<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Telekom Night run

Bratislava (9. 9. 2023)

10 km cesta - Muži

(so, 9.9.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Staník MichalStaník Michal 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 30:35
2 Hladík MarekHladík Marek 90 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 30:49
3 Lenčéš MarekLenčéš Marek 88 88 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 30:51
4 Jančík FilipJančík Filip 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 31:05
6 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 31:42
7 Hujsa MatúšHujsa Matúš 91 91 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 31:43
8 Mazúch DávidMazúch Dávid 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 32:00
9 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 32:06
10 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 32:08
11 Brejčák PavolBrejčák Pavol 03 03 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 32:17
12 Ivaniuta TarasIvaniuta Taras 93 93 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 32:24
13 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 Kids Fun Academy o.z. Liptovský MikulášKids Fun Academy o.z. Lipto... 32:38
14 Hudák ĽubošHudák Ľuboš 94 94 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 32:39
16 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 32:58
17 Pelikán JozefPelikán Jozef 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 33:06
18 Michalec TomášMichalec Tomáš 89 89 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 33:07
19 Čudrnák PeterČudrnák Peter 86 86 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 33:11
20 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 33:22
21 Szarka GergöSzarka Gergö 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 33:34
22 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 33:52
23 Medveczký MatejMedveczký Matej 02 02 Bratislavský maratónBratislavský maratón 33:55
24 Orawetz RichardOrawetz Richard 94 94 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 33:58
25 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 34:09
26 Kocian KonštantínKocian Konštantín 90 90 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 34:19
28 Juran MartinJuran Martin 91 91 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 34:29
31 Sadloň MichalSadloň Michal 04 04 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 34:37
32 Lunter MatúšLunter Matúš 89 89 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 34:37
34 Miklovič ĽubošMiklovič Ľuboš 80 80 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 34:55
36 Murgaš MiroslavMurgaš Miroslav 77 77 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 35:08
38 Švec MatejŠvec Matej 94 94 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 35:09
39 Arnold PatrikArnold Patrik 98 98 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 35:12
40 Golian JurajGolian Juraj 78 78 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 35:41
41 Kiss LadislavKiss Ladislav 84 84 3klub Šamorín3klub Šamorín 35:47
42 Bartík MarkusBartík Markus 96 96 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 35:47
43 Hladík PeterHladík Peter 96 96 Bratislavský maratónBratislavský maratón 35:51
46 Gdovin LukášGdovin Lukáš 95 95 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 36:17
48 Hrčka ĽubomírHrčka Ľubomír 69 69 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 36:20
49 Čelín AndrejČelín Andrej 81 81 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 36:22
50 Kovalčík MatúšKovalčík Matúš 94 94 Bratislavský maratónBratislavský maratón 36:33
53 Florek SamuelFlorek Samuel 05 05 Bežecký klub Dolný KubinBežecký klub Dolný Kubin 36:39
54 Šrámek VladimírŠrámek Vladimír 78 78 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 36:41
58 Pavlík IvanPavlík Ivan 84 84 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 36:54
59 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 36:55
62 Onuška LukášOnuška Lukáš 91 91 AC MichalovceAC Michalovce 37:21
63 Hodul JakubHodul Jakub 90 90 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 37:25
65 Jurko JánJurko Ján 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 37:28
67 Repa MatúšRepa Matúš 95 95 Bratislavský maratónBratislavský maratón 37:36
69 Ridzoň ĽubomírRidzoň Ľubomír 90 90 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 37:58
73 Komara JánKomara Ján 84 84 AO Tatry Horný SmokovecAO Tatry Horný Smokovec 38:10
75 Fábry DominikFábry Dominik 05 05 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 38:19
76 Picot NicolasPicot Nicolas 99 99 Creo Sport KošiceCreo Sport Košice 38:20
