05
25= Maroš PolákMaroš Polák
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 156 OXXX
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
6 Maroš PolákMaroš Polák
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 SB 554 5.545.395.445.545.385.375.21
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 566 5.53X5.425.535.585.495.66
3 Balajová TamaraBalajová Tamara
SLATNSLATN
04 04 556 XX5.555.555.175.525.56
6 Hübschová LíviaHübschová Lívia
SLATNSLATN
04 04 533 XX5.205.205.33XX
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
15 Karabová EliškaKarabová Eliška
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 493 XX4.934.93
24 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 459 X4.594.524.59
Celkom 2 pretekárov

Trojskok - Ženy

(so, 14.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
97 97 12.45 12.20XX12.2012.4312.4512.26
5 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
SLATNSLATN
04 04 11.08 10.8411.0811.0811.0810.8910.92-
Celkom 2 pretekárov