77 Purgát LukášPurgát Lukáš 00 00 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 38:24
81 Slimák AdamSlimák Adam 04 04 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 38:39
82 Šalátek PavolŠalátek Pavol 75 75 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 38:39
84 Jakubčiak MilošJakubčiak Miloš 67 67 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 38:51
85 Magyar ImrichMagyar Imrich 84 84 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 38:57
89 Bugaj JánBugaj Ján 04 04 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 39:06
92 Skalník MartinSkalník Martin 66 66 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 39:18
93 Baláž MarekBaláž Marek 84 84 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 39:20
95 Maurer FilipMaurer Filip 03 03 Active life team KošiceActive life team Košice 39:29
98 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 39:37
101 Novák MiroslavNovák Miroslav 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 39:40
103 Ščípa SamuelŠčípa Samuel 91 91 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 39:41
105 Piovarči MichalPiovarči Michal 91 91 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 39:42
108 Kostka MichalKostka Michal 79 79 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 39:51
110 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 39:59
114 Belovič TomášBelovič Tomáš 88 88 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 40:07
118 Samek ĽubomírSamek Ľubomír 03 03 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 40:21
124 Ozorák MiroslavOzorák Miroslav 73 73 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 40:31
128 Nagy JurajNagy Juraj 77 77 3klub Šamorín3klub Šamorín 40:46
132 Vrábel MikulášVrábel Mikuláš 59 59 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 40:53
140 Róža ViktorRóža Viktor 83 83 Galantská elitaGalantská elita 41:16
145 Karch PeterKarch Peter 91 91 Klub orientačného behu Sokol PezinokKlub orientačného behu Soko... 41:26
152 Stacho RadoslavStacho Radoslav 77 77 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 41:41
162 Chlpek JánChlpek Ján 87 87 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 42:03
163 Nagy ViliamNagy Viliam 58 58 Atletický klub mesta TlmačeAtletický klub mesta Tlmače 42:07
169 Novák MilošNovák Miloš 86 86 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 42:17
206 Švajda GabrielŠvajda Gabriel 84 84 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 43:14
218 Richtárik PeterRichtárik Peter 86 86 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 43:28
222 Ancsin MarekAncsin Marek 94 94 Športový strelecko-atletický klub Elán SŠportový strelecko-atletick... 43:32
250 Valášek TomášValášek Tomáš 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 44:20
273 Habrda BorisHabrda Boris 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 44:47
280 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 44:53
299 Rampašek PatrikRampašek Patrik 74 74 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 45:15
302 Švec RomanŠvec Roman 68 68 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 45:17
305 Tvrdoň ĽubomírTvrdoň Ľubomír 78 78 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 45:18
320 Klamo JánKlamo Ján 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 45:31
330 Zavadil TomášZavadil Tomáš 81 81 ŠK JablonicaŠK Jablonica 45:40
331 Miklovič MariánMiklovič Marián 73 73 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 45:41
369 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 46:23
422 Šugár MatúšŠugár Matúš 92 92 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 47:20
455 Ungvarský JánUngvarský Ján 73 73 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 47:57
471 Mráz PeterMráz Peter 82 82 Bratislava runnersBratislava runners 48:13
493 Sadloň MichalSadloň Michal 78 78 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 48:32
549 Samek LukášSamek Lukáš 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 49:06
556 Porubiak MarekPorubiak Marek 76 76 ŠK Copy-Servis Liptovský MikulᚊK Copy-Servis Liptovský Mi... 49:12
558 Cvengroš PeterCvengroš Peter 82 82 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 49:14
576 Dzurinda MikulášDzurinda Mikuláš 55 55 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 49:27
629 Ivan RadoslavIvan Radoslav 90 90 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 50:00
695 Matys MichalMatys Michal 83 83 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 50:47
830 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 52:04
Celkom 101 pretekárov

10 km cesta - Ženy

(so, 9.9.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 34:48
2 Pejpková KatarínaPejpková Katarína 87 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 35:15
3 Páleniková VeronikaPáleniková Veronika 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 36:07
4 Filipiová EvaFilipiová Eva 86 86 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 36:19
5 Valová SilviaValová Silvia 91 91 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 36:30
6 Polohová ZuzanaPolohová Zuzana 82 82 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 36:35
7 Pelikánová LuciaPelikánová Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 36:59
8 Líšková IvanaLíšková Ivana 89 89 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 37:16
9 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 37:19
10 Komarňanská RomanaKomarňanská Romana 90 90 SHEruns BratislavaSHEruns Bratislava 38:27
11 Klepková EliškaKlepková Eliška 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 38:36
12 Danečková MáriaDanečková Mária 87 87 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 38:50
13 Durcová ZuzanaDurcová Zuzana 96 96 Bratislavský maratónBratislavský maratón 38:54
14 Pivarčiová LuciaPivarčiová Lucia 83 83 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 39:01
15 Černeková KatarínaČerneková Katarína 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 39:05
16 Roháčová RadkaRoháčová Radka 77 77 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 39:08
18 Mácsaiová JanaMácsaiová Jana 04 04 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 39:24
19 Bašnáková JanaBašnáková Jana 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 39:30
20 Beláková LuciaBeláková Lucia 98 98 Bratislavský maratónBratislavský maratón 39:31
21 Furáková IvetaFuráková Iveta 73 73 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 39:32
22 Dolinajová MonikaDolinajová Monika 87 87 Bratislavský maratónBratislavský maratón 40:00
23 Zajíčková SoňaZajíčková Soňa 88 88 SHEruns BratislavaSHEruns Bratislava 40:03
24 Miklóšová IvonaMiklóšová Ivona 96 96 Bratislavský maratónBratislavský maratón 40:05
25 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 05 05 Creo Sport KošiceCreo Sport Košice 40:14
26 Záškvarová IvanaZáškvarová Ivana 95 95 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 40:28
27 Hatinová KláraHatinová Klára 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 40:30
29 Tavacová LenkaTavacová Lenka 85 85 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 40:44
30 Mrázková NatálieMrázková Natálie 00 00 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 40:58
31 Hanáková VeronikaHanáková Veronika 88 88 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 40:59
33 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 41:19
34 Adamčíková ZuzanaAdamčíková Zuzana 81 81 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 41:48
35 Kusendová MonikaKusendová Monika 94 94 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 41:52
37 Sopková LuciaSopková Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 42:23
38 Stopjaková LenkaStopjaková Lenka 94 94 Bratislavský maratónBratislavský maratón 42:23
39 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 42:34
40 Vajglová NikolaVajglová Nikola 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 42:47
42 Martišová MichalaMartišová Michala 83 83 ŠK JablonicaŠK Jablonica 43:10
43 Hrčková NikoletaHrčková Nikoleta 96 96 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 43:10
44 Šimunková JanaŠimunková Jana 92 92 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 43:14
46 Kucejová JanaKucejová Jana 77 77 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 43:27
50 Zíšková MiroslavaZíšková Miroslava 75 75 ŠK JablonicaŠK Jablonica 44:06
53 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 44:31
63 Belzárová AndreaBelzárová Andrea 85 85 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 45:32
70 Šulcová KatarínaŠulcová Katarína 83 83 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 45:53
71 Bohunická MáriaBohunická Mária 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 46:00
73 Staňáková ZuzanaStaňáková Zuzana 86 86 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 46:11
81 Diviaková MartinaDiviaková Martina 83 83 SHEruns BratislavaSHEruns Bratislava 46:46
87 Čimborová LeaČimborová Lea 02 02 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 47:05
93 Kocúriková BlaženaKocúriková Blažena 67 67 ŠK JablonicaŠK Jablonica 47:20
95 Hullová MonikaHullová Monika 74 74 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 47:32
97 Blaškovičová EvaBlaškovičová Eva 80 80 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 47:48
99 Václaviková MiriamVáclaviková Miriam 77 77 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 47:51
102 Gerecová KatarínaGerecová Katarína 81 81 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 47:58
107 Zöld HajnalkaZöld Hajnalka 85 85 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 48:22
111 Janigová MichaelaJanigová Michaela 84 84 SHEruns BratislavaSHEruns Bratislava 48:27
113 Stoličná ZuzanaStoličná Zuzana 68 68 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 48:37
118 Kutlíková JanaKutlíková Jana 86 86 SHEruns BratislavaSHEruns Bratislava 48:48
122 Kramárová ElenaKramárová Elena 81 81 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 49:09
129 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 49:25
132 Šarníková LucieŠarníková Lucie 73 73 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 49:29
136 Čirik DenisaČirik Denisa 92 92 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 49:39
142 Szilvásová MichaelaSzilvásová Michaela 90 90 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 49:46
187 Bíla LenkaBíla Lenka 91 91 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 51:30
206 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 52:05
221 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 52:42
238 Repčoková SilviaRepčoková Silvia 75 75 SHEruns BratislavaSHEruns Bratislava 53:13
247 Királyová VieraKirályová Viera 77 77 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 53:20
254 Hronská KatarínaHronská Katarína 80 80 SHEruns BratislavaSHEruns Bratislava 53:33
255 Kamodyová JanaKamodyová Jana 85 85 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 53:35
267 Litváková VieraLitváková Viera 70 70 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 53:47
278 Gajdošíková AnitaGajdošíková Anita 76 76 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 54:04
283 Rakúsová MichaelaRakúsová Michaela 78 78 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 54:13
348 Zodlová KatarínaZodlová Katarína 75 75 SHEruns BratislavaSHEruns Bratislava 55:30
369 Niznerová EvaNiznerová Eva 71 71 Go Create Performance teamGo Create Performance team 55:50
396 Fornadeľová ZuzanaFornadeľová Zuzana 75 75 SHEruns BratislavaSHEruns Bratislava 56:19
433 Kolčáková MonikaKolčáková Monika 71 71 SHEruns BratislavaSHEruns Bratislava 56:49
453 Slobodová JanaSlobodová Jana 78 78 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 57:23
550 Adamus LenkaAdamus Lenka 85 85 SHEruns BratislavaSHEruns Bratislava 59:15
557 Brezánská JanaBrezánská Jana 88 88 SHEruns BratislavaSHEruns Bratislava 59:21
Celkom 79 pretekárov